Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

ßir Kızın Kaleminden!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
damlabulut1996
Üye
 Üye
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 44
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 49
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ßir Kızın Kaleminden!  Empty
MesajKonu: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:00 am Paylaş

ßir Kızın Kaleminden

Küçük bir kalpte uyandı aşk,
Büyük bir kalpte başladı acılar
Bir gözyaşıyla,bir sözle tutundu hayata
Bir defterle döktü içini

Annesini kaybetmiş bir küçük kız,küçük bir aşk
İhanet.
Depresyonda bir baba
Üzgün bir kardeş
İyi 6 arkadaş
Büyük bir sır

Sözlerle anlatılamayacak aşklar,acılar
Bir kızın süslü kaleminden,sade kalemine
Çiçekli defterden,siyah sade deftere yolculuk

KARAKTERLER

Derin:Kahverengi saçlı,yeşil gözlü,uzun boylu,zayıf ama güçlü.İçine kapanıp fazla konuşmayan ama yeri geldiğinde durmayan hoş bir kız.
Defne:Kahverengi saçlı,ela gözlü,çikolata tenli,zayıf ve çelimsiz bir kız.Acaip espirili ve tatlı.Derin'in en yakın arkadaşı.
Beyza:Siyah saçlı,mavi gözlü,soluk tenli,biraz kilolu bir kız.Biraz duygusal ama tatlı.
Deniz:Sarı saçlı,mavi gözlü,yakışıklı ve çapkın bir oğlan.Derin'in biricik aşkı...
Mert:Kahverengi saçlı,yeşil gözlü,zayıf .Derin'le uğraşmayı çok seviyor.Defne'yle birlikte...
Berke:Siyah saçlı,yeşil gözlü,futbolcu bir oğlan.Derin'in kankası ve onunla büyümüş bir genç.Beyza'yla birlikte

1.Bölüm

Gece yanlızlık demek.Sanki içindeki acıları çözmek için yapılmış gizli biryer.O yıldızların içindeki saklı masumluklar.Ama hepsi sevdiğini kaybeden kayarken izleyen
bir aşk parçası.Aşıkarı görüpte mutlu olan herkesin sevgisini yaşatan bir parça.Yanlızlığın güzelliğine bir parça daha ekleyen.Aşkının güzellklerini düşleten bir
parça.Bir defterle dökmek içini.Bir parça aşk yazmak.Düşlerini biraz olsun yaşatabilmek.Yıldızların yaşattığı masum aşkı devam ettirmek.Hayatı bunlarla ama
yanlızlığınla devam ettirmek.
Hele uyanmamak istemek.Herşeyden kurtulmakcasına gitmek.Ama sonra hayatını düşünmek.Bir parça kalpleri düşünmek.Acılarınla yeniden hayata tutunmak.
başkalarına bunlrı yaptırmamak....Kalplerine acı vermemek...
Bazen kötüler bile iyiliği iyilerden daha iyi kullanır.Belkide bedenim kötü olmayı seçiyor.Acılarını unutturabilmek için...
İnsan hep masum olamaz.İçindeki bir parça kötülük herşeyi beraberinde götürebilir.Masumluğuyla işleyenler birden değişebiir.Bir oyun gibi.
Oyunları sonu bazen en umulmadık anda gelir.Bazense beklediğin geç.Ama sonunda bir oyun daha biter.Her oyunun sonundaki game over yazısı çıkar hayatında.
GAME OVER!Aslında hayatı sıfırlamak gibi,benim için hayat bağımlı olduğun bir oyun.Karakterlerin mutluluğu yok içinde.Savaş oyunlarındaki ölümler,acılar ver her
bir parçasında.İnsanlar masumluğuna inanmaz.Bazılarıda inanamaz.Onlar doğru yoldan istemeden uzaklaşmışlardır.İnsan bu kadar masum olurmu derler.Masumluk
diye bir kavram yoktur aslında.İçindeki masumluğu sen çıkarırsın zamansız bir şekilde.Aslında herkezin bir masumluğu vardır.Onu bulmak için uğraşman gerekir.Ama
her oyunda bir mızıkçı vardır.O mızıkçı bazen herşeyi bozar.Eğer zaman verirsen bazıları o masumluğunu çıkarır.Bazende umulmadık anda bir kötülük ortaya çıkar
.Evet.Hiçbirkız çirkin olamayacak kadar güzeldir.Herk kızın kimsenin anlamayacağı inanmayacağı bir özelliği vardır.Her kızın içi kadar güzeli yoktur.Bazı kızlar
umulmadık anlarında yakalanırlar aşka.Bazende unutulur giderler.Bazen küçük bir parça aşk gün geçtikçe büyür ve bedenini kaplar.Bir güvensizlikle herşey yok olur.
Kalbin bedeninden koparcasına çırpınırken.Bir şekilde sarsılır bedenin.Başın döner hayattan oparsın bir anlığına.Sonra gözlerini yeniden açarsın umutsuzluklara.
Birkez daha kaplar bedenini acı.Birden unutursun herşeyi,masumluğunu.Sonra masumluğunu hatırlatan biri çıkar karşına.Anne dersin sen ona.Birdende kayıp gider
ellrinden..Bende masummuşum aslında..Sadece yüzüme taktığım bir maskeymiş umursamazlığım.Acılarımdan kopmak isteresine hayatımdaki bir değişiklik.Kalbimin
parçalandığını göstermemek için bir gülücük.Oysa bende kırılgan bir kız çocuğuyum.Hayatla başetmeye çalışan.İçinden hergün ağlayan bir kızım ben.Ben
masumluğumuannemi ve kardeşimi kaybettikten sonra buldum,çıkarttım içimden.Meğer ben o umursamaz kız değilmişim.İçimdeki acıların derinlemesine deşilmesinden
sonra masummuşum.Meğer herşey umrumdaymış benim.Acılarım bana bunları öğretti.Masumluğumu hissediyordum aslında.İnsanlarla eğlenerek biraz olsun acılarımdan,
kurtuluyordum.Şimdi beni koruyacak bir anne,kollarına sığınacak bir şefkatli kol kalmadı.Masumluğumu burda buldum işte.Hergece o masum öpüşüyle içimi ısıtan
hastayken bana bakan bna hala küçük olduğumu hatırlatan masum meleğim ve gece masal okuduğum,uyuduğum minik prensesimin yokluğunda çktı ortaya.O arada gitti
o kötü kıyafetler,tavırlar.Gene o ruhumdaki küçük kız geldi yerine.Bir anne kucağı isteyen...Masumluğum burda dışına çıktı işte..Bida istesem umursamaz olamam.
Umursadığım tek kişide yok artık hayatımda.Bir öpücük vermeden gitti birden hayatımdan...Ben ona ne kadar yanlış yapmışım meğer...
Zaman geçtikçe bir damla daha süzülüyor gözlerimden.Bir yaprak daha düşüyor yerlere sonbaharımda.Yaprak bildiğin yaprak değil ama.O kırık kalbimin parçaları.
Kanadı kırık güvercin artık kalbim.Hayat geçtikçe sadece gülünmeyeceğini anladım.Sadece gözyaşıda yokmuş aslında.Bu senin direncinle ilgili bir kavrammış.
Aslında eskiyi hatırladım bugün birkez daha.sSiz varken yanımda.Ne kadar huzurluymuşum o zmanlar ne güzelmiş.Güzel olan geçmişi özledim ben.Yıllardan
koparcasına giden bida o yılın kollarına dönemeyen günler gibi gittim ben.Aslında eski günlerin kollarına sığınmayı o kadar çok istiyorum ki.Şİmdiyi hiç yaşamamayı
.Ama ben ne için direniyorum?.Kendi ayaklarım üstünde durmayı ne için öğrenmeye çalşıyorum?Genede durmalıyım.Dinlenip iyileşmeliyim.Şunu anladım ben güçlü
büyümüşüm.Öyle büyütülmüşüm.Sol yanımdaki acıyla direnmeye alışmıım ben.İnsanlar iyi heralde fazla bağlı değilim onlarla.Ben iyi değilim ama.Hergün birsayfa
daha dolarken acılarımla,gözyaşlarımla.Bir gün daha akıyor bedenimden...Sanki herkezin içini parçalatmak istermişcesine...

Bu başka bir son değildi.Ruhumu vermek istercesine acılarımdan kurtulmak için yazdığım bir parça daha anne.Mezarındayım gene.Seni hiç yanlız bırakmadım,rahat
ettirmedim değilmi anne?Kaç gün oldu 17 gün değilmi.Ben seni çok özledim.Hani bir yere gittiğinde seni 1 günde özleyen ağlayan minik kuşun anne.Sarmaşık gülün
burda başucında anne.Bir başka gül daha getirdiÇiçeklerle süslü mezarına.Burda başka bir kız daha var anne.İsmi Serap.Oda annesine yaptıklarından yakınıyor.
Annesi öleli 9 gün olmuş anne.Hergün erkenden buraya gelir,akşam gider anne.Tanıdık birbirimizi yakından hergün beraber ayrılıyoruz burdan.Gözyaşları içinde.
Bazen bende onunla birlikte annesine ağlıyorum anne.Oda sana ağlıyor.Belki biliyorsundur Kahverengi saçlı,piercingli kız anne.Hergün çiçeklerini sulayan benden
önce seni ziyaret eden kız anne.Oda 19undaymış anne.Annesiyle hep kavga ederlermiş.Sonunda evden ayrılmış.Belki anlatmıştır sana.Eğer onun anneside oradaysa
ona ikimizdende selam söyle anne.Annelerin hakkı ödenmez.Hava karardı şimdi.Yağmurda yağıyor.Islandım.Sen hep derdin yağmurda durma,üşütüsün diye.Ben
üşüttüm zaten anne.Çiçeklerin besleniyor yağmurdan.Onlar için güzel anne.Peki beni düşündün mü?Yağmur benim gözyaşlarım anne.Onlarda duydu konuşmalarımı
ağlıyor gökyüzünden.Senin hep sevdiğin gibi saçlarımı ördüm anne.Fiyonkla da tutturdum.Bana aldığıno pembe elbiseyide giydim.Pembeyi sevmediğimi bilirsin.Artık
seviyorum anne.Zamanım doldu.Geri dönmem gerek.Serap geliyor anne.Sonra onun annnesine gidip gwri döneceğiz anne.Eve döneceğiz.Gne bir gün daha bitti.Gene
ayrılıyoruz.Gece kim beniöpecek anne.Bak Serap'ta geldi.Merhaba de anne.Oda seni seviyor.Bende onun annesini seviyorum.Birbirimizin kardeşi gibiyiz anne.
Nurhayat teyzede üzülecek şimdi.Onun yanına geçiyoruz anne.Hani demiştim sana kayır gitme mavi gökyüzümden diye.Neden kaydın anne.Bak bir yıldız daha kayıyor
ve bana gözyaşını gösteriyor anne.Şimdide bir cenaze.Bir anne daha ölmüş anne.O yıldızda onun yasını tutuyor heralde.Yağmur şiddetlendi oda ağlıyor o anneye.Biz
zaten ağlıyoruz bide onun yasını tutacapız şimdi anne.Bak 3 sıra yanında.Yeni gömecekler anne.İsmi Gül'müş.Kızı Çiçek.Çiçekleri öyle bir sarmalayışı varki Çiçeğin.
Sanki annesi oymuş gibi anne.Aslında bende hatırlıyorum seni kaybettiğim günü.Çok zordu anne.Neden bemide yanınıza almadınız.Babamda hasta şimdi.Belki oda
kayıp gidecek elimden anne.Şimdi burda olsan derdin bana.Esma teyzen var diye.Kızardın bana.Defne bugünlerde çok mutlu anne.Onun mutluluğuyla mutlu oluyorum
bende.İçimde büyük bir yas var genede.Çiçek'te bize baktı şimdi.Yanımıza geliyor.Tanıtıyor kendini.Bizde tanıttık.Çiçeği sevdim anne.Sonra sarılıyorum ona.Bir
candan koparcasına.Gözyaşlarıyla ıslatıyor daha fazla ıslak olan gömleğimi.Tutunuyor bana.Bir kardeş sevdasınca.O kada yüreğim aacıyor ki anne.O kadar hüzünlü
bakıyorki yeşil gözleri.Anılarını görebiliyorum derinliklerde.Beni bırakma dercesine haykırıyor içinden.Öyle kötüki kalbi.Nefes alışverişio kadar gaarip ki.Serap'la
bakıyoruz birbirimize.Oda katılıyor bize.Sonra Çiçeğin kuzeni geliyor.Adı Aslı.Çiçeği alıp götürüyor elimizden.Kökünden kopan çiçek gibi.Oda öyle imalı bakıyorki
bize.Neden onu buraya aldınız diye.Kızmak istiyorum ama kızamadan Çiçek bakıyor bize.Bir yürek daha parçalanıyor anne.Şimdi bizde Nurhayat teyzeye uğrayıp
Gül teyzeye gideceğiz.Oda bizim yeni annemiz şimdi.Hoşçakal anne.Kendine iyi bak...............
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 747
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 727
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:05 am Paylaş

çok güzel yaa =)
devamını bekliyorum ama en kısa sürede lütfenn :D
damlabulut1996
Üye
 Üye

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:06 am Paylaş

tşkler yha yazana kadar cnm çıkıo o yüzden yoksa yazabilirim yorum gelmiyooo
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1117
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1126
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bize Her Yer Trabzon
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bu kız seçici biri y

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:02 am Paylaş

hayırlı olsun tatlım
acıklı olacağa benziyor
süpersin
damlabulut1996
Üye
 Üye

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:10 am Paylaş

çok tşk ederim cnm evt acıklı olucak
ada<3ümit
Deneyimli
Deneyimli
ada<3ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1938
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1162
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : =]

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:20 am Paylaş

çokk güzel olmuş cnm dwm =)
bahar
Forumcu
 Forumcu
bahar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 378
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : türkiye

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:24 am Paylaş

güzel olmuş cnm
namicha
Deneyimli
Deneyimli
namicha
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1034
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1009
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Nerdeyim Ben Ya?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ¿

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:44 am Paylaş

harika olmuş devam cnm
edaekrem1998
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edaekrem1998
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 212
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 244
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 8:13 am Paylaş

yni bölümü yazıyorumm herkese tşkler yorumlarınız için
edaekrem1998
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edaekrem1998

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 8:16 am Paylaş

2.BÖLÜM
Bzen hayattan o kadar bıkıyorsunki herkezi kışkırtıyorsun,sonra o kadar hüzünleniyorsunki kendini tanımadıın birinin kolarına atıyorsun.SoKAKTA AĞLADIĞINI
GÖRÜP YANINA GELEN BİR GENÇ.Ona yaslanıp iyi olmaya çalışıyorsun.Belkide bütün gece.İçini döküyorsun oda bıkmadan dinliyorAslında kimki o tanımıyorsun
bile.O kadar ihtiyacın oluyor ki sığınabileceğin bir çift kola.Hiç umulmadık bir anında öyle biri çıkıveriyorki karşına.Bir çift söz.Bir çift uzun yazılarla.İçine
atıyorsun kendini.Huzura vermeyi istiyorsun.Birden aklın gidiyor herşeyden uzaklaşyorsun.BAzı sözler öyle iyi anlatıyorki seni.İçini dökmek o kada güzel geliyor
ki.

Şİmdi gene aynı hisler dolu iiçimde.Sevgi gibi anlatılamaz.SAdece mutlulukta diil.Ama acı ve gözyaşı yok.Onun kolarındayken yok.Şimdi nerde acaba?Birmi var
,hayatında.Yapmaz,yapamaz ama.Deniz'im yapamaz bunları bna.Deniz gözleri bnden başkasına bakmaz.Bakamaz.Bunlarlamı avutacağım kendimi.Asla.Bundan sonra söz
verdim bunların olmuyacağına.Hani bir abim varya bnm.Hiç tanımadığım sorunlu çocuk.Bnden sakladığınız.İşte o yanımda şimdi.Nerden buldun diyeceksiniz anne.
Bn onu kalbimde hissettim ve buldum anne.O kadar benziyoruzki.Onun kolarında da mutluyum.Neden beni ondan ayırdınız ki?Bakın ne güzel anlaşıyoruz.Hayat
hikayesini dinledim bugün.Şöyle başladı sözlerine."Bir oyun gibi kalbimden koparsa ailem"
İçimden bir parçada kptu bu sözlerle benim.Sevgi görmeyen bir çocuk gibi."Oyuncaklarla oynamak gerekirken o yaşında kalbinle oynarıken,hiçbişeyin farkında
diilken güzel diye düşünüyorsun diilmi?"EVet dedim fısıltıyla.Gözlerimde dolmuştu.Onunkilere bakarken kayboluyordum acılarda."9 yaşıma geldiğimde bna beni
sokakta buldukarını söylediler.Meğer dövülmüşüm ve bayılmışım.Bir araba ezecekken kurtarmışlar beni.Babam doktor.Annem mühendis.Bide arkadaşım vardı.Adı
Masal.Masal beni dinlerdi.Bazen bni rakatlatmak için şarkı söylerdi.İsmi gibiydi oda.Tıpkı bir masal parçasıydı.Oda yetimhaneden alınmış.Annesiyle babaısını
yangında kaybetmiş.Onunla birlikteydik hep.Dışlanmıştık.O günden beri aklımda vardı
ailemin kim olduğu.Sonra bir kardeşim olduğunu öğrendim.Masal'da çocuğunun adını Derin koymak istiyormuş meğer.Ne sevindi seni duyunca.Bna bak dedi üzme
kendini hayatında başkalarıda var işte.Sev onu gönlünce."
O arada yemeğimiz geldi.Ağladığımı farketmemiştim.O kadar şefkatli dokundu ki gözlerime.O anda hissettim o abimi.Benim abimi.Ailemden kalan bir parça.Mutsuz
bir parça.Sevgiyi fazlasıyla bilemmiş.Onunda yüüznde bir maske vardı aslında.Hayattan yılmışçasına döküldü paramparça kalbinden.Sonrada yüzünden.O zaman
boğuldum o Yeşil gözlerinde.Aslında önceden görsem inanmazdım.bU BENİM abim diyemezdim.Şİmdi bu benim abim işte....Gözlerinde anlamsız bir ifade belirdi bna
bakarken.Üzgünüm dedi fısıltıyla.Üzgündük.İkimizde üzgündük.
"Masal'la 11 yaşına geldiğinde başka bir aileye verildik.Çnkü Masal'ın ailesi bakamayacağını,bnm ailem ise bnden bıktıkalrını söylemişlerdi.Sonra beraber başka
birilerine verildik işte.Birlikte oturup sahili izlerdik hergün.Sonra ogün annem çıkageldi.Bn 15 Masal 12 yaşındaydı.Yeni grmiştim.Gene sahilde Masal'la doğum
günümü kutluyorduk.Kendi doğum günlerimizi sadece biz biliyorduk.önemli olan ayakta kalabilmeyi başarmaktır. Başarısız olursan her şey bitmiş demektir.Masal o
gün annesinden bir mektup almıştı.Okumadı.Okumadık.
"Kötü günlerin sonu yakında."dedi Masal.Birlikte mutlu olacağımızı söylüyordu.Doğruydu.Peki Masal'a ne oldu? diye sordum ona."Bir çocuğa aşık oldu ve kötü işlere bulaştı"Sesinde garip bir tını vardı.Anladım dedim."Hava karardı eve gitmem lazım daha annemin mezarına uğrayacağım"Yüzünde hafif bi gülümseme belirdi.Birşey söylemeden çıkıp gitti.

Anne...Mutluyum ve huzurluyum.Acılarımla huzurluyum artık.Bugün kalbimin bir parçasını daha buldum.Diğer yarısıda hala kayıp.Bak Serap'ta geliyor yine.Kaçıncı gelişi bugün?Üstü kirli gibi.Kıpkırmızı saçmalrı ne güzel dalgalanıyor rüzgarla.Şimdi burda olsan seninkilerde o kadar güzel derdin.Çiçekleri veriyor bana.Gözleri ıslanmış.Hoşgeldin diyor fısıltıyla."Bizde seni bekledik"Sonra beklenmedik bi haraketle sarılıyor bana.Ağlıyor.Saçlarımda ıslandı yağmurda kalmışım gibi.Bağırıyor.Beni neden bıraktın diye.Konuşamıyorum.Kıpırdayamıyorum.İçimde hissediyorum onun acılarını.Sonra ansızın o bir melek gibi çıkıyor ağaçların arasından.Ama melek gülmüyor.Ağlamış.Gözleri koyulaşmış.Dalgaalı bir deniz gibi gözleri.Sonu olmayan boğulabileceğin bir Deniz.Yaklaşıyor yavaş adımlarla.Sanki güneş birden doğuyor karanlık geceme.Kalbim uçmayı yeni öğrenmiş bir kuş misali çırpınıyor içimde.Serap farkına vardı.İçten bir gülümseme sunuyor bana.Ama bu bir peri masalı değil ki.
Zaman bizleri alıp kendi istediği yere koyana kadar burdaymışız meğer. Istediğin yerde istediklerinle olmak yalanmış...
Ama inanmamıştık bize öğretilenleri.
Kaçımız inanmıştı?
Keşke..
Pamuk şekerden yapsakdık dünyalarımızı..
O zaman daha az acıtırdı başımıza yıkıldığında..Daha tatlı...Daha pembe...belki daha.. Ne bileyim. Herşeyin daha bir ötesinde.
Çocukken kurduklarımız değilmiş dünya, dilediklerimiz değilmiş.
Güçsüz güçlüyü yenemezmişmiş.
Hani kaplumbağa varya! Gerçek hayatta tavşanı geçemezmiş.
Zaman bizi nereye götürürse ordayızmışız meğer.
Ne şekerin ne de oyuncak araban kaybolduğu için ağlamazmışsın artık. İşini, arkadaşını, belkide anneni kaybetmişssindir ağlıyorsan.
Ellerin gibi kayıpların da büyürmüş. Bir balon gibi büyürmüş...Büyürmüş... Ama patladığında kimse duymazmış.
Kaçımız inanmıştı beyaz atlı prenslerin varlığına...Burada cadılar... kazanlar var hep.. Birde kazananlar.
Burda güçsüzler çok. 7 tane değil.
Burası Pamuk Şekerden yapılmamış hayal ettiğimiz gibi.
Söylenildiği gibi taştan herşey.
Kaçımız inanmıştı bunlara çocukken?

İiçim acıyor sonra.Bazen hayallere dalarsında herşey gülze olur ya.Görmeden hayal edersin geleceği.Herşeyi,eğlenceyi.Sonra bakarsın herşey farklı.Acı.Çoğu yok olur ama yenileri eklenir hayallerine.Hayat budur işte.Sna ne vereceği belli oolmaz.İşte bunlara karşı gelmem için benim annem vardı...O gerçekten benim annemdi...Anne gibi anneydi o...BENİM ANNEMDİ...Hayallerimden çıkmayan kadındı o.Herşeyin başlangıcı.
O arada gözüme bir kağıt çarptı.Annemin toprağında ve aşınmış.Dikkatlice aldım ve yüksek sesle 2-3 kere okudum.
Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin
Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar
Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var
Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin
Sanki Hayat veren bir varlık gibi..
Sanki gözlerinle hergün güneşe inat,ışık saçmaya gelmiş gibi...
Sanki biz'e sevmeyi öğrettin gibi...
Sanki ''Hiçkimse kusursuz değildir''sözünü yıkıp geçmiş gibi...
Sankii Sankii Sankii!
Her Metrekare'n resmen ÖzenLe yaratılmış gibi
xbellax
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
xbellax
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 244
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 240
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hollywood
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayat dediğin bir gündür o da bugün
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 7:30 pm Paylaş

çok güsel olmuş ilk yorum benden...
edaekrem1998
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edaekrem1998

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 8:17 pm Paylaş

tşkler cnm
xbellax
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
xbellax
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 244
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 240
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hollywood
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayat dediğin bir gündür o da bugün
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 9:03 pm Paylaş

dewamı ne zamn gelir????
marazali117
Forumcu
 Forumcu
marazali117
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 441
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 442
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: ßir Kızın Kaleminden! ßir Kızın Kaleminden!  EmptySalı Mart 08, 2011 7:50 am Paylaş

çok gzlll

ßir Kızın Kaleminden!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası