Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sonraki

En Beğendiğiniz Dizi?
İstikamet İstanbul
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap14%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 14% [ 10 ]
Parmaklıklar Ardında
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap13%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 13% [ 9 ]
Aşk Oyunu
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap16%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 16% [ 11 ]
Kaderin Elleri
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap14%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 14% [ 10 ]
Türk Filmi Tadında Aşk
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap13%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 13% [ 9 ]
Belki Bir Kuş Geçer Üstümüzden
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap7%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 7% [ 5 ]
| | A s i | |
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap9%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 9% [ 6 ]
Ortalık Bi Durulmadı
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap6%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 6% [ 4 ]
Maskeli Çakıllar
'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_lcap8%'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 I_vote_rcap
 8% [ 6 ]
Toplam Oylar : 70

YazarMesaj
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyCuma Ocak 28, 2011 10:56 pm Paylaş

hmm konusu güzelmiş (:
JoliSun
Deneyimli
Deneyimli
JoliSun
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1971
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1138
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Faith!

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyCuma Ocak 28, 2011 11:28 pm Paylaş

Bugün oynayacak dizilerin tanıtımları yok mu??
http://www.wix.com/jsweb2011/gallery
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 11:18 pm Paylaş

bugun;ortalik bi durulmadi
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 30, 2011 2:17 am Paylaş

ORTALIK Bİ DURULMADI 9.BÖLÜM
(arkadaşlar yazma stilini biraz değiştirdim siz hangisi daha güzel bana bildirin öyle yazayım )

---------------SEVİL----------------
hastanede geçirdiğim 2 hafta boyunca gerek ailem gerek arkadaşlarım beni hiç yalnız bırakmadı gerçekten kendimi çok özel hisettim hele Ekrem......... cnm bnm aklı çıkıyor bana bişi olucak diye her şeyime koşyurdu benimle bacaklarımı açmam için antremanlara geldi koşuya katıldı hatta bana ders notlarını getirdi bide üstüne konuları bile anlattı başta baya şaşırdım tabi yani sonuçta Ekremle ders sözcüğünü aynı cümlede olması çok büyük bir başarı bugün hastaneden çıkıyorum ama aklımda tek bir soru var acaba o doğru kişi mi? sonuçta insanların ilk sevgilileri genellikle hayatlarının aşkı çıkmıyor değil mi? acaba evlensek...... aman sevil ne saçmalıyorsun sen ya daha çok gençsin ayrıca ekremin senle evlenmek istediğini nerden çıkardın ki? neyse geleck için çok var daha şu ana odaklanmalıyım şu geçen 2 hafta boyunca mavişin benim beyaz atlı prensim olmasıyla beraber benim için şefkatli bir anne koruyucu bir baba komik bir kardeş ve destekliyici bir dost olduğunu öğrendim bi de beni ne kadar çok sevdiğini

ardından bir boğaz temizleme sesiyle kendime geldim
E:öhöm öhöm
s:mavişim sen mi geldin??
e:ne o başka birini mi bekliyordun boncuğum?
kıskançlığın beni bitiriyor be mavişş
s:evet ekrem yaaa benim ex-aşkım xlr8 gelicekti...
e:kim kim??
ayy olaya bide saflığı karışınca daha bi tatlı oluyor sanki
s:ya xlr8 onun nickname i internette tenıştıkta bi yemeğe çıkalım dedik
e:
s:
e:ya sevil çok kötüsün işte küstüm sana
hemen kalktım yanına gittim ve dudaklarının kenarına küçük tatlı bir buse kondurdum
duvara yasladığı kolu bir anda kaydı az kalsın düşüyordu
s:
e:ahanda valla işe yaradı bu ikinci demekki neymiş sevil hanım küsünce öpüyormuşş ama sadece dudağımızın kenarından bi türlü tam buluşamadık
s: evet cnm öyle öpüyimde bu sefer direk yere düş dimi
e:düşüşüm böyle olcaksa her türlü
hissetmiştim kızarıyorum ekrem bunu görmemeli çünkü her kızardığımı gördüğünde yaklaşık 1.5 aydır çıkmamıza rağmen hala buna alışamadığımı düşünüyor farketmiyorum sanıyor ama içten içe bozuluyor bir anlığınada olsa keyfi kaçıyor
s:ben bi tuvalete gidiyim sonra çıkarız cnm
e:tmm cnm bekliyorum
klozetin kapağına oturdum ve yüzümdeki kızarıklığın geçmesini beklemeye başladım...............

---------------EKREM----------------
capon gözlü dünya güzelim benim yaaaa biliyorum beni çok seviyor ama valla formundanda hiçbir şey kaybetmemiş ama napalım biz de onu laf sokmaları ve ters davranışlarıyla sevdik bekliyorum ama aslında vakit kaybetmekte istemiyorum boncuğumu eve bırakıp bugünkü konuları anlatıcam vay be hala inanamıyorum ben yani bak gör sevil hanım senin için neler yapıyoruz neyse dersten sonra sevilciğimin hastaneden çıkmasının şerefine bizim çocukların hazırladığı partiye götüreceğim yüzünün ifadesini görmek için can atıyorum
e:daha işin var mı cnm eşyalarını toplayım mı hayatım?
s:ekremcim saçlarımı yapıyorum ve çok iyi olur tatlım saol
e:ama öpücük isterim
s:
e:
hemen dolabı açtım ve ne varsa çantaya koydum daha doğrusu tıkıştırdım ama sevilin bilmediği şeyler onu rahatsız etmez dimi? tam başka bişi varmı diye bakarken mavi bir defter farkettim http://panterstore.com/luks-defter-ve-ajandalar/calovino/mavi-calovino-15-21-cm-defter
ilk sayfasını açtığımda mavi simli kalemle "SEVİL'İN GÜNLÜĞÜ" alt tarafında ise "SON DERECE GİZLİDİR!!!!!" yazdığını gördüm ve bir kapı sesi duydum
s:maviş ben hazırım!!
defteri hemen ders kitaplarımın arasına görünmeyecek şekilde sıkıştırdım......
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 30, 2011 5:28 am Paylaş

arkadaslar ben su anda babannemlerde kaliyorum.telefondan giriyorum.bu yuzden yarin istikamet istanbulun ve carsamba gunu turk filmi tadinda askin yeni bolumunu yayinlayamayacagim.simdiden ozur.
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 3:41 am Paylaş

arkadaslar telefondan yazdigim icin biraz kotu olabilir.lutfen kusura bakmayin.star isigi artik hafta ici her gunn ama duruma gore sadece sali gunu de yazabilirim.eger cok yorum gelirse hafta ici her gun yazabilirim. ayricada bitisik oluyo.uzgunum STAR ISIGI 1.BOLUM turku:melikee melike:efendim sevil:bnim acilen izmire gitmem lazim. melike:tamam da neden tatlim? turku:intikam zamani melike:turku neler sacmaliyosun? turku:amerikanlar gibi konustum dimi?melike benim eskiden bi sevgilim vardi. melike:herkesin vardir bi eski sevgilisiama herkes intikam almiyoo.sen neden....... turku:bi sus ta dinle melike:tamam sustum. turku:biz bu cocukla cikarken ben bir kaza gecirdim ve sonra da bir ameliyaata girdim.fakat ameliyattan ciktigimda yuzum bayagi kotu gorunuyordu.buda yetmezmis gibi..babam iflas etmisti o siralar.ameliyat olduktan sonra cirkin gorunen suratm yuzunden beni terketti adii..ve tabiiki babamin iflasi da eklenince.. melike:ayh canim yha yecmis olsun.simdiseni guzeller guzeli zengin bi manken olarak karsisinda gorunce.... turku:moraracaaakkk~ melike:haha aynen de oylee simdi gecmisin acisini cikarma zamanii tatliiimm.(cekmeceden cd cikarir ve muzik setine takar sarki-petek dincoz morarirsin) turku:sarki da tam uydu degil mi? melike:eee sarkilar benden sorulur. turku:ya moralini bozmak istemem ama sen su manyak adamdan kurtulabildin mi? melike:hangi manyak adammm? turku:hani su burak varya pesinde dolanan.. melike:off nerdeee?hala pesimde..arayip duruyo numarami da degistirsem yine buluyo. turku:hmm..ne yapmayi planliyosun?? melike:valla yarin kiralik bi sevgili bulmayi planliyorum. turku:iyi de nerden? 1.bolum sonu acaba kiralik sevgili kim? turku intikamini alabilecek mi?aycin bu burak tan kurtulabilecek mi? cok yorum gelirse yb yarin.gelmesseonumuzdeki sali.keyifli okumalar.
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 4:57 am Paylaş

Çok güzel olmuş devamını bekliyorum =)) "MORARACAKSIN" =)))
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 5:53 am Paylaş

çok güsel devamını bekliyorummmm
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 6:05 am Paylaş

güzel devam
-aycincenker-
Deneyimli
Deneyimli
-aycincenker-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 607
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Adana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : maNga

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 10:36 am Paylaş

çok güzel olmuş devam =)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 12:44 pm Paylaş

süper olmus cnm dewammm =)))
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 11:34 pm Paylaş

Süper olmuşşş...
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptySalı Şub. 01, 2011 11:56 pm Paylaş

süper devam lütfen kiralık sevgilimz cenker bence Very Happy
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:07 pm Paylaş

arkadaslar ben simdi dersaneyegidiyorum.eve gecince buyuk ihtimalle ybyazarm.karar verdim.yazabildigim surece hafta ici iki gunde bir veya hergun yazarim.haftadabir yazmaktan yorumlariniz sayesinde vazgectm.yeni bolum buyuk ihtimal bugun.babannemlerden eve gecince daha guzel bolumler ve diger dizilerimin yeni bolumletini eklerim.
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 12:55 am Paylaş

STAR ISIGI 1.BOLUM OZETI~Turkuyle Mlike intikam ve kurtulma planlari yapmaktadirlar. turku intikam icin izmire gitmeye karar verir.melike ise buraktan kurtulmak icin kiralik sevgili bulmaya karar verir.ama ortada bir sorun vardir.kiralik sevgili kim olacak? STAR ISIGI~2.BOLUM~Turku:peki kim olacak bu kiralik sevgili? melike:hicbir fikrim yok malesef. turku:fikrim geldiiii melike:buyursun bakalim. turku:e biz unlu degilmiyiz? melike:oyleyiz de bunun konumuzla ne alakasi var? turku:biraz kafayi calistir kizim.bizim bicok aktor arkadasimiz var oyle degil mi? melike:tamam da sanki hic televizyonda gormedi onlari.. turku:off o da var dimi? melike:yaa zeki arkadasim.. turku:o zaman bizde fazla taninmamis birini ayarlariz. melike:hem unlu hem taninmamis nasil olacak? turku:valla onu bende..... melike: (turkunun sozunu keser.)tabi yaaa....turkuu..unluler unlulerle sevgili olamaz diye bir kural yok ki turku:aaa dogru.sen herhangi bir unluyle de sevgili rolu oynayarak inandirici olabilirsin. melike:e yani. turku:peki kiminle? melike:valla yakisikli olsun.havali olsun.zen........ turku:meliiii sna sevgili degil kiralik sevgili begeniyoruz. melike:valla tatlim kiralik satilik farketmez.yakisikli olmassa yuzune bakmam ona gore.. turku:tamam peki peki. melike:ajanslardan mi arastirma yapsakk turku:bence dizilerden birinin setine gidelim. melike:acaba ne kadar ister? turku:ee ne yapalim elini o akrepli cebine atmak zorunda olman cok aci ama ne yapalimm? melike:turkuuuu turku:uff tamam tamam.neyse.hadi baslayalim setleri geziye. melike:tamam bana uyar.+++turkuyle melike evden cikacakken televizyonda cakil taslari diye bir dizinin fragmani yayinlanmaktadir.bizim akilli turkumuz hemen yonetmenini tanidigindan; arar.yonetmenle konusurlar ve dizinin cekildigi yeri ogrenerek arabalarina atlayip dizi setinin yolunu tutarlar.oraya vardiklarinda daha yonetmenle konusamadan onlari birisi kollarindan ceker ve siz dizinin yeni oyunculari olmasiniz der.turkuyle melike hr ne kadar durumu anlatmaya calissa da nafile.set calisani onlari elemenin yapildigi yere goturur.+++ Bakalim 3 bolumde kizlarimizi neler bekliyor?
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:09 am Paylaş

ayy çok güzel olmuş dzi içinde dizi süperrr devamm:))
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:17 am Paylaş

saol canim.yeni bolum yarin.hafta ici hergun yazmaya karar verdim.
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:31 am Paylaş

devamını bekliyorummm
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:12 am Paylaş

tesekkuuur
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:32 am Paylaş

Çook güzel olmuş devam cnm =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 4:33 am Paylaş

saol ttlm dewami yrnn
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyCuma Şub. 04, 2011 12:57 am Paylaş

STAR ISIGI~2.BOLUM OZETI~Turkuyle Melike televizyonda cakil taslari adli dizinin reklamlarini gorur ve yonetmenin turkuyu tanidigi icin setin yerini ogrenir ve sete giderler.ancak filmin oyuncu secmeleri icin geldigini zannettigi turkuyle melikeyi elemelere alir.melikeyleturku dertlerini ne kadar anlatmaya calissa da basarili olduklari soylenemez. STAR ISIGI~3.BOLUM~Melike ve Turku secmelerin ortasinda bulurlar kendilerini... turku:hey Allahim yarabbim sen bana sabr ver. melike:turkuu bi fikrim var! turku:nedir? melike:secmelere katilalim. turku:nee cildirdin mi sen? melike:ya bi dinle.. turku:bizim amacimizoyuncu olmakmi kiralik sevgili bulmak mi? melike:bu kiralik sevgili neden rol arkadasim olmasin? turku:ne geregi var.? melike:ne zarari var.? turku:uff deli!tamam.. melike:haha tek tasla 3 kuss.. turku:anlamadim ne kusuu? melike:bak simdi biz secilecegiz ya.. turku:nerden cikariyosun?belki secilemeyecegiz? melike:kiziim seni bil.em amabende bu yetenek varkenn... gorevli:turku hanimve melike haniiim.. melike:hadikos show basliyo.. turku:uff tamam hadi.. **turku ve melike secmelerden cikar.eger secilirlerse kendilerine telefon gelecektir.yolda...** melike:superdik ama di mi ? turku:yaa ne demessin.. melike:off turkuu bozma moralimii.. turku:tamam taamm takma beni.sen su tek tasla vurdugun kuslari anlat.. melike:tamam.simdi bak ben hem rol arkadasim sayesinde buraktan urtulacagim.hem ona odeyecek parayi kazanacagim.hem de bu rol sayesinde unume un katacagim. turku:ya ben.. melike:orasini da sen dusun. turku:cok kotusunn. melike:teveccugunnuz.. turku:ya yavas sur sunu. melike: (inadina gaza yuklenir.) turku:bosuna deli demiyorum sana.. melike:kemerlerinizi takin.jetimizkalkisa geciyooor.. **eve geldiklerinde birer yorgunluk kahvesi icmeye karar verirler.** turku:simdi ben hani cakil taslari dizisine secilirsek meshur olacagim ya..e o zaman izmire gitmeyede gerek kalmadi.onu buradan dabenimle ayrildigina pisman edebilirim. melike:haha tek tasla tek kus.. turku: (guler.)hadi cok konusma dabak falima.. melike:aaa boyle baskiyla hayatta bakamam. turku: (oper.)canim arkadasim benim. melike:simdi oldu turku:ne goruyosun? melike:himm..bir sahne goruyorum. turku:atma atma.. melike:bakk.. turku:aa baska baska.. melike:bi de kalp goruyorum.. turku:Allaaaahh! kim kim?? melike:bratt pitt turku:gercekten mi?angelinayi birakip bana mi geliyo baksana.. melike:hiii..sacmalama turkuu ! nerden bileyim ben..istersen robot resmini de cizeyim ha ne dersin? **telefon calar.** turku: ben bakarim...aloo...merhaba...(heyecanlanir.)evet...aaaaa....yasasiiiinnn....aa paardon ta-tamam sa-sakinim.. sizede... melike:me oldu? turku:kazandik.. melike:oleeeeyyy! 3.BOLUMUN SONU
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyCuma Şub. 04, 2011 1:13 am Paylaş

Çok sevindim seçildikleri için =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyCuma Şub. 04, 2011 3:39 am Paylaş

bende..
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D 'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D - Sayfa 7 EmptyCuma Şub. 04, 2011 3:41 am Paylaş

yakinda;piraye

'ÇTV'Konu bitti yok öldü :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sonraki