Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 4:20 am Paylaş

Bencede çok güzel cnm devam.:=)
Nur*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Nur*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 194
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 183
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/05/11
<b>Nerden</b> Nerden : Surdan Burdan Ne Yapican ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : *Nur Aysan*Asli Enver*Beren Saat*Ipek Karapinar*

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 4:30 am Paylaş

spr oolmus
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4741
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : evde:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : muck!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptySalı Mayıs 17, 2011 1:28 am Paylaş

dewam çok güzel.
cansu_ekrem:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptySalı Mayıs 17, 2011 6:46 am Paylaş

Arkadaşlar buyrun yeni bölüm Very Happy

Ertesi sabah derste...

Ayçin : Ya Sevil sen bize bişey söyliycektin?
Sevil : Zamanı gelmedi henüz..
Zeynep:Çok önemlimi değilmi en azından onu söyle
Sevil:Zamanı gelince Zynep'cim..
Ayçin:Off şu zaman gelmedi gitti..
Sevil:Ayçin sen annenin karnında 9 ay nasıl durdun? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Zeynep:Ben bu anı daha önce yaşamıştım sanki.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Sevil:Anlamadım..
Ayçin:Yok bişey sevilcim nakma sen buna..(Zeynebe sus işareti yapar) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Ekrem: Sevilll Sevilll
Sevil:Adımımı ezzberliyosun canım ? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
Ekrem: Yooo ezberlememe gerek yokki aklımdada kalbidede bitek bu isim var. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 735496020
Ayçin:Aşk böcükleri sabah sabah ötmeye başladılar yine.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
Ekrem:Kızım bi romantizm yaptırmadın he Cenko bunun kapatma düğmesi yokmu? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Ayçin:Ona niye soruyosun nerden bilcek o ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Cenker:Nerden biliyosun bilmediğimi? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 253468018
Ayçin:He yani ben çok konuşuyorum benm ağzımı kapatmam lazım öylemi Cenker.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Cenker:Ben öyle bişey demedim ki ayçin sen yanlış anladın..
Ekrem:Kızım noluyo sana hamile kadınlar gibi alınganlık yapıyosun..
Ayçin:Yok bişeyim sadece sen boş konuşup canımı sıkıyosun.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 2000664365
Cihan: Ekrem naptıki ?
Ayçin:Hiç bişey! ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 2000664365
Ekrem:O zaman bana niye kızıyosun ! ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
Ayçin kendine gelir: Ya Ekrem,Cenker bugün çok kötü bişey oldu ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 1371890812
Cenker:Noldu Ayçin?
Ayçin:Anıll ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 1371890812
Ekrem : O şerefsiz sana mı bulaştı.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 2000664365
Ayçin:Sabah aradı görüşücez fln dedi..
Cenker:Lan ben onu varya.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 2000664365
Cihan:Bi durun kavgayla artık hiç bişey çözemeyiz başka bi yol bulmamız lazım..Öncelikle acaba nerde bu Anıl.. scratch
Sevil:İstanbul'da..
A-Ce-Ci-Z: NEEE !!! ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3696926579
Ekrem:Dün gördük onu !
Cenker:Ya abicim bize neden haber vermediniz..
Ekrem:Dedik belki Ayçin'e bulaşmaz..
Cihan: Peki bu herif askerde değilmiydi abicim nasıl geldi?
Ekrem:Kaçmış olabilir... ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 382370
Ayçinn:Offf kabus dolu günlerim geri dönüyo.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 1371890812
Cenker:Korkma Ayçin sana hiçbirşey yapamaz.
Sevil:Canım benm bak sakın ol tamammı ailelerimiz artık herşeyi biliyor seni ispiyonlamakla tehdit edemez o şerefsiz herif ! ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 2000664365
Ayçin:Ama bana zarar vermeye kalkıcak bana size ve en önemlisi Cenker'e çünkü hala onu sevgilim sanıyo..
Cenker:O herif bana hiçbişey yapamaz..
Ayçin:Dövmüştü seni hatırlatırım..
Cenker:Bende sizin evden çıkmıştım hatırlatırım kafamda binbirtane şey vardı savunmasızdım !
Ekrem:Öff kesin kavgayı be,bi yol bulmamız lazım bizim..
Neşet dışarı çıkar..
Neşet:Ne yol bulucaksan dersten sonra bul Ekremşanti..
Ekrem:Aman hocam ya bişey düşündürmediniz..
Neşet:İlla bişey düşünmek istiyosan yamuk nasıl çizilir,üçgenin iç açıları toplamı kaç onları düşün ! Lazım olacak şimdi sana ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Ekrem: Bana değil sadece hocam herkese lazım olucak.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Neşet: Bu söylediklerimi sen hariç herkes biliyo zaten sende Sevil'i süzmeyi kesip dersleri dinlesen sende biliceksin ama ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Ekrem: Öff hocam ya sabah sabah amma laf soktunuz ya
Neşet:Kıymetimi bil kimse senle bu kadar kibar ilgilenmez..
Ekrem:Ah çok teşekkür ederim hocam Very Happy

Ve ders başlar ...
Bizde yeni bölümün sonuna geliriz..
Bizimkiler Anıl'a karşı ne yapıcaklar?
Anıl'ın planları neler ?
Hepsi yorumlardan sonra ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptySalı Mayıs 17, 2011 7:05 am Paylaş

Çok güzel olmuş cnm devam..Very Happy
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptySalı Mayıs 17, 2011 7:12 am Paylaş

beğendiğine sevindim canım Very Happy
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1058
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''ÜMİT''

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 3:53 am Paylaş

süper olmuş cnm
devamm =)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 4:01 am Paylaş

birazcık daha yorum gelsin :D
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 9:38 pm Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnm (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 11:04 pm Paylaş

harika olmuş ellerine sağlık devam
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 11:17 pm Paylaş

güzelll:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 11:19 pm Paylaş

çook güzel olmuş.

Ekrem: Bana değil sadece hocam herkese lazım olucak..
Neşet: Bu söylediklerimi sen hariç herkes biliyo zaten sende Sevil'i süzmeyi kesip dersleri dinlesen sende biliceksin ama
Ekrem: Öff hocam ya sabah sabah amma laf soktunuz ya
Neşet:Kıymetimi bil kimse senle bu kadar kibar ilgilenmez..
Ekrem:Ah çok teşekkür ederim hocam Very Happy

burası çok güzeldi
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 10:27 am Paylaş

Dewamı arkadaşlar :D

Neşet:Evet sümüklü böcekler bugün biraz geometri çalışıcaz..
Ekrem:Hocam bnm geometrim süper ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Neşet: Öylemiii Ekremşanti o zaman söyle bakalım üçgenin iç açılarının toplamı kaçtır ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 986189
Ekrem:Şimdi hocam üçgen diyosunuz üç kenarı var o zaman ııı iç açılarının toplamıda o zaman 300 fln mı olur yani dimi öyle olur ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Neşet:Naptın oğlum sen yuh yani 300 dedi adama bak ya oğlum sen ilkokula flnda mı gitmedin ilkokulda gösteriyolar bunları ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 225263658
Ekrem:Ama hocamm niye dalga geçiyosunuz ki biz buraya öğrenmeye geldik bakın arkadaşlarda bilmiyolardır kesin dimi millet ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
S-A-Ce-Z-Ci: Yoooooo
Ekrem:Hemen satın zaten siz beni aşkolsun Sevil küstüm ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 619248
Sevil:Ah canım benim küsme hemen küsme ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Ekrem: Bebek gibi davranma bana ya
Sevil:Ama Ekrem'cim bu sorunun cevabını artık bebekler bile biliyo ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Ayçin:O zaman Ekrem annesinin karnından daha çıkmamış olan bir bebek ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 225263658
Cenker : Ah Ekrem doğarken annene çok sancı verme tamammı,şimdi düşündümde acaba kadın doğumcumu olsam Ekrem sana yardımcı olurum belki doğarken he ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Ekrem:Lan oğlum sendemi lan sendemi ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 253468018
Cenker:Ama şimdi doğru söze ne denir ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Neşet:Öff kesin be suyunu çıkarmayın Bak Ekrem'cim dinle öşimdi beni bu annenin sesine benzemez dinle iyice beni..
Ekrem:Tamam dinliyorum hocam kızmayın..
Cihan:Kızmayın hocam el kadar çocuğa ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Neşet:Ekrem bak şimdi oğlum üçgenin hani üç kenarlı olan varya heh işte onun iç açılarının toplamı 180 dir anladınmı kaçmış çocuğum ?
Ekrem:Anladım hocam ya o üç kenarlı olanın işteyani üçgenin iç açılarının toplamı 180 miş ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 253468018
Neşet:Heh iyi bunu anlayacak kadar kapasite varmış ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Ekrem:Hocam hocamm kusura bakmanyın da bendeki beyin sizde bile yok. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 3268751438
Sevil:Ekrem o ne biçin söz öyle
Neşet:Yok Sevil doğru söylüyo ondaki beyin bende bile yokda ben doğru yere kullanıyorum o yanlış yere kullanıyo.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
Sevil:Dinle dinlede ders al Ekrem.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 650269930
Ekrem:Aşkım yüklenmeyin bana bukadar sonra hata veriyorum... ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Cenker:Sevil bunu ben bile tamir edemem hata verince..
Ayçin:O kadar kötü yani.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 277638789
Ekrem:Tamam lan sizde beni iyice arıza yaptınız.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 253468018
-------------------------------------------------------
Dersten sonra...

Devamı sonra :D
Yorum gelsin bide en beğendiğiniz repliği yazarsanız sevinirim Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 10:55 am Paylaş

harika olmuş ellerine sağlık devam
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:02 am Paylaş

beğendiğine sevindim Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:21 am Paylaş

Ekrem:Hocam hocamm kusura bakmanyın da bendeki beyin sizde bile yok.
Sevil:Ekrem o ne biçin söz öyle
Neşet:Yok Sevil doğru söylüyo ondaki beyin bende bile yokda ben doğru yere kullanıyorum o yanlış yere kullanıyo.. (yeni okuyucu)devam çok güzel..
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 5:57 pm Paylaş

Çok güzeL oLmuş (:
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 8:46 pm Paylaş

Neşet:Öff kesin be suyunu çıkarmayın Bak Ekrem'cim dinle öşimdi beni bu annenin sesine benzemez dinle iyice beni..
Ekrem:Tamam dinliyorum hocam kızmayın..
Cihan:Kızmayın hocam el kadar çocuğa
Neşet:Ekrem bak şimdi oğlum üçgenin hani üç kenarlı olan varya heh işte onun iç açılarının toplamı 180 dir anladınmı kaçmış çocuğum ?
Ekrem:Anladım hocam ya o üç kenarlı olanın işteyani üçgenin iç açılarının toplamı 180 miş
Neşet:Heh iyi bunu anlayacak kadar kapasite varmış

dewam çok güzel olmuş.
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:02 pm Paylaş

Evet çok komik olmuş devam.:D
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:06 pm Paylaş

dewam.
Minik-Asya
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Minik-Asya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 181
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 140
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:31 pm Paylaş

gzl olmus ellreine saglik canim
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:34 pm Paylaş

beğendiğinize sevindim arkadaşlar yeni okuyucularım sizde hoşgeldiniz Very Happy
Yeni bölümü bugün gün içinde yazıcam Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:46 pm Paylaş

güzell
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:48 pm Paylaş

tmm.
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 7 EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:48 pm Paylaş

Gayet güzel yazıyorsun canım
Devam

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sonraki