Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 104
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 97
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : hayal dünyasından
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Herkesin diş fırçası vardır.Ama kullanmaz bazıları.Akılda böyle işte.Bazıları hala kullanmamakta ısrarlı...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 Empty
MesajKonu: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 2:52 am Paylaş

Merhaba arkadaşlar.Ben Elif.Bu sayfadaki senaryoların bir çoğunu okudum ve elimden geldiğince zamanım da yettiğince yorumlarda bulundum bir kaç tane siteye üyeyim ve yazılanları okumayı çok seviyorum.Ve senaryo bölümünde bu kadar çok sayfa galiba birtek bu sitede bende bir senaryo yazmaya karar verdim...Beğenilirse devam etmeyi düşünüyorum...Okuyalım eleştirelim ki hatalarımız tekrarlamamaya çözen gösterelim diye düşünüyorum kötü de olsa iyide olsa bütün yorumlara açığm ki buda zaman ayırıp okuduğunuzu gösterir bunun içindde ayrıca teşekkür ederim.Öncelikle karekterlerimizi tanıtmayla başlayacağım sonra da çok sevdiğim bir yazarın aşk la ilgili bir yazısı ile giriş yapacağım...Beğenmeniz dileği ile...

EKREM:23 yaşında.Ailesinin tek oğlu,gözbebeği herşeyi.Oldukça da yakışıklı bunun farkında kızlara çok ilgi gösteren biri olmasa da kızlar tarafından ilgi odağı olduğunun farkında.Babasının Ankarada mimarlık şirketi var.Kendisi de İstanbulda işletme okuyor.Bu sene 3. senesi.Cenker ankaradan çocukluk arkadaşı buraya da birlikte okumaya geldiler.Cihanla da geldiği ilk yıllarda tanıştılar ve 3 ü aynı evde yaşıyorlar...

CENKER:23 yaşında.Yakışıklı tatlı .Kızlarla da arası iyi ama çok çapkın bir kişiliğe sahip değil.Ailesinin ikinci çocuğu küçük kız kardeşi var Candan.Ekremin babası ile Cenkerin babası ortak.Mimarlık okumak için Ekrem le birlikte İstanbula geldi.Cihan ve ekremle aynı evde kalıyorlar.Üniverste 3 de bu sene.

CİHAN:22 yaşında.Annesi ve babası avukat.Aileden gelen bir istek olsa gerek avuatlık okuyor.Cenker ve Ekrem le istanbula geldiği ilk yıllarda tanıştı eğlence düşkünü biri.Kızlarla vakit geçirmek hoşuna gidiyor.Onlarla aynı evde kalıyor ve eğlenceli vakit geçiriyorlar.Ailesi İzmir li.

AYÇİN:22 Yaşında.İstanbulda ailesi ile birlikte yaşıyor.Üniverste 3 e gidiyor.İç mimarlık okuyorAilesinin tek kızı.Süslü ama saf ve iyi niyetli.Arkadaşlarına ve kendine saygıszlığa tahammülü yok.Güzel bi kız ama buu erkeklere karşı kullanmıyor hatta gerçek anlamı ile günübirlik ilişkilere tahammülü yok.Oldukça renkli bir kişiliği var.Babasının İstanbul dışında bir at çiftliği var ve Ayçin ve sevil tatillerde atlarla vakit geçirmeye bayılıyorlar.

SEVİL:22 Yaşında.Ailesinin ikinci çocuğu bir tane küçük kız kardeşi var 17 yaşında.İsmi Seçil.Ailesi için iki kızı da paha biçilemez elbette.Kızlarına çok düşkünler.Sevil amerika da okumak için ısrar edince babası kızından ayrı kalmak istemese de kızıını kıramadığı için izin vermiş.Babasının İstanbulda Mimarlık şirketi var.İşletma okuyor.Hız düşkünü.Amerika da arkadaşları ile yarışırken kaza geçirdi.Ailesi durumu öğrenince orda kamasına izin vermedi ve İstanbula getirdiler.Amerika dan ayrılmak zorunda kaldığı için çok agrasifleşti.Ayçin tek dostu.Onunla birlikte olmak yinede rahatlatıyor onu.Neşeli eğlenceli bir tip.Her ortama ayak uydurur ama saygıszlığa tahammülü yok ve biraz erkek fatma...

Ve diğer karakterler aynı arkadaşlar.Annesi ve babası hepsini ismi aynı.Cihanın annesi ve babasının ismi de Doğan ve Nisanur...

En son güller içinde tarafından Paz Ara. 26, 2010 7:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 2:55 am Paylaş

devam cnm ben beğendim şahsen bu arada cihan'a kız yokmu dermişim :D
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Herkesin diş fırçası vardır.Ama kullanmaz bazıları.Akılda böyle işte.Bazıları hala kullanmamakta ısrarlı...

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 2:56 am Paylaş

Bu da ilk tanıtım için sevdiğim Yazardan bir yazı.Bazen sevdiğim yazarların kitaplarından yazılar yazabilirim arkadaşlar...

AŞKSIN SEN

İnsanlar gördüm.Kendilerine yabancı kendilerine garip...Hiç bitmeyecek bir yolun yolcusu gibiydiler.Ne mola verebilecekleri bir istasyon nede gidebilecekleri bir yer vardı.Ruhlarındaki kabullenmişlik yüzlerine yansımıştı.Birbirinin aynı olan insanların arasında bir yabancıydım ben.

Beni aralarına hiç almadılar.Tek kelime konuşmadım onlarla.Yine de uyuyordum yaptıklarına.O bitmeyecek yola çıkmıştım çaresiz...

Koyu,gri bir havanın hakim olduğu o yolda ne bir yıldız gördüm,ne de birtek yağmur damlası düştü yere.Ne sıcak vardı, ne de soğuk.Kara,kirli bir toprağın üzerinde atıyorduk adımlarımızı.Binlerce kilometreymiş gibi uzanıp gidiyordu yol önümüzde ve yeşile dair hiçbirşey görünmüyordu.

Beni içimde çoğalttığım sesimi,bir mutlu yüze sakladığım gülüşlerimi dışarıya vurabilmek için çırpınıyordum.
Ama hiç kimsenin yüzü o cesareti vermiyordu bana.Bu bıktırıcı,bu tekdüze adımların atıldığı yoldan başka bir seçenek olmalıydı mutlaka.

Sonra hiç varılmayacakmış kadar uzakta bir kuşun havalandığını gördüm.Bir umut yakalamıştım sonunda.Hızlandırdım adımlarımı.Sıyrıldım kalabalıktan.Koşmaya başladım.Kuşa yaklaştıkça gri havanın dağıldığını,güneşin sarı ışıklarını,Çiçeğin her rengini gördüm.En sonunda da seni…

Orada,küçük;ama, yemyeşil bir çayırın ortasında öylece tek başına oturuyordun.Senin biraz ötende hava kurşun gibi griyken senin başındaki gök masmaviydi.Ve sen o maviye dikip gözlerini çok uzaktan gelecek birini bekler gibiydin.

Ben gördüklerimin şaşkınlığıyla karşında kıpırdamadan duruyordum.Sense hiç şaşırmamıştın.Yüzüme bakıp sadece “Hoş geldin” dedin.

Ve o ses yeniden hayata döndürdü beni.İstemdışı bir gülümseme yayıldı yüzüme.Yüreğimin atışın hızlandığını,Tenimin ısındığını hissettim.

Az önce terk ettiğim o kalabalık yanımızdan geçip giderken biz seninle el eleydik artık.Bir sevdanın iki ortağıydık.

Şimdi içimde çoğalttığım sesimle haykırıyorum herkes duysun diye…Hiç kimse sevdama senin kadar yakışmadı ve sevdam hiç kimseyi senin kadar yaşatmadı…

Mehmet Coşkundeniz

güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 2:57 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
devam cnm ben beğendim şahsen bu arada cihan'a kız yokmu dermişim :D

sağol canım beğenmene sevindim bakalım ilerde çıkar biri...İnş diğer bölümleri de beğenirsin :D
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 331
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:03 am Paylaş

bende beğendim senaryonu ilk bölümü beklliyorum
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:05 am Paylaş

Hayırlı Olsun..
Yb ne zaman...
-tuba-
Deneyimli
Deneyimli
-tuba-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1088
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 489
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:19 am Paylaş

Tanıtım güzeL (:
iLk böLüm ne zaman? (:
HayırLı oLsun bu arada Very Happy
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:26 am Paylaş

teşekkürler arkadaşlar beğenmenize çok sevindim ilk bölüm kısmetse yarın inş.Çalştığım için biraz zaman alıyor pc ye geçirmem o yüzden bu arada isimlerinizi de söylerseniz tanışmış oluruz hem :D
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:43 am Paylaş

benim adım hatice (:
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:44 am Paylaş

memnun oldum hatice :D
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:46 am Paylaş

senin adın ne?
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:58 pm Paylaş

elif
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:18 am Paylaş

İlk bölümü şimdi koyuyorum arkadaşlar beğenmeniz dileği ile :D

1.Bölüm

-Burda böyle hanımevladı gibi oturacak mıyız? dedi Cihan...

Ekrem ve Cenker soran gözlerle Cihan a yöneldi...

Cenker:Ne yapalım yani Cihan Caddeye çıkıp göbek mi atalım?

Cihan sinsi bir gülüşle

Ci:Buldum bile...

Ek:Anlat bakalım dahiicim.Ne şeytanlık geçiyor aklından

Ci:Bak şimdi alınıyorum ama ben özünde çok masum bir insanım...neyse neyse (eli ile toplanın diye işaret etti ve ileriyi göstererek)Şu karşı arabanın içindeki kızı görüyor musunuz

3 ü de kıza bakıyordu şimdi.

Ci:İşte şimdi içimizden seçeceğimiz o şanslı,gidip kıza ilk görüşte aşık olduğunu ve onunla yemeğe çıkmak istediğini söyleyecek.

Ek:Sonrada çantayı sapık diye kafasına yiyecek.

Ci:Süper işte bize de macera olur hemde kızların nabzını yoklamış oluruz

Ce:Ben yapamam abi.Kriterlerime ters hem sarışın seviyorum ben

Ek:Oglum manyaksın ha sana git gerçekten aşık olmu diyoruz.Eğlence bu eğlence

Ci:Ekrem pek bi hevesli gördüm seni...

Ek:Dahicim fikir senindi seni alalım sahneye biz

Ci:Fikir benden uygulama sizden abicim.Ama biraz acele etseniz iyi olur.Kuş heran uçabilir.

Ek:Lan varya eğlence size uygulaması bana düşüyor.Neyse yakışıklılığımı konuşturmanın zamanı geldi.Hadi kaçtım ben

ARABADA

20 dakikadır Ayçin'in mağazadan çıkmasını bekliyordu.Bir yandan da kendi kendine söyleniyordu.

-Eh be Ayçin sorarım bunun hesabını 5 dakika diye indin hala yoksun kızım yaaaa

Birden kapının açılan sesiyle başını o yöne çevirdi

Ek:Selam

-Aleyküm selam da ne işin var arabamda binmek için izin istediğini hatırlamıyorum.

EK:Binebilir miyim?

-Hayır in arabamdan.

Ek:Önce bir tanışsaydık ya Ben Ekrem bu arada

-Bende mübeccel

Ek:Ne ecel?

-Arabadan inmezsen gelecek olan ecel.

Ek:Daha ne söyleyeceğimi bilmiyorsun ama bir dinleseydin.

-Merak ettiğimi kim söyledi.

EK:Anlarım ben çok merak etmişsin.

-Ya sabır.Manyakmısın abi sen.İnsene arabadan.

Ek:Kızım ne önemli araban var ya.Lafı ağzıma tıkadın.

-Evet çok değerli öyle önüne gelen binemez.

Ekrem de artık iyice sinirlenmeye başlamıştı.Öyle ki ne için geldiğini bile unutmuştu.Bi ara kıza dikkatlice bakmış hoşuna bile gitmişti.Güzel kızdı ama bu laf sokmaları yok mu
deli etmişti Ekrem'i.Şimdiye kadar hiçbir kızdan böyle bir tepki almamıştı.Belkide bu yüzden bu kadar şaşkın,kızgındı.Alışmıştı hep kızlardan ilgi görmeye.Öyle ki söylediklerine kendi bile şaşırıyordu bazen.

Ek:Ne gudubet şeysin kızım sen susmadın iki dakika.

-Ne ne ne.Oh ne güzel ya hem gel izinsiz arabama bin hemde bana hakaret et.Polise şikayet edicem seni.

Ek:Etmezsen hatrım kalır canım.

Bir hışımla indi arabadan genç kız da arkasından.Sokakta bağırarak kavga ediyorlardı şimdi.O kadar kaptırmışlardı ki kendilerini gelen geçenlerin onları izlediklerini bile farketmiyorlardı.
Görenler sevgili zannederlerdi muhakkak.Cenker ve Cihan ise bir arabanın arkasında açmışlar telefonlarının kamerasını olayları kaydediyorlardı.Onlar bile bu kadarını beklemiyordu.

-Canın çıksın senin emi

Ek:Arkamddan çok ağlarsın ama...

-Kim ben mi.Kına bile yakarım be ne diyosun sen

Ek:Taş kalplisin kızım sen.İnsan bi üzülür ne yakışıklı çocuktu gitti genç yaşta diye.

-Sen böyle önüne gelenin arabasına atlarsan gidersin zaten genç yaşta.

-Ne oluyor burda...
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:24 am Paylaş

Harika olmuş canım devam (:
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:31 am Paylaş

aaaaayy süpermiş ya farklı bi tanışma şekli olmuş=) :dost1: devamı ne zaman??????
güller içinde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güller içinde

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:36 am Paylaş

ozge oztürk:Sağol canım beğenmene çok sevindim

Tuba9191:Beğenmene sevindim canım sağol.Devamı iki gün sonra olmadı haftaya inş bu hafta ehliyet sınavım var yoğun olabilirm Very Happy
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:40 am Paylaş

çok güzelmiş devamını merakla bekliyorum
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 1:28 am Paylaş

devamını bekliyorum süpermiş.gelen sanırım ayçindi :D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 1:32 am Paylaş

ay koptum spr devam.
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 4:28 am Paylaş

harika olmuş canım devam bu arada bende tanıştığıma memnun oldum (:
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 4:38 am Paylaş

ayy Çok gzL oLmuşş :D Ya bu arada rem nasıL değiştiriliyor biLen varmı ?
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 4:49 am Paylaş

güzell devamm
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 4:50 am Paylaş

Ya REsm nasıL değiştirliyo biLn varmı ?
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 5:04 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm
yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13 EmptyPtsi Ara. 13, 2010 5:35 am Paylaş

süper

dewam et

AŞKSIN SEN...5.Bölüm geldi sayfa 13

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki