Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 138
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümit'imin olduğu yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - / - <3 Ümit İ. Kantarcılar <3 - / - Love Youu ~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! Empty
MesajKonu: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyÇarş. Mart 16, 2011 12:37 am Paylaş

***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben***

**Hayat sürprizlerle doludur . Karşına ne çıkacağı belli olmaz . Mantıklı olup kalbin ile hareket etmelisin . Hayatını büsbütün değiştirebilecek olaylar seni bekliyor olabilir . Kendini işe adamışken birden büyük bir aşkın içinde bulabilirsin..**

Ekrem : Ekrem Terzioğlu .. 24 yaşında üniversite mezunu genç ve yakışıklı bir kişi . Yıkık dökük bir ilişkiden çıkmış. Kalbini paramparça yapan Su'dan yeni ayrıldı . Kalbindeki cam kırıklarını toplamaya çalışıyor diyebiliriz. Hayatına girip , hiç çıkmayacak birisini arıyor . Yaşamayı çok seviyor . Şu an içinde bulunduğu etkiden,karmakarışık duygulardan çıkmak istiyor . Kafasını toplaması gerek . Çok yakında hayatının aşkı ile tanışacak .Cenker ve Cihan'ın kankası.

Sevil : Sevil Çokçetin .. 22 yaşında üniversiteden yeni mezun olmuş genç ve güzel bir bayan . Hiç aşık olmamış .Bu yaşına kadar erkeklerden nefret etmiş . Nedeni ise babasının annesini aldatıp ortadan kaybolması , Sevil'i hiç arayıp sormamasıymış . Bir erkeğe daha bağlı kalıp , terk edilmekten korkuyor . Ayçin ile çok iyi anlaşıyor . Kendini işine adamış birisi . Aşkla işim olmaz diyenlerden ama bu yemini çok yakın bir zamanda bozulacak ..

Ayçin : Ayçin Sarı... 22 yaşında üniversiteden yeni mezun olmuş genç ve güzel bir bayan . Cenker ile sevgili. Sevil'in aşık olması nı istiyor . Sevil ile çok yakın arkadaşlar ..

Cenker : Cenker Sürgün .. 24 yaşında genç ve yakışıklı biri.Ekrem ile Cihan'ın kankası . Ekrem'in durumuna çok üzülüyor ve onu bu duygulardan kurtarmak için bir çözüm yolu buluyor. Bu çözümün Ekrem'i eski , deli dolu Ekrem'e çevireceğini düşünüyor . Ayçin'in sevgilisi .

Cihan : Cihan Arıkan .. 24 yaşında genç ve yakışıklı birisi. Ekrem ile Cenker'in kankası . O da aynı şekilde Ekrem'in durumuna çok üzülüyor ve Cenker ile birlik olup Ekrem'e bir plan hazırlıyorlar . Ekrem'e diyor ama kendisi de aşık olmaktan korkan birisi .

En son BusEkrem* tarafından Salı Mart 22, 2011 2:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://umitkantarcilarlove.blogcu.com/
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! Empty
MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyÇarş. Mart 16, 2011 12:44 am Paylaş

konun hayırlı olsun cnm en yakın zamanda 1.bölümü bekliyorum :D
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - / - <3 Ümit İ. Kantarcılar <3 - / - Love Youu ~

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyÇarş. Mart 16, 2011 12:46 am Paylaş

Teşekkür ederim tatlım (:
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyÇarş. Mart 16, 2011 11:57 pm Paylaş

beğenmediniz mi ?
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 3:15 am Paylaş

hayırlı olsun canım çok güzel olmuş... =)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 3:28 am Paylaş

ilk bölümü ne zmn yzrsın cnm?
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:15 am Paylaş

senaryon hayırlı olsun
1.bölümü bekliyorum(:
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:19 am Paylaş

tanıtım güzel olmuş Very Happy
ilk bölümü bekliyorum tatlım (:
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:38 am Paylaş

1.bölüm

Ekremden ::

Sabah yine telefonumun alarmıyla uyandım . Eskiden işe bu saatlerde girderdim . Eskiden.. Hayatıma giren adı lazım değil bir kız bütün hayatımı batırdı . Yaşama sevincimi kaybettim onun yüzünden . İnsanlara güvenim kalmadı. Çok seviyorken , kendimi büyük bir öfkenin içinde buldum . Hala ısrarla çalmakta olan alarmımı kapattım . Yorganı üzerime çekerek uyumaya çalıştım . Uyuyamıyordum . Gözlerimi kapattıkça bana yaptıkları , beni o çocukla aldattığını gördüğüm zaman geliyordu aklıma . Daha fazla sinirlenmemek için yatağımdan kalktım . Hayatımın en berbat dönemini yaşıyordum . Mutfağa yöneldim dolabı açtım . Uzun zamandır alışveriş yapmadığım içim hiç birşey yok sayılırdı.Dolaptan mısır gevreğini çıkarttım . Bir kaseye koyup,sütü de ekledim . Ardından kaseyi elime alarak içeri geçtim . Onun resimleri asılıydı duvarda . Sinirlendim suratını görünce . Resimi aldığım gibi , çerçevesiyle birlikte camdan dışarı attım . Öfkem geçmek bilmiyordu ki o sırada telefonum çaldı .

--
Cenker : Alo
Ekrem : Ne var ?
Cenker : Oğlum sakin . Nasılsın ?
Ekrem : İyi değilim Cenker . İyi değilim .
Dedim ve hızla telefonu kapattım .
Cenker : Kapattı .
Cihan : Ne olacak bunun hali ?
Cenker : Çok kırgın . Aynı zamanda öfkeli . Dadanacak sinirlenecek yer arıyor.
Cihan : Haklısın .

--
Bir saniye . Ben olan sinirimi neden Cenker'den çıkartmıştım ki ? Off . Bu sıralar sinirlerime hakim olamıyordum . Cenker'i geri aramaya karar verdim . İlk çalışta hemen açtı .
Ekrem : Cenker çok özür dilerim abicim sinirli bi anımda sana patladım .
Cenker : Eko kaç gündür böylesin yeter artık .
Ekrem : Cenker bunun için mi aradın ?
Cenker : Yo hayır . Şirkete gelmeyecek misin ?
Ekrem : Gelmeyeceğim
Cenker : Eko oğlum saçmalama bugün toplantı var.
Ekrem : Sen halledersin Cenker . Gelirsem bir de bir oda dolusu sıkıcı adamlara patlarım .
Cenker : Tamam peki . Akşam görüşürüz o zaman senle .
Ekrem : Hiç dışarı çıkacak halim yok kusura bakma .
Cenker : O zaman biz geliriz .
Ekrem : İyi tamam .
Cenker : Hadi ben toplantıya hazırlanayım akşam görüşürüz
Dedi ve telefonu kapattım . Yerdeki çerçeveden kalan cam kırıklarını toplamaya başladım . Keşke kalbimin kırıklarıda bu kadar çabuk toplansa ..

Sevil'den ::
Huzursuz bir şekilde uyandım . O adama gün geçti öfken artıyordu . Erkeklere güvenemez olmuştum . Ona baba diyemiyorum . Hak etmiyor . Etmeyecekte . Kaç yıl oldu hala beni hiç aramadı . Annemin hali zaten felaket . Onu teyzemin yanına göndermekle iyi yaptığımı düşünüyorum . Morali düzelir . Bende bu sırada Ayçin'le birlikte kalacaktım . İlk defa burada kaldım . Huzursuz olmamın sebebi annemin yanımda olmaması olabilirdi . Parmaklarım birden dokunmatik telefonumun üzerinde dolaşarak annemin numarasını çevirdi.

Sevil : Anne .
Semra : Günaydın güzel kızım .
Sevil : Günaydın . Nasılsın ?
Semra : İyiyim yavrum . Teyzenle şimdi kahvaltı hazırlıyorduk .
Sevil : Hmm . Tamam o zaman ben bir ara seni ararım . Sesini özledim , günaydın demek istedim .
Semra : Telefonunu bekleyeceğim kızım .
Sevil : Arayacağım anne seni . Hadi size afiyet olsun .
Semra : Size de yavrum . Görüşürüz.
Sevil : Bay bay .

Dedim ve telefonu kapattım . Sesini duymak bana güç veriyordu . Onun sayesinde hala ayaktaydım . O benim hem annem hem de babamdı . O benim herşeyimdi .. Gözlerim yine pencereden dışarı dalmışken Ayçin odaya dalıverdi .

Ayçin : Sevil . Hadi canım kahvaltı hazır .
Sevil : İstemiyorum birşey yemeyeceğim .
Ayçin : Olmaz Sevil . Kaç yıldır hala böylesin . Etrafta ruh gibi geziyorsun .
Sevil : Nedenini biliyorsun Ayçin
Ayçin: Tamam ama kendini bu şekilde yıpratman .. Çok yanlış .
Sesimi çıkartamadım . Boğazım düğümlenmişti . Ağzımı açarsam ağlayacağımı biliyordum ve .. sustum .. O sırada Ayçin kolumdan tutarak beni mutfağa doğru çekiştirdi.
Ayçin : Hem akşam için çok güzel olmalısın . Göz altında torbaların kalmasını , ya da yakışıklı beylerin yanında midenin 'acıktım Seviiil' diye böbürlenmesini istemezsin .
Dedi gülümsemesiyle .
Sevil : Erkekler mi ? Ayçiiin.
Ayçin : Cenker'in çok yakın bir arkadaşıymış . Cenker'ler ile akşam ona gideceğiz . Sizi tanıştırmak istiyor .
Sevil : Erkek demeyin bana . Gelmiyorum ben . İşim var .
Ayçin : Ne işin var ?
Sevil : İş başvuruları için otobiyografimi çıkartmam gerek .
Ayçin : Seviil . O işin biraz bekleyebilir . Hem ben Ekrem'i tanıyorum . Çok iyi çocuktur . Onunda senin gibi sıkıntıları var . Çok dertli . Hiçbirşey yapmak istemiyor . Dertleşip rahatlarsınız sizde .
Sevil : Adı Ekrem mi ?
Ayçin : Evet . Ekrem Terzioğlu .
Sevil : Aman canım banane .
Dedim masanın üzerindeki pidenin ucundan kopararak .
Ayçin : Tamam zaten birşey demedim . Yemekten önce dolabını aç akşam ne giyeceksin onu düşün.
Sevil : Tamam . Ne giyeceğim hazır . Pantolon onun üzerine gömlek .
Ayçin : Ay Sevil pazara mı gidiyorsun ? Çocuk yakışıklı diyorum.
Sevil : Ay banane Ayçin yakışıklıysa .
İlk defa bir erkeği bu kadar çok merak etmiştim . Onunda benim gibi sorunları varmış . Belki onunla konuşmak bana iyi gelebilir . Ama o her ne olursa olsun erkek . Ya onun gibiyse ? Ama . Onun gibi olsaydı acı çekmezdi . Değil mi yani ?
Diye içimden kendi kendime konuşurken Ayçin konuşmaya başladı .
Ayçin : Konuşmayı kes de dediklerimi yap Sevil Hanım.
Sevil : Heey . Ben konuşmuyordum .
Ayçin : İçinden konuştuğunu biliyorum .
Dedi gülümseyerek . Ardından içeriye yöneldi . Arkasından bakakaldım.

1.BÖLÜM SONU (:

YORUM ?? :D
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** 1.BÖLÜM GELDİ ! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:39 am Paylaş

BusEkrem* demiş ki:

**Hayat sürprizlerle doludur . Karşına ne çıkacağı belli olmaz . Mantıklı olup kalbin ile hareket etmelisin . Hayatını büsbütün değiştirebilecek olaylar seni bekliyor olabilir . Kendini işe adamışken birden büyük bir aşkın içinde bulabilirsin..**

Ekrem : Ekrem Terzioğlu .. 24 yaşında üniversite mezunu genç ve yakışıklı bir kişi . Yıkık dökük bir ilişkiden çıkmış. Kalbini paramparça yapan Su'dan yeni ayrıldı . Kalbindeki cam kırıklarını toplamaya çalışıyor diyebiliriz. Hayatına girip , hiç çıkmayacak birisini arıyor . Yaşamayı çok seviyor . Şu an içinde bulunduğu etkiden,karmakarışık duygulardan çıkmak istiyor . Kafasını toplaması gerek . Çok yakında hayatının aşkı ile tanışacak .Cenker ve Cihan'ın kankası.

Sevil : Sevil Çokçetin .. 22 yaşında üniversiteden yeni mezun olmuş genç ve güzel bir bayan . Hiç aşık olmamış .Bu yaşına kadar erkeklerden nefret etmiş . Nedeni ise babasının annesini aldatıp ortadan kaybolması , Sevil'i hiç arayıp sormamasıymış . Bir erkeğe daha bağlı kalıp , terk edilmekten korkuyor . Ayçin ile çok iyi anlaşıyor . Kendini işine adamış birisi . Aşkla işim olmaz diyenlerden ama bu yemini çok yakın bir zamanda bozulacak ..

Ayçin : Ayçin Sarı... 22 yaşında üniversiteden yeni mezun olmuş genç ve güzel bir bayan . Cenker ile sevgili. Sevil'in aşık olması nı istiyor . Sevil ile çok yakın arkadaşlar ..

Cenker : Cenker Sürgün .. 24 yaşında genç ve yakışıklı biri.Ekrem ile Cihan'ın kankası . Ekrem'in durumuna çok üzülüyor ve onu bu duygulardan kurtarmak için bir çözüm yolu buluyor. Bu çözümün Ekrem'i eski , deli dolu Ekrem'e çevireceğini düşünüyor . Ayçin'in sevgilisi .

Cihan : Cihan Arıkan .. 24 yaşında genç ve yakışıklı birisi. Ekrem ile Cenker'in kankası . O da aynı şekilde Ekrem'in durumuna çok üzülüyor ve Cenker ile birlik olup Ekrem'e bir plan hazırlıyorlar . Ekrem'e diyor ama kendisi de aşık olmaktan korkan birisi .
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:46 am Paylaş

çok güzel canım, devam =)
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:07 am Paylaş

Teşekkürler tatlım (:
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:08 am Paylaş

çooooooook güzel olmuş :D
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:12 am Paylaş

severek yazdın ona bayılıyorum
unutmamıo yazını burcu burcu
ban yatak döşek bilgisayarda oturuyorum
sen yazmadan kalkamam ki BuseEkrem
nasıl :D
http://forum.emreaydin.org/
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:34 am Paylaş

çok güzel olmuş çok beğendim canım... =)
(=ekrem&sevil=)
Deneyimli
Deneyimli
(=ekrem&sevil=)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 512
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti..!!

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyPerş. Mart 17, 2011 8:52 am Paylaş

süper olmuş devamm
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyCuma Mart 18, 2011 12:19 am Paylaş

Çok teşekkür ederim =) Daha14 harika olmuş :D
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyCuma Mart 18, 2011 4:10 am Paylaş

mavi* demiş ki:
çok güzel olmuş çok beğendim canım... =)
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyCuma Mart 18, 2011 5:21 am Paylaş

Sağol tatlım Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyCuma Mart 18, 2011 7:16 am Paylaş

devam tatlım... =)
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyC.tesi Mart 19, 2011 4:18 am Paylaş

En yakın zamanda yb gelir merak edenler Very Happy)
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptyC.tesi Mart 19, 2011 7:21 am Paylaş

ben çok merak ediyorum ne zaman yazarsın acaba? =)
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptySalı Mart 22, 2011 2:52 am Paylaş

2.Bölüm ::

Sevil'den ::
Ayçin : Heey bana öyle bakmayı kesip odana gider misin ?
Kendimi azarlanan küçük çocuklar gibi hissediyordum.
Sevil : Sana ne giyeceğimi söylemiştim Ayçin.
Gözlerini devirdi.Ardından bana baktı.
Ayçin : Pijama partisine gitmiyoruz Sevil.
Dedi odamı işaret ederek. Direnmenin faydası olmayacağını biliyordum.Odama doğru ilerledim.Arkamdan geldiğini hissediyordum.
Sevil : Yani elin oğlu için neden süsleniyorum ?
Ayçin : Ay Allah'ım delireceğim.Sevil lütfen .
Dedi . Ardından hızlı adımlarla dolabıma yöneldi.Bir çok süslü kıyafet çıkardı.Bunlar benim dolabıma ne zaman girmişti ?

Sevil : Heey bunlar benim kıyafetlerim değil.
Ayçin : Hayır senin.
Sevil : Ben böyle elbiseler aldığımı hatırlamıyorum .
Ayçin : Hatırlamıyorsun çünkü düşünceli arkadaşın sana alışveriş yaptı.
Sevil : Ayçin inanamıyorum sana.
Ayçin : Asıl ben sana inanamıyorum .
Dedi ve bana döndü.
Ayçin : Sevil yıllardır menopozlu bayanlar gibisin .
Bir kahkaha patlattım.
Sevil : Yok artık daha neler.
Ayçin : Bana bunu kanıtlamak için bunların hepsini tek tek deneyeceksin.Ardından kahvaltı edeceğiz.Ordan kuaföre oradan da Ekrem'lere.
Sevil : Ekrem'i tanıyorsun heralde ?
Ayçin : Evet tanıyorum.Yoksa seni bu kadar zorlar mıydım ?
Sevil : Ayçin'den bahsediyoruz.Yani senden .
Ayçin : Yanii belkii zorlayabilirdiiim (:
Dedi göz kırparak. Bu sevimliliği kısa sürmüştü.Hemen yüzüme bir kıyafet fırlattı.
Sevil : Çok naziksin.
Ayçin : Teveccünüz (:

Direnmek istiyordum ama fayda etmeyeceğini biliyordum.Ebeveyn banyosuna gittim.Üzerimi değiştirdim.Aynadaki sanki ben değildim.Karşımda farklı biri duruyordu.Bu Sevil Çokçetin olamazdı.

Sevil'in kıyafeti : http://urun.gittigidiyor.com/MODCLOTH-039-DAN-ELBISE_W0QQidZZ37485549#aciklama

Ayçin : Sevil çok güzel olmuşsun .
Sevil : İlk olarak ben bir erkeğin evine giderken böyle giyinmem . Ayrıca bunu ben hayatta giymem.
Ayçin'in o meşhur bakışlarına mağruz kaldım.
Sevil : Aman canım bir kerelik ne olabilir ki değil mi ?
Kahvaltımızı yaptık.Kuaföre gittik . Ve eve geldik . Elbisemi giyindim ardından ayağıma zorla topukluları giydim . Aksesuarlarımıda taktım.Artık hazırdım .

Ayakkabı : http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSRpMa4V9IpGjHvcUpVEVwqN_0tm6TuNctu0fMcJHDqXka7nIHFdg

Kolye : http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzkJIWxy_9YNElhS50v3wp6nkyJlPOSxHfIO0D2RG-lQUniBWrPA

Ayçin yanıma geldi.
Ayçin : Heh işte şöyle.Muhteşem görünüyorsun.
Sevil : Bana diyene baak Very Happy

Ayçin'in elbisesi : http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_BlnOH2cC_n2K39T4unn_X2y5iJWT1vBI_p_OecjqCJbqtS8Myg

Ayçin : Hadi geç kalıyoruz.

Uzun bir aradan sonra yeni bir erkekle tanışacaktım.Onu merak ediyordum.Bence bu çok doğal bir durumdu.Kısa süre sonra büyük bir sitenin B blokuna geldik.Yürüyordum ama heran düşebilirdim.Topuklularla yürümek ne kadar zordu ?! Kendimi her an rezil edebilirdim.Ayçin kapıyı tıktıkladı. Ve kapı hemen açıldı.
AMAN TANRIM !
Bu çocuk çok farklıydı.Gözleri..Saçları..Aman Sevil ne diyorsun sen ?! Hem çok yakışıklı çocuk sevgilisi vardır.Ama Ayçin ayrıldı demişti.Aman canım sanki kendime alacağım !
Elini uzatmış bana birşeyler diyordu . Ama umrumda değildi doğrusu.Ben onun gözlerine dalmıştım .

Ekrem : Merhaba ? Ben Ekrem .
Birden kendimi topladım.
Sevil : Bende Sevil.
Elini sıktım.O an karnım ağrımaya başladı.İnsanın karnı aşık olunca ağrımaz mıydı ?! Yoksa ben !
Ekrem : Sana sadece Sevil dememde sorun var mı ?
Sevil : Hayır.Tam aksine çok mutlu olurum.

Ahh . ! Apt*l kafam.Ne diyorum ben öyle çok mutlu olurum filan !. İçeri geçtik.Eğer kendi dizayn ettiyse çok güzel bir zevki vardı.
Cenker : Sevil hoşgeldiniz.
Sevil : Merhaba Cenker.
Dedim ve sarıldım.Ardından koltuğa geçtim . Oturduğum koltuk iki kişilikti.Ayçin Cenker'in yanına gitti bana göz kırparak.Ekrem de doğal olarak benim yanıma geldi. Acaba kalp atışlarımı duyuyor muydu ?!
Ekrem : Bir sorun mu var ?
Sevil : Hayır.Herşey yolunda
Dedim kendimi tutamadan gülümseyerek .
Cenker : Sevil seni ilk defa böyle görüyorum.
Ne demeye çalışıyordu ? Yoksa anlamış mıydı ?
Sevil : Nasıl yani ?
Cenker : Bugün pek bir süslüsün
Dedi gülümsemeyle.
Sevil : Bende kendimi ilk defa böyle görüyorum .
Ekrem şaşıran gözlerle bana baktı.
Ekrem : Nasıl yanii ?
Sevil : Yani Ayçin'in zoruyla bu elbiseyi giydim. Ah başımın belası topukluları unutmamak gerek.
Gülümsedi.
Ekrem : Anladım.Çok güzel olmuşsun .
Bu kelimeden sonra benim dünyam adete durmuştu ! Bu çocuk bunları bana mı diyordu ! .
Sevil : T-teşekkür e-ederim.
Ayçin : Sevil karnın ne durumda ?
Sevil : Çok iyiyim Ayçin'cim.
Ekrem : Karnına ne oldu ?
Ayçin : Arkadaşın karnından kelebekler uçuşu---
Sevil : Biraz karnım ağrıyorduda .
Ekrem : Hm.Geçmiş olsun.Ağrın olursa söyle ilaç verebilirim .
Sevil : Peki.
Ayçin: Sizin ortak yanınız ne biliyor musunuz ?
Sevil-Ekrem : Ne ?
Ayçin : Biriniz uzun bir aradan sonra ilk defa bir bayanla,diğeriniz ise beyle tanışıyorsunuz.
Ekrem : Tanışmak demişken numaranı alabilir miyim ?
Dedi bana dönerek.
Ekrem : Bir gün dışarıda görüşebiliriz.
Aahh unuttum ! Benim numaram neydi ? Rezil olduum . Ayçin anladı ve araya girdi.
Ayçin : Ver ben kaydedeyim .
Dedi ve Ekrem'in telefonunu alarak numaramı kaydetti.Ardından benimkine de onun numarasını. Yemeğe oturduk.
Sevil : Bunların hepsini sen mi yaptın ?
Ekrem : Evet.Bu sıralar kafamı dağıtmam gerek.
Sevil : Cihan nerede ?
Ayçin : Biraz işi varmış.Bizimle birlikte olmayacak bugün.
Sevil : Hm..
Yemeklerimizi bitirdik.Ardından Ekrem'le uzun uzun konuştum.O da kızlara güvenemiyor.Çok acı çekmiş.Sankii...Sanki benim bay versiyonumdu . Zaman birden akıp gitti ve gitme vakti geldi.

Sevil : Neyse biz kalkalım .
Ekrem : Yine gelin.Lütfen.
Sevil : Numaram sende var.Görüşeceğiz.
Ahh . Ne diyordum ben yine !
Ekrem : Zevkle .
Dedi kocaman bir gülümsemeyle.
Eve geldim . Kıyafetimi astım.Pijamalarımı giydim.Ayçin'e iyi geceler demeye gittim.Ama çoktan uyumuştu.Kulağına fısıldadım.
-Teşekkür ederim ..

Ardından odamın yolunu tutarak huzurlu bir şekilde uykuya daldım ..
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptySalı Mart 22, 2011 2:54 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık devam süper:)
BusEkrem*
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BusEkrem*

MesajKonu: Geri: ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! ***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?! EmptySalı Mart 22, 2011 2:58 am Paylaş

Sağol canım (:

***Senin Aşkınla Hayata Yeniden Başladım Ben*** "2.bölüm sayfa 4.İNSANIN KARNI AŞIK OLUNCA MI AĞRIR ?!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki