Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 32
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 32
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  Empty
MesajKonu: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:44 am Paylaş

Nasıl bir hayattı bu. kimimiz gülerken kimimiz ağlıyordu. biliyordum benim gibi düşünen, benimle aynı şeyleri yaşayan , beni benim gibi sevecek birileri var. Beklentisiz çıkarsız beni ben yapan özelliklerimle sevicek biri var.İnanmam ben aşka. kimsede inandıramaz beni. Hayatımdan 1 kişi geçti, ama o hiç benim hayatımda olmamıştı ki.ASlında çok sessizim kendime göre. Herkese göstermem duygularımı. Sinirli kızgın dururum dışardan. ama ben sevdiklerime o kadar çok değer veririm ki onlarda şaşırır bu duruma. bazen sırf değer verdiğim için zarar veriyorumdur onlara. (sevil)
Ne kadar da güzel bir hayat. beni üzen kimse , hiç birşey yok. İsteseler de üzemezler öyle değil mi ben istemedikten sonra. ben istemedikten sonra kimse hayatıma giremez, kimse üzemez beni. ben de kimseyi istemiyorum zaten. ben mutluyum ve bunu kimsenin bozmasına izin vermem. (ekrem )
Henüz bilinmiyor ne düşündüğü, neler yaşadığı ve bundan sonrada bilinmeyecek 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  650269930 (Emre)
Sevilin hayata tutunduğu dalı. (ayçin)
Ayçinin 3 senedir peşinden koştuğu çocuk.ekremin arkadaşı (cenker)
Sevil ve ayçinin arkadaşı Seville düşünceleri benziyor. zeynepte aşka inanmıyor. tek farkı sevil sevmeyi biliyor. zeynepte oda yok. (zeynep)
Şimdilik kadromuzda yok ilerde dahil olacak. (cihan)
Sevil zeynep ve ayçinin canından sevdiği dostları (mert)

Yeni kişiler girebilir Hazırlıklı olun 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  650269930

En son gulsah219 tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 12:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:47 am Paylaş

Nasıl bir şey olacak canım ona göre bulalım (:
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:48 am Paylaş

En iyisi ben buluyum ipucu vermiyim pek Very Happy
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:50 am Paylaş

Sen bilirsin canım.
Senaryon hayırlı olsun.
Devamını dilerim (:
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:51 am Paylaş

Çok sağol inş devamlı olur Very Happy
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:54 am Paylaş

bekliyoruz merakla Very Happy
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:58 am Paylaş

Senaryomun ismi İNCELDİĞİ YERDEN KOPSUN başlığı değişemedim k. bakmayın Very Happy
SENARYOMUZ SEVİL ve EKREMiN AĞZINDANDIR. FARKLI DURUMLARDA BELİRTİCEM.
17 yaşındaki bir kız için fazla düşünceliyim galiba. neden bu kadar takıyordum ki hayat denilen oyuna. neden herkesin 2. bir yüzünü arıyordum. ya ben fazla sorunluydum, ya da insanlar gerçekten yalancı, düzenbaz, ikiyüzlüydü. gene aynı sabahlardan biriydi. her zaman ki annemin sesiyle fırladım yataktan.S.A: hadi okula geç kalıcaksın. Ben geç kalsam ne değişirdi ki kim üzülürdü benim için. Ha 1 yıllık bir sevgilim var.beni sevdiğine hiç inanmıyorum nedense. ama ben onu ölücek kadar seviyorum. O kadar çok seviyordum ki her anını benle geçirsin her yaptığını biliyim. hep beni düşünsün istiyordum. belki de bu bende artık hastalık olmuştu. İnsan sevdiğine zarar verir miydi ki. Ne hastalığı ya neden bahsediyorum ben. gene saçmalamaya başladım. Aaa mesaj Very Happy tabiki de emreden sevgilim. S: kalktım sevgilim hazırlanıyorum EMRE: Tamamdır bende hazırlanıyorum. Aynanın karşısına geçtim ve kendime baktım. mutlumuydum ? Bu düşünceler içinde nasıl mutlu olabilirdim. ama olmam gerekiyordu değil mi ? Beni sevdiğini söyleyen biri var en azından. Herkes istemez mi bunu ? Çok konuştum gene. Çıkmam gerekiyor artık evden. Okula vardım gene kapıdaydı işte acaba beni seviyor muydu gerçekten? Ama sevmeyen biri neden bu kadar uğraşlara girsin ki. Seviyor galiba seviyor. Bende onu çok seviyorum ki. S: Merhaba aşkım Nasılsın EMRE: iyiym hayatım sen nasılsın S: bende iyiyim hadi geçelim sınıflara. Hergün aynı olmak zorunda mı. Emrede olmasa hiç çekilmezmiş hayatım. Neyseki Zeyneple ayçin var. Onları çok seviyorum. Ha bide mertim var tabi onun yeri de bambaşka. Emre benden 1 yaş büyük. sınıfına geçti. ve bende sınıfıma geçip oturdum yerime. ayçin geldi. A: Günaydın canım nasılsın S: çok değişik düşünceler içindeyim ayçin ilerde şizofren olmaktan korkuyorum. Zeynep atılır lafa. Z: Ben senin olacağından eminim kızım. Emreye acıyorum. Gerçi sen onu çok seviyorsun iyi barı ona kıymazsın. S:sen ne zaman geldin kızım. Görüyor musun ayçin gene bana laf sokuyor. A: hadi hadi derse. S: senin şu ders sevdandan bıktım usandım valla. Üniversitede ders de de kafandan kıvılcım çıkartıyım senin Very Happy.
EKREM
E:Oğlum hadisene be. Gene geç kalıcaz sonra hocaya bi sürü yalan. yok sular kesildi saçımı yapamadım. GErçi gene ben işiticem ya azarı neyse. Bıktım lan senin yüzünden. benim gibi olsana biraz bak 2 saat önceden kalkıp saçımı yapıyorum. Bazen kendimi kız gibi hisetmiyor değilim hani. onlarında düzleştirme derdi falan varmış geçen gün bizim sınıftaki gizem söylüyordu. Bu kızda bana mı yazıyor ya. banane onun düzleştirmesinden allah allah. ( ekrem bunları kendiyle konuşur gibi söylüyodur.) C:ne diyosun oğlum gene kendi kendine. saydırma tamam geldim. annem son lokmayıda sokmasaydı okul çıkışında kapıda beklerdi valla mutlaka yedirirdi o lokmayı. Neyse çıkalım artık. Zaten geç kalmışız anasını satiyim :D gel şurdan sahile gidelim.
SEVİl
Bugün farklıydı hissediyordum. Aslında çok gülerdim eğlenirdim. ama sabah sabah ayçinle zeynebi kırdım galiba. o da ne ya mertte trip atıyo ne ki bunların derdi acaba. Ben de mi bişey var. neyse öğreniriiz bakalım. oley be tenefüs emreyi görücem. Evlenmek istiyorum onunla. Hayallerimiz var zaten bizim. bırakmaz beni o biliyorum.geldi işte. ama bu ne ya ayçin ve zeyneple bişey konuşuyor. hiçte mutlu değiller noluyo ki acaba. S:Emreee gelsene E: bir dakika sevil-. 5 dakika geçti tenefüs biticek birazdan ne konuşuyo ki bunlar. Hay.. tenefüs bitti. neyse bidahaki tenefüse artık. 45 dakika bitti sonunda. Çıkışta emreyle buluşcaz. 1 yıl geçmesine rağmen ben hala heyecanlıyorum. onu çok sevdiğimi biliyorum. bugün biraz soğuk davrandı öğreniriz bakalım. EMRE: Sevil seninle birşey konuşmam gerekiyor. S: inşallah bugün kü halini de açıklıyordur emrecim.
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:08 am Paylaş

ay çok beğendim de acaba emre ayrılmak mı isteyecek :/
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:10 am Paylaş

Çok sevindim Very Happy 2. bölümü yazıyorum görürsün 2. bölümde Very Happy
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:57 am Paylaş

2. BÖLÜM
SEVİL
S: Fakat ilk buluştuğumuz yer burası ne kadar mutlu oldum emre anlatamam sana. EMRE: sana bu konuyu burda söylemek istedim sevil. nasıl söylenir bilmiyorum ama ben seni sevmiyorum galiba artık. sana karşı bişey hissetmiyorum heyecanlanmıyorum- Çok farklı oldum o an. Şaka olmalıydı bu. neden bunu burda söylüyor ki. Şakadır. o beni seviyor. yoksa neden bunlar, neden ilk buluştuğumuz yer. EMRE: biliyorum şuan içinden neden ilk buluştuğumuz yer diyorsun ama sende biliyorsun güzel günler geçirdik biz. Güzel bi anıyla veda etmek istedim sana. beni hep hatırlamanı istiyorum ama aynı zamanda üzülmemeni. Çok karışığım sevil. en azından ara verelim. mantıklıca düşünüyüm. nolur zorlaştırma.- beni çok sevdiğini söyleyen insan nasıl bunları söylerdi şimdi. aklımı yitiryorum galiba. ellerim titremeye başladı. halbuki hiç böyle olmazdı. ne söylüycektim şimdi. çok kızgınım sana diye bağırmalımıyım. yoksa umursamıyo gibi mi yapmalıyım. Ah kendime engel olamıyorum. Al bu seni unutmak için bir adım diyip içimden, vurdum bir tane suratına. Koşarak eve gidiyordum. bacaklarımda güç kalmamıştı artık ama ben onu çok seviyordum çok. kendimden çok.Evime geldim. yaşadığmız herşey farklıydı onunla. o farklıydı benim için. O benim yaşama sebebimdi. Ayçinden mesaj var nolursun üzülme diyor. biliyordu o biliyordu söylemişti ona. ayçini aradım. S:nasıl bana söylemezsin ayçin. nasıl A: ondan duy istedim. nolur üzülme artık.S: kapat tamam uyumaya ihtiyacım var benim. zeynepten mesaj geldi o sıra oda biliyordu işte. bakmadım mesaja onlarla uğraşacak halim yoktu açıkçası. farketmiyordum naptığımı. ağlıyormuşum. annem uyardı sağolsun S.A: noldu kızım hayırdır S: televizyonda bi dizi vardı da anne tutamadım gene kendimi hadi uyuycam ben- kalmıştım gene tek başıma. hayatta en çok değer verdiğin insanlardan biri sana değer vermeseydi napardın. düşünüyordum düşünüyordum ama onsuz yaşayamıycam galiba. onu üzmeliydim çok üzmeliydim. bunun cezasını almalıydı. zaten artık hiç bi önemi yoktu kendi hayatımın onun için yaşamalıydım sadece. Saate bakmadan çıktım evden. etraf karanlıktı. nasıl kararmıştı böyle her taraf dünya bana gözlerini kapattı dünya benimle birlikte yaslara büründü. evlerinin önüne gittim. bekledim bekledim. çare yok. durmadan mesaj atıyordum. O kadar karmaşık duygularım vardı ki. belliydi sabahtan beni üzücek bişeylerin olucağı. Her neyse. saat baya geç olmuş. O da ne orda 3 kişi kavga ediyor. biri fena halde dayak yiyor. allah yardımcısı olsun. evime gitmeliyim galiba.
EKREM
Eve geldim her tarafım yara bere içindeydi. CEnkeri aradım. E: oğlum bu saatte dışarda bi kız gördüm. yüzü seçilmiyodu. ama 2 serseri yaklaşıyordu ona doğru.biri ooo gece gece napıyo bu kız orda dedi. korktum bişey olcak diye. Hay banane dimi. gene dayanamadım atladım oraya. vurdum birine. tabi 2 kişi olunca. aa bi baktım arkadan 5-6 kişi daha geliyor. dayak yedim haliyle ama bi de onların halini gör oğlum. C: 2 kişiydi dimi ağbi (gülerek) E: ya oğlum niye s.çıyosun ki içine. ne güzel hava atıyorum. neyse uyuycam ben hadi iyi geceler. C: sanada
SEVİL
sabahmı olmuştu. anlayamıyorum çok buğulu etraf fazla ağlamışım galiba. okula gitmeliydim üzülmüyo gibi davranmalıydım ama nasıl ya. offf. ruh gibi hissediyorum kendimi. olur olmaz her yerde akmak zorunda mısın gözyaşlarım. gülemiyorum bugün. S:günaydın kızlar A-Z: iyimisin canım ne bu halin ya toparla kendini hayatın sonu değil ki... - daha bir sürü şey söylediler duyuyordum ama anlayamıyordum ne diyordu bunlar. anlayamıyorum lanet olsun. A:sevillllll dinliyomusun bizi ? S: efendim Z: kendine gel hayatın sonu değil diyor.- hayatın sonu değil, hayat. benim artık bi hayatım yok ki. S: Ben kaçıyorum okuldan kızlar Eve gitmem gerekiyor hadi kendinize iyi bakın.- Mert bana çok iyi geliyordu aslında ama okulda değildi. çok eğleniyorduk biz. onları çok seviyordum. hep sevicem. keşke merti de son kez görseydim. keşke son kez onunla da konuşabilseydim. onlar hep benim iyiliğimi istedi biliyorum. ben de bunu iyiliğim için yapıyorum zaten. koşarak eve geldim. çok yorgundum. galiba 2 gündür yemek yemediğimden kaynaklanıyor bu. dolabı açtım ve ilk bulduğum ilaç kutusunu cebime attım. sahile koşturdum. emreye mektup yazıyordum, can alıcı olmalıydı. çok ağır gelmeliydi ona. ağır gelsin ve benden sonra yaşayamasın istiyordum. Son kez arıycam onu. sevmediğini duymak istiyorum. açmıyor telefonu. bir daha aramalıyım. S: Ben emreyle görüşücektim siz kimsiniz. E.A: ben annesiyim kızım emre uyuyor.- hah yalanlara da başladık. mesaj atmalıydım. emre ben intihar ediyorum. senin için. sana mektup bırakıcam bulursun inş. kendine iyi bak. -ve mektuba başladım...
SEVİLDEN EMREYE MEKTUP
Bİr görmeyle başlamıştı herşey. nasıl olabilirdi ki bir bakışta seni bu kadar benimsemem. nasıl olabilirdi ilk bakışta seni bu kadar sevmem ve hayatıma dahil etmem. sen benim için farklıydın bütün insanlardan. benim hayatımı yaşanılabilir kıldın. habersizce girdin kalbime, belki bende senin kalbine habersizce girdim ama çıkışımı sen istedin bilmiyorum. biliyordum her aşkın bir sonu vardı ama bu çok zamansız oldu be sevgili. ben ki seni yere göğe sığdıramazken sen beni sözcüklerine artık seni sevmiyorumlara sığdırıp gittin. Sen giderken ben de bittim emre. giderken beni de götürdün yanında. giderken beni de aldın belki habersizce. biliyorum sevmesende istemezdin beni bu kadar kırmayı. o kadar güzel anımız vardı sonuçta.ben seni o kadar farklı görmüştüm ki. sanki günler senin için doğuyordu. sanki insanların hepsi senin için birşeyler yapıyordu. hatırlıyormusun hep bizi birbirimze benzetirlerdi. doğruydu ben sana benziyordum ben senin bi parçandım. senden kopmak istemeyen bir parça. sen beni öyle bi fırlattın ki sevgilim kendimi bulamıyorum artık. sende bulma nolur. seni çok sevdim ben. şimdi ise senden nefret etmiyim diye kendime kıyıyorum. hoşçakal.- yazdım ve katladım kağıdı. teker teker yutmaya başladım ilaçları. çok büyüklerdi. geçmiyordu boğazımdan. çok açtım çok. ama şimdi bunu düşünücek halim yoktu ki. devam etmeliydim. son düşüncelerime. ilaçlar bitmişti. denize baktım. ne kadar da güzel rengi. uçsuz bucaksız. sevgim gibi. kimse durduramazdı bu suyu. sevgimi. gözlerim kapanıyordu sanki. ilaçların etkisimi açlığımın etkisi mi anlayamıyorum. sahi ben hangi ilacı içmiştim. okuyamıyorum kutuyu. buraya kadarmış galiba. keşkeyle başlayasn bir cümle kurucaktım ki. hayır hayır kes. yaptın artık pişman olsan da. bitti bu. hava gene çabuk kararmıştı ve etrafta kimse yoktu. bu iyiydi. bulamazlar beni. sabaha kadar ölmüş olurum. daha fazla dayanamıyorum. yüzümde bir gülümsemeyle ölmek istiyorum. ve gülümsüyorum...
EKREM
E:Cinkerrr cinkkerr Oğlum in aşağı çok sıkıldım ben gezelim biraz. Cinkkerrr.. C: çok uykum var abicim ya. yarın gezsek olmuyo mu E: oğlum içimde çok kötü bi his var. C: ne hissi abicim ya. gazdır o gaz. E: he kabız olmuşum da ben odur dimi ? C: he odur hadi uyuyorum ben. E: of be oğlum. Hadi iyi geceler madem - ne bu ya kendimi çok kötü hissediyorum ben. sahile inip kafa dinliyim en iyisi olmuycak böyle. şurda evsiz biri var galiba. kıvrılmış banka. biraz sohbet etmek iyi gelebilir. yanına gidiyim bari. aa kız bu. bu saatte. bi dakika ya. benim dün gece gördüğüm kıza çok benziyo bu. uğuzun saçları vardı onunda. yüz hatları da andırıyo. galiba dün gece de bu yüzden dışardaydı. kaldırım ya laflayalım biraz.E: şş bayan bakar mısın şşş kalkın lütfen bayaannn ?
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219

MesajKonu: Geri: 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun - 3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -  EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 12:05 pm Paylaş

3. BÖLÜM
E: acaba uyandırmamalıyım, ne kadar da güzel uyuyor ya. oğlum kendine gel. 18 senedir kimseye aşık olmadın şimdi tanımadğın bankta yatan kıza mı aşık olucaksın allah allah ya allah. Yoksa ölü mü lan bu kız. CEnkeri mi arasam uyuyodur gerçi oda. napsam ya. of benim başıma kalırsa bide. ne düşünüyorum ben ya. kız ölmüş olabilir ben başıma kalcak diye korkuyorum. çok bencilim çok. aa oda ne ya. ilaç kutusu. intihar etmiş olmalı. kusturmalıyım. bir anda fırlayıp kızın ağzına parmağımı soktum ve kusuyordu işte. inşallah şanslısındır küçük hanım. ayılıyo galiba oley be. S: naptığını sanıyosun sen ya. - o kadar sessiz söylemişti ki bunu zar zor anladım. E: sizi hayata döndürdüm hanımefendi. Bakın burası deniz, burası yol, taşlar, banklar. hayat yaşamak. tanıdık geldi mi? aa pardon siz bunları bir çırpıda silmiştiniz. dedim. gözüm yanındaki kağıda takıldı. aldım elime. okumaya başladım. ve ekledim E: inanmıyorum ya hala aşk için intihar eden var mı. bende azcık olsun akıllandınız sanmıştım. seninle burda zamanımı harcayamam. çok akılsızca bir davranış küçük hanım. S: gözlerim buğuluydu gene etrafı göremiyordum biri konuşuyordu. kurtaran kişi galiba. yanımdaydı evet. nefesini hissediyordum. farkettim. gözleri çok güzeldi. maviydi. aynı deniz gibi. denizi çok severdim ben. bana duygularımı hatrlatırdı. duygularım ? Emree. diyip ağlamaya başlamışım. E: bi de ağlıyomusun yuh ya yuh. S: Sanane. E: iyi be ne halin varsa gör ben gidiyorum. S: gitme , çok açım ben. E: heh bi çocukbakıcılığımız eksikti. onuda yapalım tam olsun. şurdan döner alıyorum. bi yere kaybolma.geldim. beslememi de istermisin? S: görmüyorum hiç bişey. E: eh anasını satiyim ya. kalk götüriyim seni evine. S: hayır annem üzülür. E: gitmezsen daha çok üzülür. Sevil: bunları konuşurken onu görmüyordum, çok ağırlaştı gene vücudum. taşıyamıyorum kendimi. kapanıyor gözlerim. E: eh be bayıldı bu. napıcam şimdi. bekliyim en iyisi sabaha kadar yanında.
E.A: oğlum nerdesin sen. E: anne cenkerlerde kaldım birazdan gelcem. E.A: cenker bizde seni soruyo geberticem seni bide yalan söylüyo ya.
SEVİL
çok üşüyorum. ama benim ölmem gerekmiyormuydu ? noldu bana. yavaş yavaş şekilleniyordu kafamda olaylar. biri kurtarmıştı. döner almıştı sonra bana. yanımda hala yememişim. ve masmavi gözleri vardı.tek bunu hatrlıyorum ondan geriye. telefonuma bakıyım bi. Hayat kurtarıcın mı bu da kim. he beni kurtaran bu galiba. teşekkür etmiycem çünkü ben ölmek istiyordum. küfür bile edebilirim hatta. annem, ayçin, zeynep ve mert aramış defalarca. onları merakta fazla bırakmıyım. evime gidiyim en iyisi...
EKREM
E: oğlum niye söylüyosun anneme ya.neyse çok değişik bişey oldu dün gece. sahilde bi kız gördüm. intihar etmiş. 2 gün önce gece gördüğüm kızdı. dayak yemiştim hani onun için. çok güzeldi. ama ölmek istiyordu. yapıcak galiba bunu. keşke engel olabilseydim. belki de ilk aşkım olucaktı.öyle işte sen naptın C: sen etkilendin mi bu kızdan. keşke telefonunu alsaydın. Ayçin ya ayçin. gene başladı mesaj atmaya. bu kız anlamıyo mu sevmediğimi kırmakta istemiyorum onu. sevgilim var ama bana mısın demiyor ya. E: numaramı kaydettim ama arıycağını sanmıyorum. küfür etmek için arar belki, niye kurtardın beni diye. C: arıza bi tip desene E: arıza ama huzur verici. C: bi daha görmüyceksin oğlum kaptırma kendini çok.
SEVİL
günler geçiyordu. sanki her giden günün ardında emreyi bekler gibi bekliyordum sabahı. ama ne emre geliyordu gittikten sonra ne de geceler kısa sürüyordu. geceleri daha çok ağlıyordum ben. karamsarlığa itiyordu beni. hep bekliyordum emreyi. ömrümün sonuna kadar da bekliycem galiba. okula gitmek istemiyordum artık. onu görünce dayanamıycak gibi oluyordum. hep anılar geçiyordu gözümün önünden. ve o gün. ayrıldığımz gün. ardından beni kurtaran mavi gözlü çocuk. neyse gene kapıldım düşüncelere. bi teşekkür etmelimiydim çocuğa acaba. yok karar verdim ne zaman yaşamaktan zevk alıcam mutlu olucam o zaman arayıp teşekkür edicem. şu sıralar değil teşekkür etmem galiba. çok mutsuzum çok. okulda onu görmeye katlanamıyorum artık.
EKREM
niye aramadı. en azından bir küfür beklerdim ondan. noluyor bana. kimse bu kadar aklımda kalmamıştı benim. okula gitmem gerekiyor. sahilden gidiyim belki gene onu görürüm. inanmıyorum ya gizem. nasıl burda olur. E: aa gizemciim. bende tam gidiyodum. G: ekrem dur seninle konuşmam gerek artık lise bitiyo. E: yani gizem günler geçtikçe büyüyoruz, okul biter lise biter normal yani. G: of ekrem ben seni 4 senedir seviyorum. ama sen kimseyi sevmedin biliyorum. çıktıklarında zaman geçirmek içindi biliyorum. kimseyi sevmedin sen.- bu sözler beynimde dolanıyordu kimseyi sevmedin sen. ben o kadar duygusuz birimiydim ki. ve yine o kız geliyordu aklıma. bu farklı bi duyguydu. ama özel bi duyguydu. G: cevap ver ekrem bişey söyle. E: seni sevmiyorum gizem. şimdi gidermisin burdan. G: ne halin varsa gör aptal. - dedi ve gitti. oturdum banklardan birine. düşünmeye başladım. o kızı bulmalıydım. o bende böyle farklı duygular hissettiren ilk kızdı. o çok özeldi. cenkeri arıyım. E: cenkoo napıyosun oğlum. C: sorma abicim sorma. ayçin geldi bizim okula. beni görmeye büyük ihtimal. yanında da iki kız var. biri senin anlattığına benziyo. çokta solgun gözüküyo. E: abicim bi yolunu bul oyala onları hemen geliyorum ben. C: nasıl oyalıyım ya of. kapatmış be ööf. - koşmalıyım daha hızlı taksiye biniyim en iyisi taksiiiii
SEVİL
S: ayçin ne işimiz var burda. A: ya napıyım kızım. görsün artık beni sevsin ya. üniversitemizin nerde olucağını biliyosunuz dimi ? onun üniversitesine gidicez. S-Z: inanmıyorum yaaa. S: kuyruğunum artık kaçamazsın diyosun yani çocuğa. A: isterse kaçsın diyorum, bulurum her türlü kızııım :D aaa cenker bu tarafa geliyo. C: hayırdır kızlar napıyosunuz burda S: bizde tam gidiyoduk. tuğçeyi görmeye gelmiştik. selamlarımızı söylersin artık bayy.- uzaklaştık oradan. A: naptın ya ne güzel konuşucaktık. S: ayçin çocuk seninle dalga geçiyo A: yok öyle bişey o da sevicek Z: ayçin yeter kafayı yedin S-Z: hem ne dedik aşk yokkkkkk- demiştim artık aşka inanmıyorum. hiç olmamış ki. ben hiç o duyguyu yaşayamamışım. ben kafayı yemişim. birine kendimden çok değer vermişim. boş yere. en iyisi tek yaşamak galiba. okula döndük.
EKREM
heh yetiştim işte.o da ne ya. gidiyo bunlar. lanet olsun. evet şu ortadaki çok benziyo o kıza. demek ki ayçinin arkadaşı.şimdi tek istediğim cenkerin tutturduğu okulu tutturmak. nasılsa ayçin orda olacak...

3. Bölüm İnceldiği Yerden Kopsun -

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası