Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

&& TEK KELİME &&

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
LxL
Deneyimli
Deneyimli
LxL
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 534
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 524
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:13 am Paylaş

Onun ban , bana yaptıklarını hala hazmedemiyorum.Söyledikleri defalarca kulağımda çınlıyor.Bana 4 yıllık arkadaşına hiç gözünü kırpmadan bunu nasıl söylemişti , inanamıyorum !!
Oysa zamanında ona karşı hissettiklerim ve yaptıklarıma utanırken , o bana yapabileceği en iğrenç şeyi "TEK KELİME"siyle yapmıştı.

Aklıma geldikçe deli oluyorum.Bana bunu nasıl yapardı ! benden defalarca özür diledi affettirmek için herşeyi yaptı ama artık olmazdı !Yaptıklarını kaldırmam çok zor değilmiş gibi sesini duymazdan gelmek , o yokmuş gibi davranmak zorunda kalmıştım .Tek kelimesi yüzünden affetmeyeceğim aklımın ucucndan geçmezdi .

Nasıl küçük düştüğümü , hayal kırıklığına uğradığımı asla anlamayacakları ! Haklılarda ezik gibi kenara çekilmez , hıncını çıkartırları . Ama ben ...

Ben safım en azından öyle sanıyordum. İçimdeki şeytanı ne ailem ne ben tanıyorum.

Teki o güne kadar !
O günden sonra benim kim olduğumu herkes öğrenecekti .Sevil' i tanıyacaklarıdı!Sevil herşeyin intikamını herkesten en acımasız şekilde alacaktı.
VE !

Adım akıllarına geldiğinde korkacak beyinlerinden ismimi silmek için ellerinden geleni yapacaklardı ama başaramayacaklardı !
Çünkü en büyük Korkuları olacaktım!Ve öylede oldum. Beni karşılarında görünce küçük dilleri tutuluyor , gözleri kocaman açılıyordu .Bu hallerine gülmemek elde değildi .Vay be ! ne yapmışım ben , yanıma gelip tek kelime edemiyorlardı.Biliyorlardı ki yanlış anladığım gibi ona yaptıklarımın aynısını hatta daha fazlasını yapacaktım.EKREM benim arkadaşımdı... belkide daha fazlası. Ona tek kelimesi yüzünden bunları yapabilen bir "ŞEYTAN " herkese daha beterini yapardı . Biliyorum arkamdan atıp tuttuklarını . karşıma geçince canım , cicim , muck muck.... gibi zırvalıklar . Bu halleri beni eğlendiriyordu.Aptallar ne kadar da korkaklar . Hepsi benden korkuyorlar . Zamanında EKREM için tavır alanlar şimdi karşıma geçmiş iyi arkadaş rolü yapıyorlar . Benim dahate arkadaşada , oyuncağada ihtiyacım yok !!

peki.....

AYÇİN biricik dostuma
Kardeşim gibi sevdiğim CENKER 'e NE OLMUŞTU ???

[b]SEVİL : [/b] koyu kahverengi gözlü , kumral , simsiyah saçları olan pürüzsüz cildiyle tüm dikkati üstünde olunan bir kız . çoğu insana göre o makyajsız herkesi kendine hayran bırakan bir kız ... ama her güzelin bir kusuru var derler onun ki bambaşka bir kusur .her erkeği kandırıp parmağında rahatça oynatabilir.
2 ay önceye kadar böylebir şeyi aklının ucundan geçireceğini düşünmezken şimdi ...

Evet ! Evet ! şimdi o saflığı temizliği ve en önemlisi masumluğu kalmadı tam bir şeytan oldu . hiç böyle bir şeytan olmak istemedi ama artık onun için bir eğlence halini aldı ....

EKREM : kumral teni ve masmavi gözleriyle herkesi kendine hayran bırakan bir genç .hayatı , varlığı eğlence sanan tam bit SERSERİ : istediği herkesle arkadaş olab , istediği her şeyi elde eden bir ZÜPPE . sevil 'i de diğerleri gibi basit bir oyuncak olarak gördü .Sevil diğerleri gibi değildi.ASLA OLAMAYACAKTI ''

BUNU EN KÖTÜ ŞEKİLDE ANLADI !
BUNU KENDİSİ İSTEDİ !

AYÇİN :alev ,a alev saçlarına eşlik eden koyu yeşil gözleri bembeyaz teniyle harika bir kız.Sevil'le büyümüş , en zor zamanlarında hep birbirlerinin yanında olmuş İKİ KARDEŞ gibiler
Sevil ' e karakter olarak hiç benzemez. tam tersine hırçın , asi , dik başlı , keçidende inatçı , bir o kadar da sevdiğine değer veren onun canı acıdı mı iki katı acıyan ve her ne payına olursa olsun İNTİKAMINI gözünü kırpmadan alabilecek bir kikşi ....

CENKER : Ekrem gibi masmavi gölzeri ve kumral teniyle tam bir çapkın.ekrem le büyümüş. onun gibi herşeyi eğlence sanan bir tip fakateğlencenin de şakanında sınırını biliyor.
ayçin i çok seviyor.Yalnız bir türlü kendine de ona da itiraf edemiyor. Her melek'ine benzeyen kıza yaklaşıyor ve onun yerini tutmuyor. Her yaklaştığı kızda Açini arıyor , bulamadıkça daha fazla bağlanıyor MELEĞİNE...

UMUT : buğday tenini ve griyi andıran gözlerinin değerini bili p ona göre davranan yani kızları nasıl tavlayacağını bilen onları oyuncak yerine koyan bir ukala !şımarık,kendini beğenmiş ve iddialaşma konusunda üzerine tanınmayan bir tip . Aşkı iki kişinin birbirni beğenmesi olarak tanımlıyor ...
taki sevil i tanıyıp onu isteyene kadar . bu istek o kadar güçlüdür ki onu elde etmek için ona bile zarar verecek kadar arzularına kapılan bir psikopat ! ama ik defa arzularını yüzünden canı acıyacak .arzularına hep yenilmesine rağmen ilk defa yenildiğine pişman olacak.
Belkide hayatında İLK DEFA KEŞKE diyecek keşke ...keşke ...keşke....

umarım beğenirsiniz Very Happy :dost1:
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: Geri: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:16 am Paylaş

tanıtım çok güzel 1. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: Geri: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:19 am Paylaş

süper tanıtım olmuş
çikolata.
Deneyimli
Deneyimli
çikolata.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 597
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İST.......
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşkın gelişi, aklın

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: Geri: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 3:35 am Paylaş

Neymiş o kelime yaaa!!! Çook merak ettim cnm gelsin ilk bölümm :D
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: Geri: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 4:02 am Paylaş

Tanıtım çok güzel olmş 1. bölümü bekliyorm :D
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: Geri: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 5:15 am Paylaş

waow deişik bir senaryo hayırlı olsun yeni bölümü merakla bekliyorum cnm
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

&&  TEK KELİME  && Empty
MesajKonu: Geri: && TEK KELİME &&  &&  TEK KELİME  && EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 5:20 am Paylaş

devam=)

&& TEK KELİME &&

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası