Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyCuma Tem. 29, 2011 3:35 am Paylaş

kalbimin sesi

17.bölum

s: cunku ben onun oldum bilene !!!!

m: nee ?

adam bunu duyunca basindan asagi kaynar sular dökulmus gibi olur , onun tek varligi baskasinin olmustur , diye dusunur. gecmiste yaptiklari yasadiklari bukadar kolay silinecek seylermiydi.

m: nasil yaptin sen bunu bana, yasadiklarimizin hepsi yalanmiydi ayla Sad

s: ben ayla D E G I L I M diyorum, bak gecmisinide aylayida tanimiyorum,

murat cebinde eskiden cekindikleri bir foto gösterir..

m: bu sen degilmisin, yanindaki´de ben ??

s: ama bu nasil ( sasirir cunku resimdeki kiz sevile cok benziyordu, ama dikkatlicene bakarsan ikisinin birbirine pek´de benzemedigini görebilir) hayir bak bu kiz bana biraz andiriyor ama benim gözlerim siyah onunki degil. birde sac renklerimiz farkli benim saclarim hep uzundu onunki kisa , o ben degilim. ben seni hic tanimadim sevmedim, anla. ayrica seni sevemem , senin gibi adi birini sevemem sen benim kalbimi aldin benden , simdi sen izin vereceksin ben gidecem :@

m: hayir !!! ( der ve kan beynine sIcraR , o an gözu döner ve sevili uzerine dogru yurur . kolundan tutugu gibi yataga firlatir ve ona te.... etmeye calisir ama sevil buna izin vermez cunku kollarini tutuyordur ve vurmaya baslar elinden kacar, daha bir kötu sinirle kalkar murat ve sevile gecirir birtane , döver. döver ve döver sevil tepkisis yerde kanlar icinde yatiyordur. hicbirsey hissedemiyorsur artik, yasadiklari ruhuna fazlaydi hemcok cok fazla. tek birsey istiyordur melegine kavusmak , bunun icin ölmesi gerekirse bile ölecekti cunku onsuz nefes almak aciydi. artik kendinden gecmek uzereydi ve o ruh hastasi insan öyle acimasizca dövuyordu, kapidaki korumalardan birtanesi , genc biri sevili öyle görunce dayanamaz , adami tutar ve geriye iter. sevilin gözleri puslanmaya baslamistir ve o cocugu azda olsa göruyordur ve sevil bayilir.

m: ne yaptigini saniyorsun sen ??

si: sen kizi öldurmemiz icin´mi bizi tuttun, su kiza bir bak yuzu gözu heryeri kan icinde , insaf yaa , sen bizi bunun icin´mi koruma olarak tuttun , biz kapida duracagiz sende kizi ölesiye dövecekmisin yani :@

m: sen kimsinde bana kafa tutuyorsun be, ben kimim sen biliyormusun ha, turkiyenin en zengin is adami murat saglam, senin butun gelirin benim cebimden cikiyor, acliktan agziniz kokuyor be, bensiz siz bir hicsiniz cebinizde bes para yok :@

si: paramiz olmaya bilir ama yuregimiz var :@

m: bak ya cok uzuldum simdi aglicam, fakir ama gururlu cocuk,bak cok kötu olacak :@ ( silahini cikarir kafasina dogrultur)

si: vur hadi , vur yuregin varsa vur, delikanliysan vur lan :@ ( bu gencin kardes gibi bildigi arkadasi , korku icinde izler ve patrona kosarak)

v: patron lutfen yapma, onun sinirleri biraz bozuk öyle demek istemedi, nolur onu bagislayin Sad

m: (duraksar dusunur) tamam , ama birdaha bana kafa tutmasin :@

v: peki efendim, birdaha olmiyacak Very Happy

ve murat cikarken , veysel sinana döner...

v: ne yapiyorsun oglum sen manyakmisin ?? , hic ona kafa tutulurmu onun neler yaptigini hicmi duymadin :@

si: yok duymadim nolduki ??

v: ögrenmen gerekenler var ozaman

si: birdakka az sonra anlatirsin :@

sinan , sevili kanlar icinde yataga yatirir ve icerden bir kova su ve bez getirir yavas yavas yuzundeki kanlari siler...

si: eee bu manyaginin gecmisini anlatacakmisin !!!

v: bak bu turkiyeder en unlu sirket sahibinin oglu, demir saglamin oglu murat saglam, bu bir gun babasina ben bir kiza asik oldum diye geliyor birde adam bakiyorki kiz fakir, tabi bunlara ters dusuyor, babasina karsi geliyor bu kiz icin . sonra babasi bunu evlatliktan redd ediyor bunlar bes parasiz kaliyorlar. sonra bunlar parasiz kaldiklari icin bir pilan yapip evdeki paralari calmaya karar veriyor. kiz bunun kanina giriyor. elinde bir silah eve daliyor adam karsi cikinca bunu ölduruyor sonra korumlar gelince arabaya atlayip kaciyorlar ama yolda kaza yapiyorlar , kiz öluyor. buda kabullenemedi. babasinin yerini aldi ondan sonra´da kafayi hepten yedi.

si : hapis???

v: bu islerde para dönuyor oglum :s

si: bu adamin böyle oldugunu bilseydim , parasizliktan ölmeye raziydim ama

v: neyse oglum ben kapida duruyum en iyisi

si: tamam

sevil kendine gelmeye baslar ama yuzu gözu sistir ve cok aciyordur, gözlerini acar etrafina bakar ve yaninda oturan gence bakar...

s: ne..ahh..ne..den..kur..tar..din..beni ( zorlukla konusur)

si: sey ben ,,,

s: sizi..zaten..bunun..icin..calistirmiyormu haa söylesene, sizde hicmi vicdan yok para icin kendinizi satiyorsunuz, kalbimi aldi benden , sevdigimi , canimi tek kalanimi neden birakmadin ölmek istiyorum ölmek...siz sevdigimi para icin öldurdunuz...simdimi vicdanini dinliyorsun yoksa Sad

si: bize para vermis olabilir, böyle bir görevimiz oldugunu bilseydim hayatta yapmazdim...bilirsin parasi olmayani ezerler, anam hasta ona bakiyorum. arkadasimin tavsiyesiyle ise basladim, ha birde sakin kendini öldurtmeye calisma, allahin verdigi cani sen alamasin buyuk gunahtir Very Happy

s: bana yardim et , lutfen

si: merak etme abla, ben seni hava kararinca otogara göturecegim ama ondan sonrasini kendin halletmelisin Very Happy

s: sagol Sad

gunes batmisti ve bir saat sonra sinan sevile yardim edecekti, sevilín icinde kucuk bir umut vardi, murat belki yalan söyluyordu ekrem ölmemisti belki. onun icin dönecekti , ama o orda yoksa . kimse taahmin bile edemiyecekti olacaklari...

aycin, cenker

aycin bir guzel ard ardina ictigi ickilerden sonra zil zurna sarhostur ve cenkere buyuk bir sorun cikar cunku is basa dusmustur ,ayakta durmaya bile dengesi yoktur, tabi sevgilisi olarak cenker aycini eve birakacaktir. aycinin sansina annesiyle babasi evde olmayacaklardi, yolda kol kola giderken aycinin uzuntusu hafiflememistir bile , yolda bir sag bir sola ucarken aycin icindeki huznu cenkere kusmakla mesguldur...

ikisi kapiya geldiklerinde ise onlari bekleyen bir tehlike vardi cunku kapida anil duruyordu...

si: abla abla uyan, hadi vakit geldi herkez horul horul uyurken seni kurtarayim

sevil kalkmistir ve ikiside yavas yavas kapiya giderler, hersey yolundaydi ve kapidan cikmislardir, sevil bukadar kolay olacagini tahmin etmemisti. uzun bir yolculuk yaparlar orman´da sonra yolda bir terketilmis arabaya bindirdi sinan sevili arabayi otogara surdu...

si: bundan sonrasi sende , bu seni ( istanbul otobusune bilet)

s: bu iyiligini hic unutmicam , sagol Sad

si: birsey degil , basin sagolsun :s

s: Sad , peki o adam beni kurtardigin icin sana bi...

si: beni merak etme , hadi otobusun kacacak Very Happy

s: tekrar tesekkurler Sad

ve sevil istanbul otobusune biner, yolculuk fazla uzun surmez . istanbula ayak basmistir ve bir taksiýe atlayacanda, yolda ona gulumseyerek bakan birisini görur , yani cok sevdigi biri. ona gulumser, karsidaki ona kucak acmis bekliyordur, ve sevlin dudaklarindan dökulen bir isim...

s: ekremm.........

17.bölum sonu

iyi okumalar bol bol yorum atmalar Very Happy
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1058
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''ÜMİT''

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyCuma Tem. 29, 2011 4:31 am Paylaş

O Murat denen adamın elleri kırılsın Sevil'e nasıl vurur ya Sad
Sinan'ı çok sevdim Sevil'i kurtardı Very Happy
Sevil Ekrem'i gördü.tabi gördüğü gerçekten Ekremse

süper bir bölüm olmuş cnm
ellerine sağlık Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 10:22 pm Paylaş

muhteşem olmuş ama ekrem nasıl ya scratch benim kafam karıştı muratı bi elime geçirirsem varyaKALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 2000664365 neyse canım KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 3726834481
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 3:59 am Paylaş

yb ne zaman ?
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 5:38 am Paylaş

walla bilmiyorum, ne zaman bölumu bitirirsem Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 6:05 am Paylaş

bklyoruz o zamn Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 10:03 am Paylaş

kalbimin sesi

18.bölum

ve sevil istanbul otobusune biner, yolculuk fazla uzun surmez . istanbula ayak basmistir ve bir taksiýe atlayacanda, yolda ona gulumseyerek bakan birisini görur , yani cok sevdigi biri. ona gulumser, karsidaki ona kucak acmis bekliyordur, ve sevlin dudaklarindan dökulen bir isim...

s: ekremm.........

sevil

icim´de sayfa sayfa´ydin sen . ama simdi icimden öyle seyler kopuyorki. gercekmisin. icimdeki her sayfan ezberimken simdi unutmus gibi´yim. sen omusun benimisin yada beynimin bana bir oyunumu. bunlari nekadar dusunebilirdimki atladim arabalarin ustune , hepsi ani bir firenle durup pencereye cikmis bagriyorlardi ama ben sadece onu göruyordum, gulumseyerek ona gidiyordum . ona her yaklastigim adim özlemimi silmiyor tam tersi artiyordu. cok yaklasmistim ama ama o , o k a y b o l d u...

s: ekremmm !! ( aglamaya baslar)

ve yavasca, arabalarin korna sesine ve suruculerin hakaretlerini umursamadan agir adimlarla sevil taksi´ye binip adresi söyledi...

aycin, cenker

anil kapi´da durmus aycini beklerken, cenkerle gelmesi hic iyi olmamistir.

a: anil...sen , sen ne ariyorsun burda ???

an: sen sarhosmusun ??

a: hayir, degilim bak turp gibiyim ?? (dengesini kaybeder)

c: ne ariyorsun oglum sen burda, yedigin dayak yetmedimi ??

an: dayak, asil sen yedin oglum...birde o guzelik

c: bak...

a: sen ne diyorsun lan, öldururum seni. onun hakkinda kardesimin hakkinda öyle diyemesin...öldu o tamami öldu...(aglar)

c: simdi cek git burdan zaten acimiz bize yeter....

an: burdayim lan nolucak...

ve buyuk kavga kopar, mahalleli rahatsiz olup , polisi arar. hava karanlik olmasi onlar icin iyi olmustur cunku kimse kim oldugunu görmemistir. polis gelir kavgayi ayirip merkeze göturur hepsini. ve aycinin halini gören komiser bey...

k: kizim bu ne hal, sarhosmusun sen??

a: evet komiserim sarhosum...öyleyim... dertliyim.... huzunluyu...uzgunum...kardesimi kaybettim.... Sad

c: özur dileriz komiserim, valla birdaha birsey yapmiyacagiz, lutfen bizi iceriye atmayin.... Sad

k: dur, dur kimse kimseyi iceriye atmiyor, ama neden kavga edip insanlari rahatsiz ediyorsunuz...derdiniz ne sizin oglum ??

c: komiseim hersey bir yanlis anlasilmadan ibaret, aramizda birsey...demi anil kardesim ( son söyledigini bastirmistir ve tip tip anila bakar)

an: (kekeler) e ee eevet, komiserim...bir olay vardi aramizda sadece kucuk birsey önemsiz !!

a: kardesim kardesim, sevil ... (aglar)

k: hadi hadi sizi affediyorum, su kizi evine teslim edin , ve birdaha bu olaylardan dolayi gelmeyin,,, kizim basin sagolsun uzgunum Sad

a: sagolun komiserim Sad

zar zor cikarirlar aycini merkezden. cenker aycini koluna alir ve evine göturmek uzere bir taksi cevirir.

sevil...

butun bedenim okadar uyusukki , onu gördugume emindim oysaki. kollarini acmis beni bekliyordu bunu biliyordum. ama ama yok oldu. onsuzlugum bana öyle bir buyuk boslukki ben onla vardim onunla nefes aliyordum, onu göruyordum birtek. benim yerim onun oldugu yerdi, simdi simdi ben ne yapacakttimm. icimde cok buyuk bir his var sanki sanki onun kalbi benim derinlerimde biryerde atiyor, o orda degilse bile o yasiyor biryerde beni bekliyor yardimima ihtiyaci oldugunu biliyorum bundan eminim....

sevil dusuncelere dalmis giderken, adam sevile dönup nereye gidecegini sormustu.. oda orda inmek istedigini söylemisti...

yolda yuruyordu öylece bos bos, nereye gittigini bilmiyordu, ayaklari onu nereye göturuyorsa oraya gidiyordu. herkesin gözu sevilin uzerindeydi cunku heryeri yara bere icindeydi. onlari görmuyordu bile....

bir sure sonra farkederki ayakklari onu hic unmadigi biryere getirmis, ekremlerin evine. kapiyi calacakti ama acik oldugunu farketti, ve agir adimlarla iceriye girdi. ev ayni duruyordu tek farksa cok sessizdi , durgun, bos , acimasiz , yipratici ve boguk. onun olmadigi bir evdi iste. salona gitti uzun uzun kanepelere bakti, iksini gördu sevil kucaginda uyuya kalmisti , sonra merdivenler kendine hakim olamadi ve onu öpmustu sonra onun odasina gitti hersey yerli yerindeydi ... kiyafetleri masasi yatagi parfumleri fotograflari hersey herseyi eksik olan onun sicacik icten gulumsemesiydi, sadece ona gulumsedigi o gezel gulucuk.

bedeni sanki suzulmustu yataga, eline almisti yastigi onun kokusu vardi hala sicakligi alip burnunu yuzunu gömustu ona sanki onun kokusunu hissediyordu, cigerlerine cekiyordu. ve ve uykuya dalmisti sanki onunla....

sevil...

gözlerinde sakliydi benim her kelimem, onlar hep askimdi. anlatamadigim sevgimdi belkide. kalbim sana emanetti cunku o sana aitti, orasi seninle dolu seninle yasiyodu. sen gittin ama kalbin benimle birlikte bunu biliyorum. hasretin benim en buyuk dusmanim, en buyuk acim. gözlerin benim nefesim, varlgin benim hayatimdi sanki ben sendim. ailesizligimi sadece seninle unuttum , bu baska birseydi neydi bende bilmiyorum...öyle birsey öyle birseydinki anlatmaya gucum olmayan tek seydin, vazgecemedigim tek sendin...

saklansa yuregin benden,

kalbimi almis olursun icimden

sensizlik her derten

buyuktur bir bilsen

belki beni yanina almak icin bukadar bekletmezdin....

18.bölum sonu iyi okumalar, bol bol yorum atmalar....

ayyy 18´inci bölumu yazmak zor geldi, yani 17.bölum final olmustu yaa Sad
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptySalı Ağus. 02, 2011 2:17 am Paylaş

sevil KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 1371890812 KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 3726834481 süpeerdi cnm
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptySalı Ağus. 02, 2011 2:55 am Paylaş

3 bölümü şimdi okudum Very Happy yoktum ... hep ağlatıyosun ama yaa Sad çok içten yazıyosun sanki yaşıyomuş gibi .çok güzel olmuş bayıldıım bn.ekrem nerde yaa buluşsunlar artıkkk Sad Sad devam cnm ...
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptySalı Ağus. 02, 2011 5:07 am Paylaş

Sevil'e kıyamam ya Sad Sad
Ekrem nerde ya artık çıksın ortaya
Kavuşsunlar Sad

harika olmuş cnm....
ellerine sağlık
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:17 am Paylaş

ybbbbbbbbbbb gelsin Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:19 am Paylaş

haha cok sanslisin bende tam yeni bölumu bitirmistim Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:20 am Paylaş

ayy sevindim :D:D ekrem bu bölümde varmıı ???
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:24 am Paylaş

kalbimin sesi

19.bölum

hayatin ikinci sansi...

3 yil sonra...

hala ayni yerde, ayni duygularla, ayni hislerle. sarilarak yastiga uyaniyorum onun yerinden. keske zamani durdurabilecegimiz bir sihir olsaydi elimizde, onunla gecirdigimiz guzel gunlerde kalsaydi zaman.

tam 1095 gun 5 saat 31 saniye oldu, onsuz gecen yillarin saatlerin dakikalarin saniylerin tpolami iste. ben bu zamanin her saniyesin´de ölumun acisini tattim. ama bugun farkliydi onun kalbi yuregimde cok yakinda atiyordu, atislarini ta kulaklarimda hissedebiliyordum...

yine ayni ruyanin derinlerindeydim, bir agcin altinda ekremle ben oturmus konusuyor, guluyorduk. o bana bembeyaz papatyalardan bir tac yapmis basima takmisti. kalkip beni kurdugumuz salincakta saliyordu , daha sonradan beni kovaliyordu ve bir agca ikimizin bas harflerini kaziyorduk ben onunkini o´da benimkini. sonrasi tebessumle uyanan ben , etrafima bakiniyorum yine onun odasin´da .

evet o evden ayrilamadim, aycinlerden haberi almistim husna hanim ekremi duyduktan sonra perisan olmustu, hakkliydi cunku biri evladi biride babasiydi. onlar memlekete geri dönmusler bense onun odasinda yasiyordum. hatirliyorum o gunu beni ekremin odasinda bulduklari gun , beni o yerden kaldiramamislardi, hala kalkamadim.

aycin beni gördugunde nasil mutlu olmustu, yerinde duramiyordu. keske o sevinc bende´de olsaydi onu görseydim böyle sIkIca sarilsaydim ona hic birakmasaydim.

kalktim, yine yapacak hicbirsey yoktu , evet ne okula gidiyorum ne ise. sadece tum gunum evde geciyordu. babamlardan kalan parayla idare ediyordum, bu benim umrumda bile degildi. aycin hergun ugramaya calisiyordu ama ben ne onu nede baskasini istiyordum. onlar görunce , onu.....

ve disariya cikmaya karar veriyorum, dolasiyorum saatlerce. dusunuyorum sadece dusunuyorum. bos bos bakiyorum, özluyorum delice. agliyorum saatlerce. sonra eve gidiyorum. kapiya geliyorum ve icimde cok buyuk bir heyecan bende ne oldugunu bilmiyorum ...

iceriye giriyorum , yere firaltiyorum cantami . ayakabilarimi atiyorum biryerlere. sonra salona yöneliyorum kalbim öyle carpiyorki, veee iste salondayim.

sok...

s: SEN...

19.bölum sonu , iyi okumalar bol bol yorum atmalar...
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:28 am Paylaş

ay yoksa o koca kafalı ayla diyen adam mı yine yaaaaaaaaaa Sad Sad ekrem gelsin artık vallah ya çok özledim onları Very Happy neyse cnm çok güzel olmuş bayıldım bugün 1 tane daha yb gelir miiiii ???
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:31 am Paylaş

iiiiiiiiii bilmemmmmmm belkiiii, Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:32 am Paylaş

inş.. gelirrrrrrrrrrr Very Happy bekliyorumm...
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:34 am Paylaş

ins....

20.bölum´de suprizim var Very Happy
sevgiiiii
Deneyimli
Deneyimli
sevgiiiii

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 4:14 am Paylaş

Lütfen o Murat denen adam olmasın ya Sad
20.bölüm Ekrem'in olduğu bir bölüm olsunnnn...Gelsin artık

harika olmuş cnm Very Happy
yb'yi bekliyorum...
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:13 am Paylaş

kalbimin sesi

20.bölum

iceriye giriyorum , yere firaltiyorum cantami . ayakabilarimi atiyorum biryerlere. sonra salona yöneliyorum kalbim öyle carpiyorki, veee iste salondayim.

sok...

s: SEN...

...................................................................................................................................................................

ekrem....

huseyin amcanin yaninda uc yil, koskoca 3 yil gecirdikten sonra. acimasizca ve sogukca gecen gunler. ne sabahi ne aksami bilmeden icmek, zil zurna olup bir köse´ye kivrilip sizmak, kalkinca basin bes milyon ve hicbirsey hatirlamadan 3 yil gecirmek. onsuz gecen ölumlu gunler, yarayla , savasla, uzuntuyle, gecen her saniye... anlatmasi cok zor. öldu dedi, haberini aldim dedi. korkttum , görmekten etraftan insanlardan arkadaslarimdan, birde onun kalbimin mezarindan. bu ölmekten daha zordu, onu oraya birakmak soguk topraklara sonra´da gitmek...yapamazdim....buna gönlum el vermezdi.....annemi, ablami, ve dedemi biraktim onlarla yuzlesemezdim.

en son duydugum memlekete tasindiklari ve aycinle cenkerin evlenmesiydi....icimden öyle bir guc beni evime göturmustuki anlatmasi cok zordu...kapiya gelmistim...anahtarimla kapiyi aciyorum....inanilmazdi unutamadigim o muhtesem koku vardi, onun kokusu sanki heryere sinmis gibi...gözlerimi kapattim ve salona yöneldim girdim...kanepeye oturdum...gözume birsey batti bir kazak aldim bu bu bu onundu...elime almistim onu kokladim , kokusu hala tazeydi sanki cigerlerime onun kokusunu öyle dldurmustumki patlamak uzereydi.....

.......

s: SEN!!!, EKREM !!! Sad

ekrem....

o ses icimi kasip , kavurdu. icimdeki yanan alevleri azdirdi. hisslerim, duygularim kördugum gibi baglandi sanki kalbime. yuregimin cirpinislari bambaska´ydi galiba. bacaklarim zangir zangir titriyordu, baglari cözulmustu, basimi kaldirdim ve kalktim, elimdeki kazak dusmustu...

e: sssevil !!!!!

nasil olurdu, bu bu herzamanki ruyalarim degildi dimi, o o yasiyor. ne mi hissediyorum??, bilmiyorum bunu anlatmak herseyden zor, kelime bir söz yok , dilimdeki sözlukte´ki her kelime yetersiz kalir cunki. gözlerim dolmayi baslamisti. bedenim okadar agirdiki tasiyabilecegimden emin degildim, hersey bulanikti. sadece o belirliydi. hem mutluyum hemde huzunlu...

aramizda mesafe vardi, agliyordu melegim agliyordu. bakistik benim gözlerim dolu onun gözleri dolu. ve dayanamadik hasretin oyunu cok buyuktu birbirimize kostuk, ve özlemle sarildik birbirimize, yetmiyordu sarilmak bile yetmiyordu. ben kokusunu icime cekiyordum, o´da benim. cok hafiflemisti kolarimda , elleri omuzumdaydi yavas yavas inmeye bacaklari asaga dogru suzulmeye ve delice aliyordu, bende onunla birlikte agliyor yere iniyordum, sonunda yerdeydik elleri yuzumde geziniyor gözleri yuzumde geziyordu, saclari karismisti yuzume ellerim onun yuzundeydi. agliyordu hemde cok, bende onunla birlikte. dayanamiyordum gözyaslarini görmeye ben onunkini siliyordum oda benim , ama ise yaramiyordu cunku yeni ve yeni yaslar suzuluyordu gözlerimizden. ara ara birbirimize sariliyorduk. saniyeler , dakikalar gecti birbirimizden ayrilmadik yerimizdende hala agliyorduk. ve hala elleri yuzumdeydi benimkide onunkunda....

s: (icten aglar fisiltiyla) SENI COK ÖZLEDIM COK Sad

e: (bende, sanki bunu söylerken ici parcalanir) bende,bende seni cok özledim Sad

s: öldu dediler, yok dediler öldum!! hic unutamadim seni bir saniye bile Sad (aglar)

e:bana´da dediler, korkttum gelemedim . yikildim nefes alamadim Sad

s: SENI COK SEVIYORUM !!

e: BENDE HEMDE COK COK !!!!

BIR KAC SAAT SONRA...

sevil ekrem...

sevil kanepenin bir ucunda ekremde diger ucunda oturuyordur.

sevil bacaklarini gögusune kaldirmis ellerini bacaklarina sarmis basinida kanepeye yaslanmis ekreme bakip agliyordur, ekremde ayni sekilde sevile bakar...

s: bana söz vermistin beni hic birakmayacaktin Sad ama biraktin Sad

e: hayir birakmadim Sad

s: biraktin iste Sad... 3 yil koskoca 3 yil hasret kaldim sana. özledim aci cektim !!

e: bende cektim Sad

s: yalan söyluyorsun iste , yalan ( ayaga kalkar)

e: asil sen biraktin (sevil tam karsisina gecer)

s: hicte bile Sad dogru söyle baskasina asik oldun dimi Sad

e: hayir, sen buldun dimi. tabi biliyordun seni ne kadar cok sevdigimi, uzulmesin benden umudunu kessin diye öldu dedirtin oyuzden muratla is birligi yaptin dimi. onu seviyordum cunku...

s: bunu bana nasil söylersin..aptal :@

e: yalan mi ??

s: yalan iste yalan (ekreme vurmaya ve iteklemeye baslar) aptal, sersem, salak onu hic sevmedim ben. seni sevdim iste seni.

ekrem sevilin kollarindan tuttar ve sarsar...

e: yeter ya yeter Sad

sevil durur ekremin kollarinin arasinda, gözleri dolmaya baslamistir ve saniyler sonra yuzunde belirlenir gözyaslari. ekremse sevilin kollarini sIkmaya baslamistir. sevilin gözyaslarini öperek siler. ve onun gözlerinin derinlerine bakar ve bakar. ekrem sevilin yuzune kucuk kucuk öpucukler birakir o gözlerini kapatmistir bile. ekrem´de kapatmistir ve basini kaldirip ona dahada yaklasir. dudaklari onun dudaklarini ariyordur ve en sonunda bulusur ve öpusmeye baslarlar. ilk önce yavas sonra daha sert sanki bosa giden zamanin acisini cikartacasina . ayrildiklarinda nefes nefesedirler...

e: nasil?...bize nasil bir oyun oynadirlar (basini sevilin alnina dayamistir)

s: bilmiyorum Sad

20.bölum sonu

eeee nasil buldunuz??

iyi okumalar bol bol yorum atmalar!!!!
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:24 am Paylaş

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! ne diyim ama ya çok güzel olmuş Very Happy çok güzel yazıyosun cnm Very Happy devam ... final yapmayı hiççç düşünmeeeeeeeeeeee geberirim vallh üzüntüden Sad Sad
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:26 am Paylaş

malesef birdaki bölum FINAL Sad
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:34 am Paylaş

sakınnnnnnn yaaa !! vallah ağlarım off Sad Sad nedennnnnn
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:36 am Paylaş

saka saka Very Happy , yaa bana yardimci olurmusun profilime resim koyamiyorum nasil yapabilirim??
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :) - Sayfa 8 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:38 am Paylaş

ayyyyyyyy çooooooooooooooook sevindim bitirme vallah hiç bıkmadan bastan sona okuyorum zaten Very Happy :D.D vallah bn bilsem kendimede yapçam ama bnde bilmiyorum :/

KALBIMIN SESI 49.bölum geldi :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sonraki