Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 }

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyPtsi Eyl. 12, 2011 11:10 pm Paylaş

...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 520250475 canım

Yeni bölümü kısa zamanda yazmaya çalışıcam =)
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyPtsi Eyl. 12, 2011 11:57 pm Paylaş

Bekliyoruuuzz Very Happy
http://twitter.com
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 8:14 pm Paylaş

…∂єηιz кızı мιѕαℓι…

...Deniz kızından farkın yoktu hayatıma girdiğinde O zamanlar bilmiyordum Deniz kızının aşık olduğu Prensin ^^Ben^^ olduğumun...

İkinci Bölüm: Benim Ailem + Benim İsim Hikayem

Melike d
en
M: Doktor! Noluyor? Neden konuşamıyor yani normalde konuşuyordu da şimdi konuşamıyor sanırsam değil mi?
T: ( Evet manasında kafasını salladı ve Doktor konuşmaya başladı )
D: Önceki hayatında kullandığı bir ilaçla deniz suyu tepkimeye girince gaz çıkışı meydana gelmiş, sanırım. Buda sesini ve beynini etkilemiş. [{[ Doğruluğu kanıtlanmamıştır. Yani, salladım xD ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 277638789 ]}]
M: Ama ikisine de kavuşacak değil mi Doktor?
D: Bunu bilemeyiz. Bi ihtimal ikisine de kavuşabilir ama bu nerdeyse imkansız, üzgünüm.

Ağlamak üzere olduğunu hissediyordum. Dayanamadı. Kaçtı. Yanıma Ümit’i de alıp peşinden koştum. Benim odama gitti. Yatağıma oturdu, ağlayacak durumdaydı. Teselli etmeye başladım

M: Şşşştttt… Bak emin ol sesin de hafızanda yerine gelicek
T: ( O hala ağlıyordu ) ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 599417
M: Ne gerekirse yapıcaz anladın mı? Ameliyat mı? Ameliyat olucaksın
T: …
M: Bak! Ben inanıyorum. Sende inan, lütfen…
T: ( Göz yaşlarını sildi ve gülümsemekle gülümsememek arsında bi gülüşle karşıladı beni … )
M: Heh! Böyle ol, işte! ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 766163

Birkaç saniyelik bi sessizlikten sonra ben

M: Sana bi isim bulmak lazım
Ü: Şeyy… Aslında –
M: Evet dinliyoruz
Ü: Yok ya bende kalsın. Ama yok oda olmaz
M: E hadi!
Ü: Yaa sapık falan olduğumu düşünmenizi istemem
M: Öyle olmadığını biliyoruz Ümit hadi ( Kızın bana garip bakmasından ötürü ) Yani ben biliyorum merak etme sen
Ü: Ya şimdi ben kız uyandı mı diye bakmak için geldiğimde üstü açılmıştı ve
M: Veee
Ü: Şeyinde aaaa ımmm şeyinde yaa
M: Neyinde Ümit ya?
Ü: Belinde bir şeyler gördüm Dövme gibi böyle
T: ( Hemen belini açtı Gerçektende bir şeyler vardı Biraz silikti Hemen okudum )
M: Türkü! Türkü yazıyor
Ü: Türküüü..! Adı, adı Türkü olabilir mi?
T: ( Hemen aynanın önüne gitti ve beline baktı )
M: Mümkün aslında Sence nasıl?
T: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 650269930 ( Kafa salladı gülümseyerek )
M: Hadi herkese söyleyelim
Ü: Beni niye çağırmıştın?
M: Şey ya tamir edilcek bi şey vardı da sonra söylerim
Ü: Tamam

Aile cemiyetine de söyledikten sonra adı Türkü oldu ...Türkü’yle odamdayız

M: Aaa- Sen beni tanımıyorsun
T: ( Oda ben gibi sonradan fark etti heralde kafa salladı )
M: Ben Melike EMİROĞLU, Babam Melih EMİROĞLU, Annem EMİROĞLU, Abim Güven EMİROĞLU, Ablam gıcık olduğunu anlamışsındır Nil EMİROĞLU. Biz çok ama çok zenginiz belki bunu da anlamışsındır evden, her neyse… Dedemden kalan parayı babam 3 katına mı? 4 katına mı? 5 de olabilir… ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 347122

T: =) ( Kıkırdadı )
M: Neyse ya zaten kat önemli değil işte baya baya katlamış, böyle etmişte =) Ablamın gıcık olduğunu söylemiştim demi? O alış-veriş meraklısıdır Hatta delisidir Laf dalaşına çok gireriz Kazanan mı? Karşında! Daima ben kazanırım =D...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 586254
T: ( Elimi tuttu ve havaya kaldırdı Havaya girdim ben de Beh! )
M: Abim radyocu evlendi gıcık beni burada bıraktı ablamla baş başa :S Ben üniversiteye başladım yani aslında bir yıl kafa dinleyip sonra başlamayı düşünüyorum ama daha var zaten zamanı gelince düşünürüz =) Belki aynı okula başlarız Ayy! Çok güzel olur =) Bak şimdi heveslendim görüyor musun? ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 422250
T: …
M: Bi düşünelim anlatmadığım bir şey kaldı mı? He evet! Birde hepimizin İsim Hikayemiz var
T: ( Kafasında soru işaretleriyle bana baktı )
M: Bak şimdi anlatıyorum! Abimin ki şöyle; Onun ki zaten kısadır. Hemen anlatayım =) Babama biri ihanet mi etmiş ne etmiş bişi etmiş ona Güven koymuşlar Oda böyle bi şey yapmasın diye heralde =)
T: ( Kafa salladı )
M: Onunkinin kısa olduğunu söylemiştim =) Ablamınki şöyle; Annem onu da Nil Nehrinde doğurmuş Anı olsun diye Nil koymuşlar Bu kadar Bitti! ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 795560
T: ( Gülümsedi )
M: Yaa galiba en uzun ki benim ki? ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 772832 Neyse ya anlatayım ben Annem hamileymiş ama bana değil bir erkekmiş o Benden 1 adet yaş büyük =) Onun adını Malik koyucaklarmış ama nasip olmamış Babamın düşmanları annemi kaçırınca annem bebeği düşürmüş ondan sonra ben olunca annem aldırmak istemiş önce o sıralar bi şeyler olmuş annem babamın onu aldattığını düşünüyormuş heralde oralara pek girmek istemiyorlar Nedeni belli değil valla Ne sırlar çıkar ortaya belli ki
T: =D
M: Ondan sonra annemler barışmış bütün gerçekler ortaya çıkmış Ne olduğunu sorma bende bilmiyorum Her neyse Ondan sonra onun anısına Malik’e benzer bi şeyler koymak istemişler Malik koyucak değiller heralde Maleke Melake En sonun da MELİKE olmuş demi? Ne güzel
M: =) Veee Karşınızda MELİKE EMİROĞLU!!!! Dünya artık daha iyi bir yer oldu xD ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 190124

Bölüm sonu… …
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
BU BÖLÜM BİRAZ KAKARA KİKİRİYLE GEÇTİ
REPLİK FALAN KOYARSANIZ SEVİNİRİM
DİĞER BÖLÜM BİRAZ OLAYLI GEÇİCEK

En son buketsevil tarafından C.tesi Ekim 15, 2011 2:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 11:46 pm Paylaş

M: Ondan sonra annemler barışmış bütün gerçekler ortaya çıkmış Ne olduğunu sorma bende bilmiyorum Her neyse Ondan sonra onun anısına Malik’e benzer bi şeyler koymak istemişler Malik koyucak değiller heralde Maleke Melake En sonun da MELİKE olmuş demi? Ne güzel

M: =) Veee Karşınızda MELİKE EMİROĞLU!!!! Dünya artık daha iyi bir yer oldu xD

Güzel olmuş.
Ellerine sağlık.

kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:41 am Paylaş

ellerine sağlık çok güzel olmuş
yb bekliyorum
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 7:53 am Paylaş

Evet,Melike doğunca dünya artık daha güzel bir yer oldu :kizlar:
Melike! :yupi: Melike! :yupi:
Çok güzel,bayıldım!Sana da bir tane, :ponpon:
Bekliyorum bölümleri! :yupii:
http://twitter.com
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 8:03 am Paylaş

=) Evettt canım biraz öyle oldu xD

Bölümü beğenmene sevindim =D
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 10, 2011 4:05 am Paylaş

…∂єηιz кızı мιѕαℓι…

...Deniz kızından farkın yoktu hayatıma girdiğinde O zamanlar bilmiyordum Deniz kızının aşık olduğu Prensin ^^Ben^^ olduğumun...

Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam!

Melike den
M: =) Veee Karşınızda MELİKE EMİROĞLU!!!! Dünya artık daha iyi bir yer oldu xD
O sırada hizmetçi geldi… Beni öyle görünce bi şaşaladı kadın… Yazık… Ben öyle susunca Türkü anlamsızca bir baktı…
Havva Hatun: Melike Hanım… Ben, şey dicektim…
M: Evet Havva Hatun
Havva Hatun: Yemek hazır
M: Babam geldi mi..?
Havva Hatun: Biraz gecikecekmiş sanırım…
Türkü gülmemek için ağzını kapatmıştı… Yok, böyle şans… Rezil oldum resmen… Havva Hatun gidince Türkü yü gülme krizi tutmuştu…
M: Uff! Hadi yürü Türkü
T: ( Hala gülüyordu.)
M: Ay! Tamam rezil oldum yani sana… Napalım yani Aaa yeter ama lütfen Türkü…
T: ( Tamam manasında işaret etti. Ama yine de bi icraat göremedim.)
M: Ayy! Yürü!
Merdivenlerden indik. Yemek masasına otururken o ayakta durdu.
M: Otursana…
Nergis: Otur kızım Aaa…
T: ( Oturdu sonunda…)
M: Ben söyleyince oturmuyorsun ama annem oturduğunda oturuyorsun… Oh ne ala… Niye benim sözümü dinlemiyorsun Türkü..?
N: Yaa… Türkü demişken bu adı nerden buldunuz..? Merak ettim valla…
M: Çatla da patla… Kızın dövmesi var… “Türkü” yazıyor…
N: Ne? Görmek istiyorum..!
Türkü nün dövmesine baktı… Ve geçici olduğunu söyledi…
N: Hıh! Geçiciymiş… Ben de adam gibi dövme sanmıştım… Zaten geçmeye de başlamış
M: Yalan… Kıskanma istersen… Sen istiyorsun annemler izin vermiyor diye kıskanıyorsun kızı…
N: Yaaa anne ben de dövme yaptırmak istiyorum…
M: Ya kızım sen reşit değil misin..? Reşit olanların ebeveynlerinden izin almasına gerek yok diye biliyorum ben…
N: Ben annemle babamın da rızası olsun istiyorum…
M: Ayy! Tamam! Sen bilirsin! Anne babam ne zaman gelecek..?
Nergis: Bilmiyorum kızım… Gelir birazdan…
M: İyi
Babam hep böyleydi işte… Çoğu zaman yemeğe gelmez çoğu zamanda gecikirdi… Annem bundan rahatsız gibi görünmüyordu ama ben rahatsızım hem de çok… Neyse ya, bu konuyu açmayalım yoksa çıkamayız işin içinden… =) Ay! Bütün neşem gitti be… Biraz televizyon izledik yemekten sonra… Ne güzel sindiriyoruz demi yiyecekleri… xDé Annemin pembe dizisini izliyoruz… O ona “Seni seviyorum” diyo, diğeri bir başkasına… Kimin eli kimin cebinde belli değil aga… Ben böyle dizinin… Off! Boşver… Beni ne ilgilendirir… Alt tarafı dizi işte =)
M: Gel, Türkü! Gidelim ya sıkıldım…
T: ( Tam kafa sallayıp ayaklanmıştı ki kapı çaldı.)
M: Babam!!!
Hemen kapıya koştum. Kapıyı açmamla babamın boynuna atlamam bir oldu… Babamda bir şaşkınlık tabi…
Melih: Ay kızım bi dur! Bi nefes alayım.
M: Nefes aldın mı..? Bak, anlıyorsun işte!
Melih: Ne istiyorsun yine..?
M: Aa, babacım sen beni yanlış tanımışsın =)
Melih: Evet dinliyorum
Dedi koltuğa yayılırken. Koltuğa yayılmasıyla ayaklanması bir oldu.
M: Noldu baba?
Melih: Bu kız kim kızım? Arkadaşını mı getirdin? Ben neden görmedim bu kızı daha önce? Bütün arkadaşlarınla tanıştığımı sanıyordum…
M: Hee… Bu yeni bir arkadaş bir süre bizde kalabilir mi?
Olayları baştanbaşa anlattım. Biraz düşündü…
M: Eee… Baba ne diyorsun..?
Melih: Olmaz, asla. Katiyen. Bunu sonsuzun sonsuzunda kabul edebilirim ancak.
M: Ne? Kabul etmedin mi? Niye?
Melih: Hiç tanımadığım bir kızı evimde besleyemem efendim.
M: Ama ya..
Melih: Melike, aslanın anlamını bilmiyor musun..?
M: Baba!
Melih: Melike, hayır dedim… Bu konu burada kapandı.
M: Hayır kapanmadı..! Kapanmayacak..! Kapatmayacağım..!
Melih: Bana karşı mı geliyorsun..?
M: Evet! Baba! Bu kız bu evde yoksa beni unut baba!
Melih: Ne..? Evimi terk edeceksin..?
M: Gerekirse…
Babam beni dikkate almıyordu… Hatta bunu yapamayacağımı sanıp sırıtıyordu… Ama ben bunu yapabilirdim…
Nergis: Melike, saçmalama!
M: SAÇ-MA-LA-MI-YO-RUM! I CAN DO İT!
Nergis: Ne dedi?
N: Bunu yapabilirim dedi anne…
Nergis: Kızım!
Annem bunu yapabileceğime artık emindi… Çünkü ne zaman İngilizce olarak istediklerimi söylesem ya akşama olmuştur ya da en fazla 1 hafta içinde o isteğim gerçekleşir… Nasıl oluyor acaba..? ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 650269930 Babamda biraz tedirgin olmuştu… Oda biliyordu tabi yapabileceğimi…
M: Anne! Beni engelleyemezsiniz! Hiçbiriniz!
Melih: Nereye gideceksin söylesene..?
M: Sokaklara ya da daha doğru olacaksa istediğim yere… İstersem barlara, sokaklara, istersem de otellere…
Melih: Hangi parayla..?
M: Kendi paramla!
Melih: Hayır! Benim kazandığım parayla!
M: Kendi hesabımda ki parayla ki o bana yıllarca yeter
Melih: Şifreyi bilmiyorsun ki?
M: Sen öyle sanmaya devam et baba! Bankadaki para konusunda senden daha çok şey bildiğim kesin!
Melih: Yaa…
M: Evet…
Melih: Kızım…
M:Sen bana en son ne zaman ”Kızım” dediğini hatırlıyor musun baba..? Bana en son “Kızım” dediğinde ben 10 yaşındaydım… O günden beri bana bir kez olsun “Kızım” demeyi çok gördün… “Hadi, Melike!”, “Yapabilirsin Melike!”, “Hadi Melike, bak bekliyorum!”, “Melikeeee!!!!” Sadece Melike… Oysa ben bana “Kızım” demeni öylesine bekledim ki baba… Ama hiç duyamadım… Hiç… Sonra bıraktım… Beklemedim “Kızım” demeni… “Melike”ye alıştım ben baba… Bu zamana kadar bana “Kızım” demeyi çok gördün madem… Bundan sonrada söyleme baba… Bana sakın “Kızım” deme baba… İçim acıyor artık… Anlıyor musun..? İçim acıyor… Dayanamıyorum…
Melih: Kız-
M: Sus, baba! Duymak istemiyorum… DUYMAK İSTEMİYORUM!!!
Artık ağlamak üzere olduğumu hissediyordum… Gözümde biriken yaşları içime attım… Gözyaşlarım dışarıdan değil içeriden, kalbimden ağlıyordu… Bunu kimse bilmiyordu… Çünkü her zaman içime atıyordum… Artık patlamanın zamanı gelmişti… Baktım, babamdan ses yok, ben de odama çıktım direk… Eşyalarımı bir bavula doldurmaya başladım… Babam vazgeçmezse diye bankadaki hesabımdaki paraları eğer gerekirse alabileyim diye onları da aldım… Ve aşağı indim…
M: Hepinize iyi günler… Pardon, iyi akşamlar… Bensiz günlerinizde mutluluklar dilerim… Hadi Türkü… Gidelim…
Özellikle “Gidelim” kısmını bastırarak söylemiştim… Değerimi bilsin oda… İnadım inat… Hiçbir şekilde vazgeçmem bundan… Bu benim davam…

Bölüm sonu… …
İNŞ BEĞENİRSİNİZ
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
EN BEĞENDİĞİNİZ YERİ COPY-YAPIŞTIR YAPARSANIZ MUTLU OLURUM

En son buketsevil tarafından Ptsi Kas. 14, 2011 5:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 10, 2011 5:45 am Paylaş

muhteşem olmuş
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyPerş. Kas. 10, 2011 7:38 am Paylaş

vaybe çok güzel olmuş ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 3726834481 melikeye bak atarlandı kız haklı tabi devamını bekliyorum
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyCuma Kas. 11, 2011 3:08 am Paylaş

masmavi970 demiş ki:
muhteşem olmuş

...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 520250475 ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 650269930 ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 650269930
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 EmptyCuma Kas. 11, 2011 3:11 am Paylaş

goktug demiş ki:
vaybe çok güzel olmuş ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 3726834481 melikeye bak atarlandı kız haklı tabi devamını bekliyorum

Tabi Melike haklı..! Hem de haddinden fazla... ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 277638789

Böyle bir baba kim ister... Ben istemem... Olmaz olsun öyle baba......∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 2000664365

Beğenmene sevindim... ...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 } - Sayfa 3 2222441962

...∂єηιz кızı мιѕαℓι...{Üçüncü Bölüm: Bu Benim Davam! = Sayfa 9 }

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3