Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 7:27 am Paylaş

ilk bölümü yazmaya başladım bitirnce koyucam Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 7:36 am Paylaş

çok beğendim senaryonu tatlım ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum... =)
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 7:53 am Paylaş

Bekliyorum
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 7:54 am Paylaş

yazıyorum tatlım bitirince koyucam Very Happy
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 7:57 am Paylaş

Bekliyoruz ozmn merakla(:
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 8:08 am Paylaş

Ayy Tanıtım Süper . . .
Birinci Bölümü Bekliyorum/z (:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 8:22 am Paylaş

bitirir bitirmez koyucam Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 8:47 am Paylaş

1. BÖLÜM

Evlenir Misin Benimle ???

Türkü

Bugün hastanede geçirdiğim kaçııncı gün bilmiyorum. Artık günleri sayamaz oldum. Başlarda kolaydı

aslında günleri saymak, ama artık zor çünkü sayılamayacak kadar uzun zaman oldu ben buraya geleli.

Şimdi ki hayatım çok farklı eskilere bakarak. Eskiden yerinde duramayan, eğlenceli, neşeli bir ben

vardı hayatta, şimdi ise hareket etmesinin bile fazlasının yasak olduğu bir kalp hastası. Eskiden

yerimde duramazdım diyorum çünkü ben doğuştan bir kalp hastası değilim. Bundan 5 sene önce

başladı aslında herşey. Bütün hayatımızın tek bir kazayla değişebileceği asla aklıma gelmezdi. Her gün

haberlerde izlediğim binlerce kazadan birinin de benim başıma geleceğini asla getiremezdim aklıma.

Ama insanın aklına gelmeyen başına gelir derler ya hani işte bende de öyle oldu. Annem, babam,

kardeşim hepsini o kazada kaybettim ben. Sadece Melike kaldı bu hayatta güvenebileceğim, birde

bana her zaman kazayı hatırlatan bu kalp hastalığı. Kazayı en hafif melike atlatmış içimiz de. Annem

ve kardeşimin ise hastaneye bile gelemeden yolda ölmüş. Babam ve benim ise durumumuz ağırmış

melikenin anlattığına göre. Babam ambulansla hastaneye getirilirken yolda ölmüş. Benim ise

hastaneye geldiğim de durumum ağırmış. Hemen ameliyata almışlar beni. Birkaç kez de kalbim

durmuş melikenin anlattığa göre. Ama doktorlar beni tekrar dünyaya döndürmeyi başarmışlar. Ama

tabi kalbim dayanamamış tüm bu olanlara. Ve artık bir kalbim yok. Daha doğrusu işe yarayan bir

kalbim yok. Şimdi türkiye’de ki organ nakli bekleyen listeler de benim de adım var hem de en üst

sırada. Çok garip bir duygu yaşamanız için birinin ölmesini bekliyorsunuz. Siz uygun organ

bulunabilmesi için dua ederken, aslında bir başkasının ölmesi içinde dua etmiş oluyorsunuz. Bu

yüzden dua etmiyorum artık. Yoruldum, senedir sürekli aynı şeyleri yaşamaktan bıktım. Melike’de

benim peşimde hep, benim yüzümden yoruldu bunu biliyorum. Sadece ona yaşattıklarım için bile

nefret edebilirim kendimden. Bu hayatta kalan tek yakınıma, benden 1 yaşcık da olsa büyük olan

ablama bunları yaşattığım için üzgünüm. Offf yine gittim eskilere allah’tan melike yok, yoksa beni

ağlarken görse çok üzülürdü. Sırf bu yüzden allahım kendim için değil melike’yi üzmemek ve artık

daha fazla yük olmamak için bana uygun olan organın bulunmasını istiyorum allahım

Ümit

Bu dünya’da benden daha mutlu olan biri var mıdır acaba ? Hayır yoktur bence benden daha mutlu

bir insan olamaz. Çünkü bu hayatta hem benim kadar çok seven, hemde benim kadar çok sevilen bir

insan var mıdır bu dünyada. Yoktur… Onu çok seviyorum. Ece’yi çok seviyorum… Onun da beni

sevdiğinden kendimin ona olan sevgisi kadar eminim. Arayayım bari bir sevgilimi.

Ü : Meleğim

E : Sevgilim

Ü : Ben seni çok özledim akşam yemeğe çıkalım mı seninle

E : Olur cnm

Ü : Seni çok seviyorum meleğim

E : Bende seni sevgilim

Ü : Akşam 9’da alırım o zaman ben seni

E : Tamam cnm

Ü : Akşama görüşürüz o zaman

E : Görüşürüz sevgilim deyip kapatır telefonu.

“ Akşam için muhteşem sürprizleri vardır Ümitin Ece’ye. Öncelikle şık bir restaurantta akşam için 2

kişilik yer ayırttırır. Sonra evinden ayrılıp kısa bir alışveriş yaptıktan sonra evine geri döner ve akşam

için hazırlanmaya başlar. Saat 9 olmuştur sonunda ve Ece’yi almak için evine gider. ”

E : Hoş geldin cnm

Ü : Hoş bulduk cnm

E : Çıkalım mı artık deyip arabaya doğru yürümeye başlar. Ümit arabanın kapısını açıp binmesine yardım eder ecenin.

Ü : Meleğim

E : Efendim cnm

Ü : Harika olmuşsun

E : Teşekkür ederim cnm

“ Sonunda restaurantta gelirler. ”

Garson : Hoş geldiniz buyurun efendim masanız diyerek onlar için ayrılan masayı gösterdi ümit ve eceye

Ü : Teşekkürler deyip ecenin sandalyesini çekti ve oturduktan sonra da kendisi oturdu karşısına.

E : Sağol cnm

Ü : Ece

E : Efendim cnm

Ü : Seninle ne zamandan beri birlikteyiz

E : 4 sene oldu cnm

Ü : Seni çok sevdiğimi biliyorsun demi

E : Biliyorum cnm çünkü bende seni çok seviyorum

Ü : Ama

E : ( Yüzü düşer amayı duyunca )

Ü : Ece

E : Efendim

Ü : Ben bundan sonra ki hayatımı sadece seninle geçirmek istiyorum sadece seninle

E : ( Öylece Ümiti dinliyordu )

Ü : Ece benimle evlenir misin meleğim

E : -----

Ecenin kıyafeti ; http://www.bayansitesi.net/wp-content/uploads/siyah-abiye-6.jpeg
Ecenin ayakkabısı ; http://www.kadinlarweb.com/wp-content/uploads/2011/02/siyah-topuklu-ayakkabi-modeli.jpg

Ümitin kıyafeti ; http://www.sohbetada.net/resimler/D-S-Damat-Ta-Takim-Elbise-Tl-2.jpg

Yemeğe gittikleri restaurant ; http://www.turizminsesi.com/images/news/bogaz-manzarasiyla-starboard-restaurant-ayricaligi-393.jpg

Türkü ve Melike’nin evi ; http://www.insaatyapimalzeme.com/Upload_dosyalari/editor/3_villa.jpg

Ümit’in evi ; http://www.allhotelsinfethiye.com/kucuk_foto/villa_pool.jpg

Özgün’ün evi ; http://sevalemlakmusavirligi.rehberalem.com/firmalar/25294/urun/villa_121.jpg

Ece’nin evi ; http://www.mydreamhouses.net/img/ev_resim.gif

Ümit’in arabası ; http://www.arabatutkusu.com/wp-content/uploads/2009/12/2011-Alfa-Romeo-Giulietta.jpg

Melike’nin arabası ; http://www.carsession.com/news/photos/Toyota/2011-Toyota-Verso-S-991411673.jpg

Özgün’ün arabası ; http://www.resimresim.com/data/media/1138/volvo_xc90_facelift.jpg

Ece’nin arabası ; http://www.arabam.com/images/haber/0toyota_yaristurkey_800.jpg

Türkü’nün yattığı hastane ; http://i1103.hizliresim.com/2011/3/15/9507.jpg

Ümit ve Özgünü çalıştığı hastane ; http://www.goktepenakliyat.com/images/hastane.jpg
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 9:12 am Paylaş

ellerinize sağlık ok gzl olmuş şimdi daha da merak etttim yolları nasıl kesişecek diye:D
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 9:17 am Paylaş

canım çok güzel olmuş eline sağlık Very Happy
ama bi an önce yolları keşissin =)
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 9:22 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 9:31 am Paylaş

Çok güzel olmuş cnm benim en çok merak ettiğim şey yolları nasıl kesişecek =) Tahminim var ama şimdi yazmıyım =) Öyle olursa türkü için sevinir ece için üzülürüm sanırım çok ipucu veridm fikirlerim hakkında ve çok konuştum =))
Neyse kısa kesiyorum devam edin lütfen =)
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 9:49 am Paylaş

çok güzel olmuş Very Happy
benimde tahminim var Very Happy galiba aynı düşünüyoruz Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 10:20 am Paylaş

teşekkürler Very Happy)
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 11:01 am Paylaş

senaryonuz hayirli olsun
1. bolumu yeni okudum super olmus (:
bende merak ediyorum yollari nasil kesisecek
devam
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 11:14 am Paylaş

10_hatice_30 demiş ki:
senaryonuz hayirli olsun
1. bolumu yeni okudum super olmus (:
bende merak ediyorum yollari nasil kesisecek
devam
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 12:45 pm Paylaş

bence ece ölücek ecenin kalbini türkü'ye vercekler
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 11:25 pm Paylaş

çok sağolun
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 2:13 am Paylaş

1.Bölümünüz hayırlı olsun çok güzel olmuş devam bence melike ve özgün sayesinde de ümit ve türkü karşılaşabilir..Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 2:15 am Paylaş

sağol cnm Very Happy)
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 2:33 am Paylaş

harikasınız balım bencede ece ölücek onun kalbini sevile vericekler ayy çokk heyecanlı stres yaptım
yb ne zaman tatlım?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 3:19 am Paylaş

sağol btnm Very Happy))
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 3:36 am Paylaş

Süperrr
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 5:40 am Paylaş

sağol cnm yorumlar artsın dewam eticegizz
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 5:51 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman gelir ? =)

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sonraki