Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

-KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

-KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyPerş. Tem. 21, 2011 10:07 pm Paylaş

çok gsl cnm dwm xDDDD
komediydi bu arada
----Ekroşu kim öptü looo xDDDDDD
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

-KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyPerş. Tem. 21, 2011 10:27 pm Paylaş

buketsevil demiş ki:
çok gsl cnm dwm xDDDD
komediydi bu arada
----Ekroşu kim öptü looo xDDDDDD
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyPerş. Tem. 21, 2011 10:50 pm Paylaş

Oha süper :D Ekrem Kimi öptü be :D
ysmn98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ysmn98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 180
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 185
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Susmak kabullenmek d

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyPerş. Tem. 21, 2011 11:50 pm Paylaş

süper ya!kim öptü acaba ekremi:)
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 12:33 am Paylaş

OHA ! Mükemmel olmuuuş !
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 1:10 am Paylaş

aha gitti eko kim bilir kimi öptü Very Happy kızlar sizin şu hayal gücünüzü ne biliyim senaryo yazdığınız dosyayı defteri neyse artık bir bulursam ilk işim matbağaya koşmak olucak hayır en azından zengin olurum harikasızın canlar Very Happy
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 1:23 am Paylaş

heart vacancy demiş ki:
aha gitti eko kim bilir kimi öptü Very Happy kızlar sizin şu hayal gücünüzü ne biliyim senaryo yazdığınız dosyayı defteri neyse artık bir bulursam ilk işim matbağaya koşmak olucak hayır en azından zengin olurum harikasızın canlar Very Happy

kimi ya da neyi? Laughing yok biz canlı bağlantı yapıyoruz defter yok Crying or Very sad
Çooook teşekkür ediyoruz Kevser'im Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 1:26 am Paylaş

Süper!Yeni açtım pc yi ondan şimdi gördüm!Süper olmuş!Yb gelsin bence!
http://twitter.com
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 1:27 am Paylaş

the meadow demiş ki:
heart vacancy demiş ki:
aha gitti eko kim bilir kimi öptü -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930 kızlar sizin şu hayal gücünüzü ne biliyim senaryo yazdığınız dosyayı defteri neyse artık bir bulursam ilk işim matbağaya koşmak olucak hayır en azından zengin olurum harikasızın canlar -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930

kimi ya da neyi? -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 277638789 yok biz canlı bağlantı yapıyoruz defter yok -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 3268751438
Çooook teşekkür ediyoruz Kevser'im -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930

tüh be bende kısa yoldan köşeyi dönecektim işte ne güzel bu da olmadı ne yapalım artık başka sefere ne demek hayatım :mutluluk:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 3:36 am Paylaş

heart vacancy demiş ki:
the meadow demiş ki:
heart vacancy demiş ki:
aha gitti eko kim bilir kimi öptü -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930 kızlar sizin şu hayal gücünüzü ne biliyim senaryo yazdığınız dosyayı defteri neyse artık bir bulursam ilk işim matbağaya koşmak olucak hayır en azından zengin olurum harikasızın canlar -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930

kimi ya da neyi? -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 277638789 yok biz canlı bağlantı yapıyoruz defter yok -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 3268751438
Çooook teşekkür ediyoruz Kevser'im -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930

tüh be bende kısa yoldan köşeyi dönecektim işte ne güzel bu da olmadı ne yapalım artık başka sefere ne demek hayatım :mutluluk:
r

Kevser ben sana yollıyım yavrum senaryolarımı bastır köşeyi dön :D
Ama bizide unutma ya Laughing
Teşekkürler yorumlarınız için Very Happy
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 6:38 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
heart vacancy demiş ki:
the meadow demiş ki:
heart vacancy demiş ki:

tüh be bende kısa yoldan köşeyi dönecektim işte ne güzel bu da olmadı ne yapalım artık başka sefere ne demek hayatım -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 62342
r

Kevser ben sana yollıyım yavrum senaryolarımı bastır köşeyi dön :D
Ama bizide unutma ya -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 277638789
Teşekkürler yorumlarınız için -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 650269930

olur mu hayatım sizi unutur muyum bastırırsam giriş sayfasında önsözün sonunda aynen şu yazı yer alır.

Bu kitabı yazmada büyük etki sağlayan can arkadaşlarım Dilara ve Ezgi'ye sonsuz sevgilerle.... Very Happy

nasıl ama? Laughing
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 6:54 am Paylaş

Yayınlıyoruz zaten burda :D
final yapana kadar bekle sonra bastırmaya git Crying or Very sad
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 8:27 am Paylaş

Ohaa !!
Süperdi bölüm !!
Ayyy ben YB isterim kkii !!
Harika yazıyosunuz kızlar devam.
Zaten çatlicam kimi öptü bu manyak ?!
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 8:36 am Paylaş

orasını henüz bnde bilmiyorum.düşünmedim Crying or Very sad
yazarız bir ara :D
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 8:42 am Paylaş

Evet sayın seyirciler,şaunda mükemmel senaryolardan biriyle karşı karşıyayım.
Bir tarafta Ezgi diğer tarafta Dilara.-KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 277638789

Harikasınız kızlaar.
Yenibölümü olağanca merakla bekliyorum.

Edit.Dilara bunu okuyunca bana bir ö.mesaj at.
Benim attıklarım sana gitmiyor.Sen at bende yanıt olarak yazıyım.Öyle olunca gidiyor mesajlar -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 277638789
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 9:09 am Paylaş

Ezgi aklını nerde bıraktıysa anacım ben bile bilmiyorum Ekrem'in kimi öptüğünü ya?
Yaren atıyorum hemen mesajj Laughing
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 9:50 am Paylaş

yok bn ona bir iyilikler düşünüyorum da heyecan olsun susuyorum Crying or Very sad
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 12:35 pm Paylaş

cnm harika olmuş bayıldım yeni bölümü bekliyorum:)
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 10:59 pm Paylaş

Yb ne zamana ??
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 11:02 pm Paylaş

yb?
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 11:05 pm Paylaş

Yb ?
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 22, 2011 11:09 pm Paylaş

yb?? Sad
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:32 am Paylaş

Kızlaar.Bölüm ne zaman gelebiler ki ?! :D
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:33 am Paylaş

yb ne zamn ??
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] -KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!] - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:35 am Paylaş

Ah bu dilara yine denizlerde yüzüyordur :D :D
Dilara çabuk kızımm Çatlıycm meraktan yua. :D

-KARAVAN-[The Meadow ft. Dadlucadııı]3.Bölüm sf:19[Ben Duvarı Değil Seni Öptüm!]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki