Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1058
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''ÜMİT''
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptySalı Mayıs 03, 2011 3:56 am Paylaş

evt yb ?
cansu_ekrem:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptySalı Mayıs 03, 2011 9:27 am Paylaş

Bugün çok yoğundum yazamadım ama söz yarın up uzuuuuun bi bölüm yazıcam Very Happy
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4741
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : evde:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : muck!

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 1:12 am Paylaş

tmm beklioruz.
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 1:51 am Paylaş

çok güzel olmuş

yb bekliyorum (=
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 2:11 am Paylaş

bende bende!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 3:40 am Paylaş

Beklettiğim için özür dilerim ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930 Devamı…

Cenker:Şey Ayçin

Ayçin:Efedim Cenker ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 766163

Cenker:Seni eve bırakıymmı ? :kalpp:

Ayçin : Olur ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 62342

Cihan:Zeynep

Zeynep:Efendim Cihan

Cihan: Evemi gidiyosun..?

Zeynep : Yok ya bu saatte ne evi gidip dolaşcam biraz.. Sende gelir misin ?

Cihan: Rahatsız etmiym sen belli ki kafa dinlemek istiyosun (düşünceli cihan)

Zeynep:Ya yok sende gel lütfennnn

Cihan:Sen istiyosan tabi gelirim ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Zeynep:İsitiyorum ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Ekrem&Sevil

Ekrem:Sevilll

Sevil:Efendim

Ekrem: Yarın kontrolün var..

Sevil:Ay ben onu unutmuşum..Ben unutuyorum sen nasıl unutmuyosun ya ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 62342

Ekrem:Senle alakalı olan hiç bir şeyi unutmam ben.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 853282

SeviL:Benimi yoksa doktorumu unutmuyosun orası merak konusu.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438

Ekrem:Sevil kapat artık şu konuyu çünkü artık sinirleniyorum.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 2000664365

Sevil:Şey ben özür dilerim çokmu üstüne geldim ? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 1371890812

Ekrem:Sevil niye anlamak istemiyosun

Sevil : Neyi anlamak istemiyorum..

Ekrem:Neyse boşver..

Sevil:Ya söylermisin..

Ekrem:Belki bi gün söylerim..

Sevil:Ya o gün beni bulamazsan..

Ekrem:Sen hiçbir yere gtmiyceksin ! ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 619248

Sevil:Ya elimde olmazsa Ekrem ? O zaman nolucak ?

Ekrem bağırarak: Sakın tamam mı sakın bi daha aklına sakın böyle bir şeyi getirme bunu duymaya katlanamıyorum gözünden bi damla yaş süzülür senin gidicek olma ihtimaline bile dayanamıyorum.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 1371890812

Sevil Ekrem’e sarılır..

Sevil:Sana söz veriyorum gitmiycem.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 853282

Ekrem:Sevil.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972

Sevil:Efendim.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972

Ekrem:Ben.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972

Sevil:Sen ?

Ekrem:Ben…

Acaba Ekrem ne söyliycek ? Acaba Sevil’in tedavisi nasıl gidiyor?

Hepsi yorumlardan sonra ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 11:40 pm Paylaş

yaa ama çok kısa olmuş cnm yaa!!
ama yinde güzel öbür bölümü hemen bekliorum:)Very Happy
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 12:21 am Paylaş

SÜPER!..AMA ÇOK KISA..Sad
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:51 am Paylaş

aynen:)
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 4:27 am Paylaş

çok güzel cnm
kısa olmuş ama brz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 5:15 am Paylaş

Arkadaşlar sınavlarım vardı.. O yüzden kısa oldu… Ama telafi için ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930 yeni bölüm buyurun ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42509 Yeni bölüm

Ekrem: Sevil ben ben seni seni seviyorum ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972
Sevil:Ekrem..
Ekrem:Sevil ben sadece bil istedim senden bişey beklediğim için değildi.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 961935
Ekrem:Gerçekten bak bişey söylemene gerek yok.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 382370
Ekrem: Sevil bak zorunda hissetme kendini..
Sevil:Ayyy Ekrem bi susta dinle beni.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem:Pardon özür dilerim.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Sevil:Ekrem ben korkuyorum eğer ben bu tedaviden sonra bu lanet olası hastalıktan kurtulamazsam seni üzmekten çok korkuyorum.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 1371890812
Ekrem:Ne demiştim sana ? Bir daha iyileşemiycem gibi şeyler duymak istemiyorum.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 1371890812
Sevil:Ekrem ben.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 766163
Ekrem : ?
Sevil:Ekrem ben bende Seni Seviyorum.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972
Ekrem: Sevilimmmm Very Happy (Ekrem Sevil’e sarılır ve döndürmeye başlar..
Sevil:Ekremmmm indir beniii başım döndü ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972
Ekrem:Özür dilerim Very Happy İyisin dimi ?
Sevil:İyiyim iyiyim Ama eve biraz daha geç kalırsam iyi olmayabilirim..
Ekrem:Tamam hadi gidelim
Ekrem Sevil’in elini tutar.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972
Sevil Ekrem’e bakıp gülümser..

Zeynep&Cihan

Zeynep:İyi ki geldin
Cihan:Gerçekten böyle mi düşünüyosun..
Zeynep:Tabiî ki de yalan söyliycek haim yok ya senin gibi bir hukuk insanına Very Happy
Cihan:Ben daha hukuk insanı değilim ama olucam yani galiba olucam Very Happy
Zeynep: Olursun olursun merak etme en akıllımız sensin Very Happy
Cihan :Ciddimisin ? Dalgamı geçiyosun ?
Zeynep:tabiî kide ciddiyim Very Happy
Cihan: Sevindim J
Zeynep :Sen zaten nasıl kazanamamışsın üniversiteyi anlamadım
Cihan: Ben yapabileceğime inanmadım, sınava girdiğim gün bile öylesine girdim yani sınav sonucu bnm için pek sürpriz olmadı..
Zeynep : Hmm anladım bende senin durumundaydım hiç takmadım üniversiteyi..
Cihan: Aslında senin nüstün zekalı olman gerekiyo ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930 Anne,baba ikiside öğretmen
Zeynep:Valla genleri bana geçmemiş ikisininde :D İyiki de geçmemiş :D
Cihan: Neden ki?
Zeynep: Düşünsene annem gibi cadı ötesi cadı babam gibi çatlak olduğumu ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Cihan : Gerçi oda doğru
Zeynep:Ben böyle iyiyim ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Cihan:Sen iyiysen problem yok ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Ekrem gece Sevil’i arar..
Sevil:Efendim
Ekrem:Japonumm napıyosun.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 735496020
Sevil:Hiçç ders çalışıyodum…
Ekrem:Çalışkan sevgilim benim..
Sevil:Cıvıma Ekrem
Ekrem:Kızım sevgilim diilmisin sevgilim dememde bi problem yok o zaman Very Happy
Sevil:Evet canım sevgilinim o kısım doğru ama o kadar güzel söz bana fazla bu bünye kaldırmaz ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Ekrem:Kaldırır kaldırır aşkım benim ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 735496020
Sevil:Ya Ekremmmm
Ekrem:Hayatım,bitanem,canımmm ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 735496020
Sevil:Ekrem yaa
Ekrem:Tamam tamam sustum..
Sevil:Ekrem sana sus diyen oldumu ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 277638789
Ekrem:Ya Sevil sen benle dalgamı geçiyosun ? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Sevil:Daha yenmi anladın.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem:Hıh küstüm işte
Sevil:Ah canım benim küsme hemen sevgiliye küsülmez çok ayıp ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem:Sevgilimde kızdırmasın beni o zaman ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Sevil:Tamam tamam yapmıycam bidaha..
Ekrem:Sen artık yat uyu yarın yorucu bi gün olucak..
Sevil:Tamam bende yatmak için hazırlanıyodum zaten..
Ekrem:İyi geceler japonumm seni seviyorum.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972
Sevil:İyi geceler mavişim bende seni seviyorum… ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972

Uzun bi bölüm oldu ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Yorumlar lütfen.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 5:31 am Paylaş

süper olmuş cnm
harika =)
ellerine sağlık =)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 5:37 am Paylaş

beğendiğine sevindim canım Very Happy
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 11:18 pm Paylaş

bak bunu beğendim çok güzel olmuş cnm.
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 12:16 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnmm .. Very Happy
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 1:09 am Paylaş

dewam:)
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 1:51 am Paylaş

harika olmuş
devam (=
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 1:56 am Paylaş

beğendiğine sevindim Very Happy biraz daha yorum gelsin dewam edicem Very Happy
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 2:54 am Paylaş

hadi yb gelsiiiinnnn....
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 3:58 am Paylaş

Çok az yorum geliyo ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 1371890812 Dewamı...

Sabah Ekrem Sevil'i arar...

Sevil:Hayırdır rüyanda beni mi gördün.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Ekrem:Ben hep SENİ görüyorum zaten bitanem.. ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 42972
Sevil:İnanıym mı ? ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem: İnan aşkım ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Sevil:Başka kızları görüyosan kötü olur ama ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem:Aşkım ben senden başkasına bakarmıyım ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Sevil:Sıkıyosa bak ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem: Ya aslında doktoruda gördüm de böyle çok güzeldi ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Sevil:Doktoru gördün demek git bugün gerçeğini gör ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 2000664365
Ekrem:Aşkım şaka yaptım kızma hemn ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Sevil:Bana şaka yapma Ekrem !!!
Ekrem:Sen bana yaparken iyi ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
Sevil:Ben yaparım ama sen yapma ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Ekrem:Tamam bi daha yapmam ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438
Sevil: İyi (sevil içinden: Ah kıyamam çokmu gidiyorum üstüne ya ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438 )

Ekrem:Aşkımm seni almaya gelicem bugün ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 735496020

Sevil:Tamam canım ben hemen hazırlaniym

Ekrem:Tamam bende çıkıyorum hemen (bu çocuk gerçekten aşık)

Sevil:Tamam..

Cenker Ayçin'i arar..
Cenker:Günaydın Ayçin ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Ayçin:Günaydın Cenker ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 766163

Cenker: Uyandırmadım dimi (İyi niyetli işte ) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Ayçin:Yok yok uyanmıştım..ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Cenker:Şey diycektim ben..

Ayçin:Ne diycektin ?

Cenker:Eğer evdeysen seni bugün ben alıymmı diycektim ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Ayçin:Evdeyim evdeyim olur tabi neden olmasın (Ayyy Cenkerr geliyo )ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Cenker:Peki tamm ben hemen çıkıyorum..

Ayçin:He Cenker yavaş yavaş gel ben daha hazırlanmaya başlamadım sonra çok beklettin diye kızma bana ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 766163

Cenker:Ben sana kızabilirmiyim hiç (Ne dedim ben ?)

Ayçin:Kızamazmısın? (Ayyy beni düşünüyo)

Cenker:Kızamam tabi..

Ayçin:Neyse ben seni tutmıym ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 766163

Cenker:Geliyorum ben ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Ayçin: Tamamm..ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Cihan ise cesaret edipte Zeynebi arayamamıştır.. Ama öyle bir sürprizle karşılaşmıştır ki sabah sabah şoka girmiştir..

Cihan anlatıyor: Kapı çaldı.. Gidip açtığımda annemle babamın ölümünden sora ki en büyük şoku yaşadım.. Zeynep gelmişti..

Cihan:Hoşgeldin hayırdır ?

Zeynep:Beni içeri almıycakmısın?

Cihan: He pardon geç..

Zeynep:Doğan abi evdemi?

Cihan: Yok gitti o..

Zeynep:Sen şimdi benim niye geldiğimi merak ediyosun..

Cihan: E doğal olarak..

Zeynep:Simit aldım hani beraber kahvaltı yaparız diye kahvaltı yapmadın dimi?

Cihan :Yok ya daha yeni kalktım..

Zeynep: Tamam o zaman çayda koyalım..

Zeynep anlatıyor : Çok şaşırmıştı belliydi.. Ama napim en iyi Cihan'la anlaşıyorum.. Çok iyi bir çocuk..Onu kaybetmek istemiyorum.. Çay koymaya gitti test kitapları masanın üstünde duruyordu.. Açmamla şaşırmam bir oldu hayatımda çözdüğüm testleri doplasam bu kadar çözmemişimdir..Çok azimli..

Cihan : Çayı koydum..

Zeynep: Cihan bu kadar testi nasıl çözdün?

Cihan: Canım sıkıldıkça bir ki tane çözdüm ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930

Zeynep: Benim şu yaşıma kadar çözdüğüm testleri toplasan bu kadar etmez..
Cihan: Benim ki hobi ya :D(Ne biçim hobiyse ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 3268751438 )

Zeynep :İlginç bir hobi..

Cihan: Öyledir..

Devamı sonra...
Yroumlar lütfen..ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 650269930
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 4:44 am Paylaş

hobiye bak be:)Very Happy
çook güzel olmuş cnm:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 4:51 am Paylaş

beğendiğine sevindim Very Happy
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:42 am Paylaş

bende senin yb koyduğuna sevindim Crying or Very sad
en yakın zamanda yb'ü bekliyorum:)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:48 am Paylaş

süper olmuş ellerine sağlık
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor

MesajKonu: Geri: ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:59 am Paylaş

eğer yorum gelirse hemen koyarım yb ' yi
ama işte sndn başka hiç yorum yapan yok ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :) - Sayfa 4 1371890812

ÇaKıL Taşları UZUN BİR ARADAN SONRA İSTEKLER ÜZERİNE YENİ BÖLÜM SAYFA 43 :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sonraki