Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Maziye INat !!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 10:43 am Paylaş

MAZIYE INAT

TÜRKÜ

ASK koca bir yalan...16 yasindaydim ve buyuk bir hata yaptim birine asik oldum...ASK aptalik , tam bir sacmalik. sevmek aci, guvenmek hata. ASK kör olmak gibi birsey, bende öyle oldum zaten kör oldum onun gercek yuzunu göremedim. kankami en iyi arkadasimi ucuz birinin , kahretsinki cigeri bes para etmez birinin yuzunden cok kirdim. bagirdim cagirdim kufrettim , neden bir hicin uguruna. sevdim onu , ve karsiligi ihanet oldu. okadar saftimki okadar aptaldimki burnumun ucundakilerini göremiyordum. en acisi en yakici olansa arkami döndugumde agliyabilecegim bir omuzum yoktu , beni teselli edecek kimse yoktu...ASK benim icin bitmisti artik , yada gercekten sevmekten uzak durabilecekmiydim???

ÜMIT

ASK´mi o´da nee??

bu liseye basladigimdan beri kac kizla ciktigimi hatirlamiyorum bile , aslinda normal birseydi bu cunku iliskilerim hep 2 gunluktu. populer ve capkin biriyim , yani birisiydim??

ask bana göre birsey degildi , hemde hic. ama o , o baskaydi yaa!!! tarif edilemeyecek kadar guzel, masum ve safti. gözlerindeki huzun beni öylesine etkiliyorduki !!!

DEDIGIM GIBI ASK BANA GÖRE DEGILDI AMA ASKIN RUZGARI CARPMISTI BIRKERE , BU YIL ZOR GECICEKTI GALIBA...

veee yeni bir senaryoýa baslmaya karar verdim , bu benim ucuncu senaryom olacak kalbimin sesi hala devam ediyor...

insallah begenir ve okursunuz Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 10:54 am Paylaş

İlk bölümü merakla bekleyeceğim.
Tanıtım güzeldi.
Hayırlı olsun. (:
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 11:09 am Paylaş

tesekkurler Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 10:27 pm Paylaş

vee karekter tanitimi Very Happy

türkü..

(yetimhanede buyumus, ailesiz..kucuk yasta hayati ögrenmis, bilmedigi ailesinden nefret ediyor ve cok yanliz. kankasi melike ile yurtta tamismis. calisiyor kendi evi var, ev sahibi kafadan catlak bir hoca. burslu , aldatilmis kanadi kirik bir genc kiz.)

ümit..

el ustunde tutulmus, simarik ukala ve kendini begenmis. capkin hemen hemen okuldaki her kizla cikmis biri. babasindan nefret ediyor ve sebebi ise babasinin onlari terk etmesi. bir annesi var. ismiyle okulu calkaliyan biri durumlari iyidir...

mert: umitin arkadasi, idiaci biridir. 17 yasindadir.

berk: umitin kankasi, umitin her sirrini bilir. umit kadar olmasada cok sevgilisi olmustur . yakisili biridir ve umitle ayni siniftalardir. 17 yasindadir.

cem: turkunun eski sevgilisi. turku´ye ihanet ettigi icin pismandir. 17 yasinda.

serin: umitin arkadasidir, umit serinin platonik asktir. umitin onu arkadas gibi gördugunu bildigi icin hic birzaman acilamamistir. ama bakalim olaylar nasil gelisecek.

cenker: sinifin en sakin , saf ve en caliskan ögrencisidir. genelikle sakin biridir ve cok utangacdir bu yuzdende sevdigi kiza bir turlu cikma teklifi edemiyordur.

melike: turkunun kankasidir, ama turku melikenin kalbini fena kirmistir o yuzden aralari aciktir ama hala arkadasini seviyordur. vee melikede siniftan birine asiktir , ve teklif bekliyordur ama birturlu istedigi sey gerceklesmiyordur...
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 10:30 pm Paylaş

çok güzel olmuş 1.bölümü bekliyorum
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 3:44 am Paylaş

çok güzel 1.bölümü bekliyorum :D
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 4:19 am Paylaş

hayırlı olsun ilk bölümü bekliyorum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 6:27 am Paylaş

İlk bölümü bekliyorum. (:
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyCuma Ağus. 26, 2011 6:14 am Paylaş

yarin 1.bölumu yazmaya calisacagim Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 12:38 am Paylaş

(not: turkcem fazla iyi degildir, becerebildigim kadar yaziyorum)

Maziye INat !!

1.bölum

TURKU...

aradan bir yil gecti , hala karanligin en dibindeyim, hala onun gözlerindeyim. bana yasattiklarini bildigim halde kalbimle savasir haldeyim. bir yanim hala onu seviyor diyer yanimsa nefret ediyor. kalp denen sey cok sacma, neden biz kalpsiz yasayamiyoruz?

onu sevmek aptalikti bunu göremedim, bedeli bana ihanetti. sevdim sadece sevdim, sucmuydu bu?? , oysaki ilk ona sarilmistim , ilk onu sevmis ilk ona asik olmustum, ilk onun gözlerine bakmistim yasama sebebimis gibi. zincirlerimi onunla kirmistim, sözlerine askina bir geri zekali gibi inanmistim. yetimhanede gecirdigim yanlizligimin acisini onunla unutmustum . derinlerimdeki hisslerimi duygularimi ona acmistim, suskun tarafimi zayif taraflarimi ona söylemistim. icimde sakladigim sirrlarimi ona söylemistim cunki o, benim gibiydi, ama yanilmistim hemde sinifimdaki arkadasim dedigim biriyle beni aldatmisti. arkadas , yuzume bakip yalan söyleyen arkadas.neden kalbe söz gecirmek bukadar zor?? sevmekten korkmam gerekiyordu, o duyguya dusman olmam gerekiyordu, birdaha aska izin vermemem gerekiyordu. birdaha ayni hataya dusmemem gerekiyordu, peki ben bunu yapabilecekmiydim ??, eger onsuzluguma ölmuyorsam , eger hala hayattaysam ozaman onu unutabilirdim , bunu birgun basaracaktim ama, nasil??

yine sabahin erken bir saatinde kalkmistim calar saatim calmadan önce, yatagimda yatiyor bembeyaz tavani izliyordum , bos bos gözlerle. bunu yapmak zorundamiydim??

yine ve yine suzuluyordu gözyaslarim yanaklarima, agladigim icin kendime kiziyordum onu unutmak bukadar zor olmamasi gerekiyordu!!! , parmaklarimla gözyaslarimi siliyordum , ilik bir dus iyi gelecekti. aslinda basim cok agriyordu , tabi suclu yine benim duygularim ve dusuncelerimdi. gunde sadece uc saat uyuyordum ayarli bir saat gibi.

dusa girmistim gercekten iyi gelmisti, cikip hemen uzerimi giyindim , ehhh yavas yavas okula gitme vakti gelmiti, yuruyerek gitmeyi tercih etmistim, uzun surecekti ama olsun, kendimi okuldan sonra eve kapatigim icin hava almam gerekiyordu.

neyse okula gelmem cok uzun surmemisti , daha yarim saat vardi dersin baslamasina. yine o koridordan geciyordum , ihaneti canli olarak gördugum korridordan, hic ama hic hazir degildim , tam bir yil olmustu, o gunden sonra onunla konusmamistim , ama simdi pat diye önume cikmisti!!!...

c: turku , konusabilirmiyiz ??

t:......................(gitmek icin hamle yapar ama cem önune gecer)

c: lutfen sadece dinle beni !!

t: cekil önumden (cem kenariya cekilir ve turku yoluna devam eder)

c:(cem turkunun arkasindan bagirarak) herseyi yanlis anladin !!

turku bu sözden sonra öfkeyle, huzunle ve saskinlikla arkasini döner gözleri sulu bir sekilde..

t: beni uzmekten vazgec , ve sakin sakin birdaha karsima cikma , uyariyorum seni bu senin sonun olur :@ Sad

ve ona arkasini dönmustu turku, icinden kendi kalbiyle kavga ediyordu..

TURKU...

neden bukadar zayifim, neden onsuzlugun acisi bukadar yakici. neden neden simdi karsima cikti, hii!! herseyi yanlis anlamisim olanlari canli olarak kendim gördum. aglayarak sinifa girmemeliydim zaten kucuk dusmutum onlarin gözunde , hala ve hala o olayi konusuyorlardi uzun zaman gecmesene ragmen, hic cekinmeden yanimda konusuyorlar. gözlerimi girmeden silmistim, sessizcene girdim herzamanki gibi , gözlerimin kipkirmizi oldugunu biliyordum ama bunu aldiris etmedim bile, biran melikeyle gözgöze gelmistik . huzunle ona baktim oda bana, o olaydan sonra nekadar özur dilemistim ondan ama affetmedi beni. hakkliydi´da ses etmeden en son siraya gecttim. ve hala dersin baslamasina zaman vardi , gözlerimi o buyuk pencerelere cevirmistim , yine dallmistim kendi derinlerime...

umit arkadaslariyla oturmus konusurken sinifta, gözu turkuye kaymistir biran. onu daha önce hic farketmemistir, bu normal olmaliydi cunku cok sessiz bir kisiydi , en azindan artik. bir sure gözleriyle her hareketini gözledi umit , sonra gulumsedi o sira mert umite bakti ve söyle dedi...

m: one oglum , simdide o´mu ???

u: kim bu?? (bunu hala turkuye bakarak söyler)

s: turku , yanliz sana göre bir yem degil o umit :@

b: bencede oglum , kolay kiz degil Very Happy

u: olsun zoru severim , ayrica benim icin zor birsey degil Very Happy merak etmeyin hazir köfte o sadece tava´ya biraz yag katmak lazim onu´da ben yaparim Very Happy

m: iddiasina varmisin , bence onu tavlayamasin !! Very Happy

u: varim lan , uc hafta , uc hafta veriyorum , nesine??

m: kazanamasan bana selini ayarlayacaksin ok´mi??

u: ok Very Happy ama ben kazanirsam 1 ay bana hizmet edeceksin Very Happy , ok ´mi ??

m: ok Very Happy

b: kanka yapma , o kiz cok uzuldu yazik :s

s: berk hakkli, kiz cok aci cekti senin gibi birinin yuzunden !!

u: sen nedemek istiyorsun serin ??

s: hicbirsey Sad

u: hem biraz´da biz uzelim nolcak yani !! , merak etmeyin en fazla uc hafta sonra benim icin ölecek , ayakklarimin altina kapanacak nolur beni birakma diye Very Happy

b: dikkat ette o seni carpmasin Very Happy

u: kanka hangi kiz beni bugune kadar carpti bir söylesene??

b: oglum , görmedim sanma icine dusecek gibi yani daha farkli bakiyordun bu sefer, saklamaya calisma Very Happy

u: tamam olabilir ama bir kiza kendimi kaptiracak degilim, daha okadar delirmedim Very Happy merak etme Very Happy

b: bu sözlerini hatirlattirim ama Very Happy

u: ha ha haaaaaa Very Happy

haince bir gulus atar umit , ve pencereyi izlemekte olan turkunun yanina gider. sessice sandalyeýi cekip oturur, arkadaslarina gözkirparak turkunun kulagina eyilir , o derinlere dagildi icin farketmez bile arkadaslari ise guluyordur tabi serin ve berk haric ...

u: heyyy , bukadar derinlere dalma , karanlik yutar seni !! Very Happy

turku , ona yavasca dönmustu ve yorgun bir tavirla ve ayni zamanda sinirle söyle der..

t: seni ilgilendirirmi???

u: ben sadece yardim etmek istemistim !! Very Happy

bu sirada melike olanlari ziliyordur ve hic hosuna gitmes cunku umitin nasil biri oldugunu gayet iyi biliyordur...

t: senden yardim isteyen oldumu peki ?? :@

u: ben sadece...

t: git basimdan :@

melike olanlari daha fazla izlemek istemez ve arkadasina yardim etmek icin umitin basina dikilir ve gözlerini kisar söyle der..

m: kizi duydun , toz ol simdi :@

umit karsinda duran kizi basdan asaga kendini begenmis bir tavirla suzer , her kizi guzel bulan umitimiz melikeden gicik kapmisti ve söyle dedi...

u: sanane Very Happy

m: bana bak seni suracikti bir kasik suda bogmadan toz ol (turku melikeye buyuk gözlerle bakiyordu)

umit basini sallayarak turkunun yanindan kalkar ve giderken arkasini döner , turkuyle gözgöze gelir ona öpucuk atar ve gözkirpar turkuyse basini cevirmekle yetinir. umit arkadaslarinin yanina geldiginde ise dalga konusu olur yani ona gulerler.

neyse melike turkunun yanindaki sandalyeye oturur ve buyuk bir offf ceker.

turku melikeye utanarak bakar ve...

t: tesekkur ederim Very Happy

m: birsey degil , ondan uzak dur o iyi biri degil Very Happy

t: tamam Very Happy

ve kisa bir sure sessizlik olur, melike dayanamaz ve söyle der...

m: olanlari unutalim gitsin , zaten cok sacmaydi Very Happy

turku saskinlikla melikeye döndu ve...

t: beni affetinmi ?? Very Happy

m: evet , unuttunmu sen benim kankamsin Very Happy

t: bilmem , yani evet ama sana söylediklerimden sonra..

m: ehh unut gitsin , ask insanin gözunu kör ediyor Very Happy

turkunun gözleri dolmustu yine , ve...

m: shhh aglama be kuzu uzuluyorum Very Happy

t: iyiki sen varsin kanka , özledim seni Very Happy

m: bende Very Happy (ve sarilirlar)

ehhh artik ders´te baslar ...

1.bölum sonu...

iyi okumalar bol bol yorum atmalar...
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 2:14 am Paylaş

yorum yok mu ?? Sad
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 2:33 am Paylaş

süper olmuş cnm ellerine sağlık
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

Maziye INat !! Empty
MesajKonu: Geri: Maziye INat !! Maziye INat !! EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 2:52 am Paylaş

tesekkurler Very Happy

Maziye INat !!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası