Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyC.tesi Mart 05, 2011 10:45 am Paylaş

sağol cnm
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPaz Mart 06, 2011 7:04 am Paylaş

arkadaşlar yb ben yazıcam yorumlar çoğalmadan yb yazamam Very Happy
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPaz Mart 06, 2011 7:10 am Paylaş

Lütfenn Hemenn Yazzzzzz :DD
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPaz Mart 06, 2011 7:13 am Paylaş

hemen yazamam bi kaç gün sürer tabi yorumlar artasa dha çabuk da gelebilir Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPaz Mart 06, 2011 7:31 am Paylaş

Y.B. SÜPERDİVery Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPaz Mart 06, 2011 7:35 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPaz Mart 06, 2011 11:58 pm Paylaş

yb için birazcık daha yorum istiyorum Very Happy
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 6:36 am Paylaş

Bence de yaz.Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:49 am Paylaş

6. BÖLÜM

Aşkın Ateşi…

Ümit

off gene ne yapmıştı ebru bu sefer seni neyse turkuye gitmem lazım araba atlayıp turkun evin önün

geldim kapıyı çaldım ve turku açtı kapıyı

T : Ben sana benimle konuşma demedim mi

Ü : Turku ltfn sadece 2 dk

T : Peki tamam

Ü : Türkü tamam dediği an hemen içeriye geçtim. Ve salona girdim.

“ Ümit salona girdiği anda Türkünün anne ve babasını görür. Önce türkünün gelmesini bekler ama

gelmesine rağmen onları tanıştırmayı unutunca mecburen iş başa kaldı deyip kendi tanışır annesi ve

babasıyla…”

Ü : Merhaba efendim ben Ümit, Ümit Kantarcılar yani Türkünün okuldan arkadaşıyıp deyip elini uzattı babasına.

H : Merhaba evladım bende türkünün babası hüseyin deyip sımsıcak bir gülümsemeyle sıktı ümitin elini

Ü : Gülümseyerek annesine uzattı bu sefer elini

S : Bende annesiyim evladım semra hoş geldin evimize

Ü : Hoş bulduk der gülümseyerek

H : Otursana evladım ayakta kaldın

Ü : Gülümseyerek babasının tam karşısında ki kanepeye oturur.

T : ( Sinirli gözlerle Ümite bakıyordu. ) Babacım

H : Söyle kızım

T : Ümitle okulla ilgili bişey konuşmamız gerekiyordu da ondan geldi ben biraz çıkabilir miyim dışarıda konuşalım biz ?

H : Tamam kızım ama çok geç kalmayın olur mu

T : Tamam babacım merak etme sen ( Sonra ümite dönüp ) Ben üzerimi değiştireyim de hemen çıkalım

Ü : Tamam

“ Türkü odasına gittiğinde ümitle hüseyin konuşmaya devam ederler, semra da onlara çay koymak

için mutfağa gider.2 dk sonra llerinde çay bardaklarıyle salona geri döner annesi. Ümit çayı içmeye

başlar. ”

Ü : Ellerine sağlık efendim çok güzel olmuş

S : Gülümser Ümite

H : Sen nereliydin evladım

Ü : Diyarbakırlıyım yani ailem orda

H : Sizin oralarında güzeldir çayı , kaçak çayı

Ü : Evet çook güzeldir ilk kez içenler için biraz acı gelebilir ama sonraları alışır herkes.

H : Bilirim, bilirim farklıdır sizin oraların çayı.

Ü : Tatilde gittiğimde size de getiririm isterseniz çayımızdan

H : Zahmet olmasın evladım

Ü : Ne zahmeti memnuniyetle getiririm.

H : Gülümseyerek bakar Ümite

“ O sırada Türkü iner aşağıya… ”

T : Ben hazırım Ümit çıkabiliriz

Ü : Tamam der gülümseyerek

Ü : ( Türkünün anne ve babasına dönerek ) Tanıştığımıza memnun oldum efendim der gülerek

S : Bizde memnun olduk çocuğum

H : Yine gel evladım kapımız her zaman açık sana

Ü : Sağolun efendim der gülümseyerek

H : Bu arada sen bırakırsın demi dönüştü Türküyü bide onda kalmasın aklımız

Ü : Merak etmeyin siz efendim ben bırakırım evine

H : Tamam o zaman evladım kızım sana emanet

T : Baba der sinirle

H : Tamam tamam bişey demedim der gülerek bir taraftan da göz kırpar Ümit’e

Ü : Hüseyin’e bakarak gülümser

T : Tamam babacım hadi biz çıktık deyip çıkarlar önden Ümit, arkasından da Türkü

“ Türkü ve Ümit çıkarlar evden ve hiç konuşmadan biner türkü ümit’in arabasına. Yol boyunca hiç

konuşmazlar. Sonunda en son birlikte geldikleri sahil kenarına gelirler ve ümit iner arabadan. Türkü

bir süre inmez ama sonra o da iner. ”

T : Niye buraya geldik

Ü : Çünkü ben burada kırdım güzel bi kızın kalbini

T : Hiç bişey söylemez

Ü : ( Türkünün ellerini ellerinin arasına alır ve gözlerine bakarak konuşmaya başlar. ) Ben, ben çok özür dilerim. Gerçekten aslında öyle söylemek istememiştim. Gerçekten çok mu çok özür dilerim

T : Tamam Ümit bitti mi ?

Ü : Bitti der masumca

T : İyi ben artık gidebilir miyim ?

Ü : Bişey söylemeyecek misin ?

T : Gitmek istiyorum

Ü : Bişey söyle bağır, çağır, küfret,vur, kır ama bişey söyle Türkü susma

T : Ümit ne söylim ki sana, bişey söylesem o gün söylediklerini değiştirebilcek mi bana, vursam, bağırsam, çağırsam değiştircek misin bana o gün söylediklerini hayır

Ü : Türkü

T : Söylediklerini değiştiremeyeceksen eğer sus ümit sus

Ü : Türkü ben seni

T : Ümit beni evime bırakır mısın lütfen

Ü : Peki Türkü nasıl istersen

T : Teşekkürler deyip arabaya biner ardından da ümit biner arabaya

“ Ümit, Türküyü evine bırakır. İyi geceler deyip içeriye girer Türkü. Ümitte bir süre baktıktan sonra

arkasından sonra gider kendi evine… ”

“ O gece her ikisi içinde uykusuz bir gece beklemektedir. Ümit Türküyü; Türküde Ümit’i düşünmekte

alamıyordur kendini. Ama bu sefer çok kırılmıştır gerçekten Türkü ümit’e. Söyledikleri çok ağır

gelmiştir. Ama onu çok seviyordur, her ne yaparsa yapsın çok seviyordur Ümiti. Ama önce birazcık

ceza çekmesi lazımdır ümitin. ”

Türkü

Ümit… Seni çok seviyorum, hemde her şeyden çok hatta kendimden bil çok seviyorum. Ama

yapamıyorum ümit. O kızın yanında söylediklerini unutamıyorum bana. Resmen kovdun beni kovdun.

Şimdi çok pişmansın, gerçekten çok pişmansın bunu biliyorum, bunu hissediyorum ama içimde bir

yerlerde yer alan kırgınlığımı da bir kenara atıp sana ‘ Seni Seviyorum ’ diyemiyorum ümit bunu

yapamıyorum.

Ümit

Türkü ‘ Seni Seviyorum ’, evet belki kendime bile itiraf etmekte zorlanıyordum başlarda belki ama

şimdi avazım çıktığı kadar bağırabiliyorum ‘ Seni Seviyorum Türkü Seni Çok Seviyorum… ’ Seni

kırdığımın farkındayım, ama ben öyle demek istememiştim. Seni kırmak bu dünyada isteyeceğim en

son şey Türkü. Seni severken nasıl sana zarar vermeyi getirebilirim ki aklıma.

1 HAFTA SONRA

“ Aradan tam 1 hafta geçmiştir. Ümit, Türkü’yü her gördüğü yerde konuşmaya çalışsa da Türkü

konuşmaz onunla. Hep yokmuş gibi davranır ona. Ama ümit’in bıkmaya niyeti yoktur… ”

“Bugün parti günüdür. Ve herkeste partinin heyecanı sarmıştır bile. Esin heyecanla son kez bakar

kıyafetlere. Türkü ise hala tam karar verememiştir. Zaten türkü için asıl sorun ne giyeceği değil

Ümit’in gelip gelmeyeceğidir. Ama bunu akşam öğrenebilecektir ancak ve artık hazırlanmaya

başlamıştır. ”

“ Artık herkes yavaş yavaş gelmeye başlar partiye. Ümitte bu gelenler arasındadır. Türküyü almak

ister partiye gelmek için ama moralini bozmak istemez Türkünün. Zaten bu gece her şey öyle veya

böyle bir sonuca varacaktır bu konu. ”

Esin : Ümit ne haber

Ü : İyilik nolsun Esin senden ne haber

Esin : İyilik nolsun

Ü : Türkü gelicek mi ?

Esin : Gelicek gelicek merak etme der gülümseyerek

Ü : Tamam sağol cnm der gülerek

“ O sırada herkesin gözünün kapıya doğru döndüğünü fark eder Ümit. Sonra kapıy doğru döner ve Gözlerini alamaz gördüğü manzara karşısında… ”

Ü : Türkü….

Türkünün Kıyafeti ; http://www.newtrendi.com/wp-content/uploads/2010/11/abiye-elbise.jpg

Ümitin Kıyafeti ; https://2img.net/r/ihimizer/i/25653617.png/sr=1

Partinin Yapılacağı Mekan ; http://www.turizmdebusabah.com/extras/academia.jpg
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 10:34 am Paylaş

he beğenmedinizmi:((
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 10:46 am Paylaş

elbette beğendik süper olmuş
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 8:32 pm Paylaş

Evet çok beğendik gerçekten çok güzel olmuş yb merakla bekliyorum.Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:26 pm Paylaş

harika olmuş elllerinize sağlık :)eni bölmü çok merk ediorum barışçaklar mı acaba??:D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 10:29 pm Paylaş

teşekkürler Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:40 pm Paylaş

teşekkürler ama yorumlar artsın Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 12:09 am Paylaş

Çok güzel olmuş bayıııldım Very Happy)
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:06 am Paylaş

çok sağol tatlım Very Happy
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:38 am Paylaş

beğenmezmiyizz hiiiiiiiiccc cooooooooooooooooooooooooooook güzellll olmusss
amaa buu küslükk cokk olmadıı mıı .d.d.d
Türkü'nünn kıyafetii gercektenn mükemmell ynii bölmüü merklaa bekliormmm
Ynii blmm ne zmannn...??? .d.d.d.d
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:40 am Paylaş

sağol cnm biraz yorum gelsin Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:49 am Paylaş

süper devam tatlım barışmazlar mı?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:50 am Paylaş

onu bilemiyorum diğer bölümde görüceksiniz Very Happy
sağol cnm
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:54 am Paylaş

çok güzel olmuş canım devam... =)
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 3:58 am Paylaş

sağol tatlım Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 6:52 am Paylaş

çok çok güzel olmuş balım ellerinize sağlık bayıldım ya yb ne zaman:)
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi… - Sayfa 7 EmptySalı Mart 08, 2011 7:06 am Paylaş

çok çok güzel olmuş

кσякυ∂αη αѕкιηα ѕιgιη∂ιм... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 6. Bölüm Sayfa 23... Aşkın Ateşi…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki