Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sonraki
YazarMesaj
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 11:28 pm Paylaş

Ay artık geLsin artık Lütfen (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 11:31 pm Paylaş

bencede gelsin artıkkk böyle uzun sayfalar yorum yaptıktan sonra hala bölüm gelmiyorsa insanın okuma şevkinide kırıyorsunuz
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 6:32 am Paylaş

Sanırım senaryolarıma ara vereceğim bunu belki devam ettirebiliriz ortak olduğu için
Buyrun yeni bölüm
Kısa olmuş olabilir kusura bakmayın
açıklama yapmayacağım ama gerekli nedenleride var!

8.bölüm
Ümit
Ne diyordu bu? Ciddimiydi gerçekten? Ağzımın açık olmaması beni sevindirmişti çünkü her an açık kalabilirdi. Toparlandım ve sakin görünmeye çalıştım.
Ümit. Bir sorun mu var ki?
Türkü rahatsızca yerinde kıpırdandı. Gerilmişti.
Türkü. Imm şey yalnızca ya. Bak evin berbat durumda öyle bir evde yaşamana göz yumamam. Bebeğimün babasının iyi olmasını istiyorum. Yani o ev yerine başka bir evde kalmalısın. Bu ev başka bir evde olabilirdi ama çok zaman harcardıkhemde masraf. Artık biraz daha tutumlu olmalıyız. İşte bu yüzden benim evimdeki boşodayı senin üiçin ayarlayabilirim... Eğer istersen yani.
Meraklı gözlerini bana dikti ve dudaklarımdan çıkıcak sözlere dikkat kesildi.
Ümit. Hırsız başı 100 kağıt isterim ama ;)
Ne dediğimi anlamamış gözlerle bakıyordu.
Ümit. Yani yakaladağım hırsız başı 100 TL isterim.
Türkü. Anlamıyorum.
Ümit. E orda kalırken boş durmamak lazım değil mi? Yine hırsız gelirse ben yakalarım diyorum :D
Birden doğruldu gülüyordu
Türkü. Ne yani kabul mu ettin?!
Ümit. Sonuç olarak evet :D
Türkü. Ayy seni çok seviyorum Ümit.
Ümit. Ne?!
Birden öksürmeye başladı gülümseyip cevap verdi
Türkü. Çok iyi birisisin harika bir dostsun sevilmicek gibi biri değilsin ki Very Happy)
Ümit. Ah tabi..dost...
Türkü. Eee hamburgerin duruyor.
Ümit. Yiyorum...
Dost olarak seviyor...çok iyi bir dostmuşum... İyi biriymişim..sende öylesin prensesim...sende çok iyisin...çok özelsin.
Türkü. Ben doydum valla
Kafamı kaldırıp Türküye baktım. Şirinlik abidem...şirinem...
Ümit. Tamam gidelim o zaman
Kalkıp türkünün yanına yürüdüm. Oda sandalyesinden kalktı tam yürüyordumki kolumdan kavradı. Dönüp ona baktım orda bekliyordu birkaç adım geriledim. Yanındaydım. Tam dibinde. Elini omzuma koydu ve yaklaştı parmaklarının uzuna kalkıp yanağıma yanaştı...uzandı...dudaklarını yanağıma bastırdı..sımsıcak...yumuşacık. Gözlerim kapanmıştı. Sıcaklık yanağımda uzaklaşınca gözlerimi açtım,kulağımda sıcak bir nefes ve fısıltı.
Türkü. Her şey için çok teşekkür ederiz...
Ve kuş gibi uçarak hamburgerciden çıkışı. Ayaklarımın uyuştuğunun hissediyorum. Zorla yürüyerek haburgerciden çıkıyorum. Türkü arabanın yanında beni bekliyor

Onu görünce cebimden anahtarımı çıkarttım vede hemen kilitleri açtım. Türkünün yanındaydım kolumu hemen üzerinden uzatıp kapısını açtım. Kokusunu oldukça iyi duyabiliyordum...mis kokusunu. Aceleyle arabaya bindi.

Bende peşimden bindim nereye sürdüğümü bende bilmiyordum. Öylece gidiyorduk. Yola bakıyordu hiç konuşmuyorduk. Deniz kıyısına geldiğimizde durdum. Neden durduğumun bilincinde değildim. Kafamı arkaya yasladım ve gözümü kapattım. Hayallerimde dolaşıyordum...bazen geçmişe gidiyor o geceyi hatırlıyordum...özeldi.çok özel...
Birden kolumda bir sıcaklık ve bir ses duyuyorum meleğimin sesi bu
Türkü.ümit? Ümit iyimisin? Korkutyorsun beni.
Cevap vermiyorum veremiyorum
Türkü;Ümit! noldu? Ya birşey söyle! Ümit!
Gözlerimi açıp ona baktım gerçektende çok korkmuştu
Ümit;İyiyim ya sorun yok
Türkü;Ödümü patlattın ama!
Ümit;Afedersin,sende az önce kendinde değildin ama ;)
Türkü;Bana seslenseydin ben seni duyabilirdim,neyse buraya neden geldik?
Ümit;Hiç öylesine hadi çıkalım
Türkü;Tamam

Türkü birden kapıyı açtı tam çıkıyorduki karşıdan gelen arabayı gördüm hızla bize yaklaşıyordu Türkü'yü kolumdan tuttuğum gibi kendime çektim ve kapıda kapandı! Çekmemle beraber araba son sürat yanımızdan geçti kalbim yeterince hızlı atıyordu ve hiç olmadığım kadar korkmuş olmalıydım! bir kaç saniye daa geç kalsaydım Türkü,bebeğimiz,yok yok düşünmek bile istemiyorum!
Türkü başını kaldırıp bana baktı ona bu kadar yakın olduğumu yeni fark ediyordum ddakları dudaklarımın önünde gözleri gözlerimde öylece kalmıştık dikkatimi toparlamaya çalıştım ve gözlerimi onun dudaklarından çektim

Ümit;Daha dikkatli olmalısın
Türkü;Imm şey sağol,sen olmasaydın
Ümit;Bu ihtimali düşünmek bile istemiyoruz değil mi?
Türkü;Tamam

Geri çekilip yola baktım ve kimsenin gelmediğine emin olduktan sonra türküye döndüm

Ümit;Şimdi çıkabilirsin
Türkü;Hıhı

Türkü
Ümit;Tam bir çocuksun!
Anahtarı masaya fırlatıp elleriyle saçlarını karıştırdı,sinirlenmiş görünüyordu
Türkü;Ben mi çocuğum? Ne demezsin?! Gözlerin yuvalarından çıkıyordu be!

Boğaz kenarına oturmuş denizi izliyorduk önümüzden bir kaç paten kayan kız geçti tamam başta herkes onlara bakmıştı ama Ümit ağzının suları akar bir şekilde onlar gözden kayboluncaya kdar onları izledi! Bende orda öylece durmadım tabii,ve şimdi evdeyiz Ümitin çıldırmasından şüpheleniyorum

Ümit;Türkü ben onlara bakmadım!
Türkü;Bal gibide baktın!
Ümit;Ya nerden çıkartıyorsun bunları?
Türkü;Bi taraflarımdan uyduruyorum! Hani ben paranoyağım ya!
Ümit;Ben öyle birşey dedim mi?
Türkü;Demek istedin ama
Ümit;Sen erken lausaya mı girdin ya?!
Türkü;Ha hastada yap beni! Ben delyiim tamam mı?!
Ümit;Ahh hayır çocuksun! türkü kaç kez söylicem ya bak-ma-dım-!

O sırada kapı çaldı sinirle kapıyı açıp içeri girdi bir yandanda söyleniyordu! gelenler Melike ve Özgün'dü! Sarılıp öpüştükten sorna koltuklara oturdular ve bi bana birde Ümite bakamya başladılar!
Türkü;Ne var?!
Melike;Siz iyimisiniz?
Ümit;Değiliz
Özgün;Konu ne?
Türkü;Ümit patenci kızlara baktı!
Ümit;Bakmadım!
Türkü;Baktın!
Ümit;Yemin billah bakmadım!
Melike;Ümit!
Ümit;Ne?!
Melie;Olgun ol biraz!
Türkü;Hah ben demiştim
Ümit;Hey yarabbim!
Özgün;Aslında siz varya çocuk doğmadan çocukla çocuk olmuşsunuz! O derece!
Türkü & Ümit; ÖZGÜN!
Özgün;Biz kalksak mı hayatım ne dersin?!
Melike;Evet bencede,çocuklar ay prdon yanii beyler bayanlar biz gidelim artık
Türkü;Oursaydınız
Melike;Sonra geliriz canım
Ümit;Tamam görüşürüz

Onları kapıya kada yolcu ettim tam geri dönüyordum ki kapı tekrardan çaldı,ahh melike kesin birşeyini unutmuştur! Ümit'e seslendim!

Türkü;Ümiitt melikenin bir eşyası kaldımı diye baksana sanırım geri geldiler
Ümit;Tamaamm!

Kapıya gelip açtım,salona doğru dönüp ümitin gelmesini bekledim bir yandanda konuşuyorum

Türkü;Melikecim bir daha ki sefere iyice bak oldumu,hep birşeyi bizde kalıyor ya! Ümit hızlı ol biraz
ümit;Aşkım bir misafirimiz var galiba!

Gözü kapıdaydı ve iyice yanıma sokuldu dönüp kapıya baktım! Evet yıllardır hiç beklemediğim bir misafir bu!

Türkü;Senin ne işin var burda?!

bölüm sonu

ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 6:45 am Paylaş

çok güzel olmuş...
acaba bu misafir kim..?merak ettim şimdi.
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 6:52 am Paylaş

çok gzl olmuş ellerinize sağlık:D
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 7:16 am Paylaş

lütfen devam edn bu senaryo çok güzel tabi yine siz bilirsnz ama muhteşem bi senaryo.. Very Happy
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 7:57 am Paylaş

Harikaaaaaaaaaa !
Kesin eski sevgili geldi varya.Ahhh ahh.
Devamm.
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 8:04 am Paylaş

Ahaaa Geleenn Kiiiiiiiiimmm :D
Merak Etmek Ne Kelime Şimdi Deliricem Acaba O Kimm Dii :D :D :D :D

BA-YIL-DIM .!! Muhteşemm Olmuş Emeğinize Sağlık Yeni Bölümm Enn Kısaa Zamanda Bekliyorum Very Happy
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 7:00 pm Paylaş

♥TürkÜmit♥ demiş ki:
Harikaaaaaaaaaa !
Devamm.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 7:10 pm Paylaş

cakiltaslarisevil demiş ki:
♥TürkÜmit♥ demiş ki:
Harikaaaaaaaaaa !
Devamm.
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 7:25 pm Paylaş

Çok güzeL oLmuuşş Very Happy
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 7:58 pm Paylaş

müthiş olmuş dewm edin Very Happy
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 9:58 pm Paylaş

Harika Olmuş Canım, Devam Very Happy
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 12:44 am Paylaş

harika
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 6:54 am Paylaş

yb ne zman
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 12:18 am Paylaş

Türkünün Sevmediği bir arkadaşaı yada eski erkek arkadaşı olabilir Çok güzeL devm Lütfen (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 1:49 am Paylaş

OVV YENİ BÖLÜM GELMİŞ SÜPER OLDU BU YB NEZAMANA GELİR ACABA??
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 7:50 am Paylaş

Çok çok çok teşekkür ederiz arkadaşlar =)
Çok sağolun =)
Bilemicem artık kim geldi sizce?
Tahminleri alalım =)
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 12:06 pm Paylaş

bence eski sevgilisi
CutlamisMisir
Deneyimli
Deneyimli
CutlamisMisir
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 695
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 736
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öle İşte..:) ' ÜİK-TT~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptySalı Mayıs 10, 2011 12:41 am Paylaş

Bütün bölümleri şimdi okudum..
Süper yazmışsın..
Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
Ve yine bölüm ne zamana gelir?
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptySalı Mayıs 10, 2011 8:55 am Paylaş

Teşekkürler
Yeni bölüm ortağım miraya bağlı canım
Hoş geldin bu arada
Ortağa haber veriyimde yazsın
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptySalı Mayıs 10, 2011 10:12 am Paylaş

yb yb yb..?
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyÇarş. Mayıs 11, 2011 2:38 am Paylaş

Miray yazıcak canım
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyÇarş. Mayıs 11, 2011 3:10 am Paylaş

Ne zaman koyarsınız o zaman YB.?
Çok güzel yazmışsın..
Bence annesi gelmiş olabilir.Ya da eski sevgilisi Very Happy
Belki de bi zombi veya dev bi tarantula da gelmiş olabilir.
Ben iyice saçmaladım yaa off Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 - Sayfa 16 EmptyÇarş. Mayıs 11, 2011 3:13 am Paylaş

teşekkürler yb birazdan yazmaya başlıcam en erken akşam en geç cuma gelir Very Happy

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
16 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sonraki