Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  Empty
MesajKonu: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 5:12 am Paylaş

★•• Kαℓвiм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★

"☆ нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi…☆"

Sєνιℓ...

Hala her şey dün gibi gözümün önünde.Hayat bana öyle bir oyun oynadı ki.Bu yükü nasıl kaldıracağım bilmiyorum.Bunun altından nasıl kalkacağım bilmiyorum.Bundan sonra hayatıma nasıl devam edeceğim, nerde devam edeceğim bilmiyorum.Tek bildiğim kalbimdeki durmak bilmeyen acı.Acaba unutabilicekmiyim.Kalbimdeki bu acı bir gün azalıcak mı? Hayır azalmıyıcak.Gün geçtikçe dahada acıyıcak kalbim.Annemin şevkatli merhametli kollarını, yanağıma kondurduğu masum öpücüklerini, vücudumun her zerresine kadar çekip güvende hissettiğim annemin kokusunu, babamın okşamalarını , bana sarılmasını, bana tatlı caponum deyişini her şeylerini gün geçtikçe dahada özleyeceğim.Kalbimdeki ufacık delik gün geçtikçe dahada kocaman olucak.Yanlızlığımın içinde kaybolup qideceğim.Neden beni yapayanlız bıraktınız.Daha küçücüğüm.Kim koruyucak beni hayattaki tehlikelerden.Neden ikiniz birden gittiniz.
Neden beni bu kocaman acımasız dünyada tek başıma bıraktınız.Neden bana hayata tutuna bilmem için ufacık bir umut ufacık bir ışık bırakmadınız...

(Tekrardan göz yaşlarım boşanırcasına akmaya başladı.Kalbime bir hançer saplanmıştı yine.Tüylerim diken diken olmuştu,üşüyordum.Çok üşüyordum.Artık bana sarılıcak ne annem vardı ne babam evet onların mezarlarının yayındaydım.İkiside yanyanalardı.Onlar öleli sadece 5 gün olmuştu daha sadece 5 gün çok yeniydi ama ben onların seslerini kokularını herşeylerinizi özlemiştim.Eve qidemiyordum.Kapıyı açıp içeri qirdiğim zaman kokuları geliyordu.Evin her köşesindeki beraber anılarımız canlanıyordu.Aslında bir ev denemezdi.Bir villada yaşıyorduk.Üşüyordum eve qitmem lazımdı.)

Sevil:Hoşçakalın anne,baba...

(Tekrar göz yaşlarım durmaksızın akmaya başladı.Bir kaç adım uzaklaştım yanlarından.Tekrar arkama döndüm ve baktım onlara.Hıçkıra hıçkıra ağlayarak koşmaya başladım.Farkında olmadan mezardan sıyrılıp yolun ortasına atmışım kendimi ve bir arabanın korna sesi. Daha sonrası karanlık ve bilinmeyen bir boşluk...)

__ TANITIM __

Sєνιℓ: İlkokul 7.sınıfa qidiyor.Çok tatlı neşeli bir kız.Yarıyıl tatilinde annesi ve babasıyla uludağa qiderken trafik kazası geçirdiler.Sevil arka koltukta oldugu için ufak çiziklerle kurtuldu ama annesiyle babasını kaybetti.Onlar öleli 1 hafta oldu ama hala olanların şokundan çıkamadı.Ayçin onun en yakın arkadaşı ama yaşadıklarını daha ona söylemeye bile cesareti yok.Derslerinde gayet başarılıdır ama bu olay onu derlerinin düşmesine yolmu açıcak göreceğiz.Boş vakitlerinde genelde müzik dinleyerek bilqisayarın başında yada roman okuyarak geçiriyordur.6.Sınıfın başından beri günlük tutuyordur.Kocaman bir günlüktür.İçinde her şey yazıyordur.

Eкяєм:İlkokul 7.sınıfa qidiyordur.Sevimli bir çocuk.Biraz her şeyi umursamaz biri.Kocaman büyük bir villada annesi ve babasıyla yaşıyor ama bu bildiqiniz sıradan villalardan deqil çok kocaman ve 3 katlı.Villanın büyük bir bahçesi var.Kendi amkeminde genelde boş vaktini bilqisayarda geçiren bir çocuktur.Dersleri pek önemsediqi yoktur aslında ama zeki oldugundan 1.dönem teşekkür almıştır.Babası holding mudurudur.Daha dogrusu ortağıdır.Ortağı Yusufun en yakın dostudur.Birbirlerine gozu kapalı güzeniyorlardır...

Aуçiη: İlkokul 7.sınıfa qidiyor.Sevilin okuldan en yakın arkadaşı aynı sınıftalar.Sevili çok sever nerdeyse her günlerini beraber geçiriyordurlar ama daha yarıyıl tatili oldugu için sevilin başına gelen büyük felaketten haberi yoktur.Bır haftadır sevili cepten arıyordur ama ulaşamıyordur.Sevilin 1 haftadır telefona bile baktıqı yoktur telefonunu masanın üstüne fırlatmıştır ve 1 haftadır hala oradadır.Kitap okumayı çok seven biridir.Dersleri iyidir. 7.sınıf 1.donemde takdirname getirmiştir.

Cєηкєя:İlkokul 7.sınıfa qidiyor.Hüsna ve naile çok yakın dost olduklarından Ekrem ve Cenker 6 yaşından beri çok yakın arkadaşlardır.Ayçinle okulun kütüphanesinden tanışıyorlardır.Aycin ve cenker kitap okumaya bayıldıkları için hep arar tatillerde ve boş derslerde kütüphaneye geliyorlardır ve orda tanışmışlardır.Sadece birbirlerini görmek istediklerinde kütüphaneye gidiyorlardır ve her zaman birbirlerini orda buluyorlardır.Ayçin arada sevilide kütüphaneye qetirdiqi için Cenkerlede tanıştırmıştır.Sevillede ufak sohbetleri olmuştur.Dersleri iyidir.1.Dönem Takdirname getirmiştir.

Hüseyin: Sevilin babası.En yakın dostu Yusufla holdingde ortaklardır.Sadece ortak deqillerdir.Çocukluktan beri birbirlerinin en yakın dostudurlar.

Yusuf: Ekremin babası.En yakın dostu hüseyinle holdingte ortaklardır.Yarıyıl tatili oldugu için tatile qitmişlerdir.1 hafta sonra evlerine qeri dönmüşlerdir.

Semra: Sevilin annesidir.Ailecek Uludağa qiderken trafik kazası yapmışlardır Semra ve Hüseyin ölmüştür.

Hüsna:Ekremin annesidir.Tatlı sevecen içten ve sıcakkanlı bir insandır.

1.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN...!!

TANITIMI UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR! (=

YORULARINIZI VE TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM....

LÜTFEN YORUM ATIN..!!

1.BÖLÜM İNTERNETİM GELDİĞİNDE SİZLERLE...

Bir "FeRi" (~ ÇakıL KoLik ~) SENERYOSUDUR...!!

En son ~ÇakıL KoLik~ tarafından Cuma Tem. 15, 2011 4:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
sena'm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
sena'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 235
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 248
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/03/11
<b>Nerden</b> Nerden : öĞrEnİpTe NaPcAn yHa?_?_?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AylArCa kAhRoLsAk Si
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 5:17 am Paylaş

ilk yorum benden olsun...!
çok güzel olmuş devamını beklerim...!
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 5:25 am Paylaş

Kardeşim , forum özledi seni be !
Ben hiçde özlemedim bi kerem ;)
Özlemeye vakit kalmıyor =)
Tamam gevşemiyorum =)
ilk yorum şerefini "Bitoş"unun almasını isterdim ama malesefki kapılmış neyse ya ben değerimi biliyorum =D
Harikasın her zamanki gibi , (yaratmadın =D )
Face'ye dön bi ya !
Kankanın beynine patlatcam bi tane =D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 5:28 am Paylaş

sağol senacım teşkür...Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 5:42 am Paylaş

sağol senacım teşkür...Very Happy
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 7:44 am Paylaş

Tek Kelimeyle Yine Ha-Ri-Ka Bir senaryo..
Tanıtım Ayrıca Güzel..
Devam Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 8:46 am Paylaş

yeni bölümü en kısa zamnada bekliyorum cnm :D"anı"ya rakip çıkıyo:)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 3:23 pm Paylaş

Sağolun teşekkürler tanıtımı beqenmenize sevindim =)

Tuğçe rakipmi bilemiyorum yane :D
Feysteki bizim seneryolar grubundan
yola çıkarak cvp veriyorum anının yorumları kadar yorum geldi ama yined anıdan az :D
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 10:56 pm Paylaş

Yeni senaryonda hayırlı olsun cnm bu da diğerleri gibi çok güzel olucak gibime geliyor.1.Bölümü bekliyorum.Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 11:36 pm Paylaş

Sağol canım çok tesekkur ederim =)
inş. buda diqerki qibi guzel olur...
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptySalı Mayıs 17, 2011 12:39 am Paylaş

Bence olur.Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptySalı Mayıs 17, 2011 12:40 am Paylaş

Konun hayırLı oLsun cnm 1.ßöLümü merakLa ßekLioruumm (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptySalı Mayıs 17, 2011 8:57 pm Paylaş

Sağol canım tesekkr ederim =)
Minik-Asya
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Minik-Asya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 181
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 140
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptySalı Mayıs 17, 2011 11:36 pm Paylaş

spr olmus dewam
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 1:13 am Paylaş

tanıtım süper olmuş bayıldım ilk bölümü bekliyorum
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyÇarş. Mayıs 18, 2011 9:01 am Paylaş

Sagol cnm tesekkr ederım...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 7:56 pm Paylaş

1.ßölümü koydurtturuyum mu arkadaşlar..?
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:02 pm Paylaş

"anı" ne zamandır var ama bu senaryon daha taıtım da cnm ikiside çok gzl olduğu için en az anı kadar yorum alır:Dbu arada yeni bölümü bekliyorum:)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 12:07 am Paylaş

Sağol tuğçem... (:
İnşallah buda beqenilir...
Nur*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Nur*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 194
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 183
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/05/11
<b>Nerden</b> Nerden : Surdan Burdan Ne Yapican ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : *Nur Aysan*Asli Enver*Beren Saat*Ipek Karapinar*

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 12:36 am Paylaş

spr ya kesek bende boyle yazabilsem ...
spr devam
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 1:55 am Paylaş

tanıtım çok güzel
yeni bölümleri bekliyoruz tatlım Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 7:10 pm Paylaş

"Nur*Sevil" Sağol tatlım teşekür ederim...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 7:11 pm Paylaş

"ekrem_şanti" sağol tatlım teşekkür ederim...
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyCuma Mayıs 27, 2011 1:58 am Paylaş

Süper 1.Bölümü bekliyorum...
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  EmptyCuma Mayıs 27, 2011 2:49 am Paylaş

Güzele Benziyor (:
Devam Ferhanîm (:

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki