Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Senaryom nasıl ????
İyi
SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... I_vote_lcap100%SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Kötü
SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... I_vote_lcap0%SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... Empty
MesajKonu: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:04 am Paylaş

SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!

Sevgi ve nefret arasında ki çizgi kadar incedir aslında aldatmak ve aldanmak arasında ki çizgi…

Çoğu zaman fark edemezsin aslında sevgi ile nefret arasında ki çizgiyi…Aldatmak ve aldanmak arasında ki çizgide öyledir aslında. Her ne kadar çoğu zaman fark etmesek de aslında her aldatan bir aldanandır. Çünkü herkes bilir aslında aldatıldığını… Sadece bazıları bunu görmezlikten gelip devam ederler hayatına, bazıları ise çoktan seçimlerini yapmış onsuz devam ederler hayatına…..

Ben hayatım boyunca hiçbir zaman gurursuz olamadım. Şimdi arkamı dönüp düşünüyorum da gurur ne kattı benim hayatıma. Hayatımda ki her şeyi gururum yüzünden kaybettim, fazlasıyla olan gururum yüzümden…. Ama pişman mıyım, şuan aynı şeyler tekrar olsa naparım tam olarak bilmiyorum. Bildiğim, emin olduğum tek şey var; hiç bişey ve iç kimse için, ne kendimden nede gururumdan ödün veririm. Ne zaman gururumdan vazgeçmeye kalksam; babamın ölmeden birkaç dakika önce ellerimi tutup söylediği sözler aklıma geliyor. “ Kızım, bu belki de sana bu hayatta ki son nasihatım : Bu dünyada her şeyinden vazgeçebilirsin hatta kendinden bile, ama asla gururundan vazgeçme kızım. Eğer gururunu kaybedersen kendini de kaybetmiş olursun. O yüzden sakın gururundan taviz verme kızım, sakın…. ” Bu sözleri aklıma başıma getiriyor babamın… O yüzden kendimden bile ödün verebilirim ama gururumdan asla….

Sen kimsin diye sorduğunuzu duyuyor gibiyim. Ben kimiyim. Ben ARYA…….

ARYA ; 25 yaşında ve okulu bu sene bitmiş bir doktordur. Üniversite yıllarında eğlence olsun diye kataloglar için mankenlik yapmıştır.

ÇINAR ; 29 yaşında ve bir doktordur, Hazarın hem en yakın arkadaşı , hemde ev arkadaşıdır.

BALIN ; 25 yaşında ve bir liseye müzik öğretmeni olarak atanmıştır. Üniversite yıllarında eğlenmek için barlarda şarkı söylemiştir.

HAZAR ; 29 yaşında ve bir lisede edebiyat öğretmenidir, Çınarın hem en yakın arkadaşı , hemde ev arkadaşıdır

ARAS ( Aras Aydın ) ; 28 yaşında ve Çınarla aynı hastanede doktor. Aralarında nedenini kimsenin bilmediği bir rekabet var.

EBRU ( Ebru Şam ) ; 26 yaşında ve Hazarla aynı lisede bir matematik öğretmeni.

En son ask_masali_19_07 tarafından Perş. Ara. 23, 2010 10:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:08 am Paylaş

hmm değişik bi senaryo özellikle adlara bayıldım..
kısacası devam etmelisin..
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:35 am Paylaş

teşekkürlr cnm ama yorum yok hç devam etmm için
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPtsi Ara. 20, 2010 1:04 am Paylaş

o kadar mı kötü bi tanıtım olmuş ya niye hiç kimse yorum atmamış Sad
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPtsi Ara. 20, 2010 1:28 am Paylaş

konun hayırlı olsun cnm konunun adına bayıldım kesinlikle devam etmelisin!!! Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPtsi Ara. 20, 2010 2:15 am Paylaş

devam etmem için yorum olması gerekiyor ama hiç yorum yok Sad
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyPerş. Ara. 23, 2010 10:09 am Paylaş

1. BÖLÜM

Perde açıldı, tüm kartlar önüme saçıldı ve her şey başladı…………

ARYA

Bugün ilk iş günümdü benim için. Bugün artık hissediyorum bu hayatta boşa var olmadığımı… Doktorluğun kutsallığını hissediyorum bugün iliklerime kadar…. Doktorluk benim için yaşama sebebim gibi bişey. Eğer doktor olmasaydım napardım bilmiyorum. Büyük bir keyif ve heyecanla indim mutfağa. Ufak tefek bişeyler atıştırıp tekrar odama çıktım ve hazırlanmaya başladım. Ve sonunda hazırdım artık. Balın’ın odasına uğradım. O da hazırlanmaya çalışıyordu ama daha ne giyeceğine karar bile verememişti. Ona sımsıkı sarılıp çıktım evden. Aslında daha vardı işin başlama saatine. Ama ben heyecandan duramadım evde. Arabama atlayıp doğruca sahile attım kendimi. Deniz havası çocukluğumdan beri hep sakinleştirmiştir beni. Denizin kokusunu ciğerlerime çekmek, dalgaları izlemek veya dalgaların çıkardığı sesi dinlemek bile yetmiştir her zaman bana… Ben oturup denizi izlerken saat su gibi akıp geçmiş. Daha fazla zaman kaybetmeden tekrar bindim arabama ve hastanenin yolunu tuttum. Tam zamanında gelmiştim hastaneye. İçeri girdim ve doğruca başhekimin odasına gittim. Beni alıp hastanede ki diğer doktorlarla tanıştırdı.

XX : Hoş geldin hayırlı olsun cnm
Arya : Sağol
YY : Hoş geldin
Arya : Hoş bulduk
Aras : Hoş geldin umarım çabuk alışırsın
Arya : Sağol ya umarım
Çınar : Hoş geldin Arya
Arya : ( Çınara doğru döner ve ) Çınar….!!!!

BALIN

Bugün hayatımda ilk defa bu kadar erken kalktım. Çünkü bugün benim için çok önemli. Bugün sonunda çalışmaya başlıyorum. Çocukluk hayalim olan işe başlıyorum bugün. Ben artık bir müzik öğretmeniyim. Lisede başlıyorum ilk görev yerime. Ben daha kıyafet seçmeye çalışırken Arya çoktan çıkmıştı evden. Sonunda seçtim kıyafetimi. Saçım ve makyajımda tam olmuştu artık. Kahvaltı yapmak gelmemişti içimden. Anahtarımı alıp atladım arabama. Saate baktığımda dersin başlamasına daha çok olduğu için bişeyler yemeğe karar verdim. İlk gördüğüm yere girip oturdum ve bir tost ile bir çay sipariş ettim. Kahvaltı mı yaptım tam kapıdan çıkarken birine çarptım yanlışlıkla. Pardon dedim ve yoluma devam ettim. Allah’tan karşı tarafta çok uzatmamıştı. Bende tekrar araba bindim ve okula doğru yola çıktım. Okula geldiğim de öncelikle müdürün yanına çıktım sonra da öğretmenler odasına gittim.

Balın : Merhaba ben yeni müzik öğretmeni Balın. Buraya atandım da
XX : Merhaba hoş geldin bende kimya öğretmeniyim
Balın : Gülümser
YY : Bende beden eğitimi öğretmeniyim
Balın : Gülümser.
İpek : Bende İpek matematik öğretmeniyim. Umarım iyi anlaşırız.
Balın : Umarım der gülümseyerek.
Hazar : Bende hazar edebiyat öğretmeniyim
Balın : ( Arkasına döner ve ) Bende der mahcup bir ifadeyle.

“ Herkes oturur. Kendi aralarında sohbet eder. Balın’sa etrafını inceliyordur tanımak için. Bu sırada arkasında Hazar vardır ve Balın’ın yanına oturur. Ve onun için aldığı çayı ona uzatır. ”

Balın : Ya ben sabah olanlar için özür dilerim.
Hazar : Önemli değil
Balın : Sağol başkası olsa uzatırdı konuyu.
Hazar : Gülümser ve merak etme ben uzatmam.
Balın : Gülümser

“ Onlar sohbet etmeye devam ederken İpekse bir köşeden onları kıskanarak izliyordur. Balının ve Hazarın bu kadar iyi anlaşması onu kıskançlık krizlerine sokmuştur. Çünkü İpek aslında Hazar’a aşıktır. Ve sonunda zil çalar ve herkes sınıfa gider. Tabi Hazar sınıfını bulabilmesi için Balına yardım etmiştir. Ve artık herkes derse girmiştir. ”

Umarım beğenirsiniz.

En beğendiğiniz yer :
En beğendiğiniz bölüm :
Gelecek bölüm tahminleriniz :

Arya ve Balının evi ve Çınar ve Hazarın evi ;
http://www.resimport.net/wp-content/uploads/2009/06/resimportnet-1.jpg ( Henüz kendileri de bilmiyorlardır ama aslında bizimkiler komşudur. Daha doğrusu Çınar ve Hazar daha yeni taşınacaktır. )

Aryanın arabası ; http://www.yeniresim.com/data/media/21/www.yeniresim.com_-_Spor_Arabalar_11.jpg

Balının arabası ; http://www.hitresim.com/upload/Bmw%20Z4%20coupe-AZs.jpg

Çınarın arabası ; http://www.resimvadisi.com/resim-komik-bebek-resimleri-10217.htm

Hazarın arabası ; http://www.arabaarsivi.com/wp-content/uploads/2011-kia-sorento-rear-right-anglejpg-499x342.jpg

Aryanın kıyafeti ; http://www.meleklermekani.com/imagehosting/dar-paca1-7635.jpg

Balının kıyafeti ; http://farm3.static.flickr.com/2596/3732813076_db031b2ae4_o.jpg

Çınarın kıyafeti ; http://www.kadinlarsitesi.com/wp-content/uploads/01/2009/12/e8.jpg

Hazarın kıyafeti ; http://www.modaport.com/wp-content/uploads/2009/03/cacharel-takim-elbise.jpg
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyCuma Ara. 24, 2010 12:05 am Paylaş

CNM ÇOK GÜZEL OLMUŞ FAZLA BEĞENEN OLMASA BİLE BENCE KESİNLİKLE DEVAM ETMELİSİN!!! Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de.... SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!!    1. Bölüm Sayfa 1'de.... EmptyCuma Ara. 24, 2010 6:00 am Paylaş

güzel olmuş cnm.

SON NASİHAT : ASLA GURURUNDAN ÖDÜN VERME….!!!! 1. Bölüm Sayfa 1'de....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası