Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

.Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

.Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 2:32 am Paylaş

bekliyorumm bu arada HOŞGELDİN..!Very Happy
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

.Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:02 am Paylaş

5.Bölüm.

TeMaS

Sabah uyandığımda Melike'yi evde bulamadım..Bu kız nereye giderdi ki? Amaan banane ne hali varsa görsün.. Balkon keyfimi bitirdikten sonra etrafı toparladım ve dolabımı boşalttım.. Bu akşam için ne giyebilirdim ki? Ben düşünürken telefonum çaldı.. Ve Lanet olası ismi gördüm..

''Beni delirtme Şebnem, bugün geleceksin..!'' dedi Suna
''Gelemyeceğim seni sü.tük..Diğer kızları gönder, bir tek ben mi varım..''
''Yeterince belli olmuyor mu? O kızlar da iş yok..''
''Bundan sonra bende yokum zaten..''
''Sen ve Melike, ben ölene kadar bu iştesiniz.. Sahi, o nerede?''
''Ben onun bekçisi değilim,hatırlatıyım.. Birde sen kaçta uyuyorsun?''
''Ne yapacaksın?''
''Gelip seni öldüreceğim, anladın mı?''
''Konuyu saptırma baş belası..Ne oldu da böyle olduk.. Kapımda yatıyordun iş ver diye.''
''Ne olduğu seni ilgilendirmez..Ve beni bir daha arama..''
''Seninle görüşeceğiz Türkü Hanım..!''

Uzun uğraşlar sonucu siyah straplez elbisemi ve siyah topuklu ayakkabımı akşam için bir kenara ayırdım..
Saatler ilerliyordu ve bende ayna karşısında yerimi aldım.. Bir sağdan bir soldan saçımı dağınık bir topuz yaptım.. Siyah farım, kırmızı rujum ve maskaram bence yeterdi.. Siyah küçük bir küpe de taktım.. Ben evden çıktığım da Melike daha ortalıktı yoktu..
Bir taksi çevirdim ve Ümit'in mesaj attığı adresi taksiciye söyledim.. 20 dakikalık bir yolculuktan sonra taksici beni geleceğim yerin tam önünde bıraktı..

Burası muhteşem görünüyordu ve pahalı bir yere benziyordu.. Bu çocuğun işi neydi? Galiba bu gece öğrenmem gereken ilk şey buydu..

İçeri girdiğimde direk gözlerim onun gözleriyle buluştu..Takım elbise ona çok yakışmıştı.. Her şey gibi.. Masaya oturduğumda bir süre ikimizde konuşmadık.. En sonunda dayanamdı ve bu sessizliği bozdu...

''Türkü, sen harika görünüyorsun..'' dedi ve başını önüne eğdi..O o o çok tatlıydı..Ve bense sadece
''Teşekkürler'' diyebildim.. Kazmanın tekiyim Very Happy

--

''Dans edelim mi?'' dedi Ümit.. Bana çook tatlı bakarken..
''Buna eve demeyi çok isterdim ama dans edemiyorum..'' dedim masumca..
''Gerçekten mi? Her güzelin bir kusuru olurmuş, seninkide bu galiba'' dedi gülümsedi. Bende onun gülümsemesine karşılık verdim..
''Teşekkürler.. Senin kusurun ne biliyor musun?'' dedim..
''Hayır neymiş?'' dedi meraklı bir şekilde..
''Kusursuz kelimesi kusurlaştıracak tek kişisin'' dedim.. Bunu derken yanaklarımın kızardığını hissedebiliyordum.. Ve galiba şuan kulaklarımdan ateşler çıkıyordu..
''Türkü, sen gerçekten muhteşem birisin..'' dedi ve ayağa kalktı. Yavaşça yanıma geldi ve bir kutu çıkarttı.. Kutudaki kolye harikaydı.. Kolyeyi bana taktıktan sonra ayağa kalktım ve ona sarıldım.. Bu ilk tanıştığımızda el sıkıştıktan sonraki ilk gerçek TEMASTI..

''Teşekkürler Ümit, sen bu dünyadaki en harika kişisin..'' dedim..
''Senden sonra'' diye karşılık verdi bana..

Kısa oldu gibi? :D Uzun bir aradan sonra ben Geldim Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:09 am Paylaş

Evet evet kısa oldu :D
va evet evet mükemmeeel oldu :D
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:19 am Paylaş

Teşekkürler, aklıma gelmiyor yaa.. :D

Yok ben herkesten anlatayım yoksa kısa olacak :D

Beğenmene sevindim Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:39 am Paylaş

Mükemmel olmuş.
Bekliyorum devamını .)
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:54 am Paylaş

Mükemmel olmuşş Very Happy
Bekliyorum bölümü Very Happy
http://twitter.com
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:47 am Paylaş

OHA OHA OHA! KIZIM SEN NESİN! YUUUH! SÜPER SÜPER SÜPER! HEMEN 6. BÖLÜM GELSİİN HEMMEEEN!
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:07 am Paylaş

yuhhhhhhhh
bu kelimeyi iltifat olarak algıla lütfen
süpersin
çok bekletme 6.bölüm için olurmu
bu arada ellerine sağlık
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:13 am Paylaş

cnm muhteşem yazmışsın umarınm türkü bu işi gerçekten bırakır ve ümitle olur Exclamation devamını bekliyorum
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 6:08 am Paylaş

çok güzel olmuş Exclamation
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 6:50 am Paylaş

Harika harika harikaa bayıldııııım :D
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 10:00 am Paylaş

Süperrr
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 11:23 am Paylaş

Süper olmuş.
Devamını dilerim (:
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 4:43 am Paylaş

Teşekkür ederim. Bölüm yarın ya da pazartesi gelir.. Very Happy
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 5:27 am Paylaş

Bekliyoruzz...
iremzb
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
iremzb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 97
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 6:10 am Paylaş

çok güzel olmuş iyiki geldin devam Very Happy
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 10:39 pm Paylaş

6. Bölüm Part 1

-Türkü-

Onunla geçen harika bir akşam yemeğinin ardından eve yorgun bir şekilde döndüm.. Üstümdekileri hızlıca çıkarıp, pijamalarımı giydim. Kolyemi ise özenle kutusuna koydum. Başımı yastığa koyar koymaz uyumuşum..

Sabah yatağımdaki sarsıntıyla uyandım çünkü Melike denen zeki arkadaşım zıplıyordu..

''Pardon Melike ama sen sıkıntılı mısın?'' dedim kafamı yastığın altına koyarken..

''Yeterince belli olmuyor mu? Kalkman lazım çünkü yardımına ihtiyacım var'' dedi. Bir yandan da zıplamaya devam ediyordu..

''Ne için yardım edeceğim balım?'' dedim ama kafam hala yastığın altındaydı..

''Bugün biriyle buluşacağım. Aslında 3 kişi arasında bir karar vermem lazım.'' dedi ve güldü.

''O H A ! 3 Kişi mi? N'aptın kızım sen? Kim bular?'' bu son dediği kafamı yastığın altından çıkartmama yardımcı olmuştu.

''1. aday: Robert Pattinson, 2. aday: Ian Somerhalder, 3. aday ise: Chace Crawford :D Nasıl beğendin mi? Türkü saçmalama, geçen sana bahsettiğim çocukla işte..'' dedi ve yatağın ucuna oturdu.

''Zaten o üçüde sana bakmaz ki.. :D '' dedim ve koluna bir tane indirdim.

''Ne giyeceğim ben yardım et.''

''Bence çuval giy git. Böylece değişik bir tarzın olduğunu anlar :D ''dedim yine dalga geçiyordum..

''Sana soranda kabahat'' dedi ve odadan çıktı Melike..

Kahvaltı yaparken, benim pikaçu Melike'nin ağzını bıçak açmıyordu. Çok bir şey yemeden masadan kalktı ve odasına gitti. Yaklaşık 1 saat sonra odadan çıktı. Hazırlanmıştı. Morlu beyazlı elbisesini giymiş, saçlarınıda tepeden bağlamıştı. O haliyle çok şeker duruyordu pikaçu. Bana hiç bir şey demeden evden çıktı..

-Melike-

Bu bir buluşma değldi ama yine de onu görecektim..Türkü'ye sinirliydim. Bana yardım etmesi gerekirken dalga geçmişti. Ama ben ona yalvarmadan, üstün moda zekam ile kendi işimi kendim halletmiştim.. Bence gayette tatlıy olmuştum.

-Türkü-

Bulaşığı yıkayıp, etrafı topladıktan sonra televizyonun karşısına geçtim.. Saat 10:55 ti.. Birinci kanaldan başladım ve teker teker dolaşıyordum. Her zaman ki saçma kadın programları, çizgi filmler.. Televizyonu kapattım ve pijamalrımdan kurtularak markete gidip, gazeteleri aldım. İş arayacaktım..

-Melike-

Kafeden içeri girince gözlerim direk onu aradı ama yoktu..Belki gelir felsefesiyle kapıyı net gören bir masaya oturdum.. Garson yanıma geldi ve bir şey isteyip istemediğimi sordu. Yeterince doymuştum onu göremeyince.. :D 15-20 dakika daha bekledim ama ine gelmedi.. Kalktım ve ve kapıya doğru yöneldim.. Yavaş adımlarla kaldırımda yürürken, biraz ileride onu gördüm..Yanımda arkadaşlarıyla hızla geçti ve kafeye girdi..

Lanetler olsun ki pc sürem bitti :/ Akşama doğru tekrar açabilirsem Part 2 yi koyarım.. Sad
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 12:14 am Paylaş

Çok güzel olmuuş. :D
Melikenin şansına... Very Happy
2.ci partı bekliyoruuum :D
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 12:32 am Paylaş

güzel olmş Exclamation
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 12:53 am Paylaş

Süpr olmuş canım.
Part 2'yi merakla bekleyeceğim. (:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 3:18 am Paylaş

Süper olmuş canım.
Devamını bekliyorum (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 3:42 am Paylaş

Çoook güzel olmuş Very Happy Eline Sağlık Very Happy
http://twitter.com
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 10:28 am Paylaş

harika olmuş melike deki şans yani kız o kadar hazırlandı Exclamation devam lütfen
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 11:03 am Paylaş

SÜPER! DEVAM ET ÇABUK.:D
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) .Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :) - Sayfa 9 EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 10:05 pm Paylaş

Saolun ama sayfa 33 bir dolsun o zaman koyacağım part 2 yi onu bekliyorum Very Happy

.Kırmızı Rugan AyakkabıLarım. -TÜRKÜ- (6. Bölüm Part 2. 33 de :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki