Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 4:00 am Paylaş

peki tahminen ne zman yzarsnız kızlar Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 4:02 am Paylaş

yetiştirebilirsek akşama gelir ama söz veremiyim yinede Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 4:07 am Paylaş

olsun cnm bn bklrm Very Happy
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 4:23 am Paylaş

Bende beklerim inş gelir.Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:21 am Paylaş

ya bak 72 olmuş!Yb bekliyoruz bizzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://twitter.com
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:37 am Paylaş

maşallah maşallah bir sürü yorum gelmiş :D
yb hazır miray gelince koyucaz onu bekliyorum
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:40 am Paylaş

Miray nolur çabuk gel çatladım meraktan ya.Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:41 am Paylaş

umarım cabuk gelir :d
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:43 am Paylaş

İnşallah.:/
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:54 am Paylaş

inş çabuk gelir Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:58 am Paylaş

birazdan gelicek yb :d
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:05 am Paylaş

14.BÖLÜM

MUTLU AŞK YOKTUR….

Akşam

Türkü hazırlanmıştı melikeye bu akşam dışarı çıkcagını haber vermişti. Melikede zaten itiraz

etmemiştir Türkü bi köşede oturup hakanı beklemeye başlar. Bi süre sonra telefonu çalar…

H:Türkü aşadayım hadi gel

T:tamam hemen geliyorum deyip aşağı iner

Hakan

İnalınmaz bi güzelliği vardı arkamdan Ümitin izlediğini biliyodum bu yuzden Türküye sarılım

Yanagından öptüm özlemiştim onun kokusunu ve arabanın ön kapısını açıp onu bitirdim sonrada

kendim Şöfor koltuğuna geçtim

Ümit

Onları öyle görmek canımı fazlasıyla yakıyodu daha fazla Türkün elimden kayıp gitmesini

izleyemezdim ve arabaya binip onları takip etmeye başladım … Bir süre sonra bir restaurantın önüne

geldiler… Ve bende onları izlemeye başladım… Arabadan indiler ve arabayı park etmesi için görevliye

verip restauranttan içeriye girdiler… Bende arabayı bi kenara park edip içeriye girip bir köşeye

oturdum ve onları izlemeye başladım… Sanki zorla duruyor gibiydi türkü onun yanında… Ne

saçmalıyorum ki ben ya zorla gelmiş olsa neden gelsin ki… Onun yanında başka birini görmek

gerçekten çok canımı yakıyor… Onun neler hissettiğini anlayabiliyorum… Ama ben onunla oyun

oynamak istemedim ki ben onu çok seviyorum…. Tabi o bunu bilmiyor şuan…

Türkü

Sırf Ümiti sinir etmek için şuan onunla yemek yediğime inanamıyorum… İnsan aşık olunca neler

yapabiliyor… Off onu nasıl unutucam, herşeyden önemlisi bu akşam bu hakana nasıl kattlanıcam….

Onu görmke bile canımı yakıyor, sinirimi bozuyor.. Bir dakika bile görmek onu eskileri hatırlamamı

sağlıyor… Ondan nefret ediyorum… Bana yaşatıkları için beni en zor günlerimde, hastalığımda terk

ettiği için… Ama en çok kendime sinir oluyorum, kendime kızıyorum; ben nasıl oldu da böyle bir

adamı sevebildim diye… Ama onu artık sevmiyorum, hatta ilk günkü kadar nefret bile etmiyorum…

Ümit…. Benim hayatımın anlamı… Seni çok seviyorum ama çok kırgınım sana, tahmin edemeyeceğin

kadar çok… Sana inanmam zaman alıcak belki de bi daha asla güvenemeyeceğim… Bir daha sana

söyleyemeyeceğim ama sevgilim şunu bil ben seni çok sevdim…

H : Çok sessizsin…

T : Değilim

H : Bi sorun mu var…

T : Sence ?

H : Ben de sana soruyorum işte bilmediğim için…

T : Beni ona en çok ihtiyacım olduğu anda terk eden eski sevgilimle sırf sevdiğim adamı kıskandırmak için yemek yiyiyorum ve mutluymuşum gibi gülücükler saçıyorum etrafıma… Eski sevgilim ise na yakın olmamı istiyor ama kendisi beni uğruna terk ettiği kadınla evli ve şimdi bana bir sorun olup olmadığını soruyor karşıma geçip… Sence bi sorun mu var cevap verim bir değil birden çok sorun var anladın mı birden çok sorun…

H : Türkü sen kendinde değilsin kendine gel

T : Ben gayet kendimdeyim Hakan anladın mı gayet kendimdeyim

H : Böyle konuşan sen olamazsın sen

T : Neden gerçekleri duymak hoşuna gitmedi mi ?

H : Türkü

T : Ne sanıyordun ha ne sanıyodun seninle tekrar birlikte olucamı falan mı, sana tekrar aşık olucamı falan mı ?

H : Türkü ben…

T : Sen ne Hakan sen ne, ne istiyorsun bende ha ne istiyorsun… Sana nasıl güvenebilirim ki ben bundan sonra nasıl güvenebilirim , güvenemem… Güvenmekte istemiyorum zaten… Ben tamamen çıkardım seni hayatımdan, çıkardım… Eski Türkü yok artık karşında… Seni seven Türkü yok… Sen nasıl zamanında benim sana en çok ihtiyacım olduğu anda terk edip gittiysen beni şimdi de ben gidiyorum… Bana en son ne dediğini hatırlıyor musun ?

H : Türkü eskileri unut şimdi yepyeni bi hayat var bizim için..

T : Biz diye bişey yok Hakan sen bana “ Artık Seni Sevmiyorum Türkü anla sevmiyorum başkasına aşık oldum… ” demiştim hatırlıyor musun ?

H : Türkü

T : Cevap ver hatırlıyor musun ?

H : Evet anlamında başını sallar…

T : Artık ben de seni sevmiyorum, anladın mı sevmiyorum… Başkasına aşık oldum…

H : Sen beni unutamazsın ki

T : Sen öyle sanıyorsun….

H : Ama sen demiştin ki…

T : Evet seni asla unutamam demiştim ama zamanla değişiyomuş herşey… Ben seni unuttum… Anlıyor musun seni unuttummm…

H : Sen beni unutamazsın, benden başkasıyla olamazsın…

T : Olurum deyip kalkıp dışarıya doğru yürümeye başladım yerimden kalkıp… Tabi Hakan durur mu o da peşimden. Tam kapıdan çıkmışken Hakan kolumu sıkıca tutup kendine doğru döndürdü beni…

H : Türkü der bağırarak…

T : Hakan canımı acıtıyorsun…

H : Acısın…

T : Hakan dedim bağırarak…

H : Benim canım acıdığı gibi seninde canın yansın

Bu sırada hızla biri geçti Hakanı… Bu sayede kolumu kurtardım ondan… Bir yandan canımın acısıyla kolumu tutarken diğer yandan beni Hakandan

kurtaran kişinin kim olduğunu görmek için kaldırıyorum kafamı…

T : Ümit

Ü : Naptığını sanıyorsun sen der Hakana yumruk atarken

H : Sanane be sen ne karışıyorsun

T : Ümit sen karışma

H : Bence de sen karışma

Ü : Sen sus der hakana bakarak…

T : Hakana dönüp konuşmaya başladım tekrar… Benim canımı yakmak için mi uğraşıyorsun hala… Sen benim canımı yaktın zaten yeterince… Yeterince acı çektim senin yüzünden… Yeterince nefret ettim…Yeterince gözyaşı döktüm arkandan… Ama… Ama artık yeter ben seni bitirdim içimde ve ne olursa olsun bittin artık bittin… Anladın mı bitti… Biz diye bişey olamaz artık

H : Belki bigün

T : Birgün yok hakan anladın mı yok dedim ve arkamı dönüp yürümeye başladım… Arkamdan bağırmaaya devam ediyordu Hakan ben bitti demeden bitemez diye ama onun söledikleri umrumda değildi… Ben onu bitirmiştim içimde… Sadece Ümit vardı… Ona çok kırgındım ama onu seviyordum… Hakanı sevmediğim kadar çok seviyordum onu… Arkamdan birisinin geldiğini hissettiğim an başımı arkaya çevirip baktım…

T : Ümit…

Ü : Türkü konuşalım lütfen…

T : Çok yorgunum konuşmak istemiyorum…

Ü : O zaman seninle yürümeme izin ver hiç değilse…

T : Git desem gidecek misin sanki…

Ü : Hayır der tüm sevimliiğiyle…

T : Konuşma ama olur mu çünkü seni dinlemek istemiyorum…

Ü : Özür dilerimm…

T : Özür dilemen olanları değiştirmiyo şimdi ya sus, yada ben gidiyorum…

Ü : Tamam sustum deyip yürümeye devam etti yanımda…

Ümit

Sustum… Onun yanımda olmak bile yetiyordu bana ondan uzak olmaktansa… Ona aşığım, hemde

deliler gibi aşığım ona… Ama o inanmıyo bana belki de sevmiyor… Hayır, hayır o da seviyor beni… Aşık

bana… Sadece kızgın oladuğu için böyle davranıyor o kadar… Kendine gel Ümit kendine gel… Tükü de

seviyor seni… Onun beni sevmiyor olabileceği düşüncesi bile mahvediyor beni… Tamam küs bana, bir

süre de konuşma ama sakın çok uzakta bitanem bu küslüğü… Ben sensizliğe dayanamıyorum… Sensiz

nefes bile alamıyorum… Seni çok seviyorum meleğim çok seviyorum…

Türkü

Onun gözlerinin içine bakarak ondan uzak durmak çok zor… Ama yapmak zorundayım…

Buna katlanmak zorundayım… Onun yaptıkların kabullenemiyorum… Unutamıyorum…

Dalga geçti benimle, duygularımla… Şimdi nasıl tekrar inanacağım ona bilmiyorum, inanmak

istiyor muyum hala ona bunu da bilmiyorum… Tek bildiğim ona deliler gibi aşık olduğum…

Sonunda geliyorum pardon geliyoruz evime… Hiç konuşmadan yanımdan geldiği için

unutmuşum Ümiti…

T : Teşekkürler deyip evime girmek üzereyken Ümitin sesiyle durmak zorunda kaldım

Ü : Türkü

T : Bugün sürekli Türkü denmesinden bıktım…

Ü : Yarın buluşalım mı ?

T : Ümit yapma bunu…

Ü : Türkü lütfen, sadece bir kere istersen bu son kez olur, bi daha asla karşına çıkmam ama dinle beni…

T : Ümit…

Ü : Lütfen eğer seninle bir kere konuştuktan sonra benimle bi daha görüşmek istemezsen bi daha karşına çıkmam, ama son kez de olsa konuşmak istiyorum seninle…

T : Peki nasıl istersen

Ü : Tamam o zaman yarın 2’de alırım seni…

T : Nerde buluşacağımızı söyle ben gelirim oraya senin buraya kadar yorulmana gerek yok…

Ü : Merak etme yorulmam yarın 2’de görüşürüz deyip yürümeye başladı…Bense arkasından bakakaldım bir süre ve sonra eve girip yatağıma attım kendin,mi ve bugün olanları düşünmeye başladım… Düşünürken dalmışım zaten uykuya…

Bu sabah yepyeni bir güne açtım gözlerimi… Bugünün sonunda nasıl bir ruh halinin beni

beklediğini düşünmeden… Ümitle buluşacak olmamdan dolayı mutluyum… Ama bu onunda

dediği gibi belki de son buluşmamız… Neler olacak bilmiyorum… Neler yaşayacağız, neler

hissedeceğim bilmiyorum… Belirsizlikler içinde hazırlanmaya başlıyorum… Üzerime bir

tulum giydim ve altına da topuklularım…. Ve hazırım sonunda… Saçımı dağınık bir şekilde

topluyorum, azıcık da bir makyaj sonunda hazırım… Saate bakıyorum; 2’ye 10 var… Tam da

bu sırada kapı çalışıyor… Hemen aşağıya inip kapıya bakıyorum… Ve kapıyı açtığımda

gördüğüm kişiye bakakalıyorum.......

Mutlu Aşk Yoktur

İnsan her şeyi elinde tutamaz hiç bir zaman
Ne gücünü ne güçsüzlüğünü ne de yüreğini
Ve açtım derken kollarını bir haç olur gölgesi
Ve sarıldım derken mutluluğuna parçalar o şeyi
Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an
Mutlu aşk yoktur

Hayatı Bu silahsız askerlere benzer
Bir başka kader için giyinip kuşanan
Ne yarar var onlara sabah erken kalkmaktan
Onlar ki akşamları aylak kararsız insan
Söyle bunları Hayatım Ve bunca gözyaşı yeter
Mutlu aşk yoktur

Güzel aşkım tatlı aşkım kanayan yaram benim
İçimde taşırım seni yaralı bir kuş gibi
Ve onlar bilmeden izler geçiyorken bizleri
Ardımdan tekrarlayıp ördüğüm sözcükleri
Ve hemen can verdiler iri gözlerin için
Mutlu aşk yoktur

Vakit çok geç artık hayatı öğrenmeye
Yüreklerimiz birlikte ağlasın sabaha dek
En küçük şarkı için nice mutsuzluk gerek
Bir ürperişi nice pişmanlıkla ödemek
Nice hıçkırık gerek bir gitar ezgisine
Mutlu aşk yoktur

Bir tek aşk yoktur acıya garketmesin
Bir tek aşk yoktur kalpte açmasın yara
Bir tek aşk yoktur iz bırakmasın insanda
Ve senden daha fazla değil vatan aşkı da
Bir tek aşk yok yaşayan gözyaşı dökmeksizin
Mutlu aşk yoktur ama
Böyledir ikimizin aşkı da

Louis Aragon

Sizce kim geldi ???

Türkünün kıyafeti ; http://images.gittigidiyor.com/3107/JAPAN-STYLE-LEOPAR-DESENLI-SIFON-TULUM__31079291_0.jpg

ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:25 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerinize sağlık (:

bence akan ya da geçmişten bir dost fln olabilir mi ?
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:27 am Paylaş

çok gzl olmuş ellerinize sağlık:D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:29 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:47 am Paylaş

nerde bizim yorumlarımız....
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:50 am Paylaş

1)Çok güzel hatta süper olmuş.Very Happy
2)O kişinin kim olduğunu tam bilemesem de melike olabilir gibime geliyor.Very Happy
3)Yb bekliyorum.Very Happy
4)Ellerinize sağlık.Very Happy
5)Çok yorum yaptım ama olsun.Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:52 am Paylaş

sağol tatlım Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:54 am Paylaş

muhteşem ellerinize sağlık Smile devam bnce hakann eşi fln olbilir ya da hakn Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:54 am Paylaş

muhteşem ellerinize sağlık Smile devam bnce hakann eşi fln olbilir ya da hakn Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 7:01 am Paylaş

Muhteşem olmuş (:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 7:02 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:32 am Paylaş

flood için çoook özür dilerim Sad
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:47 am Paylaş

yok ö.değil :D
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 21 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:52 am Paylaş

bu gün 2. defa oluyo salaklık bnde Smile

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
21 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki