Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 10:45 am Paylaş

~elegan~ demiş ki:
konsevatuarla ilgili olan senaryolar hep hoşuma gitmiştir (:
devam lütfen (:

Teşekkürler..Benim de konservatuar çok ilgimi çekiyo.. :D
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 11:51 pm Paylaş

yb merakla bekliyorum =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 12:15 am Paylaş

Bu gün yazacağım yeni bölümü.
Ama büyük ihtimalle akşamüstü gelir..
Saygılar :D
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 12:24 am Paylaş

DiéceK sZ kaLmıoKi kaRDesM..!
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:22 am Paylaş

amasya-_-guzeli demiş ki:
DiéceK sZ kaLmıoKi kaRDesM..!

Saol Kardeşimm :DDD
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:27 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık yb bekliyorum
нαziη
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
нαziη
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 788
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AliAtay♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:28 am Paylaş

Çokça güzeL oLmuş
Emeğine ve Ellerine sağLık canım..
YB bekLiyorum ..
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:52 am Paylaş

Çok teşekkür ediyorum canlarımm :D
YB yazmaya başladım akşamı bekleyemedim valla :D
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:54 am Paylaş

yb bekliyoruz o zaman
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:58 am Paylaş

evet beklemekteyiz sen yaz yaz bekliyoruz biz canım :D :D
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 2:14 am Paylaş

evet bekliyoruz =)
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 2:27 am Paylaş

bitti mi? =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 2:28 am Paylaş

Çok az kaldı..
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 2:31 am Paylaş

tmm bekliyoruz =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 2:35 am Paylaş

11. BÖLÜM..

Bavulumu bankın kıyısına bırakıp, denizin tam karşısında oturmaya başladım..Ümit'in ve evdekilerin yaptıklarını tahmin edebiliyordum.

Ümit, uyanmış ve gece yaptıklarını unutmuş bir şekilde evde dolanırken yazdığım kağıdı buluyordu..Okuyordu..Gözlerinden yaşlar süzülüyordu..Sonra Özgün'e ve Kaan'a sesleniyordu, onlar da Melike ve Nil'e haber veriyordu benim gidişimi..Onları terkedişimi..Melike hıçkırıklara boğuluyordu..Nil, o çok kötü oluyordu..Bugün düğünü olacak insanı ne hale getirmiştim ben.?

Telefona sarıldım..Nil'in numarasını çevirdim.Çalıyordu.Telefon açıldı..

Nil:Türkü...Neden yaptın.?Neden gittin.?Ben mi bir şey yaptım.?
Türkü:Hayır..Hiç biriniz hiç birşey yapmadınız..Ben sadece daha fazla yüreğimdeki yükü taşıyamayacağım..Sana 'Mutluluklar dilerim..'
Nil:Ben sensiz mutlu olamam..!
Türkü:Her zaman senin yanında olamam..

Telefonu Nil'in elinden Ümit çekmişti..

Ümit:Yaptığım herşey için senden binlerce defa özür dilerim..
Türkü:Size yaşattıklarım için ben özür dilerim..

Ağlıyordum..Yaşlar yanaklarımdan sessizce süzülüyordu..Şuan, annesinden azar işitip yine içinden anne diye ağlayan bir çocuk misaliydim..Kulağımda sevdiğim bir şarkının melodilerini duydum..

Ümit:Sessiz bir gece, yorgun adımlarım
Hiç haberi yok gibi, ıslak kaldırımların
Kimse görmüyor mu? Kimse duymuyor mu?
Durup önünde kalbinin, kimse durdurmuyor mu?

Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, her şey biter mi?
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, herkes gider mi?

Elinde cennetin kayıp haritası
Kalbinde hazineler, yüzünde anahtarı
Kimse görmüyor, kimse bilmiyor
Ve sen hâlâ üşüyorsun..

Ağlamayı kesip şarkıya eşlik etmaya başladım..

Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, her şey biter mi?
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, herkes gider mi?

Ümit:Hâlâ yalnız mısın?
Türkü:Sadece özgür.
Ümit:Peki mutsuz?
Türkü:Sadece alışmış.
Ümit:Peki ya aşık?
Türkü:Sadece eksik.
Ümit:Şimdi ben sana birşey sormak istiyorum Türkü?Beni seviyor musun.?
Türkü:Sevmesem gider miyim?
Ümit:O zaman geri dön..Çünkü ben de sana aşığım..
Türkü:Bizim durumumuz..Duymayan birine dünyanın en güzel şarkısını söylemek gibi bir şey..
Ümit:Her zaman bir umut vardır..
Türkü:Umut..Umut,doğuştan gözleri görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar imkansız..

Ümit'in elinden telefonu zorla Melike almıştı.

Melike:Türkü..Kuzum..Ne saçmalıyorsun Allah aşkına?Çabuk eve gel seni bekliyoruz..

Telefonu kapatmıştı..Ne yapacağımı bilemiyordum..Toparlanıp evin yolunu tuttum..Ve bana kapıyı açan Melike oldu..

Melike:Aptal..Aptal..Gel buraya..

Ona sarılmak bayağı iyi gelmişti..

Nil:Evet..Geldiğine hepimiz gerçekten çok sevindik..Türkü'cüğüm..Canım biz çıkıyoruz Melike'yle kuaföre gidiyoruz..Kaan'la Özgün de araba için galeriye gidecekler..Siz de hazırlanın almaya geliceksiniz beni kuaförden..Okey.?
Türkü:Okey..

Hepsi çıkmıştı....... de Ümit'le baş başa kalmıştık..

Türkü:Ben çıkıp üstümü değiştiriyim..Sen de hazırlanmalısın..
Ümit:Türkü seni seviyorum..
Türkü:Sonra da sen galeriye ben de kuaföre giderim..
Ümit:Seni seviyorum..
Türkü:Ümit..Sonra konuşalım mı.?Ayrıca ben..Eşyalarımı alıp kuaföre gidiyorum.orda hazırlansam daha iyi olacak..
Ümit:Nasıl istersen..

11. Bölüm Sonu..
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 2:38 am Paylaş

süper olmuş canım bayıldım hatta şarkınında etkisiyle duygulandım :D
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 3:00 am Paylaş

süper bi bölüm olmuş harika yb merakla bekliyorum
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 3:16 am Paylaş

Şarkı dünde kavak yellerinde çalmıştı senin senaryonada yakışmış.
Güzel devam(:
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 3:38 am Paylaş

Yine Döktürmüşsün. . . . Tebrikler (:
Bu Arada Şarkı Süper . . .
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 3:53 am Paylaş

Teşekkürler..
Dün Kavak Yellerinde çalan şarkı beni çok duygulandırmıştı..
Yeni bölüm isteyen varsa bu akşam yazabilirim..
Ancak..
Haftaiçi çok sık yazamayacağımdan dolayı bu akşam yazabilirm..
Tabii isteyen olursa Very Happy Very Happy
нαziη
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
нαziη
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 788
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AliAtay♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 3:56 am Paylaş

yaz yazzzzzz
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 4:00 am Paylaş

bayildim =)

cooooook güzel olmus

yb bugün yaz cnm =)

Ümit:Hâlâ yalnız mısın?
Türkü:Sadece özgür.
Ümit:Peki mutsuz?
Türkü:Sadece alışmış.
Ümit:Peki ya aşık?
Türkü:Sadece eksik.
Ümit:Şimdi ben sana birşey sormak istiyorum Türkü?Beni seviyor musun.?
Türkü:Sevmesem gider miyim?
Ümit:O zaman geri dön..Çünkü ben de sana aşığım..
Türkü:Bizim durumumuz..Duymayan birine dünyanın en güzel şarkısını söylemek gibi bir şey..
Ümit:Her zaman bir umut vardır..
Türkü:Umut..Umut,doğuştan gözleri görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar imkansız..
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 4:00 am Paylaş

Yorum gelirse yazarım tabii Very Happy
Büşra Karabulut
Üye
 Üye
Büşra Karabulut
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 31
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/08/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 4:19 am Paylaş

bncede yazz çok güzell
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 4:29 am Paylaş

supeer olmus cnm Very Happy
sarkida super (:
yeni bolumu sabirsizlikla bekliyorum

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Sonraki