Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Mayıs 28, 2011 10:10 am Paylaş

"love_girl" sağol canım teşekkürler...
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 30, 2011 10:37 pm Paylaş

Çok Güzel olmuş (:
Yeni BÖlüm İsterim Vallahi (.
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 30, 2011 11:54 pm Paylaş

Süper böcüğüm..Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 03, 2011 2:13 am Paylaş

ÇakıL. Sağol canım teşekkür ederim....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 03, 2011 2:14 am Paylaş

Sağol böcük teşekkürler...
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 03, 2011 2:16 am Paylaş

süper olmuş devam
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 03, 2011 2:26 am Paylaş

Sağol canım teşekkürler...
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 03, 2011 4:39 am Paylaş

hadi devam!
http://twitter.com
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 11:59 pm Paylaş

Teşekkür ederim...
/Aleyna/
Forumcu
 Forumcu
/Aleyna/
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 371
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 207
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Merve Boluğur.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 05, 2011 12:58 am Paylaş

Tanıtım Ve İlk Bölüm Çok Güzel..
Devam (=
cansu_ekrem:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 05, 2011 1:05 am Paylaş

Yeni bölüm ne zaman gelicek ?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:03 am Paylaş

/Aleyna/ Teşükkür ederim canım...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:04 am Paylaş

Birazdan koymaya çalışıcam canım...
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:08 am Paylaş

Yeni BÖlüm Bekliyorum Canikom (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:09 am Paylaş

★•• Kαℓвiм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★

"☆ нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi…☆"

2.Böℓüм:

(Ekremde üstündeki pijamaları çıkartıp bişiler giymiştir.Hızlıca banyıya gidip karışan saçlarını eliyle 2 saniyede düzeltip çok hızlı bir şekilde uçarak tabiriyle aşağı inmiştir.Tam son basamağına geldiğinde birine çarpmıştır.Dengesini kaybedip yere düşmüştür Ama kiminle çarpışmıştır.Yüzünü kaldırıp etrafa bakmıştır.Yerde tanımadığı ve hiç görmediği bir kız vardır. Tabi karşısındaki Sevilden başkası değildir.Ekrem hemen düştüğü yerden kalkıp Sevilin yanına gitmiştir ve elini uzatmıştır.Sevilin yüzü öne eğiktir.Bilmediği bir elden yardım alarak ayağa kalkmıştır.Kendisini kaldıran ve kendine çarpan kişiyi merak ettiği için kafasını kaldırmıştır.Karşısında ona bakan iki çift mavi gözle karşılaşmıştır.Ekremde sevile bakıyordur.Aman allahım bu kızın gözleri gerçekten caponlara benziyor ama gözleri çok güzel diye geçirmiştir aklından Ekrem.) Ekrem:B-ben özür dilerim.Seni görmedim.Sevil:Yok benim hatam aniden karşına çıkınca.Ekrem:Neyse boşver.Ben ekrem.(Ekrem elini uzatmıştır.) Sevil:Bende Sevil.Ekrem:Tanıştığıma memnun oldum.Gerçe ne kadar garip bir tanışma olsada.(Sevil hafif bir şekilde gülümsemiştir ama gözlerindeki hüzün her haliyle anlaşılıyordur.) Sevil:Evet biraz öyle oldu.Ekrem:Sen yukarımı çıkıcaktın.Sevil:Şey aslında ben banyoya gidicektim Sedef abla yukarıda demişti.Ekrem:Tamam gel ben sana gösteriyim. Sevil:Sağol.(Ekrem önden Sevil arkadan mervidenlerden çıkmıştır.) Ekrem:Banyo burası.Sevil:Sağol.Ekrem:Iıı ben aşağı iniyorum.(Ekrem aşağı inmiştir.Sevilde elini yüzünü yıkamıştır.Aynaya baktığında şiş gözlerini görünce kötü olmuştur.Saçını başını düzeltmiştir ve merdivenlerden aşağı inip yemek odasına girmiştir.) Hüsna:Sevil tatlım gel buraya otur.(Sevil oturmuştur.) Yusuf:Ekrem Seville siz tanışmadınız daha.Ekrem:Yo.Biz tanıştık demi Sevil.(Sevil hafif bir şekilde gülümsemeye çalışarak.) Sevil:Evet.Yusuf:Ne ara tanıştınız siz kaşla göz arasında.Ekrem:Aslında ben merdivenlerden aşağı inerken Sevilde yukarı çıkarken çarpıştık.Hüsna:Oğlum kaç defa sana merdivenlerden o kadar hızlı inme kayıp bir yerini salatlıyıcaksın diyorum ama dinleyen yok.(Yemek yerlerken sevilin telefonu tekrardan çalmaya başlamıştır.Arayan Ayçindir.Sevil telefonunu sessize almıştır.) Hüsna:Kim arıyor tatlım.Sevil:Şey okuldan arkadaşım Ayçin arıyor. Yusuf:Aç istersen.Sevil:Yok şimdi açmıyım uzun konuşturur beni.Hem anlatıcak çok şeyim var.Yusuf:Burada birbirinizin numaralarını kaydedin.Lazım olunca her zaman birbirimize ulaşabilelim.(Hüsna telefonunu Ekreme verir.) Hüsna:Benimkinide kaydedi ver avladım.Ekrem:Tamam.(Ekrem cebindende kendi telefonunu çıkartır.) Ekrem:Sevil telefon numaranı söyle.Sevil:05…………Ekrem:Tamam şimdi anneminkinden çaldırıyorum.(Sevil kaydeder.) Ekrem:Şimdi çaldırdığımda benim numaram.Sevil:Tamam kaydettim.(Yarım saat sonra yemek yeme faslı bitmiştir.) Hüsna:Sevil tatlım gel sana her yeri gösteriyim.Sevil:Peki.(Hüsna sevili en alt kattaki mutfaktan yukarı doğru gezdirmeye başlamıştır.) Hüsna:Giriş katında salon ve yemek odası var.(1.kata çıkmışlardır.) Hüsna:Şurdaki oda bizim odamız.Şurdaki küçük oda (kapısını açmıştır.) Hüsna:Genelde burda televizyon izleriz.(Odada ses sistemleri elektronik eşyalar vardır.) Sevil:Vay canına.Hüsna:Yanlız seni uyarmam lazım Ekrem biz evde yokken son ses müzik açıyor korkma bu odadan geliyordur.Ekrem:Abartma anne.O kadarda değil.Hüsna:Nasıl değil evladım.Daha iki gün önce yakaladım seni avizeler sallanıyordu.Hüsna:Sevil tatlım gel 2.Katı gösteriyim sana.(2.Kata çıkmışlardır.) Hüsna:Ekrem odan toplumu? Ekrem:Bilmem topluydu galba.(Hüsna Ekremin odasının kapısını açmıştır.) Hüsna:Burası Ekremin odası.Sevil:Güzelmiş.(Duvarı kaplayan kocaman araba posteri vardır.) Hüsna:Erkek odası işte.Sevil:……Hüsna:Burası banyo.Sevil tatlım bu katta iki tane boş oda var hangisini istersen o senin odan olabilir.Gel odaları gösteriyim.(Hüsna odanın ikisinide göstermiştir.) Hüsna:Tatlım bu iki oda normalde misafir odası olarak düzenledik.Sen hangi odayı istiyorsun.Sevil:Farketmez benim için.Hüsna:Seç birini.Sevil:Şurdaki oda o zaman.(Hüsna sıcacık bir gülümsemeyle gülümser.) Hüsna:Sen içeri geç iyice bak.Ben hemen gelicem.(Hüsna gitmiştir.Ekrem sevilin yanına gelmiştir.) Ekrem:Bence benim odamın yanındaki odaya geç.Sevil:Neden.(Ekrem tam söyliyicekken vazgeçmiştir.) Ekrem:Yane oranın balkonu var kocaman hem bahçeye bakıyor daha iyi yane.Sevil:Bunun için mi? Ekrem:Iıııı.(O arada hüsna elinde bir dergi gibi bişiyle gelmiştir.) Hüsna:Geldim.Tatlım sen hangisine geçmek istediğine karar verdin mi? Sevil:Iıı diğer oda olsun.(Ekremin odasının yanınadaki odaya geçmişlerdir.) (Oradaki krem rengi koltuğun üstüne oturmuşlardır.Hüsna elindeki katoloğu açmıştır.) Hüsna:Bak tatlım.Burda bir sürü oda takımları var.Yada ayrı ayrı şekilde eşyalar var.Sen bakmaya başla.Seninde kendi isteğine göre bir odan olsun.Sevil:Hayır teşekkür ederim ama gerek yok.Ekrem:Neyse ben odamdayım bişi olursa seslenirsiniz. (Ekrem gitmiştir.) Hüsna:Niye? Seninde kendine ait bir odan olsa güzel olmaz mı? Sevil:Yane bu dönemlerde nedense zevklerim çok çabuk değişiyor.1 ay önce beğendiğim bir şeyi 1 ay sonra sevmiyorum.Hem 2 yıl sonra zevklerim tamamen değişmiş olucak.Hüsna:O zamana kadar odanı bir daha düzersin.Sevil:Yok hayır onu kastetmek istemedim yane şuanda hiç bir şeye karar veremiyorum çok kararsızım. Hüsna:İstersen ben sana yardımda bulunabilirim.(Sevilin yüzüne ufak bir gülümseme yayılmıştır.) Sevil:Peki.(Hüsna katoloğu açar.) Hüsna:Bence beyaz veya açık tonları tercih et hem odan ferah bir görünüme sahip olur hemde yakışır.(Seville Hüsna kotologlara bakıyorlardır.Sevil mor ve beyaz renklerini seçmiştir.Yarın hepsine karar vericeklerdir.Ortam değiştirmek Sevile çok iyi gelmiştir kısa bir süreliğinede olsa olanları unutmuştur.) Hüsna:Tatlım ben artık yatacağım malum yarınerken kalkıp bu seçtiklerimiz eşyaladan isteteceğim.Ustalar ölçü almak için felanda gelirler.Hem yoldan yeni geldik bizde yatıp dinlenelim sende güzel bir uyku çekersin.Sevil:Tabi.O zaman size iyi geceler.Hüsna:Sanada tatlım.(Hüsna Eliyle Sevilin başını okşar.Daha sonra odadan çıkıp Ekremin odasına gider.) Hüsna:Oğlum napıyosun.Ekrem:Hiç öyle bilgisayarda takılıyordum. Hüsna:Ben yatıyorum.Hadi İyi geceler.Ekrem:Sanada anne.Hüsna:Bak geç kalma 1'i geçmiyicek yatma saatin.Ekrem:Tamam.(Hüsna Ekremin odasından çıkıp Kendi odasına gitmiştir.Yusufta daha uyumamıştır.) Yusuf:Naptınız.Hüsna:Hiç öyle kotologlara baktık.Karar verdik.(Yusuf Hüsnanın durgunluğunu anlamıştır.) Yusuf:Noldu bir sorunmu var? Hüsna:Hayır yok sadece Sevili gördükçe içim parçalanıyor.Çok üzgün bu akşam biraz unuttu ama yane o bu yaşta çok yükü var.Yusuf:Onun içinde hiç kolay değil.Hüsna:Evet.Şimdi bide yabancılık çekicek kolay mı? Kendi evinden tanımadığı birinin evine geldi.Yusuf:Kısa sürede alışır. Hüsna:Çok tatlı dikkatimi çekti.Büyüyünce güzel olucak.Yusuf:Ay hüsna düşündüğün şeye bak.Hüsna:Acaba dersleri felan nasıl.(Yusuf tekrardan üzgün hale geçmiştir.)Yusuf:Hüseyin bahsediyordu.Yane dersleri çok iyi takdirname getiriyor diye.Hüsna:Acaba bu olanlar okulunu etkilermi? Yusuf:Bilmiyorum bunu okul başlayınca görüceğiz.Hüsna:Acaba pisikolojik destek felan lazım mı? Yusuf:Öf Hüsna sus artık.İlerleyen zamanlarda görüceğiz ama Hüseyinin anlattığına göre Sevil düzgün bir kız sorunlu bir kız değil.Hüsna:Yarından sonra ben evde değilim.Yusuf:Yane Ekremle Sevil evde tekler.Hüsna:Sedef var.Hem belki biz evde olmazsak alışması daha kolay olur.Yusuf:Bakacağız artık.(Hüsnayla Yusufta bu günün yorgunluğu ve üzüntüsüyle uyuya kalmışlardır.)

SeviL

(Sevilde odasındadır.Daha doğrusu bilmediği bir evde tanımadığı bir oda onun odasıdır.Buna alışmak çok zor olucaktır ama alışmak zorundadır.Birden telefonunun çaldığını farkeder.Telefona bakar arayan Ayçindir.Hemen açar.Çok baygın ve uykudan kalkmış bir ses tonuyla.) Sevil:Alo.(Kendini ağlamamak için çok zor tutuyordur.Ayçin direk bağırmaya başlamıştır.) Ayçin:Bir haftadır sana ulaşamıyorum.Odüm koptu.Ne kadar merak ettim seni biliyormusun. Niye telefona 1 haftadır bakmıyorsun.80 kere aradım.Sevil:Ayçin sakin ol ben iyiyim tamammı? Her şeyi sana nefesimin yettiği yere kadar anlatmaya çalışacağım ama sakin beni durdurma.Ayçin:Senin sesin çok kötü geliyor noldu bişimi oldu.Bu arada 1 saat önce evinize uğradım kapıyı çaldım kimse açmadı.Nerdesiniz siz? Yoksa hala tatildemisiniz.? (Sevil daha fazla tutamaz kendini aslında telefonu açarken ağlamamakta çok kararlıdır ama yine olmamıştır yine tutamamıştır kendini.DUrmuyucak bir şekilde hıçkırarak ağlamaya başlamıştır.Ağlayan bir sesle.) Sevil:Artık orda yaşamıyorum.Ayçin:Taşındınız mı? Aaaa benim niye haberim yok niye ağlıyorsun yaa o kadar kötü mü bir yer.(Sevilin ağlaması okadar artmıştırki hıçkırarak ağlamaktan konuşamıyordur.) Ayçin:Sevil noluyor.Bak sen bu kadar ağlamazsın korkmaya başladım.Korkutma beni.Sevil:Bende korkuyorum. Yanlızlıktan.Ayçin:Kızım ne teki ne yanlızı nerdesin sen Hüseyin Amcayla Semra Teyze nerde.(İşte o an sevilin kalbine bir hançer daha saplanmıştır.Artık ağlamaktan nesef alamaz hale gelmiştir.) Ayçin:Sevil nerdesin hemen söyle yanına gelicem.Sevil:Kocaman bir villadayım.Ayçin:Kızım ne işin var senin kocaman villada yaa delirtme beni anlatsana.Sevil:Ayçin ağlamaktan anlatamıyorum.Biraz dur.Ayçin:Adres ver bana şöförle gelicem.Sevil:Hayır gelme.Gelemezsin.Ayçin:Sevil bak ne oldu bilmiyorum ama ben gerçekten korkmaya başladım.Bu böyle telefonda olmuyor söyle adresi yanına geliyim.Sevil:Hayır olmaz.Ayçin:Niye. Sevil:Anlatacağım.Ayçin:Sevil bak telefondan olmuyor dizüstü bilgisayarın yanındadır açta görüntülü görüşelim.Sevil:İnternetin şifresi nedirki buranın.Bilmiyorum.Ayçin:Sevil sen beni çıldırtıcaksın orası neresi.Sevil:Dur bi dakika Ekrem uyumuyordur Ekrem kesin biliyordur ona soruyum.Ayçin:Ekrem kim? Sevil bak sinir……Sevil:Bekle 2 dakikaya bilgisayardayım.Ayçin:Sevil…(Sevil telefonu kapatır diz üstü bilgisayarını açar daha sonra.Ağlamasını dindirmeye çalışır aynanın karşısına geçip yazünü temizler.Ne kadar temizlesede ağladığı belli oluryordur işte.Derin bir nesef alır ve Ekremin odasının kapısının önüne gider.Tekrardan derin bir nefes alıp kapısını çalar.) Ekrem:Gir. Sevil:Gelebilirmiyim. (Ekrem Sevili görünce biraz şaşırmıştır.) Ekrem:Tabi gel gelebilirsin.Sevil:ıııı.Şey? (Ekrem ney anlamında başını sallar.) Sevil:Şey internet şifresini biliyormusun.? Arkadaşımla konuşacağım.Yane…Ekrem:Tamam veriyim.(Ekrem eline kalem kağıt alıp şifreyi yazar.Ayağa kalkıp sevilin yanına gider sevilin yüzü öne eğiktir.Ekrem kağıdı uzatınca kafasını kaldırır ve kağıdı alır.) Sevil:Sağol.(Ekrem Sevilin gözlerinin halini görmüştür ama bir şey soramıyordur.Ne sorucaktır ki.Onu daha çok yeni tanıyordur.) Sevil:Neyse İyi geceler sana.Ekrem:Sanada.(Sevil odadan çıkıp kapıyı kapatıp hızlıca odaya gitmiştir ve internete bağlanmıştır.Daha sonra kamerasını açmıştır.Ayçinle görüntülü konuşumaya başlamışlardır.) Ayçin:Sevil ne oluyor anlat her şeyi çabuk bana Ekrem kim? Sen nerdesin.? Sevil:Sevil önüne eğik olan başını kaldırıp kameraya bakar.Ayçin:Hiğğğ..!!! Senin halin ne böyle.Sevil.(Sevil tekrardan durmak bilmeden ağlamaya balşamıştır yine.) Ayçin:Sevil ne oldu.(Ekrem o sırada banyoya giderken sevilin sesini duyunca kapının yanına gitmiştir ve dinlemeye başlamıştır.Aslında yaptığının ayıp bir şey olduğunu biliyordur ama kendini durduramamıştır.)Sevil:Ayçin bak bir kere anlatacağım soru sorma bölme dikkatli dinle.Sevil:Karneleri aldıktan sonra okuldan çıkıp eve gittim.Biliyorsun Uludağa gidicektik.Bavullarımızı ve eşyalarımızı alıp arabaya binip yola çıktık.(Sevilin göz yaşları çeşme gibi akıyordur.) Sevil:Yolda giderken trafik kazası geçirdik. Ayçin:Hiğğğ..!! Ne.! Sevil.(Sevil hıçkırarak ağlamaya başlamıştır.) Ayçin:Se-sevil. Semra Teyze ve Hüseyin amca nasıl.Yoksa durumları kötümü? (Sevilin hıçkırıkları dahada artmıştır.) Ayçin:Sevil konuş.(Sevil ağlamaklı bir şekilde konuşmaya çalışarak.) Sevil:Olay yerine ambulans geldi ama geldiklerinde babam…babam… (Tekrardan hıçkırarak ağlamaya başlamıştır.) Ayçin:Sevil. Sevil:Ö-ölmüştü.(Ayçinin başından aşağı kaynar sular inmiştir.Kendini tutamayıp ağlamaya başlamıştır.) Ayçin:S-se-vil.(Ekrem kapıdan hala dinliyordur.Sevilse hıçkırarak ağlamaktan Ayçine olayı doğru dürüst anlatamıyordur.) Sevil:Annemide ambulansa kaldırdılar ama onuda yetiştiremediler.(Ayçin büyük bir şoktan daha büyük bir şoka girmiştir.Hiç bir şey söyliyemiyordur.Ekremse dinlerken gözlerinden birki damla yaş akmıştır oda dayanamamıştır.) Sevil:Yetiştiremediler.(Ağlaması bir türlü dinmemiştir.) Sevil:Annemde babamda öldü.(Ayçin bu sözü duyunca gözlerini kapatmıştır.Bi süre sonra gözlerini açmıştır.Sevilse hıçkırarak ağlama pozisyorunundan çıkamamıştır.) Ayçin:Anlat.Sevil:Benim ufak sıyrıklarım vardı beni, hastaneye kaldırdılar ve bir gün sonra hastaneden taburcu edildim. Telefonumu bir köşeye fırlattım.1 haftadır.Mezarlıktaydım devamlı.Bu gün mezarlıktan koşarak çıktım kendimi bilmeden yolun ortasına atmışım.Bir korna sesi sonra gözlerim karardı.Uyandığımda hastenedeydim.Ayçin:Se-sen iyimisin.? Sevil:Korkudan bayılmışım.Bu seferde hemşire annen veya baban olmadan seni bırakamayız dedi.Ayçin:Nasıl çıktın.Sevil:Annemle babamın.(Sevil dudakğını ıssırarak.) Sevil:Annemle babamın öldüğünü söyledim.(Ayçinin göz yaşları boncuk boncuk akıyordur.) Sevil:Daha sonra eve geldim.Kapıyı açtım.Yine o koku.Annemin kokusu babamın kokusu.(Sevil artık ağlamaktan nefes alamaz hale gelmiştir.Kapı arkasından Seville Ayçinin konuşmasını dinleyen Ekremde çok kötü olmuştur.) Sevil:Tam su içip odama çıkıcaktım ki.Ayçin:Sevil sen nerdesin bunu bana söyle.Yerini söyle hemen almaya geleceğim.Sevil:Hayır Ayçin gelme.Ayçin:Nasıl gelme yaa.Orası ya güvenli değilse.Sevil:Merak etme güvenli bir yerdeyim.Bekle anlatacağım nerde olduğumu.Sevil:Zil çaldı kapıyı açtım.Babamın çocukluk arkadaşı Yusuf amca gelmiş.Onunda gözleri kızarıktı ağladığı her halinden belli.Ayrıca Yusuf amca babamla ortaktı.Birden tanıyınca kendimi tutamadım ve sarıldım.Olanları anlattım içeride.Daha sonra kalktı 2 saat sonra gelicem diye çıktı.Ayçin:EEE?? Sevil:İki saat sonra geldi ve eşyalarımı toplamamı istedi.Bundan sonra bizde kalıcaksın dedi.Ben itiraz ettim kabul etmedim.Öğrenildiğinde beni yetimhaneye yolluyucaklarını söyledi.Bide babamın ismini kullanınca.Ayçin:Kabul ettin dimi? Sevil:Başka çarem mi vardı.(Aramalarınıda daha yeni gördüm.) Ayçin:Sevil.Bırak benim aramalarımı nerdesin sen.Sevil:Yusuf amcanın villasındayım.3 katlı kacaman bir villa.Ayçin:Sevil sen orda nasıl yaşıyıcaksın.? Tanımadığın insanlar ya sana kötü davaranırlarsa.Sevil:Yusuf amcada ve Yusuf amcanın hanımı Hüsna teyzede çok sıcak davrandılar.Öyle bişi olucağını sanmıyorum.İstemeselerdı almazlardı zaten.Ayçin:Sen hala bana nerde olduğunu söylemedin.Sevil:Tam bilmiyorum.Bizim evden 10 dakika bizim okuldan 15 dakika sürüyor.Ayçin:Yane bizim villaya 7 dakika uzaklıktasın.Sevil:Evet.Yakınız.Her şeyi anlattım işte.Ayçin:Ekrem kim? (Seville Ayçinin konuşmasına kapı ardından misafir olan Ekrem kendi adını duyunca şaşırmıştır.) Sevil:Ekrem.Ekrem mi? (Ekrem iyice kapıya kulağını dayamıştır.) Sevil:Yusuf amcanın oğlu.Ayçin:Oğlu.Sevil:Evet. Ayçin:Kaç yaşında liseli felan mı? Sevil:Yok bizimle aynı yaşta.Ayçin:Yok artık. Çocuk gıcıkmı.? (Kapı arkasındaki Ekrem yüzünü değişik bir ifadeye sokmuştur.Sessizce kendine sormuştur.) Ekrem:Ben gıcıkmıyım? Sevil:Ayçin daha geleli 3 saat oldu buraya.Nerden biliyim çocuk gıcıkmı değil mi? Yane kötü davranmadı.Ayçin:Tabi davranmaz yaşadıklarını biliyor çünkü.İlerki zamanda gerçek yüzü ortaya çıkar.Sevil:Ben burda neler yaşamışım sen gelip bana Ekremin gerçek yüzünün ileride çıkıcağını söylüyorsun.Ayrıca normal biriydi işte gıcık felan olduğunu sanmıyorum.Ayçin:Sevil sen neler yaşamışsın böyle.Sevil:Çok kötüyüm nasıl iyileşicem bilmiyorum.Üzgünüm kırgınım kızgınım.Canım çok yanıyor.Beni küçücükken bırakıp gittiler ikiside.Asla iyileşemiyicem.Ayçin:Anlıyorum ne kadar üzgün olduğunu.Sevil:Hayır anlayamazsın.Şuanda bilmediğim bir evdeyim.Kendi evimde değilim.7 gündür şu geliyor aklıma babam ve annem her gece yatmadan önce yanıma gelirlerdi beni öperlerdi okşarlardı ama 8 gündür bundan eksik olmak uzaklaşmak ne demek bilemezsin.Kocaman bir odada yapayanlızım.Bir şey olsa kimsenin haberi bile olmaz.(Sevil çok kötü olmuştur.Başı dönmeye başlamıştır artık bünyesi bu kadar üzüntüyü kaldıramıyordur.Sevil gözlerini kapatıp başını tutar.) Ayçin:Sevil iyimisin? Sevil:Başım dönüyor.Artık bünyem kaldırmıyor.Kaç gündür bayılıyorum.Ayçin:Sevil bak.Gerçekten çok kötü şeyler yaşamışsın ama kendini bırakmamalısın ya sana bişi olursa.(Sevil bağırmaya başlamıştır.) Sevil:Umrumda değil anlıyormusun.Umrumda değil.Ölsem benim için bişi farketmez.Arkamdan ağlıyıcak kimsem bile yok.Ölsem bu kadar acıdan kurtulurum.(Sevil yine tutamamıştır işte kendini.Ağlamamak elinde değildir.13 yıl hayatı boyunca çok az ağlamıştır.Sanki bununun hıncını çıkarır gibi devamlı ağlıyordur artık.) Ayçin:Sevil bak kendini bırakma tamammı? sakin ol.Sevil:Olamıyorum Ayçin olmuyor yapamıyorum.Ben nasıl sürdüreceğim hayatımı.Nasıl başaracağım.Şuanda her şeyden çok korkuyorum.Ayçin:Zaman geçtikçe yaraların iyileşicek.Sevil:Evet yaralarım iyileşicek ama her saniye kalbimde büyüyün bir boşluk olucak.Ayçin:Sevil yarın görüşelim.Sevil:Hayır olmaz.Ayçin:Sevil bize akşam yatılıya geliyorsun işte o kadar.Sevil:Tamam yarın gelmeye çalışacağım.Sen gelme ben seni almaya gelirim şöförle hem nerde yaşadığınıda görmek istiyorum.Bide tanışmak gerekir hüsna hanımla fln.Sevil:Yeter artık Ayçin yeter hiç bir şeyi planlıyıcak durumda değilim yarın saat 7de gelirsin.Ayçin:Tamam.Hadi sende yat biran evvel uyu hala başın dönüyormu? Sevil:Evet.Ayçin:Hadi görüşürüz.Sevil:By.(Sevil internetten çıkıp bilgisayarının kapağını indirmiştir.Ekremde sonuda kadar bütün konuşmaları dinlemiştir.Farkında olmadan ağlamışmıdır evet gerçekten ağlamıştır.Kendini Sevilin yeri koymuştur bir an daha doğrusu koyamamıştır.Kendisi böyle bir durumda olsaydı kesinlikle bunu kaldıramazdır ve sevilde kaldıramamıştır yine bu durumu.Bilgisayarını kapatıp ayağa kalkmıştır.Başı hala dönmeye devam ediyordur.Gözleri kararmıştır ve bayılmıştır.Yere düşüncede ses çıkmıştır.Sevil yerde baygın bir şekilde yatıyordur.Daha fazla küçücük bünyesi bu kadar acıya ve üzüntüye dayanamayıp pes etmiştir.Ekrem tam kapıdan ayrılıcakken bir ses duymuştur ne olduğunu merak etmiştir.Bayılabiliceğini pek düşünmemiştir ama içinden bir ses girmesi gerektiğini söylüyordur ona.Merakına yenik düşerek kapıyı çalmıştır.İçerden hiç bir ses gelmeyince yavaşça odanın kapısını açmıştır ve kafasını uzatmıştır.Yerde yatan sevili görünce koşarak yanına gitmiştir.Yere eğilip diz üstü çökmüştür Sevili uyandırmaya çalışmıştır ama uyandırmıyordur.Bünyesi o kadar yorgundurki.Tekrardan hareket etmiyordur.Ekrem Sevilin başını dizine koyar bir süre durmuştur ama hala sevil ayılmamıştır.Ayılmayacağını anlayınca.Sevili kucaklamıştır.Ayağa kalkarken biraz zorlanmıştır nede olsa 7.sınıftadır daha.Yavaşça yatağa yatırmıştır.Kendiside yatağın kenarına oturmuştur.Sevilin uyanması için uğraşıyordur ama sevil hala ayılmamıştır.Sevili uyandırmak için yanaklarına vururken birden durmuştur.Eli sevilin yanağında kalmıştır.Öylece durmuş Sevile bakmaya başlamıştır.Ne kadar masum görünüyordur.Hayata karşı savaşırken kücük kalbi yenilmiştir.Küçücük savunmasız kıpırdamayan masum bir melek gibi öylece yatıyordur orda.Zaten "Hayatta her şeyini kaybetmiş bir meleğin hikayesi" değilmidir.? Bu hikaye…?

2.BÖLÜM SONU…!!!
UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR…
YORUMLARINIZI VE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM…
3.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…

En son ~ÇakıL KoLik~ tarafından Cuma Haz. 17, 2011 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:10 am Paylaş

ÇakıL.
Geldi bile Very Happy
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:25 am Paylaş

Çok Güzel Olmuş Yaa (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:42 am Paylaş

süper!müthiş!bayıldım!
http://twitter.com
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 2:38 am Paylaş

"ÇakıL."

Sağol canım teşekkür ederim... (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 4:20 am Paylaş

Canım çok güzel yazıyorsun Very Happy
Bayıldımm :D
Ama benim gözlerim bozukta..
Okurken biraz zorlanıyorum.Acaba alt alta yazabilme gibi bi şansın varsaa.*
Yazabilir misin.*
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:15 am Paylaş

müthiş olmuş cnm devam Very Happy
Bey'es'
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Bey'es'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 158
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 114
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/05/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:32 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
süper!müthiş!bayıldım!
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:54 am Paylaş

Harika olmuş
3.bölümü bekliyorum (=
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 7:07 am Paylaş

Beğendim senaryonu.

Devam. (:
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 8:09 am Paylaş

Süper olmuş !
Ağlatıcaksın beni ya !
Yazık Sevil'ime ya Sad
Küçücük kalbi taşıyamaz tabi Sad
Eline sağlık canım çok güzel olmuş Very Happy
Dewammmmmmmmmmm Very Happy

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki