Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

***HeR ŞeY BiR Oyun MU????***

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** Empty
MesajKonu: ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:11 am Paylaş

Karanlık VE ürkütücü sokakta sessizliği bozan tek şey rüzgarın kulakları çınlatan o korkutucu sesiydi.Rüzgarı severdi.Özellikle insana huzur verenleri...Ama bu farklıydı.Bu insana huzur vermiyordu tersine insanın huzursuz olmasına yol açıyordu.Sanki kötü bir şey vardı ya da olacaktı.Bunu herkese duyurmak istercesine çırpınıyordu rüzgar.Ama çoğu kişi rüzgarın bu uyarısına kulak asmıyordu.Hatta rüzgarı bu kadar çok estiği için suçlayanlar bile vardı.İçindeki his kötü bir şeyler olacağını hayatının değişeceğini söylüyordu.Belki de bu yüzden rüzgara bu kadar çok anlam yüklemişti.Ama hisleri kendisini bu güne kadar hiç yanıltmamıştı.Hayatının değişmesi belki güzel bir şeydi ama hayatının kötü bir şekilde değişmesi işte bu korkunçtu.Korkuyordu..Acaba hiç dışarı çıkmasa mıydı?... Ya da.. bu yoldan geçmemek en iyisi miydi? Geri dönmek için içinde inanılmaz bir istek duydu.Ama bedeni hiç tereddütsüz ilerliyordu.Kendini zorluyordu geri dönmek için ama yapamıyordu.Bedeni çok emin bir şekilde hareket ediyordu. Gideceği yeri biliyor ve oraya gitmek zorundaymış gibi.Bu sokağın ne başını nede sonunu görebiliyordu artık.Görebildiği tek şey karanlıktı.Onu korkutan karanlık... Nihayet bedenine söz dinletebildi .. Ya da o öyle olduğu sanıyordu.Çünkü bedeni onu istediği yere getirmişti.Kader ağlarını örmüştü onun için ve bu ağ o kadar sağlamdı ki gücü yetmeyecekti ondan kurtulmak için....

Karşınıza aniden çıkıp sizi kendine bağlayan , sizi çok mutlu eden , çok kısa bir sürede sizinle ilgili her şeyi bilen hatta sizin yapacağınız şeyi önceden bilen biri..... Sizce bu tesadüf müdür? yoksa imkansız bir şey mi?İkisi de değil bu tam bir gerçek!
Hayatının roman olmasını isteyen çok kişi vardır.Peki ya hayatınız bir romansa ve bundan haberiniz yoksa.Hatta bu romanı yazan kişiye aşık olduysanız?Bu aşk gerçek midir? Yada sahteliklerle dolu bir aşk mı?Peki bunu öğrenseydiniz tepkiniz ne olurdu?

En son _TuqCe_ tarafından Çarş. Ocak 26, 2011 7:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 9:44 am Paylaş

çok güzel olmuş ne zaman başlarsın yazmaya Very Happy
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10

MesajKonu: Geri: ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** EmptyPaz Ara. 26, 2010 4:53 am Paylaş

1. BÖLÜMM
Bu sokaktan bir an önce çıkmak istiyorum.Hızlı adımlarla yürümeye başladım.Gidiyorum gidiyorum ama yol bitmiyor sanki ... Tek görebildiğim yine karanlık.İçimdeki korkunun da etkisiyle hızlanıyorum.Gece sokağa çıktığım için kendime kızıyorum.Eve gittiğimde kendimle bir konuşmam gerekecek.Bak yine saçmalamaya başladım.Neyse şuan tek düşünmem gereken şey eve gitmek ve uykunun o tatlı ellerine kendimi bırakmak.Bunu düşününce az da olsa rahatlıyorum.Ama bu pek uzun sürmüyor.Arkamda ayak sesleri duyuyorum.Benim kadar olmasa da hızlı yürüyen birinin.İyi şeyler düşünmeye çalışıyorum ama bu konuda iyi olduğum söylenemez.Düşündüğüm her şey beni korkutacak cinsten...Ama haklıyım.Bu saatte bu sokakta olan birinin nasıl iyi biri olması beklenir ki ..Olsa olsa katil hırsız falandır.Sonra kendi kendime gülüyorum.Ya sen sen de mi öylesin?Hırsız? Yok yok ben katil olabilirim.Bu düşünce beni gülümsetiyor.Arkama bakmak istiyorum.Zarif bir hareketle arkamı dönüyorum ve karanlıkta bile kendini belli eden masmavi gözlerle karşılaşıyorum.İki üç dakika orada hiç bir şey demeden dikiliyoruz.Çok sonra fark ediyorum birbirimize bu kadar yakın olduğumuzu.Geri çekiliyorum.O da geriye doğru bir adım atıyor.İlk lafa başlayan o oluyor
‘’ Pardon sizi korkutmak istememiştim’’
Onun söylediklerini duyuyorum ama geç algılıyorum sanki .Uzun bir sessizlikten sonra cevap veriyorum.
‘’Şey önemli değil.’’
Yüzünde hafif bir tebessüm beliriyor.Elimde değil onun bu tebessümü benim de yüzümde bir tebessüme neden oluyor.Kalp atışlarımın hızlanmasına bir anlam veremiyorum.Korkudan olabilir mi? Gerçi şu an evimde olduğum kadar mutlu ve huzurluyum.Sanki az önce korkan bu sokaktan gitmek isteyen ben değilim .Mıhlandım sanki buraya.Ama bu sefer bedenim ve duygularım ile.İkisi de gitmek istemiyor nedenini bilmediğim bir şekilde…
‘’ Şey bu arada ben Ekrem ‘’
‘’Ben de Sevil’’
Onunla daha fazla konuşmak için bir istek duyuyorum.Ama içimde çok ufakta olsa bir korku var.Acaba hayatım Ekrem yüzünden mi değişecek?Bunu bilmiyorum ama en azından şu anlık saçma bile olsa ona kimseye duymadığım kadar bir güven duyuyorum.
‘’ Şey benim gitmem gerek tanıştığıma memnun oldum’’
Gidiyor mu?Tabi gidecek yani burada sonsuza kadar kalacak değil ya .E tabi bende.O geldi buradan bir an önce uzaklaşma isteğimi unuttum.
‘’Bende.Yani bende memnun oldum.’’
‘’Görüşürüz.’’
‘’Görüşür müyüz?’’
Bunu istem dışı bir şaşkınlıkla sormuştum.Onun cevabı beni daha çok şaşırtmıştı.
‘’Görüşeceğiz.’’

Bunu o kadar inandırıcı söyledi ki neredeyse inanacaktım.Ama buna inanmak kendimi kandırmak olur sadece.Böyle şeyler filmlerde olur.O uzaklaştığında bende evime doğru yol almıştım.Ve nihayet evime vardım.Üzerime rahat bir şeyler giydikten sonra yatağıma uzandım.Uyumayı istiyordum.Ama Erkemi düşünmeden edemiyordum.Yani sadece o da değil.İçimdeki hissi sokağı.O sokağa ilk defa girmiştim.Zaten onu görmeden önce pişmanda olmuştum.Aslında beni uyutmayan bu düşünceleri aklıma soktuğu için hala kızgınım o sokağa girdiğim için.Kendimi daha fazla zorlamadım.Ve uykunun o tatlı ellerine kendimi bıraktım.
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** ***HeR ŞeY BiR Oyun MU????*** EmptyPaz Ara. 26, 2010 4:56 am Paylaş

spr oluş cnm dvm

***HeR ŞeY BiR Oyun MU????***

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası