Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 232
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 246
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aras Bulut İynemli <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Empty
MesajKonu: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:42 am Paylaş

Masmavi gözlerinde kırgınlık vardı.Yıllardır aşık olduğu kız ona ne demişti ? Canını yaktığının farkında bile değildi.''Heey.Dünyadan Ekrem'e ! Ordamısın ?'' ''Burdayım.'' ''Peki cevabın ne ?'' Sevdiğine yakın olmak vardı işin ucunda.Ne kadar yakın olsada sonuçta bir başkasını kıskandırmak için bu teklifi ona sunmuştu.''Kabul ediyorum.'' ''Çok sağol.Neyse derse gidiyorum.Görüşürüz sonra.'' dedi ve koşarak okula girdi.Sen naptın bana böyle diye düşündü Ekrem.Ama daha sonra umutlandı.Belki bana aşık olur.Belki bu oyunun sonunda bana aşık olur diye düşünerek sınıfına doğru yürümeye başladı.

Sevil Demir : Özel Dünya Kolejinde okuyor.Okulun en popüler kızı.Eski sevgilisi Emir'i kıskandırmak için Ekrem'e bir teklif sunmuştu.Bir süre sevgili gibi davranacaklardı.Bu oyunun sonunda kimin canı yanacaktı orasını bilmiyordu.

Ekrem Hacıoğlu : Özel Dünya Kolejinde okuyor.Okulun en popüler erkeği.Bütün kızlar onun peşinde ama o Sevil'in peşinde.Sevil'in ona sunduğu teklifle kalbinden vurulmuşa döndü.Zten Sevil Emir'le çıkarken de çok üzülüyordu.Bu oyunun sonunda istediğine kavuşabilecekmiydi ?

Ayçin Belek : Özel Dünya Kolejinde okuyor.Sevil'in kankası.Emir'in en yakın arkadaşı Koray'dan hoşlanıyor.Tam bir moda delisi.Sevil'in Ekrem'le olan durumunu bir tek o biliyor.Sevil'i bu fikirden döndürmeye çalıştı fakat Sevil bu kararından dönmez.Ama her zaman onun yanında.

Cenker Taşkıran : Özel Dünya Kolejinde okuyor.Ekrem'in kankası.Ayçin'den hoşlanıyor.Heyecanlı bir kişiliğe sahip.Ekrem'in Sevil'i ne kadar çok sevdiğini biliyor.Daha önce Ekrem'e bu sevgiden vazgeçmesini söyledi fakat Ekrem vazgeçmedi.Bu yüzden Sevil ile konuşmaya kararlı.

Emir Sarrafoğlu : Özel Dünya Kolejinde okuyor.Yakışıklı,sempatik.Okulun yakışıklı erkeklerinden.Sevil ile ayrıldıktan sonra kimseyle çıkmadı.Hala Sevil'e aşık.Onu elde edebilecek mi ? Hiç sanmıyorum.

Koray Canoğlu : Özel Dünya Kolejinde okuyor.Sempatik,karizmatik kişiliğe sahip.İnsanlara karşı biraz soğuk ama onu yakından tanıyanlar çok sever.Ayçin'den hoşlanıyor.Peki onunla çıkabilecek mi ?

İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. ~* (:

En son BlairCornelia ~ tarafından Paz Şub. 20, 2011 12:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:45 am Paylaş

ben çok beğendim tatlım tanıtımını
1. bölümü merakla bekliyorum Very Happy
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:47 am Paylaş

Teşekkür ederim tatlım (:
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:47 am Paylaş

değişik bir senaryoya benziyor ilk bölümü bekliyorum(Z) cnm
tubanur
Forumcu
 Forumcu
tubanur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 420
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 434
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : HERYERDEN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KİMİSİNE GÖRE AŞK ACI ÇEKMEK KİMİSİNE GÖRE MUTLULUK AMA BANA GÖRE AŞK ÖLÜMÜ BİLE GÖZE ALMAKTIR SENİN İÇİN ÖLÜMÜ BİLE GÖZE ALIR AŞKIM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEWİYORUM

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:57 am Paylaş

aynen katılıyorum
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 11:44 am Paylaş

senaryonun konusunu çok beğendim canım ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...
Sera&Deniz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Sera&Deniz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 119
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 132
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 10:31 pm Paylaş

güzel olacağa benziyor ilk bölümü bekliyorum tatlım
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 2:18 am Paylaş

İlk bölümü yazmaya başladım (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 2:22 am Paylaş

bende beğendim cnm ildinç olcağa benziyor bekliyoruz
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 2:41 am Paylaş

devam tatlım ilk bölümü bekliyorum...
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 3:35 am Paylaş

Ekrem olanlara hala şaşkındı ama Sevil'i üzmek istediği en soy şeydi.Cenker'in yanına gitti.''Noldu Ekrem ? Çok sakinsin.'' ''Sevil ile çıkıyoruz.'' dedi sakinliğini koruyarak.''Abi bu çok güzel bir haber.'' Ya ne demezsin diye düşündü.Görünüşe göre çıkıyoruz.Asıl amaç Emir'i kıskandırmak.'' ''Ne diyordun abi sen? ''Aman boşver.İyi tafarından bak.Ben eve gidiyorum.Yarın görüşürüz.'' dedim ve eve doğru yürümeye başladım.''Ekreem.'' Bu Sevil'in sesiydi.Arkamı döndüm.''Beklesene beni.''Tamam gel.'' ''Ya ben şey.Her şey için teşekkür ederim diyecektim.'' dedi ve yanağımdan öperek uzaklaştı.Bense aptal aptal bakınıyordum.Gülümseyerek eve doğru yürüdüm.Eve geldiğimde kapıdaki notu okudum.''Bu akşam teyzenlerde kalıcaz.Yemeğini ye.Kendine dikkat et.Annen. '' Böylesi daha iyi olur diye düşünerek mutfağa gitti.''Nermin teyze bana yemek hazırlama karnım aç değil.'' ''Ama yavrum annen yemeğini yesin dedi.'' ''Şimdi canım itemiyor.Daha sonra yerim'' dedim ve odama çıktım.Üstümdekileri çıkardım ve duş almak çin banyoya gittim.Çok garip duygular içerisindeydim.Keşke kabul etmeseydim diyorum.Bir yandan da iyiki kabul etmişim diyor.Napacağımı bilmiyorum.Ona bu kadar yakın olacakken kendime nasıl karşı koyarım ? Onun kokusunu duyduğumda nasıl karşı koyacağım ? Hiçbir şey bilmiyorum.Sanki bildiğim her şeyi unuttum.Banyodan çıktım.Odama gitti ve giyindim.Kitapları masanın üstüne koyarken defterimden bir resim düştü.Sevil ile benim resmimdi.Çok yakın arkadaştık.Ama o Emir'e aşıktı.Resmi elime alıp yatağıma uzandım.Resme bakarak uyuyakaldım.

Sabah erkenden kalktım ve okul formamı giydim.Bugün kendime daha bir özen gösterdim.Saçlarımı güzelce jöleledim ve parfüm şişesini başımdan aşağıya boşalttım.Evden çıktım ve Sevillere doğru yürüdüm.Bugün okula beraber gidecektik.Evlerine vardığımda kapıyı çaldım.Kapıyı o açmıştı.Gözüme çok değişik gelmişti.Sanki bugün daha bir süslenmişti.Gömleğinin birkaç düğmesini açıştı.Çok sinirim bozulmuştu.Eteği zaten kısaydı.Saçlarını dalgalı yapmıştı.Hafif makyajıda vardı yüzünde.Her zamanki Sevil işte.''Günaydın Ekrem.'' dedi gülümseyerek. Aynı şekilde cevap verdim ''Günaydın.Çıkalım mı ? '' ''Aa tabi.Gidelim.'' dedi ve koluma girdi.Heyecanlanmıştım.Her zaman olan bir şeydi bu.Ama bu sefer sevgilisi rolündeydim.Konuşarak okula geldik.Hiç Emir konusu açılmamıştı.Okula geldiğimizde herkesin gözü bizim üstümüzdeydi.Çok normal.Okulun en güzel kızı ve en yakışıklı erkeği sevgili olmuştu.Emir ise şaşkı ve bir o kadar öfkeli bakışlarla bizi izliyordu bir kenarda.Sevil hiç bozuntuya vermeden ''Aşkım ben Ayçin'in yanına gidiyorum sonra görüşürüz'' dedi ve yanağımdan öpüp okula girdi.Cenker yanıma geldi.Gülerek ''Kanka bu kız seni gerçek sevgilisi yerine koymuş'' dedi.Gerçekten öyleydi.Çok iyi rol yapıyordu.Tam Oscarlık oyuncuydu yani.Bu benim işim gelirdi.Onunla ne kadar yakın olursak o kadar iyiydi.Emir yanıma geldi.''Tebrikler Ekrem'' dedi.Sesinde kızgınlık vardı.Alaycı bir şekilde ''Teşekkür ederim'' dedim ve koluna vurarak okula girdim.Bu benim çok hoşuma gitmişti.

Emir ise şöyle düşünüyordu ''Görücez Ekrem görücez.''
Meltem (:
Üye
 Üye
Meltem (:
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 54
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 61
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 3:42 am Paylaş

çok beğendim cnm (:
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 4:10 am Paylaş

çok güzel olmuş tatlım çok beğendim...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 13, 2011 4:31 am Paylaş

Çok güzel tatlım eline sağlık =) YB ne zaman?
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2101
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3686
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPtsi Şub. 14, 2011 1:42 am Paylaş

çok güzel olmuş 2.bölümü bekliyorum
https://www.facebook.com/sasemeze
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 12:36 am Paylaş

Bölüm şarkısı : Yalın-Cumhuriyet.
Cenker'le konuşarak sınıfa girdik.Sırama oturacağım anda Sevil'in orda olduğunu farkettim.''Sen neden buraya geldin ?'' dedim otururken.''Sevgilimin yanına oturamam mı yani ?''.Bunu söylerken sesinde kızgınlık vardı.''Tabi canım oturabilirsin.'' Biz böyle konuşurken Emir içeri girdi.Sevil hemen elimi tuttu.Mutlu olmam gerekirdi ama olmadı.Ben ona aşıkken o beni başkalarını kıskandrmak için böyle şeyler yapıyordu.''Seviil gelsene.''.Ayçin'de yani tam zamnında çağırdı.''Şimdi gelemem canım.'' ''Nedn ya ?'' ''Of Ayçin daha sonra konuşuruz.'' Sevil sinirlenmişti.Bütün gün Emir'in gözleri bizim üzerimizdeydi.Rahatsız olmuştum.Sanırım bu Sevil'in hoşuna gitmiştir.Son dersten çıktıktan sonra Sevil koşarak dışarı çıktı.''Sevil !'' ''Efendim Ekrem'' ''Nereye ?'' Sevil gülmeye başladı. ''Lavaboya gidiyorum canım'' dedi ve gitti.Salak Ekrem.Her şeye burnunu sokarsan olacağı bu.Az sonra yanıma geldi ve elimi tuttu.Okuldan çıktığımızda elimi bıraktı.Her şey Emir'i kıskandırmak içindi tabii.Bozulmuştum.Onun yüzüne bakınca kıpkırmızı olduğunu farkettim. ''Noldu ?'' ''Yok bir şey.Neyse ben burdan gidiyim.'' ''Şey yarın okul yok beraber bişeyler yapalım mı ?'' ''Olur.Yarın görüşürüz.'' dedi ve eve girdi.Yavaş yavaş yürüyerek eve doğru gitmeye başladım.ne kadar masum ve güzeldi.Ben böyle düşünürken arkamdan birinin geldiğini farkettim.''Merhaba Ekrem'' tahmin ettiğim gibi bu Emir'di. ''Ne istiyorsun ?'' ''Sevil'den uzak durmanı.'' ''Bu seni ilgilendirmez Enir'' dedim ve bir şey söylemesine fırsat vermeden oradan uzaklaştım.Eve geldiğimde hemen odama çıktım.Kendimi yatağın üstüne attım.Komidinin üstünde Sevil'in fotoğrafını gördüm.Elime ldım ve onu düşünerek uykuya daldım.

Sabah erkenden kalktım ve hazırlanmaya başladım.Kahvaltıya indiğimde bütün aile masanın erafında toplanmıştı.''Herkese günaydın.'' ''Günaydın Ekremcim.Hasta mısın sen? Dün yemek falan yemedin.'' ''Yoo.Ben gayet iyiym.Ama şimdi çıkmam lazım.'' Evden çıktığım gibi Sevillere doğru yürümeye başladım.Evlerine yaklaşınca kapıda birilerinn olduğunu farkettim.Bir yere saklandım ve izlemeye başladım.Emir ve Sevil kavga ediyorlardı.Yanlarına gitmek istedim ama yapamadım.Nolduğunu anlamadım ama Emir Sevil'i kendine çekip öptü.İşte bu bardağı taşıran son damla olmuştu.Koşarak yanlarına gittim. ''Naptığını sanıyorsun sen ?'' deyip Emir'e yumruk attım.Hemen oradan uzaklaştı.Sevil'e baltığımda gözleri ağlamaktan kıpkırmızı olmuştu.''İyimisin?'' dedim.Birden bana sarıldı.''Ondan nefret ediyorum'' demeye başladı.''Tamam canım geçti.Hadi kalk sahile gidelim.'' ''Tamam ben hemen geliyorum'' dedi ve yüzünü yıkayıp geldi.Beraber sahile gittik.Gezdik,eğlendik.Mutluydu.O mutlu olunca bende mutlu oldum.Kapının önüne geldiğimizde ''Her şey için teşekkür ederim Ekrem.'' ''Rica ederim canım.Hadi iyi geceler'' dedim ve eve doğru yürümeye başladım.Belki her şey istediğim gibi olurdu.O da bana aşık olurdu.

Kalbimin orta yerinde bu nasıl bir cumhuriyet seninki
Nasıl bir hakimiyet ben anlamadım
Sustum sustum sonunda dayanamadım
Aşk mısın dert misin yoksa canına susamak mı benimki
Hayatı kovalamak mı dört nala bu evden
Uyudum uyandım hala anlamadım

Aşktan adam misali bu acıdan nefes alamazken
Önümde günler geçiyor sen hala aynı yerde
Sarılmak anlamlanmıştı
Seninle hayat oyalanmıştı
Ne gündüzün gecenin farkında
Şimdi hepsini geri verin bana

Kalbimin orta yerinde bu nasıl bir cumhuriyet seninki
Nasıl bir hakimiyet ben anlamadım
Sustum sustum sonunda dayanamadım
Aşk mısın dert misin yoksa canına susamak mı benimki
Hayatı kovalamak mı dört nala bu evden
Uyudum uyandım hala anlamadım
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 12:48 am Paylaş

Yeni Okuyucuu
Harikaa OLmşş Tatlımm Dewammm :d
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 12:58 am Paylaş

Yeni Okuyucun..
Çok ama Çok Güzel Olmuş ...
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 1:02 am Paylaş

çok güzel olmuş tatlım devamını sabırsızlıkla bekliyorum...
ümit_kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ümit_kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 152
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/01/11

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 1:37 am Paylaş

hadii devamm çokk güzellllll
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 4:06 am Paylaş

Tabi ki oda Ekrem'e aşık olacak...:D Bu aşkın büyüsünü Çağatay ulusoy bile bozamaz :D
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyPaz Şub. 20, 2011 4:09 am Paylaş

süper olmuş
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptySalı Mart 08, 2011 5:38 am Paylaş

Çok güzel olmuş yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum . Very Happy
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_

MesajKonu: Geri: Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm ) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 5:59 am Paylaş

bende

Aşk Oyunu #~ ( 2.Bölüm )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası