Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 Empty
MesajKonu: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:29 am Paylaş

Bu Senaryo turku'm ile ortak senaryomuzdur
Her bölümü yarıya yarı yazıyoruz
Umarım beğenirsiniz

Ufukta Güneşi Beklemek Gibidir Senin Aşkını Beklemek

türkü:(TÜRKÜ TURAN)18 yaşında zeki güzel bir kız. Eskiden yaşadığı olaydan dolayı çok acı çekmiş aşka küsmüş. Yıldız teknik üniversitesinde 1.sınıf doktorluk okuyor. Deli dolu neşeli biri ama içinde ne fırtınalar kopuyor kimse bilmiyor. Kolay arkadaş edinir,sıcakkanlı sempatiktir. Ayrıca hobi olarak küçükken öğrendiği kemanı çalmayı çok seviyor. Çokda güzel çalıyor.

Ümit:(ÜMİT KANTARCILAR)18 yaşında yakışıklı bir genç.yıldız teknik üniverstesinde işletme 1.sınıfta. Pürneşe,girdiği ortama hemen ayak uydurabilenlerden. Herkesle arkadaş olur ama dostlarını özenle seçer pek kimseye kolay kolay güvenmez. Sempatik sıcakkanlı biri.

Aslı:(ASLI ENVER)18 yaşında güzeller güzeli bir kız. Yıldız teknik üniversitesinde moda bölümü 1.sınıfta. Dışarıdan biraz soğuk aksi biri gibi ama aslında çok neşeli sıcakkanlı biri. Dostlarının yanına rahat olabiliyor ve istediği gibi davranıyor. Aşkla hiç tanışmadı... Belli mi olur? Very Happy

İbrahim:(İBRAHİM KENDİRİCİ)18 yaşında yakışıklı bir genç. Yıldız teknik üniversitesinde mimarlık bölümü 1.sınıf öğrencisi. Aklı başında ağır başlı uyumlu biri. Sıcakkanlı ama biraz önyargılıdır. Bu önyargıları ilk defa birine işlemiyecek.

okan:(OKAN YALABIK):23 yaşında ümitin abisi dürüst zeki bir insan herkese yardım eder kardeşiyle geldigi istanbulda avukatlık yapmaya başlıyıcak

selma:(selma ergeç):23 yaşında güzel temiz kalpli biri kitap okumayı müzik dinlemeyi çok sever mütevazı bir insandır türkünün ablasıdır kardeşini çok sever ve çok korur
aşka karşı bir önyargısı ve korkusu var istanbula avukatlık yapmak ve kardeşinin yanında olmak için geldi

Türkü ve Selma birbirine çok düşkün iki kız kardeş,anne ve babalarını çok küçükken kaybettikleri için birbirilerine çok bağlılar Türkü'nün üniversiteyi İstanbul'da kazanması üzerine ikiside İstanbul'a taşınırlar

Ümit ve abisi Okan abi kardeşten öte iki arkadaş gibi büyümüşlerdir ve artık ikiside hazır oldutkan sonra beraber bir eve çıkmışlardır,eh alışmakta pek kolay olmamıştır tabiikide

Aslı anne babasının ayrılması üzere anneannesi ve dedsiyle güzel bir yaşam sürmektedir küçüklüğünden beri elinde kağıt kalem sürekli çizim yapan Aslı'nın modacı olması çevresini pekte şaşırtmamıştır!

İbrahim,mimarlığı lisede kafaısna koymuş çalışarak sonunda üniversiteyi tutturmuştur,ailesiyle yaşıyordur! kendi emekleriyle üniversiteyi kazanmış temiz mert bir gençtir yardım sever ve sag duyulu bir insandır

Bol yorumlu bol beğenili ve uzun ömürlü olur umarım =)

En son Ümi[T]ürükÜ tarafından Cuma Nis. 01, 2011 6:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 Empty
MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:37 am Paylaş

konunuz hayırlı olsun 1.bölümü bekliyorum Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:46 am Paylaş

teşekkür ederiz canım
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:51 am Paylaş

Çok güzell..
1. Bölümü bekliorumm
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:52 am Paylaş

1. Bölümü merakla bekliyorumm..
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:00 am Paylaş

bende ilk bölümü bugün bekliyorum:)ellerinize sağlık:D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:22 am Paylaş

teşekkür ederiz arkadaşlar yorumlara baglı ne zaman gelecegi:)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:28 am Paylaş

Çok teşekkür ederiz
Bakalım ilk bölümde neler olucak? =)
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:38 am Paylaş

tanitim ve oyuncu secimleri gayet guzel olmus ikinizede basarilar
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:55 am Paylaş

çok teşekkür ederiz:)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 6:02 am Paylaş

Çok Teşekkür Ederiz
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyPerş. Mart 31, 2011 7:22 am Paylaş

ayçinnnnn demiş ki:
konunuz hayırlı olsun 1.bölümü bekliyorum Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyCuma Nis. 01, 2011 3:42 am Paylaş

teşekkürler
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:45 am Paylaş

Ufukta Güneşi Beklemek Gibidir Senin aşkını Beklemek

1-bölüm

Türkü sabah pür neşe uyandı kahvaltısını çabucak yapıp ablasının odasının kapısını araladı,uyanmış vede duşa girmiş olmalıydı! Onu rahatsız etmek istemezdi , odasına geçip hazırlanmaya başladı nede olsa okulun ilk günüydü hemde bambaşka bir okul! Üniversite! Ortam arkadaşlar hocalar apayrı! Kotumu altıma geçirip dolabımdan mavi tişörtümü çıkardım , onuda giyip saçlarımı taradım ve hazırdım çantamı kapıp odamdan çıktım ablam mutfaktaydı ne çabuk hazırlanıyor bu kız! Mutfağa geçip yanağına bir öpücük kondurdum

T;Günaydıınn =)
S;Günaydın tatlım ne bu neşe?
T;hiiç öylesine ablacım sana afiyet olsun ben çıkıyorum
S;dur ben seni bırakırdım , acele etme
T;Yok sağol ben giderim şurası zaten yürüyüş olur benim için
S;emin misin?
T;eveett hadi hoşça kal
S;iyi şanslar
T;sağol =)

Rüzgar gibi evden çıktı,Selma ise evde tek başına kaldı

Ümit yine uyanamamıştı,onu uyandırmak ise abisi Okan’a düşmüştü! Okan hazırlandıktan sonra Ümitin odasına girdi ve hiç ses etmeden yorganı bir anda üstünden çekti,bu şok ile ümit anında uyanmıştı!

Ü;noluyor ya?
O;sanada günaydın uykucu kalk hadi
Ü;ya daha var uyucam ben
O;ümiitt! Kalk çabuk uyuşuk!
Ü;ama abi daha çok var
O;yok! Daha hazırlanıcaksın kahvaltı yapıcaksın ohooo!
Ü;aman be kalktık işte ya
O;şöyle adam ol
Ü;adamım ben!

Ümit geç kaldığnın farkına varınca hızlı bir şekilde hazırlandı beyaz tişörtün üstüne mavi gömleiğini geçirdi altınada açık mavi kotunu giydi saçlarını şöyle bir havalandırdı işte tamamdı! Kahvaltı masasına uğramadan kapıya yöneldi ayakkabılarını giyerkende içeriye sesleniyrodu

Ü;ağabeycim sana doyum olmaz afiyet olsun hadi ümit kaçar!
O;güle güle!

Okan tek başına kahvaltısını edip toparlandı ve oda aynı hızla evden çıktı,biraz daha oyalanırsa oda büroya gecikebilirdi! Bu gün yeni birisi gleiyordu vede onunla aynı odayı paylaşmak zorundaydı!

Aslı bu sefer erkenden uyanıp kahvaltıyı o hazırlamak istedi,kalkıp kırmızı elbisesini giydi kırmızı tşakı küpeleriyle çok güzel durmuştu mutfağa geçtiğinde hazır bir sofra gördü anneannesi yine ondan erken davranmıştı!

A;anneanne ne gerek vardı ben hazırlardım
Ayşe;olurmu öyle şey kızım ilk günün bu güzel güzel yede karnın doysun dersleri anlayabilesin
A;çok saol anneanneciğim
Osman;oo günaydınlar efendim
A;günaydın dedeciğim
Ayşe;günaydın Osman efendi
O;neye borçluyuz bu güzel kahvaltıyı?
Ayşe;aslı’nın üniversitedeki ilk günü ya
A;çok abarttınız ama
Ayşe;yok yok abartmadık dönüm noktası bu kızım
A;anneanneciğim valla gecikiyorum ohh karnımda doydu hadi hoşçakalın

Dedesinin ve anneannesinin yanaklarından öpüp çıktı !

İbrahim annesinin o güzel sesiyle uyandı varmıydı bundan ötesi?! Ağır ağır giyindi yeşil gömleği ile koyu renk pantolununu giymişti kahvaltı etmek istemiyordu ama annesi onu aç olarak okula göndermezdi mecburen kahvaltı masasına oturdu

İ;günaydın
Leman;günaydın oğlum
Serdar;günaydın koç
İ;yha ben yemesem
Leman;olur mu öyle şey! Hadi oğlum ye biraz bak dersleri alamz kafan sonra
İ;alır anneciğim merak etme alır!
Leman;İbrahim!
İ;tamam anne tamam!

İsteksizde olsa bi kaç şey yedi ve geç kalma bahanesi ile evden çıktı,birkaç saatliğine özgürdü!

İbrahim,ümit,aslı,türkü! Hepside kantine inmişlerdi! Kantin resmen ana-baba gününe dönmüş herkes bir şeyler alıyor koşuşturuyordu! Türkü biraz ilerledi karşıda ir tane boş masa vardı hızlı adımlar ile oraya yaklaştı,ümit türküyü fark etti o kapmadan gidip kendisi oturmalıydı koşar aıdmlarla masaya yöneldi! Aslı ise boş masayı gözüne kestirmişti yaklaşmıştı,İbrahim mecburen tek kalan masaya doğru yürümeye başaldı

4 el masanın etrafındaki sandalyeye dokunmuş ve geriye doğru çekip oturmak için yönelmeşti ama her biri aynı anda masaya ulaştıkları için önce hiçbiri oturamadı! Aslı şöyle bir herkesi süzüp yerine oturdu ve çanasından kitabını çıkardı umursamazları oynuyordu!

Türkü aslının tavırını anlayamadı ama kendini gülmekten alamadı yavaşça sandalyesine oturdu

İbrahim tekrar etrafına baktı tek boş kalan yer burasıydı kaderine yenik düşüp sandalyesine kuruldu

Ümit ise içten içe kahkahalar atıyor ama belli etmiyordu bu masayı türkünün elinden kapmak isterken bir masada birbirinden habersiz 4 kişi vardı! Sanadalyesine oturup gözlerini türküye dikti

türkü durduk yere üflemeye başlar

ümit:ikide oku üfle sevaba girersin

türkü:efendim

ümit:diyorumki hatimde ediceksen sırtımızı kıbleye dogru dönelim

türkü:allah allah rahatsız olduysan kalk git seni zorla tutan mı var

ümit:bana bak (biraz duraklar)

türkü:türkü türkü

ümit:her neyse türkü

türkü:benim adım herneyse degil türkü kardeşim

ümit:tanıştıgıma memnun oldum bende ümit(muzur birşekilde gülümser ve elini sıkar)

ümit:pışt sarıkız

aslı:ne

türkü:odunmusun oglum o inek adı

ümit:yani arkadaş sarışında ben o anlamda şey etmiştim de

aslı:adım aslı adımla hitap edersen sevinirim! zaten birdaha karşılışacagımızıda sanmıyorum

ümit:ama şimdi ne oldu ortam gerildi hiç gerek yok

ibrahim:tanıştıgıma memnun oldum biraz sonra derse giricez ben kaçıyorum

ümit:şimdi böyle mi olduk bizki sevgi yumaklarıydık bizki ayrılmaz dörtlüydük nerde verdigimiz sözler hani elleriniz de

herkez şaşkınlıkla ümiti izliyordur

türkü:ne içipte geldigini inan çok merak ediyorum

ümit:süt içip kafayı buluyorum kafayımı buluyorum uykum mu geliyor aslında orasını daha çözemedim

herkez güler

ümit:telefonlarınızı şey etseydik

aslı:of

türkü:tamam veriyorum

hepsi birbirilerinin telefonunu alır ve derslerine girerler

selma adliyenin içinde elinde dosyalar koşturuyordur
selma:of çok geç kaldım ya

selma:ee pardon bakarmısınız 33 numaralı oda nerde biliyormusunuz

x:yok bilmiyorum

selma koşmaya devam eder

selma:allahım ya burda çalışmıyormusun nasıl bilmezsin

ve pat:) birine çarpar dosylar yere dagılır

okan:çok pardon

selma:allah kahretsin ya

okan:ben çok özür dilerim yanlışlıkla oldu

selma:birde istiyerek olsaydı!

ikiside yere çömelir ve dosyaları toplarlar

selma:of bırak ben toplarım
dosyaları alır ve gider

Bölüm sonu
Bol yorum ve replik bekliyoruz
Umarım beğenirsiniz canlar
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:51 am Paylaş

çok güzel olmuş
ellerinize sağlık(:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyCuma Nis. 01, 2011 7:39 am Paylaş

Teşekkürler
Beğenilmedi galiba
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyCuma Nis. 01, 2011 10:45 am Paylaş

ellerinize sağlık çok gzl olmuşVery Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyCuma Nis. 01, 2011 7:46 pm Paylaş

Çooooook Güzel Olmuşş.. :-(:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 12:07 am Paylaş

Teşekkür ederiz
Ama böyle giderse işimiz iş
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 6:02 am Paylaş

Ço..ok güzel olmuş Very Happy
/Aleyna/
Forumcu
 Forumcu
/Aleyna/
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 371
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 207
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Merve Boluğur.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 7:09 pm Paylaş

Yeni Okuyucu (:

Harika Olmuş.

Ellerinize Sağlık ...(:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк  turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2 EmptySalı Nis. 05, 2011 5:11 am Paylaş

teşekkürler

υƒυктα güηєşι вєкℓємєк gιвι∂ιя ѕєηιη αşкıηı вєкℓємєк turku'm ile ortak senaryomuzdur 1-Bölüm Sayfa;2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası