Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 }

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Sizce devam etmelimiyim?
Evet
AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 I_vote_lcap96%AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 I_vote_rcap
 96% [ 22 ]
Hayır
AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 I_vote_lcap4%AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 23

YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 31, 2011 9:12 am Paylaş

cakiltaslarisevil demiş ki:
Senin Senaryolarını Hep Keyifle Okurum..
Bunu Da Keyifle Okudum..Süper Olmuş Canım (:
Devam =)

aynen :D
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 11:16 am Paylaş

canım senaryon gerçekten çok güzel ama ben yb istiyorum sakın bırakma bu senaryoyu Very Happy
meyve-1903
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
meyve-1903
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4308
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 12:41 pm Paylaş

şimdi okudum senaryoyu tanıtımı ve ilk bölümü çok beğendim güzel olmuş Very Happy
devamını bekliyorum =)
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 9:44 pm Paylaş

yeni bölümü merakla bekliyorum tatlım ne zaman yazarsın acaba? =D
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 12:51 pm Paylaş

hadi ama çatlıcam şimdi az kaldı bekletme bizi Very Happy
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:09 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman?
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 544
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 536
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : є> TwiLight <э
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:14 am Paylaş

sizi çok beklettim farkındayım belki unutmuşsunuzdur senaryomu o zaman soruyorum kimler yeni bölüm istiyor? bundan sonra o kadar bekletmeyeceğim sizleri
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:33 am Paylaş

ben yeni okudum ve çok beğendim ve yeni bölüm istiyorum
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:37 am Paylaş

beğendiğine sevindim ama uzun ara olduğu için kimse hatırlamıyor senaryoyu biraz daha yorum gelirse 2.bölümü koyucam yada başka sayfa açıp ordan devam edicem.
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:39 am Paylaş

bn de istiyorum gelsinnnn :D.D çok beğendim Very Happy
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:42 am Paylaş

evet cnm yb çabuk gelsin yoksa meraktan çatlayacağız
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:45 am Paylaş

o zaman yeni bölümü koyuyorum canım
Egeli09.
Deneyimli
Deneyimli
Egeli09.

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:48 am Paylaş

Bölüm 2

'' Ekrem Özberk ile evleniyorsun''

Beyninde bu cümle yankılanırken odanın içinde kaç defa turladığını sayamadı genç kız.Nasıl olur da bu kızın evleneceği kişiden haberi olurken kendisi daha çocuğun ismini bile yeni duyuyordu?Babası kafayı yemiş olmalıydı.Telefonu attığı yerden geri alıp Ayçin’i aradı aceleyle.

''Sen kendinde misin Sevil?''

''Tüm sinirimi senden almamı istemiyorsan şu çocuğu bana bul.Ya -ya da telefonunu filan bul. Ya bir şey yap işte Ayçin''

''Sevill''Dedi genç kız ve telefonu hafifçe uzaklaştırdı kendisinden.Büyük bir ihtimalle o şok esnasında arkadaşı olanları anlamakta güçlük çekmişti.Ama şimdi söyleyeceği gerçek ile Sevil ikinci şokunu yaşayacaktı malesef ! '' Ekrem Özberk, benim kuzenim''

''Neeeeeeeeeeee!''Diyerek öyle bir bağırdı ki genç kız,babasının odasından içeriye korkuyla girdiğini bile anlayamadı.''Ne saçmalıyorsun sen be?''

Ayçin uzaklaştırdığı telefonunu tekrar yanaştırdı kulağına.''Yavaş Sevil kulağımın içine ettin ya''

''Ne yani? Beni kuzenine mi istiyorsunuz? Allahım nasıl bir oyun içindeyim ben?''

''Saçmalama! Ben Ekrem'e yeteri kadar acırken bunu nasıl düşünebilirim''

''Yanına gelirsem Ekrem'i de seni de parçalarım'' Diyerek ikinci defa telefonu yatağına fırlattı genç kız.Ağrıyan başını hafif hafif ovmaya başladı.Babasını fakettiğindeyse yüzündeki ifade daha da sertleşti.

''Mutlu musun babacık? Ekrem Özberk ile evleniyor minik kızın..'''

Ömer bey hafif bir tebessüm edip kızının yanına yaklaştı.''Güzel bir tercih değil mi?''

''Ciddi misin gerçekten?'' Dedi genç kız üzgünlükle dudaklarını bükerek.Ciddiydi babacığı...Bunu gözlerinden bile anlayabiliyordu artık.

''Biriciğim dudaklarını öyle büzme artık.Bunlar eskisi gibi işe yaramıyor,biliyorsun'' Yine de kızını o şekilde görünce dayanamayıp sıkı sıkı sarıldı ...Kararından vazgeçmek istemiyordu.Sürekli kızının başına bir şey gelecek korkusuyla diken üstünde yaşamak da istemiyordu.O yüzden bu iş olacaktı!

''Nasıl iyi biri mi bari? Kızına bakabilcek mi? Bak!Sonradan sevgili kocamla geçinemeyip eve dönersem alırsın değil mi beni?''

Ömer bey miniğinin bu sözü üzerine uzunca bir kahkaha attı dolan gözleriyle.Ah! Bu kız daha çok küçüktü ama nasıl beceriyordu onca saçma şeyleri, anlayamıyordu ki?

''Buraya gel seni küçük cadı!'' Diyerek bağırdı Ekrem.Ama pes etmeyip başına bu saçmalığı açan minik kuzenini darma duman edecekti.

''Ekrem.Gerçekten ben de yeni öğreniyorum''Dedi genç kız uzaklaşıp sesini yükselterek.Nereden söylemişti Sevil'in arkadaşı olduğunu? Bir de ballandıra ballandıra anlatmıştı genç kızı. Ekrem'de dayanamayıp kendisinin yaptığını sanmıştı.

''Beni yormayıp buraya geliyorsun yoksa yakalarsam- ki yakalarım biliyorsun, neler yapağımı tahmin bile edemezsin''

Genç kız dudaklarını ısırıp yavaş yavaş ilerlemeye başladı.Gerçekten tırsıyordu Ekrem'den.Annesi ile babası ise hiçbir şey yapmıyor öylece izliyorlardı.

Ekrem gülmemek için kendisini epey zorluyordu.Derin bir nefes alıp Ayçin'i kendisine çekti ve yere yatırıp gıdıklamaya başladı.Genç kız öyle bir kahkaha atıyordu ki en sonunda kendisini tutamayıp onun güzel kahkahasına eşlik etti.

''Baba gülmeyi kes ve şu gıcık yeğenini üstümden al lütfennn'' Diyerek bağırdı.

''Hemen arıyorsun o tatlı arkadaşını''

''Ne-neden?'' Dedi merakla.

''Müstakbel eşimle konuşmam gereken özel şeyler olamaz mı?''

''Oooo! Bu konular beni aşar sanırım..''

Ekrem bu imayla tekrardan harekete geçerken Ayçin seslice uyardı kendisi.''Sakın! Yoksa aramam ve böylelikle düğünden önce göremezsin güzel karını''

''Toz ol ve ara şu kızı!''

''Ayçin'' İsmini görünce şaşırmadı.Bugüne bugün arkadaşlıktan terfi edip akraba olacaklardı nasıl olsa...! Öfkeyle açtı çalan telefonu.

''Buldun mu çocuğu?'' Ayçin'in konuşmasına izin vermeyip söylenmeye başlamıştı bile...Ama bu nasıl bir soruydu öyle? ''Buldun mu çocuğu?'' Çocuk zaten kuzeni değil miydi? Kimi bulmasından bahsediyordu ki...''Peki-tamam! Ayçin her zaman buluştuğumuz kafeye gelir misin? Ekrem'i de getir''

''Şükürler olsun mantıklı düşünebiliyorsun''

''Ahh! Bebeğim bana imalı imalı konuşma.Sonradan ----''

Ayçin Sevil’in sözlerindeki tehditi yok sayıp sakinlikle devam etti.''Müstakbel eşin de görüşmek istiyor.Saat 5 de her zaman ki yerde''

''Canı çıksın o çocuğun!'' Diyerek telefonu kapattı.Evlenince gösterecekti o züppeye...

''Umarım arkadaşın süsüne takılıp da bizi fazla bekletmeyi düşünmez''

Beklemek! Beklemekten nefret ederdi Ekrem.Hafif bir tebessümle karşılık verip telefonunu çıkardı ve Sevil'e mesaj attı.'' Hemen burada ol yoksa bu çocuğun yüzünü bir daha zor görürsün''

''Güzelim ben hemen geliyorum'' Diyerek masadan kalkıp arabasına doğru ilerlemeye başladı Ekrem.En önemli aracı- telefonunu unutmuştu.Şimdi muhabbete dalarsa unutup, gelen çağrılara cevap veremezdi...

Sevil hızla kafeden içeri girip arkadaşına el salladı.İyi de yanında kimse yoktu! Saklanıyor muydu yoksa bu aptal herif?

''Neymiş?Geç kalırsak beyimizin yüzünü göremezmişiz.Bakalım bakılacak bir yüzü var mı? Hem sen ne saçmalıyorsun ya? Müstakbel eş filan..Seni-seni mahvederim Ayçin''

Ayçin sessizce Sevil'i dinliyor herkesin kendilerine baktığını farketmesine rağmen bir şey diyemiyordu.

''Nerde o kuzenin olacak herif? Nerde o benimle evlenmeye cesaret edebilen şahsiyet?''

Ayçin tam arkanda diyemiyordu çünkü arkadaşı hiç susmuyordu.... Son kez Sevil ''Nerde o?'' Diyerek bağırdığında Ekrem Sevil'in omzundan tutup kendisine çevirdi ''Beni mi arıyorsun küçük hanım?''

''Ekrem Özberk?''

''Taa kendisi''

Ama-ama bu haksızlıktı?Bu kadar yakışıklı birini beklemiyordu ki? Hızla önünü dönüp geldiğinden beri oturamadığı sandalyesine oturdu.

Ekrem ise ne olduğunu bile anlayamayıp Sevil'i izlemeye başladı.18 yaşında olmasına rağmen çok daha olgun gösteriyordu.Ama bu kız fazlasıyla garipti! Bununla nasıl yaşayabilirdi ki aylarca?

''Biraz önceki sözleri işitmedim sayıyorum ve asıl konuya geliyorum. Bu evlilikte neyin nesi ?''

Sevil derin bir of çekip gözlerini devirdi.Bu sorunun cevabını bilse burada ne işi vardı? Ayçin'in ''sakın'' dercesine kaşlarını kaldırmasına aldırmayıp konuşmaya başladı.

''Bilmiyorum ki...Sevgili babacığıma evlenmek istediğimi ve koca şehirde senden başkasını bulamadığımı söyledim.O da seve seve kabul etti.'' Dedi alayla.

''Bana bak seni küçük şeytan! Sınırını fazla zorluyorsun!''

Ayçin'in masanın altından kendisini cimdiklemesine aldırmayıp devam etti Sevil.''Yok ya! .''Diyerek kollarını masanın üzerinde birleştirip Ekrem'e daha da yaklaştı.''Babamın överek bahsettiği kişi sen misin gerçekten?''

Aman Allahım! Bu kabustan uyanmak istiyordu Ekrem.Evet evet! Tam bir kabusun içindeydi şuan. Yoksa bu kızla ne işi olurdu ki...

Ayçin Ekrem'in gözlerindeki siniri görebiliyordu. Bir an önce uzaklaşmalılardı buradan yoksa Sevil'i durduramayıp olacaklara engel olamayacaktı.İkisini incelerken Sevil 'in ayağına vurmasıyla ''Ah'' Diyerek bağırdı genç kız ''Ekrem lütfen kalkalım kendimi iyi hissetmiyorum''

''Yalan söyleme'' Diyerek çıkıştı Sevil.''Seninle sonra görüşücez kızım.Şimdi uslu uslu otur!''

Emir gözlerini büyütüp şaşkınlıkla baktı.''Kahretsin!Sana katlanacağımı hiç sanmıyorum.'' Dedi ciddiyetle.

''Birbirimize katlanamayacağımıza göre bu evliliği eğlenceye dönüştürebiliriz.Ha! Ne dersin?''

Yorumlarınızı bekliyorum.
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 4:02 am Paylaş

cnm ellerine sağlık muhteşem olmuş yb hemen koyabilirmisin???
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 4:03 am Paylaş

çok güzel olmşş cnm Very Happy devam...
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 4:53 am Paylaş

Çok Güzel cnm...
Devam...
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 4:58 am Paylaş

yine çook iyisin=)
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 5:38 am Paylaş

bencede harikasın muhteşem olmuş ya yeni bölüm nolur
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 7:38 am Paylaş

yeni bölüm çok güzeldi gerçekten bayıldım süper devam (:
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 5:02 pm Paylaş

**EnK** demiş ki:
Çok Güzel cnm...
Devam...
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 7:51 pm Paylaş

Harika olmuş cnm ellerine saglik:D
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 08, 2011 12:04 am Paylaş

spr dvm Exclamation
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 08, 2011 2:16 am Paylaş

Exclamation
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 08, 2011 2:35 am Paylaş

Yeni okuyucu! Çok güzel yazıyosun canım devam etmelisin!. Exclamation
Ama 2. bölümde sonda emir yazıyodu kafam takıldı! Neyse yb! Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 } AŞK HER YERDE     { 3 Bölüm  Sayfa 10 } - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 08, 2011 3:10 am Paylaş

goktug demiş ki:
bencede harikasın muhteşem olmuş ya yeni bölüm nolur

AŞK HER YERDE { 3 Bölüm Sayfa 10 }

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki