Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5234
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : binary madness
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' Empty
MesajKonu: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPerş. Nis. 19, 2012 3:01 am Paylaş

Karakter Tanıtımı
Sevil:Lise son sınıf öğrencidir.Umursamaz görünür dıştan.Herşeyi içne atar ve ağlar.Astım hastalığı vardır.
Ekrem:Üniversite 2. sınıf öğrencisi.Kibar ve iyi birsi.Sinirlerini kontrol edemiyor.
Melike:Lise son sınıf öğrencisi.Sevilin bebeklik arkadaşı.Ön planda olmayı sever.Okulda onu tanımayan yoktur.
Esra:Sevil ve Melike'nin bebeklik arkadaşı.Melike'de olan özelliklerin hepsi ondada var.Sarışın ve mavi gözlü.
Berk:Üniversite 1. sınıfta.Ekrem'le arkadaşlar.Kimsenin ne söylediğini pek umursamaz.
Giriş Bölümü(Öğlen Teneffüsü)
Edebiyat dersindeyiz.Hoca sıkıcı bir konuyu anlatıyor.Gerçi edebiyatın zevkli bir konusu yok ki.Yanağımdan salya akmak üzere.Melike'ye bakıyorum can kulağı ile hocayı dinliyor.Hep böyle çalışkan olmak zorunda mı?Esra'ya kayıor gözlerim.O da benim gibi uyumamak için kendini zor tutuyor.Ve işte o ses zil çalıyor!Can kurtaran sesi gibi geldi ya.Kızların yanına gidiyorum.
Ben:Zaman nede yavaş geçti.Öğlen tenefüsü geldi nihayet!
Melike:Sevil ne zaman edebiyatını düzeltmeyi planlıyorsun.
Ben:Öyle birşey planlamıyorum Melike.
Esra:Melike bırak ya.Huylu huyundan vazgeçer mi hiç?
Melike:Doğru aslında.Üniversiteyi kazanamayınca görücem ben senin halini.
Ben:Üniversiteyi kazanıcam.Ayrıca ben sadece edebiyatı anlamıyorum matematiğim süper.
Esra:Üniversiteye sadece matematikle girilmiyor.
Ben:Doktor olmak için matematik şart canım.
Melike:Bu sohbet gittikçe saçmalaşıyor.Farkında mısınız?
Ben ve Esra:Evet.
Melike:Hadi kantine inelim.
Kantine doğru yürümeye başladık.Kakara kikiri giderken birde ne gördüm.Bizim 4. sınıflar kavga ediyor.Bizim sınıftaki bir çocuk dayak yiyordu.Bir kızda hoca çağırmaya koşuyordu.Hoca gelmeden olaya müdahale etmeliydim.Bizim sınıftakini dövenin yanına gittim ve bir tekma attım.Çocuk tekmemle yere yapışmıştı.İşte üstün teakwonda bilgim sayesinde böyle şeyler oluyor canım.Bizim sınıftaki bana gülümsedi.Kızlar ban bakıyordu.Onların bakışlarına aldırmadım ve kantine gitmeye devam ettim.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba yeni bir seneryo ile karşınızdayım.İnşallah beğenirsiniz LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930

En son fatime tarafından Ptsi Mayıs 07, 2012 8:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPerş. Nis. 19, 2012 3:56 am Paylaş

Muhtesem olmus canım.. iki sorum olcak neden Ayçin değilde Melike ve ikincisi de neden Özgün yok Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPerş. Nis. 19, 2012 4:03 am Paylaş

Güzel bir senaryo olabileceğini düşünüyorum.
Yazım hatalarına dikkat et.Birazda neler olup bittiğini daha fazla anlatmaya çalış.Daha güzel olacağına inanıyorum.Biraz bu senaryoda kendini ele aldığını hissettim.Karakter özelliklerinde.Neler olacak bakalım.Ellerine sağlık... LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 766163
Evet bende merak ettim neden.Melike koydun? Yakışıklı Cenkerimiz yok... LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 3696926579
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPerş. Nis. 19, 2012 5:49 am Paylaş

Candy demiş ki:
Muhtesem olmus canım.. iki sorum olcak neden Ayçin değilde Melike ve ikincisi de neden Özgün yok LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930

Teşekkür edrim.Ayçin değilde neden Melike çünkü Melike ismi hoşuma gidiyor.Özgün belki ikinci bölümlerde girebilir LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPerş. Nis. 19, 2012 5:53 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
Güzel bir senaryo olabileceğini düşünüyorum.
Yazım hatalarına dikkat et.Birazda neler olup bittiğini daha fazla anlatmaya çalış.Daha güzel olacağına inanıyorum.Biraz bu senaryoda kendini ele aldığını hissettim.Karakter özelliklerinde.Neler olacak bakalım.Ellerine sağlık... LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 766163
Evet bende merak ettim neden.Melike koydun? Yakışıklı Cenkerimiz yok... LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 3696926579

Evet biraz kendimden uyarladım.Aceleyle yazdım çıkmam gerekiyordu.Öyüzden de detaylara giremedim.Cenker gelecek ama LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 277638789
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPerş. Nis. 19, 2012 8:16 am Paylaş

çok güzel olmuş Exclamation hayırlı olsun merakla yeni bölümü bekliyorum
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 20, 2012 7:28 am Paylaş

goktug demiş ki:
çok güzel olmuş LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 3726834481 hayırlı olsun merakla yeni bölümü bekliyorum

Teşekkür ederim LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 20, 2012 7:43 pm Paylaş

Yeni bölümü yazıyorum LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 20, 2012 8:21 pm Paylaş

1.Bölüm(Tanışma)
Bilgisayarın başına çökmüştüm.Melike'yle konuşacaktık güya ama hanımefendi bir türlü giremedi siteye.Müzik açtım ve müzik dinlemeye başladım.Melike'yi düşündüm.Arkadaşlığımız taa bebeklikten beri.Beni bir bakışıyla ağlatabilen,bir sözü ile güldürebilen tek kişi.Vakit hızlı akıyordu onun yanında.Herşeyi boş veriyordum.Bana birşeyler anlatırken gözlerinin içi gülüyor ya en çokta onu seviyorum.Onu güldürmekte hoşuma gidiyor.Gülümsemesi beni mutlu ediyor çünkü.Melike olması ben kendi halimi düşünemiyorum.Bilgisayarda biraz oyalanıyordum.Annem girdi odama:
Annem:Ne zaman ders çalışacaksın sen?Önünde bir sınav var farkında msın?
Ben:Sen bana ne zaman baskı yapmayı bırakacaksın anne?
Annem:Kapat şu bilgisayarı hemen.
Anneme cevap vermedim.Beni ne kadar üzerse üzsün ben onu üzemiyorum işte.O üzüldüğünde bende üzülüyorum çünkü.Yatağıma giriyorum.Uyumak en iyisi.Düşünmeden durabilidğim tek an!

Yarın sabah

Okula gelebildim nihayet.Yolun bu kadar uzun olduğunu yeni fark ettim.Bizim kızlara bakıyorum daha gelmemişler.Süsleniyorlardır hanımefendiler.Melike'yi zaten biliyorum illa makyaj yapıcak,Esra'da uyuşuk birisi olduğudan hep geç kalır.Sırama oturuyorum.Yanıma Kerem geliyor:
Kerem:Ne yapıyorsun?
Ben:Oturuyorum.
Kerem:Sana birşey göstericem,dedive cebinden bir oyun hamuru çıkarıp kesmeye başladı.Birde kahkaha atıyor çok komikmiş gibi!Nihayet bizimkiler gelebildi.Biraz konuştuk.İlk 2 dersimiz boştu.Sena'da yoktu bugün.En arkada tek başıma oturuyorum o yüzden.Kafamı sıraya koydum.Nasıl da yorgun hissediyorum.Sınıftaki gürültüyü duyabiliyorum ama anlamıyorum.İfadesizce bakıyorum sadece.Teneffüs oluyor derken okul bitiyor.Esra'nın eve gitmesi lazımmış.Melike bana döndü ve:
Melike:Sevil ben bir çocuğa aşık oldum,dedi.Ah bu kız çok romantik ya veya ben biraz duygusuzum.Melike tam bana olayı anlatıcaktı ki karşıdan bir grup serseri ve yanlarında köpekleri!Ben Melike'nin elini sıkı sıkı tuttum ve karşıya geçtik.Onlar korkutuğumuzu anladı ve arkdan koşturmaya başladılar köpeği.Ben bağırarak koşuyordum:
Ben:İmdat!Melike koş koş!!!
Melike:Köpeği daha çok koşturuyoruz böyle yaparak,dedi ve birden kayboldu.Ben deli gibi koşuyordum.Arkamdan çocukların kahkaha sesleri.Köpek olmasaydı yanlarında ben gösterirdim onlara.Nihayet izimi kaybettirmeyi başarmıştım.Melike karşımda kıkırdıyordu.
Melike:İkiye ayrıldığımız iyi oldu.
Ben:Bırak dalga geçmeyi ya.Sen kime aşık oldun onu söyle.
Melike:Üniversiteye gidiyor.Adı da Özgün.İkinci sınıfftaymış.
Ben:Yaaa,dedim.Melike heyecanlı bir şekilde anlatıyordu.Benim o taraklarda bezim olmadığı için sadece rol yapıyordum.Melike devam etti:
Melike:Biz tanıştık benim bir arkdaşım sayesinde.Sevil görmen lazım gülünce öyle tatlı oluyor ki!Ama beni çocuk gibi görüyor.
Ben:Seni sen olduğun için seven birini sev Melike,dedim.Melike birden kıpkırmızı oldu.Yanımızdan mavi gözlü uzun boylu biri ve esmer bir çocuk geçti.Ben Melike'ye döndüm:
Ben:Ne oldu?Niye kızardın?
Melike:O geçen çocuklardan birisi Ekrem diğeride Berk'ti çünkü.Bir dakka ya ben kızardım mı?
Ben:Pancar gibi oldun hemde.Berk'le Ekrem kim ya?
Melike:Cenker'in arkadaşları.
Ben:Sarışın çocuk yakışıklıymış ama.
Melike:Ayarlıyım mı sana?
Ben:Saçmalam be!
Melike:Bunlar kesin sahile iniyor.
Ben:Duvara oturalım mı?
Melike:Tamam,dedi.Duvara oturduk.Melike yeniden konuşmaya başladı:
Melike:Kesin Özgün'le buluşacaklar.
Ben:Çok merak ettim şu Özgün'ü,dedim.Karşıdan yine aynı çocuklar gelmeye başladı.Melike'ye döndüm:
Ben:Geliyorlar Melike,dedim.Melike duvardan indi.Bende arkasından.Üstünü başını düzeltti sonra yürümeye başladık.Berk'lerin önündeydik.Biz yürüyoruz.Ben saçmalamaya başladım.Melike gülerek:
Melike:Sussana be!Dedi.Ben hala devam ediyorum ama.Sonunda onlar önümüze geçtiler.Ben Melike'yi zorladım ve takip ettik fakat çoktan uzaklaşmışlardı.Sonra Melikelere gittik.Seviyorum ben bu kızı ya.Kardeşim o benim.Hayatımın anlamı.Onun odasına geçtik.Melike ilginç şeylerle uğraşmayı sever.Yine öyle yapıyordu banada not tutturuyordu.Sonra bilgisayara geçtik.Şiir yazıyorduk.Daha doğrusu ben yazmaya çalışıyordum.Hanımefendinin çenesi düşmüştü yine.Şiirin en güzel kısmında araya girip''Uykusuz her gece''diye bağırır şiirimi mahvediyordu.İlk önce şiirde kafiye olur diye tutturdu.Sonra şiirim bitince hayran kaldı şiire.Saat 8 olmuştu.Annem kesin kızıcak diye düşünüyordum.Eve geldiğimde gayet sakindi ama.Çok şaşırtıcı birşey bu!

1.Bölüm sonu
esra ceyhan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
esra ceyhan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 150
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 74
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/01/12
<b>Nerden</b> Nerden : türkiye
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Cadı <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 20, 2012 8:38 pm Paylaş

Aferin aferin güzel yazmışsın.İlham perin ben olunca böyle oluyor LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 20, 2012 9:00 pm Paylaş

çokkkkkkkkkkk güzel olmuşşş
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyC.tesi Nis. 21, 2012 3:58 am Paylaş

esra ceyhan demiş ki:
Aferin aferin güzel yazmışsın.İlham perin ben olunca böyle oluyor LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930

Çok konuşuyorsun sen LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 2000664365 LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 277638789
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyC.tesi Nis. 21, 2012 3:58 am Paylaş

masmavi970 demiş ki:
çokkkkkkkkkkk güzel olmuşşş

Teşekkür ederim LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyPaz Nis. 22, 2012 2:35 am Paylaş

Güzel olmuş Very Happy
büşraümit
Yeni Üye
Yeni Üye
büşraümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 24
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 26
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/02/12
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Satanist kesen psiko

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptySalı Nis. 24, 2012 3:40 am Paylaş

çok güzel olmuş canım yeni bölüm ne zaman?? Very Happy
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptySalı Nis. 24, 2012 3:59 am Paylaş

güsel çok güsel yeni okuyucun:D
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptySalı Nis. 24, 2012 6:16 am Paylaş

büşraümit demiş ki:
çok güzel olmuş canım yeni bölüm ne zaman?? LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930

Teşekkürler LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptySalı Nis. 24, 2012 6:16 am Paylaş

srmn...! demiş ki:
güsel çok güsel yeni okuyucun:D

Çok sağol LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptySalı Nis. 24, 2012 7:17 am Paylaş

çok güzel olmuş Exclamation çok beğendim merakla yeni bölümü bekliyorum
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptySalı Nis. 24, 2012 7:18 am Paylaş

goktug demiş ki:
çok güzel olmuş LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 3726834481 çok beğendim merakla yeni bölümü bekliyorum

Saol canım.Yb ne zaman gelir bilmiyorum LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 27, 2012 8:03 pm Paylaş

Yb yarın geliyor arkadaşlar LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 27, 2012 8:35 pm Paylaş

yarın mı çok geç bugün gelsinn
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 27, 2012 8:47 pm Paylaş

srmn...! demiş ki:
yarın mı çok geç bugün gelsinn

Bugün gelmesi imkansız LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 650269930
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 27, 2012 8:51 pm Paylaş

neden yaa Sad neyse yarına kadar bekleriz
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' EmptyCuma Nis. 27, 2012 8:53 pm Paylaş

srmn...! demiş ki:
neden yaa LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 1371890812 neyse yarına kadar bekleriz

3 kardeş olamk zor LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 277638789Onlarda bilgisayara geçecekler LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 253468018

Birde yarın gelmeyebilir.İnternetin kafası gidip gidip geliyor LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum'' 2000664365

LİSE DEFTERLERİ3.Bölüm geldi''Çokta Korktum''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki