Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda Empty
MesajKonu: 3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda 3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:36 am Paylaş

Sevil:Merhaba ben Sevil.16 yaşımdayım.Ankara'da yaşıyorum.Derslerim çok iyi.Lisede okuyorum...Ailemle hiç anlaşamıyoruz beni anlamıyorlar.Hep üstüme geliyorlar..Malesefki zenginiz.Zengin olmaktan nefret ediyorum..Çünkü okulda herkes peşime takılıyor.Yalancı dostlar,yalncı sevgililer,paragöz insanlar hep benim çevremde.Kimin gerçek dost olduğunu anlayamıyorum..Ben burada memnunum....Çünkü beni buraya bağlayan biri var.Cihan..Sevgilim..Birbirimizi çok seviyoruz..
Ayçin:Merhaba ben Ayçin.16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum.Derslerim fena değil.Ekrem'in kuzeniyim..Çaktırmayın Cenker'i seviyorum :D..Çok süslüyüm ve safmışım öyle diyorlar..Ekremle yaşıyorum.Ekrem ve Cenkerle aynı sınıftayım..
Ekrem:Merhaba ben Ekrem.16 yaşındayım.İstanbul'da yaşıyorum.Derslerimi hiç sormayın..Ayçin kuzenim olur..Şuana kadar sevipte çıktığım kimse olmadı.Onun dışında çok yakışıklıyım,çok karizmatiğim,çok şakacıyım,çok tatlıyım,çok sevimliyim..Allah beni özene bözene yaratmış.:.D.Sonra cenker var.Benim tek dostum.Çok sıkı dostuzdur biz..Ayçin ve Cenkerle aynı sınıftayız.
Cenker:Merhaba ben Cenker.16 yaşındayım.İstanbul'da oturuyorum.Derslerim çok iyi.Hatta arkadaşlar bana inek der.Kimseye söylemeyin ben Ayçin'i seviyorum.Onun dışında çok utangaçım,heyecanlıyım,kusarım :D.Etrafımda büsürü arkadaşım var.Ama benim birtane dostum var :Ekrem.Çok iyi arkadaşım,kadim dostumdur beni.Ayçin ve Ekremle aynı sınıftayız..
Cihan:Merhaba ben Cihan.18 yaşındayım Sevil benim sevgilim.Aslında fazla sevmiyorum ama ne yaparsam yapıyım hep affediyor beni..Yani bana kıyamaz o..Ben lise sonda okuyorum(lise 4).Seville geçen sene tanıştık..Babam zengin bu arada..
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda Empty
MesajKonu: Geri: 3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda 3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:37 am Paylaş

3.senaryomdur umarım bunu beğenirsiniz yorumlara göre ilk bölüm gelecektir bilginize

3.sLİSE DEFTERİ TANITIM(İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ)ceyda

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası