Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 4:29 am Paylaş

harikasınız harikasın balımm çokk beğendimm 1. bölümü bekliyorum
Misafir
Misafir
◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 10:22 am Paylaş

Taşakkür ederiz kübracımm..(:
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:53 am Paylaş

Ferhanmm...Buda yeni snerynmu??
Ortak galba hyırlı olsn.
Tanıtım ilginç geldi.
1.blmü bkliorum...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 25, 2011 1:47 am Paylaş

SaoL şeymammm...(:
Çok teşekkür ederimm...
evet hayatım buda yeni seneryomuz sinemle..(:
Beklemede kall (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 25, 2011 4:12 am Paylaş

◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░► 1.BÖLÜM:

~ Sevilden ~

Yine o iğrenç çalar saatin çalmasıyla uyandım.Yine "Zeyngincilik Oyunu"na başlama saatim gelmiş ne güzel.İstemsiz bir şekilde kalktım yataktan.Elimi yüzümü yıkadıktan sonra.Dolaptan okul formamı alıp üstümü giyindim.Aynanın karşısına geçtim ve saçımı düzeltmeye başladım.Öf her gün bu oyunu oynamaktan sıkıldım.İlk yıl bu kadar zor değildi bu oyunu oynamak benim için.Bu yılsa aynı şeyi söyleyemiyicem.Keşke bende Ayçinle Cenkerin gittiği okula gitseydim.O zaman zengin olduğumu söylemem gerekmezdi kimseye.Bu zengincilik oyununu bütün okula oynuyorum.Okuldaki her kez benim zengin bir ailenin biricik kızı olduğumu sanıyor.Aileminse bütün okula böyle bir yalan söylediğimden haberleri bile yok.Bu yalanı söylediğimi bilen tek kişi Ayçin.Ha bide Cenker.Onlara çok güveniyorum kimseye söylemiyiceklerine eminim.İkiside öz kardeşim kadar yakınlar bana.Ayçinde bu oyunu oynamamam gerektiğini devamlı hatırlatıyor bana.Ama ben bu yalanı keyfimden söylemedim.Bu zengincilik oyununu keyfimden oynamıyorum.Baba parasıyla okula gelen zengin züppe çocukları,bursluların okuldan atılması için ellerinden geleni yapıyorlar.Yalan dolan iftira kavga hep burslular zarar görüyor ve okuldan atılıyorlar.Bursumu tehlikeye atamazdım.Bu zengincilik oyununa mecbur bırakıldım ne kadar bu yalanı ve oyunu sürdürmek istemesemde devam ettirmek zorundayım.Nihayet saçımı taramam ve düzeltmem bitmişti.Okula gitmeme bir saat vardı daha.Annemin sesiyle düşüncelerimden sıyrıldım nihayet.
Semra:Sevil kızım kahvaltı hazır.
Sevil:Tamam anne geliyorum.
Omuzdan asmalı çantama bu gün olan ders kitaplarımı koydum.Aynada son kez üstüme baktım ve mutfağa gittim.Annemin yanağına kocaman bir öpücük kondurdum.
Sevil:Günaydın anne.
Semra:Günaydın sevil hanım.Sen çok şey gibi görünüyorsun.
Sevil:Ne gibi ?
Semra:Zengin çocukları gibi. Ah anne ah bi bilsen haftanın 5 günü zengincilik oyunu oynuyor bütün okula.
Sevil:Bilmem hiç farketmedim.Aman anne her zaman ki halim işte.
Hızlı bir şekilde kahvaltımı yaptım ve koridordan rüzgar gibi geçerken çantamı kapıp dış kapıyı açtım.Merdivene oturdum ve adidaslarımın bağcıklarını bağlamaya başladım.Ahh hiç sevmiyorum bağcık bağlamayı tam bi zaman kaybı.Ayakkabımı bağlamam bitmişti.Ayağa kalktım.Evin kapısından içeri kafamı uzattım.
Sevil:Ben gidiyorum anne.
Semra:Kızım anahtarını unutma ben naile teyzene gidicem.
Sevil:Tamam anne aldım çantamda.
Semra:Güle güle kızım.Allah zihin açıklığı versin.
Hızlı bir şekilde okula doğru yürümeye başladım.Dersin başlamasına 30 dakika vardı.Uzun bir yürümeden sonra okula vardım.Öf bu okulun merdvenlerinden nefret ediyorum.Merdivenlerden çıktım.Sınıfıma geçip oturduğum sırama yöneldim.Sena gelmişti.Sena benim sıra arkadaşım iki yıldır onla geziyorum.Zengin bir ailenin çocuğu zengin olduğumu bilmese benle takılmazdı.Bana çok güveniyordu ama ben her gün ona yalan söylüyorum.Öf sevil çık artık şu suçluluk duygusundan yeter buna sen mecbur bırakıldın.Keyfinden yalan söylemedin sen.Öf neyse içimden konuşmayı bırakmalıyım.Sıramın yanına vardım.
Sena:Günaydın Sevil.
Sevil:Günaydın senacım.
Sena sorulu gözlerle bana bakıyordu.Kesin bişi unuttum.
Sevil:Bu bakışı biliyorum.Bişimi unuttum.
Sena:Sevil Cuma günü konuşmuştuk ya pazartesi akşamı şu maceralı filme dilelim diye.
Ahh.! Tamamen unutmuşum tabi ya.Pazartesi günü sinemaya gitmek için sözleşmiştik.Malesef bu günde pazartesi.En iyisi çaktırmamak.
Sevil:Evet sena sözleştiğimizi bende biliyorum ama sinemaya akşama gidicez dimi?
Sena:Bi an unuttun sandım öyle bakınca.Tamam bu akşam gidiyoruz dimi sinemaya ?
Sevil:Tabiki.
Sena:Tamam o zaman.Ben telefonla arayıp iki tane bilet aldım bile.Saat 8'e. Sevil:7.45'te sinemanın önünde buluşuruz.Bak sakın bekletme beni.
Sena:Tamam tamam bekletme… Senanın son kelimesini yarıda bırakan şey öğretmenin sınıfa gelmesiydi.Allahtan bu gün sevdiğim dersler varda sıkıcı geçmiyicek bu gün.Sena sessizce konuştu. Sena:Sinemada çok eğlenicez çok.
Sevil:Öf sena söylermisin sinemada nasıl eğlenilirki kös kös oturup filim izliyicez.
Sena:İyi be aman.Sanada bişi söylenmiyor.
Haksızmıydım.Yok tabiki haklıydım.Sinemada nasıl eğlenebilirki insan."Çok eğlenicez" kelimesini duyanda bizim lünaparka gidiceğimizi felan sanar.Sena düşüncelerimi okumuşcasına cevap verdi.
Sena:Hayat süprizlerle dolu canım.Her an ne olucağını hiç birimiz bilemez…
Kimbilir belkide Sena haklıdır.Çünkü hayat karşına hiç beklenmedik süprizler çıkarabiliyor bazen. Sevil:Haklısın tatlım.Her an her şey olabilir.Biz iyi kötü bütün süprizlere karşı hazırlıklı olmalıyız…

1.BÖLÜM SONU…!! YORUM TAHMİN EN SEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!!

2.BÖLÜM NE KADAR ÇOK YORUM GELİRSE O KADAR ÇABUK GELİCEKTİR…!!

(Ferhan Sezqinal-Sinem Demir) ORTAK SENERYOSUDUR…

İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR. Very Happy(:
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 25, 2011 4:19 am Paylaş

Off çok güzel hatta fazla güzel.Kıskançlık damarım kabardı.Devam =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!! ◄░▒▓█  Zєηqîηcîℓîк 0чuηu  █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm  GELDİ...!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:04 am Paylaş

SaoL Teşekkür ederimmm berilimmmm...(:

◄░▒▓█ Zєηqîηcîℓîк 0чuηu █▓▒░►(~ÇakıL KoLik~ve ümitkolik_mry) 1.bölüm GELDİ...!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2