Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

#gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

#gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 Empty
MesajKonu: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 12:42 am Paylaş

єνєт уιηє уιηє уєηι∂єη вєη.вєη ѕєηαяуσ αçмαктαη нιç υѕℓαηмαмкι.αмα вυ ѕєƒєякι σятαк ѕєηαяуσ νє вєη 1 вöℓüм яüуα 2 вöℓüм єкℓι¢єк çüηкü ∂ιğєя ѕєηαяуσℓαяıм∂αη вυηα уєтιşєвιℓє¢єğιмι ѕαηмıуσяυм.ƒαzℓα υzαтмα∂αη кσηυуα gιяєℓιм.вυ αяα∂α вυ вιя кσякυ ѕєηαяуσѕυ∂υя вєη ρєк вє¢єяємєм gєяçι αмα σℓѕυη.

кσηυ özєтι..
16 уαşıη∂α 5 αякα∂αşıη ѕıкı¢ı вιя тαтιℓ σℓα¢αğıηı ∂üşüη∂üкℓєяι уαz тαтιℓι gєℓιρ çαтмışтıя.
αмα вυ уαz нιç вιяιηιη нαуαℓ єттιğι тüя∂єη вιя уαz σℓмαуα¢αктıя.ηє αуçιη ѕєνιℓ'ℓє αℓışνєяιş мєякєzℓєяιη∂є вσу göѕтєяєвιℓє¢єк,
ηє∂є ¢єηкєя'ℓє єкяєм кσмşυ çσ¢υкℓαяℓα ƒυтвσℓ мαçı σуηαуıρ ѕσкαкℓαя∂α вαşı вσş ∂σℓαşαвιℓє¢єк,
ηє∂є ¢ιнαη υzυη вιя уıℓ∂αη ѕσηяα вσℓ вσℓ υуυуαвιℓє¢єктιя.тαтιℓιη ѕσηυη∂α σкυℓα вιℓє ∂öηємєує¢єкℓєя.
çüηкü α∂ıηı вιℓє вιℓмє∂ιкℓєяι кσякυтυ¢υ νє gιzємℓι вιя вσуυттα zαмη∂α уσℓ¢υℓυк уαρα¢αкℓαя.νє уσℓ¢υℓυğυη ѕσηυη∂α σηℓαяı нιç тє güzєℓ şєуℓєя вєкℓємιуσя!..

iℓк вöℓüм ραzαятєѕι güηü νє вєη∂єη gєℓι¢єк вєкℓємє∂є кαℓıη вσℓ вσℓ уσяυм уαρıη ¢αηℓαя.

En son dadlucadııı tarafından Ptsi Ocak 10, 2011 6:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

#gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 Empty
MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 12:47 am Paylaş

Evet sonunda bende bir senaryo açabildim ama bu dilara cadısından kurtuluş yok arkadaş heryerden çıkıyo bizde birlikte açtık senaryoyu inanmıcaksınız bu fikirde ona ait ya ben neden bulamıyorum böyle fikirler?
evet birlikte yazıcaz bu senaryoyu yorumlarınızı bekliyorum ona göre bölüm yazarız haberiniz olsun.
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 12:57 am Paylaş

güzelmiş korku olurda ben okumazmıyım Very Happy
yazın yazın bekliyorum
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 12:59 am Paylaş

bekle cnm bekle ben beceremem ama rüya çok yatkın böyle şeylere.
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:02 am Paylaş

tanıtımınız çok güzelmiş....hayırlı olsun sorun olmadıkça okumaya devam edeceğim
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:04 am Paylaş

hmmmm ilginç ve gzlll
bekliyorum
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:04 am Paylaş

saol cnm(:
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:06 am Paylaş

dadlucadı ismin dilaraydı galiba bu kadar senaryoyu nasıl yazıyosun sen ya Very Happy
rüya sen korkunç yazıyomuşsun ortağın öyle diyo o zaman senden çok korkunç bölümler bekliyorum Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:10 am Paylaş

çakıllar demiş ki:
dadlucadı ismin dilaraydı galiba bu kadar senaryoyu nasıl yazıyosun sen ya Very Happy
rüya sen korkunç yazıyomuşsun ortağın öyle diyo o zaman senden çok korkunç bölümler bekliyorum Very Happy

şimdi açıkcası ben biraz anormal bir insanım samimi söylüyorum aklıma geldikçe yazıyorumki bu senaryomla birlikte tam 17 senaryom olmuş oluyo.
Rüya'ya gelince kendisi daha çok korku hikayeleri seyreder bende severim ama daha önce hiç korku hikayesi yazmadım onun için bakıcaz artık.(:
rya
Forumcu
 Forumcu
rya

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:14 am Paylaş

dilara'nında dediği gbi bana korku senaryosu yazmayı teklif edince hemen kabul ettim korku filmlerine bayılırım çünkü.
bu arada bu senaryo fikride bu cadıdan çıktı onun beynini açıp bakmak istiyorum gerçekten kız harbiden anormal sen birde bunu okulda gör kafasını sıraya koyar ve kaldırdığı zaman bir sürü fikir bulmuş olur.kuşlardan ilham alıyo heralde ben yetişemiyorum hızına malesef..
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:15 am Paylaş

cadıcım yine iş başındasın bakıyorum ama olsun ben hepsini zevkle okuyorum seni ve diğer arkadaşı sanırım ismi rüya tebrik ediyorum :D
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:15 am Paylaş

siz aynı okuldamısınız :?:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:17 am Paylaş

evet biz aynı okuldayız aynı sınıftayız aynı sırada oturuyoruz kankayız can ciğeriz daha ne diyim ya rüya bu arada ben kuşlardan ilham almıyorum ağaçlardan ilham alıyorum hayatım bizim ağaçlara kuş konmuyo biliyosun :gulumse:
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:27 am Paylaş

Güzel güzel güzel...
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:28 am Paylaş

sen beğendiysen tağaamdır dağılın! :D
rya
Forumcu
 Forumcu
rya

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:30 am Paylaş

evet saolun yorumlar için dilara kanka şu ağaçlardan ilham alma işini bana yarın bir öğret olurmu?
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:38 am Paylaş

bolum ne zaman?
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:40 am Paylaş

yarın ben yazıcam ilk bölümü.
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 2:40 am Paylaş

çabuk yaz lütfen çok merak ettim Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPaz Ocak 09, 2011 2:50 am Paylaş

yeni bölüm yarın tatlım bekliceksiniz malesef.
rya
Forumcu
 Forumcu
rya

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 5:32 am Paylaş

kanka koycakmısın bölümü yazdınmı?
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 5:34 am Paylaş

yazıyorum şuan cnm koyarım birazdan.
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 6:18 am Paylaş

1.Bölüm..

s:yaz tatilleri nasıldır bilirsiniz tembel tembel uyursunuz öğlenden sonra deniz sefası--
a:hindistan cevizi kokulu güneş kreminizi sürüp havuzun başında şezlonglarınıza kurulmuş bir yandan karışık meyve suyunu yudumlarken diğer yandan başınızı güneşe çevirmiş güneşleniyorsunuz--
s:uzun lafın kısası mutlusunuz.
a:romantik ortamın içine ettin yani sevil
s:şuan konumuz bu değil ayçin hıh nerde kalmıştık evet bizde böyle bir yaz tatili geçirme umudundaydıkki--
a:ne yazıkki işler yolunda gitmedi
s:ve işte şuan geldiğimiz nokta--
a:yanımda bir nemlendirici bile yok!
s:nemlendiriciden daha değerli olan şeyler yok ayçin ben o baş belası kardeşlerimi bile özlüyorum
a:aman tamam be sanki ben boboyu özlemedim
s:saçmala ayçin o sadece bir oyuncak AYI!
a:o benim can dostumdu ben ona sarılmadan uyuyamamki
s:kazık kadar kız oldun halamı?
a:konumuz bu değil polemik yaratma!
s:evet konuya geri dönelim dediğim gibi biz bütün bunlardan mahrum kaldık üstelik korkuyoruz,ailelerimiz yok(aslında bundan şikayetçi sayılmazdık!İlk zamanlarda tabi)ve en kötüsüde 3 odunla kaldıkmı Allah'ın dağında!
a:sevil sanırım olayları fazla ileriye aldık
s:evet baştan başlamam gerekecek abi geriye sar..
.
.
.
.
.
.
.
11 Yıl Önce..

e:seyin saçyayın neden bu kaday uzun?
s:çünkü beyn yapunzelim
e:yapunzel deyil o rapunzey
cs:seyn neyden biliyosun?
e:beyn biyiyim
s:hıh

c:ayçin bak sana çiçek topyadım
a:hii cenkey beynim içinmi?
c:yoo beyn annemede topluyoyum sonya komşu kızı vayya onada topyadım çok beyendi
a:allah seynin cezanı veymesin cenkey aydatıyomusun beny beny beny ayçini?
c:eveytt :D
a:yazıklay oysun beyn senynin için saçımı süpüyge ettim.
c:özüy diyeyim ayçin bayışalımmı?
a:oluy ama evciyik oynıcaz!
c:oyuy :D

s:ciho sende bizimye oynasana
ci:beyim yapacak daha öyemli işleyim vay
e:neymiş o işley?
ci:senyin kafayn basmazz
e: :hıh:
s:doğyu söylüyo eko kalyk biz ikimiz oynayayım
e:oyuy :okey:
s:ama evciyik oynıcazz
e:ozmn oymaz işte
s:aa niye?
e:çüynkü evciyik kız oyunu
s:oysun senyde beyim kocam oyuysun
e:ozmn oyuy işte ee bizim çocuyumuz yokmu? :zaa:

..
..
..
s:off fazla geriye aldın abi alt tarafı bir kaç hafta geriye al dedim!
makine:pardon hatlar karıştı..
.
.
.
.
.
a:kalk bakalım uykucu yeter bu kadar uyuduğun
s:ayçin tatildeyim uyumak benimde hakkım
a:olmaz kalk havuza gidiyoruz
s:hayır ben gelmiyorum
a:geliyosun dedim hazırlan hem ekrem'ler bizi aşağıda bekliyolar
s:banane!
a:kalk yoksa saçından sürükler öyle götürürüm!
s:aman tamam be kalktım

Aşağıda..

e:hayırdır kime süsleniyosun bu kadardır sevil hanım ağaç ettin bizi burda
s:sanane ekrem kime süsleniyosam süsleniyorum
e:anlayalım yani diye dedik
s:anlamasanda olur!
e:anlaşıldı sen yine tersinden kalkmışsın bugün.

Havuz..
e:off off şu hatunlara bak hadi cenko bize ufuk göründü
c.aynen hadi iyi eğlenceler size kızlar(giderler)
a:sevil biliyormusun bu emir'in gözü sendeymiş ben öyle duydum
s:ee?
a:ee si varmı bi denesen ne çıkar şu çocukla yakışıklıda hem
s:off ayçin git napıcam o zibidiyle
a:sen bilirsin yani bişey demedim
s:saol cnm çok anlayışlısın
a:hıh
s:one be?
a:krem
s:kızım kaç tane güneş kremi getirdin altı üstü havuza girip güneşlenicez
a:olurmu cnm bak şimdi bunu ilk güneşe çıktığın zaman bunu havuzan çıktığın zaman bunu duş aldıktan sonra bunu--
s:yeter dinlerken sıkıldım
a:bakım kızım bunlar ama anlamıyorum sen benim kadar kendine özen göstermezken nasıl bu kadar çekici olabiliyosun?
s:benmi?
a:evet sen!
s:nasıl ya?
a:nasılı varmı bi kere okuldaki erkekleri kendine hasta ediyosun gerçi ineklik var biraz ama olsun
s:ay sırf fazla kitap okuyorum derslerimde başarılıyım diyemi
a:ee sevil yani kitaplardan başını kaldırsan diyorum mesela örenk şimdi şu çantaya elimi atsam adım gibi biliyorum en az iki tane kitap çıkar.(elini çantaya atar)
a:hemde 3 tane aferin yani tatilde yapma bari önündeki fırsatları değerlendir.
s:off ayçin off tmm
a:haa şöyle akşam kumsal partisi var itiraz istemiyorum geliyosun hemde biraz süslenirsin
s:tmm
a:aman allah'm sevil senmi dedin bunu hiç itiraz etmicekmisin?
s:ne desem boş geliyorum
a:süpersin hacım bitanem
s:tmm tmm yağcılığa gerek yok!
a:harika olucak harika olucakkkk!..
..
..
s:tabi biz nerden bilebilirdikki sıradan bir kumsal partisinin bizim kabusumuz olacağını.

1.Bölüm Sonu!
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 6:29 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm
neler olmuş o partide merak ediyorum açıkcası... Very Happy
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 #gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 6:45 am Paylaş

çok güzel olmuş
devamı çobuk gelsin ama

#gιzємℓι вσуυттα кαувσℓ∂υк.вιяι вιzι кυятαяѕıη!#.ι̇ℓк вöℓüм gєℓ∂ι.(ηαѕıℓ вαşℓα∂ı тüм вυ σℓαуℓαя؟)ѕ:4

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki