Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 439
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 456
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 12:42 am Paylaş

YENİ OKUYUCU!!..

Bence devam etmelisin çünkü güzel yazıyorsun.Yeni bölümü merak ve sabırsızlıkla

bekliyorum.Umarım fazla uzatmadan yüklersin.. Very Happy Very Happy
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 496
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 517
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 1:29 am Paylaş

devam etmeyi düşünüyorum ama okuyucularım çok az olduğu için yazamıyorum Sad
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 1:42 am Paylaş

yb?
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 4:52 am Paylaş

5.bölüm

X: Sanırım seninle konuşmak için en doğru zaman bu. Çünkü
normalde olsa asla konuşamazdım seninle... Umarım uykun ağırdır ve
söylediklerimi duymazsın... Ben aslında seni ...............Yani ne biliyim nasıl desem sanırım senden hoşlanıyorum.Ama kendimden iğreniyorum çünkü bi sevgilim var ve ben onun yanındayken seni düşünüyorum ama sen benim yüzüme bile bakmıyorsun selam bile vermiyosun.

Allah Allah kimdi di bu dedim gözlerimi açtığımda ne yapacağımı şaşırmıştım bana bunları söyleyen Ayçindi Ayçiiiin. Bana arkası dönük oturuyordu uyandığımı fark etmedi. Kendime geldip

-Çok yanılıyosun dedim
A: utançla döndü kıpkırmızıydı.Ama be.ben se.sen uyumuyo.yomuydun?
dedi.Domestes bile kırmızıydı
-Hayır dedim.Uyumuyordum seni dinledim yani bütün söylediklerini duydum ve inan bana çok yalnış düşünüyosun.Ben senden başka hiç kimseyi düşünmüyorum.Seni umursamıyorum diye bişey yok çünkü sen benim her şeyimsin. Ve sen iğrenç biri değilsen kendine iğrenmene gerek yok.Eğer Muratla çıkmak istemiyosan ondan ayrılmalısın.Ama eğer ayrılamazsan ben burdayım ve seni hep beklerim beklicem. Ben sana aşığım Ayçin aşıık.

ohh çok rahatladım aga vallaha ya söyledim kurtuldum. Ayçin donup kalmıştı hiç bişey söylemeden yanımdan hızla kalktı.Fark ettim ki zil çalmış herkes dışarı çıkmıştı Ayçinde Muratın yanına gitmiş.
Oturduğum bankta kendime gelmeye çalışırken Sevil geldi.
S:Kanka nolmuş sana burda ya saç baş dağılmış deyip eliyle saçlarımı ve kravatımı düzeltti. Heh işte şimdi biraz adama benzedin dedi laf sokmasa olmaz.
Sonra taramalı gibi soru sormaya başladı. Nerdesin sen ? Ne bu hal? O kız senin yanından mı kalkıyodu ? Bi susmuyo bu kız
- Baktım ki susmıcak Ekremle dün noldu dedim
Haydaa bugünde kızarmak moda oldu Ayçinden sonra Sevilde bir kızardı bir kızardı. Nr olduğunu hemen anladım Ekrem dün anlatmıştı her şeyi.Sevilin cevap vermesine izin vermeden
-Heh işte böyle susturlar adamı dedim. Hadi ben bi sınıfa gidiyim deyip sınıfa doğru yürüdüm.

&
Ekremden
Sevil bugün derste hiç bana bakmadı ya. Selam falanda vermedi.Napıcam şimdi ben yaa. Bu Cenkoda nerde kaldı hey allahım ya. Heh Allahın sevdiği kuluyum işte bak gördün mü? Başka bişey isteseymiş olacağmış.
-Cenko nerdesin oğlum ya ?
C: Sana da günaydın
- eyvallah sağolasın Sevil yüzüme bakmıyo lan Sad
C: Ben de iyiyim sağol
-Ne diyon olum sen
C: Bi dur ln insan bi günaydın der bi nasılsın der Başlarım sana da Sevilinede lan Bende insanım yeter.
Donup kaldım Cenker haklıydı Sevildi aşk meşkti derken kardeşimi unuttum derdi var mı yok mu hiç sormadım.
-Haklısın abi ne dersen haklısın çok geldim üstüne özür dilerim.
c: Yk aga geldi geçtiii
- Sende bize hiç söylemiyosun ki ne derdin var diye hep bizle ilgiliniyosun. kaç kere sordum kardeşim var mı bi problem diye yok demedin mi ?
c: Dedim Sad
-Bak bi kere daha soruyorum var mı bi problem ?
C: Aslında var aga
- Ne var noldu çabuk söyle bi yamuk yaptı biri
C:Evet biri yamuk yaptı
-Kim çabuk söyle dağıtıyım ağzını burnunu
C: Ayçin Sad
- hee o mu ben hemen takımı toplayıp gidiyo...... ayçin mi ? Ayçin napabilir ki olum sana
C: Beni kendine aşık etti
- Hassss. Vay beeee
Bunları konuştuklarında sınıfta yalnız olduklarını düşündüler ama kapıda onları dinleyen biri vardı. Ve duyduklarını hiç sevinmişe benzemiyodu.

Böyle bi bölüm yazıyım dedim beğenirsiniz inşallah. Yorum çok az geldiği için uzun aralıklarla yzıyorum kusura bakmayın
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 5:20 am Paylaş

Harika olmuş.Bence onları dinleyen Ayçin'in sevgilisi olabilir..Yeni bölümü merakla bekliyorum...
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 1:55 pm Paylaş

ekrem_nurcan demiş ki:
YENİ OKUYUCU!!..

Bence devam etmelisin çünkü güzel yazıyorsun.Yeni bölümü merak ve sabırsızlıkla

bekliyorum.Umarım fazla uzatmadan yüklersin.. Very Happy Very Happy
ümitibrahimkolik
Forumcu
 Forumcu
ümitibrahimkolik

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyPaz Ara. 02, 2012 7:50 am Paylaş

6.Bölüm
C: Ayçin Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 1371890812
- hee o mu ben hemen takımı toplayıp gidiyo...... ayçin mi ? Ayçin napabilir ki olum sana
C: Beni kendine aşık etti
- Hassss. Vay beeee
Bunları
konuştuklarında sınıfta yalnız olduklarını düşündüler ama kapıda onları
dinleyen biri vardı. Ve duyduklarını hiç sevinmişe benzemiyodu.
Ekremden
Kapıdaki Murattı ve bi hışımla içeri girdi ve Cenkerin üstüne atladı hem yumruk atıyor hemde bağırıyordu Cenkerde ona karşılık veriyordu. Tam araya girecektim ki Cenker banada bağırdı
C:Sakın karışma!
Çaresizce yerimdede kalakaldım,sonra bütün sınıf içeri geldi tabi Ayçin ve Sevilde. İkisi bağırışıyolardı. Bu arada Cenker ve Murat hala kavga ediyolardı. Suratları dağılmıştı en sonunda bi ses duydum
A:Yeter artık Murat dur.!!! dedi ama Murat durmadı sonra Ayçin tekrar bağırdı
A: Cenker lütfen dur beni gerçekten seviyorsan lütfen dur dedi

Arkadaşlar çok uzun bi aradan sonra sıkıldığım için bölüm yazıyım dedi güzel olmadı farkındayım ama aklıma sadece bu kadarı geldii
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 04, 2012 11:11 am Paylaş

Harika olmuş.Ama çok kısa olmuş.Sanki fragman gibi bu kadar uzun bir aradan sonra keşke daha uzun bir bölüm olsaymış.Neyse yeni bölümü merakla bekliyorum.. Very Happy Very Happy
.Öykü.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
.Öykü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 263
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/04/12
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : maNga
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 07, 2012 2:13 am Paylaş

Uzun zamandır böyle güzel bir senaryo okumamıştım kısa kısa da olsa devamını bekliyorum.. =) :gulumse:

Onların ki muhteşem bir aşk.. 6.bölüm çok uzun bi aradan sonra geldi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3