Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' Empty
MesajKonu: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 6:39 am Paylaş

Grup:Kaphı Gıchırthıssı

Sene 2006...Onlar İstanbul'a sadece konservatar okumak için geldiklerini sanıyorlardı.Hepsinin ayrı ayrı yetenekleri vardı..Hepsinin on parmağında on marifet.Kim bilebilirdi ki çok iyi bir grup oluşturup çok ünlü olacaklarını...Şimdi ise;genç ergenlerin ve yetişkinlerin sevgilisi..Onlar sadece belli bir kısma hitap etmiyor.Aynı zamanda hafta sonları da Huzur Evi'ndeki yaşlılara da konser veriyorlar..Aileleri onlarla gurur duyuyor..Şimdi de grup üyelerimizi tanıyalım.

Türkü Turan:24 yaşında...Çok tatlı ve sevecen bir kız.Gitar çalıp şarkı söylüyor.Aynı zamanda da dans ediyor.Grubun kurucularından..6 yaşında yeteneklerini keşfetmeye başlamış.Ümit'e aşık ama bu zamana kadar hiç belli etmemiş şu andan sonra da belli etmeye hiç niyeti yok.Ümit çok yakışıklı olduğundan kendisine bakmayacağını ayrıca onu kardeşi gibi gördüğünü düşünüyor.

Ümit Kantarcılar:26 yaşında...Espirili, güleryüzlü,şaka yapmayı seven bir adam..Gitar çalıp şarkı söylüyor.Aynı zamanda çok da güzel dans ediyor ama bu yeteneğini daha önce hiç kimsenin gözü önünde yapmamış.Zaten çok ünlü bir grup olduklarından çevresinden kızlar hiç eksik olmamış.Ama onun gönlünde sadece bir kişi var..Acaba kim?Grubun kurucularından...

Özgün Karaman:26 yaşındaki karizmatik bateristimiz..Sadece bateri çalıyor..Biraz çapkın ama sadece birazcık...Aslında şöyle de denebilir.Kızlarla sadece takılmayı seviyor geceyi onların evinde geçirmiyor..

Melike Emiroğlu:24 yaşındaki Melike, yeteneğini 5 yaşındayken keşfetmiş.Dedesinin kemanını eline alır almaz 'Samanyolu' şarkısını çalmaya başlamış.Gruptan Özgün'e aşık..Hem de körkütük.Bugüne kadar asla belli etmiyordu ama artık bişeylerin değişmesi gerektiğini düşünüyor.

Kaan Yılmaz:27 yaşındaki genç Neyzenlerimizden biri o...Çok güzel ney çalıyor.Nil'le nişanlı.Onu çok seviyor.

Nil Erkoçlar:27 yaşında Kaan'la evlilik hayalleri kuruyor.Genç bir çelist..Son derece düzgün çello çalıyor..Bedeninden daha büyük olan bu aleti gayet de düzgün taşıyor..

Grup resmi:
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' Sampafe04e21b1a9a0c3

En son physikçi tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 4:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 48 kere değiştirildi (Sebep : öylesine (:)
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 6:48 am Paylaş

ilginç bir senaryo merakla ilk bölümü bekliyorum cnm
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 6:49 am Paylaş

Güzel Bir konuymuş Cnm Very Happy
İlk Bölümünü Bekliyorum Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 6:50 am Paylaş

Hmm beğenmenize sevindim :D İlk 7 yorum sonra 1. bölüm :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 6:58 am Paylaş

Mümkünse ilk bölüm için tahminlerinizi de alabilir miyim?
sevil*sena*ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 252
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : nüfusuna mı alcan?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:08 am Paylaş

merakla birinci bölümü bekliyorum.....................
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:22 am Paylaş

1. Bölüm yarın büyük ihtimalle gelir :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:50 am Paylaş

Hiç tahmin yok mu?
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 8:20 am Paylaş

senaryon çok güzel canım ilk bölümü bekliyorum...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 3:08 am Paylaş

İlk bölümü birazdan koyacağım yazmaya başladım :D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 3:12 am Paylaş

tmm bekliyorum Very Happy
☺ßLacKßéRRy☺
Üye
 Üye
☺ßLacKßéRRy☺
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 36
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/02/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 3:54 am Paylaş

TanıTım çok güzeL 1. böLümü bekLiyorumm Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 3:59 am Paylaş

1 saate kadar koyacağım :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 5:54 am Paylaş

İLK BÖLÜM
(Not:Grup üyeleri hepsi aynı evde yaşamaktadırlar.)
(Not2:Olaylar Sevil'in ağzından anlatılacaktır.)

Mmmhh...Bu evi çok sevdiğim kesin.Daha önce taşındığımız 3 evde yaptığım gibi burdanda taşınalım diye tutturmadım.Bu evde beni kendine çeken birşeyler var.Ahh.!Melike ile Nil yine beni çağırıyorlar.Bu evde bi huzur yok mu ya.!

Melike:Türkü.!Hadi akşam yemeği hazır.Bugün yemek yapma sırası bende olduğu gibi ekmek alma sırası da sende.!
Nil:Elbette.!İş bölümü yapmayı bize sen öğretmiştin.
Ümit:Kızlar..Tamam artık fazla üstüne gitmeyin kızın.
Türkü:Ahh pekala çıkıyorum.Başka istediğiniz bişey var mı?
Kaan:Bana bir de Blue Jean dergisi alır mısın?
Türkü:Tamam.

Üstüme uzun kahverengi hırkamı alıp çıktım.Tüm vücut hatlarımı ortaya çıkaran bu hırkayı çok seviyordum.Yumuşacıktı..Bana annemin ellerini hatırlatıyordu..Ahh.!Aylardır görmüyordum onu.Ne kadar da özlemiştim Semra Sultan'ı.

Evimiz Etiler'de olduğundan her taraf ışıl ışıldı ama ben yine o köhne sokaktan gitmeyi tercih etmiştim.Köşedeki marketten ekmek ve dergiyi alıp çıkmıştım.Kıyıda oturan serserilerden başka kimse yoktu ortalıklarda.İçime nedense bir ürperti girmişti.Her ne kadar 'Yapma Türkü,Sen ki kimselerden korkmadın şimdiye kadar.!'diyerek kendimi sakinleştirmeye çalışsam da olmuyordu.Adımlarım hızlanmaya başlamıştı.

Adımlarımın ve kalbimin git gide yükselen sesi, nefes alış-verişimi fızlandırmıştı.Kulaklarım arkamdan gelen adım seslerinden başka hiçbirşey duymuyordu.Tamamen onlara odaklanmıştım.Ben hızlandıkça onlarda hızlanıyor.Ben yavaşlayınca onlar da yavaşlıyordu.Ani bir refleksle durdum ve arkamı döndüm.Hiç tanımadığım bir yüzle karşılaşmıştım.

O anda anladım ki hiç durmamalıydım..Koşmaya başladım.Arkamdaki sesler de git gide kayboluyordu.Gözlerimden yaşlar boşandı biranda.İlk defa korkudan ağlıyordum.Anahtarımı çıkardım.Evin önüne gelmiştim.Hızlıca kapıyı açtım, kendimi içeri attım ve kapıyı aynı şekilde hızlıca kapadım.

Herkes bana bakıyordu.Yüzlerindeki ifadeyi okuyabiliyordum.Şaşkınlık, heyecan, endişe...Ama en çok korku..Benim için korkmuşlardı.

Ümit:Türkü noldu?
Türkü:Hiç..Hiç bişey..
Ümit:Hadi ama ağlamışsın..Olmuş işte bişey baksana..
Türkü:Sadece bir grup serseri...
Ümit:Sana bişey yaptılar mı?
Türkü:Yok..
Melike:Tamam..Canım bi daha kesinlikle sen gitmiyorsun markete.Evde bir sürü erkek var.Buluruz birini gönderecek.
Nil:Bence bunu en başından düşünmeliydik.
Türkü:Tamam herkes sakin olsun.Ben çıkıyım da şu konser elbiselerini ütüliyim.
Kaan:Sana zahmet bizimkileri de ütüler misin?
Türkü:Ütülerim.

O sırada kapının açıldığını duyduk..Özgün 'Ben geldim.' diye bize sesleniyordu.
Melike:Nerdesin sen?
Özgün:Ezgi'de...
Melike:Ezgi'de demek Ezgi'de...Öyleyse şimdi de git yemeği Ezgi'de ye.
Özgün:Ben yedim geldim zaten merak etme.!
Kaan:Hey tamam sakin olun.!Akşama konser var.Bu suratla çıkamayız sahneye.
Melike-Özgün:Önce o başlattı.
Nil:Çocuk gibisiniz vallahi.

Bu olanlardan sonra herkes bir köşede bir şeyler yedi.Benim de canım zaten pek fazla istemiyordu..Sandviç yapıp odamda yedim yemeğimi.Sahne kıyafetlerini ütüledim..Herkes giyinip çıkmıştı..Konser alanına gidiyorduk.Kareografiyi tekrar gözden geçirmeye karar verdik.

Melike:Önce Ümit'le Türkü tangoyla açılışı yapacaklar.
Özgün:Sonra Melike solo keman çalacak.
Kaan:Melike'den sonra ben ney,Nil ise çello çalacak.
Nil:Sonra Özgün bateri çalacak.
Türkü:En son da yine ben ve Ümit gitarlarımızı elimize alıp şarkıyı söyleyeceğiz.
Ümit:Eee eğlence başlasın o zaman.!

EV ve ODALAR:
Evleri: http://www.farketmez.net/wp-content/uploads/2010/04/prefabrik-ev-fiyatlari.jpg
Ümit'in ve Kaan'ın odası: http://www.egiten.net/wp-content/uploads/2011/01/genc_odasi_041.jpg
Nil'in odası: http://www.mobitool.com.tr/content_images/Genc-Odasi-Mimoza-Pembe.jpg
Melike'nin odası: http://www.otinmobilya.com/siteimages/urunlerimiz/genc-odasi/genc-odasi-GT03.jpg
Özgün'ün odası: http://www.mobsa.com.tr/images/products/genc-odasi/m/free-genc-odasi-1.jpg
Türkü'nün odası: http://3.bp.blogspot.com/_RkmTwaUEVDE/SfqhO8pjTzI/AAAAAAAAIso/U_3mzWj41Mc/s400/121.jpg

KIYAFETLER:
Nil: https://2img.net/r/ihimizer/i/20966187.jpg/sr=1
Melike: http://www.deryaligunler.gen.tr/resimler/Puantiyeli-Elbise-Modelleri.jpg
Türkü: http://4.bp.blogspot.com/_1nRxCcj2LWU/TLxoXoRV52I/AAAAAAAACPE/l22KMmxtaa8/s1600/Straplez-Desenli-Askisiz-Mini-Elbise.jpg
Ümit: https://media.photobucket.com/image/erkek%20tango%20k%2525C4%2525B1yafetleri/kirkambar/cxmacana.jpg
Kaan: http://www.espeki.com/img/urunler/erkek/E4.jpg
Özgün: http://www.espeki.com/img/urunler/erkek/E4.jpg

İlk Bölümün Sonu...
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:10 am Paylaş

çok güzel olmuş
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:23 am Paylaş

Beğenmene sevindim :D
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:24 am Paylaş

Süperrr
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:30 am Paylaş

Teşekkürler =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:35 am Paylaş

2. bölüm için tahmin istiyorum :D
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:41 am Paylaş

çok güzel olmuş canım yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 7:02 am Paylaş

süper balım dwm
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPaz Şub. 27, 2011 8:15 am Paylaş

=) Teşekkürler :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPtsi Şub. 28, 2011 6:04 am Paylaş

Başka yorum yok mu?
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPtsi Şub. 28, 2011 7:06 am Paylaş

çok güzel cnm bu arada hayırlı olsun
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' EmptyPtsi Şub. 28, 2011 7:10 am Paylaş

Saol canım beğenmene sevindim Very Happy

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Sonraki