Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

adini kalbime yazdim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

adini kalbime yazdim Empty
MesajKonu: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPaz Mart 27, 2011 9:04 am Paylaş

ben yeni uye sayilirim ve senaryo yazmak istiyorum. yanlis yerde konu actiysam özur dilerim. birde bana nasil yazacagimi yazarsaniz sevinirim...
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPaz Mart 27, 2011 9:39 am Paylaş

yok canım yanlış yere yazmamışsın
senaryo yazmak yani ilk önce bir konu bellirle karakterleriyle birlikte sonra istersen
tanıtımı koy yada birinci bölümü koy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: adini kalbime yazdim (1.bölum) adini kalbime yazdim EmptyPaz Mart 27, 2011 7:12 pm Paylaş

tesekkurler yardimin icin Question

ben daha cok ekrem sevil olarak yazacagim

konu: cakil taslari kaldigi yerden devam ediyor.ekrem hastalanmistir (tumör) ve tedavi icin avrupaya gitmistir. zeynep ve ekrem olayindansonra sevil barismistir ama ekrem hasta oldugunu ögrendikten sonra sevilden ayrilmistir. konuyu daha cok sevil anlatiyor. aradan 3 yil gectikten sonraki olaylar ve sevilin yikimini anlatiyor bu senaryo. karakterler ayni.

Sevil
ekremi görmeye gidiyorum, ve onu cook özledim, halbuki üc saat önce birlikteydik , cok heycanliyim icim kipir kipir ekrem bana supriz yapacakmis. herzamanki kafede bulusacaktik...

kafe
kafeye gelmisttim artik , herzamanki yerde pencere kenarinda oturuyordu. yuzunde garip bir huzun vardi öyle oturmus disariya bakiyordu yanina geldigimi bile farketmedi. hemen bende karsisina oturdum sonra beni gördu, öylece baktti bana...

s: askim iyimisin, neden yüzün asik??
e: yooo ben iyiyim yuzum asik degil yani
s: eee söylicekmisin suprizi :D
e: ne suprizi kizim , ben sIkIldIm artik senden , ayrilmak istiyorum...
s: ekrem askim, saka mi bu ( elimi uzattim dokunmak icin)
e: cek elini kizim, hih ne sakasi hem??
s: ama ben anlamiyorum ne oldu , kirdimi seni??
e: ne amasi ne sandin seni hep sevecegimimi??? , sana söyledigim sözler yaptigim butun siirinlikler hepsi yalandi, seni hic sevmedim hic, Cenkerle senin uzerine iddiaya girdik ve ben kazandim seni kendime asik ettim ama artik seninle isim bitti hahahah

o an okadar sinirlendimki, bir hisimla ayaga kalkttim elimi kaldirip butun gucumle tokat attim, kendimi okadar zor tutuyorumki ama aglamayacagim bu zevki ona yasatmayacagim. hemen kosar adimlarla ordan cikktim. son gucumle kactim ordan.

ekrem
özur dilerim askim , özur dilerim bunu yapmak zorundaydim senide kendi karanligima kendi gölgeme hapsedemezdim sana bunu yapamazdim. kalbim aciyor guzelim kalbim.

sevil
hic kimseyi görmuyorum artik, odama girdim kapimi kapattim ve bitkin olan bedenimi kapiya yasladim, gözlerimi kapattim, ayaklarim tasiyamiyordu artik agirilimi yere cökttum. beynim bosaldi , adi artik kalbimi acitiyordu kandirdi beni , insan bir insan birsini hem delicesine sevip hemde nefret edermi?? yuregim kaniyor, sizim sizim sizliyor kalbim. ADINI KALBIME YAZDIGIM GUN EN BUYUK GUNAHIM OLDU. ellerim kaniyor basim dönuyor, göz kapaklarim cok agirlastti , KARANLIK...

1.bölumun sonu insallah begenirsiniz

En son 07kubra tarafından Cuma Nis. 01, 2011 7:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sewil_ekrem<3
Yeni Üye
Yeni Üye
sewil_ekrem<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 12
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : sanane
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : of dünya of

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPtsi Mart 28, 2011 1:58 am Paylaş

spermiş bn bayıldm
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:25 am Paylaş

Yalnız senaryonun ismi benimkile çok çok benziyor benimkinin ismi adımı kalbine yaz zaten doğrusuda öyle =)
Hayırlı olsun
Yeni bir senarist çıktı =)
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPtsi Mart 28, 2011 6:10 am Paylaş

Ümi[T]ürükÜ demiş ki:
Yalnız senaryonun ismi benimkile çok çok benziyor benimkinin ismi adımı kalbine yaz zaten doğrusuda öyle =)
Hayırlı olsun
Yeni bir senarist çıktı =)

evet ben de fark ettim =) hemde cok benziyor

yb bekliyorum =)
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPtsi Mart 28, 2011 6:52 am Paylaş

en kisa zamanda yazacagim Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyCuma Nis. 01, 2011 7:12 am Paylaş

Sevil
ekremi görmeye gidiyorum, ve onu cook özledim, halbuki üc saat önce birlikteydik , cok heycanliyim icim kipir kipir ekrem bana supriz yapacakmis. herzamanki kafede bulusacaktik...

kafe
kafeye gelmisttim artik , herzamanki yerde pencere kenarinda oturuyordu. yuzunde garip bir huzun vardi öyle oturmus disariya bakiyordu yanina geldigimi bile farketmedi. hemen bende karsisina oturdum sonra beni gördu, öylece baktti bana...

s: askim iyimisin, neden yüzün asik??
e: yooo ben iyiyim yuzum asik degil yani
s: eee söylicekmisin suprizi :D
e: ne suprizi kizim , ben sIkIldIm artik senden , ayrilmak istiyorum...
s: ekrem askim, saka mi bu ( elimi uzattim dokunmak icin)
e: cek elini kizim, hih ne sakasi hem??
s: ama ben anlamiyorum ne oldu , kirdimi seni??
e: ne amasi ne sandin seni hep sevecegimimi??? , sana söyledigim sözler yaptigim butun siirinlikler hepsi yalandi, seni hic sevmedim hic, Cenkerle senin uzerine iddiaya girdik ve ben kazandim seni kendime asik ettim ama artik seninle isim bitti hahahah

o an okadar sinirlendimki, bir hisimla ayaga kalkttim elimi kaldirip butun gucumle tokat attim, kendimi okadar zor tutuyorumki ama aglamayacagim bu zevki ona yasatmayacagim. hemen kosar adimlarla ordan cikktim. son gucumle kactim ordan.

ekrem
özur dilerim askim , özur dilerim bunu yapmak zorundaydim senide kendi karanligima kendi gölgeme hapsedemezdim sana bunu yapamazdim. kalbim aciyor guzelim kalbim.

sevil
hic kimseyi görmuyorum artik, odama girdim kapimi kapattim ve bitkin olan bedenimi kapiya yasladim, gözlerimi kapattim, ayaklarim tasiyamiyordu artik agirilimi yere cökttum. beynim bosaldi , adi artik kalbimi acitiyordu kandirdi beni , insan bir insan birsini hem delicesine sevip hemde nefret edermi?? yuregim kaniyor, sizim sizim sizliyor kalbim. ADINI KALBIME YAZDIGIM GUN EN BUYUK GUNAHIM OLDU. ellerim kaniyor basim dönuyor, göz kapaklarim cok agirlastti , KARANLIK...

1.bölumun sonu insallah begenirsiniz
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyCuma Nis. 01, 2011 7:13 am Paylaş

çok güzel
devam(:
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyCuma Nis. 01, 2011 7:22 am Paylaş

güzel olmus =)

yb bekliyorum
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptySalı Nis. 12, 2011 9:24 am Paylaş

3 yil sonra
hayatimin 3 yili o gittikten sonraki uc yili nasilmi gecti??
yiprattici , öldurucu ve acimasiz gecti. hayatimin en buyuk kabusuydu. derinmis cok derinmis ona hissetiklerim, zor oldu onu unutmak, cok zor.
bir vicdansiz yuzunden hastanede tedaviyle ayakta kaldim. o adini azima almaktan korktugum insani cok cok derine gömdum, hafizamandan sildim ama kalbimide hayata kapattim.
peki gercekten maziyi kalbime gömmusmuydum??

hastaneden ciktiktan aylar sonra yagmurlu bir gunde dolasiyordum elimde semsiyeyle. kulaklarimda mp3 calarla dinledigim sarki beni daldirmistti taki orayi görene dek...

yagmurlu gunden 1 ay sonra
oturmus yorgunlugumu agir agir yudumladigim kahvemden cikartiyordum, ayni zamanda ise hesap kitap isleriyle ugrasiyordum, kendimi cok enerjik ve mutlu hissediyordum burda. bir ay önceki o gun görmusttum bu kafeyi ve hayata tutanabilmek icin bu kafeyi pastane yapttim. kendimi hem islere hemde pasta yapmaya birakirken herseyi unutuyorum, hersey siliniyordu gözumde ve yuregimde.

2 ay sonra
burayi adam haline getirmis herkeze sesimizi duyurmusttuk artik, artik gunlerim cok yogun ama keyifli geciyordu, ama yanliz kalinca hayat yine acitiyordu beni.
yine yogun oldugumuz bir gundu ben özel bir siparis olan pastayla ugrasirken calisanin biri gelmisti ve bir problem oldugunu söylemisti.

g1: efendim 6 numarali masa pasta siparis verdi halde gelmedigini ve cok bekledigini söyledi, adam cok sinirli ve sefinizi cagirin diye bagiriyor.
s: peki bir dakka
g1: tamam efendim

kafe:
s: buyrun bey efendi nasil yardimci olabilirim??
a: nasilmi, nasilmi??? pardon ama hanimefendi siz nasil sefsiniz böyle, bukadar tembel garsonlarla nasil calisiyorsun.
s: lutfen bey efendi sakin olunuz
a: sakin olamam efendim sakin olamam, isinizi iyi yapicaksiniz efendim iyi
s: bakin bey efendi sorun nedir söyleyinde bir care bulalim böyle bagirmakla bir yere gelemezsiniz
a: bir pasta istedim, sadece bir pasta ama 2 dakka gecti daha gelmedi, bu nasil bir tembeliktir yahu
s: bakin bey efendi beyenmiyorsaniz cikin burdan 2 dakka tahamulunuz yoksa sizin disarida bile dolasmamalisiniz
a: siz ne demek istiyorsunuz hanim efendi
s: nasil anladiysan
a: kadin olmasaydin ben sana gösteriridim ama
s: yok yaaa ne yapardin

sesler yukselmistti artik sevil garsonlar ve adam koyu bir kavgaya tutusmuslardi araya siddete girmeye baslamistti iki takim birbirine tekme tokat girismislerdi ve yenen sevil tarafi olmusttu hepsi toplanip adami pastaneden atmislardi.

a: sizi sikayet edicem görursunuz hepinizi tiktiracagim iceriye.
s: cok konusuyorsun, elinden geleni ardina koyma

sevil:
iceriye girmisttim artik bunuda böylece atlattik, mecbur kaldigim icin musterilerden özur diledim.

s: az önce olanlardan cok özur dilerim, bir daha böyle bir s....
....: SSEEVVVIILLL!!!!!
s: SSEENN!!!!

SEVILIN ARKASINDAKI KIM?
SEVIL NEYE SASIRIYOR ?
SEVIL SIMDI NE YAPACAK??

BU VE DAHA FAZLASI 3UNCU BÖLUMDE SAKIN KACIRMAYIN...

insallah begenirsiniz Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptySalı Nis. 12, 2011 9:27 am Paylaş

3 yil sonra
hayatimin 3 yili o gittikten sonraki uc yili nasilmi gecti??
yiprattici , öldurucu ve acimasiz gecti. hayatimin en buyuk kabusuydu. derinmis cok derinmis ona hissetiklerim, zor oldu onu unutmak, cok zor.
bir vicdansiz yuzunden hastanede tedaviyle ayakta kaldim. o adini azima almaktan korktugum insani cok cok derine gömdum, hafizamandan sildim ama kalbimide hayata kapattim.
peki gercekten maziyi kalbime gömmusmuydum??

hastaneden ciktiktan aylar sonra yagmurlu bir gunde dolasiyordum elimde semsiyeyle. kulaklarimda mp3 calarla dinledigim sarki beni daldirmistti taki orayi görene dek...

yagmurlu gunden 1 ay sonra
oturmus yorgunlugumu agir agir yudumladigim kahvemden cikartiyordum, ayni zamanda ise hesap kitap isleriyle ugrasiyordum, kendimi cok enerjik ve mutlu hissediyordum burda. bir ay önceki o gun görmusttum bu kafeyi ve hayata tutanabilmek icin bu kafeyi pastane yapttim. kendimi hem islere hemde pasta yapmaya birakirken herseyi unutuyorum, hersey siliniyordu gözumde ve yuregimde.

2 ay sonra
burayi adam haline getirmis herkeze sesimizi duyurmusttuk artik, artik gunlerim cok yogun ama keyifli geciyordu, ama yanliz kalinca hayat yine acitiyordu beni.
yine yogun oldugumuz bir gundu ben özel bir siparis olan pastayla ugrasirken calisanin biri gelmisti ve bir problem oldugunu söylemisti.

g1: efendim 6 numarali masa pasta siparis verdi halde gelmedigini ve cok bekledigini söyledi, adam cok sinirli ve sefinizi cagirin diye bagiriyor.
s: peki bir dakka
g1: tamam efendim

kafe:
s: buyrun bey efendi nasil yardimci olabilirim??
a: nasilmi, nasilmi??? pardon ama hanimefendi siz nasil sefsiniz böyle, bukadar tembel garsonlarla nasil calisiyorsun.
s: lutfen bey efendi sakin olunuz
a: sakin olamam efendim sakin olamam, isinizi iyi yapicaksiniz efendim iyi
s: bakin bey efendi sorun nedir söyleyinde bir care bulalim böyle bagirmakla bir yere gelemezsiniz
a: bir pasta istedim, sadece bir pasta ama 2 dakka gecti daha gelmedi, bu nasil bir tembeliktir yahu
s: bakin bey efendi beyenmiyorsaniz cikin burdan 2 dakka tahamulunuz yoksa sizin disarida bile dolasmamalisiniz
a: siz ne demek istiyorsunuz hanim efendi
s: nasil anladiysan
a: kadin olmasaydin ben sana gösteriridim ama
s: yok yaaa ne yapardin

sesler yukselmistti artik sevil garsonlar ve adam koyu bir kavgaya tutusmuslardi araya siddete girmeye baslamistti iki takim birbirine tekme tokat girismislerdi ve yenen sevil tarafi olmusttu hepsi toplanip adami pastaneden atmislardi.

a: sizi sikayet edicem görursunuz hepinizi tiktiracagim iceriye.
s: cok konusuyorsun, elinden geleni ardina koyma

sevil:
iceriye girmisttim artik bunuda böylece atlattik, mecbur kaldigim icin musterilerden özur diledim.

SEVILIN ARKASINDAKI KIM?
SEVIL NEYE SASIRIYOR ?
SEVIL SIMDI NE YAPACAK??

BU VE DAHA FAZLASI 3UNCU BÖLUMDE SAKIN KACIRMAYIN...

insallah begenirsiniz
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPerş. Nis. 14, 2011 6:58 am Paylaş

süper olmuşVery Happy
çok begendim:/
ellerine sağlık Very Happy
devam
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPerş. Nis. 14, 2011 7:52 am Paylaş

çok güzel (=
devam
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPerş. Haz. 09, 2011 7:19 am Paylaş

3.bölum
sevil:
bu imkansiz sen yani o, nasil?. ben , ben gercekten onumu göruyorum? yada hayalini mi göruyorum?, yuregimi azda olsa susturmusken azda olsa aciyi dindirmisken neden? neden geldi? . onu göruyorum tam karsimda dizlerim tutmuyor , kalbim deli gibi carpiyor ve acisini unutugum o hancerlerin biraktigi yaralar tekrardan kanamaya basladi . adini unutmak istedigim dilimdende gönlumdenden silmek istedigim o acimasiz insan karsimdaydi ve ben , ben hala ona a...
hayir bukadar gucsuz olmamaliyim, simdi ne yapicam?, neden bana öyle bakiyor neden?
gözlerim dolmaya baslamistti, cok yakindi dizlerim cökecektti, etrafim dönmeye basladi , yerimden kipirdayamiyordum cunku ayakklarim beni oldugum yere kilitlemisti. yuzumde bir islaklik hisettim agliyordum. gözlerimi yere dikttim farketmesin istedim ve bu mutlulugu ona vermemek icin, biran icim nefretle doldu, kalbimi unuttum kaldirdim basimi bakttim sinirle ama birsey vardi o gözlerde huzun, ama neden?, bir sure bakttim gözlerinin icine, o´da bana baktti. saniyeler, dakikalar gecti ve gecti yerimizden bir santim bile oynamadik. bana öyle bir bakiyorduki icime icme ta derinlere deyiyordu, sol yanim bakislariyla carpiyordu . basimi öne eydim aciyla huzunle kivraniyordu kalbim. icimden yuze kadar saydim kalbim ritmini bulsun diye ne fayda , özlemistti ama bir yanim onu hasret kalmisttim onun yuzune. basimi kaldirdim bakttim ona , neee?? agliyordu . o o agliyordu!!!
g1: sevil hanim bize bir dakika bakarmisin , sizin yardiminiza ihtiyacimiz var!!
s: ge ge geliyorum bir dakika , yavasca arkami döndum yuruyebilecegimden emin degildim ama yurumeye basladim , gidiyordumki kisik ve can alici sesiyle o...
e: sevil birdakika bakarmisin?
hemen , kosar adimlarla iceriye gittim ve kendimi bir sandalyeye attim, nefes nefese kalmisttim , elim kalbimin ustundeydi hala deli gibi carpiyordu , aglamaya basladim agladim sesizce taki garson gelinceye kadar.
g1: pardon sevil hanim iyimisiniz?
s: iyi iyiyim , ne yardim lazimdi?
g1: cok özur dilerim efendim biz halletik zaten.
s: peki, oturdum oldugum yere , dakikalar gecti . dayanamadim ve iceriye bakttim, musterilere bir göz gezdirdim tabiki onu ariyordum, ve gördum salonun en dibindeki masada benim en cok sevdigim köseye oturmus , ve benim yaptigim gibi disariyi seyrediyor du . uzakta olsa bana göruyordum gözleri parliyordu hala doluydu cok sakindi benim tanidigim kisi gibi degildi . bana dogru döndu birden ve ben bir hisimla iceriye gectim.
yarim saat sonra...
dallmistim . duygularim, hislerim, dusuncelerim , kalbim , yuregim karma karisikti kafamda bin soru vardi ve patlamak uzereydi...
g1: pardon sevil hanim
s; hiiiii, eshedü enllaaa
g1: ayyy cok özur diler...
s; yaa insan bir seslenir ödumu aldin yaaa..
g1: cok özz...
s: tamam tamam ne diyecektin!!!
g1; sey sizi görmek isteyen biri var , adi ekrem mis!!
s: iii sey ona benim ciktigimi söyle..
g1: peki efendim.
ekrem:
onu gördum 3 yil önce terk ettigim dunyalar guzelimi, icim sizladi, yandi , curudu kule döndu sanki. hala ayniydi hala cok guzel. hala cok tatli. onu ayni hayir hayir daha fazla seviyordum, o acimasiz aci veren tedavi zamanlari onsuz gectti o daha cok aci veriyordu ama yapamazdimki onuda benimle birlikte ölduremezdim buna kalbim dayanamazdi ama onsuzda ben öluydum ,simdi onu gördum belki yine ...
g: sey efendim sevil hanim yoklar.
e: nasil ya , ben burdaydim hic cikmadiki.
g; sey bey efendi sevil hanim gittiler lutfen zorluk cikarmayin..
e: yalan söyluyorsun!!!
g: hayir efendim kendileri yoklar, aceleleri vardi ve arka kapidan cikttlar, seslerimiz yukselmistti ve musteriler bize bakiyordu, cok sinirlenmisttim ve garsonu dinlemeyip iceriye gittim.
sevil: hiiiiiii! buraya geliyor ne yapacagim, hem montumu, hemde cantami alip acil kapisindan cikttim.
ekrem: iceriye sinirle, umutla heryere bakttim ama bulamadim, ve kos koca bir hayal kirikligiyla kendimi o azgin sonbahar yagmuruna attim. hizli hizli adimlar atiyordum, dusunceler, duygular hersey birbirine karisti ve ona olan buyuk askim vardi tabi. sirilsiklamdim, usudum, yoruldum aldiris etmedim. nereye gidecegimi bilmiyordum sadece ayakklarim beni yönlendiriyordu ve geldigim yer ayakklarim beni o bankin önune getirmistti sahile. seville birsuru animiz olan o yere. bedenimi tasiyamiyordum artik cok agirlasmisttim ve o yere oturdum. basimi kaldirdim siddetle yagmur yagiyordu yuzume. bir sure öyle durdum ve.....
sevil:
ne hissetigimi bilmiyorum, ne yaptigimi , nereye gitigimi bilmiyorum . öylece yuruyorum nereyemi geldim???
karanlikti ayakklarim beni bildigim biryere getirdi guzel anilari olan biryere getirdi SAHILE getirdi . basim eyik yuruyordum , birden titrek sesler duymaya basladim, cok korkmusttum ama meraklanmisttim´da, bir sure durdum dinledim sonrada merakima yenik dusup banka dogru yurudum veeeeeeeeeeeeeeee....
s: seeennnn...
ayyyy cok usumus , sirilsiklam olmus ve cok titriyor ne yapsam, cok endiselendim cunku atesi vardi , tek bir caresi vardi oda onu bana göturmektti. onu zorda olsa tasidim kolumda bir taksi cevirip eve gittik. hemen kanepeye bir yer hazirladim ve onu yatirdim cok titriyordu ve sayikliyordu.
e: sevilll, sevilll, sevill
s: ssshhhhh, simdi atesini dusurecegim biraz bekle.
hemen iceriye mutfaga gidip sicak corba pisirdim , hemen bir kaseye koyup salona gittim.
s: eee ekrem , hadi kalk corba getirdim , tam olarak kendinde degildi yastigi duzelttim kollarindan tutup dogrulttum onu, yavas yavas kasik kasik corbayi icirdim ve uzerindeki gömlegi cikardim.
ve aklima sirkeli su atese iyi geldigi geldi ve hemen icerden getirdim. kucuk bir havluyu islattip anlina koydum hala cok titriyordu, bir sure ugarstiktan sonra birden ekrem doguruldu cok hizli bir sekilde , aramizda santimler vardi nefesi yuzumu yalayip geciyordu, kalbimin sesini acayip duyuyordum nefes nefese kalmisttim. bir sure bakisttik ve.....
3.bölum sonu , insallah begenirsiniz
yorumlar....
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPerş. Haz. 09, 2011 7:35 am Paylaş

harika olmuş
ellerine saglık
çok güzel olmuş
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: adini kalbime yazdim adini kalbime yazdim EmptyPerş. Haz. 09, 2011 7:50 am Paylaş

Çok hoşuma gitti.

Ellerine sağlık.

adini kalbime yazdim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası