Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 3:19 am Paylaş

evet koy =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 3:38 am Paylaş

Koooy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:11 am Paylaş

18. BÖLÜM..

Nil & Kaan

Kaan:Nil..Ben eczaneye gidiyorum..Olmayacak böyle öğür öğür için dışına çıktı..Üzülüyorum..Hem 2 gündür sende şişkinlik var.Sık sık tuvalete gidiyorsun..Hem yorgunluk hissini de unutmamak gerek..Ben dayanamayacağım..Sen kesin hamilesin..Gidiyim testi alıyım..Yapalım olsun bitsin.! Very Happy Lütfen..
Nil:Tamam git, al, gel bakalım..
Kaan:Karşı çokmıyorsun yanii..
Nil:Olmuşla ölmüşe çare yok değil mi ama.?
Kaan:Uçtum ben o zaman..
Nil:Çabuk gel..

Yarım saat sonra elinde poşetle eve döndü Kaan..Hiç bişey söylemeden elindeki poşeti aldım ve tuvalete girdim.Testi yaptım..Beş dakika sonra çizgiler belirmeye başladı..Gözlerime inanamıyordum..Bu-bu..Ben şimdi anne mi olacaktım.?Banyodan dışarı fırladım..Kapının eşiğinde bekleyen Kaan'ın boynuna atladım..

Nil:Biraz erken oldu ama..Galiba bir misafirimiz var.. Very Happy

...

Ayçin & Özgün

Günlerdir sokaklarda helak olmuştuk..Düğün alışverişiydi..Mobilyaydı, gelinlikti, damatlıktı derken..Birbirimizi unutuvermiştik..En başta da Türkü'yü ve Ümit'i..Özlemiştim onları..Hemde çok..Özgün'ü uyandırıyım da bugün onlara bir sürpriz yapalım istiyordum..

Özgün:Sevgilim..Bencede bu muhteşem bir fikir..Hem Ümit'e de nikah şahidim olması için teklifte bulunurum..Senin şahidin Türkü değil mi.?
Melike:Tabi ki de.. Very Happy Hadi kalk hazırlan geç kalmayalım..
Özgün:Tamam.. Very Happy

...

OoOff..Ümit yine her tarafı darma-duman etmişti.Gazeteler bir tarafta..Her taraf ekmek kırıntısı..Ooff Ümit Ooff..
Kanepede muzurca uyuyan Ümit'e baktım..İyice yanına sokuldum..Ahh..Ben buna gerçekten aşıktım galiba..Uyurken ki hali bile beni ne kadar cezbediyordu..Kısa bir süreliğine bu evliliği gerçeğe dönüştürme fikri geldi aklıma..Zaten Ümit de bu nedenle salonda yatmıyor muydu.? Sırf bana söz verdiği için..Ben istemeden bana dokunmayacağı için..

Ne kadar saçmaladım ben sabah sabah yaa.? Tv'yi açıyım da bari canım sıkılmasın..Bir yandan da Ümit'i uyandırıyım..

Türkü:Ümii..it, kalk artık..Hadi..
Ümit:Kalktım..
Türkü:Aaa..İlk defa inanamıyorum..
Ümit:Amaan..Sana da yaranılmıyo..
Türkü:Tamam..Neyse uzatmayalım..Sen nasıl bu kadar dağıtmayı başarıyorsun..?
Ümit:Valla bende bilmiyorum ki..Anlamadan oluyo..

Tv'de ki muhabir ''Son Dakika'' haberini sunmak için anons veriyordu..Elimdeki tabağı mutfağın kıyısına bırakıp salona doğru koştum ve Tv karşısına geçtim..

Muhabir:Şimdi aldığımız bir ''Son Dakika'' haberine göre; İstanbul-Nişantaşı beldesinde zincirleme kaza meydana geldi..Altı araç ve bir kamyon çarpıştı..Yaralananlar Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne kaldırıldı..Meydana gelen kazada; Altı kişi öldü..Dört kişi ağır yaralandı, İki kişinin ise durumu kritik..Şimdi ölü ve yaralı listesini sayıyorum..
Banu Çumalı..
Orhan Kayoğlu
Melike Emiroğlu
Özgün Karaman
Kıvanç Güneri
Diğerlerinin kimliklerine henüz ulaşılamadı..Bizi izlediğiniz için teşekkürler..İyi haftasonları..

Başım dönmeye başlamıştı..İsimleri hala kulaklarımda uğulduyordu..İsimlerini duyar duymaz yanaklarıma çarptığım, daha sonra da saçlarıma ulaşan ellerim hala başımdaydı..Yavaşça Ümit'e döndüm ve..''Lütfen bana öyle bir şey duymadığını söyle.'' dedim..

18. Bölüm Sonu

Arkadaşlar;
Hafta içi yazabileceğimi sanmıyorum çünkü;Bu hafta çok fazla sınavlarım var..Anlayışınız için şimdiden teşekkürler..
En sevdiğiniz kısmı + tahminlerinizi yazarsanız sevinirim Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:24 am Paylaş

Başım dönmeye başlamıştı..İsimleri hala kulaklarımda uğulduyordu..İsimlerini duyar duymaz yanaklarıma çarptığım, daha sonra da saçlarıma ulaşan ellerim hala başımdaydı..Yavaşça Ümit'e döndüm ve..''Lütfen bana öyle bir şey duymadığını söyle.'' dedim.

Burası çok etkileyiciydi.Çok güzel olmuş.Devam et lütfen =))
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:32 am Paylaş

Gitti melikeyle özgünn vau anam ağıt yakalım.
Sad
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:38 am Paylaş

çok güzel
devam(:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:42 am Paylaş

harika olmuş ttlım ya yb sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:48 am Paylaş

çok güzel ama sanırım ölmezler ya....değil mi?ağlarım ama...yok ya...canım öle yapmazsın sen...ya yaralılar ya kritik ya da....bu ihtimali düşünmemeye çalışıom...!!!!! Sad
http://twitter.com
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 7:06 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 7:24 am Paylaş

Herkese çok teşekkürler..
Valla burdan 'Melike & Özgün'cülere sesleniyorum..
Heran herşeye hazırlıklı olun Sad
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 7:29 am Paylaş

physikçi demiş ki:
Herkese çok teşekkürler..
Valla burdan 'Melike & Özgün'cülere sesleniyorum..
Heran herşeye hazırlıklı olun Sad

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????**
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 7:41 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuuş.
OoOff..Ümit yine her tarafı darma-duman etmişti.Gazeteler bir tarafta..Her taraf ekmek kırıntısı..Ooff Ümit Ooff..
Kanepede muzurca uyuyan Ümit'e baktım..İyice yanına sokuldum..Ahh..Ben buna gerçekten aşıktım galiba..Uyurken ki hali bile beni ne kadar cezbediyordu..Kısa bir süreliğine bu evliliği gerçeğe dönüştürme fikri geldi aklıma..Zaten Ümit de bu nedenle salonda yatmıyor muydu.? Sırf bana söz verdiği için..Ben istemeden bana dokunmayacağı için..

Ne kadar saçmaladım ben sabah sabah yaa.? Tv'yi açıyım da bari canım sıkılmasın..Bir yandan da Ümit'i uyandırıyım..

Tahminiim:Melike ve Özgün yaralıların içinde bencee.Bişi olmaz onlara 9 canlı onlaar.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 7:44 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Çooook Güzel Olmuuş.

Tahminiim:Melike ve Özgün yaralıların içinde bencee.Bişi olmaz onlara 9 canlı onlaar.

inşallah canım...dualarım onlarla... Sad
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:07 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
askikizi demiş ki:
Çooook Güzel Olmuuş.

inşallah canım...dualarım onlarla... Sad

Amma da abarttınız yaff sanki gerçekten öldüler Very Happy
Ayrıca evet her senaryoda 9 canlılar ben kavak yellerindeki gibi değişiklik yapıp başrollerden birini öldürmeyi düşünüyorum..
Ama hala düşünüyorum..
Tam karar veremedim Very Happy
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:11 am Paylaş

coook begendim cnm

cok güzel olmus =)

özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:17 am Paylaş

ayh ölseler geri dönecekler mi?efe gibi...

üff çok meraklıyım...

lütfen öldürme ya!
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 12:37 am Paylaş

Ayy Valla.Benşm için farketmez ben E&S ciyim.Ama smdi bunlar ölürse sevil psikolojik bir düşme yaşıcak o yüzden ölmesin diyorum. (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 3:14 am Paylaş

harika olmuş hem sevindim hem üzüldüm... Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 3:18 am Paylaş

süper olmuşVery Happy
bayıldım:)
devam:)
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 3:22 am Paylaş

harika olmuş(:
devam(:
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 8:54 am Paylaş

yb ne zaman ?
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptySalı Nis. 05, 2011 2:31 am Paylaş

Teşekkürler..
Ayy siz böyle yorum yapınca ben çok mutlu oluyorum nedense Very Happy
Yb isteyen var mı.?
Eğer isteyen varsa yazacağım.
Very Happy Very Happy Yoksa hemen bioloji çalışmaya başlayacağım..
Haberii olsuunn Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptySalı Nis. 05, 2011 3:36 am Paylaş

19. Bölüm..

Hastaneye nasıl geldiğimi bilmiyordum..Nasıl giyindim,nasıl dışarı çıktım ve en önemlisi buraya kadar nasıl geldim.?Ama şuan için Melike'den başka hiç birşey düşünemiyordum..O benim Canım'dı..Ona birşey olursa ben ne yapardım.?Hastaneden içeri adımımı atar atmaz bir doktor bulup ona durumunu sormak oldu.Tüm bunlar yaşanırken Ümit'de peşimden geliyordu ancak o, benim kadar delirmemiş durumdaydı..Onun bana şuan ki durumu ''Fırtına Öncesi Sessizlik'i '' hatırlattı..

Türkü:İyi günler....... buraya kazada yaralananlar için gelmiştik.Bilgi almak istiyoruz.
Doktor:Merhaba bizler de sizi bekliyorduk..Buyrun odama geçelim lütfen..
Türkü:Tabii..Hadi Ümit gidelim..
Doktor:Biz de sizi bekliyorduk..Öncelikle hangi yaralananların yakınısınız.? Ve yakınlık dereceniz nedir.?
Türkü:Melike Emiroğlu ve Özgün Karaman
Doktor:Hmm..Onların dosyaları şurda olacaktı..Bu arada ben Alper..Alper KAYA..Bu hastane de beyin cerrahi servisinde görev yapıyorum..
Türkü:Memnun oldum da artık bize durumlarını söyleseniz.!
Alper Bey:Haa tabii..Pardon..Özgün Bey de iç kanama tespit ettik ancak ameliyat edemiyoruz şuan için..İlaçla tedavi etmeyi deniyoruz çünkü; kanamanın durması lazım.Melike Hanım içinse aynı şeyleri söyleyemeyeceğim..Üzgünüm..Öncelikle beyin de pıhtılaşma mevcut..Beyin dokusu zedelenmiş..Kısacası;beyinde çok fazla hasar var.Onu ameliyat edebiliriz yalnız % 65 riskli..Bunun için sizin imzanız gerekli.
Türkü:Neler diyorsunuz siz.?Ağzınızdan çıkanı kulağını duyuyor mu.?
Alper Bey:Sakin olun lütfen..Ben size gerçekleri ve olabilecekleri söylüyorum.
Türkü:Tamam....... dışarı çıkalım mı.?

Ümit'le birlikte dışarı çıkmıştık..Hiç konuşmuyordu..Şuan için ihtiyacım olan tek şey onun sesini duymaktı..Şoka mı girmişti ne.?Ben de ağlayamıyordum..Garip bir düğüm boğazıma oturuvermişti..Kendimi ilk defa bu kadar yalnız bu kadar çaresiz hissediyordum.Ümit'le birlikte yoğun bakım ünitesinin olduğu tarafa doğru yöneldim..Çaresizce yan yana yatan iki sevgilinin oluşturduğu görüntü yüreğime epeyce bir yük vermişti..Ama hala ağlamıyordum..Onlar iyileşeceklerdi.Bundan emindim..Adım gibi.!.Bu düşüncelerimin arasında Ümit'in incelmiş, cılız sesini duydum..Sanırım o başarmıştı..Ağlayabiliyordu..Yaşları gözünden yanaklarına düşüyor, çenesinde birleşip t-shit'üne damlıyordu..

Ümit:Onlar iyi olacak değil mi Türkü.?

Sarıldım..Elimden başka hiç birşey gelmezdi ki.Onu yatıştırmaya çalıştım..''Tabi ki de iyi olacak.Onlar bizi bırakmazlar Ümit..Ben biliyorum.''Bana sarılıp daha çok ağlamaya başladı..Bu beni hem üzüyor hem de sevindiriyordu..Ağlamak güzeldir çünkü..

O sırada Nil beni aradı..

Nil:Türkü'cümm..Kankaların en güzeli..Nasılsın.?

Ona hiçbirşey belli etmemem gerekiyordu..Onlar çok uzaktaydılar..Şuanda gelemezlerdi..

Türkü:İyiyim annem sen nasılsın.?Kaan nasıl.?
Nil:Bizde çok iyiyiz sana sürprizimiz var.!
Türkü:Neymiş.?
Nil:Melike ve sen teyzee,Özgün ve Ümit de amca olacaklar..
Türkü:Ne hamile misin.?
Nil:Tam üstüne bastın canım.
Türkü:Nasıl sevindim anlatamam canım..Allah analı babalı teyzeli amcalı büyütsün..

O sırada Melike'nin bağlı olduğu makineden sesler gelmeye başladı..Ne olduğunu anlayamamıştım..Doktorların hepsinin yoğun bakıma girdiğini gördüm..
O an söylediğim tek şey.. ''Canım, şimdi kapatmak zorundayım..Ben seni arayacağım..Kendine iyi bak..''

19. Bölüm Sonu..
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptySalı Nis. 05, 2011 3:43 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuuş.Bayıldıııım
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 18 EmptySalı Nis. 05, 2011 3:45 am Paylaş

süper olmuş
bayıldım cnm
ellerine sağlık:)

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Sonraki