Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 25, 2011 5:36 am Paylaş

Yeni bölüm istiyoruum :D
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 25, 2011 8:28 am Paylaş

qüzel =))
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 25, 2011 9:40 am Paylaş

devam...
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 25, 2011 9:38 pm Paylaş

Hepinize çok teşekkür Ederiz (:
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyPaz Şub. 27, 2011 1:37 am Paylaş

Yorum istiyorum ama olmuyor böyle (: Hem yorum gelirse bölümde yazabilirim (:
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 03, 2011 8:42 pm Paylaş

Bugün yenibölüm gelecek..
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:45 am Paylaş

ADI LAZIM DEĞİL BAŞ HARFİ BEN …
2.BÖLÜM…

Özgün-Akşam Melike’yle yemeğe çıkıyoruz toplanman gerek Ümit!

Ümit-Melike kim ya?Hiç sevmedim onu J

Özgün-Söylediğin gibi onu tanımıyorsun nasıl sevmiyorsun ya?

Ümit-Elektrik elektronik işleri bunlar (: Fizik kimya elektronlarımızı uyuşuk bulmadım olamaz mı?

Özgün-Melike seninle tanışmayı çok istedi. Yoksa kesinlikle senden habersiz evlenirdim. Senin gibi manyakla arkadaş olduğumu bilse büyük ihtimalle bir dakika bile yanımda durmaz J

Ümit-Hiç emin olma Kazanova doktor.

Perdeleri açtı usulca.
Elinde kahvesi. Yaşama tekrar dönmüş gibiydi.
Bir süre sonra Türkü girdi içeri.

Özgün-Vay… Türkü, ben dışarı çıkmalıyım. Görüşürüz.

Türkü-Görüşürüz Kazanova doktor.

Ümit-Yine niye geldin. Dedi sevincini belli etmeden.
Bir yandan da Türkünün fotoğrafının bulunduğu çerçeveyi kapatmaya çalışıyordu.

Türkü-Seni görmeye geldim. Mr. Kantarcılar.

Ümit-Yine hangi çıkarın için geldin söyle bakalım?

Türkü-Direk konuya girmemi istiyorsun J Peki… Bir adam var, kedisini kaybetmiş.
Senin bulmanı istiyor.

Ümit-Hayvan dedektifliği için Bay. Ventura’yı bulun J
Dalga geçmede konuya gir.

Bir fotoğraf uzattı bana.

Türkü-Bu adam hakkında ne biliyorsun.

Ümit-Hiçbirşey, ne için sordun?

Türkü-Bu adamı soymayı düşünüyordum… Neyse gitmeliyim.

Ümit-Görüşürüz.

Giderken Ümit’in kapattığı çerçeveyi kaldırdı ve gitti.
Ümit’ten…
Arkasından kalktım. Merdivenleri son sürat indim.
Yukarı çıkan Özgün:
-Türkü gittimi?

-Sevgili ortağım şemsiyeni verirmisin?Çok teşekkür ederim.
Şemsiyeyi alıp arkasındaki pencereden kendimi attım.
Çarşıdan,Türkünün arkasından giderken şemsiyeyi koyup bulduğum ceketi giydim ve yoldan biraz toz aldım yüzüme sürdüm.Tam isabet,Türkünün bindiği arabayı gördüm.

-Bayım biraz para verirsiniz umarım.

Yüzüme doğru bir silah tutuldu ve araba hızla uzaklaştı.
Türkünün başı yine dertteydi.
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 04, 2011 7:43 am Paylaş

coook güzel olmus Very Happy

devam...
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2101
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3686
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 04, 2011 8:07 pm Paylaş

yeni okuyucunuz var çok güzel bir senaryo tebrik ederim acaba yeni bölüm ne zaman gelir.
https://www.facebook.com/sasemeze
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 04, 2011 8:22 pm Paylaş

çok güzel olmuş cnm =)
ysmysn
Yeni Üye
Yeni Üye
ysmysn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : ordan burdan

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 28, 2011 4:40 pm Paylaş

Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 Search%3Fq%3Drihanna%2Bwho's%2Bthat%2Bchick%26hl%3Dtr%26biw%3D1192%26bih%3D512%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=282&vpy=87&dur=30&hovh=275&hovw=183&tx=75&ty=129&page=3&ndsp=13&ved=1t:429,r:7,s:38&biw=1192&bih=512 Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 853282 dewam lütfennnnnnnnnnnnn *** Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 1371890812
ysmysn
Yeni Üye
Yeni Üye
ysmysn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : ordan burdan

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 28, 2011 4:45 pm Paylaş

[img:7e45]https://cakiltaslari.forum.st/Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 Rihanna_who[/img]Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 853282 Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 853282 RihannA Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 853282 Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 853282 Yénİ BölüM PléasEééé Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 650269930 Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 3726834481
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 28, 2011 7:57 pm Paylaş

harikaaaaaa !!! nie devam etmiyorsunuz Sad çok güzel yazıyorsunuzz ...Very Happy devam ...Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 28, 2011 8:16 pm Paylaş

Çok güzeL olmuş (:
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 28, 2011 11:51 pm Paylaş

Güzel ve Tuhaf Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 28, 2011 11:58 pm Paylaş

süper olmuş ellerinize sağlıkk yb bekliyorumm tuaf bir senaryo bi okadarda güzel
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 1:14 am Paylaş

sezgi_ demiş ki:
yeni okuyucunuz var çok güzel bir senaryo tebrik ederim acaba yeni bölüm ne zaman gelir.
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:45 am Paylaş

(yeni okuyucu)
süper yazmışsınız Very Happy
güzel ve tuhaf bence de ama bi o kadar da zevkli :hehe:
dewamm..!!
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 05, 2011 8:34 pm Paylaş

yeni okuyucunum çok güzel yazıyosun
ysmn98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ysmn98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 180
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 185
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Susmak kabullenmek d

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 05, 2011 11:36 pm Paylaş

çok ilginç ve tuhaf ama bir o kadarda sürükliyici.yeni bölümü bekliyoruz.
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 2:07 am Paylaş

cnm çok güzel devam lütfen
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 9:14 am Paylaş

sevil*sena*ekrem demiş ki:
çok tuhaf olmuş.ama yine muhteşemsiniz.devam..............

Yeni Okuyucu =)
yb yi bekliyorum

Adı Lazım Değil Baş Harfi Ben ..! {Dedektiflik ve Aşk senaryosudur.} [Bölüm =>1 Sayfa =>5]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3