Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24}

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Sizce ßizimkiLerin TTAS dersinde kuracakLarı grußun adı ne oLmalı?
A)ÇakıL TaşLarı Grußu
Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 I_vote_lcap83%Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
B)YıLdızLar Grubu
Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
C)İsimsizLer Grubu
Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 I_vote_lcap17%Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Anket kapatıldı

YazarMesaj
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 2:52 am Paylaş

süper olmuş hadii bizi ödüllendirin bekliyoruz yb=)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 3:01 am Paylaş

Yazıyoruz ama biter mi bilmiyoruzz.. :D
REYHANNN
Forumcu
 Forumcu
REYHANNN
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 353
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 348
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEN :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : al sen bunu tak..taktıkça beni düşün benim mücevhere ihtiyacım yok.. çünküüü aradım taradım gözlerin gibisi yokkk.......biranda vuruldum O YEŞİL GÖZZLERİNEE.... senin gözlerin bir baŞka be AYÇİNİMMM.. .......AYÇİN<3CENKER ...AŞKK BÖCEKLERİM TATLI ÇİFTLERİMM BÜYÜKKK AŞK ... <3 AYCEN <3 only one
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 3:02 am Paylaş

bende beğendim ac çiftini bekliom.... ayçinnnn ben sana güveniommm güzele benzioo :D
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 3:06 am Paylaş

teşekkür ederim cnmm :D
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 3:19 am Paylaş

hadi nolurr bölümü koyun=)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 3:21 am Paylaş

biraz uzun yazmaya çalışıyoruz :D .
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 4:04 am Paylaş

Çok güzel olmuş canım (:
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 4:07 am Paylaş

Uzun olucaksa bekliyorum merakla ozmn(:
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 4:43 am Paylaş

Evet
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 4:45 am Paylaş

nerde kaldı bölüm :|
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 5:20 am Paylaş

arkadaşlar sanırım bugün yb gelemicek biz denicez ama yetişmez gibi
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 5:45 am Paylaş

tühhhh nasıl bekliycez şimdi=(
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptySalı Mart 22, 2011 7:37 am Paylaş

tanıtım çok güzel Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 12:39 am Paylaş

kübü- eko demiş ki:
tühhhh nasıl bekliycez şimdi=(
yazıyoruzz Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 12:49 am Paylaş

ÜmiTürkü<3<3 demiş ki:
tanıtım çok güzel Very Happy
teşekkürler.. :D
Kalppp
Yeni Üye
Yeni Üye
Kalppp
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 17
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 15
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/03/11

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:13 am Paylaş

Kimler yb istiyor?
Ona göre koyucaz da Smile
Hayatımmm
Yeni Üye
Yeni Üye
Hayatımmm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:22 am Paylaş

Neyse neyse önceden çok isteyen vardı biraz daha uzun olsun koyucazz Very Happy
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:47 am Paylaş

bekliyoruz yb Neutral
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:53 am Paylaş

hadiiiii
bekliyrum/z
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:58 am Paylaş

Okulun ilk günü.Herkes gelmiş,sıralarına oturmuşlardır.Ayçin ve Zeynep kapı tarafında
en öne,Sevil ve Ayşe de onların arkalarına oturmuş,birbirlerini tanımaya çalışıyorlardır.
Ayşe=Merhaba,ben Ayşe.
S=Bende Sevil.
Ayşe=Tanıştığıma memnun oldum.Anlaşılan bu yıl okula yeni geldin,herkesten pek bi uzaksın.
S=Evet öyle ama senin de benden farklı olduğun söylenemez tabi.
Ayşe=E yani.
A:Ya Zeynep sen her yıl beni güldürmek zorunda mısın?
Z=E gülme o zaman ben sana gül mü diyorum.Artık adını gül koyucam ikidebir gülüyosun :D .
A=:D .Arkadakilerle tanışalım mı?
Z=Tamam.
A=Merhaba ben Ayçin.
S=Merhaba ben de Sevil.
Ayşe=Bende Ayşe.
Z=Bende Zeynep.
A=Bu yıl yeni geldiniz dimi?
S=Evet.
A=Nerden.
Ayşe:Ben kolejden.
A=Niye buraya geldin?
Ayşe:Buranın eğitimi daha ii olduğu için.
Z=Hmm...Peki sen?
S=Ben geçen yıl bu şehre geldim.Okumaya başladığım okul ii değildi bende bu yüzden burdayım işte.
Z=Şu yandaki 4 oğlan da bizim arkadaşlarımız.
A=Benim değil Zeynep'in.Doğrusu onlardan nefret ederim.
C=Merak etme cnm bende senden nefret ediyorum.
A=Merak etmiyorum cnm :D .
C=Etme zaten cnm.
A=Karşılıklı duyguları paylaşmamız ne güzel cnm.
Z=Bi susar mısınız?Tanıştırayım.Ekrem sınıfın başkanı.
A=Ve en havalısı.
E=Sensin havalı.
A=Ekrem ağzını burnunu dağıtmamı istemiyorsan sus.
E=Susmuyorum.
S=Aaaaaaa tartışmayın bi durun ya.Siz kaç yıldır kavga ediyosunuz böyle.
C=Valla benimle 2 yıl önce tanıştı ve o gün bu gündür kavga ediyoruz :D .
E=Bende 1.sınıfta tanıştım tanışmaz olaydım!Tam 8 yıl oldu ya.
Ayşe:Ama Zeynep'le iyi anlaşıyo.Siz kaç yıldır tanışıyosunuz Zeynep.
A=Bu 9.yıl :D .
Z=O kadar oldu mu ya.
A=Oldu oldu.
E=Aaaa ama kızlarla biz tanışmadık.(Sevil'e bakarak)Merhaba ben Ekrem.Sana hemen kendimi tanıtiyim.Ben sınıfın;
en yakışıklı,en karizmatik,en çekici erkeğiyim.Ve aynı zamanda öğretmenler gözdesiyimde.Hemde sınıfın en çalışkan
erkeğiyim.
C=Atma lan sınıfın en çalışkanı benim.
B=Hayır ya benim!
Ci=Hoca senin ismini ağzına bile almıyo yalan atma en çalışkan benim!
Z=Ya benim bi kere.
S=Tamam anlaşılan çalışkan bi sınıfa düştük.Buna sevindim.Ama nedense seninle tanıştığıma sevinmedim.
A=İşte kızın içine doğuyo kim iyi kim kötü.
Ayşe=Valla nedense benimde sana kanım ısınmadı.
Ci=Belki bana ısınır.Ben Cihan.Ekrem'in,Cenker'in ve Berke'nin arkadaşıyım.Derslerim süper,sessiz,sakin biriyim.
Yakışıklıyım.
A=Bak işte sana bişey diyemem gerçekten sessiz sakinsin,ama tek suçun onlarla takılmak.
B=Hoooppp bi dakka bi dakka niye sana kanı ısınıyomuş belki bana ısınacak.Ben Berke.Çok çalışkanım.Yakışıklı ve
karizmatiğim.
A=Üff tanışma faslı bitti mi?Bu arada Berke'nin de Ekrem'den bi farkı yok.
C=Hayır ya daha ben varım.Ben Cenker.Arkadaşlarım şunlar işte anladınız siz.Çok çalışkanım.Yakışıklıyım karizmatiğim
dememe bile gerek yok belli oluyordur heralde.
A=Yooo bence hiç de belli olmuyo.
C=Off hiç seninle uğraşmıyıcam.
A=Ben sanki çok meraklıyım.
Z=Ne çok kendinizi beğeniyosunuz siz ya
E=E sanki biz size kendinizi anlatın desek anlatmayacak mısınız kendinizi?
S-A-Z-Ayşe=Anlatmaya gerek yok bizim içimiz dışımız bir.
C=Noluyo grup mu kurdunuz hemen ya.
A=Hani bizle uğraşmayacaktın?
C=Aman bee...
Z=Bu arada Dilara nerde?
A=Bilmem buralardaydı.
S=Dilara kim?
Z=Çok yakın arkadaşımız.
E=Ali de kayıp ya.
C=Aman gelir az sonra.
D=Merhaba.
A=Kızım nerdesin sen ya?
D=Kantine gittim Bayan Haklı.
A=Lakabım Bayan Haklı da Very Happy .
Z=Benim ki de Bayan Kikirik Very Happy .
S-Ayşe=Bize de bulursun artık.
S=Bu arada ben Sevil.
Ayşe=Bende Ayşe.
D=Memnun oldum.
X=Hoca gelioooo...
Bakalım neler olacak?
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 2:00 am Paylaş

Arkadaşlar devamını yine yazmaya başladık inşallah yetişir Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 2:09 am Paylaş

Çok güzel olmuş devam =)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 2:12 am Paylaş

Teşekkür ederizz.. Basketball
Kalppp
Yeni Üye
Yeni Üye
Kalppp
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 17
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 15

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 2:33 am Paylaş

Ama tek yorumla bu senaryo yürümez kii... :uuu:
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24} - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 3:53 am Paylaş

Bıraktım yb yazmayı madem yorum yok yb de yokk.. Sad

Peki Kalbim Ne Olacak? {Aşkkk & Dünyammm & Hayatımmm & Kalppp & ayçinnnnn ortak senaryosudur} {6.Bölüm Sayfa 24}

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki