Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

**Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :))

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

**Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) Empty
MesajKonu: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 7:59 am Paylaş

**Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) 42972 ..Gururuna yeniLip te aşkını kaybetmiş iki genç kızın yürek Burkan Hikayesi.. **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) 42972

''Onlar için gurur,her şeyden önce gelirdi..Kimseyle değişmezlerdi gururlarını..Ayaklar altında çiğnetmezlerdi..Kimse onların arkasından yüzsüz,gurursuz,basit diyemezdi..Ailelerini 2,5 sene önce iki aile tatile çıkarken kaybetmişlerdi..İkisi de aynı anda ailesiz kalmıştı..Ama..Hayatlarının aşkını yakalamışlardı..her iki çiftte çok mutluydular fakat;kızLarın gurur damarı bir kabardımı..Daha da inmezdi..''

EkremSeviL

''Çıkmaya başlayalı 2-3 ay anca olmuştu belki ama..Birbirlerini 10 yıldır tanışan insanlardan daha iyi tanıyorlardı..SeviL 2 gün önce mezun olmuştu tıp faküLtesinden..Ekremle de evlenmeye karar vermişlerdi zaten..Sevil işe başladıktan sonra nikah için gün alacaklardı..Sevilin işe başladıktan sonra evlenmek istemesinin nedeni annesiydi..Annesi;'Kendi ayaklarının üstünde duramadıkça asla hayatını başka bir insanla birleştirme kızım..Bu onunla hayatını birleştirmek değil,düğümlemek olur..Senin hayatın onun eline geçer..Onun eline bakarsın..Bir kadın bunları yapmamalıdır..Kadınlar güçlüdür..Ve bu güçlerini de gururla ifade ederler..Diyelim ki bir gün ayrılmaya karar verdiniz..Ne olacak?Ortada kalacaksın..Ve ona bağlı olduğunu bir kez daha anlayacaksın..Bu,o zaman senin canını yakacak..Başlarda kendini belli etmese bile,sonradan seni felaketlere sürükleyebilir bu bağlılık..'Bu yüzden annesine hak veriyordu..Ve işe başlayacağı günü bekliyordu..Taa ki Ekremin bir kızla oteldeki(Gerisini siz düşünün)videosu kapısına kargoyla biri tarafından gönderilinceye kadar..Ekrem'i çok seviyordu..Ekrem'in sarhoştum..Kendimde değiLdim..Gibi açıklamalarına rağmen onu gururuna yediremediğinden affetmedi..Ekrem bunun üzerine yurtdışına gitti..Böylece ayrılıkları hüzünle bitti,ama bir bakarsınız ki bu aşıklar yıllar sonra olağan üstü tesadüfler sonucu tekrar karşılaşırlar..''

CenkerAyçin

''Çıkmaya başlayalı 1-2 ay olmuştu..Ekrem vasıtasıyla tanışmışlardı..Ailesinin ölümünden beri hayatında ilk kez mutluydu Ayçin..Onun da babası kendi eseri(kızı)gibi gurur delisiydi..Hep;'Bir gün gerçek aşkı bulduğunu düşünürsen ve körkütük aşık olursan eğer..Asla yitirme gururunu..Aşktan gözün ondan başkasını görmezken bile..Aşk sarhoşu olduğunda bile..Gururuna sırtını çevirme..Unutma ki..Her güzeL şeyin bir sonu vardır ve öLümsüz aşkLar yaLnızca masaLLarda oLur..Bir gün..Seni bırakıp gittiğinde..Terkettiğinde..İhanet ettiğinde..Aldattığında..Sakın ağlama!!Bir damla yaş düşmesin gözünden onun için..Sakın ağlama!!Bırakıp ta giden gülmesin sana..Mutlu olmasn bırak..Kimseyi mutlu etme!!Sakın Ağlama!!Gül sadece..Gül ve geç!!Kendi kaybetsin..En gururlu halini takın ve sakın teslim olma aşka..Unutma teslim olursan kaybedersin..'Ölen babasına ölümsüz aşkların varolduğunu kanıtlamaya niyetlenmişti ki..Cenkerden beklenen darbe geldi..Meğerse çıkmaya başlamadan önce arkadaşıyla iddiaya girmiş..Cenker tavlayabileceğini söylemiş Ayçini..Arkadaşı da tavlayamayacağını..Bir gün eve bir kaset geldi..Bu kasette de okulun önünde girilen iğrenç bir iddianın videosu vardı..Ayçin o günden sonra babasından özür diledi ve bir daha kanıtlamaya kalkışmayacağını,ölümsüz aşk diye bir şeyin olmadığını kabullendiğini söyledi ona..O günden sonra da Cenker'e hiç bir şey sormadan ve açıklamasına fırsat vermeden terketti onu..Nerden bilsin yıllar sonra tesadüflerin ona bir daha yeminlerini ve kurallarını bozduracağını..''

Bu benim aLtıncı senaryom :D
Umarım beğenirsiniz..
Lütfen yorumsuz geçmeyiniz..

En son ayçin_7510 tarafından C.tesi Ağus. 13, 2011 1:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
irem-ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
irem-ekrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 179
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 204
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:02 am Paylaş

güzel olmuş ;)
devam lütfennn Very Happy
muzur_
Forumcu
 Forumcu
muzur_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 322
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 338
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:05 am Paylaş

Hayırlı olsun konusunu çok begendim ilk bölüm en kısa zamanda gelir inşallah
Bol okuyuculu ve yorumla olması dilegiyle Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:18 am Paylaş

DEVAM TATLIM..
DENGLER DEĞİŞECEKMİ MUTSUZMU OLUCAKLAR??
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:24 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
DEVAM TATLIM..
DENGLER DEĞİŞECEKMİ MUTSUZMU OLUCAKLAR??
Hayır tatlım..Sadece şimdilik böyle..Yıllar sonra tekrar karşılaşacaklar ama bu karşılaşma onlar için olumsuz olmayacak..Bu kadar tüyo yeter sanırsam..Bu arada YB yazıyorum..
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:37 am Paylaş

1.BÖLÜM~|..Hayat TesadüfLerLe DoLuduR..|

SeviL'den

Mesleğime başlayacağım bugün..Yıllardır hayalini kuruyordum..Ve sonunda başlayacağım..Pekii..Neden bu kadar durgunum..Gözlerim doldu bi an..Amaa..Ağlamayacağım..Dik duracağım..Sözüm var anneme..Asla onun arkasından üzülmeyeceğim..Ama..Düşünmeden edemiyorum..Şimdi burada olsa..Boynuna atlamazmıydım??Tam bu sırada kapım çalındı..Ayçiin..Müthüş zamanlama..Beni büyük bir düşünce hatasından kurtardıın..Derken yanıma geldi ve düşüncelerimi okumuşcasına sımsıkı sarıldı bana..Gözyaşlarımı tutmak için büyük çaba harcıyordum..Ayçin bana makyaj yaptı..Biraz dar, boyundan bağlamalı mor bir bluz,altına beyaz pantalon ve mor hafif topuklu bir ayakkabıyla da tamamladı beni..Kendimi aynada görünce biraz kendime geldim ve özgüvenim tavan yaptı..Taaki ilk hastayla karşılaşıncaya kadar!!

Ayçin'den

Sabah kalktım..Rüyamda Cenker'i görmüştüm..Gittim bi bardak su içtim ve kafamı buzdolabına yasladım..Yapamıyorum baba!!Unutamıyorum işte..Gözlerim doldu..Ama sözğm vardı babama..Onun için gözümden bir damla yaş dahi akıtmayacaktım..Onun hakkında olan düşüncelerimi firenlemek istercesine kafamı iki yana salladım ve sanki düşüncelerimden kaçar gibi Sevilin odasına gittim..Kapıyı tıklattım ve içeri girdim..Dalgındı..Ben onun neden dalgın olduğunu gayet iyi biliyordum..Ekremle nikah günü alacaklardı işe başladığı zaman..Bugün de işinde ilk günü olunca..Gittim ve destek olmak için sarıldım..Oysa gözyaşlarına engel olmak için çaba harcıyordu..O da yeminlitdi sonuçta..Daha sonra na güzel bir makyaj yaptım ve topuklu ayakkabı giymesini önerdim..Gerçekten müthüş görünüyordu..Bana sarıldı ve teşekkür etti..Onu mutlu görmek benim deşarj olmamı sağlıyordu ve onu kardeşim gibi seviyordum..Derken onu yolcu ettim..Bir reklam ajansında metin yazarlığı için gönderdiğim yazının geri gelmesinden dolayı bugün işe alınmam için görüşmeye gitmem gerekiyordu..Hemen bir hızla hafif bir makyaj yaptım,saçlarımı düzleştirdim ve üstüme kırmızı boyundan bağlamalı bir elbise giydim..Altımda da siyah ayakkabı vardı..Görüşmeye gittiğimde bir de ne göreyim??

1.BÖLÜM SONU
muzur_
Forumcu
 Forumcu
muzur_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 322
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 338
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:42 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık
cenker ve ekremlemi karşılaştılar acaba ? Very Happy
Mine
Deneyimli
Deneyimli
Mine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2482
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇakıL taşLarından:D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:47 am Paylaş

Ayyy cnmm harika olmuş hayırLı oLsun bu arada ;111:
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:49 am Paylaş

Mine demiş ki:
Ayyy cnmm harika olmuş hayırLı oLsun bu arada ;111:
TeşekkürLer BitaNem.. :kalpp:
-tuba-
Deneyimli
Deneyimli
-tuba-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1088
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 489
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPaz Kas. 28, 2010 11:27 am Paylaş

6.senaryon hayırLı oLsun :D
Çokk güzeL yazıosun :D
Dewamm ;) ;)
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 12:20 am Paylaş

dewaam :D
y
b

n
e
z
a
m
a
n

?
?
?
??
??
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:47 am Paylaş

Yorum gelirse yani bölümü yazmaya başlarım..
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:51 am Paylaş

DİVAM OZMN TATLIMMMM
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 8:20 am Paylaş

2.BÖLÜM~|..Yıllar Sonra Yeniden Denermiyiz Sahiden..|

Ayçinden..

''Birde ne göreyim?Sabah Gözlerime Yağmuru Yağdıran Gözleri..O anda kalbim o kadar hızlı çarpıyordu ki..Yıllar sonra tekrar karşılaşmamız bir tesadüfmüydü?Böyle tesadüfler yalnızca pembe dizilerde olur zannediyordum..Taa ki bu sabah bu tanıdık yüzle karşılaşana kadar..Peki neden buradaydı?Acaba buranın sahibimiydi ki?Yoksa çalışanı mı?Ben kendi kendime bu soruların cevabını bulmaya çalışırken ondan beklenen tepki geldi:'Ayçin!?'Bense dondum kaldım..Ve ona onu unutuğumu düşünmesini sağlayacak bir karşılık verdim..'Evet ben Ayçin Adıvar..Müdür beyin odası nerede acaba?'..O ise şaşkın bakışlarla beni süzüyordu..Sonra birden sırıttı..'Ne yani?sen şimdi beni tanımadınmı?'diye sordu..Bir de pişkin pişkin sırıtmazmı!!Sinir oldum!!Ama belli etmeden gayet sakin gözükmeye çalışarak yanıtladım:'Tanımammı gerekiyordu beyefendi?'Bu lafıma alınmış olmalı ki suratı allak bullaktı..Beni odasına aldı ve sivimi yarım yamalak inceleyerek yanında işe aldı..Yarın ounun sekreteri olarak işe başlayacağım..Nasıl dayanacağım,nasıl sürdüreceğim işimi bilmiyorum ama iş bulmak zor..Katlanacağız artık..İnşallah kalbim Cenkere onca yıl sonra bir daha şans vermem için kışkırtmaz beni..''

Cenkerden..

''Sabah şirkete gittim..Birde baktım ki güzeller güzeli bir kız benim tarafıma doğru geliyor..Dikkatli bakınca bu kızın Ayçin olduğunu farkettim..Yıllar sonra karşıma çıkmıştı..Şaşkınlıktan ne yapacağımı şaşırdım:'Ayçiin!?'dedim şaşkın bir şekilde gülümseyerek..O ise:'Evet..Ben Ayçin Adıvar..Müdür beyin odası nerede acaba?'demesinmi?Aklı sıra seni unuttum çoktan mesajı veriyor..Sırıtarak sordum:'Ne yani?Sen şimdi beni tanımadınmı?'Oysa sakince yanıtladı:'Tanımammı gerek,yor beyefendi?'Beyefendi!!Beyefendi!!Yaşadığımız onca şeyden sonra bi de beyefendi olduk..Hatuna bak sen yha..Beyefendiymiş?Sen bu beyefendiyle kaç sene çalışacaksın bi bilsen?Kıyafetlerinden belli sekreterliğe gelmiş..Acilen sekreterimi başka bir birime atmalı ve yanıma onu aldırmalıyım diye düşünüyordum ki Ayçin müdürün odasının yerini tekrar sordu..Bense müdürün ben olduğumu söyledim..İş başvurusu için geldiğini söyledi..Sivisini elime verdi..Bense onu odama çağırdım..Beraber odama gittik..Ben özgeçmişe bakar gibi yapıyordum fakat deneyimsiz de olsa aklımda onu işe almak vardı..Kabul ettim ve yarın benim sekreterliğime başlayabileceğini söyledim..Teşekkür ederek gitti..Bense arkasından hayran bakışlarla bakakaldım..Gidip hemen sekreterimi başka birime aldırdım ve yeni sekreterimin gelişini heyecanla beklemeye başladım..''

Sevilden..

''Bu okyanus mavisi gözler ona aitti..Ekremee..Onu muayene etmemi bekleyerek karşımda öylece duruyordu..O beni görmüyordu şu anda tam içeri girecekken dışarı çıktım gözükmeden..Nasıl dayanırdım gözlerinin içine bir daha bakmaya..Yok..Hayır!!Buna gücüm yok!!Bu okyanusun dalgalarına bir daha kendimi kaptırıp onunla savrulacak gücüm yok!!Korkuyorum..Karşısına çıkmaya..Ona tekrar sil baştan aşık olmaya..Ve..Sonunda o okyanus gözlerinde bir dalga olarak kayaya çarpmaya..Bir daha canımı acıtmaya ne mecalim var artık..Ne de niyetim..Koşa koşa indim hastanenin meredivenlerini..Fakat sonra kendime gelerek neden kaçtığımı düşündüm..O benden kaçsın..Ben güçsüz değilim..Anneme sözüm var..Ben güçsüz değilim..Ben güçlüyüm..Bunu da kaldırabilirim diyerek bir solukta geri çıktım tüm merdivenleri..Girdim odaya..Şikayetini sordum..Beni tanıdığından emindim..Gözlerimin içine bakarak:'SeviiiL!?'dedi..Ben ise:'Ekreem!Lütfen beni tanımıyormuş gibi davran ne olur?Muayeneni ol..Ve çıık!!'Bu sözler Ekremi acıtmışa benziyordu:'Ama SeviL..Benim gerçekten bir suçum yoktu..İnan bana!!'Bense sinirli bir şekilde yanıtladım onun savunmasını:'Ekreem!!Umurumda değilsin..Unuttum seni..Benim hayatımda biri varr!!'O an öyle masum baktı ki yüzüme..Boynuna atlamamak için kendimi zor tuttum..Ekremse toparlandı ve:'Güya kalp doktoru olacaksın..Hep darmadağın ettin kalbimi'dedi..Bense kuyruğuna basılmış bir kedi misali cevapladım sorusunu sinirle ve hınçla:'Yıllar önce senin bana yaptığın gibi mi?'Bunun üzerine hiç bi şey söylemeden çekip gitti..Bense yere çöküp ağlamaya başladım..Neden çıktın bunca sene sonra karşıma Nedeen!!Bir kez daha bu acıyı yaşattın ihanetzede kalbime??''

Ekremden..

''Uzun süre bekledim ve artık sinirlenmeye başladım!!Nerde kaldı bu doktor!!Derken içeriye kim girse beğenirsin??Seviil!!Bunca yıl sonra onu tekrar görmek!! :klp: O,beni bir sarhoşluk anımı değerlendiren kadınla izlediğinde bana değil de ona inandığından beri kin ve nefret beslediğim kadın!!Ama neden şimdi bunlar değil hissettiklerim..Neden kalbim ktüt küt atıyor her an fırlayacak gibi??Neden öfke değil de garip bir mutluluk ve heyecan var üstümde??Acaba yıllar önce beni terkeden kadına yıllar sonra yeniden aşıkmı oluyorum?Derken o:'Lütfen beni tanımıyormuş gibi davran ne olur?Muayeneni ol..Ve çıık!!'demesinmi bana..Beynimden vurulmuşa döndüm..Tek söylenecek söz bumuydu yarım kalan aşkımız üzerine..Hiç mi acı çekmemişti..Çokmu kolay unutmuştu beni..Diye düşünürken birden savunmaya geçtim:''Ama SeviL..Benim gerçekten bir suçum yoktu..İnan bana!!'Bu sözlerimden sonra tepkisi artarak:'Ekreem!!Umurumda değilsin..Unuttum seni..Benim hayatımda biri varr!!'dedi..Bu sözler beni bozguna uğratmaya yetmişti..Cevap verecek durumda değildim..Ona son sözlerim şunlar oldu:'Güya kalp doktoru olacaksın..Hep darmadağın ettin kalbimi..'O da canımı yakmak istercesine bir hınçla karşılık verdi bana:'Yıllar önce senin bana yaptığın gibi mi?'Bu sözlerden sonra hiç bir şey söylemden çekip gittim oradan..Hızlıca aştım koridorları..Merdivenleri..Hastanenin bahçesindeki bir banka oturup gözlerimden akan yaşları engellemeye çalışarak düşündüm:Sevgilim var dediğin son cümleyi özellikle..Beynimin uğultusundan zorlukla seçebilsemde sözlerini..Canımı acıtmaya yettii!''

2.BÖLÜM SONU
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 8:26 am Paylaş

AY ÇOK DUYGULANDIM SPR OLMUŞ..
BUNLAR AYRILALI KAÇ YIL OLUYO ONU ANLAMADIM??
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 8:29 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
AY ÇOK DUYGULANDIM SPR OLMUŞ..
BUNLAR AYRILALI KAÇ YIL OLUYO ONU ANLAMADIM??
Tanıtımda yazıyor tatlım Very Happy
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 407
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 413
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hala hayattanım
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 8:42 am Paylaş

harika yazmışsın süper yeni bölümü şimdi yazabilirmisin lütfennnn
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPtsi Kas. 29, 2010 8:52 am Paylaş

süperr cnm

dewam
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptySalı Kas. 30, 2010 8:19 am Paylaş

ayy yazık ya kıyamam ama Ekrem haketmiş yani ama Cenker'e yazık ya bide benm Sevil'imle Ayçin'inme kıyama bn :mutluluk:
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 6:12 am Paylaş

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar..Bu aralar sınavlarım var.Yani yeni bölüm yazamam..Ama aralara sıkıştırmaya çalışacağım..Anlayışla karşılanırım umarım..Sizleri seviyorum canım takipçilerim :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:43 am Paylaş

canımm ellerine sağlık çok güzel olmuş devamını çabuk yayınla lütfen Very Happy
Mine
Deneyimli
Deneyimli
Mine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2482
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇakıL taşLarından:D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:11 am Paylaş

Cnm Bnm Harika ÖzeLLikLe AyCen kısmına bayıLdım (:
Süper ya ! =)
Dewamı ne zmn cnm ? =)
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:15 am Paylaş

Mine demiş ki:
Cnm Bnm Harika ÖzeLLikLe AyCen kısmına bayıLdım (:
Süper ya ! =)
Dewamı ne zmn cnm ? =)
Saol bitanemmm Very Happy
.,.kKüÜbBrRaA.,.
Yeni Üye
Yeni Üye
.,.kKüÜbBrRaA.,.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 26
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türk diziler + yabancı diziler = çakıl taşlarının 40 ta 0.5 i oda belki

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyCuma Ara. 03, 2010 2:37 am Paylaş

devamı ne zaman bekliyoruz..............
-tuba-
Deneyimli
Deneyimli
-tuba-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1088
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 489
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: **Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) **Gurur Aşkı Ziyan Eder**      5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :)) EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:33 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş yaa (:
Dewamı ne zaman?? (,

**Gurur Aşkı Ziyan Eder** 5.BÖLÜM SAYFA 9'DAA :))

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki