Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum ))

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

senaryom guzel mi
evet:
baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 I_vote_lcap100%baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
hayir:
baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 I_vote_lcap0%baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 4:20 am Paylaş

çok güzel olmuş
#Sєlin.
Deneyimli
Deneyimli
#Sєlin.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1983
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1167
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Jüpiter'den :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit'aşk' ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 5:48 am Paylaş

devam Very Happy
aycaidil
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
aycaidil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 687
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : LeylaİleMecnun♥

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 6:00 am Paylaş

senaryonu daha yeni okudum bende böyle bir senaryo yazmayı planlıyodum ama derslerimin yoğunluğu nedeniyle ertelemek zorunda kaldım senaryonun başlığını görünce heyecanla açtım şivede bazı yanlışlıklar yapmışsın bunları düzeltmek gerektiğini düşünüyorum başladığından ve ve şu ana kadar bir baba ocağı tutkunu olarak en küçük ayrıntıya bile dikkat ediyorum ben sana bir tavsiye vermek istiyorum olayları aynı baba ocağındaki yap ve bu hikayeyi sevil ekrem ve cenker ayçinle sınırlandırma öyle daha iyi olur ama senaryonu gerçekten çook beğendim ybyi sabırsızlıkla bekliyorumm
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 269
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:50 am Paylaş

spr olmus
http://www.google.fr/
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 574
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 589
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:57 am Paylaş

yb yarin gelecek yorumlariniz icin çok sagolun
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 8:01 am Paylaş

spr spr spr devam ettt
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 18, 2011 8:25 am Paylaş

Çokg üzL oKLmuş (: devm
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 1:42 am Paylaş

gzl olmus
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 3:23 am Paylaş

ee ybnerde
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 3:31 am Paylaş

süper canım yb bekliyorummm
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 4:22 am Paylaş

eeeee yorum yok mu
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:24 am Paylaş

spr
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:31 am Paylaş

tmm cnm sagol
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:33 am Paylaş

son bolum gayet guzeldi
denizkızı
Deneyimli
Deneyimli
denizkızı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1991
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1598
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Niall Horan ♥

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 1:55 am Paylaş

spr dwam
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 6:44 am Paylaş

Bu bölümü eko-sevil ile birlikte yazdik(eko-sevil sagol cnm) umariz beyenirsiniz :D :D

ISTE BLM GELDI

3.BÖLÜM

ZEYNEP:MERHABA BABACIM BU ARADA BABA DIYEBILIRIM DIMI SONUÇTA OGLUNUZUN MÜSTAKBEL SEVGILISIYIM BU GÜNE BUGÜN
HALIL:EKREMMMMMMMMMMMM
EKREM KISIK BIR SESLE:babacimm
SEDA:MERHABA EFENDIM YANI PARDON BABACIM VERIN ELLERINIZI ÖPEYIMM
CENKER:HOOOP YAVAS GEL SEDA BABAMI ÖLDÜRECEKMISIN?
SEDA:AAA ASKIM NE OLUCAKKI NASIL OLSA BIZ EVLENINCE BABANA BABA DIYECEGIM SIMDIDEN ALISTIRMALARA BASLADIM FENAMI
CENKER:FENAKI NE FENA
HALIL:EKREM CENKER GELIN BURAYA GARI
EKREM:gelmesek
CENKER:bencede gelmiyelim
HALIL:SIZI SEVGILILERINIZIN ÖNUNDE DOVEMEMI ISTEMIYORSANIZ GELIVERIN GARI
ZEYNEP:AAHH LÜTFEN KIYMAYIN ONLARA
SEDA:ERKEGE SIDETE HAYIR ERKEGE SIDETTE HAYIR
CENKER:BENCE SUS ARTIK ASKIM AMAN BACIM PARDON SEDACIM
C.E ANNESI FERAYE:GIZLAR SIZ ODAYA GEÇIVERINDE PISKOLO NEYDI O BE
C.E TEYZESI GÜLSÜM:PISKOLOJI ABLA PISKOLOJI
FERAYE:HAH ONDAN ISTE BOZULUR MAZALAH O PISIKO SEYINIZ
SEDA:PEKI ANNECIM HADI ZEYNEP ODAYA GEÇELIM

SEVIL ILE AYÇININ TARAFINDA

SEVIL:NE BIÇIM BIR GIZ DI O ÖYLE AMA EKREMLEN IYI BULUVERMISLER BIRBIRILERINI
AYÇIN:GIZ ASIL O SEDA MI SENA MI NE BIÇIM GIZDI BENIM CENKERIMI ELIMDEN ALIVERDI AMA BEN CENKERIMI GIMSECIKLERE GAPTIRIVERMEM!!!
SEVIL:GIZ BOSUNA HAYAL GURUVERME ONLAR BIZIM DUSMANIMIZ OLUPDURU NE ÇABUK UNUTUVERDINN
AYÇIN:OFF OFF GADERDE VARSA ÜZÜLMEK NEYE YARAR SÜZÜLMEKK
SEVIL:GIZ HADII ZIRLAMAYI BIRAKTA TARLAYA GIDIVERELIM

ZEYNEP ILE SEDA NIN TARAFINDA

ZEYNEP:NEDEN EKREM O KOYLU KIZA ERKEK FATMA DIYOR ONU ANLAMADIM O SEKIL YANI
SEDA:KIZIM GÖRMEDINMI KIZIN BELINDEKI TÜFEGI SONRA EKREM ILE NASIL KONUSTUGUNU FALAN
ZEYNEP:DORU SOYLUYORSUN BIRDE ONUN ABLASI NASIL BENIMLE KONUSTU
SEDA:EVET YAA EN ÇOK TA O KIZA GICIK OLDUM CENKER DE GÖZÜ VAR ONUN KESINNN

EKREM ILE CENKER IN TARAFINDA

HALIL:DEMEK ÖYLE
EKREM:SEY BABA OKULU NE YAPICAZ
HALIL:SIZ ADAM OLANA KADAR SIZ OKUL FALAN YOK
CENKER:AMA...
HALIL:NE AMASI BEN SIZI ORALARA MÜHENDIS OLASINIZ DIYE GÖNDERDIM SIZ ÇALGICI OLDUNUZ ÜSTELIK 2 TENEDE GIZ GETRIVERDINIZ O GIZLAR BURDA MI KALIVERCEK?
EKREM:SEY EVET YANII BIZ BURAYA GELINCE ONLARDA BIZIMLE GELDI DÖNMEYE DE HIÇ NIYETLERI YOK GIBI
HALIL:HADI BAKAM SIMDI TARLAYA
CENKER:NE TARLASI BAba
HALIL:NE TARLASI OLCEK BIZIM TARLALARDA ÇALISIVERCEKSINIZ

SEVILLER TARLADA

SEVIL:AAAA EKREMLER GELIP DURU

(EKREMLERIN VE SEVILLERIN TARLASI KARSI KARSIYADIR)
(=ekrem&sevil=)
Deneyimli
Deneyimli
(=ekrem&sevil=)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 512
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti..!!

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:17 am Paylaş

çok güzel olmuş
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:28 am Paylaş

çok güzel olmuş(:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:30 am Paylaş

güzel olmuş:)ellerine sağlık
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:43 am Paylaş

çok tesekurler ben ile zeynep yazdik beyendiniz inçin mutlugum
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 8:07 am Paylaş

çok çoo ktesekur ederim
marazali117
Forumcu
 Forumcu
marazali117
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 441
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 442
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 20, 2011 8:57 am Paylaş

gzl
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 21, 2011 6:19 am Paylaş

waaww süper olmuş yb merakla bekliyorummm..gelsin hadii
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 21, 2011 7:14 am Paylaş

gzl
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey

MesajKonu: Geri: baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum )) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 21, 2011 8:09 am Paylaş

yarin yb gelsini mi

baba ocaginin çakilari (E'S 4.Bölüm geldi EKREM SEVIL ILK KAVGA ... yorumunuzu bekliyorum ))

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki