Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sonraki
YazarMesaj
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Empty
MesajKonu: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:06 am Paylaş

Sevil:7.sınıfa gitmektedir. Çok cana yakın,dost canlısı,konuşkan,güzel,gerektiğinde lafı tam yerine oturtan bir kızdır.Aslında
okulun bütün erkekleri ona hastadır.Ona kardeş gözüyle de bakmaya da çalışsalar da çok azı başarılı olur.Fakat servise bindiği zaman susar.Sadece arkadaşı Ayçinle konuşur.Başka kimseyle muhattap olmaz.Kimseye düşmancada davranmaz aslında fakat bahsi edilen kişi Ekrem olunca işler değişir.Düşmanca davranır ona.Nedenini o da bilmemektedir.Henüz...Gitar kursuna başlayacaktır.

Ekrem:8.sınıf öğrencisidir.Konuşkan,cana yakın,sevecen,sempatik,yakışıklı ve komiktir.Okulun tüm kızları da ona hastadır.Kızlarla oyun oynamayı sever.Onun gibi biri için kızlar sadece oyuncaktan ibarettir.Ndeni ise hiçbirinin farklı olmamasıdır.Haytı boyunca hiçbir kızın peşinden koşmadığı gibi her zaman çıkma tekliflerini o almıştır.Kısacası sıkılmıştır.Ama o da Sevil gibiidir.Servise binince sus pus olur sadece yakın arkadaşı Cenker ile konuşur.Ama aynı serviste olduğu arkadaşlarıda vardır ve zorunlu olarak onlarlada konuşmak zorundadır.Sevile karşı aldığı herhangi bir caphe yoktur yada düşmanca davranıp onu düşmanı olrak görmez.Fakat Sevilin düşmanca davranışlarına karşı kendini savunur.Gitar kursuna başlayacaktır.

Ayçin:7.sınıf öğrencisidir.Sevile benzer.Konuşkan,cana yakın,tatlı,sevecen,saf(ii anlamda),dost canlısı,güzel ve süslüdür.Aynı Sevil gibi direk lafı yerine oturtur.Okulda kız kavgalarının hemen hemen hepsinde Ayçin vardır.Okulun Sevile hasta olmayan kısmı da Ayçine hastadır.Ona da pek kardeş gözüyle bakılmaz.Servise binince işler değişir tabii.Sadece Seville konuşur ve Cenkere adeta düşmanca tavırlar gösterir.Ona karşı cephe almıştır.Nedenini bilmemektedir.Henüz...Bateri kursuna başlayacaktır.

Cenker:8.sınıf öğrencisidir.Ekremle davranış yönünden adeta ikizlerdir.Ekrem gibi konuşkan,sevecen,sempatik,komik,cana yakındır.Ekremle aralarında farklarda vardır tabii.mesela kızlarla oyun oynamaz.Kızlarla çok uğraşmaz.Derslerle daha haşır neşirdir.Ama eğlenmeyide bilir yanii.Oulun Ekreme hasta olmayan kısmı Cenkere hastadır.Oda diğerleri gibi servise binince sus pus olmakla meşguldur.Sadece Ekremle konuşur.Nedenini bilmiyordur.Ama sınıf arkadaşlarıyla aynı serviste olduğu için onlarlada konuşur.Ayçine karşı kin beslemiyordur.Düşmanca davranıp cephe almıyordur.Fakat Ayçinin düşmanca takıntıları ve sözlerine karşıda kendini ii savunur.Bateri kursuna başlayacaktır.

En son yrnsen_ekomm tarafından Ptsi Tem. 11, 2011 4:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 28 kere değiştirildi
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:08 am Paylaş

güzel ekrem'le cenker'in 8.sınıfta olması iyi olmuş yaş farkı iyi olur bence.
devam et 1.bölümü merakla bekliyorum.
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:09 am Paylaş

Çok güzel,dewaaammm(:
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:43 am Paylaş

tşk ederimmm bu benim ilk senaryom olduğu için kötü olabilir
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:53 am Paylaş

bence devam etmelisin=)devam ne zaman gelir
???
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:01 am Paylaş

araya hafta sonu girdiği için ne zaman yazırım ilk bölümü bilemiyorumm ama hafta içi hergün düzenli olrak yazmaya çalışırım
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:03 am Paylaş

bekliyoruz o zaman tatlım,yazabildiğin zamana kadar Very Happy
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:23 am Paylaş

Sevil
Sabah hiçde beklemediğim bir sesle uyandım. Annemin sesi.Bana Sevil kalk die bağrıyodu.Aslında normal olanıda buydu değil mi?Tabii ben sabah genelde telefonumun alarm sesiyle uyanırım.Neyse uzatmayalım.Annem geç kaldın diyince hemen yataktan fırladım.Evde resmen savaş çıkmıştı.Heryer heryerdeydi.Nasıl hazırlandığımı bilmiyorum.Bugün saçlarımı toplamadım.Nasıl olsa kızmıyorlar.Boşver dedim kendi kendime.Saate baktığımda tam zamanında hazırlandığımı gördüm.Hemen aşağı inip servisimi beklemeye başladım.Doğrusu hava bayağı bi soğuktu.Üstümde de ince bi mont olunca ve servisi nerdeyse 15 dk bekleyince doğal olarak donma tehlikesiyle karşı karşıyaydım.İçimden nerde ladın Osman Amca die geçiriyodum.Servisi kim bu kadar bekletebilkir di ki?Osman Amca asla geç kalmazdı.Tabi eğer biri onu bekletmemişse.Kim beklettti die düşününüyodum.Kim beklettiyse kesinlikle can ve mal güvenliği tehlikedeydi.O kişiyi mahfedicektim kesinlikle mahfolmuştu o kişilik.Ben beynimi bunlarla meşgul ederken servisin bana doğru yaklaştığını gördüm.Ben servise bindiğimde serviste tek kişi olurdu Ekrem.Sinir oluyorum şu çocuğa havalı salağın teki.Kesin o bekletmiştir.Ztn sadece saölarıyla uğraşması 3 saatini alırdı.Adım gibi eminimki haftada 1 kutu jöle bitiriyordur.Neden bu kadar taktım ben bu çocuğa şimdi.Neyse servis geldi ve servise adımımı atar atmaz sıcak hava dalgası yüzümü okşayıp geçti.Ama her güzel şeyin sonunda bi kötü şey vardır dimi sıcak hava dalgası yüzümü okşayıp geçerken bi erkek parfümünün kokusunu alır gibiydim.Gibiydim az gelir kokuyu alıyordum ama yoğun fazla yoğun hemde.Servise binmemle bu duygulardan arınıp hemen Osman amcanın yanına gittim
S:Osman amca nie bu kadar geç kaldın die sordum kim bekletti seni
O:Kim olabilir kızım kim olabilir tabii ki Ekrem saçını yapana kadar 3 saat geçiyo dimi Ekremcim
S:Bana bak kaçıncı bu hı kaçıncı her sabah senin saçını yapmanımı beklicez biz ha dondum resmen yha dondum
E:(umursamaz bi tavırla)Valla beni ilgilendirmez cnm sen de daha geç in aşağı ha bide unutmadan üstüne daha kalın şeyler giyersen donmazsınn sinir etme beni ztn kürdan gibi bişeysinn ne giysen seni korumaz
S:Kürdan olmak senin gibi odun olmaktan daha iidir bu bir.İkincisi benim ne giydiğim seni ilgilendirmez ne istersem onu giyerim.Üçüncüsü beni sinir etme sakın yoka 3 saatte yaptığın ve saçma sapan bi şekil verdiğin saçlarını dağıtırım ona göre
E:Bana bak senin dilin bayağı uzamış sen nasıl konuşuyosun büyüklerinle bakim allah allah.Birincisi sen benim saçlarıma saçmma sapan diyemezsin.İkincisi saçlarımı bozamassın.Üçüncüsü doğru sölüyosun senin ne giydiğin beni ilgilendirmez ama sonra ağlayan sen oluyosun dondum die.
S:Pardonda senin ne özelliğin varki nie senin saçlarına saçma sapan diemicekmişim.Ayrıca senin o SAÇMA SAPAN saçlarını gayette ii bozrım istersen bi deneyelimm
E:Yapamazsın yha ne demek o öle sen önce gitde büüyklerinle kunuşmayı öğren öle gel kızmmmmm sen kiminle dans ediyosun
S:Ben kimseyle dans etmiyorum.Büyüklerimle konuşmayı da gyt ii biliyorum.Sadece seni büyükten saymıyorum ama yok ben illada büyüğüm diosan büyüklüğünü bil küçükilerinle doğru konuşki onlarda senle doğru konuşsun
C:Kız doğru sölüyo abi valla
İkiside şaşkınca dönüp Açin ve Cenkere baktılar.Ne zaman ggelmişti onlar.Ve dahada önemlisi ne zamandan beri dinliyorlardı onları?Sevil ve Ekrem laf kavgalarına o kadar dalmışlardı ki ne onların ne zaman geldiklerini biliyorlasrdı ne de ne zamandan beri kavga ettiklerini...

Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:37 am Paylaş

ay güzel olmuş süper laf yetiştirmişler birbirlerine replikler güzeldi devamını beklerim..
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:16 pm Paylaş

çok güzelmiş dwmm
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 917
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 672
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : G.Antep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : FanLar HakLı CenKo FarkLı

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:24 pm Paylaş

servis aşkı :D süperrrr devammm cnm :D
ece ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ece ~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 258
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 257
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : -Ama nasıl sevebilirsin hiç tanımıyorsun ki beni ? -Bir çocuğun yabancı dilde duyup sevdiği bir şarkıyı uydurarak söylediği gibi.

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:35 pm Paylaş

Süpermiş.. Devamını bekliyorum(:
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:49 pm Paylaş

Çooook güzel olmuşşş...
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:50 pm Paylaş

çok quzel yhaa
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:55 pm Paylaş

Bayıldım .d.d Çok güzel Very Happy Buarada yaşına bakarak konuşuyorum senin yada bir arkadasının basından gecen bir olay mı bu ?
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 11:04 pm Paylaş

öylede denebilir...
bu arada yeni bölüm isteyenler ,kimler burda ??
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyCuma Ara. 24, 2010 11:06 pm Paylaş

Benn Very Happy
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 2:46 am Paylaş

Sevil
Sinirliydim.Resmen donmama sebeb oluyodu ve hala üste çıkmaya çalışıyodu.Sonrabeni yatıştırmak için Ayçin yanıma geldİ ve beni yerime doğru götürürken hışımla arkamı döndüğüm için saçlarım havalandı.Ekremin ya yüzüne çarptı yda 1 2 santimle sıyırdı.Tam emin değilim ama yinede yerime geçtim.Sonra Ayçinle konuşmaya başladım.

Ekrem
Sevilin sinirli olduğu her halinden belliydi.Ama bende sinirliydim.Ayçin gelip Sevili yatıştırmak için yanına gelip yerlerine doğru götürdü.Sevil arkasını bi hışımla döndüğü için saçları havalandı ve yüzüme çarptı.Acıtmadı.Hatta ipek gibiydi saçları.Birden o saçlara dokunduğumu ve okşadığımı düşündüm.O an sadece onu kollarıma alıp sarılmak istedim.Sonra aklıma kavga ettiğimiz ve benim güzel saçlarıma saçma sapan demesi geldi ve işte yine sinir burnumun ucundaydı.Ben bunları düşünürken Sevil ve Ayçin yerlerine geçiyorlerdı.Cenker yanıma geldi ve yerime oturmamı söyledi.
C:Ne oldu,neden kavga ediyodunuz?
E:Neymiş efendim ben saçlarımı 3 saatte yapıyormuşum.Serviste beni bekliyormuş.SEVİL HANIMda çok bekliyormuş.(Sevil hanım kısmını bağırark söylemiştir)
Nedenini bilmiyorum ama Sevilin Sevil hanım kısmını duymasını istemiştim.İstediğimi elde etmiştim.Sevil hızla arkasını dönüp bana ''SEN ÖLDÜN.OKULU BEKLE''mesajı veren bir bakış atmıştı.Umursamadım bile.Ne yapabilirdiki sonuçta ben ondan 1 yaş büyüktüm.En fazal sinirlenip intikam planı kurar ve uygulayamazdı.Sonuçta büyük olan bendim.Ama ne demişti''Seni büyük olrak görmüyorum''demişti.İşte istediğim cümle buydu.Yani beni abisi olarak görmüyo.Yani..yani...aramızda...off hyr yha kız senden nefret ediyo Ekrem.Sana nasıl saldırdı.Sus sus nereye kadar konuşmak için Cenkere döndüm ama o çoktan dalmıştı.

Cenker
Bugün çok güzel olmuştu.Nasıl bi şey bu kız yha.Hele o gözleri yok mu...Kokusu.Kokusunu unutamam.Sevili yatıştırmak için yanına gitmesi gerekiyordu ve önümden geçti.Kokusu resmen beni benden aldı.Amannnn alt tarafı bi kız ve unutmayalımki 1 yaş küçük bi kız.Ayrıca senden de nefret ediyo.Olsun bu onu dahada çekici yapıyo.O gözleri bana karşı sinirle bakarken ona dokunup yatıştırma hissi uyanıyodu içimde.Kendime geldiğimde Ayçine bakmakta olduğumu fark ettim ve hemen kendimi toppladım.Ekree dündüm ve sayıkladığını duydum.
E:Olabilir.ewt neden olmasın ki.Hyır,olmaz,Ekrem kendine gel senden nefret ediyo,sakın Ekrem sakın.
C:Ekreemm.Oğlum nerdesin sen yha?
E:Hı,ha ,ne oldu Cenker?
C:Farkında msın sayıklıyosun.?
Sonradan fark ettim o da Sevile bakıyodu.Bu arada Sevil ve Ayçinim kahkaha atıyolardı.Bi dakka bi dakka ben ne dedim?Ayçinim...Ne Ayçinimi oğlum kendine gel.Bak sınırı zorluyosun.Cenkooooo kime diyorumm.Kendine gellll.Hemen.
E:Ne sayıklıyodun Cenler?Bunu teleşla sölemişti.Ne olduğunu anlasamda dilim söyleyemiyordu.C:Olabilirve olmayabilir die sayıklıyodun.
E:Haaa o mu?Ben onu şey için demiştim şey ımmmm şey ııııı şeyy
C:Ne için demiştin?
E:Sussan sölicem Cenker.Matematik dersi için işlemleri geçiriyodum aklımdan sınav varya bugün
C:Yha eminim öledir.Sen ve dersler?
E:Ewt cnm ben ve dersler beğenemedin mi?
C:Yok cnm o yüzden değil yha.Neyse okula geldik nerdeyse.
E:Yine okul ve dersler offf offf.
C:Ne oldu hani dersleri seviyodunn?
E:Cenkerrrrrrrrrrrrrrr

Ayçin
Sabah servise bindiğimde Sevil ve Ekrem kavga ederken gördüm.Ama benden önce servise binen namı diğer Bay Gıcık önümde duruyodu.Sonra Cenker yani Bay Gıcık kendinden hiçte beklenmyen bi hareketle Sevile hak verdi.İi bbari bu sefer doğru yolu buldu.Ben bunları düşünürken ayaklarım istemsizce Sevile doğru gidiyordu.Kendime geldim ve hemen Sevili alıp yerimize oturttum.Kafasının dağılması için konuyu başka yöne çekmeliydim.Matematik sınavı ve Sayın Meloş hazretleri.Sonra konuşmaya başladık.Gittikçe siniri yatışmaya başlıyordu.
A:Düşünsene şimdi bizm Meloşumuz gelmiyomuş.
S:Ayyyyy öle deme Çinçin özledim valla Meloşumu
A:Bende özledim Meloşu kadın resmen kantsız melek yha.
S:Ewt.Ama unutmayalım ki Azrailde bi melektir.
Bunu üzerine ikimizde kahkahalar atıyorduk.Servisten indik ve sınıfa geldik.İlk ders çok sıkıcıydı.1 2 3 veee kurtarıcımız ZİLLLLLLLLLLLLL

BAKALIM TENEFÜSTE NELER OLCAK

En son yrnsen_ekomm tarafından C.tesi Ara. 25, 2010 7:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EKREMCİ GENÇLİK
Deneyimli
Deneyimli
EKREMCİ GENÇLİK
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 538
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 535
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : bende bilmiorum....
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Arthur:Hey neşelen b

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 3:13 am Paylaş

ayy çok güzel olmuş yakıoooo dewamm
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 3:23 am Paylaş

Valla tenefüste neler olacak biliyorum benn Very Happy Sevilin intikam planı ve Ekremin Hazin ,sonuuu Very Happy
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 4:09 am Paylaş

çok güzell olmuş.
ekrem sevil'i umursuyor.kendinden 3 yaş küçük bi kızı..
ımmm bnce 8. sınıfta olan biri 5. sınıftaki birini umursamaz.
neyse,dewmını beklioruzz
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 4:28 am Paylaş

Çok gzL oLmuşş Yn Yb böLmümü hmn istyiyorum :D
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 4:32 am Paylaş

yeni okuyucu süpr gidiyo dwamm....

Geleceği kim bilebilir ki...Belki bir aşk doğar o küçüçük kalbin içinde....
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 5:05 am Paylaş

evt spr olmuş ekrem'in sonu kötü olcak bence.
devam cnm.
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) Servis Aşkı =)  İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=) EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 5:12 am Paylaş

yeni okuyucu çok güzel olmuş devam et nolur :D

Servis Aşkı =) İSTEYENLER İÇİN 98.BÖLÜMDE YB VAR=)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 29 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sonraki