Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  Empty
MesajKonu: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 5:49 am Paylaş

sevil : 20 yaşında ayçinle kardeş çok güzel aşka inanmıyor beykent üniversitesi 1 . sınıf konseratuar bölümünde okuyor sesi çok güzel ...
ekrem:20 yaşında cihan ve cenkerle kardeş aşırı çapkın ee haliyle aşka inanmıyor beykent üniversitesi 1. sınıf konseratuar bölümünde okuyor mavi gözleriyle btün kızların gözdesi
ayçin:tam bir alışveriş hastası aşka herşeyden birde indirimlerden çok inanıyor beykent üniversitesi 1. sınıf hukuk bölümünde okuyor sevili süslemeye çalışıyor ama asla beceremiyor
cenker : 20 yaşında aşkı seviyor ama aşka inanmıyor ekremin tamtersi bir çocuk beykent üniversitesinde 1. sınıf hukuk okuyor kardeşi cihanla birlikte..
cihan :20 yaşında aşmı o da ne diyor felsefe yapmakta üstüne yok beykent üniversitesinde kardeşi cenkerle beraber 1. sınıfta hukuk okuyor...

En son müge tarafından Cuma Tem. 22, 2011 9:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 5:52 am Paylaş

1.blm bklyrm
http://forum.emreaydin.org/
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 5:55 am Paylaş

yorumlar artsın canım aklıma bir ilk bölüm gelsin hemen yazıcam canım sağol kağıda yada bilgisayara yazmıyorum canım aklıma gelince hemen yazıyorum canım inşallah yakında yazıcam ilk bölümü sağol :D
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 6:03 am Paylaş

Güzel tanıtım.
Devamını dilerim (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 6:13 am Paylaş

teşekkürler canım sağol elimden geldiğince yazıcam canım ne yalan söyliyim canım beceremem diye korkuyorum ...
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 7:10 am Paylaş

Sevil gene her sabah olduğu gibi kalktı kahvaltıyı hazırladı ve kendi köşesine geçti...zaten kardeşini bildiğinden biraz sonra kardeşi geldi ve yanına geldi kısa süre sonra kahvaltı işte bu beşi bir yerdenin karşılaşıcağı sabahtı

Sevil: çinçinim hadi gel ya birazdan okula gidice zsen oje sürüyorsun geç kalıcam ya
Ayçin:Sevil sinirlerimi hop hop hoplatma benim ilk izlenim önemlidir bende geleceğin savcısı olarak kendime bakmam lazım lütfen zaten senide süsliycem birazdan
Sevil:hımm...(birz durduktan sonra ) hahaha süslü olduğunu kabul ediyorsun yani(asi bir şekilde)hiç uğraşma yine başaramazsın beni süslemeyi hem bu süslenmeler kime Ayçin?
Ayçin:Sevil belki bakarsın şöyle 2 tane beyaz jaguarlı birilerini buluruz birde yakışıklı olursa tamamdır ?
Sevil:Ayçin ölümün benim elimden olucak çabuk hazırlan ya zaten sürmüşsüz sarı sarı ojeleri yumurtanın sarısı elinde kurumuş gibi gözüküyor...
Ayçin:ay tamam hazırlanıyorumbu arada sarı oje sürdüm canım çünkü eldbisemin renginde
Sevil:hayy ben senin elbisenin rengine ...
(sevilde odasına geçtikten sonra siyah dizlerinin üstünde ince askılı vücuda yapışan bir elbise ayakkabı olarak siyah babet çanta olarakta siyah el çantasını taktıktan sonra sa.larını açık bırakır Ayçin ise sarı mini straplez elbise sarı topuklu ayakabı ve ebruli sarı çanta takar saçlarını ise düzleştirir)
Şimdi gelelim beylere Ekremi kaldırmazk için yine uğraşmışlardır ve işte onların gönüllerini kapıcak prensesler olsaydı herhalde uyanırdı değil mi ama ? işte beylerin kahvaltısı
Ekrem : Cenko bir doymadın gitti kardeşim ya bak hala alıyor alma slamımı ya ben onları bu narin ellerimle doğradı zaten uykumdanda etiniz kzılar peşimde koşarken sürahiyi boşaltınız üstüme oğlum bak gülüyor
Cenker : bizim suçummzu yok valla uyanmayan sensin abi
Cihan:doğru valla Ekrem atasözlerinde denildiği gibi ağaç yaşken eğilir belliydi zaten ilkokul ortaokul lise seni uyandırmakla geçti...
Ekrem : bekleyin hazırlanıyım uçuyoruz okula fıstıklar gelmiştir gene okula bu sefer esmer istiyorum kumral , sarışın hepsine baktım bir esmere bakamadım ee ne demişler harbi ne demişler?
Cihan:git hazırlan Ekrem demişller!
Ekrem hazırlandıktan sonra okula giderler arada ise Sevil kantine gitmiş çayını almıştır Ekrem ise kendine kız ayarlamak için mesajlaşıyordur
Sevil:(Ayçinle telefonda konuşuyor bir yandan çayını içiyordur)Ayçin ta tamam Ayçin ya sen gir alışverişe beni niye peşine takıyorsun olmaz ayçin değişmek istemiyorum ben ayy ay kapatma Ayçin!! (üstüne çay dökülür neden acaba )Dikkat etsene be (Telefonu kapatır)körmüsün oğlum sen ya görmüyormusun ?
Ekrem:delimisin kızm ben ne dökücem çayını ayrıca önüne bakmayan sensin
Sevil: ne arasa sene geçtik acaba beyefendi gerçi beyefendi denmez ama
Ekrem :kızım kaşınıyorsun ya yürü git
Sevil : haddini bil siz kimsiniz ya ...!

Bakalım ilk karşılaşmadan sonra nasıl devam edicek çok kısa yazdım farkındayım ama aklıma bu kadar geldi yazım hatam olduysa kusura bakmayın ...

müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 9:21 am Paylaş

YORUM YOK MU ? Sad Sad
berrin'üik
Üye
 Üye
berrin'üik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 30
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : sananeee

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 7:51 pm Paylaş

çok güzel olmuş yeni bölüm ne zaman ?
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9373
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Allâme ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 8:09 pm Paylaş

İlk bölümü beğendim devamını bekliyorum:)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 8:33 pm Paylaş

çok teşekkür ederim ikinizede canlarım yeni bölüm en kısa zamanda....:D
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 9:37 pm Paylaş

çok güzel
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 10:01 pm Paylaş

dvm
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyPtsi Tem. 18, 2011 10:17 pm Paylaş

teşekkürler canım tabikide devam canım en yakın zamanda yeni bölümüde yazıcam canım zaten en kısa zamanda yazmam lazım 3 günlüğüne tatile gidicem nete giremiyycem canım ... :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptySalı Tem. 19, 2011 12:07 am Paylaş

evet kavgamızdsan devam edelim sırada 2. bölüm ...
(Sevil ve Ekrem kavga ettiği sırada Ayçin , Cenker ve Cihan gelir ne güzeldirki sohbet ediyorlardır )
Ayçin : AAAA Sevil ! Koşun ya Sevik dur ...
Sevil:bırak Ayçin ya adamın etmediği hakeret kalmadı sen kimsin oğlumm ağzını burnunu kırmıyım senin(Ekremin üstüne yürüyordur tabi)
Ekrem : kızım delimisin sen ya hem kız halinle ne yapıcaksın bana merak ettim açıkcası ( havalı bir şekilde)
Sevil:bunu ( çayı alır ve Ekremin üstüne döker ) Yürü çinçinim burada işimiz bitti...
Ekrem :(Sevilin arkasından bağırır)Kızım yandım bittin sen ...
Cenker : abi noluyor yaokulu resmen ayağa kaldırmışınız ..
Ekrem : bırak abi ya önce bana çarptı sonra suçu bana attı onun yüzünden kızıda ayarlayamadım zaten allahtan bu karızmatikliğim çekiciliğim sayesinde bir tane daha kız ayarlayabilirim kıza cevap yazamadım abi ya
Cenker : abi sen delimisin yada ikinizde delimisiniz sevile birlikte delirmişiz siz ya
Ekrem :sevil kim oğlum ya ?
Cenker : biraz önce kavga ettiğin kız abi yalnız kız esmerdi abi haberin olsun..
Ekrem : biraz önce kavga ettiğim kız esmer güzelimiydi yani ve ben hiç farketmedim ab, sinir etme beni ben burada yanmışım senne diyorsun ya ..
Cihan : tamam sakin çocuklar ya gel Ekrem seni bir temizliyelim Cenker sende 3 tane çay alda içelim abi
(Kızlarda ise Ayçin Sevili sakinleştirmeye çalışıyordur)
Ayçin: Sevil ay ben beyaz atlı prensimi buldum galiba ya Cenker çok yakışıklı senin kavga ettiğin çocuğunda allahı vardı yani
Sevil:Ayçin sus gece valla bütün akyaj malzemelerini çöpe atar yakarım hem banane ya ne halleri varsa görsünle ro Cenkermidir tankermidir her neyse onundanda mutluluklar dilerim ...
Ayçin: Sevil gel kız seni yarın için bir güzel yapıyım herkes sana baksın hı ne dersin*
Sevil: ölümün benim elimden olucak derim ...

KISA OLDU FARKINDAYIM HATTA ÇOK KISA OLDU İŞLERİM VAR O YÜZDEN DEVAMINI SONRA YAZICAM...
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptySalı Tem. 19, 2011 12:14 am Paylaş

güzl ama 3.blm uzun olsun ve en kısa zamanda
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptySalı Tem. 19, 2011 2:57 am Paylaş

merak etme canım uzun yapıcam 3. bölümü filan bu aralar çok falz aişim var evden çıkmadan önce yazdım 2. bölümüü çok taşekkür ederim canım :D
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptySalı Tem. 19, 2011 3:31 am Paylaş

yaa ne finali
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptySalı Tem. 19, 2011 4:40 am Paylaş

ben final demedim ki canım aslında ilk bölümden sonra aklımda final yapmak vardı vazgeçtim dha yeni sanaryo herkes tatilde normal karşılamak lazım ...
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 5:18 am Paylaş

(Sevil her sabah olduğu gibi Önce ayçini kaldırır kahvaltıyı hazırlar üstüne çicekli mini elbisesini giyer ayakkabı olarak kahve rengi gladyetör tarzındaki sandaletlerini giyer çanta olarakta kahverengi bavul tazında çanta takar..ayçin ise pembe şort beyaz straplaz bluz beyaz babet ve pembe çanta takar..Ekrem her zamankinden daha yakışıklı olmak için uğraşıyor ve nedenini bimiyordur üstüne yeşil lecos giyer altına jeaninin cenker ptikareli gömlek altına kumaş gri pantalon , cihan aynı tarzda giyer o gün ortak dersleri vardır ..)
Sevil tam kapıdan girerken Ekremle karşılaşırlar.
SEVİL: GENE Mİ SEN YA SENDE KURTULUŞ YOK MU MERAK EDİYORUM ?
EKREM:NE TESADÜFKİ BENDE ZATEN DÜN SENİN YÜZÜNDEN EVİME GİDENE KADAR YANDIM
SEVİL:İYİ OLMUŞ SANA UĞRAŞMA OĞLUM YA ZATEN DİK DİK BAKIP DURUYORDUN BEN SANA DİKLENCEM SONUNDA!
EKREM : YA BEN SENİN SEVGİLİNE ACIYORUM SANA NASIL KATLANIYOR CADISINYA BÜYÜ FİLANMI YAPTIN ÇOCUĞA YAZIK
SEVİL: SEVGİLİM OLDUĞUNU KİM SÖYLEDİ SEVGİLİM YOK AYRICA BANA CADI DEMEYİ KES BEHLÜL
EKREM : NE BEHLÜLÜ KIZIM YA
SEVİL: AA NE BEHLÜL BENİM BİLDİĞİM ABAZALAR İÇİN KULLANILIR BABACIM BANA KIZIM DEMEYİ KES
EKREM : SEN BANA ABAZA DİYEMEZSİN
SEVİL: SENDE BANA KIZIM YADA CADI DİYEMEZSİN
EKREM : KIZIM ZATEN GLADYETÖR GİBİ GİYİNMİŞSİN BİR RAKİBİNLE ATLAR EKSİK YANİ BU NE YA KIZGIN BOĞALAR GİBİSİN
SEVİL : SENDE ÇİGGİ FİLMLERDEKİ O ÇAPKIN KOKARCA GİBİSİN ( ÇİZGİ FİLMİN ADIN BİLMİYORUM KUSURA BAKMAYIN)
AYÇİN: SEVİL VE EKREM SİZ KAVGA ETMEKTEN BIKMAZMISINIZ YA
SEVİL: BUDA İKİDE BİR KARŞIMA ÇIKMASIN SİNİRİMİ BOZUYOR
AYÇİN:TAMAM BİRTANEM KAVGAYI BIRAKINDA DERSE GİRELİM CİHANLA CENKER ÇOKTAN YERLERİNE GEÇMİŞLER BİLE EE HADİ HALA DİKİLİYORSUNUZ AYAKABIMI VALLA GEÇİRCEM İKİNİZİNDE KAFANIZA..
EKREM : TAMAM ÇİNÇİNİM YAKIZMA BEN GEÇİYORUM SEN ONU ARKADAŞINA SÖYLE
SEVİL:BAK HALA BENİMLE UĞRAŞIYOR NE HALİN VARSA GÖR YA ( DER SAÇLARINI SAVURUP GİDER EKREM KALAKALIR )
AYÇİN:EKREM KENDİNDEMİSİN EKREM SEN SEVİLİ SEVİYORMUSUN BANA ÖYLE DEDİLER
EKREM: (KEKELEYEREK)NE NE NE SEV-SEV - SEVMESİ YA B-B-BEN SEVİLİ YOK YA(BİR SÜRE SONRA )AYÇİN KİM SÖYLEDİ KİMDEN DUYDUN SÖYLE HEMEN
AYÇİN: KİMSEDEN SENİ KENDİNE GETİRMEK İÇİN SÖYLEMİŞTİM GETİRDİMDE YAKINDA GÖRÜRÜM BEN SENİ SEVİLİN PEŞİNDE KOŞUPTA SEVİLDEN YÜZ BULAMAZSAN HİÇ AĞLAMA SEVİLE YAPMADIĞINI BORAKMADIN YA
EKREM:HEMEN SAT ZATEN HEMEN SAT AYRICA BEN SEVİLİ NEDEN SEVİYİM Kİ SÖYLE BAKIYIM
AYÇİN: SEVİL DİYİNCE KENDİNE GELİYORSUN BU 1 , BÜYÜK AŞKLAR KAVGAYLA BAŞLARMIŞ BU DA 2 ...
SEVİL:(AYÇİNE SESLENİR) AYÇİN HADİ YA VALLA GEÇİRCEM ÇANTAYI KAFANA HZIRLANMAN AYRI BİR DERT , MAKYAJIN AYRI BİR DERT KONUŞMAN AYRI BİR DERT
AYÇİN:TAMAM GELİYORUM (EKREME DÖNER) SENDE BENİM DEDİKLERİMİ İYİ DÜŞÜN OLURMU,
EKREM:TAMAM YA ( HIZLICA YERİNE GEÇER),
AYÇİN:(SEVİLİN YANINA GEÇİNCE ) GELDİM İŞTE KIZIM NİYE ORTALIĞI KALDIRIYORSUN
SEVİL: ( ARKASINI DÖNÜP EKREMLERİN OLDUĞUU YERE BAKTIKTAN SONRA ) KIZIM BİR DAHA EKREMLE MUHATAP OLMAYALIM NE OLUR YA
AYÇİN: AY TAMAM BENİM ASİ ŞEKERİM KIZARMIYMIŞ TAMAM TAMAM
SEVİL:AYÇİN YA YAPMA ŞÖYLE
AYÇİN:DAYANAMIYORSUN KIZIM VALLA BANA YA
SEVİL:SANA DAYNAMADIĞIMDAN DEĞİL CANIM EVE GİDİNCE SENİN TRİPLERİNİ ÇEKMEMEK İÇİN
AYÇİN : AY KIZIM SENİN İÇİN FESAT YA
SEVİL: SİNİRLERİME ATIRMA BOZARIM VALLA MAKYAJINI
(BEYLERDE İSE)
CİHAN:EKREM ABİ SEN BU KIZLA NİYE UĞRAŞIYORSUN YA NE ZAMAN GÖRSEM DİDİŞİYORSUNUZ NE ALIP VEREMEDİĞİNİZ VAR ANLAMADIM Kİ
EKREM: BIRAK ABİ YA ÜSTÜME ÇAY DÖKTÜ SUÇU BANA ATIYOR AMA ÇOK GÜZEL YA DOĞAL GÜZELLĞİ VAR KIZIN ABİ YA
CENKER : ÖYLE YA AMA AYÇİN ONA BİN BASAR DMEDİ DEMEYİN
EKREM: ABİ SEVİLE LAF SÖYLEYEMEZSİN YADİLİNİ KOPARIRI KÖPEKLERE YEM NİYETİNE VERİRİM
CENKER : SENDE AYÇİNE BİRŞEY DİYMEZSİN
EKREM: BUIRAK YA SAÇMALIKLAR KRALİÇESİ NEYMİŞ BEN SEVİLİ SEVİYORMUŞUM BÜRÜK AŞKLAR NEFRETLE BAŞLARMIŞ DİYOR BEN SEVİCEM BU KIZI YA CADININ TEKİ
CİHAN : EVET YA ÇOK CADI,
EKREM : ABİ AĞZINI TOPLA CADI MADI NOLUYORUZ
CİHAN: ABİ SEN BİRAZ ÖNCE DEDİN BANA NE KIZIYORSUN
EKREM:BENDEN BAŞKA KİMSE CADI DİYEMEZ
CİHAN:NİYE ÖYLE BİR KURALMI VAR
EKREM : EVET ÖYLE BİR KURAL VAR O KURALIDA BEN BULDUM
CİHAN:ABİ SEVİLE ARANDA NE VAR ?
EKREM : NE İLİŞKİ Sİ NE AŞKI YA
CİHAN:BEN NE İLİŞKİ DEDİM NE AŞK DEDİM
CENKER:BENDE HİÇ ÖYLE BİRŞEY DEMEDİM
EKREM:SEN ÖYLE DİYİNCE BENİM AKLIMA ONLAR GELDİ YANİ SEVİLDEN BAHSEDİYORUZ SONUÇTA
CİHAN:SEVİLDEN BAHSEDİYORUZ AKLINA AŞK VE İLİŞKİ GELİYOR ABİ AŞIKSIN AŞIKSIN SEN ŞIKSIN ARKADAŞ
EKREM : NE AŞKI BE BUGÜN AYÇİNDEN BAŞLADI SİZDEN DEVAM EDİYOR NE SEVİLİ NE AŞKI YA SEVSEM BİLE NE OLUCAK Kİ BU KIZ BANA YÜZ VERMEZ Kİ
CİHAN : NERDEN BİLİYORSUN ABİ YÜZ VERMEYİCEĞİNİ
EKREM : TAHMİN EDİYORUM DESEK ŞUNA DÜN GECE ÇOK FAZLA DÜŞÜNDÜM BU DURUMU BU KIZ NE YAPARSAN YAP YÜZ VERMEZ
CİHAN VE CENKER : DÜN GECE ÇOK FAZLA DÜŞÜNDÜN AŞIKSIN
(HOCA FARK EDER TABİ HOCA NEŞET )
NEŞET: NE KONUŞUYORSUNUZ ORDA MP3LER
EKREM, CİHAN VE CENKER : HİÇ HOCAM ŞARKI MIRILDANIYORDUKTA
NEŞET : HANGİ ŞARKIYMIŞ O MP3LER BİZEDE SÖYLEYİN BİZDE DİNLEYELİM BARİ SİZDEN
EKREM : SON İKİ ÜÇ DÖRT
EKREM,CİHAN VE CENKER : YAĞ SATARIM BAL SATARIM USTAM ÖLMÜŞ BEN SATARIM YAĞ STARI BAL STARIM USTAM ÖLMÜŞ BEN SATARIM ...

müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyCuma Tem. 22, 2011 1:42 am Paylaş

HİÇ YORUM YOK AMA YA Sad Sad Sad Sad Sad
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyCuma Tem. 22, 2011 1:48 am Paylaş

dvm herkez tatilde odandır
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyCuma Tem. 22, 2011 2:26 am Paylaş

daha14 demiş ki:
dvm herkez tatilde odandır
tama herkes tatildede bende 2 hafta sonra tatile gidicem zaten ölümler artsın diye yorum bekliyorum da yok tamam doğru tatildeler okuyamzlar ama suç bende kötü zamanlamada koydum sanaryoyu...
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyCuma Tem. 22, 2011 2:37 am Paylaş

cevaba bak Very Happy

tesekkurler..
Özlem
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Özlem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 16361
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6729
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : xoxo
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyCuma Tem. 22, 2011 2:39 am Paylaş

ben tatile gitmedim okıyım dedimm :Z son bölümü okudum sadece anlıyabildim.
Eline sağlık. güzel senaryo (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR) AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)  EmptyCuma Tem. 22, 2011 6:26 am Paylaş

eskiAcik demiş ki:

cevaba bak Very Happy

tesekkurler..
ne için teşekkür ettin anlamadım ama sağol

AŞK Ne Demek Lütfen Öğretirmisin Bana<3<3(3. BÖLÜM GELDİ - GLADYETÖR)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki