Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:14 pm Paylaş

Merhaba ben Cansu Merve Samsunda olduğu için biraz geç geldi kusura bakmayın :D

4. bölüm Sevil:gidemezsin.. Ekrem:neden. Sevil:çünkü şeyy isim bulucaz.. Ekrem:tamam.. Sevil:hadi gel bahçede yer ayarlayalım fıstıklara.. Ekrem:tamam.. Sevil: Nasıl yer yapıcaz bi fikrin var mı? Ekrem:Tahta varmı sizde Sevil:Arkada kömürlükte olucaktı niyeki Ekrem:niye olucak köpek kulübesi yapıcaz Sevil:yapabilcekmiyiz istersen hazır alalım Ekrem:saçmalamaya tabiki yaparız bende bu yetenek olduktan sonra Sevil:görücez bakalım Ekrem:çok konuşmada kmürlüğün yerini göster Sevil:tamam gel peşimden Ekrem:he peşimden koş ben az yapıyorm sonra seninle çıkarım diyosun tamam kabul Sevil:ekrem yine ne saçmalıyosun kömürlüğe gidicez alttarafı Ekrem:olsn buda bi başlangıç Sevil:yine iğrenç içrenç espiriler yapmaya başladın sus istersen Ekrem:tamam tamam sustum kömürlüğe giderler ekrem tahtaları taşıyodur ama tahtalar düşündüğünden ağırdır Sevil:ekrem yardım edim sana ya çok ağır bunlar Ekrem:ya bana baksana bi şu kaslara şu kuvvete bide çekiciliğe tabi bunlarımı taşıyamicam ya bn varya halter Türkiye birinciliğim var Sevil:at at belki yerler Ekrem:tamam ya birincilik değil ikinciliğim var Sevil:ekremmm Ekrem:sustum. tahtalar zorda olsa taşınmıştır şimdi iş köpek kulübesini yapmaktadır Ekrem:evet şimdi bunları kare butu şeklnde montalicaz Sevil:nasıl olcak o Ekrem:çivi ve keserle :D Sevil:al yap bakalım yapabiliyomusun Ekrem:çekil bakim ordan erkek işi bu Sevil:aman çekildik görelim bakalım marifetini ekrem 2 saat uğraşır ama daha hiç birşey yapamamıştır Sevil:ay ekrem sıkıldım bırak ver şunları bn yapıcam Ekrem:kızım elinin hamruyla erkek işine ne karışıyosun Sevil:görüyorum karşımda çok güzel bir köpek oteli var dimi zaten Ekrem:o kadar olmasada tahtaları taşıdık en azından Sevil:saol ekrem bndan sonrasını bn denemek istiyorum Ekrem:tamam al hadi yap bakalım sevil yarım saatte kulübeyi yapmıştır brde süslemiştir hemde ekremin ağzı açık kalmıştır Sevil:noldu canım elimin hamurumu ne diyodun sn galiba Ekrem:tamam canım kolay bişey zaten herkes yapardı hem niye bn uğraşırken bn yapabiliyorum demedin Sevil:güldüm o kadar eğledim niye söylicektimki :D Ekrem:vay kullandın yani beni sevil hanım Sevil:yoo ben bişey yapmadım Ekrem.neyse affettim o da şirinliğinden isim bulalım hadi şimdi Sevil:ay saol affettiğin için düşün bakalım isim Sevil:buldum! Ekrem:ne buldun Sevil:köpek ismi Ekrem:neymiş bulduğun isim Sevil:biri pamuk biri şeker Ekrem:oldu istersen pamuk şekeri olsun Sevil:alla alla snin bi fikrin var mı Ekrem:var tabi Sevil:neymiş Ekrem: murtazaaa ve ziyaaa süper dimi Sevil:ekrem saçmalamaya o ne öyle güzel bişey düşün Ekrem:tamam yaa Sevilay:bnce birinin adı ekrem birinin adı sevil olsun Ekrem-Sevil:ablaaaa Sevilay:tamam tamam gidiyorum Sevil:düşün ekrem düşün Ekrem:biri öykü diğeri beste olsun ikimzin hayatı nasıl Sevil:süper ikimizin hayatı bu etkileyici Ekrem:fikirlerimde bnim gibi etkileyici sevilcim biliyorum Sevil:hemen şımar iyiki bişey söyledik Ekrem.: tamam tamam bi çay demlede bahçede bi çay içelim Sevil:demlemezdim normalde ama tahtaları taşıdın diye demliyorum Ekrem:saol be :D Sevil: otur sn bn çayı demlim geliyorum Ekrem:tamam sevil çayı demlemiştir sevil bahçeye çıktığında bide ne görsün ekrem hamak asıyo bahçeye Sevil.napıyosun ekrem Ekrem:sevilcim bırak çayları nostalji yapıcam eskiye gidiyorum sn şirin bn ferhat olucam Sevil:ekrem ne saçmalıyosun Ekrem:çok uzattın ama sevil gel diyorum şuraya Sevil:hayır Ekrem:iyi sn bilirsin der ve sevili kucağına alıp hamağa otutturur Ekrem sevili eski filmlerdeki gibi sallar Sevil:ekrem bare bide ilanı aşk et bune ya Ekrem hamağı durdurur sevilin önüne geçer ve sevil sevilim aşkım bnimle çıkarmısın Sevil:aaa yeter ama şakanında bu kadarı Ekrem:şakamı bn ciddiydim der ve somurtarak evine gitmek ister ama sevil üzülür ekremin haline Sevil:ya çay demlemiştim bn boşunamı demlettin bana o kadar çayı der Ekrem: yanlızlığınla içersin artık der Sevil:duygu sömürüsü yapma ya der Ekrem:tamam tamam acıdım çayını içerim ama bi şartla Sevil:neymiş Ekrem:biz arkadaşlarla arada toplanıp kamp yapmaya gidiyoruz 1 gece kalıp gönüyoruz 1 geceliğine bizimle kampa gel ateş yakıp oturuyoruz yanında çok zevkli oluyo gerçekten hem şarkıda söylüyorum gitarda çalıyorum lütfen Sevil düşünür ekremi kırdığınıda biliyodur kendini affettirmek için Sevil:peki ama 1 gece Ekrem:tamam yarın 2 de hazır ol çıkarız Sevil:tamam Ertesi gün saat 2 de ekrem sevili almaya gelir Ekremin arkadaşlarıyla buluşup kamp alanına doğru giderler kampa vardıklarına hava kararmaya başlamıştı hemen çadırlarını kurmaya başladılar ekrem bilerek çadır getirmemiştir unuttum demiştir sevile çadırı kurması için yardım ediyodur sevile çadırlar kurulduktan sonra ateş yakılır ve herkes bşına toplanır Ekrem:hadi size bi şarkı söylim sevilin kuağına (daha doğrusu sana) Sevil utanmıştır Ekrem: gel benimle çok çok uzaklara hüzünlerimi bir parça aşkla değiştir gel benimle bilinmez duraklara mevsimlerimi bir dalga yaza dönüştür bırak dudaklarından benler okunsun bırak ellerim saçlarına dokunsun bırak kulaklarımda sesin uğulsun bırak ellerim şaçlarına dokunsun söz veriyorum her şey çok güzel olacak sadece sen ve ben.. Sevil:ya sn ne diyosun ekrem ya bnim için söylediğin şarkı bu mu yani
Ekrem:niye beğenmedin cnm ne güzel aşk şarkısı
Sevil:oyüzden beğenmedim zaten bana niye aşk şarkısı söylüyosun
Ekrem:tamam bi daha söylemem sevil hanım

Sevil:ekrem sana bişey anlatıcam Ekrem:anlat tabi Sevil:geçen gün hani tiyatrocu olma isteğim nerden geliyo onu sormuştun Ekrem:evet sormuştum snde snin gibi gözleri olan biri yüzünden demiştin Sevil:evet ama o kadar kolay olmadı sn sorunca birden aklıma gelişti o zaman söyleyememiştim ama şimdi söylemek istiyorum Ekrem:sni dinliyorum Sevil:Bn tiyatrocu olmayı çok istiyodum bigün babamın karşısına çıktım ve bn bi oyunculuk ajansına yazılmak istiyorum dedim babam direk hayır dedi dayanamadım ağladım odama gittim falan sonra babam yanına çağırdı ve alatmaya başladı uzun uzun yok o düya farklı yok değiştirirsin bir sürü şey bn hep iyi yönlerini düşünüyorum çünkü kötü olan tarafı bnim için önemli değildi hayalimdi bu benim gerçekleştirmem lazımdı sora gizlice bir ajansa yazıldım teklifler geliyodu arada oynuyodum babamın haberi olmadan ama tabi ya arkadan geçiyodum yana farkedilmiyodum sonra bi gün biri bni aradı snin yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum falan başrol teklif etti bana inanabiliyomusun ana hiç birşeyden haberi olmayan babama bu sefer haber vermem lazımdı başrol oynicaktım mutlaka görürdü bni bnde sokaktan geçerken bir cast ajansı bni keşfetti diye bişey uydurdum başrol oynica bıcır bıcır bi kız çocuğu falan diye anlattım babama sn bu işin eğitimini almadın yapamazsın birde başrolmüş falan dedi sinirlerim bozuldu teklifi kabul edemedim ama o günden sonra çok çalıştım konservatuara girebilmek için sonra kazandım ve burdayım şimdi yine aynı inatla Ali Poyrazoğlunun grubunda yer almak için çalışıyorum Ekrem:vay be amma yalancıymışsın ama hayallerinin uğruna Sevil:evet hayallerimin uğruna evet anladınmı şimdi bnim nasıl böyle inatçı olduğumu Ekrem:anladım anladım ama bana inat etmessin dimi bu kadar sevil bu cümleyi beklemiyodur apıcağını şaşırmıştır ekrem ve sevil uzun uzun bakıştıktan sonra kendilerine gelmişlerdir Sevil:şey bn çay alıcam istermisin Ekrem:olur sevil gitmiştr ekrem kendi kendine kaç bakalım hayal perest aşkım kaç nasıl olsa snde fazla direnmiceksin aşkımıza der ve gülümser Bölüm sonu Ekrem sevil ve kamp arkadaşlarını nasıl süprizler bekliyor hepsi bir sonraki bölümde
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:29 am Paylaş

Gerçekten çok güzel olmuş devam edin.Very Happy
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:47 am Paylaş

Çok güzel gidiyor.
Devamını dilerim canım (:
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 03, 2011 9:18 am Paylaş

yeni okuyucunum ve senaryona bayıldım harika çok beğendim en kısa zamanda dewamını bekliyoruz Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 03, 2011 9:48 am Paylaş

harikaa !!!!!devam cnm çok güzel yazıyosun Very Happy .)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 03, 2011 11:49 am Paylaş

Devam et canım (:
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 2:16 am Paylaş

devam
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 3:29 am Paylaş

yb nolurrrrrrrrrrrrrrrr
http://forum.emreaydin.org/
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 3:30 am Paylaş

şey konuşmaları alt alta yazsanız
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 3:57 am Paylaş

Teşekkürler :D aslında konuşmalar alt alta ama buraya yazınca öyle oluyor ama bi dahakine dikkat ederiz :D
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 3:59 am Paylaş

tmm canım yb ne zmn
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 4:11 am Paylaş

Yeni bölümü yayınlayalım bakalım beğenicekmisiniz

5.Bölüm.
Sevil:ekrem
.Ekrem:efendim.
Sevil:sen neden çadır getirmedin.
Ekrem:kaç kere dicem unutmuşum.
Sevil:napıcaksın.
Ekrem:seninle kalırım artık.
Sevil:oldu canım başka derdin.
Ekrem:beni öpersen çok gûzel olur.
Sevil:ah ekrem hayla hayal kuruyosun.
Ekrem:hayal kurmuyorum.
Sevil:sus ekrem yürü.
Ekrem:tamam.
Sevil:ay ekrem her yer böcek kaynıyor.
Ekrem:ormandayız sevil
Sevil:ıyy.
Ekrem:öf sevil yürü.
Sevil:ekrem şokella.
Ekrem:efendim sefil.
Sevil:hadi bakalım ben uyuyacağım.
Ekrem:ben napıcam.
Sevil:bilemem artık.
Ekrem:gönlün razımı beni burda yalnız soğukda dışarda bırakmaya.
Sevil:ekrem.
Ekrem:vay be herkezden beklerdim ama senden beklemezdim.
Sevil:ekrem.Ekrem:tamam sevil tamam anladım ben.
Sevil:gel yat dicektim
.Ekrem:ay yaşasın bitanesin.
Sevil:şımarık.
SEVİL VE EKREM YATARLAR.
Sevil:ekrem fazla yaklaşma.
Ekrem:tamam canım.
Sevil:ekrem cadıra böcek girmez dimi..
Ekrem:girmez..
Sevil:he iyi..
Ekrem:iyi geceler..
Sevil:ya ayılar basarsa..
Ekrem:kırk kere geldiğim yer ayı falan yok korkma ayrıca ben varım yanında..
Sevil:he iyi ayrıca sen beni bırakıp kaçarsın öyle birsey olsa...
Ekrem:hiçte bile..hadi yat uyu..
Sevil:tamam iyi geceler..
Sabah olur..
Ekrem:Sevil uyansan kızım ne uykuymuş ya..
Sevil:Ya ekrem sabahın köründe niye uyandırıyosun..
Ekrem:burası kamp ve heemn eve gitmesek yağmur yağıcak çamurun altında kalmak istemiyosundur umarım..
Sevil:off tamam..
Ekrem:hadi hadi..
Ekrem Sevili evine bırakır..
Ekrem:hadi görüşürüz..
Sevil:besteyi görmeden mi gidiceksin..
Ekrem:sonra gelirim görmeye ya..
Sevil:hadi ama ağlar yoksa..
Ekrem:rahatsız etmeyeyim..
Sevil:ya ekrem gel hadi..
Ekrem:tamam...
Sevil:Abla...
Sevilay:bağırma sevil burdayım..
Sevil:beste ve öykü bahçede değiller nerdeki..
Sevilay:odandalar yağmur yağıcak diye...aldım
Sevil:klube ne oldu abla..
Sevilay:yağmur alıyo..
Sevil:hee o zaman yarın hazırlarından alayım..
Sevilay:tamam..hoşgeldin ekremcim..
Ekrem:hoşbulduk sevilay abla..
Sevil:ben öykü ile besteyi getireyim..
Ekrem:tamam....
Sevil Köpekleri getirir..
Sevil:evet geldilerr...
Ekrem besteyi Kucağına alır..
Ekrem:naber leen sıpa özledin mi beni..
Sevil:ekrem hayvanlarla konuşma şekline bayılıyorum yani..
Ekrem:bende sana..
Sevil:Zevzek..
Ekrem:sevil okula gidicekmisin bugun..
Sevil:gidicem 2 gibi...
Ekrem:bende o saatlerde gidicem.beraber gidelim mi..
Sevil:olur..
Sevil&Sevilay
Sevilay:hayırdır sevil ekremle çok takılıyosun..
Sevil:arkadaşım abla..
Sevilay:bu çocuk seni sevmiyomuydu..
Sevil:hayır ya şaka yapıyo..
Sevilay:hee tamam..
Sevil:neyse ben uyuycam sonrada okula gidicem.
Sevilay:tamam iyi geceler..
Sevil:sağol.
Ekrem Sevili alır Okula gülüşe glüşe giderler Tabi ekrem espirileri arka arkaya sıralamıştır..Kapıdan girdiklerinde dururlar..O sırada yanlarına bir çocuk gelir..
Xxx:meraba..
Sevil:meraba..
Ekrem:meraba..
Xxx:bana yardım edermisiniz..
Sevil:yapabileceğimiz birseyse neden olmasın..
Ekrem:evet seni dnliyoruz..
Xxx:öncelikle adım hakan. ve okulda dergi gibi birsey yapılıyor ve ayın en güler yüzlü çiftini seçiyoruz siz olurmusunuz..
Sevil:Ama biz sevgili değiliz kii...
Ekrem:evet değiliz..
Hakan:ya kimseyi bulamadım lütfen ya..
Sevil:peki olur dimi ekrem..
Ekrem:olur canım çok güzel olur..
Hakan:süpersin sen ya..(sevile sarılır)
Ekrem hakanın ykasından tutar..
Ekrem:abartma istersen..
Hakan:pardon neyse benimle gelin.
Sevil:hadi ekrem yürü...
Ekrem:tamam çekiştirme..
Sevil:çekiştirmiyorum.
Giderler ve fotoğraf çektirmeye hazırlanıyorlardır..
Ekrem:hadi ya ben çok sıkıldım...
Hakan:tamam kızmayın şimdi şu perdenin önüne geçin..
Sevil:evet geçtik hadi çek..
Hakan:one öyle ya aranızdan tren geçiyo..
Ekrem:tamm biraz yakınlaş sevil..
Sevil yaklaşır..
Hakan:ablacım gir dibine ya..
Sevil:aa çok şey istiyosun..
Ekrem:tamam sevil gel işte.
Ekrem sevilin belinden tutar.. Sevil gülümser sevil gülümseyince ekremde gözlerie bakar oda gülümser
Fotoğrf Çekimi Biter...
Ekrem:sıkıldın mı..
Sevil:evet..
Ekrem:dersin var dimi.
Sevil:malasef.
Ekrm:bir günlüğüne dersi kıralım mı nedersin..
Sevil:saçmalam ekrem..
Ekrem:bir günlükden birsey olmaz canım.
Sevil:yok ya bosver..
Ekrem:sevill..
Sevil:valla kötü arkadaşsın...
Ekrem:hadi yürü..
Sevil:tamam..
EKREM VE SEVİL SAHİLDE BİR KAFEYE OTURURLAR.
Sevil:burda oturmak için mi geldik.
Ekrem:of sevil ne inatçısın kime çektin sen ya.
Sevil:babama çekmişim.
Ekrem: :D
Sevil:ee.
Ekrem:senin sevgilin niye yok.
Sevil:istemedim.
Ekrem:neden.
Sevil:benim hiç sevgilim olmadı yani etrafımda gördüğüm kadarıyla insafsız yaratıklar.
Ekrem:sevil bence hepsi öyle değil en azından ben öyle değilim o kişi benim diger yarım olmalı.
Sevil:herkez senin gibi degil o zaman.
Ekrem:sen kesin evde kalırsın.
Sevil:hıhh
.Ekrem:seni birtek kişi alır.
Sevil:kimmiş o.
Ekrem:ben.
Sevil:ay sanamı kaldım ekrem.
Ekrem:tabi bana kaldım sadece ben alırım seni susta vazgeçmiyim.
Sevil:hıhh.
Ekrem:sinemaya gidelim mi.
Sevil:olur ama ben ismarlicam.
Ekrem:kola ve misirlar senden.
Sevil:tamam.
Bakalımm 6 bölümde neler olacak..
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 4:19 am Paylaş

dvmmmmmmmmmmmmmm sğol alt alta yazdığın için
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 4:43 am Paylaş

SÜPER OLMUŞ VE YB SABRSIZLKLA BEKLİYORUM
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 4:53 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm Very Happy devam...
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 5:11 am Paylaş

Teşekkürler :D
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 5:13 am Paylaş

Çok süper olmuş devam edin.Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 5:20 am Paylaş

Teşekkürler :D yarın gelicek inş :D
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 7:53 am Paylaş

çok güzel olmuş harika bayıldım yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyeceğiz Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 04, 2011 9:33 am Paylaş

Teşekkürler :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 5:43 am Paylaş

6. bölüm
Ekrem:kola ve misirlar senden.
Sevil:tamam.

sinamaya gelmişlerdir
Sevil:Hadi filmi seçelim
Ekrem:Tamam hagi filme gidiyoruz
Sevil:Aşk Tesadüfleri Severe gidelim merak ediyorum
Ekrem:olur gidelim aşk varsa bizde varız dimi
Sevil:Ekrem yine başladın ya
Ekrem:tamamya sustum
Sevil:hadi şurdan kola alalım mısır alalım
Ekrem:tamam
Ekrem:büyük boy bir mısır 2 kola lütfen
Sevil parayı verir
Sevil.:hadi girelim başlıyo
Ekem:tamam geç hadi bayanlar önden
Sevil:saolun bayım
Ekrem ve Sevil birbirlerine bakarak güler
Ekrem filmden çok sevili izler
Ekremden
olum Ekrem şimdi elimi Sevilin eline koyamazsam yuh bana hadi olum
Sevil.Ekem izlesene filmi ne düşünüyosun böyle
Ekrem:yok bişey izliyorum ben
seyirciler:susun bi ya film izliyoruz burda
Ekrem:tamam ya sustuk
Ekrem bu sefer kolunu Sevilin omzuna atmak ister ama yine başaramaz
Ekrem:neyse olum bu seferde olmadı
film biter çıkarlar
Ekrem:daha ne yapıyoruz
Sevil:daha napalım bugünden beri birlikteyiz
Ekrem:bn hiç ayrılmak istemiyorumki
Sevil:ama artık gitme vakti
Ekrem Sevili eve bırakır
Beste ve Öykü Sevil ve Ekremin yanına gelir
Ekrem:beste oğlum varmı gözüne kestirdiğin bi dişi he söyle alalım sana
Sevil:Ekrem beste senin gibi değil bn yetiştiriyorum onu unutma
Ekrem:aman çok komik
Sevil:kızım öykü nasılsın he senin canın ilgimi istiyo gel bakim buraya
Ekrem:öyküye verdiğin ilginin yarısını bana versen sorun olmicak yani yaşayıp gidicez
Sevil:Ekrem sn çok konuştun hadi içeri girmem lazım güle güle sana
Ekrem:güle güle hırçın kız
Ekrem ertesi gün elinde bir sürü balonla Sevilin kapısına gelir
Sevil:hayırdır balonculuğamı başladın
Ekrem:baloncu geldi çocukları sevindirme zamanıııııı tabiki hayır Sevil bunlar senin
Sevil:bnim mi neden
Ekrem:dün sayende çok güzel vakit geçirdim çok mutlu ettin bni
Sevil:buna hiç gerek yoktu bnde güzel bi gün geçirdim sonuçta
Ekrem:almicakmısın
Sevil:hayır alıcam bn balonları çok severim
Ekrem Sevil gülüşürler
Sevil ve Ekrem durağa doğru giderken herkes bu ikiliye bakıyodur Sevilin elindeki balonlar Ekremin romantikliği konuşuluyodur
Sevil:herkes niye bize bakıyo
Ekrem:balonlardan olabilir mi Sevil hanım
Sevil:olabilir Ekrem bey
otobüs gelir
Sevil ve Ekrem paso basıp arkaya doğru giderler balon biyere takılır
Sevil:Ekrem balonum takıldı
Ekrem.tamam dur kurtardım geç
Sevil.bn bu bakışlardan çok sıkıldım
Ekrem:şunlara bak ne diyolar bizim için
X:şunlara bak bey ne kadar sevimliler tıpkı bizim gençliğimiz gibi
XX:sn hala gençsin hayatım
X:banada balon alırmısın
XX:alırım tabi hayatım
Sevil:bizi sevgili saıyolar ama çok tatlılar
Ekrem:evet çok tatlılar ama sevgili olsak daha güzel olur
Sevil:Ekrem sus artık
Ekrem:hep bn susuyorum zaten
Sevil:hadi geldik inelim
Ekrem:geç önce sn in
Sevil:tamam
balonla okuldan içeri giren Sevile herkes bakar tabiki Ekremede
X:sn niye bana hiç balon almıyosun tam bi odunsun
XX:hayatım alırım bnde sana ama 1 tane alsam olurmu
X:inanmıyorum sana ya ne kadar cimrisin
XX:aşkım ama ya
X:sus ya
Ekrem:bn derse giricem birazdan ders başlicak
Sevil:Tamam bnde derse giricem zaten
Ekrem derse girer
Ekrem derste güzel bir şarkı söyler

Hangi masal geçti başından, Hangi iklimde Kaybettin gölgeni ,Pencereye önü çiceği gibi ,Yalnız mı kaldın yoksa Kalabalıklardan Bu şehirde bir ben vardım dinle sevgili.., Bu adamı küllerinden baştan yarattın, Cam kırıkları üzerinden beni kurtardın., Bir kuşun kanadında göğe çıkardın..., Son sevgili olurmusun kırık döküp kalbimin, Son gördüğün olurmusun ayrılırken dünyadan., Son sevgili olurmusun kırık döküp kalbimin, Son gördüğün olurmusun ayrılırken dünyadan.,

Sevil ise sahnede rolünü canlandırıyodur
Eğer sevgin azalacaksa gittikçe çoğalan aşkımdan, Bırak avcılar çıkarsın kalbimi yerinden! Sök at ne varsa: çamura bulanmış sevdaları, bu dağların ceylanlarını, kana susamış kontları ve senden arta kalan şu cılız bedenimi! Yok et benim olmadığım bütün şatoları. Görebileceğin bir şey kalmasın benden kalan…

ve ikisininde dersi biter
Ekrem:hadi sahile gidelim
Sevil:eve gitmem lazım
Ekrem:hadi ya apıcaksın evde o kadar balon aldım sana
Sevil:beni bir balonla kandıramazsın
Ekrem:ne alim sana
Sevil:pamuk şekerrrr
Ekrem:çocuk gibisin ya
Sevil:almicaksan söyle bn alırım
Ekrem:hadi yürü pamuk şekerci bulalım
Sevil:bnim pamuk şekercim var zaten ona gidelim hem sahilde zaten
Ekrem:tamam pamuk şekerciside var hanımefendinin
Sevil:tabiki var hadi düş bakim önüme
Ekrem:tamam
Sahile gelmişlerdir ve pamuk şekercinin yanındadırlar
Mehmet amca:aaa sevil kızım hoşgeldin
Sevil:hoşbulduk mehmet amca
Mehmet amca: yapim mi sana en büyüğünden
Sevil:en büyüğünden iki tane
Ekrem:bnimki biraz küçük olabilir
Sevil:sn dinleme bunu mehmet amca daha önce senin pamuk şekerinden yememiş cahil
Ekrem:bakya sn çok bilgilisin
Sevil:evet çok bilgiliyim
Ekrem:havandanda geçilmiyo
Sevil:öyle
Pamuk şekerlerini almışlar ve sahilde yürüyolardır
Ekrem:aa güzelmiş gerçekten beğendim baya hergün gelir yeriz
Sevil:pamuk şeker yemek için mi yoksa bnle gezmek içinmi
Ekrem:sndende hiç bişey kaçmıyo
Sevil:kaçmaz tabi
İkiside pamuk şekerlerini bitirmiş sahilde oturuyolardır
Ekrem ayağa kalkmıştır birden dengesini kaybadip denize düşer

Sevil:aaaa Ekrm Ekrem iyimisin
Ekrem:yüzme bilmiyorum kurar bni boğuluyorum
Sevil de denize atlamıştır
Ekremi hemen tutup sahile çekmiştir suniteneffüs yapmıştır
Ekrem birde gülmeye başlar
Sevil tokat atar
Sevil:sn ne yaptığını zannediyosun ya
Ekrem:bni öpmülş oldun işte daha ne istiyosun bni öpmek için sırada bekleyen çok kişi var
Sevil:onların yanına git ozaman Ekrem sana bişey oldu diye korktum bide niye korkuyosam kötüye bişey olmaz dimi ama
Ekrem:çok abarttın ama
Sevil:hala abarttın diyo ya bn gidiyorum ne halin varsa gör
Sevil çok sinirli bir şekilde eve gider sinirden üstünden sular aktığını farketmez bile
Sevilay:Sevil ne bu halin noldu sana
Sevil:yok bişey abla bi ayıyı kurtarırken oldu
Sevilay:ne ayısı Sevil düzgün anlat ya
Sevil:yok bişey abla

Ekremde üstünden sular aktığını farketmeden evine gider
Ekrem:ulan Ekrem yine yaptın yapıcağını tam bi ayısın olum üzdün yine kızı ama yok benim bişey bulmam lazım kendimi affettirmem lazım ama ne
Sabah olur okul için hazırlanırlar
Ekrem:geç kaldım ya Sevillere gidemicem dersim var
Sevil:bak Sevil hanım gelmedi işte biliyo yaptığı şeyi kapısıda sıra olanlara gitti işte
ikiside okula gider dersler falan derken sıkılırlar kantine inerler ve büyük karşılaşma
Ekrem:Sevil Sevil beklermisin bi
Sevil:ne var yine numaramı yapıcaksın hadi başka kapıya
Ekrem:ya tamam kötü bi şaka ama napim haylazım ama sevimliyim yani katlansan nolur sanki
Sevil:kapında sıra olanlara gitsene onlar sana dayanırlar
Ekrem:bana bak sn bni kıskanıyomusun doğru söyle
Sevil:ne kıskanıcam ya
Ekrem:hani bn yakışıklı karizmatik sevimliyim ya oyüzden şeyettim
Sevil:yanlış şeyetmişsin Ekrem bey
Ekrem:öyle olsun Sevil hanım

Ekrem:olum Ekrem yine başaramadın ne yapsam acaba ya
Sevil:özür diliceğine ne yapıyo ya kendini övsün dursun anca şımarık
Ekrem:buldum! napıcağımı buldum sonuda
okul biter Sevil Ekreme bakmadan direk eve doğru gider Ekremde eve gider hazırlığa başlar ilk öne alışveriş tabiki sonrada Sevilin kapısının önüne gelirr
Ekrem kapıyı çalar
Sevil:kim o
Ekrem: Aşkın geldiii
Sevil:Ekrem yinemi sn diye kapıyı açar veee karşısında ne görsün
Ekrem:merhaba beni Ekrem bey gönderdi şu haylaz şımarık çocuk var ya işte o senin kalbini kırmış çok üzülmüş nasıl affettiricem kendimi diye ağlayıp duruyo
Sevil:yalandandır inanma sn ona sahte gözyaşları
Ekrem:aaa gerçekten ağlıyo yoksa bn buraya kadar gelmezdim aşık adam hiç sevdiği için sahte gözyaşı dökermi
Sevil:Ekrem yeter artık çek şu oyuncak ayıyıda kendin özür dilemesini öğren
Ekrem:tamam bu ayı senin baktıkça bni hatırlarsın
Sevil: emin ol baktıkça sni hatırlarım
Ekrem: güler tamam hata yaptım özür dilerim affettin mi bni
Sevil:sırf bu güzel ayının hatrına affettim sni
Ekrem:teşekkür ederim sevil neyse bn gidim artık
Sevil:tamam güle güle
Sevil gece kocaman oyuncak ayıya sarılır ve uyur sabah kalktığında
Sevil: Ekrem snle uyudum gece ama bütün yeri kaplamışsın sn küçücük yerde uyudum sayende
Ekrem camdan sevili izliyodur
Ekrem: napim sevil kilo aldım bu aralar
Sevil: Ekrem nerdesin
Ekrem: camda
Sevil: artık odamıdamı izliyosun yakında bizede taşınırsın sn
Ekrem: yok canım iç güveysimi olucam sn gelceksin bize
Sevil: Ekremmm
Ekrem:tamam sustum
Ekrem:hadi giyinde gidelim
Sevil:tamam 5 dk ordayım
yarım saat geçer
Ekrem:yarım saat oldu meyve vericem burda hadi Sevil
Sevil:tamam geldim patlama
Ekrem:sonunda
Sevil:çok konuşma hadi yürü
Ekrem:yarım saat bekledim ama deydi çok güzel olmuşsun
Sevil:değişiklik yapim dedim bugün
Ekrem:iyi yapmışsın :D
okula varırlar duvara asılı bir yazı görürler Samsun gezisidir bu Samsunun tarihiyle ilgili güzel bir gezi
Ekrem:gidelim mi Sevil ne dersin
Sevil:olabilir aslında Samsun güzeldir şimdi gezmiş görmüş oluruz ne zamanmış
Ekrem:bu akşam yola çıkılıcak bn seni alırım beraber gideriz ismimizi yazdıralım
dersle biter eve gitmişlerdir yol için hazırlık yapıyorlardır
Sevil:bunudamı alsam yok ya bu daha iyi yada bunu ay karar veremedim
Ekrem:bunu alim bunu alim bide bunu alim yeter çantayıda hazırladım bakim Sevil hazırmı
Sevilin telefonu çalar arayan Ekremdir
Sevil:alo
Ekrem:hazırmısın Sevil
Sevil:hazır sayılırım
Ekrem:bn çıkıyorum o zamana kadar hazırlan
Ekrem gelir Sevili alır ve okula giderler sonra yolculuk zamanı gelir
Ekrem ve Sevil yan yana otururlar
Ekrem:uyuyabilirsin Sevil omzum boş yasla kafanı
Sevil:asla cama yaslarım daha iyi hemen sulanıcaksın dimi
Ekrem.iyilikte yaramıyo
Sevil:sn bana iyilik yapma Ekrem
Ekrem:tamam ya bn daha konuşmuyorum
Sevil biraz kitap okur sonra gözler kapanmaya başlar cama kafasınıyaslar sonra koltukta dönerken kafası Ekremin omzuna gelir
Ekrem:noldu Sevil hanım uykun seni dinlemiyo neyse yine sana kıyamıyorum
hırkayı sevilin üstüne örter
Ekremde uyuya kalır sarmaş dolaş birşekilde uyuyorlardır
Sevil uyanır hallerini görünce Ekremi hemen uyandırır
Sevil:bn uyuyunca hemen yanaştın bana dimi bu ne hal ya nası uyumuşuz biz
Ekrem:aaa bana suç atıyo bide kendin yanaştın bana
Sevil:kesin öyledir
Ekrem:bakya inanmıyo
Hoca:evet gençler geldik inin bakalım
Sevil:sn hocaya dua et
Ekrem:yürü sevil ya
Hoca: Burası ikiztepe ören yeri gezin bakalım
Ekrem:bnimle gez kaybolursun falan bide snle uğrşmayalım
Sevil:Ekrem çocukmuyum bn ya
Sevil ve Ekrem gruptan uzaklaşırlar farketmeden gezerken iyice dalmışlardır hem kavga edip hem geziyorlardır
Ekrem:bana bak bizimkiler nerde
Sevil:aaa cidden yoklar
Ekrem:biz nerdeyiz peki gruptan iyice uzaklaşmışız
Sevil:kaybolduk yani öylemiiii

Bölüm sonu
Bakalım Ekrem ve Sevil yolu bulabiliceklermi nasıl maceralar onları bekliyor bir sonraki bölümde
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 5:53 am Paylaş

replikler guzel olmusda neden sadece sevil ile erkemi arasinda gecen diyaloglari yaziyorsun?
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 5:58 am Paylaş

Teşekkürler :D diğer karakterlerde var ama senaryonun büyük bölümü Ekrem ve Sevilden oluşuyor :D
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 9:32 am Paylaş

cnm süper olmuş Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 3726834481 devamını bekliyorum
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 9:55 am Paylaş

çok beğendim cnm Very Happy çok güzel olmuş ..:=) devam ...

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki