Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Empty
MesajKonu: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 3:06 am Paylaş

Arkadaşlar bu benim kaçıncı senaryom bilmiyorum ama bu zamana kadar en az 8 tane senaryo yazmışımdır.Bu senaryomda kendi hayatımı anlatıyorum bazen komik bazen kötü olaylar oluyo hayatımda bu yüzden bu senaryoyu açtım tüm herkesi bölümlerde tanıyacaksınız ama ben sadece kendimi tanıtayım.
Ben derslerde gayet sakin,çalışkan,dürüst,öğretmenlerin gözdesi bir öğrenciyimdir.Ama bazen tenefüslerde çıldırabilirim.Ama çoğu zamanım kitap okumakla geçer.Çok sevdiğim 4 arkadaşım var.Bir tanesi ressam,bir tanesi benim gibi,bi tanesi ne olduğu belli olmayan,biri de tam bir delidir.Onları zamanla tanıyacaksınız ama daha onları ben bile çözemedim.Beğenmeniz dileğiyle.

En son ayçinnnnn tarafından Salı Şub. 15, 2011 1:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
gökçe.405
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
gökçe.405
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 159
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 159
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : çorum
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : herkes kendini artist sanıyor ama bilmiyorlarki yönetmen bnm ister rol veririm ister yol
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 3:11 am Paylaş

yb ne zaman
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 3:12 am Paylaş

yb ne zmn .?
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 3:13 am Paylaş

bilmiyorum müsait olduğum bi zamanda yazıcam =)
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 3:14 am Paylaş

tamam.
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:31 am Paylaş

1.BÖLÜM
06:00=Evet yine güne annemin sesiyle başlıyorum.Ama ışığı yaktığını ve seslendiğini duymamak için yatağın içine saklanıyorum.Işık yine de gözüme vuruyor ama en azından ne dediğini duymadım.15 dk sonra kendiliğğimden kalkıyorum.45 dk.sonra servisim geliyor ve ben herzamanki gibi yine pencere tarafına oturuyorum.Bugün yazacağım senaryoları düşünüyorum =).Sınıfa giricem bikaç kişinin gelmesi gerekiyo ama kapı kapalı ve ışık yanmıyo.Sınıfa girdiğim an bizim sınıfım 'böh' diye korkutmalarıyla karşılaşıyorum.Korkutmaların başı ise en yakın arkadaşım ve yanımda oturan Ceren.Biraz irkilir gibi oluyorum ve geri çekiliyorum ama bizim sınıf kahkahayı koparıyor.Tabiki sonra bende katılıyorum onların arasına ve başkalarını korkutuyorum ve çoğu korkuyor.Sonra Bora ellerini omzuma yaslamış bana 'böh' diyo ve ben ona tuhaf tuhaf bakıyorum.O kadar da korkak değilim herhalde.Sonra yerime oturuyorum ve bugün sınıfça sinemaya gideceğimizi hatırlıyorum.Bugün o yüzden saçlarımı bağlamadım.Zaten hiçbir gün bağlamıyorum.O kadar bağırsalar bile umursamıyorum.Sinemaya gitmemize 6 saat var ve üstüne de 50 dk.'yı ekle.Ama bugün içimden bir ses derslerin boş geçeceğini söylüyor.Bu sese her zaman inanıyorum.Din dersi boş geçecekmiş öğretmen karneleri dolduruyor.Oh be işte ben içimdeki sese güveniyorum.Ceren'le sos,ülke kapmaca ve isim şehir oynadık ve böylelikle 1.ders bitmiş oldu.
08:10=Ve Türkçe dersi başlıyor.Yine arkamda oturan ne olduğu belli olmayan arkadaşım Ayşe ödevlere bakıyor.
-Ne ödevi?
A=Hani öğretmen vermişti y geçen pazartesi
-He o mu?Dur bakayım yapmış mıyım?
Evet yine herzamanki gibi ödevimi öğretmenin verdiği gün oklda yapmıştım.Zaten olmasaydı serviste yapardım.
A=Kübra senin bi eksin varmış.
-Ya öyle mi?
Dedim ve onu artı yaptı.İşte gerçek arkadaşlık bu!Sonra Türkçe öğretmeni geliyor.Malesef ders işliyoruz.Bir de tatil ödevi verdi offf!!!Neyse yaparım sonra.Sonra bu ders de bitiyor.Tenefüs olduğu zaman hemen kitabımı değiştirmeye gidiyorum ve 'gözlerime hüzün sürme ağlarım'kitabını alıyorum.Bir senaryomun adını da bu kitabın ismini beğendiğim için koymuştum.Ben bunları düşündükten sonra kitap okumaya başlıyorum.ma tam kitaba daldığım zaman kitabımın üzerine bizin sınıfın oynadığı top düşüyor.
-Ya bi topunuza saip çıkın ya görmüyo musunuz kitap okuyorum!
Dedim ve topu onlara attım.Keşke top birinin kafasına isabet etseydi.
09:05=Evet fen dersi başlıyor.Sevmediğim halde iyi notlar aldığım tek ders.Zaten hocaya sinir oluyorum tüm öğretmenler performans notumu 100 vermiş ama o 95.Ortalamamı düşürdü.Neyse bu ders de bitti ve dışarıya koştuk.Bu sefer ben de elpas oynamaya başladık.Ama bu sefer tüm sınıf oynuyorduk.Hem de yağmur yağmasını umursamadan.Tüm okul bizi seyrediyor.Anasınıflar pencereden,bazı öğrenciler dışardan ve bazıları pencereden.İşte okulun ünlü sınıfı!Ama oynarken top bir kez bana gelmedi.Gelse bile önüme atladılar.Sonra korkulu rüyam zil çaldı ve içeriye geçtik.
09:50=Ceren Türkçeciyle Migros'a gitmiş ve 30 dk.sonra döndü.Zaten ders te işlemedik.Aldım elime kitabımı okudum.B,r derste 38.sayfadayım.Öğretmenimiz sinemaya erken gideceğimizi duyurdu ve çantaları okulda bırakıp gittik sinemaya.Büyük boy patlamış mısırım da elimde.Bir süre reklamlar vardı ve sonra film başladır.Ceren ikide bir saati sordu ve kendi patlamış mısırından alıp benimkine attı.Bu kızın sorunları var!Neyse sinema reklama girdi ve 5 dakikalığına dışarı çıktık.Ceren o zaman da beni rahat bırakmadı.Neyse ki reklam da bitti 1 saat sonra sinemada bitti.Biraz dışarıda arabayı bekledik ve sonra hepimiz okula gittik.Çantalarımızı aldık.Sonra eve döndüm ve okul maceram bugünlük sona erdi...
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 5:09 am Paylaş

hiç yorum yok mu?
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 5:44 am Paylaş

Süper olmuşşş...
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 6:05 am Paylaş

çok güzel cnm bakalım daha neler yaşamışsın??=)))
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyCuma Ocak 28, 2011 9:52 pm Paylaş

Düşler Diyarı=teşekkür ederim =)
zeki doktor=Teşekkür ederim cnm =)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyCuma Ocak 28, 2011 10:15 pm Paylaş

2.BÖLÜM
ARKADAŞLAR BURADA ANLATILAN TÜM OLAYLAR GERÇEKTİR!
Geçen gün arkadaşım Hazal hayatını kaybetti.Bu yüzden çok üzgünüm.Çok çok iyi bir kızdı.Ve sertti de.Okul birincisiydi.Ama çok güzeldi.Keşke kaderi de güzel olsaymış.Şofbenden çıkan gazdan zehirlenmiş.Ve iki gün önce cenazesi kalkmış.Bilsem kesinlikle giderdim.Sinir krizi geçirenler olmuş.Ceren öyle söylüyor.Hele Arda nasıl ağlamış?Nasılsa kuzeni tabi.Aslında ikidebir Arda'ya takılırdı.Eli çok ağırdı.Ama çok arkadaşı vardı.Ceren bile ağlamış herhalde ben orada olsaydım ağlamadan duramazdım.Herkes Hazal'ın profiline'Hazal'ım nolur bizi bırakma!Biz seni çok seviyoruz bunu sakın unutma gibi sözler yazmışlar.İnternette de haberleri var.Ah be Hazl'ım çok çabuk gitin aramızdan!Küçücük kalbinle Cennet'tesin şimdi.!Ama Cuma günü okula gittiğim zaman herşey anlatılanlardan başkaydı.Bizim sınıf dışarıda top oynuyor.Herkes gülüyor.Onların yanına gittiğim zaman;
A=Ooooo Kübra!
B=Aaa bu da kim ben böyle birini tanımıyorum.(bana bakarak)Ceren sen böyle birini tanıyor musun?!
C=Evet tanıyorum hem de çok yakından.
10:00=Ayşe bana cenazede olanları anlattı.Az kalsın o anlatırken ağlayacaktım.Sonra sıraya geçtik ve yine aynı konudan bahsedildi.Sonra da herkes sınıfına.
10:30=Karneler dağıtılıyor.Benim ismim okunduğu zaman öğretmenimin yanına gittim.Bana;
-Bi dahaki dönem bu dörtleri düzelteceksin tamam mı dedi?
Sanki çok düşük bir not.Ben de;
-Tamam.
Dedim.Onur belgesi de yanında.Onur belgesini aldığım zaman ağzımdan.'YUPİ!!!'sözcüğü çıkıverdi ağzımdan.Herkes bana bakıyor.Rezil oldum.Sonra tabiki dikkatler dağılıyor.Karneleri herkes aldı.Sonra herkes evine!
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 7:05 am Paylaş

aaaaa hiç yorum yok mu?
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 7:09 am Paylaş

hem çok üzüntülü hemde çok şeker bir gün geçirmişsin hazalın haberini senden öğrenmiştim ama gazetedede gördüm fotosunu gördüm gerçekten çok güzelmiş allah rahmet eylesin:(((
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 7:17 am Paylaş

sağol cnm
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 7:30 pm Paylaş

ama bu kadar mı? ):
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:25 pm Paylaş

arkadaşlar bu senaryoya 15 gün ara vericem çünkü okul olmadan günlerimin güzel geçtiğini söyleyemem =)
sevilcim
Forumcu
 Forumcu
sevilcim
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 462
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÖNCE BEN ÖĞRENİYİM SONRA SANA SÖYLERİM
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bİ TUTAM BİLEMMİ ÇAKIL TAŞLARI OLMADAN YAŞANIRMI

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:33 pm Paylaş

DEĞİŞİK VE GÜZEL Bİ SENARYO
15 GÜN BOYUNCA MERAKLA BEKLİYECEĞİM
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:58 pm Paylaş

teşekkür ederim =)
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptySalı Şub. 01, 2011 10:06 pm Paylaş

Süper olmuşşş...
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptySalı Şub. 01, 2011 10:25 pm Paylaş

teşekkür ederim =)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyPtsi Şub. 14, 2011 1:40 am Paylaş

3.BöLüm Az Sonra SizLerLe... Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptySalı Şub. 15, 2011 1:07 am Paylaş

3.BÖLÜM
PAZARTESİ GÜNÜ
05:50=Erkenden yatmak işe yarıyor,saatin ötmesiyLe uyandım.Ama sonradan tekrar gözlerim kapanıyor.
06:02=Annem geldi.
Annem=Kızım hadi kalk.
K=Tmm anne kalktım.
Evet kalktım ama bugün nedense korkuyorum.İçimi bir korku kapladı.Ama neden olduğu hakkında
hiçbir fikrim yok.Sınıfa geldiğimde Ceren'in korkutmasıyla karşı karşıya kalabilirim.Aman neyse yavaş
yavaş korkum geçiyor.
06:55=Servisime bindim.Herşey aynı.Herkes aynı yerinde oturuyor.Buna bende dahilim.Neyse okula geldim.Ama içine girmeye korkuyorum.Hiç böyle bişey olmazdı niye oldu bu ya!!!Neyse okula girdim.
Kantinin görünen tarafı kapatılmış,sadece geçiş tarafı vardı.Diğer tarafına dolap yapılmış.Niye kapattılar ki o tarafı,ne güzel atlayıp geçiyorduk hemen kantine.Neyse sınıfa gidiyorum.Acaba sınıfta biri var mı diye düşünürken ışık kapalı ve kapı çok az açık.Korkuyla içeri geçiyorum ışıkları yakıyorum sınıfta kimse yok.Tahta siyahtan yeşile boyanmış ama hiç güzel olmamış.Çantamı koydum paltomu çıkardım ve koridora gittim.Berke geliyodu hemen sınıfa gittim sıraları düzenlemeye başladım.Berke de gelince kendi sırasını düzeltti.Cansı da
geldi ve bana yardım etti.Sonra yavaş yavaş hepsi gelmeye başladı.Yakın arkadaşlarımdan her zamanki gibi yine ilkAyşe geldi.
A=Naber?
-Hastayım.
A=Bende.
Sonra Beyza geldi.
B=Günyadın.
A=Günaydın.
B=E bu mudur yani günaydın dedik tek bi kişi mi günaydın dedi?
-Günaydın. Very Happy
Sonra Ceren ve Dilara
-Ceren sen niye annene gerçekleri söylemiyosun?
Ceren 1. dönemde 2 tane tacını kırdı.1 tanesini Ayşe ile çekiştirirken,biri de fen sınavı yok diye senvincinden kırdı.Bunları da annesine söylememiş kayboldu demiş.Bende yalan söylediğini bilmediğim için herşeyi annesine söyledim.Ceren'in tacı kırıldığı gün toplam 3 taç kırıldı.Ayşe ilk Ceren'inkini,sonra Beyza'nınkini,sonra Beyza da inadına Ayşe'nin tacını kırdı.
C=Asıl sen niye herşeyi anneme yetiştiriyosun?
-Ya sen bana ben anneme yalan söyledim diye bişey demedin ki.Bilmediğim için de herşeyi anlattım.
Tam o anda öğretmen geldi.
08:00=Bu ders biraz uzun sürdü veya öğretmen erken geldi.Veya zaman yavaş geçti.Yeni konuya geçtiğimiz zaman Ceren dua etmeye başladı.
-Noluyo Ceren ya?
C=Ya bu konu zor diyorlar zorlanmayayım diye dua ediyorum.
- Very Happy Very Happy Very Happy
Tenefüste kooperatif'e(okul kırtasiyesi)gittim.Ama okulun eşyaları gerçekten çok pahalı.Bir kalem ve bir silgi 2.25 TL.Neyse para üstünü de zorla hesapladıktan sonra sınıfa gittim ve yine Ceren'in tuhaf davranışlarıyla karşılaştım.
C=Ay ay,insan giderken haber verir arkadaşım bişey istiyo musun diye?
-Ay ben kitap değiştirecektim.
Kitabımı çantamdan aldım ve hemen başka kitap aldım.Bu kitabın adı da Bir Başka Dünya.Kitabı okumaya başladım ve saatime baktım.Öğretmen 5 dakika gecikmişti.Tam bunu düşünürken öğretmen geldi.
08:50=Bu derste öğretmen verdiğim performans notunu beğenmeyen oldu mu?diye sordu.tüm öğretmenler bana 100 vermiş o 95 vermiş ama yine de bişey demedim.yoksa birdahaki dönem notumu 10 puan indirmiş olarak görmek istemiyorum.Neyse kantine gittim ama sıra bana bi türlü gelmedi.Ama sonunda Burcu beni önüne aldı ve sonunda krakerimi aldım.Sınıfa geldiğimde Ceren Bora'yı üstüme saldı.Bunlar bi grup kurmuşlar e içinde ben de varım.Ama beni kötü kız Victoria yapmışlar.Bu yüzden şu an Alice(Ceren) ve Jasper'in gazabına uğradım.Bora boğazımdan tutup beni aşağıya indirdi,Ceren de kolumu sıktı.Bende onlardan kurtulduğumda kalemimi elime aldım ve 'yaklaşana batırırım'dedim.Neyse ki yaralanan olmadı Very Happy Very Happy .
09:05=En nefret ettiğim Sosyal dersi başlıyor.
09:45=Neyse ki bu ders de bitti.Bu sefer Burcu kolumdan tutup beni dışarı çıkarıyo.
B=Barkın'ı gördün mü?
-Hayır görmedim.
Bulamayınca sınıfa dönüyoruz.Yine Cerenlerin gazabıyla karşı karşıyayım.Ama bu sefer beni Burcu koruyo.Elime yine kalemimi alıyorum,bu sefer Ceren'in eline battı.En azından o bişey yapmıyo ama 'Victoria,Victoria' diye çığırıyo.
Bugün olan tüm dersler aynı şekilde geçti.
******************************************ÇIKIŞTA*******************************************************
Ceren,Dilara,Ayşe,Burcu ve ben okulun arka kapısından çıkıyoruz.Ceren'den başlayarak hepimiz sırayla aşağıya bakıyoruz.
C=Hahah sıraya girmişiz.
-Neye baktık biz ben onu anlamadım.
D=Bende neye bakıyoduk biz?
C=Boşverin ya.
-Ya Ceren söylesene ya!
D=Kübracım ben anlayınca sana anlatırım.
-O anı merakla bekliyorum.
Sonra Ayşe Dilara'nın kulağına bişey fısıldıyor.
C=Ya Ayşe söyleme!
A=Ne ya sadece adını söyledim kızın!
D=Ya Ceren söyle lütfen.
C=Ya tanımazsın geçen seneki sınıftan.
-Ya öyle mi o zaman ben tanıyorum.Rümeysa...
C=Heeee Rümeysa.
-Ya dur sözüm bitmedi!Buse,Melisa,Bersu,Simge,Ebru,Naciye,Neslişah ???
C=Neslişah kim ya?
-Ya hani geçen senenin 2.döneminde başka bi yere gitmişti.Gittiği için sen Naciye'yle oturuyodun.
C=Ay hiç hatırlatma kızın yanında otururken bana 'Ceren sen tek matematikte iyisin demişti bende ona 'sende tek sosyalde iyisin'demiştim kız ağlamaya başladı beni idareye verdi mal.
O anda servisim geldi ve servisime bindim.Yine pencere tarafına oturdum ve yine Alkım ve Fatih'i gördüm.İyiki onlar beni görmediler.Alkım beni görmüş gibi oldu ama farketmedi galiba.Sonra da Mutluhan,Alperen ve Mustafa'yı gördüm.Mutlu(Mutluhan'a ben Mutlu diyorum)beni görseydi kesin okulda 'evin yolunu mu kaybettin'derdi.Evim okula yakın aslından ama ailem beni servise veriyo.Mutlu da bunla dalga geçiyo.Geçen sene benle dalga geçmekten başka işi yoktu.O bana 'ezik',Furkan da 'tipsiz' derdi.Sinir olurdum ama yinede bişey yapmazdım.Neyse iyiki görmediler.Sonra da eve geldim.
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 12:43 am Paylaş

hiç yorum yok mu yani Sad
emeğe saygı lütfen Sad
çikolata.
Deneyimli
Deneyimli
çikolata.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 597
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İST.......
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşkın gelişi, aklın

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 2:51 am Paylaş

senin hayatın benim ilgimi çekti canım ya Very Happy
sen aynı bana benziyosun, bu yüzden galiba Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ) EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 2:59 am Paylaş

Benzememize sevindim,önceden benim hayatımın başka birinin hayatına benzediğini hiç duymamıştım Very Happy

Kendi Dünyam(3.BÖLÜM GELDİ)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki