Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 Empty
MesajKonu: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:26 am Paylaş

Bu senaryo ümitkolik_mry yani miray sinem ile ortak senaryomuzdur!
diğer senaryolardan oldukça farklı bir senaryo olucak
Umarım beğenirsiniz =)

“MeleK”
‘Daha alevlenmemiş bir aşkın meyvesinden’

Daha mini minnacık bir meleğim ben! Beni 9 ay botunca karnında koruyup muhafıza edecek olan annemin karnındayım! Ama onun benim varlığımdan haberi yokki korusun!

Daha karnında ufacık bir canlıyı,bebeğini,beni taşıdığın bilmiyor! Eğer öğrenirse beni öldürmesinden korkuyorum! Bu yüzdende ne kadar geç öğrenirse o kadar iyi! Annem! Güzeller güzeli bir kadın! Siyah iri,çekik gözleri her bakanı kendine hayran bırakacak durumda! Ya saçları?! İpekten daha narin,daha ymuşak,daha hiç dokunmadım ama eminim öyle olacağından! Daha gencecik hayatının baharında 22 yaşında ama başına benim varolmam gibi talihsiz bir olay geldi!

Ona bu kmtülüğü yapan adamı,babamı tanımıyorum! Bir kez gördüm o gün dünyaya ineceğim günü izlerken! Yakışıklı biriydi! Anemide bu yüzden etkilemişti eminim! İkiside nefislerine hakim olamadılar! Annem babamın mavi gözlerine kapılmıştı! Babam ise annemin her özelliğine vurulmuş gibiydi,ama bir gecelikti yaşanan her şey! Unutulacaktı ertesi sabah! Ama öyle olmadı işte!

Şimdi ne olucak peki? Annem beni öğrenince ne yapıcak? Beni sevip,merhametli kollarına alıcakmı? Yoksa o yabancının vücuduna bıraktığı tek kalıntıyı tek bir söz ile silip atıcak,beni öldürecekmiydi?

Ya babam? O ne derdi? Annem onu bulup beni söylerse ne tepki verirdi? Tehditler savurarak beni öldürmesinimi isterdi ? yoksa,benim varlığıma katlanarak yeni hayatını mı kabullenirdi?

Ben yerlerinde olsam kesinlikle bu baş belasından kurtulmayı isterdim! Ama yaşamadımki böyle bir şey! Bilmiyorum o duyguyu! Anne-baba olmak? Güzel bir şeydir taiikide,ama bu yavru istenmeden meydana geldiyse? Plansız programsız hayata gözlerini açarsa? İşte o zaman her şey birbirine girer! Arap saçı gibi birbirine bağlanır!

Annem,babam ve ben şimdi birbirimize bağlandık!!

Türkü;deli dolu kıpır kıpır bir kız,22 yaşında! Barlar,gece klüpleri,partiler,her türlü aktivetelerde o var! Annesi ve babası o küçükken ölmüş! Canından çok sevdiği arkadaşı ama artık kardeş gibiler melike’nin anne ve babasıyla büyümüş! Onları annesi ve babası olarak benimsemiş! Yani Erdal amcası ve elif teyzesi =) melike yi çok seviyor =)

Ümit;varlıklı bir ailenin büyük oğlu,annesi Nihal ve babası yılmaz iyi kültürlü bir aile =) küçük kız kardeşi 6 yaşında ismi berrak şeker kız candy kıvamında =) özgün ile çok yakın arkadaşlar,melikeninde iyi bir arkadaşı hovarda 24 yaşında gecelik ilişkiler yaşar =)

Özgün;annesi ve babası Tuğba,mert =) melikeyi çok seviyor deliler gibi aşık,türkü iyi bir arkadaşı,ağır,uyuşuk, biri

Melike;annesi elif ,babası Erdal türkü ile kardeş gibi büyümüşler onun kadar olmasada alemlerin kızı=) özgünü çok seviyor,sevgilisi =)

En son Ümi[T]ürükÜ tarafından Paz Mayıs 15, 2011 4:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2101
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3686
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 Empty
MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:29 am Paylaş

güzele benziyor ilk bölümü bekliyorum....
https://www.facebook.com/sasemeze
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:34 am Paylaş

çok güzel ilk bölümü bekliyorum tatlım... =)
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:34 am Paylaş

Oww spr bayıldım.
Fark yaratıcak eminim devam kızlar(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:37 am Paylaş

Bayıldım.....
Btoşumm...Btanemm.... <3
ellerinize yüreğinize sağlıkk...
Merakla bekliyorum yeni bölümü....(:
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:40 am Paylaş

çok edğişik ama bi o kadarda gzl bi senaryo olucak bence ilk bölümü en kısa zamnad abekliyorum:D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:51 am Paylaş

Teşekkür ederiz hepinize =)
İlk bölümü bu gün koyabilirim =)
ama bi kaç sayfa olması lazım =)
Bitoş numara yapma len xD
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:52 am Paylaş

Güzel bi tanıtım olmuş ilk bölümü bekliyorm merakla :D
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:56 am Paylaş

o zaman koy lütfen canım sabırsızlıkla bekliyorum... =)
iremzb
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
iremzb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 97
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 8:09 am Paylaş

ben de beğendim devamm Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 8:14 am Paylaş

harika bir tanıtım olmuş tatlım
1. bölümü merakla bekliyorum Very Happy
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyPerş. Mart 17, 2011 8:24 am Paylaş

çok gzl olmuş tanıtım ilk bölümü bekliyormm
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 2:35 am Paylaş

güzelmiş değişik senaryo bekliyorum 1.b.
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 2:44 am Paylaş

yen, okuıyucu
süper olmuş yb ne zaman
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 2:58 am Paylaş

Gaye'nin eli armut toplamıyor Ece :D
Buldum Seni .d.d
Güzel olmş cnm devam..
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 3:09 am Paylaş

Çok güzel (:
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 3:11 am Paylaş

'Buse' demiş ki:
Çok güzel (:
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 5:13 am Paylaş

çok güzel 1. bölümü merakla bekliyorum

En son ümitim♥türküm tarafından Ptsi Mart 21, 2011 3:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 6:40 am Paylaş

Vay vay bir gecede bu kadar yorum çok mutlu ettiniz beni
Miray gelince oda mutlu olacaktır
Eee bekletmek olmaz ilk bölümü koyuyorum
Umarım beğenirsiniz
Bu bölümü Miray yazdı =)

"MeleK" birinci bölüm
Doğum Günü Partisi

Türkü
Sabahın ilk ışıklarıyla uyandım bu gün melikenin doğum günü yataktan kalkıp elimi yuzumu yıkadım kahvaltımı yapıp çıktım bu sefer yolda yürümeyi tercih ettim ne otobuse nede arabamı tercih etmedim biraz yürütükten sonra en sevdiğim seyi yapmak için bi pasthaneye girdim por fi tol um ısmarladım ve onu iştahla yedim hesapımı ödeyim çıktım ilk iş olarak bi elibise almam geek çnkü parti baya bi kalabalık olucakmış bi magaza girip bi elbise aldım ve dışarıya çıktım bardak tan boşarıncasına yağmur yağıyodu mecburen bi taksiye binip eve gitip
Ümit
Sabah uyandım elime kahvemi alıp beste çalışmalarına başladım ama olmuyodu bgn bnde bişey var neyse balli biraz dışarıya çıkayım çıktım bn çıkalı 5 dk olmamıştı yağmur yağmaya başladı bndekide sans yani neyse eve giteyim akşamki ı partiye hazırlanım en azından
Akşam ~
İlk önce türkü gelmiştir melikeye giyinmesi için yardım etiyodur aşağısı ise çok kalabalıktır melikenin dans dan arkadaşları özgün anfi den okuldan arkadaşlar en az salon 150 kişi vardı belki daha bi sürü vardır
Türkü
Melike çok güzel olmuştu şeker kız modudaydı biraz heycanlıydı galiba özgünle ilk doğum günleri değildi ama en kabalık doğum gunuydü bahçe kapısına gözümü çevirdim biri dıkkatımı çekti mavi gözlü kumral uzun boylu biriydi galiba özgün arkadaşıydı özgüne tokalaşıp bi masaya geçti melike bna dönüp
-hadi tatlım asagı inelim dedi
T:peki hadi inelim
Aşagı indik melike açık pembe uzun elbiseysiyle zor yürüyodu pastanın olduğu yere gittik herkes başına toplanmıştı melike bi nefeste mumları ufledi sonraözgüne dönüp
-aşkım her şey için teşekür ederim
Ö:bişi değil aşkım diyip melikenin dudaklarına masum bi öpücük bıraktı.
Melike gülümseyip bna döndü
-Türkü bak seni kimle tanıştırcam
T:kimle
M:gel benimle diyip kolumdan tutup sürükledi bu oydu yukardan gördüğüm mavi gözlü çocuk arkası dönuktu ama vucud hatlarından anlaşılıyodu o olduğu
Sonra yanlarına ulaştık melike çocuga
-Ümit bak seni kimle tanıştırcam dedi
Demek adı ümit mi ş ümit ya ne diyorum ben ya
Ümit
Ordan biriyle konuşuyo duk melike seslendi biriyle tanıştırcakmış kimbilir gene kimle tanıştırcak
Arkamı döndüm uzun boylu zayıf hafif çekik siyah gözleri olan biriyle karşılaştım yüz çok masumdu ve gözleri bi okadarda anlamlı bakıyodu
Melike bana döüp
-Ümit bu Türkü bnm en yakın arkadaşım aslında arkadaşım demeyelim kardeşim
Sonra adını turku olduğunu örgendim kıza dönup
-Türkü buda ümit bizim can dostmuz
Bn elimi uzattım
-memnun oldum hanım efendi
T:bnde dedi sımsıcak bi gülüşüyle sonra
biraz onu tanımaya calıştım ama bu kızda bni kendine çeken bi şey var
saat 11e geliyodu ona biteklifde bulundum
-Türkü istersen bi bara gidelim çok sıkıldım burada
T:olur ama biralar senden dedi gene beni biteren gülüşüyle .
Ü:tabiki ayıp ettin
Bi bara geldik solaw müzik calan yerdi burası biraları alım turkun yanındaki bar sandelyesine oturtum turkun bacakları müthiş görünüyodu uzun bi okadar da seksi ümit ne diyosun ya at bu sapık düşünceleri kafandan sonra turkuye yakalışım
-rahatmısın burada istersen başka bi yere gitebiliriz?
T:yok ya rahatım burda
Ü:tamam sen bilirsin baya bi geç olmuştu gecenin 1iydi turku bna
-ümt artık gidebilirmiyiz çok yoruldum
Ü:tabikide
Alkolu olduğumuz için araba süremezdim taksiye atlatık
İlk önce türkün evine geldik
T:ümit istersen gel kahve içeriz
Ü:yok ya rahatsız etmeyim seni
T:yok ya ne rahatsızlıgı
Ü:peki
İçeri girdik evi iyi restore edilmişti ve kesinlikle çok zevkliydi özelikle mavi ve yeşil kullanmıştı bunlar benim en sevdigim renklerdi.
Türkü
Kahveleri yapıp götürdüm beni geldin e çeken bi şey var bu çocukta mavi gözleri koksu her şey ile bi süre hiç konuşmadık be bana yaklaştı çok yakıntı bende ona yaklaştım ve bi süre sonra öpüşmeye başladık ve yatak odasına doğru öyle geldik beni yatağın üstüne atıp tekrar öpüşmeye başladık ben gömleğ ini düğmelerini açmaya başladı oda benim elbisemim fermuarnı işte şimdi yabancı bi adamın kollarıydayım savunmasızca ….
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 6:49 am Paylaş

çok güzel olmuş tatlım çok ama çok beğendim devamını sabırsızlıkla bekliyorum... =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:06 am Paylaş

mavi* demiş ki:
çok güzel olmuş tatlım çok ama çok beğendim devamını sabırsızlıkla bekliyorum... =)

teşekkürler canım
bekliycez =)
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:09 am Paylaş

GERCEKTEN COK GUZEL OLMUS YENI OKUYUCUN TAM KARSINDA BILIYORUM BENI SEVMIYORSUN AMA SENARYONUN HAKKINI YEMEMK GEREK Y B BEKLIYORUM :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:12 am Paylaş

sevil<3 demiş ki:
GERCEKTEN COK GUZEL OLMUS YENI OKUYUCUN TAM KARSINDA BILIYORUM BENI SEVMIYORSUN AMA SENARYONUN HAKKINI YEMEMK GEREK Y B BEKLIYORUM :D

Saol
Sadece benim değil Mirayında senaryosu!
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:14 am Paylaş

ikinizin de ellerine sağlık =) umarım çok beklemeyiz... =)
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 "MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63 EmptyCuma Mart 18, 2011 7:18 am Paylaş

woooowwww müthimiş bayıldım süper dewamı ne zamn en kısa zamnda istiyorm bn

"MeleK" ∂αнα αℓєνℓєηмємιş вιя αşкıη мєуνєѕιη∂єη! ümitkolik_mry ile ortak senaryomuzdur! 9-Bölüm Sayfa;63

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki