Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
soğuk düş
Forumcu
 Forumcu
soğuk düş
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 382
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 05, 2011 10:01 am Paylaş

çok güzel eline sağlık devam
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 05, 2011 10:03 am Paylaş

Bencede çok güzel olmuş devam.Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 05, 2011 11:34 am Paylaş

Teşekkürler :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 3:53 am Paylaş

Teşekkürler neden sadece sevil ve ekrem var bir kaç bölümdaha böyle devam eder daha sonra cihan ayçin cenker senaryoda daha fazla yer alacaklar hatta bazen sevil ekrem bile olmayabilir bölümlerde.. tabi ilerki bölümlerde görücez yorum yapann bütün herkeze teşekkürlerr beğenmenize çok sevindik yeni bölüm kısa zamanda gelicektir yorumlarınızı eksik etmeyin.. tekrar teşekkürler... Very Happy
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 4:14 am Paylaş

çok güzel olmuş çok beğendim yeni bölümleri bekliyoruz Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 10:20 pm Paylaş

hahahahah çok güzel ya
http://forum.emreaydin.org/
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 10:21 pm Paylaş

yb ne zamn ???
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 4:19 am Paylaş

Teşekkürler yeni bölüm yakında :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 12, 2011 2:17 am Paylaş

7. BÖLÜM
Sevil:hep senin yüzûnden ekrem.Ekrem:ben ne yaptim ya.Sevil:sen o kadar cok çene yapmasaydın bende sana kizmazdim ve kaybolmazdik.Ekrem:bu ekrem ölsün zaten.Sevil:ölme canım o kadarina gerek yok.Ekrem:kiyamazmista.Sevil:ekremm.Ekrem:sustum.Sevil:susma napicaz onu söyle ondan sonra sus.Ekrem:dusunıyem.Sevil:cabuk ol.Ekrem:iki ayagimi bir papuca sokma ya bekle biraz.Sevil:öf tamam.Ekrem:bir otele gidip kalicaz.Sevil:bumu yani.Ekrem:cok biliyosan sen bul.Sevil:of bir otel bulalim hadi.Ekrem:benim bu muhtesem zekam olmasa napicaksin sen.Sevil:merak etme bende ikimize yeticek kadar gûzel zeka var.Ekrem:evet o yuzden kullanmiyosun sahibin az kullanlmis beyin sevilin beyni.Sevil:....Ekrem:neddn yicek gibi bakiyosun ya.Sevil:neden acaba
Sevil Ve Ekrem Bir Otel Bulurlar Ve Resepsiyona giderler. Resepsiyon:buyrun.Sevil:merabalar biz iki tane oda istiyoruz.Resepsiyon:malesef bir tane odamiz var.Ekrem:tamam o odada kalalım biz.Sevil:olmaz.Resepsiyon:neden siz zaten sewgilisiniz dimi.Sevil:de.Ekrem:evet öyleyiz bana kızdıda o yüzden böyle ablası.Sevil:ekremm.Ekrem:ne ekrem ne ekrem biz o odayı tutuyoruz.Resepsiyon:peki buyrun.Ekrem:teşekkürler yürü sevil yürü.Sevil:tamam itleme. Yukarı Çıkarlar. Sevil:neden sevgiliyiz dedin ekrem.Ekrem:yoksa odayı vermez di canım.Sevil:of ya hadi odaya yerleselim de dısarda gezelim.Ekrem:tamam

EKREM VE SEVİL DISARI ÇIKARLAR KARŞILARINA 2 TANE SOKAK KÖPEĞİ ÇIKAR. Ekrem:sevill simdi yandık.Sevil:ya korkma sakin sakin geç.Ekrem:sevil bunlar sokak köpeği yer bunlar bizi.Sevil:ay valla öyle napıcaz.Ekrem:napıcaz kaçıcaz koş sevil koş. SEVİL VE EKREM KOŞMAYA BAŞLARLAR KÖPEKLER ONLARI KOVALAR EKREM VE SEVİL BİR BAHÇEYE GİRERLER KÖPEKLERDE ONLARI BULAMAZ BAHÇEDE DÜGÜN VARDIR HALAY ÇEKEN BİR GRUP VARDIR EKREM VE SEVİLİ ARALARINA ALIRLAR BİR OYANA BIR BUYANA GİDİP GELİRLER. Sevil:ekrem nasıl çıkıcaz.Ekrem:elini çek kurtul sanada koşmak yaramiyo bir aptallaştın. SEVİL VE EKREM HALAYDAN ÇIKARLAR SEVİL EKREMİN KAFASINA VURUR.Ekrem:ah noluyo ya.Sevil:sensin aptal.
Ekrem:tamam kızmayı keste gidelim Sevil:tamam ama nasıl dönücez.Ekrem:bilmiyorum.Sevil:buldum.Ekrem:ne buldun.Sevil:nasıl gidecegimizi.Ekrem:nasılmış sevil hanım.Sevil:otostop çekicez tatlım.Ekrem:yok artık.Sevil:olur canım olur hadi yürü.Ekrem:of sevil of hadi yürü.SEVİL VE EKREM CADDEYE ÇIKARLAR EKREM YAPAR AMA KİMSE DURMAZ. Sevil:of çekil ekrem. SEVİL ÇEKER BİR ARABA DURUR. xxx:meraba güzelim.Sevil:bizi .... Oteline bırakırmısınız.xxx:olur ama o gelmesin sadece sen gel. EKREM SEVİLE YANDAN SARILIR SEVİLDE EKREME.Ekrem:ağzını burnunu kırmadan defol git lan.xxx:hadi len. ADAM GİDER.Ekrem:gebertirim ben bunu ya.Sevil:aman yürü ekrem ya.
SEVİL VE EKREM OTELE GELİRLER.Sevil:Evet ben yatıcam mecburen sende benimle yatıcaksın yerde üşürsün ama.Ekrem:sana sarılsam sende bana ne güzel olur dimi.Sevil:olmaz canım olmaz bak ekrem yanıma yaklaşma tamam mı.Ekrem:tamam sevil.Sevil:yat uyu. SEVİL VE EKREM YATARLAR. Ekrem'den Ya şu anda ona sarılmayı o kadar çok istiyorum ki ona aşkımı o kadar çok itiraf ettim ki hayla anlamadı şaka yaptığımı zannediyor ama bu söylediklerimin gercek oldugunu bilmesi lazım of of. Sevil'den 1 hafta önce tanistik 1 hafta boyunca hiç ayrilmadik ben niye ayrılamiyorum bu çocukdan beni resmen kendine çekiyor bekledigim teklifi bir türlü alamadim alsam hersey cok farklı olabilir

SABAH OLUR SEVİL VE EKREM BİRBİRNE SARILMIŞLARDIR UYUYORLARDIR SEVİL UYANIR. Sevil:ekremmm (bagırır)Ekrem:ayh ne oluyor savaş mı çıktı nerde nasıl.Sevil:sacmalamayı kes senin benim dibimde ne işin var.Ekrem:uyurken yaptıklarımızın farkında olmayız sevilcim.Sevil:ekrem elini belimden çek.Ekrem:pardon.
Ekrem:samsun maceramız bu kadarmis bilet alayimda gidelim.Sevil:tamam.Ekrem:hadi kalk kalk sevil hanim.
SEVİL VE EKREM OTOBÜSE BİNERLER İSTANBULA GİDERLER SEVİL KENDİ EVİNE EKREM KENDİ EVİNE GİDER. ERTESİ GÛN AYÇİN VE SEVİL OKULDAN ÇIKARLAR SAHİLDEKİ BİR KAFEDE OTURUYORLARDIR. Ayçin:neler gelmis başiniza ya. Sevil:valla öyle tövbe bir daha.Ayçin:valla sana çok kırılıyorum sevil.Sevil:aa neden karamelim.Ayçin:hep ekremlesin bana hic vakit ayirmiyosun.Sevil:ay kuzum kiyamam ben sana tamam soz bundan sonra seninleyim.Aycin:ekremi cagirsana.Sevil:neden.Ayçin:hic bir kere konustuk sadece.Sevil:tamam arayayimda. TELEFON KONUŞMASI Sevil:alo ekrem.Ekrem:hayirdir aramazsin saniyodum.Sevil:ask olsun aramiyomuyum hic.Ekrem:saka yapıyorum ya.Sevil:biz aycinle sahildeki kafedeyiz gelsene.Ekrem:gelirdimde arkadasim var yanimda.Sevil:oda gelsin.Ekrem:tamam hadi görüşürüz.Sevil:göruşüruz. EKREM VE ARKADASI GELİR AYÇİN ARKASINI DÖNER ÇIĞLIĞI BASAR.Sevil:ne oldu aycin.E
Ayçin:yok bisey ben ekremin arkadasini birisine benzettim.Ekrem:sakin ol aycincim.Aycin:giciklik yapmasana. Ekrem.Sevil:of yeter susun ya.Ekrem:tamam bitanem sen yeterkı iste.Aycin:arkadasin 2 saatir masada tanistirmadin ekrem.Ekrem:hee pardon liseden kankam kardesim ali.Ali:meraba.Sevil:meraba.Aycin:meraba unıversiteye gidiyomusun gidiyosan hangi bólûm.Ali:evet gdiyorum ekremle ayni bolum ama ben baska sehirde okuyorum sizler.Sevil:bende tiyatro.Aycin:moda tasarim.Ali:belli zaten.Ekrem:seni iki dakikada tanidi aycin.Aycin:sevil su sevgiline birsey de.Ali:siz sevgilimisiniz ekrem neden soylemiyosun.Sevil:nediyosun ne sevgilisi.Ekrem:valla benimde haberim yok

Ayçin:aman nasil olsa sevgili olucaksiniz.Sevil:aycin sacmalamayi kes.Ekrem:valla olsa cok guzel olur.Sevil:ay şakayi tadinda birakiyin.Ekrem:dımi ama.Ali:tamam sevil sen neden oyuncu olmak istedin.Sevil:cocukluktan gelen bisey.Aycin:hatirliyomusun sevil ûmiti gorucez diye reklamlari bile izlerdik.Sevil:aynen ya adam karizma ama ekreme benziyo dimi.Aycin:evet cok benziyo.
Ekrem bi kere ben dünyada tekim hatta uayda tekim üstüme tanımıyorum canım Sevil:haklısın cnm senin gibisi dünyada tek bu kadar kötü espiri bu kadar yılışıklık falan kimsede yok ama ümit öylemi çok düzgün espirileri süper karizma bi adam Ekrem:aman oda bnim gibi insan sonuçta Sevil:niye kıskanıyosun ki sn şimdi kiden kıskanıyosun Ekrem:Snden kıskanıyorum bunu mu duymak istiyosun Sevil:aman be nye bunu duymak istim Ekrem:bilmem kıskanılmak her kadının hoşuna gider aslında Sevil:Ekrem yine başladın kalkıcam ama bn Ekrem:tamam otur ya Ali: sevil sngerçekten Ekremle başedebiliyosun çok güçlü birisinEkrem:Ali hayırdır abi noluyo kulağına söyler bunu Ali:abi sevgili değilmişsiniz işte kızı ayarlamaya çalışıyorum kulağına söyler Ekrem şaşkınlıktan bişey diyemez Ali: bn şöyle sevilin yanına oturim sevilin elini öper juliet rahatsız olmuyosun dim der Sevil:juliet olduğumu nerden bildin Ali nası yani Sevil:oyunda julietim de bildiğini sandım birdn Ali:yok juliet ama oyun ne zamn gelip seni izlemek isterim bu güzeliği sahnede görmem lazım Sevil:teşekkür ederim Sevil:ekrem bak biraz arkadaşından örnek al centilmen erkek nasıl oluyo diye Ali:yok sevilcim anlamaz o Sevil: haklısın ali :D Ekrem sevilin öüne diz çöker juliet bnimle kırlarda dolaşmak için buyururmusunuz der Sevil:tabi romeo kırarda dolaşmak iyi gelecek Ekrem:sn iste julietim bn sizi marstada gezdiririm Sevil:ahhh romeo neden böyle karşılaştık ki hep böyle kalın çok mesut olacağım Ayçin:hahahah süpersiniz ya
Sevil:dalga geçmesene ya Ekrem : evet sevdiceğimin yakın arkadaşı dalaga geçme tiyatro dalaga konusu olamaz gerçek bişey yapıyoruz burda aşkıızdan bahsediyoruz juliet hadi sevdiceğim kırlar bizi bekler Sevil: sn bana bi daha sevdiceğim de bak seni ne bekliyo o zamn 5 kardeşi duydunmu sn hiç Ekrem :duydum nolcak Svil:yanağında olcak Ekrem:gülü seven dikenine katlanır artık napalım katlancaz artık aşık olduk napalım sevdi bu kalp bi kere Sevil. ekrem Ekrem:tamam hadi yürü
kırlara gelirler Ekrem papatyadan taç yapar sevilin kafasına takar prenseseim bu senin için der Sevil:teşekkür ederim prencim der Ekrem:hadi yat Sevil:ne Ekrem:uzan yere bak böyle evilde uzanır Sevil:napıcaz Ekrem:bunu seville birlikle kırlarda yuvarlanırlar ve durduklarında sevil altta ekrem üstte romantik anlar yaşanır ekrem seviin itmesiyle kendine gelir ve ayrılırlar sonra Sevil:şey ayçinlerin yanına gidelim yanlız kaldılar Ekrem tamam gidelim der
Ayçin:ekrem şarkı söylesene bize had lüfen Ekrem :tamam ne söylim Ayçin:sn bilirsin hangisini istersen Ekrem:Tamam
yaklaştırsana yavaş yavaş kendini bana al içine tekrar derinine sakla, kat kasırgana yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz! AŞK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA TEK BAŞIMA AÇ KALIRIM BU HAYATTA PAYLAŞACAK BİRŞEY ARTIK YOKSA BİR ERKEKLE BİR KADIN ARASINDA yürürüm ipte ağım yokken hemde kopkoyu içim, inan çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için neyim var ki sanki senden başka hadi son bir kez ceplerini yokla aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz AŞK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA TEK BAŞIMA AÇ KALIRIM BU HAYATTA PAYLAŞACAK BİR ŞEY ARTIK YOKSA BIR ERKEKLE BİR KADIN ARASINDA Sevilde eşlikk etmeye başlar
AŞK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA
TEK BAŞIMA AÇ KALIRIM BU HAYATTA PAYLAŞACAK BİRŞEY ARTIK YOKSA BİR ERKEKLE BİR KADIN ARASINDA
birbirlerine bakarak nakarata takılmış eski tozlu bir radyo gibi aynı yeri söylerler aşk kırıntılarıyla doymuyor aşk istiyorlardı ama herşey inat inatla başladı inatla devam ediyor Ekrem:eşlik ettiğin için saol bu arada sinde sesin iyiyimiş Sevil:saol inde oyunculuk yeteneğin iyi Ekrem:saol Ekrem ve Sevil uzun uzun bakışırken ali bu akı kıskanıp Ali b gidiyorum sonra görüşürüz sevilin elini öper hoşçakal juliet der Sevil:hoşçakal ali der ali çeker gider Sevil: aaaa cenker cenker Cenker:sevil ne işin var burda Sevil:arkadaşlarla oturuyoduk snin ne işin var Cenker:hep hastane olmazdışarı çıkalım biraz dimi Sevil:iyi yapmışsın bak arkadaşlarımla tanıştırim sni cenker ayçini ayçin cenkeri görünce şok olurlar ikiside sen diye bağrırlar Sevil:siz tanışıyomusunuz Cenker:evet hastaneye gelmişti Ayçi eve ordan tanıyorum Ekrem:büyük bi aşk varmış gibi arada yçin:ekrem kapa çeneni Ekrem: tamam yenge Ayçin:ekremmm Cenker:snde ekremsin demekki Ekrem:evet memnun oldum Cenker : bnde Ekrem:cihanıda çağırsana sevil hep birlikte oturalım Sevil olur arim bi dur Sevil:alo cihan naber

Cihan:iyidir sevil sn Sevil:bnde iyiyim ya biz sahilde cafede oturuyoruz gelsene snde Cihan:aslında bnimde canım sıkılıyodu olur gelirim Sevil tamam çabuk gel cihan gelmiştir artık Cihan nabersiiz gençler herkes: iyidir snden falan diye sohbete girerler sonra Sevl bim artık gitmem lazım yarın erkenden provam var çalışmam lazım der ekremde sevili eve götürür kapıda Eymen belirir Eymen:sevilll aşkımmm Sevil.yinemi sn eymen ya ekrem kurtar bni ama çocuğun kalbini kırmadan Eymen:sevilcim bu amca kim Ekrem:e amcası minik bize genç diyolar sn sevil ablanla nasıl konuşuyosun öyle hem aşkım falan ayıp ayıp Sevil:iyiki kal kırmadan dedik yani eymencim yorgunum canım prova yapmam lazım ben içeri gricem görüşürüz ikinizede byy eyme görşürüz aşkım Ekrem:hala aşkım diyo mink eymen:amca Ekrem eymenin poposuna tekme atar hadi lan ordan der ve ekremin telefonu çalar arayan alidir Ekrem:alo Ali:ekrem mahallenin çıkışına gelsene bişey konuşucam snle Ekrem: tamam geliyorum ve ekrem alinin yanına gelir Ali:sevilden uzak dur ekrem o kız binmiEkrem:ne diyosun lan sn sevil nerden snin oluyo daha bugün gördün Ali:ilk görüşte aşk diyelim hem oda bni seviyo görmedinmi nasıl ilgilendi bnle Ekrem:ne diyosun lan lan kendni dövdürtme bana lan kapa çeneni Ali.nye hoşua gitmedimi sevil bn sevidi o kadar aramıza girme Ekrem:ulan bn senin ekrem yumruk atar ali yerdedir tekme atar bi kaçtane sonra ali ekreme vurur xderken kavga büyür mahalleli zor aırır Ekrem sinirden kuduruyodur sevile gider Ekrem sevillll diye bağrır Sevil:ne bağrıysun ekrem der ve ekremin yüzünü görür ekrem noldu sana kim yaptı bunu konuşsana Ekre sevil sevil bn seni çok seviyorum nolur başkasının ola dayanamam sevil Sevil:ekrem ne diyosun ki yaptı bunu sana gel içerde bi pansuman yapim içeri girerler Sevil:kim yaptı bunu ekrem söyle dedim sana Ekrem:ali yaptı sana aşıkmış snde ona arnıza girmicekmişim daldım bnde bi iki tanede bn yedim o ara Sevil:ekrem ne diyosun sn bn aliye falan aşık değilim snin arkadaşın diye iyi davrandım o kadar anlış anlamış demekki bn özür dilerim Ekrem bnim öyle arkadaşım yok sevil biliyorum snin suçun değil Sevil:acıyomu Ekrem.snin elin değiyo acır mı snce Sevil:ekrem bn böyle olucağını bilemedim yoksa yakın davranmazdım Ekrem:sevil taam bırak onu unuttum gitti ben şuanı yaşamak istyorum
sevil biliyomusn küçükken top oynayıp düştüğümde kavga edip heryerim yara bere olduğunda babannem pansuman yapardı bana snin gibi dikkatli dikkatli canımı yakmamak için uğraşırdı ekremin gözünden yaş gelir babannem bana hep aşkına sahip çık bi gün gelicek snde aşık olucaksın bnim dedene olduğum gibi demişti dedemle nasıl tanıştınız dediğimde sadee hayalimde derdi hayalimdeki adam o derdi anlatmazdı ama bn anlardım dedemi ne kadar çok sevdiğini sevilin gözlerine bakarak tıkpı bnim seni sevdiğim gibi der öyle kalırlar sonra Sevil:bn sana bi buz getirim şişmiş gözün der ve buz getirir buzu ekremin gözüne koyarken ekremde buzu almak için elini uzatır elleri birbirine değer sevil bırakır Ekrem.saol sevil yardım ettiğin için bn gidim artık der Sevil:bnde özür dilerim sebep bnim bu yaşananlar bnm suçum Ekrem:sevil bırak artık kendini suçlamayı yarın görüşürüz Sevil:görüşürüz
SABAH OLUR. SEVİL ÜSTÜNÜ GİYER.EKREMİN EVİNE GİDER ODASINA GİRER. Sevil:ekremmm kalk hadi kalk.Ekrem:ne oluyo be odami şempazeler mi bastı.Sevil:ekremm.Ekrem:şaka yapıyorum ya ne oldu sabah sabah.Sevil: kalk hadi okula.Ekrem:ben gelmicem bugun.Sevil:iyi o zaman benide ali bırakır.Ekrem:ne tamam geliyorum.Sevil:tamam.Ekrem:e tamam cıkda üstümü giyeyim.Sevil:pardon.
SEVİL VE EKREM OKULDAN ÇIKARLAR SAHİLDEKİ KAFEYE GİDERLER CENKER AYÇİN VE CİHANDA GELİR. Cenker:sevil nasıl hissediyosun.Sevil:anlamadım.Cenker:iki erkek senin icin kavga etti ya.Sevil:of cenker ya sende mi.Cenker:şaka ya.Sevil:neyse ben lavobaya gideyim. SEVİL LAVOBAYA GİDERKEN ALİ SEVİLİN KARSISINA ÇIKAR. Ali:meraba.Sevil:hangi yuzle karsima cikiyosun ya.Ali:ekremi seçerek büyük hata yaptın sevil.Sevil:defolup git bir daha ne benim nede ekremin karşisina cikma.Ali:bundan sonra ne ekremi nede diger arkadaslarini goruceksin.Sevil:ne diyosun be salak.
Ali:benimle geliyosun yûrû.Sevil:gelmiyorum.Ali:canını yakmamı istemiyorsan yûrü sevilcim.Sevil:gelmıcem dedim rahat birak beni.Cihan:lan ne oluyo.Ali:yürû sevil.Sevil:seninle hic biryere gelmicem cihan bana yardim et.Cihan:oglum öldûrürüm seni sen kardesime nasil boyle davranirsin.Ali:sevil sanslisin bugun olmadi yarin olucak belli olmaz.Cihan:lan yûrü git.Sevil:tamam cihan tamam hadi gidelim. SEVIL VE CIHAN MASAYA GIDERLER. Aycin:ne bu surat.Ekrem:evet ya.Sevil:yok bişey.Cihan:var bisey. Sevıl:cihan sus.Cenker:ne oluyo ya.Cihan:ben biraz once sevilin yanina gitmeseydim ali bunu kaciricakti.Cenker:ne gebertirim ama ben onu.Ekrem:niye hemen soylemiyosunuz ya.Aycin:bir daha gorursem yolarim onu.Sevil:tamam neyse ya.

Ayçin eve gelmiştir ve ailesiyle konuşmak için cesaretini topluyodur artık söyleme zamanı gelmiştir Ayçin:ben kendime ev tutucam tek başıma yaşicam beni çok sıkıyosunuz B:ne diyosun sn be ne tek yaşaması Ayçin:tek başıma yaşicam işte ayaklarımın üstünde durucam B:ne halin varsa gör yardı etmicem sana anladın mı Ayçin:istemem zaten yardım falan Ekrem Sevil Ayçin Cihan Cenker Ayçine ev arıyolardır ama Ayçin birtürlü beğenmiyodur en sonunda bi tane bulurlar Ayçin:aaa bu ev güzelmiş sevil manzaraya bak Sevil:evet cnm bu ev çok güzel Ayçin:e tutalım o zaman kirası n kadar beyefendi ev sahibi:bin lira hanfendi Ayçin:bin liramı pazarlık falan yapsaydık ev:e size 850 olsun ama bir kuruş indirmem Ayçin:neyse ya ucuz biyer bakalım Cenker:tamam burayı tutalım yardım ederiz merak etme sn Ayçin:olmaz öyle şey Sevil:ya evet öderiz birlikte hem bnde kalırım arada ödeşmiş oluruz burda toplanırız genç evi işte süper olur Ayçin:öylemi diyosunuz Hep birlikte:evett Ayçin:e tamam o zamn tutuyoruz Ev s:tamam anlaştık Ekrem:şimdi evi biraz toplayalım düzene sokalım Sevil:evet bi boya yapalım sizde eşya bakın hadi acele edin Ekrem ve Sevil boya bakarlar Sevil:ne renk alsak Ekrem:bnim mavi gözlerimin renginden alalım Sevil: tabiki hayır ayçin pembeyi çok sever pembe alalım Ekrem:pembemi ayy saçmalama Sevil:asıl sn saçmalama Ekrem:sn hangi rengi seviyosun maviyimi Sevil:hayır cnm lila rengi severim bn Ekrem:olsun oda güzel Sevil:hadiya biraz centilmen bi erkek olda al şu boya kutusunu bn taşımicam haralde Ekrem:tamam aldım aldım Sevil:fırçalarda bn aldım s ev boyamamaışsındırda şimdi Ekrem:yoo boyadım hemde çok iyi bir boyacıyımdır Sevil:görücez bakalım eve gelmişlerdir tulumları giyip boya işine başlamışlardır Ekrem:sevilll Sevil:efendim Ekrem:sevillll Sevil:ne var ekrem Ekrem:sevil biz böyle evlenince kendi evimiide boyicakmıyız Sevil:sn yine ne saçmalıyosun Ekrem:saçmalık değil bu yoksa sn bnle gönül mü eğlediriyosun Sevil:sn çok oldun ama diyip ekremi boya fırçasıyl boyamaya başlar sevil Ekrem:bana n

bana mı yaptın sn bunu sevil hanım kaçarınız yok geliniz buraya Sevil:hadi be zevzek Ekremde sevili boyar Sevil:ay ya napıyosun Ekrem:ohh sevil hanım nasılmış bu sayede kavga başlar birbirlerini boyarlar ve Ayçin:ya napıyosunuz siz burda Sevil:boya Ayçin:görüyorum ama duvarları boyamanız gerkiyodu kendinizi değil Ekrem:sevil başlattı Sevil:ekremmm Ekrem:yani öyle olabilir dicektim Ayçin:bnim evimde kavga falan olmaz öpüşün barışın çabuk Ekrem:snin önündemi utanırım bn ya Ayçin:gözümü kaparım cnm Sevil:saçmalama ekrem deneme bile Ekrem:ayçin dedi yani bn yoksa öpçek değildim aklımdan bile geçmiyodu cidden Sevil:ekrem sus dedim patlatıcam bi tane Ekrem:tamam ya Ayçin:hadi ya daha boya işi bitmedi Ekrem:tamam bitti sayılır ya Sevil:evet ayçin çok güzel olucak ya merak ee

etme Ayçin güzel olucak dimi Sevil:sn ne yaptın ne getirdin Ayçin:odamdaki eşyalarımı sadece boya ve bnim odam var başka bişey yok bu nasıl ev ya Cihan:sn öyle san ayçin hanım bak ne getirdim Ayçin:cihan çok saol ya televiyon için Cihan:ne demek lafı bile olmaz Cenker:bndende masa Ekrem:bndende koltuk takımı Sevil:bndende mutfak Ayçin:ya bn ne kadar şanslıyım bu kadar iyi arkadaşlarım var Ekrem:ama tabi bizde arada geliriz oturmaya bi çay demlersin o zaman bu iyi arkadaşlarına Ayçin:demlerim tabi Sevil:hadi herkes iş başına herkes arı gibi çalışır evi düzenlemeye başlarlar Ekrem:sevil hanım dikkat et abakları kırma Sevil:merak etme kırmam cnm Ekrem:sn bu aralar bana cnm falan diyosun doğruyu söyle kaç aylık ömrüm kaldı Sevil:ay saçmalama zevzek Ekremyok hayata döndüm galiba Sevil:deli ya neyse benimde işim bitti salona geçip otururlar herkes işini bitirmiştir Ekrem:ayçin be şimdiden başlasan diyorum çay demlemeye Ayçin:tamam hemen demliyorum cekerde ayçinin peşinden mutfağa gider Cenker: yardım edim bn sana Ayçin:bn yapardım zahmet etme sn yoruldun zaten Cenker:snde yoruldun cnm sn beni düşünme Ayçin:o zaman çaydanlığın altını yakarmısın Cenker:tabi ikiside çay kutusunu almak için uzanırlar ve elleri ellerine değer ve o kadar yakı duruyorlardır ki tenlerinin kokusu karışmıştır sonra Ayçin:bn çayı koyim Cenker:tamam bn içeri girim Ekrem:cenker olum noldu sana rengin atmış Cenker:yok bişey

Ayçinde içeri girer otururlar Ayçin:ya bn bu akşam nasıl kalıcam burda ilk günde tek mi olucam Cenker:şey ayçin istersen ben snle kalabilirim yani salonda uyurum Ayçin:şey olabilir aslında Cenker:tamam o zaman kalıyorum Ekrem:neyse bizde gidelim Sevil:eet hadi Ekrem:sevil ilk defa bana hak verdin farkındamısın Sevil:ekremm Ekrem:tamam hadi yürü cenker ve ayçin evde tek kalmışlardır utançlarından konuşamıyorlardır bile ama cenker artık sıkılmıştır Cenker:ayçin bn yatağımı hazırlim yatim artık Ayçin:tamam ama pike biraz yukarda boyum yetmez oraya alırmısın sn Cenker:alırım nerde Ayçin:işte burda Cenker:pike ve yastığı alır ayağı ayçinin elbisesine takılır ve yere düşür ayçinide beraberinde götürür ikiside yere kapaklanır ve yine çok yakın duruyorlardır cenker ayçinin saçlarını okşar ve Cenker:bişeyin yok dimi Ayçin:şey yok yani bişeyim yok Cenker hala ayçinin üstündedir Ayçin:cenker artık üstümden kalkarmısın Cenker:pardon ya bn dalmışım gözlerine Ayçin:şey Cenker:bişey söyleme ayçin hadi yatalım artık
Bakalım ayçin ve cenkere ne olucak ekrem sevil yine neden kavga edicek hepsi ve daha fazlası bir sonraki bölümde :D
Bölüm sonu
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 12, 2011 2:41 am Paylaş

harikaaaaaaaaaa !!!!! çok beğendim cnm Very Happy beğenmeyen yoktur herhaldee .:D.d çok uzun olmuş bayıldımm Very Happy.)
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 12, 2011 2:42 am Paylaş

Çok güzel hatta süper olmuş devam edin cnm yb bekliyorum.Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 12, 2011 4:16 am Paylaş

Teşekkürler :D
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 12, 2011 4:38 am Paylaş

çok güzel olmuş çok beğendim yeni bölümleri bekliyoruz Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 8:00 pm Paylaş

teşekkür ederiz..
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 17, 2011 7:30 pm Paylaş

8.Bölüm.

AYÇİN CENKER OTURUYORLARDIR KAÇAMAK KAÇAMAK BAKISLAR.Ayçin:açmısın yani açsan birseyler hazirliyim.Cenker:hayır teşekkürler.Ayçin:hadi bende yatiyorum. AYÇİN AYAĞA KALKAR GİDECEKKEN CENKER ÖNÜNE GEÇER VE YANAĞINDAN ÖPER.Cenker:iyi geceler ayçin.Ayçin:sanada. EKREM&SEVİL Sevil:gel dicem ama gec oldu.Ekrem:yani sevil beste bir kac gunluk bende kalabilir mi.Sevil:tabiki gel vereyim. SEVİL BESTEYİ ÖPER EKREME VERİR.Sevil:al bakalım.Ekrem:hosgeldin kerata.Sevil:hadi ben iceri gireyim bak ekrem uyanir uyanmaz mamasini ver aç kalmasın birtanem.Ekrem:tamam sevil bu arada yarin okul yok aycinlerden sonra seninle bir yere gidicez.Sevil:tamamda nereye.Ekrem:yıldızlara.Sevil:anlamadim.Ekrem:yarin görürsün cadı.(burnunu sıkar)
EKREM EVİNE GİTMİŞTİR YATAĞINA YATMIŞTIR SEVİLDE YATAĞINA YATMIŞTIR. Sevil:ya nereye gidicez yarın acaba sóylemedide neyse bakıp görücez. SABAH OLUR. EKREM BU SEFER KAPIDA DEGİLDİR SEVİLİN CAMINDAN GİRMİŞTİR KOLTUKDA OTURUYORDUR SEVİLİ İZLİYORDUR SEVİL UYANIR. Sevil:aa ekrem ne işin var burda nasıl girdin içeri.Ekrem:camdan.Sevil:edward mı zannettin kendini ekrem.Ekrem:hayır ama seni izlemek çok güzel.Sevil:hmm tamam neyse gel kahvaltı hazirliycam sonra ikimiz aycine gideriz.Ekrem:tamam. Sevil:nereye gidecegimiz cok merak ediyorum sóylesene artık.Ekrem:yıldızlara dedim ya.Sevil:ama hiç birsey anlamadım.Ekrem:o zaman bekle.Sevil:of ya.
SEVİL KAHVALTI HAZIRLAMISTIR. Sevıl:sen otur ben ablami çagirayim.Ekrem:tamam. SEVİL ABLASININ YANINA GIDER AMA UYANMAZ. Sevil:uyanmadi yalniz kahvalti yapicaz.Ekrem:daha iyi. KAHVALTILARINI YAPARLAR. Ekrem:üstûnû degistir gidelim.Sevil:tamam. SEVIL MAVİ KOT BIR ETEK GIYMISTIR TOPUKLU AYAKKABILAR FALAN.Ekrem:cok guzel olmussun.Sevil:sagol aycin almisti giymesem kafami kirardi.Ekrem:tamam hadi gidelim.
SEVİL VE EKREM AYÇİNLERE GİDERLER HEM SOHBET ETTİLER HEMDE ÇALISTILAR DERKEN AKSAM OLUR.Ekrem:sevil hadi kalkalım mı.Ayçin:ya sevil benimle kalsan bu aksam.Ekrem:olmaz.Ayçin:nedenmiş o ekrem.Ekrem:işimiz var.Ayçin:ne işiniz var gece gece.Sevil:ne biliyim sorunca yıldızlara diyo.Ayçin:bu çocuk kesin seni uzaya kaçırıcak.Ekrem:hadi sevil.Ayçin:ama ya.Cenker:ben kalırım.Ayçin:ciddimisin.Cenker:evet.Ekrem:biz gidebilirmiyiz artık.Cenker:tamam siz gidin.EKREM VE SEVİL YEŞİLLİK BİR ALANA GIDERLER TAMDA DURDUKLARI YER YILDIZLARIN ALTINDADIR.Ekrem:işte yıldızlara geldik. Sevil:(sevilin yuzunde bir gulumseme olusur)Ekrem:yere yatabilirmisin.Sevil:neden.Ekrem:soru sorma ve dediklerimi yap.Sevil:peki tamam kızma. SEVİL YERE UZANIR EKREMDE YANINA
Sevil:evet ekrem napmaya çalışıyosun. Ekrem:yıldızlara geldik hani cok merak etmistin ya gerci benim yıldızım herzaman yanımda ama olsun.Sevil:anlamadım ama ben.Ekrem:sevil benimle çıkarmısın.Sevil:.... UZUN SÜRE BİR SESSİZLİK OLUR.Ekrem:sevil.Sevil:ya ekrem eve gidelim mi artık.Ekrem:sevil simdi burda konusucaz sevdigimi söyledim gecistirdin ama kesin bir cevap istiyorum.Sevil:kesin bir cevap veremem ama düşünûcem.Ekrem:hayır demiyosun yani.Sevil:evetde demedim ekrem.Ekrem:tamam o zaman evine birakayim seni.Sevil:olur
SEVİL EVİNE GİDER. Sevil:abla abla.Sevilay:ne bagiriyosun sevil kuyrugun kapiyami sıkıştı.Sevil:onun gibi birsey.Sevilay:ne oldu.Sevil:ekrem cikma teklifi etti.Sevilay:allah dualarm kabul oldu.Sevil:cikma teklifı etti evlenme teklifi degil abla bu sevinc ne boyle ya.Sevilay:yarin onuda eder ee sen kabul ettin dimi.Sevil:dusunucem dedim.Sevilay:salak.Sevil:vurma ya kafama.Sevilay:kabul etcen mi.Sevil:bilmiyorum.Sevilay:bilmiyorum ne demek kabul et.Sevil::iyi iyi bakariz. SEVIL ODASINA GIDER SEVILAY BAGIRIR. Sevilay:kabul etmesen eve gelme kafani kiricam yoksa.Sevil:ama bana baski yaparsan ben dogru hareket edemem ki
SABAH OLUR SEVİL OKULA GIDER.DERSE GİRER CIKAR UYUKLAYA UYUKLAYA GEZİYORDUR.Ekrem:sevil sevil.Sevil:efendim.Ekrem:uyumadin mi dun gece ne bu halin.Sevil:bilgisayarin basinda cok fazla oturdum.Ekrem:bir daha uyu gozlerin sismis.Sevil:zaten dersim yok aycin cagirdi orda uyurum.Ekrem:tamam.Sevil:sende gelsene.Ekrem:tamam
SEVİL VE EKREM AYÇİNE GİDERLER. Sevil:siz oturun ben uyucam.Aycin:tamam hadi git benim odama.Sevil:tamam. SEVİL GİDER.AYÇİN VE EKREM OTURUYORLARDIR.Ayçin:ee.Ekrem:ne ee.Ayçin:sevile cıkma teklifi etmeyi dusunmuyomusun.Ekrem:bunu sormak icin cok gec kaldin.Aycin:nasıl ettin mi yoksa.Ekrem:dun aksam.Aycin:ne dedi.Ekrem:düşünücem dedi.Ayçin:ay bu kız salak.Ekrem:salak demesene be.Aycin:aman hemen koru zaten
Aycin:ekrem sana birsey söylemeliyim.Ekrem:söyle.Ayçin:sevil sana daha önce sevgilisinin olmadigini soylemisti dimi.Ekrem:evet.Aycin:iste yalan o 15 e yakin sevgilisi oldu.Ekrem:ohaa bana yalan mi söyledi.Aycin:biraz öyle oldu.Ekrem:iyi aycin ben eve gideyim ablam bekler.Aycin:ekrem ben şa.Ekrem:tamam sen birsey demedin.Ayçin:ama. EKREM GİDER.Ayçin:ama ben şaka yapmistim sevil beni öldürücek
EKREM EVE GİDER ODASINA KAPANIR ELİNE BİR TOP ALIR SIKAR.Ekrem:kimseye güvenemiycekmiyim ben ya. AYÇİN & SEVİL Sevil:of ayçin ya böyle birsey nasıl söylersin.Ayçin:ama şaka yapmak istemistim.Sevil:şaka yapma ayçin ben gidiyorum.Ayçin:nereye aksam aksam.Sevil:ekremin yanina.Aycin:tamam dikkat et.SEVİL EKREMLERE GİDER EKREM KAPIYA GİDER AÇAR.Ekrem:hoşgeldiniz bayan pinokyo.Sevil:ekrem yapma şöyle. İÇERİ GİRERLER.Ekrem:dogruları söyleseydin daha mutlu olurdum.Sevil:sen beni öyle kabul etmezmiydin.Ekrem:tabiki isterdim kızdıgım sey bana yalan sóylemiş olman. Sevil:yalan söylemedim.Ekrem:sevill.Sevil:aycin sana saka yapmis yani yaptigini zannetmis.Ekrem:nee o kadirgali bana yalanmi soyledi.Sevil:saka yapmak istemis.Ekrem:sorarım ben ona.Sevil:).Ekrem:dusundun mü.Sevil:aa ekrem benim bir arkadasim nisanlaniyo birlikte gidelim mi.Ekrem:sevill gecistirme seni seviyorum.Sevil:gecistirmiyorum ama biraz daha.Ekrem:peki.Sevil:ee ekremcim kavalyem olucakmisin.Ekrem:seni yalniz göndercek halim yok ya.
Sevil:ya sen bana güvenmiyomusun.Ekrem;ya güveniyorum ama.Sevil:nasil güvenmek bu.Ekrem:ya aycin o kadar inandirici konustuki bende yedim. SEVIL EKREMIN AGZINA CIKOLATAYI TIKAR.Sevil:al birazda bunu ye.Ekrem:ya sevil yapma.Sevil:ne yapma hadi git agzini sil.Ekrem:tamam.Sevil:bende eve gideyim.Ekrem:ya bu gece burda kalsan ablamda yok ben korkarim.Sevil:birsey olmaz canim.Ekrem:lütfen.Sevil:tamam tamam basimin belasi
SEVİL VE EKREM OTURUYORDUR EKREM TABİ RAHAT DURUR MU DURMAZ SEVİLE YAKLASIR.Ekrem:ben seni öpsem sende bana tokat atmasan ne güzel olur dimi.Sevil:sen beni öpmesen bende sana tokat atmasam ne güzel olur dimi.Ekrem:of sevil ya.Sevil:oflama ekrem.
EKREM HAYLA SEVILI RAHAT BIRAKMAMISTIR.Sevil:ekrem orda kedimi var.Ekrem:nerde.Sevil:bak orda ya.Ekrem:hani yok sevil.SEVİL EKREMİN ODASINA GİDER KAPIYI KİTLER.Sevil:aa ekrem kedi yokmus.Ekrem:çok kötüsün.Sevil:asıl sensin kötü olan sıkıştırıp durmasana.Ekrem:canım orası benim odam ben girerim.Sevil:kapi kitli canım.Ekrem:iyi kal orda. Ekremden:ah saf aşkım benim odamin cami aciktı bahçeden dolanayımda gör sen. EKREM BAHÇEDEN DOLANIR CAMDAN GİRER SEVİL FARKETMEZ EKREMİN BİLGİSAYARINI KARISTIRMAKLA MESGULDÜR.Ekrem:sevill.Sevil:nasıl girdin sen ya.Ekrem:camdan.Sevil:pislik.Ekrem:bende seni cok seviyorum canım.Sevil:sen onu bunu bosverde fotograflarda neden sifre var.Ekrem:özel kızım ondan.Sevil:iyi.Ekrem:cadı.Sevil:bana cadı deme.Ekrem:cadısın.Sevil:ekrem.Ekrem:efendim cadıcım.Sevil:of ya
Ekrem:zeka bu ya fışkırıyo Sevil:evet fışkırıyo fışkıra fışkıra bişey kalmamış Ekrem:canım bnim hiç alınmıyorum Sevil:anlamadığından olmasın Ekrem:çok komik Sevil:komikti kabul et Ekrem:idare eder kırmim sni Sevil:neyse bn nişan için hazırlanıcam eve gitmem lazım Ekrem:fazla süslenme sonra laf atarlar falan kavga ettirmek zorunda bırakma bni Sevil:ne yani şimdi bn çirkinmi olim Ekrem:istesende çirkin olamazsın ki sn Sevil:snde bişeyler giyde bu güzelliğin yanıında sönük kalma Ekrem:tabiki prensesim Sevil:hadi görüşürüz kaçtım bn
akşam olmuştur Ekrem çotan hazırdır beyaz gömlek siyah pantolon giymiştir saçlar düzeltilmiş parfüm sıkılmış sevilin aramasını bekliyodur sevilde hazırdır ekremi arar Ekrem:alo sevil hazırmısın Sevil:hazırım hadi gel Ekrem:tamam geliyorum hemen Ekrem sevillere gelir kapıdan bir prenses çıkar bembeyaz uzun elbisesiyle up uzun saçlarıyla sevil kapıdan çıkar Ekrem.öylece kalmıştır Sevil:Ekrem hadi gidelim Ekrem:sevil bn sana bu kadar güzel olma demedimmi Sevil:Ekrem iyimisin sn Ekrem:aklımı başımdan aldın nası iyi olabilirim Sevil:hadi gidelim oyalanmayalım Ekrem:tamam gidelim
nişana gelmişlerdir herkesin gözü Ekrem ve Sevildedir Ekrem ve Sevil bir yere otururlar sonra yanlarındaki teyze sevili dürter Teyze:kızım ne güzelsin sn öyle Sevil:teşekkür ederim Teyze:sni bn oğluma alıcam ama kaçman lazım daha masrafsız oluyo kaçarmısın oğluma Ekrem:teyze ne diyosun sn ya kaçsa bana kaçar hem sevil Sevil:ekrem dur bi kaçıcak değilm amma ciddiye aldın ya Teyze:bak kızım bu mavişten hayır gelmez gözü dışarda olur bunun bnim oğlumda öyle bişey olmaz Sevil:saol teyze gözü dışarda olur falan ama napim bunla idare edicez artık Ekrem:bnim gözüm snden başkasını görmüyoki hem şimdi teklifimi kabul mü etin sn Sevil:ekrem düşünücem dedimya niye sıkıştırıyosun Ekrem:tamam bişey demedim ama snde hayır deme evet de bak eeevettt çok basit Sevil:ekrem hecelemene gerek yok evet demeyi biliyorum ama hayır demeyide biliyorum Ekrem:görücez bu karizma bırakılmaz derim Sevil:hadi hadi yine övüyo kendi ya Ekrem:övülmicek birimiyim ama Teyzeler topluluğu birleşir Nazmiye:kız bu kızı bnim oğluma alimmi ne dersiniz Aysel:kız bn alıcaktım onu oğluma göz koyma hemen Zehra:kızlar boşuna uğraşmayın bnim oğlum yakışıklı zengin tabiki bnim oğlumla evlenicek diye uzar bu konuşmalar Ekrem:sevil ya bn çok sıkıldım Sevil:kırk yılın başı bişey istedim Ekrem beni yanlız bırakıp gidicekmisin Ekrem: tabiki bırakmicam ve romantik bir müzik çalar gelin damat dansa kalkar Ekremde Sevilikaldırır beraber dans ederler tenleri birbirine değer kokuları karışır ve Seville Ekrem göz göze gelir Sevil gözünü kaçırır Sevil:gideli hadi artık sıkıldın snde zaten arabaya binerler ve sessizce giderler kimsenin çıtı çıkmaz Ekrem huzursuzdur sevile olan hislerini sevilde biliyodur niye kaçıyo bnden diye düşünür Sevil:ekrem kusura bakma ama yapamam diye içinden geçirir bn karar vermedn yapamam diye düşünür sonra birden korna sesleri duyulur Sevil:ekrem noluyo Ekrem:densizin biri hızlı gidebilmek için yol istiyo ama vermicem Sevil:ya beli hastası vardır Ekrem:zannetmiyorum sarhoş yada zübbenin tekidirarabanın önünü keser diğer şoför Ekrem sinirlenir çıkar dışarı Ekrem:napıyosun arkadaşım X:Yol verde geçelim bu arabayla yavaş gidilmiyo Ekrem:ne diyosun oğlum bn seni varya X:sn bni ne lan Sevil:ekrem bulaşma gel X:vayy mahalle çocuğunun güzel taş bi sevgilisi Ekrem:ulan ne diyosun sn senin..... X:ne diyosun sn lan diye içki şişesini alır ve ekremin kafasında kırar
Ekrem kafasına şişeyi yiyince sarsılır ve yere düşer Sevi:ekremmmm diye çığlık atar sevil ekremin yanına gelir ekrem diye bağırır ambulans çağır diye bağırır bakalım ekreme nolucak iyileşicekmi

Bölüm Sonu[b][
/b]
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 18, 2011 3:45 am Paylaş

çok güzel olmuş
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 19, 2011 12:48 am Paylaş

Teşşekür ederim Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 19, 2011 1:32 am Paylaş

dvm niye alt alta yazmadın karıştırdım hep bir altan bir üsten okudum valla ama devam
http://forum.emreaydin.org/
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 19, 2011 2:02 am Paylaş

ya alıştık artık.. oyuzden sağol
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 5:09 am Paylaş

duyuru için sağol.
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 4:03 am Paylaş

9. Bölüm

Ekrem kafasına şişeyi yiyince sarsılır ve yere düşer Sevi:ekremmmm diye çığlık atar sevil ekremin yanına gelir ekrem diye bağırır ambulans çağır diye bağırır
ama adam kaçar
Sevil:Ben napıcam şimdi Ekrem nolur sana bişey olmasın nolur bırakıp gitme beni aşkım nolur yalvarırım
Sevil Ekremi arabaya taşır
Sevil:merak etme Ekrem kurtarıcam seni sn hiç merak etme
Ekrem: (sayıklar bi halde) merak etmiyorum aşkım sn yanımda ol bana bişey olmaz
Sevil:bn senin yanındayım canım söz ver bırakıp gitmiceksin bni
Ekrem:sö sö söz ver.. diyemeden bayılır
Sevil:Ekrem diye bağırır Ekrem uya nolur uyan geldik hastaneye nolur uyan ben sensiz naparım
doktorlar hemen Ekremi sedyeye alırlar Sevilde Ekremin yanındadır
Sevil:uyan nolur Ekrem bırakma beni ben sensiz naparı ırakma beni nolur
Ekremi muayeneye alırlar sevil dışarda bekliyodur
Doktor:beyinde sarsıntı olabilir film çekin hemen
Asistan:tabi doktor bey
doktor çıkar sevilde hemen doktora sorular sorar
Sevil:doktor bey Ekrem nasıl bişeyi yok dimi
Doktor:Ekrem bey şuan baygın beyin sarsıntısından şüpheleniyoruz
Sevil.yani uyamicakmı bi daha yoksa
Doktor:şüpheleniyoruz dedim
Sevil:ne zaman öğrenicem peki nolduğunu kurarın onu nolur
Doktor:merak etmeyin elimizden geleni yapıyoruz der ve gider
Sevil odanın camından Ekreme bakıyodur
Sevil:uyan nolur beni böyle bırakıp gitme nolur Ekrem ben ben sensiz yapamam
Sevil:ağlayarak biryere oturur doktorlardan haber bekler

Asistan:doktor bey filmler hazır buyrun
Doktor:ver bakalım neyi varmış genç çocuğun
Doktor:ımmm

Sevil.Ekrem hadi ama uyan artık sn uyan sana yapıcaklarımı hayal bile edemiceksin insan sevdiği kızı ağlatırmıya hemen uyanmazsan küsücem sanader ve doktor gelince gözyaşlarını siler
Sevil:neyii varmış doktor bey
Doktor:beyin sarsınısından şüpheleniyorduk ve bunu araştırdk Ekrem beyde beyin sarsıntısı yok fakat hala neden uyanmadığını bulamadık
Sevil:nasıl bulamassınız Ekrem öycele uyuyacak mı yani
Dokor:siz girin içeri ve Ekrem beyle biraz konuşun hasta sizi duyucaktır belki sizin sayenzde uyanır üstünüzü şurda değişin
Sevil.peki
Sevil:üstünü değiştirir ve Ekremin yanına gider
Sevil:ekrem uyansana oğlum ya pislikmisin olumm hem seviyorum diyosun hemde sevdiğin kıız ağlatıyosun bide erkeğim diye dolaşıyosun bak uyandın uyandın uyanmassan giderim he
rneyse bak lütfen seni seviyorumm ve gitmeni istemiyorum uyan işte uyan Sevil arkasını dönüp giderken birden Ekrem sevilin kolundan tutar kendine çeker
Ekrem yorgun bir şekilde gitme der
Sevil:Ekrem.uyandın uyandın bn hemen doktor çağırim
Ekrem:Sevil gitme yanımda kal Sevil ben sevdiğim kızı ağlatmak istememiştim beni seviyosun snde söyledin işte
Sevil:şaka yapmıştım uyan diye
Ekrem:öylemi şaka he bn senin için uyanmıştım se sevil bana bişey oluyo
Sevil:Ekrem Ekrem iyimisin noluyo bn doktoru çağrim hemen nolur bişey olmasın dayan Ekrem
Ekrem:gülmeye başlar kahkaha atıyodur
Sevil:Ekrem şakamıydı yani
Ekrem:hep snmi şaka yapıcaksın
Sevil:uyandın ama bn seni ekrar uyutucam merak ete sn
Ekrem:nasıl olcak o
Sevil:işte böyle der ve eline yastık alıp Ekremi boğmaya başlar
Ekrem:Sevil dur ya ölücem şimdi ahh nefes alamıyorum
Sevil:iyi işte bnde onun için uğraşıyorum
Ekrem:çok kötüsün ya ama bi dur artık cidden gidiyorum öteki tarafa
Sevil:bi daha bana şaka falan yapma Ekrem
Ekrem:snde şaka yapma hatta önceki şakan gerçek olsun seni seviyorum de tekrar
Sevil:Ekrem şey ben gidip doktorla konuşim gelirim tekrar
Ekrem:tamam kaç bakalım
Sevil:kaçmıyorum doktorun yanına gidip gelicem
Ekrem:tamam

Sevil:Doktor bey Ekrem uyadı
Doktor:peki bi muayene edelim
Doktorla Sevil Ekremin yanın gelirler
Doktor:muayene edelim bakalım sizi
Ekrem:peki ama benim bişeyim yok
Doktor:biz bakalım yinede Sevil hanım için çok değerli birisniz sonradan bişey çıkmasın Sevil hanım oyar beni
Ekrem:siz nerdenanladınız
Doktor:gözlerine baksanıza ağlamaktan şişmiş gözleri sizi sevdiğini söyleyip durdubide hemen uyanmassanız size yapıcağı şeyleri söylüyodu
Ekrem:hangi işkenceleri kullaıcaksın yine sevil hanım
Sevil:uyandığn için bişy yapmicam
Doktor:bişeyiniz yok geçmiş olsun sert bir şekilde darbe aldığınız için geç uyandınız korkulacak bişey yok
Sevil:peki ne zaman taburcu olur
Doktor:yarın sabah
Sevil:peki
Doktor gider
Ekrem:çok mu ağladın bakim sn
Sevil:yok ya abartıyo doktor
Ekrem:gözlerin öyle demiyo ama
Sevil:ne diyo gözlerim
Ekrem:Ekremi çok seviyorum ama benim şu katır inadım yüzünden onu sevdiğimi söyleyemiyorum diyo
Sevil:yanlış okuyosun gözlerim öyle bişey deiyo
Ekrem:ne diyo peki
Sevil:Ekrem biraz daha konuşursa tekrar boğucam diyo
Ekrem:neden kaçıyosun peki bnden onu söye bari
Sevil:kaçmıyorum yanındayım işte
Ekrem:yanımdamısın gerçekten bn öyle görmüyorum baksana iki metre ara var aramızda
Sevil:tamam geldim
Ekrem sevili belinden sarar hasta hasta beni kıramicanı düşünerek snden bişey isticem
Sevil:söyle bakalım yine ne isticeksin
Ekrem.bu gece yanımda uyurmusun
Sevil:saçmalama Ekrem burda nasıl uyicaz
Ekrem:sıkışırız işte hadi gel
Sevil:iyi tamam sırf hastasın diye kabul ettim
Ekrem:tamam hadi gel
Sevil:tamam yaklaşma fazla
Ekrem:uzaklaşırakta düşeriz
Sevil:of iyi tamam
Ekrem.sevil gözlerime baksana
Sevil:niye
Ekrem:bak işte
Sevil.baktım noldu der ve o mavi gözlere bakınca yine dalar gider
Ekrem:sevil şöyle bi hayal kursana evlendiğimii senin hamile olduğunu hatta dur ikiz olsun sen kızın ismini bul bn erkek olanın olsun sn ne koyardın kıza
Sevil:tabiki Hayal koyardım ama sninle evlenicem falan oldu yani daha biz sevgili falan değiliz
Ekrem:hayal ediyoruz ilerde oda olur
Sevil:iyi tamam Hayal koyardım çok hayal perest olduğum için küçüklükten beri kızıma Hayal ismini koymayı istiyorum sn erkeğe ne koyardın
Ekrem:bnde erkeğe Emre Rüzgar koymak istemişimdir hep Hayal ismi güzelmş ama
Sevil:Emre Rüzgarda güzelmişiz
Ekrem:düşünsene seni hastaneye yetiştiriyorum falan sn bağrıyosun
Sevil:bebeklerimiz doğuyo ikiside kucağımzda mis gibi kokular
Ekrem:baba baba diye söyletmeye çalışıyorum falan
Sevil:bebekler ilk anne der
Ekrem.biimkiler baba dicek
Sevil:hiçte bile bizimkiler anne dicek
Ekrem:şuan neyin kavgasını ediyoruz farkındamısın
Sevil.şimdi farketim ama anne derler kabullen yani
Ekrem:inadım inat yani senin bu inadın çocuklarııza benzemesin ama güzelliğin kızımıza benzesin
Sevil:oğllumuzun yakışıklılığıda sana benzesin o zaman bütün kızlar peşide olur ama kıskanırım bn oğlumu
Ekre:sn benide kıskanıyosun
Sevil.snde beni kıskanıyosun kızımızıda kıskaırsın sonra kızım bunalır senin sıkıştırmalarında
Ekrem:hiçte bile kızlar babaya düşkün olur
Sevil:Ekrem sen kızımızın erkek arkadaşı olmasına izin vermesin kızda bana düşkün olur o zaman
Ekrem.ben çağdaş bi baba olucam bi kere
Sevil:sn çağdaş
Ekrem:evet beğeemedin mi
Sevil:neyse ya biz yine boşuna kavga ediyoruz sus artık uyuda iyileş
Ekrem:tamam Sevilim
Sevil:Sevilim derken
Ekrem.uyudum ben
Sevil:Ekrem düşücem galiba bn kalkim koltukta yatarım
Ekrem:olmaz sarıl bana düşmezsin
Sevil.saçmalama
Ekrem:Sevili kendine çeker düşmezsin işte şimdi
Sevil:şimdide çok yaklaştık
Ekrem:daha iyi işte uyuyalım artık hadi
Sevil:iyi tamam
Sabah olmuştur artık gitme vakti gelir hastaneden çıkarlar Sevil Ekremi evine götürür
Sevil:bn gidim artık
Ekrem:içeri gelseyidin
Sevil:yok gidim dersim var
Ekrem:peki
Sevil:görüşürüz
Ekrem:görüşürüz

Sevil derse gider
Hoca:sevil hazırsın dimi bak çok az kaldı büyük güne senin için çok öemli
Sevil:hazırım hoca merak etmeyin
Hoca:tamam bir prova alalım Sevil hadi
Sevil:tamam hocam
bu da ne ?canım sevgilimin avucunda bi sise! demek ki,zehirden sevgilimin bu vakitsiz olumu. cimri! hepsini icmis;bir damla bile birakmadin demek kavusabilmem icin sana? oyleyse dudaklarindan operim, orada belki bir parca zehir kalmistir bir zamanlar hayat veren dudaklarin bu kez son versin hayatima sicakmis dudaklarin hala... "gezinen bir gölgedir hayat.. gariban bir aktör; sahnede bir ileri, bir geri saatini doldurur ve sonra duyulmaz olur sesi... bir masaldır gürültücü bir salağın anlattığı.. ki yoktur hiç bir anlamı.".
1 Hafta geçmiştir bu süre içinde hiç Ekremle Sevil konuşmamıştır
Ayçin ve Cenkerin yakınlaşmasıda devam ediyodur
Ayçin:Cenker yarın biyerlere gidelimmi
Cenker:olur Ayçin bende zaten bişey söylicektim sana
Ayçin:ne söyliceksin
Cenker:yarın konuşuruz
Ayçin:tamam
Cihan telefonla Ekremi arar
Cihan:alo Ekrem
Ekrem:kardeşim naber
Cihan:iyidir kardeşim bişey söylicem sn sevil görüyomusun
Ekrem:1 haftadır görüşmüyoruz bişey mi oldu yoksa
Cihan:bnde ulaşamıyorumda oyüzden
Ekrem:merak ettim şimdi ya ben bi bakim sanada haber veririm
Ekrem Sevili arar ama telefon açılmaz
Ekrem:nerde şimdi bu kız ya başına bişey gelmiş olmasın ben evine gidim en iyisi
Ekrem Sevili evine gelmiştir Sevilin camı açıktır Sevili odasında görünce hemen içeri atlar
Ekrem:Sevil nerdesin sen 1 haftadır telefonumu falan açmıyosun görşemiyoruz bişey oldu sandım
Sevil:ya bizim evin kapısı var niye kapıdan girmiyosun
Ekrem:burası senin yanına ulaşmam için kolay yol hem sen söylesene niye benim telefonlarımı açmıyosun
Sevil:1 hafta sonra oyun var hazırlanmam lazım kimseyle meşgul olamam
Ekrem:biz seni meşgul mü ediyoruz yani
Sevil:sadece sn aslında
Ekrem:bak ya sana yardım ederdim çalışman için hem ben seni çok özledim bidee şey kararını verdinmi
Sevil:Ekrem şu oyun bi bitsin sonra konuşuruz tamammı
Ekrem:tamam hadi birlikte çalışalım
Sevil:tamam
Beraber çalışırlar sonra
Ekrem:ee artık bi yemeği hakettik dimi sevil hanım
Sevil:evet hakettk kurt gibi acıktım yemek hazırlim hemen
Ekrem:bende sana yardım edim
Sevil:sen yardım ediceksin hemde yemek hazırlamamda
Ekrem:evet ne var bunda
Sevil:iyi peki görelim marifetini o zaman
Beraber mutfağa geçerler
Yemek hazırlamaya başlarlar
Ekrem:ben salatalık domates doğricam
Sevil:iyi tamam bende makarna yapim
Ekrem:Tamam ama benim salatam daha güzel olucak
Sevil:alttarafı bi salata yani
Ekrem:makarna çok zor zaten dimi
Sevil:hemen olsun diye makarna yapıyorum yoksa masayı donatırdım
Ekrem:tamam bi dahaki geldiğimde masayı donatıcaksın
Sevil:tamam görürsün sen
Ekrem:görücez
Sevilin telefonu çalar
Sevil:ayçin arıyo
Ayçin:sevil sana bişey söylemem lazım
Sevil:söyle Ayçin
Ayçin:ya ben cenkerde hoşlanıyorum galiba oda bnde hoşlanıyo sence ben napim yarın buluşucaz
Sevil:ne güzel işte teklif ederse kabul edersin
Ayçin:biraz naza çekimmi kendimi hemen kabul etmim
Sevil:ne gerek var nazı ya kabul et işte
Ayçin:tamam bakalım yarın teklif edicekmi
Sevil:eder inş
Ayçin:inş
Telefonu kapaırlar
Ekrem:başkasıa akıl veriyosun ama sen naz yapıyosun
Sevil:saçmalama ya ben naz falan yapmıyorum
Ekrem:kabul ediyosun yani
Sevil:kararımı vermediğimi söylemiştim
Ekrem:iyi peki bişey demedim
Sevil:hadi pişti makarna yiyelim artık hazırmı salata
Ekrem.hazır tabiki
Sevil.iyi tamam masaya götür geliyorum bende
Ekrem:tamam
masaya geçerler
Ekrem:tuzu uzatsana
Sevil:al
Ekrem.saol
Sevil:makarnanı çabuk ye
Ekrem:niye
Sevil:sonra gidiceksinde o yüzden
Ekrem:kovuyomusun beni
Sevil:yok canım kibarca gönderiyorum
Ekrem:saol en azından kibarca gönderiyosun
Sevil:öyle kıymetimi bil
Ekrem:biliyorum merak etme
Sevil gülümser
Ekrem:gül tabi hoşuna gitti dimi kadın ruhundan anlıyorum ya
Sevil:tabi önüne gelen her kızla çıkarsan öyle olur
Ekrem:önüme gelen her kızla çıkmıyorum ki bak sen çok özel birisin
Sevil:biz çıkmıyoruz ki
Ekrem.bende onu diyorum kabul et artık
Sevil:senin yemeğin bitmiş hadi güle güle
Ekrem:iyi bakalım gidiyorum sonra görüşürüz
Sevil:görüşürüz
Ertesi gün
Ayçinin elefonu çalar arayan Cenkerdir
Ayçin:alo
Cenker:alo Ayçin ben geldim sen nerdesin
Ayçin:az kaldı geliyorum
Cenker:tamam bekliyorum
ve Ayçinde gelir
Cenker:hoşgeldin
Ayçin:hoşbulduk
Cenker.şey ne alırsın
Ayçin:kola
Cenker:tamam pardon bakarmısınız
X:buyrun
Cenker:iki kola alabilirmiyiz
X:tabi
Ayçin.ee nasılsın Cenker
Cenker.iyiyim sen
Ayçin:bende iyiyim
X:kolalar geldi buyrun
Cenker:teşekkürler
Ayçin:teşekkürler
bir sessizlik olur sonra
Cenker:Ayçin benim sana bişey söylemem lazım
Ayçin.söyle Cenker
Cenkernasıl söyliceğimi bilmiyorm ama söylemem lazım daha fazla içimde tutamam
Ayçin:neyi
Cenker:Ayçin be seni seviyorum benimle çıkarmısın
Ayçin:şey hiç beklemiyodum
Cenker:bişey söyle
Ayçin....

Bölüm sonu
Bakalım Ayçin ne diyecek Ekrem ve Sevili ne maceralar bekliyor
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 4:24 am Paylaş

çok güzel olmuş
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 8:52 am Paylaş

cnm çok güzel olmuş 1-2 gündür girmedim şimdi okudum çok beğendim devam
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 11:15 pm Paylaş

teşekkürler hepinize Very Happy
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1058
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''ÜMİT''

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 24, 2011 11:24 pm Paylaş

yeni okuyucu
senaryo mükemmel Very Happy
ellerinize sağlık (:

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki