Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14

senaryoyu bitirmelimiyim
evet
HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 I_vote_lcap11%HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
hayır
HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 I_vote_lcap89%HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 I_vote_rcap
 89% [ 16 ]
Toplam Oylar : 18

YazarMesaj
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 2:02 am Paylaş

tmm cm ben okuyucularımı bırakmam zaten Very Happy ama yorumlar azalırsa sezon finali olabilir
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 10:55 am Paylaş

cnm yok sezon finali filan nerden çıkarıyosun Laughing ben çok beğeniyorum senaryonu mahrum etme senaryondan lütfen
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 1:58 am Paylaş

am birtek sizin beğenmeniz yetmiyo cnm üzülüyorum bide ben timur savcı gibi yada tims gibi sezon finali değip final yapmam Laughing
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 7:21 am Paylaş

Mert
Sen bunu okuduğunda ben çok uzaklarda olucağım diye başlamak isterdim ama.Yalan olurdu.Çünkü komşuyuz.Mert bilmeni isterim ki ben Alara2ya aşık felan değilim hepsi Pelin'in uydurması.Kavga ettiğimiz gün önemli bir şey söylememk gerekiyor demiştim.Pekte önemli değildi be kardeşim.
Sadece:2 yıl önce çikolatalı patanın hepsini ben yedim.Senden sır saklamak istemedim kardeşim.SADECE SEN YANLIŞ ANLADIN.

mektup çok güzel peline çok sinir oldum HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 2000664365 oh olsun ama ekrem inanmadı ellerine sağlık (: sakın sezon finali ya da final yapma cnm (:
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Tem. 16, 2011 11:41 am Paylaş

arkadaşlar sezon finalini ne kadar bende istemesemde antalyaya tatile gidiyorum salı günü bu iki günde bir kaç bölüm yapıp(3 senaryomada)sezon finali yapmka zorundayım ama berki antaylada girebilirsen bölüm yayınlarım ama çok zor
not:normal tatile gitsek yazardım ama kuzinimde kalıcam
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyCuma Ağus. 26, 2011 7:36 am Paylaş

arkadaşlar yeni bölüm istiyormusun önce onu öğreniyim istemiyounuz final yapacağım çünkü çok az yorum var 1 aylığına yoktum tek yorum bile yapılmamış Sad
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 5:45 am Paylaş

FİNAL
8.YIL SONRA
TÜRKÜ
M:Heycanlımısın.
T:Hemde çok.

Çok heyecanlıydım.Çünkü...Ümit ile evleniyorduk.Bu akşam düğünümüz var.Saçlarımı makyajım her şeyim tamam sadece bir kaç saat sonra hayatımın aşkı tamamen benim olcaktı.

ÜMİT
Ü:Ya hazır değilse ben teklif etim diye kabul etiyse ya hala emin değilse ya 1 yıl sonra beni bırakıp giderse ha giderse ben ne yaparım.
Ö:Ümit bak şimdi seni kravatla boğarım.Bu telaşı senin değil Türkü'nün yapması gerekir.
Ü:Haklısın telaş yok...ya ama beni terk ederse.

Şlappp.

Ü:Ah ne vuruyon oğlum.O kravatın ne kadar an yaktığını sana da göstermemi istermisin.
Ö:Aman almayım.Vay be sen de evleniyorsan.
Ü:Bir sen kaldın Very Happy
Ö:Kravat elimde hala.
Ü:Özgün silahını yavaşça yere bırak.Ve sakin ol.
Ö:Neyse ne abi kızlar kına gecesi yaparken biz bekarlığa veda partisi yapıcakmıyız.
Ü:Evet böyle dansözler falan.Sen benimle dalgamı geçiyon Türkü beni gebertir.
Ö:Peki istermisin.
Ü:Yani her erkek gibi bende isterim.

Patt.

Ü:Aneeem.Noluya lan.
T:Bir şey olmuyo aşkım sadece seni öldürüyorum.
Ü:Ya ben şaka yaptım.
T:O kravatı tak ve ben seni boğmadan kalk.
Ü:Peki aşkım peki bitanem peki caponumn.
T:SUS ÜMİT.
Ü:(YUTKUNUR)Peki.
T:Hadi kalk.
Ü:Bu arada çok güzel olmuşsun.
T:Sol sende yakışıklı olmuşsun.

Türkü'yü belin den tutum kendime çektim ve dudaklarına MASUM bir öpücük kondurdum.

Ö:Öhö öhö.
Ü:Sus oğlum aile var burda.
T: Very Happy

DÜĞÜN
M:Siz ....kızı Türkü Turan .... oğlu Ümit Kantarcılar'ı eş olarak kabul ediyormusunuz.
T:evet.

Şaka şak şak.

Ö:Bravo.
M:Siz .... oğlu Ümit Kantarcılar ...kızı Türkü Turan'ı eş olarak kabul ediyormusun.
Ü:Evet.Sonsuza kadar.

müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 5:53 am Paylaş

süper olmuş canım sonunda mutlu bir final gördüm ya bu aralar valla ölsemde gam yemem artık canım :)yeni sanaryolar bekliyoruz canım Very Happy
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 6:42 am Paylaş

müge demiş ki:
süper olmuş canım sonunda mutlu bir final gördüm ya bu aralar valla ölsemde gam yemem artık canım :)yeni sanaryolar bekliyoruz canım Very Happy

Very Happy gelcekde mutlu son görmedik bari senaryo mutlu sonla bitsin dedim Very Happy ve ben deniz cemre yeni senaryolarla karşınızdayım .)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 6:45 am Paylaş

sevil_ekrem 12 demiş ki:
müge demiş ki:

Very Happy gelcekde mutlu son görmedik bari senaryo mutlu sonla bitsin dedim Very Happy ve ben deniz cemre yeni senaryolarla karşınızdayım .)
valla mutlu son yapmakla iyi yaptın canım mutsuz biticek diye korktum canım ya sanaryona tıklarken canım yeni sanaryoların başladığında valla ilk yorum benden gelir canım Very Happy
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 7:18 am Paylaş

müge demiş ki:
sevil_ekrem 12 demiş ki:
müge demiş ki:

valla mutlu son yapmakla iyi yaptın canım mutsuz biticek diye korktum canım ya sanaryona tıklarken canım yeni sanaryoların başladığında valla ilk yorum benden gelir canım Very Happy

başladım bile cnm Very Happy ama bende nasıl bir insanım ya senaryomun yasını tumadan yeni senaryoya başladım ama konu kafamda 1 aydır vardı Very Happy bende yazdım Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA.... - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 7:50 am Paylaş

sevil_ekrem 12 demiş ki:
müge demiş ki:
sevil_ekrem 12 demiş ki:
müge demiş ki:

başladım bile cnm Very Happy ama bende nasıl bir insanım ya senaryomun yasını tumadan yeni senaryoya başladım ama konu kafamda 1 aydır vardı Very Happy bende yazdım Very Happy
ne güzel işte canım hem snaaryonun yasını tutmasanda olur içinde hep bir burukluk olucak zaten canım sanaryon bittiği için canım Very Happy

HaYaT BoŞ PoMpAlA ÇoŞ FİNAL BÖLÜMÜ İLE 48.SAYFADA....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
14 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14