Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
Pınar~
Üye
 Üye
Pınar~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 58
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : şİLe
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ok By ;) :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:01 am Paylaş

çok güzel olmuş tebrikler (=
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:08 am Paylaş

36tugce:çok sağol bitanem
xX0_PıN@R_0Xx:çok teşekkür ederiz cnm sağol:)
Pınar~
Üye
 Üye
Pınar~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 58
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : şİLe
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ok By ;) :D

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:10 am Paylaş

ne demek (=
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:25 am Paylaş

yorumlarınız için çok teşekkür ederiz:)
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:32 am Paylaş

Az yorum buysa ben size bir şey demiyorum Very Happy Çok güzel olmuş.bakalım gece neler yaşanacak?Merakla bekliyorum.Yazın çabucak,merakta bırakmayın bizi Very Happy Süpersiniz,tam gaz devam Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:32 am Paylaş

çok sağol balım teşekkür ederiz bitanem:)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 7:14 am Paylaş

Çooooooook Güzel olmuşşş bakalım aksam neler olacakkk =) =)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4741
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : evde:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : muck!

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 7:26 am Paylaş

hadi dewam amaaaaa:)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 8:04 am Paylaş

askikizi:çok sağol canım benim teşekkür ederiz:)
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:02 am Paylaş

YB NE ZMN=?
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:06 am Paylaş

yeni bölüm yarın canım:)teşekkür ederiz:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 1:47 am Paylaş

hadi yarın oldu yazzzzzzz
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 2:06 am Paylaş

ee bn yb bekliyorum canlar
hadi yazınn güzell bi senaryo
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 2:11 am Paylaş

evt:)Very Happy
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 6:40 am Paylaş

YB?
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 7:03 am Paylaş

çok güzel devam cnm
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 7:59 am Paylaş

Güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederiz arkadaşlar. (:
Yeni bölüm çok yakında, yazmaya başladık. (:
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:06 am Paylaş

Süper olmuş yine (:

Devam canlarım (:
manganill
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
manganill
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 221
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 224
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:19 am Paylaş

çok güzel olmuş =)
süper =) yeni bölümü merakla bekliyorum =) Very Happy
denizkızı
Deneyimli
Deneyimli
denizkızı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1991
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1598
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Niall Horan ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:20 am Paylaş

harika olmuş devam
(=ekrem&sevil=)
Deneyimli
Deneyimli
(=ekrem&sevil=)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 512
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti..!!

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 06, 2011 9:27 am Paylaş

canım yeni bölüm ne zaman gelecek ??
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 1:04 am Paylaş

YB
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 4:17 am Paylaş

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı

4.BÖLÜM

Ekrem Sevil’i yurda bıraktı. Ee kız milleti değil mi süslenecek diye düşündü. Sevil’den aldığı cevapla şaşırdı.

‘’ Bekle şu kitapları bırakıp geliyorum.’’

‘’Ne yani, makyaj yapmayacak, saçıyla başıyla bir saat uğraşmayacak mıydı? Beni burada ağaç gibi dikmeyecek miydi? Bu kız gerçekten farklı, çok farklı.’’ diye düşündü Ekrem.

Çok geçmeden Sevil aşağı indi ve restoranın yolunu tuttular. Sevil karşısındaki lüks restoranı görünce şaşırdı.

Sevil: Şimdi biz burada yemek yiyeceğiz öyle mi?
Ekrem: Beğenmedin mi?
Sevil: Fazla lüks değil mi?
Ekrem: Senin için az bile…

Sevil daha fazla konuşmadan içeri girdi. İçerisi bomboştu.

Sevil: İyi ama burası bomboş.
Ekrem: Burası bugünlük sadece ikimizin.

Sevil ne diyeceğini şaşırmıştı. Bu kadarını beklemiyordu. Ekrem’i sandalyesini çekmiş bir şekilde görünce oturdu.

Sevil: Yemek yiyeceğiz derken bu kadarını kast ettiğini bilmiyordum. Bilseydim daha iyi giyinirdim.
Ekrem: Bence bu halinle bile göz kamaştırıyorsun. İçeceklerimizi sipariş edelim istersen.
Sevil: O-olur…

Sevil Ekrem’in bu halinden gerçekten etkilenmişti. Ne yapacağını bilmeden şaşkın şaşkın ne etrafı izliyordu.

Ayçin dersten başını kaldırdığında saatin 12’ye geldiğini fark etti. Sevil hala ortalıklarda yoktu. Endişelenmeye başlamıştı.

Ekrem: Ee bu gece çok sessizsin Sevil?
Sevil: Hı şey yarına bir sınav var da o aklıma takıldı.
Ekrem: Ama her şeyi unutalım demiştim bu gece yapma.
Sevil: Tamam tamam. Yalnız yurda geç kalmıyor muyuz?
Ekrem: O işi hallettim ben sen merak etme.

Sevil’in şaşkınlığı duyduğu her yeni şeyden sonra daha da artıyordu. Sevil Ekrem’in elini elinde hissettiğinde şaşkınlığından sıyrılıp kendine geldi ve hışımla elini çekti.

Sevil: Ne yapıyorsun sen?
Ekrem: Şey ya affedersin boş bulundum.
Sevil: Bir daha boş bulunma, önermem. Ben lavaboya gidip geliyorum.
Ekrem: Peki…

‘’ Of ya valla vuruldum ben bu kıza. Hem de fena vuruldum. ‘’ dedi Ekrem kendi kendine.

Sevil lavabodan döndüğünde masada bir kart vardı.

‘’ Seni arka bahçede bekliyorum. ‘’

Sevil meraklı adımlarla arka bahçeye geldi. Salıncakta oturmuş olan Ekrem’i gördü. Yanına gitti ve meraklı gözlerle ona bakmaya başladı.

Ekrem: Otursana.

Sevil Ekrem’in yanına oturdu.

Ekrem: Al şunu üstüne ört. Üşümeyesin sonra…
Sevil: Sağ ol…
Ekrem: Seni niye buraya çağırdığımı merak ediyorsun değil mi?

Sevil sadece ‘evet’ der gibi bakabildi Ekrem’e.

Ekrem: Bak belki her şey çok hızlı gelişiyor, belki çok ani olacak bu diyeceklerim. Ama demeliyim artık. İçimde saklayamayacağım kadar büyüdü bu…

Sevil Ekrem’in sözünü kesti.

Sevil: Yurda dönelim. Ayçin’e de haber vermedim zaten.

Ekrem başı önde eğilmiş ‘peki’ diyebildi. Yol boyunca tek kelime etmeden yurda vardılar.

Sevil: Güzel bir geceydi. Her şey için teşekkür ederim.
Ekrem: Önemli değil… Bir şey sorucam, anlaştığımız gibi bir daha görüşmeyecek miyiz?
Sevil: Hadi iyi geceler diyerek yukarı çıktı Sevil. Koşa koşa çıktı merdivenleri.

Ekrem: Ne yani, ne demek oluyo bu şimdi? Oğlum Ekrem işin harbi zor…

Sevil kendini bir garip hissediyordu. Ne hissettiğini anlayamıyordu. Derken Ayçin’in cırtlak sesiyle irkildi.

Ayçin: Sevil!
Sevil: Ay!
Ayçin: Oo gecelerin gülü. Sonunda yurdun yerini bulabilmişsin.
Sevil: Efendim
Ayçin: Neredeydin bu saate kadar?
Sevil: Ek-
Ayçin: Sus bir de utanmadan ağzını açıyor.
Sevil: Of Ayçin!
Ayçin: Saat kaç Sevil?
Sevil: Bir.
Ayçin: Ben bilmiyor muyum saat kaç saat. Sevil nerdeydin sen bu saate kadar?
Sevil: Ayçin…
Ayçin: Çabuk içeri iki hafta televizyon yok sana:)
Sevil: Ayçin çok yorgunum. Valla seninle hiç uğraşamam. Yatıyorum ben.
Ayçin: Öyle olsun bakalım Sevil Hanım…

Sevil, üstünü bile değiştirmeden yatağına uzandı. Yorganını üzerine çekti. Adeta sızmış gibi uykuya daldı…

Sabah Olmuştur…

Cenker ve Ekrem kahvaltı yapmaktadırlar. Cihan hala uyuklamaktadır. Nasılsa bugün hafta sonuydu.

Cenker: Ne yaptınız kızla? Dün konuşamadık.
Ekrem: Tavla oynadık.
Cenker: Kim kazandı?
Ekrem: Ben.
Cenker: Kaç kaç?
Ekrem: Ne tavlası oğlum ya!
Cenker: Tavla oynamadıysanız ne yaptınız? Lan aklıma hep en kötüsü geliyor.
Ekrem: Eteğini açtım kızın hay Allah’ım ya!
Cenker: Ekrem ya adam gibi anlatsana…
Ekrem: Kız bana bitti abi ya
Cenker: Ciddi misin?
Ekrem: Tabii lan.
Cenker: Biz aynı kızdan mı bahsediyoruz?
Ekrem: Evet benim Sevil’den bahsetmiyor muyuz işte.
Cenker: Hemen benimsenmiş, senin Sevil olmuş demek…

Ekrem telefonunu çıkarır.

Ekrem: Bak oğlum bak şu güzelliğe bak…
Cenker: Vay be… O bu mu?
Ekrem: Yengen oğlum yengen. Ah şu buruna şu gözlere şu dudaklara bak abi.
Cenker: Güzelmiş…
Ekrem: Sen yine çok bakmada…
Cenker: Nerden buldun oğlum fotoyu?

Kulak misafiri Cihan daha fazla dayanamaz:

Cihan: Ya bir şey sorucam oğlum, Sen bugün kaç posta dayak yedin? Kafan fazla güzelde.
Ekrem: Allah Allah ya.
Cihan: Ya tamam atılır ama, bu kadarda olmaz yani!

Ayçin: Bak bugün Cihan, sen, ben aşağıda yeni bir yer açılmış oraya gidicez. Hem bayağıdır bir şeyler yapmıyoruz. Hem senin anlatman gereken şeyler var.
Sevil: Tamam. E ne zaman gidicez.
Ayçin: Hazırlanmaya başlasan iyi olur.

Sevil hala dün gecenin etkisinden kurtulamamış gibiydi. Üşene üşüne üstünü giyindi. Ayçin’de güç bela saçını başını topladı. Aceleyle yurttan çıktılar.

Cihan: Nerde kaldı bunlarda ya. Ağaç oldum resmen.
Ayçin: Çok bekledin mi ya?
Cihan: Yok canım. Biz ağaçlar için beklemek zor değil.
Ayçin: Cihan kes ya. Dün neler oldu sen onu biliyo musun?
Cihan: Biraz bir şeyler biliyorum ama…
Ayçin: Söz sen de Sevil.
Sevil: Yemek yedik, sonra yurda döndük bu kadar işte.
Cihan: Ekrem hiç öyle demiyordu ama.
Sevil: Ekrem ne diyordu ki Cihan Bey?

Ayçin’in tekmesiyle ne olduğunu şaşırdı Cihan.

Cihan: Hiç canım hiç.

Ekrem’le Cenker günü yurtta muhabbet ederek geçirmek istediler. Konu her zaman ki gibi Sevil’di.

Cenker: Şaka maka seviyorsun oğlum sen bu kızıç
Ekrem: Hem de köpekler gibi…
Cenker: Abi aşk emek ister ya.
Ekrem: Konuştu Mehmet Coşkun Deniz
Cenker: Bir dalga geçme ya.
Ekrem: Tamam sustum…
Cenker: Oğlum kadınlar çiçektir. Çiçekler su ister, sevgi ister.
Ekrem: Ona bakarsan çiçekler gübre de ister abi.
Cenker: Ekrem!
Ekrem: Ne yapıcam sen onu söyle.
Cenker: İlk adım olarak onunla biraz vakit geçir. Seni tanımasına fırsat ver.Sonra 2.adımı yap.
Ekrem: 2.adım neymiş?
Cenker: Benimde ilişkilerim birinci adımdan ikinci adıma geçemeden bittiği için bilmiyorum.
Ekrem: Sağ ol Cenker. Gerçekten çok yardımcı oldun. Var ya fikirlerinle ben bu kızı nikah masasına taşırım. Abartmıyorum bak.
Cenker: Oğlum ne yapıyım ya. Benimde bildiğim bu kadar.
Ekrem: Tamam kardeşim şaka yapıyorum. (Telefonundaki Sevil’in resmini göstererek) Ama şu kıza baksana ya. İnsan değil melek melek diyerek iç çekti. Derinlere daldı gitti…

BÖLÜM SONU
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 4:28 am Paylaş

inşallah begenirsiniz arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 4:32 am Paylaş

beğendik beğendik hemde çok

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki