Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sonraki

En Beğendiğiniz Dizi?
İstikamet İstanbul
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap14%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 14% [ 10 ]
Parmaklıklar Ardında
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap13%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 13% [ 9 ]
Aşk Oyunu
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap16%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 16% [ 11 ]
Kaderin Elleri
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap14%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 14% [ 10 ]
Türk Filmi Tadında Aşk
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap13%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 13% [ 9 ]
Belki Bir Kuş Geçer Üstümüzden
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap7%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 7% [ 5 ]
| | A s i | |
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap9%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 9% [ 6 ]
Ortalık Bi Durulmadı
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap6%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 6% [ 4 ]
Maskeli Çakıllar
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_lcap8%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 I_vote_rcap
 8% [ 6 ]
Toplam Oylar : 70

YazarMesaj
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 7:26 am Paylaş

HAFTALIK YAYIN AKIŞI

Pazartesi:İSTikamet İSTanbul,Kaderin Elleri

Çarşamba:Türk Filmi Tadında Aşk

Perşembe:Aşk Oyunu

Cuma:Parmaklıklar Ardında

Cumartesi:Maskeli Çakıllar,|| A s i ||

Pazar:Ortalık Bi Durulmadı
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 7:38 am Paylaş

Kanalda en beğendiğiniz dizi yada filmleri yazın.
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 12:03 pm Paylaş

Her pazartesi ''Kaderin Elleri'' adlı senaryom ÇTV'de =)
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 3:06 am Paylaş

En beğendiğim dizi Parmaklıklar ardında
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 3:08 am Paylaş

Yarın : Türk Filmi Tadında Aşk
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 3:15 am Paylaş

TÜRK FİLMİ TADINDA AŞK(Yarın)

4.Bölüm Fragmanı

Sevil:Ekrem,son kez soruyorum.

Ekrem:Ayçiin.

Cenker:Gerçkten mi?

Sevil:Nee??

Ayçin:Tabi ya ne sandın?

4.Bölüm Fragmanının Sonu
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:12 am Paylaş

Haftaya Salı Günü:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:Belki Bir Kuş Geçer Üstümüzden..

Az Sonra:Belki Bir Kuş Geçer Üstümüzden(Tekrar Bölüm)1-2.Bölümler
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:13 am Paylaş

hmmm...bekliyoruz =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:14 am Paylaş

BELKİ BİR KUŞ GEÇER ÜSTÜMÜZDEN..(Tekrar)

1.Bölüm

++Ayçin Sevillerle kalmaktadır.. Bu arada yaşı Sevilden iki;Ekremden ise dört yaş kçük,Ekrem onu kardeşi gibi görür,Ayçinde onu abisi gibi;Kısacası iyi anlaşırlarr++
Se:Ayçinnn!!Hadi ttlm kalk artık seni kahvaltıya bekliyruz..
Ay:Tamam geliyorummm
Se:Hayırdır bu sabah 5..Ayy pardon 45 dk izin istemedin hayırdır..
Ay:Bugün Begümle buluşcam..
Ek:Hmm..Anlaşıldı..
Ay:Ay niye bu kadar şaşıyosunuz yha erken kalkamazmıyım..Allahallaaah!!
Ek:Tamam tamam ben işe gidiyorum bu arada istediğin bişe varmı Ayçincm
Ay:Yok eniştecm saol..İyi işler sana..
Se:Bi dakka bi dakka pabucumun dama atıldığını hissediyorum..Bana niye soran yokk!!
Ek:Havada kıskançlık seziyorum sanki
Se:hıh
Ek:Oy oy oy benim sevgilim kocasınıdamı kıskanırmış..Yerim seni.. (Sevili dudağından öper.Bu sırada Sevil Ayçini işaret eder..)
Ay:Bn bakmıyorum siz dewam edin..
Ek: Neyse baylar bayanlar,merdivenden kayanlar,masada oturanlar,kocasını kıskananlar Ben kaçıyorum
Ay:Görüşürüz enişte
Se:Görüşürüz Behlülümm " longdesc="69" />
Ek:Görüşürüz kelebeğim(Sevili yanağından öper..) " longdesc="69" />
Ay:Yine başladık şifeLi yayına Ohoo yeter ama her kanalda bu
Ek:Neyse ymm gidiyorum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^EKREM GİDER^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ay:Abla haftasonu gelcek olan çocuğun adı neydi??
Se:Cenkerdi galiba..Ama tam olarak emin değilim..Aklımda öyle kalmış..Ekremin kuzeninden bahsediyosun dimi..
Ay:Evt..
Se:Niye sordun??
Ay:Merakk
Se:Neyse..Gel de sofrayı kaldırmama yardım et..
Ay:Tamam..
.....................................Tam O Sırada Kapı Çalar Ve.......................................................

2.Bölüm

::::::::::::::::::::::::O SIRADA KAPI ÇALAR::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Gelen Cenkerdir.Kapıyı Ayçin açar..Üstünde mutfak önlüğü vardır.. Bu arada parantez içinde yazdıklarım kendi içlerinden geçirdikleri düşüncelerdir
Ay:(Kapıyı açar açmaz nuktum tutuldu..Gerçekten çok yakışıklıydı..Beni bu düşüncelerimden ayıransa ablamın sesiydi.. )
Ce:(Karşımda gördüğüm neydi Allahım ben cennetemi düştüm??Bu yanıbaşımda duran melekmi,bana cennetin kapılarını açtı..Be böyle düşünceler içindeyken bir sesle irkildim.. )
Se:Kim geldi Ayçin??
Ay:(Bilmiyorum,galiba beyaz atlı prens Sonra kendimi toparlayıp sordum)Beyaz atın nerde??
Ce:Anlamadım..
Ay:Şşşey..Yoo yok bişey kimsiniz diye sordum..Ya yani kime bakmıştınız??(Allahım ne saçmalıyorum ben böyle.. )
Ce: Benim adım Cenker..Ekrem'in evini arıyordum da..
Se:^^Sevil tam bu sırada içerden gelir..^^Senn Ekremin kuzeni Cenker olmalısın..
Ce:Sende Ekremin eşi Sevil..
Se:Eee ne bekliyosun Ayçin misafirimizi kapının önündemi ağırlayacağız??
Ay:A ta tamam pardon
Ce:
Ay:Bu arada adım Ayçin (Bunları söylerken bile kalbim kıpır kıpırdı Bana neler oluyor böyle HaYır cnm daha neler Eniştemin kuzeniyle Yok bu imkansız Beni derin düşüncelerden uyandıran yine bir sesti ama bu seferki ablamın sesi değildi Eniştemin kuzeninin yani hırsızımın sesiydi Evet yanlış duymadınız;bu ses benim kalp hırsızıma aitti yarın ilk iş gidip onu şikayet edecektim )
Ce:Ben de Cenker (Noluyordu bana böyle Ben hiç kimseyle böyle utana sıkıla konuşmamki Yo yo hayır hayır bu imkansız Sakın Cenker sakın!!)
Se:Eee ne içersin Cenker??Açmısın??Yol yorgunusundur..İstersen sana bir yorgunluk kahvesi yapayım..Ne dersin??
Ce:Peki Olur yenge zaten Amerikada türk kahvesi diye bişey yok biliyosun..Uzun zamandır içmedim de..
Se:Tamam Ayçin gel sende bana yardım et.."İçeri geçerler"Ayçin türk kahvesi yok bitmiş..Bi koşu gidip alıp gelsen olurmu??
Ay:Peki ablacm..Başka alınacakları da yazda gitmişken hepsini aliym..
Se:Tmm ttlm saol..Al yazdım..
Ay:Tamam ben bi koşu alıp geleyim o zaman..(Tam kapıdan çıkacaktım ki Cenker'i gördüm nereye gideceğimi sordu..Markete gittiğimi söyledim..O da gelmek istedi..Benim de işime gelince tabiiki kabul ettm..Neyse beraber gittik markete..Arabayı ben sürdüm.Eh nede olsa yorgun araba kullanamazdı..Ayrıca misafirimizdi.. )Geldiiik!!
Ce: (Bu kız ne kadar şekerdi böyle..Konuşması çok hoşuma gitmişti..Çok neşeli gözüküyordu..Çok ta tatlıydı..Aman Allahım neler söylüyorum ben böyle..)
Ay:Eee böyle arabadamı beklicez??
Ce:Tmm Hadi gidelm..
Ay:Gidelmm..
...............................................EKREM EVE GELİR.....................................................
Ek:Selamm tatlm..
Se:Hoşgeldn cnm da erkencisin..
Ek:Hasretine dayanamadım geldim erkenden karıcım..
Se:Hadi hadi yağcı seni..
Ek: Allahallah arkadaş yha anlamıyorum bu kadınları yha..Erken gelirsin..Niye erken geldin Geç kalırsın,niye geç kaldın Bu ne çile arkadaş yha bu ne yha.. Kız hem bak sana çiçek aldım..
Se:Ayy çok tatlısın''Öper..''
Ek:Eee nerde bizim magazinci
Se:Aaa bak sana ben neyi söylemeyi unuttum..
Ek:Ne kız?? Yoksa bana film teklifi filanmı geldi??E yakışıklı adamım yetenekliyim sonçta
Se:Hemende kendini öv zaten..Brad Pittim bnm
Ek:Noldu kız söylesene..Ağzından kerpetenle alıyoruz lafı
Se:Cenker geldi..Senin kuzenin
Ek:Ne ne nerdeler peki şimdi??
Se:Markete gittiler..
Ek:Öylemi??
Se:Hıı
Ek:Tamam ne zaman gelirler??
Se:Bilmem??
Ek:Neyse..Bende daha ne istiyosam??
Se:Mesela bana ütüde yardım etmeyi isteyebilirsin
Ek:Yhaa
Se:Tmm tmm bulaşığa geç o zaman
Ek:Üff tmm ben ütüyü yaparm
Se:Oyy oyy bnm aşkım karısına da yardım edermiş,yerim seni''öper''
Ek:Ederim tabi,her iş gelir elimden benim Nerde birinin başı sıkışsın ekrem orda,Süpermen gibi adamım vesselam yemi ediyorum yha
Se:Şımarığımm
Ek:Aşkımm
Se:Seni Seviyorumm
Ek:Bende seni bitanem,hemde deli gibi ''Sarılırlar..''
Se:Ekremm!!Ütünün fişini çekk!!
Ek:Ayy!! Yha yaktım caanım gömleği..
Se:Üff Ekrem yha!!Bıktım bu sakarlıklarından..
Ek:Sevill!!
Se:Nee!!
Ek:Bi gömlek yüzünden..Fazla tepki vermiyomusun??
Se:Haa abartıyorum yni..
Ek:Üff Sevil bn onumu dedim şimdi..
Se:Tabii sıkıldın dimi ne o öf püf..
Ek:Sevil yeter ama artık çok büyüttün..Altı üstü bi gömlek..
Se:Allahallah..Ben gömlek içinmi kavga ettiğimizimi çıkarıyosun bu tartışmadan Ekrem..
.........................Bu sırada kapı çalar ve Ayçinle Cenker gelir.............................
Ek:Ben açarım..
Se:Bak bide pişinn pişkin sırıtıyo..
Ek:Üfff!!
Se:Üfle tabii Ekrem Bey noldu,aşırı tepki veriyomuşum,abartıyomuşum hıh
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ekrem kapıyı açar,Sevil odaya geçer ve kapıyı kitler,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ek:Hoşgeldiniiz!!
Ay:Hoşbulduk enişte..
Ce:Vayy kuzen.. Nber??
Ek:İyi de biz seni Cumartesiye bekliyodk???
Ce:İstersen gidiym de Cumartesi geliym istersen??
Ek:Pardon,şaşkınlık işte..
Ay:Eee ablam nerde??
Ek:Şeyy..Biraz tartıştık ta odada..
Ce:Niye noolduki??
Ay:Onların kavga etmesi için bi eebep olması gerekmiyo Cenkercmm (Ce cenkerCİMmi?Kızım ne saçmalıyosun yha??Dua et enişten Sevilin derdinde de duymuyo.. )
Ce:Öhöm öhöm!!Tamam o zaman madem ciddi bir sorun yok bn yatıyorum..İyi geceler..
Ay:Dur yha nereye??Yemek yemedik,5 dk'ya hazır..
Ek:E iyi o zaman biz yemeğe geçelm gel Cenko..Özlemiştirsin sen ew yemeklerini..
Ce:Tamam..
----------------------------------YEMEKTEN SONRA--------------------------------------
Ek:Ben yatıyorum..
Ce:Ben nerde yatıcam..
Ek:Anaa doğru
Ay:Benim odamda yatabilirsin ben salonda yatarım..
Ek:Yok yha Sevilde beni odadan attığına göre ben salonda yatıcam biz Cenkoyla kaynatırız gece..Konuşacaklarımız vr..Orada neler yaptın falan filan kızlar falan fıstık..
Ay:Tamam tamam ben yatıyorum siz konuşun erkek erkeğe..
Ek:Tmm iyi geceler Ayçincmm
Ce:İyi geceler Ayçin..
Ay:Sizede iyi geceler..''Ayçin odasına gider ama aklında konuşulanları dinlemek vrdır..''

2.Bölüm Sonu
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:24 am Paylaş

Belki Bir Kuş Geçer Üstümüzden..

3.Bölüm

Ayçinin onları dinlemekte olmasından habersiz..Cenker ve Ekrem konuşurken;
Ce:Eee kuzen??Nasıl gidiyo ewlilik
Ek:Eh iyi Dur bakim,geçiştirme..Anlat bakalım boşmu kalbin..Her zamanki gibi tek geceliklerlemi meşgulsün yni?? Yoksa varmı birisi..Özel olan..E anlat bakalım..
Ce:Şeyy aslında var..Bbe ben..
Ay:(Ayy kalbim kanatlanıp uçacak sanki..Çok heeycanlıyım..Ayy..Acaba ne diyecek!?Ben kafamda bu sorunları çözmeye uğraşıyordum ki..Beklenen cevap geldi.. )
Ce:Ayy..
Ay:(İşte o an dondum kaldım..İsmim dudaklarına öyle yakışıyorduki..Canım benim yha..Demek beni seviyormuş..Da neden çinini unuttuki şimdi bu çocuk yoksa..)
Ce:Ay..nur!!(Ayçin işte Ayçin bee Ayçin..Kendime zor itiraf etmişken sana nasıl söylerim Ekrem..Sonuçta onu kız kardeşin gibi görüyorsun..Ona zarar vereceğimden korkar beni yanına yaklaştırmassın..Ama ya değişirsem..Yoo hayır..Bu imkansız..Çık aklımdan Ayçinn..)
Ek:Vayy kuzi sen neymişsin yha..Kızlar peşinde kuyrukken sen tek bi kıza yoğunlaşabiliyosun vayy be!!Eee ne zaman görcez bu şanslı kızı
Ce:Bilmem..
Ay:(Artık öyle katlanılmaz bi hal almıştıki duyduklarım..Ağlayamıyordum bile..Öyle zor,öyle tarifsiz bişeydi ki bu..Gözlerim bir noktada öylece kitlenip kalmıştı..Kulaklarım uğulduyordu..Artık hiçbirşey duyacak konumda değildim..Aklım,duygularım karmakarışıktı..Zaten duysam nolacaktiki??O kızın adını duymaya bile tahammülüm yoktu artık..Sonunda gözlerimden bir damla yaş düştü kalbime..Henüz üstünden 24 saat bile geçmeden birine aşık olmak..Bu gerçekten inanılmaz bir aptallıktı zaten..Hele ondan da aynı duyguları beslemesini beklemek..Bir acı hissediyordum göğüs kafesimin içinde ve sol taraftaki yanımda..Gerçekten çok acıyordu..Benim dökemediğim göz yaşlarımı benim yerime o döküyordu sanki..Neydi bu heyecan,bu acı,bu kıskançlık..Bunun adı AŞK..)

4.Bölüm

Ay:(Daha fazla burda kalamazdım.Odama gitmeye yeltendim.Fakat;ayağım kabloya takıldı ve yere kapaklandım..Uyandığımda kendimi bir hastane odasında yatakta bulmuştum..)
Dr:Uyandı,kalabalık etmeden girebilirsiniz..
Ek:İşten aradılar acilmiş,gitmeliyim..
Se:Tmm cnm sen git biz burdayız..
Ay:(Birden odaya birer ikişer doluşmaya başladılar..Bense öylece onları izliyordum.Ablamın yüz ifadesi çok endişeliydi..En son..Hımm evet hatırladım..En son Cenker'in eniştemle olan konuşmalarını dinliyordum..Cenker enişteme..Birden gözlerimden o gece akmayan yaşların hepsi birer birer boşalmaya başladı..Herkes neden ağladığımı merak ediyor olmalıydı ki yüzüme şaşkın şaşkın bakıyorlardı..)
Se:Noldu şimdi durup dururken yha..
Dr:Ağlamayla kalacaksa iyi,galiba biraz sinirleri yıpranmış,üstünr gitmeyin derim..
Se:Saolun..''Doktor gider..''Hep o aşağılık herifin yüzünden bu sinir bozuklukları..Kim bilir ne yaptı kıza..Nasıl üzdü kim bilir??Ama ben uyardım Ayçini o çocuk sağlam ayakkabı değil dedim..Of ya of..
Ce:Kimden bahsediyosun Sevil..
Se:Cihandan..Sevgilisinden..
Ce:Ne!!Sevgilisimi!? (O an içimde tarifsiz bir acı oluştu..Neydi beni rahatsız eden!?Neden böylesine karışıktı duygularım??Neler oluyordu bna böyle??Bu kıskançlık,bu acı,bu kahroluş..Bunun adı..AŞK..!!)
Se:Neyse gel Ayçinin yanına geçelim..
Ce:Ta..tamam sen geç ben geliyorum.. (Tam bitkin bir şekilde koridorda yürüyordum ki..Biri bana çarptı,sonra da Ayçinin odasına girdi..Ayçinin Sevgilisi Cihan olmalıydı fikrimce..Ama nasıl haber aldı..Şu arkadaşı..Naz mıdır nedir..O haber vermiş olmalıydı..Ya Ayçin o akşam bizim Ekremle konuştuklarımızı duyduysa..Hii!!Yok canım buna resmen kapı dinlemek denir..Gece lavoboya falan kalkmıştır..Yani inşallah..Yoksa aramızda birşey olacaksa bile olmaz artık Bu karamsarlık içinde odadan içeri girdim..Sevil odada yoktu..Cihansa Ayçinle elele tutuşuyordu..Bir an bayılacak gibi oldum bi an onları öyle görünce.. )
Ay:(Cenkerin geldiğini gördüm ama görmemiş gibi yaptım ve üstüne üstlük Cihana onu ne kadar çok sevdiğimi söyledim..Bu yaptıklarıma bir anlam veremiyordum..Resmen Cihanın gözlerindeki pırıltıyı göre göre onu kullanıyor,duygularıyla oynuyodum..Kendime inanamıyordum..Ben böyle birşeyi asla yapmazdım.Off şu Cenker gelir gelmez hayatımı nasıl da değiştirdi..Ama bu resmen ihanetti..Evet Cihana ihanet ediyordum..Bedenimle olmasa da duygularımla.En ağırı buydu belkide ihanetlerin..Off kişiliksiz bir aşifte,duygusuz,iğrenç..Beni bu kelimeler çok iyi tanımlıyordu..En azından kendimi böyle hissediyordum.. İçim böylesine can çekişip kan ağlarken nasıl gülebiliyordum bilinmez..Eh sonuçta herkesin arkasından entrikalar çeviren bu insan çakması kadın,bunu yapamayacak değildi heralde..)
Ci:Ben içecek birşeyler alıcam..Sende istermisin??
Ay:Yok saol.. (Bu duygular içinde zorlukla gülümsemiştim.. )
Ce:(Öylece bana bakıyordu....... birbirimizle bakışırken birden odaya Sevil girdi ve Ayçinin taburcu edilebileceğini söyledi..)
Se:Eee ne bakıyosunuz öyle toplanın Ayçin hanım gidiyoruz..
Ay:Tamam..(Kısa sürede toplandm ve evin yolunu tuttuk..Aaa bişey unutmuştuk..CİHAN..Neyse nihayet eve gelmiştik.Telefonum çaldı..Arayan Cihandı..
Ci:Nerdesin Ayçin bi kahve almaya gittim,bi baktım geldiğimde ortalıkta yoktun..
Ay:Kes be açtığımdan beri bir konuşturmadın..Bitti..
Ci:Ne bitti??Film filanmı??Ne bitti Ayçin??
Ay:Aşkımız..
Ci:Şaka dimi bu Ayçin!!Bu olamaz bi kalemde silemezsin..Daha iki saat önce..(Telefonu yüzüme kapatmıştı..Bu Ayçin değildi sanki..Ama bu kadar çabuk pes etmeyeceğim.Görüceksin..Aşkımı bu kadar hafife alamassın..Bugüne kadar bni terketmeye kalkışan tek kızsın..Ama başaramayacaksın..O kadar kolay değil!!..

5.Bölüm

Ay:(Oh be!!Dünya varmış..Bi insanı aldatıp kandırmaktansa terketmek daha iyidir..Cihan acaba şuan ne durumdadır..Boşver şimdi Cihanı..Cenkere odaklan..Yok!! Vazgeçtim..Onları Aynurla başbaşa bırak.. Geçmişi bırak,geleceğe bak..Salak..Geçmiş dediğinin üzerinden 2 gün anca geçti.. Ama sanki 10 yıldır tanışıyoruz Ahh Cenker ahh!!Gelir gelmez altüst ettin hayatımı.. Zaten Cihanı sewmediğimi sen gelene kadar farketmemiştim bile..Ondan iyisinimi bulacaktım gerçi..Okulun en yakışıklısıyla çıkıyordum..Daha ne istiyordum..Ama senle tanışınca..Herşey birden değişiverdi.. Senden başka birşeyi gözüm görmez kabim sevmez oldu..Sanki seninle yeniden doğmuştum..Sensizken,sen yokken nefes almıyormuşum demek..Hayatımı anlamlandırdın..Nefesim oldun..Esir aldın kalbimi,paramparça ettin..Acıdan başka birşey vermezken bana..Ben hala senden vazgeçmedim.. Al işte açıklıyorum..Seni çok seviyorum.. )
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ERTESİ SABAH KAHVALTIDA''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Se:Ayçiiiin!!Yemek hazır gel hadi..Bu arada okula da geç kalacaksın..Ayçin!Kime diyorum..
Ay:Ya abla allah aşkına sabah sabah ne okulundan bahsediyorsun..Benim okulum öğlenden sonra yha..Bırakta uyuyayım..
Se:Ama Cenker kendini gezdirecek birini arıyo..Uzun zamandır gelmemiş buralara..Enişten işe gitti.E benimde işlerim var..Biliyosun iznim bitti.. Ben Ayçin gezdirir dedim..Pek bi heveslendi çocuk İstanbulu gezicem diye..(Artık İstanbuldanmı yoksa Ayçindenmi kaynaklanıyor.Orası meçhul )
Ay:(Daha Cenkerin C'sini duyduğumda üstümü giyinmeye başlamıştım bile..Anlamıyordum,daha dün akşam Cenkere bela okurken bugün hala naıl peşinde koşabiliyordum..İlginç bir kişiliğim gerçekten Türümün son örneğiyim ben )
Se:E hadi daha fazla bekletme çocuğu..(Birbirlerine bakışlarından ve Ayçinin Cenkerin adını duyduğunda yaşadığı tatlı telaştan yaptığım çıkarımlarıma ve gözlemlerime dayanarak bu iki deliye %100 saf aşık teşhisi koyuyorum..Ama aman Ekrem duymasın.. )
Ce:A..ayçin ço.ok güzel olmuşsun.. (Lan şapalak napıyosun??Anlayacak kız.. Ama çok güzel.. Elbisesi fevkalade bir şekilde tamamlıyordu onu..Zaten güzeldi,bide elbisenin içinde dahada mükkemmel gözüküyordu..Gözlerimi onun üzerinden alamıyordum..Baktıkça da gözlerim kamaşıyordu.. Ne yapsaydım??Sanki kendi kendime bu soruyu sorduğumu anlamış olmalıydı ki yanıtladı.. )
Ay:Teşekkürler de daha ne kadar kapının önünde dikilicez??Hadi gidelimmi artık??
Ce:O..oluuur (Şapşalca sırıtmıştım..Sarhoş gibiydim resmen..Bakışlarıyl sarhoş olmuştum..Dur Cenker oğlum dizginle kendini.. Cihan!!Sevgilisi var bu kızın unutma..Kaptırma kendini sakın!! )
Ay:(Merdivenlerden iniyorduk..Bu arada kapının önündeyken beni süzmesi de gözümden kaçmadı hani.. Aa..ama Aynur!!Unutma Ayçin onun bir sevglisi var.. Kaptırma kendini bu büyüye.. Sonra acı çeken sen oluyorsun..Bunu en iyi sen biliyosun..Daha öncede oldu platonikler..Ama bu bambAŞKa.. Cenker bAŞKa Sus be!!Hakim ol kendine..Başkası maşkası yok!!Ama o..Sus!!Tek bir kelime daha etme..Erkek milleti değilmi,hepsi aynı Kendi içimdeki bu karışıklık ve karşıt görüşerin yanı sra bir de kalbim vardı tabi işin içinde..Şimdiye kdek hiçkimse böylesine hırpalayamamıştı onu..Resmen karambole gitmiş gibiydi Öylesine sızlıyor,bi türlü kabuk bağlamıyodur..Eh yüzeysel yaralar bile bir hafta duruyor..Gönül yarası iki güne geçermi hiç!! Beni bu iç tartışmadan kurtaran Cenkerin sesi oldu..)
Ce:İyimisin durgun görünüyosun..
Ay:Hıh!!
Ce: Hani daldın da,boğulmandan korktum..
Ce:Kızım sen Hıhdan başka kelime bilmezmisin..
Ce:Transa geçti.. Ayçin!!
Ay:Hıh ne?Noolmuş?Kim ölmüş!!
Ce:Hahah Ağzından yel alsın kız kimsenin öldüğü yok!!
Ay:Anlamadım..
Ce:Şeyy Ayçin..Sana bişey sorabilirmiyim??
Ay:So..sor..(Ayy!!Kalbim küt küt atıyor!! Acaba ne diyecek.. Merak ta ettim..Yoksa.. )

Valla merak edenler gerisini orjinal senaryodan baksınlar.

https://cakiltaslari.forum.st/t9287-belki-bir-ku-gecer-ustumuzden21bolumsyf-41?highlight=elki+%C3%BCst%C3%BCm%C3%BCzden
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:31 am Paylaş

https://cakiltaslari.forum.st/t9287-belki-bir-ku-gecer-ustumuzden21bolumsyf-41?highlight=elki+%C3%BCst%C3%BCm%C3%BCzden

İlk 21 Bölümü Burdan Bakabilirsiniz.

Bir dahaki Salı 22.Bölümüyle Belki Bir Kuş Geçer Üstümüzden ÇTV'de başlayacak.
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:38 am Paylaş

ben bu senaryoyu okuyodum galiba =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 5:53 am Paylaş

Artık okumaya burda dewam edersin =)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 7:15 am Paylaş

Güzel =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 7:32 am Paylaş

Teşekkür(:
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 7:39 am Paylaş

Senaryomun tanıtımını şimdi yapıyımmı?
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 7:40 am Paylaş

yaaapp
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 7:48 am Paylaş

tamam =)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 25, 2011 7:50 am Paylaş

KADERİN ELLERİ TANITIMI

GİRİŞ

Kader.. Kimsenin gücünün çözmeye yetmediği büyük sır.. Aşk.. Mucizenin ta kendisi.. Dostluk.. Hayat boyu yanında olma sözü.. Mutluluk.. Acı.. Kavuşma.. Kaybediş.. Anılar.. Tesadüfler.. Alınyazısı..

Ve hepsinin, tüm anların toplamı.. Hayat..

Bazılarına gümüş tepside sunulur hayat.. Bazılarıysa engelleri aşmak, uzun yollardan geçmek zorundadır mutluluğa ulaşmak için.. Bazen küçük bir umut ışığı bekler insan, bazen ufak bir işaret yeniden gülümseyebilmek için..

Bazıları kadere, aşka inanmaz; bilmeden de olsa umut eder bir gün inanabilmeyi. Sonra en beklemedikleri anlarda kader oyunlar oynar, ağlarını örer.. Kaçmak, kurtulmaya çalışmak imkansızdır, bilmezler..

İki hayat; kendi kayıpları, kendi acıları, kendi mutlulukları, kendi anılarıyla iki farklı yaşam. İki hayat; biri kadere inanmayan, diğeri geçmişindeki hatalarından kurtulmak isteyen iki insan. Bu iki hayat bir noktada kesişirlerse ne olur? Buna yol açan kader midir yoksa yalnızca tesadüf müdür? Aşk ve alınyazısı gerçekten var mıdır?

TANITIM

EKREM TERZİOĞLU;
Hayatı dışarıdan bakıldığında ışıltılı ve güzel görünse de, aslında hiç de sanıldığı kadar mükemmel değil. Ekrem, ne kadere, ne aşka inanıyor; onun şu zamana kadar değer verdiği kişiler yalnızca annesi, kardeşi ve en yakın birkaç arkadaşı.
Belki de Ekrem’in inanmadığı kader bunu değiştirebilecek kadar, hayatını bambaşka bir hale getirecek kadar güçlüdür..

SEVİL ÇOKÇETİN;
Annesini daha hayatı yavaş yavaş tanımaya başladığı zamanlarda kaybetmesi onun hayatında aldığı en büyük darbeydi. O, bazen zor olayların üstesinden gelmenin ancak inançla sağlanabileceğini biliyor. Alınyazısına inanıyor, hayatının gittikçe iyiye gideceğine emin.

AYÇİN TERZİOĞLU;

Enerjik, konuşkan, ve çok ama çok sadık bir dost. Hayat ona hep adil davrandı, gerçekten sevdiği insanlarla ve onun için en doğru olan insanla beraber her an. Tek eksik ise.. Abisi. Ayçin için abisi çok değerli, birbirlerinden ayrı geçirdikleri yıllarda bunu çok daha iyi anladı.
Peki abisini yeniden kazanmaya başlamışken, her şey dilediği gibi gidecek mi?

CENKER YANAR;
Tam bir müzik tutkunu. Barlarda çalmak onun için para kazanma yolu değil, huzur bulma yöntemi. Hayatının aşkı Ayçin ve ona bir kardeşten daha yakın olan Sevil’in üzerine titriyor. Sessiz ve bazen içine kapanık olsa da harika bir arkadaş.
Her sanatçının karmaşık bir yanı vardır, değil mi?

CİHAN ARIKAN;

Canlı, esprili, enerjik, arkadaş canlısı.. Ekrem’in en yakın arkadaşı. Bazı konularda tamamen zıt olsalar da, zıt kutuplar birbirlerini her zaman çekerler, öyle değil mi? Onların dostlukları da bunun bir kanıtı. Çapkın olarak tanınmasına rağmen, uzun zaman önce izini yitirdiği ama asla unutamadığı biri var..

ZEYNEP YAKUT;
Hep bir yanı yarımdı, hep birini, yalnızca tek bir kişiyi düşündü. Yıllar sonra yeniden taşındığı NewYork'u yepyeni hayatının başlangıcı olarak görecek; ama belki de eski hayatının güzel parçaları onu bulacaktır..
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 12:54 am Paylaş

Arkadaşlar,kimler burada?

Türk Filmi Tadında Aşk'ın yeni bölümü gelecek.
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 12:55 am Paylaş

Ben burdayım
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 1:01 am Paylaş

live741 demiş ki:
KADERİN ELLERİ TANITIMI

GİRİŞ

Kader.. Kimsenin gücünün çözmeye yetmediği büyük sır.. Aşk.. Mucizenin ta kendisi.. Dostluk.. Hayat boyu yanında olma sözü.. Mutluluk.. Acı.. Kavuşma.. Kaybediş.. Anılar.. Tesadüfler.. Alınyazısı..

Ve hepsinin, tüm anların toplamı.. Hayat..

Bazılarına gümüş tepside sunulur hayat.. Bazılarıysa engelleri aşmak, uzun yollardan geçmek zorundadır mutluluğa ulaşmak için.. Bazen küçük bir umut ışığı bekler insan, bazen ufak bir işaret yeniden gülümseyebilmek için..

Bazıları kadere, aşka inanmaz; bilmeden de olsa umut eder bir gün inanabilmeyi. Sonra en beklemedikleri anlarda kader oyunlar oynar, ağlarını örer.. Kaçmak, kurtulmaya çalışmak imkansızdır, bilmezler..

İki hayat; kendi kayıpları, kendi acıları, kendi mutlulukları, kendi anılarıyla iki farklı yaşam. İki hayat; biri kadere inanmayan, diğeri geçmişindeki hatalarından kurtulmak isteyen iki insan. Bu iki hayat bir noktada kesişirlerse ne olur? Buna yol açan kader midir yoksa yalnızca tesadüf müdür? Aşk ve alınyazısı gerçekten var mıdır?

TANITIM

EKREM TERZİOĞLU;
Hayatı dışarıdan bakıldığında ışıltılı ve güzel görünse de, aslında hiç de sanıldığı kadar mükemmel değil. Ekrem, ne kadere, ne aşka inanıyor; onun şu zamana kadar değer verdiği kişiler yalnızca annesi, kardeşi ve en yakın birkaç arkadaşı.
Belki de Ekrem’in inanmadığı kader bunu değiştirebilecek kadar, hayatını bambaşka bir hale getirecek kadar güçlüdür..

SEVİL ÇOKÇETİN;
Annesini daha hayatı yavaş yavaş tanımaya başladığı zamanlarda kaybetmesi onun hayatında aldığı en büyük darbeydi. O, bazen zor olayların üstesinden gelmenin ancak inançla sağlanabileceğini biliyor. Alınyazısına inanıyor, hayatının gittikçe iyiye gideceğine emin.

AYÇİN TERZİOĞLU;

Enerjik, konuşkan, ve çok ama çok sadık bir dost. Hayat ona hep adil davrandı, gerçekten sevdiği insanlarla ve onun için en doğru olan insanla beraber her an. Tek eksik ise.. Abisi. Ayçin için abisi çok değerli, birbirlerinden ayrı geçirdikleri yıllarda bunu çok daha iyi anladı.
Peki abisini yeniden kazanmaya başlamışken, her şey dilediği gibi gidecek mi?

CENKER YANAR;
Tam bir müzik tutkunu. Barlarda çalmak onun için para kazanma yolu değil, huzur bulma yöntemi. Hayatının aşkı Ayçin ve ona bir kardeşten daha yakın olan Sevil’in üzerine titriyor. Sessiz ve bazen içine kapanık olsa da harika bir arkadaş.
Her sanatçının karmaşık bir yanı vardır, değil mi?

CİHAN ARIKAN;

Canlı, esprili, enerjik, arkadaş canlısı.. Ekrem’in en yakın arkadaşı. Bazı konularda tamamen zıt olsalar da, zıt kutuplar birbirlerini her zaman çekerler, öyle değil mi? Onların dostlukları da bunun bir kanıtı. Çapkın olarak tanınmasına rağmen, uzun zaman önce izini yitirdiği ama asla unutamadığı biri var..

ZEYNEP YAKUT;
Hep bir yanı yarımdı, hep birini, yalnızca tek bir kişiyi düşündü. Yıllar sonra yeniden taşındığı NewYork'u yepyeni hayatının başlangıcı olarak görecek; ama belki de eski hayatının güzel parçaları onu bulacaktır..
Tanıtım güzel (:
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 1:01 am Paylaş

bende bekliyorum (:
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 1:08 am Paylaş

Bende burdayım koy =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 1:13 am Paylaş

TÜRK FİLMİ TADINDA AŞK

4.Bölüm

Ekrem:Boşveeer,ne önemi var?
Sevil:Ekkreem son kez soruyorum.
Ekrem:Off tamam okul kayıtlarından.
Sevil:Hıı..Okul kayıtlarından.
Ekrem:Evet.
Sevil:Tamam.Şerefe.
Ekrem:Şerefine.(İçinden)Oh be ucuz atlattık.(Telefonu çalar.)
Cenker: Ulan şerefsiz,ulan iki yüzlü heriff !!
Ekrem:Hop hop hop noluyo olum yavaş gell.
Cenker:Daha ne olucak yaa daha ne olucak?
Ekrem:Cenkeer dediklerinden hiçbir şey anlamıyorum.
Cenker:Anlama sen zaten.Hem 2 kızı birden idare et hem de anlama.
Ekrem:Oğlum ne diyosun.?(Ayağa kalkar.)
Cenker:Arkana bakk!!
Ekrem: (Arkasını döner.)
Cenker: (Telefonu kapatır.)
Ekrem:Sen bi gelsene benle.(Cenkeri içeri götürmeye çalışır.)
Cenker:Hayır Ekreem !!Sevilde duysun,oda bilsin.
Ekrem:Cenkeer!!Sen neden bahsediyosun abicim yaa?Gelsene sen bi.
Sevil:Sen bi dur Ekrem.Neymiş duyacaklarım Cenker?
Ekrem:Bende merak ediyorum.
Sevil:O zaman bi sus ta anlatsın.
Cenker: (Ekrem için.)Bu iki yüzlü herif.....
Ekrem:Ağzını bozmaa !!
Sevil:Ekrem bi dur..Sarhoş zaten.Eee Cenker?
Cenker:İkinizi birden idare ediyo..
Sevil:İdare etmekk??
Cenker:Yanii.....
Ekrem:Ne saçmalıyosun olum sen?(Cenkere dalar.)
Sevil:Ekremm durr!!
Garson:Beyefendi!?
Sevil:Durun yaa Ekreeem !!
Ekrem:Elimde kalıcaksın oğlum bakk !!
Sevil:Anlat Cenker.
Cenker:Yani Ayçinle ikinizi birden idare ediyo.
Sevil:Neee????
Ekrem:Seviil,bak valla öyle bişey yok.
Sevil:Çekiill!!Daha fazla yalan söyleme bana..(Çantasını alır ve ordan uzaklaşır.)
Ekrem: (Cenkere)Seninle sonra görüşücez..
Cenker:Sabırsızlıkla bekliyorum.

---------------------------------------------------------------------------------

Ekrem:Seviiil !! Dur,beni bekle.
Sevil:Ne beklicem bee?Hem sen defolsana..
Ekrem:Ama...
Sevil:Ekreem git dedim.
Ekrem:Hayır.Sevil bak yanlış anladın....
Sevil:Yeteerr!!Dinlemek istemiyorum.
Ekrem:Amaa.....
Sevil:Taksii !!
Ekrem:Sevil !!
Sevil: (Taksiye biner.)
Ekrem: (Sevilin bindiği taksinin peşi sıra geçen taksiye atlar.)Abicim öndekini takip et..
Taksici:Oğlum kendini filmde mi sandım.
Ekrem:Abicim nolur hayat memat meselesi.
Taksici: (Sevillerin taksisini takipe başlar.)
Ekrem:Gözünü seviym kaçırma abicim.
Taksici:Merak etme delikanlı.
Ekrem: (Sevili arar.)

---------------------------------------------------------------------------

Sevil: (Meşgule alır.)Pislik yaa pisliikk !!
Taksici:Bana mı dedin abla?
Sevil:Yok,siz dewam edin.
Taksici:Nereye gidiyruz.
Sevil:Cehennemin dibine.
Taksici:Ablacım sen sinirlisin galiba?
Sevil:Sencee??
Taksici:Sustum.

------------------------------------------------------------------------------

Ekrem:Abim sakın gözden kaçırma.(Tekrar arar.)Aç şunu işte aaaaaaççççç !!
Taksici:Noldu delikanlı,derdin ne?
Ekrem:Derin mevzuu!!Ne sen sor ne ben söyliym.
Taksici:Haa anladım.

-------------------------------------------------------------------------------

Sevil: (Meşgule alır.)Açmicam işte.
Taksici:Noldu kızım,kime bu sinir?
Sevil:Boşver amca yaa.
Taksici:Peki.
Sevil: (Tekrar telefonu çalar ve bakmadan açar.)Allah belanı versin Ekrem bi daha arama tamam mı?
Ayçin:Ne oldu kızım kime bu sinir.Ayrıca ben Ekrem değil Ayçin.
Sevil:Ayçin!?
Ayçin:Evet Ayçin,ayrıcanaktan nerdesin sen yaa öldüm meraktan.
Sevil:eve gelince anlatırım.Bu arada Ayçiin..
Ayçin:Efendim.
Sevil:Ekremle çıktığınızı bana neden söylemedin?
Ayçin:Neee???
Sevil:Duydun işte.Biliyorum artık her şeyi.
Ayçin:Ne saçmalıyosun kzıım sen??
Sevil:Şurda iniym ben.
Ayçin:Nee??
Sevil:Kapıyı aç kapıyı!!
Ayçin:Peki.(Telefonu kapatır.)
Ekrem:Seviiil !!
Sevil:Ekrem!?
Ekrem:Sevil,ne olursun bi dinle beni.
Sevil:Benim seninle konuşacak bir şeyim kalmadı artık.
Ekrem:Hem bir dakka bir dakka !!
Sevil:Noldu?
Ekrem:Sen neden bu kadar takıldın bakiym bu mevzuya?Hı?Biz senle sevgili felan değildik yanlış hatırlamıyorsam?Ne bu afra tafra?
Sevil:Evet Ekrem,doğru.(Gözleri dolar.)Biz hiç bir şey değiliz.Bundan sonra ne beni ara nede sor tamam mı?Ben kimim ki zaten dimi?Senin özel hayatına karışiym?Size mutluluklR.
Ekrem:Sevil,ben öyle demek istemedim.
Sevil: (Ağlayarak eve girer.)
Ayçin:Nolduu??
Sevil:Yok bişey,ben odamdayım.
Ayçin:Seviiiil !!Buraya gell.Sen demin telefonda ne saçmalıyodun öyle?
Sevil:Boşver.
Ayçin:Sevil,bak inan bana Ekremle benim aramda hiçbir şey yok,olamaz da zaten.
Sevil:İnanayım mı?
Ayçin:Tabiiki.(Ellerini avucunun içine alır.)Hem,nerden çıktı bu?
Sevil:Cenker söyledi.
Ayçin:Nee??

..YARIN OKULDA..

Ekrem:Ayçiiin!!
Ayçin:Efendim Ekrem?
Ekrem:Dün akşam Seville konuştun mu?
Ayçin:Evet.Anlattım her şyi de..Sen neler söyledin öyle kapının önünde kıza?
Ekrem:Off hiç sorma yaa saçmaladım da..Sen nerden biliyosun,Sevil mi anlattı?
Ayçin:Hayır,duydum.Sesiniz taa eve kadar geliyodu.
Ekrem:Haa buarada Sevil nerede?Gelmeyevek mi okula?
Ayçin:Gelmeyecekmiş.Bu arada dewamsızlığıda bayağı fazla sene başından bu yana.
Ekrem:Haklısın.Bu arada Cenker nerde?Onu geberticem.
Ayçin:Hıı evet dün Sevil söyledi,o neresinden uydurmuş ta Sevile söylemiş?
Ekrem:Valla dün gece sarhoştu.Artık bilmiyorum uydurdumu saçmaladı mı ne yaptı?
Ayçin:Hımm..aa bak geliyo.
Ekrem:İti an çomağı hazırla.
Ayçin:Ekreeem,sakin,relaxx.
Ekrem:Ben gayet sakinim.(Cenker önlerinden geçerken çantasından tutar ve çeker.)
Cenker:Noluyo yaa??
Ekrem:Yürüü.
Ayçin:Ekreeem!!Sakin.
Ekrem:Sakinim ben.!!
Ayçin:Yaa tabi tabi.
Ekrem:Yürü lan sende.

''Cenkeri okulun arkasına götürürler.''

Ayçin:Ekreeem!!Dur nereye?
Ekrem:bi dur ayçin bi dur.Göstericem ben ona,seville aramı bozmak neymiş?
Cenker: (Ayçinin vereceği tepkiye bakar.)Demek sen biliyodun ikinizi birden idare ettiğini..
Ekrem:Bak hala konuşuyo.(Cenkeri pataklar ve yere yatırır tam tekme atacakken)
Ayçin: (Ekremi geri çeker.)Ekreem dur yapmaa!!Lütfenn!!
Ekrem:Şu kıza dua ett.!!(Hırsla uzaklaşır.)
Ayçin:İyi misin?
Cenker: (Sinirli)İyii!!
Ayçin:Sana da iyilik yaramıyo.Ayrıca biz Ekremle sevgili değiliz.
Cenker:Banane!!
Ayçin:Yaa öyle mi sanane!!O zaman neden dün gece Sevile saçma salak şeyler anlattın!!
Cenker:Saçma salak mı?Sizin gerçek yüzünüzü görsün istedim.Ama sen öyle yüzsüzmüşsün ki ikinizi de idare ettiğini bile bile......
Ayçin: (Tokatlar.)
Cenker:Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.
Ayçin:Saçmalamayı kes!!Ekremle aramızda bişey yok.Neden anlamak istemiyosun?Ayrıca nerden çıkardın aramızda bişey olduğunu?
Cenker:Ama dün Ekremle çok yakındınız.
Ayçin:Haa tek dayanağın bu mu?Ona bakarsan düne kadar siz de Ekremle aynıydınız.Sizinde mi aranızda ilişki vardı?
Cenker:Sadece o da değil.
Ayçin:Ne??
Cenker:Sizii,çiçekçiye girerken gördüm.
Ayçin:Salakk!!
Cenker:Çiçeği alıp sana verdi.
Ayçin:Allahım yarabbim sen bana sabır ver.O çiçekler Sevileydi.Biraz daha takip etseydin,çiçeklerin Sevile verildiğini görürdün.
Cenker:Peki ya o yazıştığınız kağıtlar neyin nesiydi?
Ayçin:Yazıştığımız kağıtlar.?
Cenker:Derste hocanın okuduğu?
Ayçin:Haa,onlar ayrı bi komedi zaten.
Cenker:Nasıl yani??
Ayçin:Yazdıklarımızın yarısı silinmiş.Seville Ekremden bahsediyorduk.Dün akşamki yemeği de ben ayarladım zaten.
Cenker:Gerçekten mi?
Ayçin:Tabi ya ne sandın?
Cenker:Benn..Özür....
Ayçin:Gerek yok Cenker.Görüşürüz.
Cenker:Ayçiin!!Ben gerçekten....
Ayçin:Tamam Cenker tamam yeter konuşmak istemiyorum.
Cenker:Ayçiin!!
Ayçin: (Arkasına bakmadan gider.)

++Derste++

Ekrem:Nerde kaldınız yaa??
Ayçin:Burdayız işte.
Ekrem:Ne konuştunuz?

''Az sonra sınıfa Cenker gelir.Nöbetçilik sırası onda olmadığı halde nöbetçi öğrenci gibi sınıfa gelir ve Ekremin ödevini unuttuğunu,annesinin getirdiğini söyler.Ekremse inanmaz ama yine de merak ya..Gider.''

Ekrem:Noldu Cenker?Ne var?
Cenker:GElsene bi.
Ekrem:Nereye ?
Cenker:sen gel.
Ekrem:Nereye oğlum söylesene.
Cenker:Hadi gell..

''Aşağı indiklerinde Ekrem,Sevili görür.''

Ekrem:Sevil!?
Sevil:Ekrem,konuşmamız lazım.

4.Bölüm Sonu

'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sonraki