Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptySalı Ağus. 09, 2011 10:16 am Paylaş

bekliyorum cnm
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptySalı Ağus. 09, 2011 8:53 pm Paylaş

bekliyorum
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 1:57 am Paylaş

harika olmus bayildim devamini bekliyorum (yeni okuyucu)

tahmin:bence ekrem abuzettini dovcek ve sabit te carsida nisanur´la karsilasicak Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 650269930
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 197
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 202
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit Kantarcılar

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 2:33 am Paylaş

teşekkür ederim :D herkesinde tahmini aynı =)
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 2:39 am Paylaş

yeni bölüm nezaman
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 3:03 am Paylaş

yeni okuyucu ybü bkliyorum/z Very Happy Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 3726834481
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 3:55 am Paylaş

yeni bölüm hyazır ama mauzem bozuk olduğu için yayınlayamıyorum klavyeyi mouse gibi kullanmakta çok zor ya Very Happy inşallah en yakın zamanda yayınlıcam :d
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 5:11 am Paylaş

HAYATA ’’SABİT ’’ KAL (4. BÖLÜM)

Abuzettin: duydum ki sevil hanım mor rengi seviyormuş böle giyneğim dedim :D
Sevil: Ama ben yeşil rengi severim :D

Sabit: Iıııııı, neyse oy kurban olduğum, ayakta galdın geç şuraya geç geç :D
Abuzettin(Sevil’e bakarak): Hıı geçeyim ben,şuraya geçeyim.
Sevil: Ben çiçekleri alayım. (Abuzettin’in elinden çiçek ve çikolata kutusunu alır. Çiçek mor menekşedir, çikolatanın da kutusu mordur. :D)
Zehra: Seviil, gızıım sen bize bi gayfe yapıver. Hadi guzum. :D
Sevil: Tamam Hatice Teyze. (Sevil mutfağa Ayçin’in yanına gider. Çiçekleri vazoya koyar.)

Ayçin: Çiçekler de mor. İnanmıyorum! Allah bilir bunun donu da mordur. :D
Sevil: Bence de :D
Sevil kahveleri yapar içeri götürür. Ama Ayçin kahveye tuz atmıştır. Önce Zehra Teyze’den başlayarak kahveleri dağıtır.
Zehra: Sağol gızııııım ellerine gollarına sağlık bi denem. Very Happy (sonra sevil Sabit’e kahveyi verir.)
Sabit: Sağol kurban olduğum ellerine sağlık. (Ve sevil en son Abuzettin’e verir.)
Abuzettin: Ellerinize sağlık Sevil Hanım. Peh de güzel olmuş kahve. (Kahveden ilk yudumunu alır.) Püüüüüüüüüüüüüü…( Halıya püskürür :D)
Sevil: Iyyyyyyyyyy….
Ayçin: Ayyy bir de kahve çok güzel olmuş demişti.
Zehra: Ne oldu evladıım? Dilin mi yandı çocuuuum?
Sabit: Sevil goş kızım bez getir. (Sevil koşup bezi getirir ve halıyı siler.)
Aygül(Abuzer’in annesi) : Azlında bizim oğlan pek temizdir. Ama heyecanına geldi herhal halıya püskürdü. De mi benim daşşşş gafalı oğluum. (Abuzer’in kafasına vurur.)
Abuzer: Oyyy vurma kurban olduğummm.

Sevil (,ayçine’e fısıldayarak.) Vurma dedikçe de daha çok vuruyo :D
Ayçin: Vurunca hücreler ölürmüş :D
(Vee isteme faslı gelmiştir. Aygül ve Zehra aynı anda söze başlarlar.)
Aygül-Zehra: Sebebi ziyaretimiz belli. :D (Ve dönüp birbirlerine bakarlar. Aygül söze devam eder.) Allah’ın emir peygamberin kavli ile gızınız Sevil’I oğlumuz Abuzettin’e istiyoruz.
Sabit: Verdik gitti lahoyyy! :D
Aygül: Hem bak Sevil gızım, bizim goy de Abuzer’in babasından galma 10 tane okuzümüz, 20 tane ineğimiz, 6 tane arsamız var. Evlenirseniz de goy’un en lüküs evinde yaşayacahsınız.
Abuzettin: Bi düzine de çocuk yaparız. :D
Aygül: Oğlum ne düzinesi bi sakinleş yavrum…
Zehra: yavrum önce Sevil’e soralım. Sevil , gızım. Sen bu evliliği istiyo musun?
Sevil(biraz düşünür. Ayçin’e bakar. Ayçin kaşlarını kaldırır.) Hayır Zehra Teyze istemiyorum.
Sabit: Neeeeeee? Sevil, sevil gurban olduğum sen ne diyosun?
Sevil: İstemiyorum abi. İstemiyorum.
Aygül: Eh bizi istemeyeni biz de istemeyiz. Galk oğlum galk. (Abuzettin Sevil’e baka baka kalkar. Sonra da kapıdan çıkarken Aygül hala Abuzettinin kafasına vurup duruyordur.) Tabii sen gayfe’yi halıya püskürünce gız da seni istemez. Benim daşş gafalı oğlum! Benim daşşşş gafalı oğlum! Bir düzine çocuğu da söyleyince kız gorktu tabi.! Yürüüü! (Abuzettin’ini ittirir ve abuzettin düşer. )
Abuzettin: Oy düştüm anaaa…
Aygül: Beter ol e mi! (Sevil kapıyı kapatır. )
Sabit: Sevil sen niye istemedin bakayım bu çocuğu. Eli yüzü düzgün , yahışıhlı da. Lahoyyy .
Sevil: Abi.. Ben… Ben şeyden istemedim.. (Ayçin hemen atılır.)
Ayçin: Sabit abi. O daha evliliği düşünmüyo. Ondan istemedi. (Sevil’e dirsek atar.) Öyle değil mi Sevil?
Sevil: Yaa tabii tabii.. Öyle…(İkisi de hemen fırlayıp odaya giderler. Hatice de Sabit’e anlamlı bir bakış atarak. Konuşur)
Zehra: Ben bu gızın neden istemediğini biliyom.
Sabit: Neden kurban olduğum?
Zehra: Bunun Ekrem midir Cenker midir bir arkadaşı var. Bu gız onu seviyo.
Sabit(İki elini avucunun içine vurur.) Vah! Başımıza bunlar da mı gelecehti? Vah! Ben bunlarıda mı görecehtim? Vah! … :D
Zehra: Sen şimdi niye içlendin boyle? Zeka kırıntısı oğlum. :D
Sabit: Oy gıdığına kurban olduğum. Nasıl içlen miyim Zehra deyze? Baksana bizim gızın sevgilisi varmış. Oy ben naparım ne ederim ha söyle gurban olduğum?
Zehra: Tamam tamam hallederiz. Dert etme sen. Sulu gözlü, çakma timsah :D Bakarız bi çaresine :D
Sabit: Sahi mi?
Zehra: Taaabii. :D
Sabit: Oyhh kurban olduğum gel bi bıdık alıcam, gel, oyyy :D

Abuzettin internet kafeye gider. Abuzettin’in amacı Sevil’i facede bulup eklemektir. :D Bir bilgisayara geçip oturur. Ve facebook sayfasını açar.
Abuzettin: Şşş yeğenim bah hele. Şindi bu feysbuh sayfası açmak için falan , hani ikametgah filan lazım oluyu mu?
Xxx: Hayır.
Abuzettin: Vallaa?
Xxx: Hıhı.
Abuzettin: O zaman sörfü koltuğumun altına alıyom hacıııı.. Tamam mı internete böyle çimiyom! Behle beni Sevil Hanımm :D Allah beee :D (biraz sonra) Eee. Bu ne? Zehirli Girl arkadaş olarak eklemiş. Yoh yoh ben bundan bi elanktirik alamadım. Elantriksiz olmaz hacı. :D (biraz daha sonra) Anaaaaaaaaa.! Sevil Çokçetin. Vallaha da buldum gurban olduğum. Dur ekleyelim hemen. Dur mesaj da atalım. (Ve klavye de yavaş yavaş yazmaya başlar) ’’ Meraba Sevil Hanım. Hav ar yu? Dün kü isteme olayına ben çok üzüldüm. Şindi sizlen tehrardan iletişime geçmeh istiyom. İsteğimi Kabul ederseniz be ni çoh mut lu etmiş olursunuz. ’’ (Ve yanında ki çocuğa tekrardan sorar.)
Abuzettin: Şşş yeğenim bah hele. Şindi bu meşaz gitti mi yeğenim?
Xxx: Hee gitti abi.
Abuzettin: Vallaa?
Xxx: Hıhıı.
Abuzettin: Allah beee :D
(Ve yarım saatten sonra Sevil’den mesaja karşılık gelir.) ‘’ Bana bak! Düş yakamdan tamam mı! Senin gibi kroyla uğraşacak vaktim yok! Bir daha da bana mesaj atma! Kro! ‘’
Abuzettin: Oy! Sevil Hanım. Ben senin peşini bırahmam. Nasolsa Sabit kardaştan telefon numaranı aldıydım. Dur bir de burdan meşaz çekeyim.
‘’ Seni çok sevi yom sevil ha nım. Nolur benden gaçma. Biz birbirimize ayidiz. Çavvvvv. ‘’ :D
(Sevil mesajını okumuştur.)
Sevil: Hay Allahım ya. Biz birbirimize aitmişiz!
Ekrem: Aşkım noluyo?
Sevil: Yok bir şey aşkım.
Ekrem: Seviil. Söylesene.
Sevil: Ya şu abuzer peşimi bırakmıyo. Önce faceden mesaj attı, şimdide telefondan atıyor.
Ekrem. Şu görücü mü?
Sevil: Evet.
Ekrem: Hı.. Ben gösteririm ona.
Sevil: Aşkım nolur bir şey yapma. Abim konuşur halleder
Ekrem: Tamam tamam. (Kantinden çıkar. Sevil’in de dersi bitmiştir. Okuldan çıkıp eve doğru giderken Abuzettin Mor renkte Michael Jackson kıyafetiyle sevil’in karşısına çıkar. )

Abuzettin: Merhaba Sevil Hanım!
Sevil: Ay! Dünyanın ilk gerizekalısı! Ödümü koparttın! :D
Abuzettin: Ama sevil hanım ben Aykut Testi yaptırdım, en yiksek seviyenin bi gıdım aşağısında çıktı... :D Neyse . Baaakıın nasıl olmuşuuumm? (Ve Michael Jackson dansı yapmaya başlar.. Sevil de şak şak şak diye alkışlar.)
Sevil: Bu tip ne ya? Bu ne kadar kıncıfıllı bi kostüm böyle :D Deniz ürünü gibi olmuşsun! :D
Abuzettin: Olmamış mı Sevil Hanım? ( ve yine dansa devam eder.)
Sevil: Noluyo ya sana? Ergen mi dürttü seni?
Abuzettin: ben Tarzandım sevil hanım. Şimdi tarz oldum :D Sizin gibi guzel bir bayanın yanına karızma lazım. :D
Sevil: Düş yakamdan tamam mı? Düş! İstemiyorum seni. Yettin be! Aaaaa (diyerek gider. O sırada Abuzettin’i arkadan bir el dürter. )
Xxx: Kardeş bi bakar mısın? (Abuzettin döner ve gözüne yumruğu yer. Yere düşer.) Lan sen kimsin de benim elimden kız alıyosun lan! Düldül! Bi daha seni Sevil’in yakınında görmiyicem tamam mı lan!Ona bir daha yaklaşmayacaksın! (Yerde hala tekme atıp, dövüyordur. Yumruk atmaya devam eder. ) Çıkmayacaksın onun karşısına! (hala dövmeye devam ediyordur.. Son tekmeyi de atar.) Benim adım Ekrem’se bu işin peşini bırakmam! (Abuzettin en sonunda bayılır. Ve Ekrem orayı terk eder.)

Sabit de Bit Pazarına gitmiş dolanıyordur. Lamba , kayış, pil falan almış eve dönüyordur. O sırada bir kıza çarpar. Kız yere düşer.
Xxx: Dikkat etsene ya! Kör müsün!
Sabit: Oy! Özür dilerim Hanfendüüü. Bilerek olmadı kurban olduğum. Kalkın, buyurun.
(O sırada Hüsna koşa koşa gelir.)
Hüsna: Ay başıma gelenler! Nisanuuurr! Nisanuur kızıım, kalk yavrucum kalk kızım. (Sabit ve Hüsna’nın yardımıyla Nisanur ayağa kalkar.)
Sabit: Tekrardan ozür dilerim lahoyyyyyy… Bu arada ben Sabit (kaşlarını kaldırıp elini uzatmıştır. Hüsna Nisanur’u dürter.)
Hüsna: Tanışsanıza yavrucuğuuuuum…
Nisanur: (Ağlayacak bir ifadeyle) Memnun oldum beyefendi. Ben de Nisanur.
Sabit: Oy gıdığına kurban olduğum. Çok memnun oldum bende Nisanur Hanfendüü :D.. (hayran hayran Nisanura bakıyordur. Hüsna da)
Hüsna: Ben de çok memnun oldum evladım. Hüsna ben.
Sabit: Oy anacığım! Ver elini öpem lahoy :D (Hüsna’nın elini öpmeye kalkışır. Hüsna izin vermez.)
Hüsna: Ay çocuğum dursana, öpme elimi!
Nisanur: Neyse biz de gidelim artık. (Nisanur annesini çekeliye çekeliye götürür. Sabit yere bakar ve yerde bir telefon görür. Hemen alır. Nisanur telefonunu düşürmüştür. Önce vermek için yürür ama onlar kalabalığın içinde kaybolmuşlardır. ’Neyse sonra veririm der ve eve gider.’ .
Eve yaklaştığında yerde yatan bir kişiyi görür. Koşarak yanına gelir ve bakar ki bu Abuzettin’dir.
Sabit: Oy kurban olduğum! Abuzettin ne oldu sana ? Kim yaptı bunu konuşsana lahoy!
Abuzettin: Sabit abi.. Sen misin gurban?
Sabit: Hee benim. Ne oldu sanaa kurban olduğum? Kim yaptı bunu?
Abuzettin: Ekrem diye bi çocuk yaptı gurban. Benim adım ekremse bu işin peşini bırakmam dedi…
Sabit: Ekrem mi? Galk Abuzer galk sağlık ocağına gidek. (Ve abuzer’i sağlık ocağına götürür.)

Sabit eve geldiğinde Nisanur’un telefonunu biraz kurcalar . Rehber de EKREM yazıyordur.
Sabit: Oy kurban olduğum! Ekreem, gör olasıca Ekreem acepp o mudur kii???
Ertesi gün Sevil hazırlanmış okula gidiyordur. Sabit de onu takip ediyordur. Sevil okulun kapısının orada bir erkeğin yanağından öpmüştür. Akşama kadar bekler ve okul dağılır. En son Sevil-Ekrem-Ayçin ve bir çocuk çıkar. Hepsi öpüşüp yollarını ayırmışlardır. Sabit ekremin peşine takılır. Ve Kafasına bir çuval geçirir.
Ekrem: Anam! Noluyo ya! Işıkları kim söndürdü!
Sabit: İşte şindi bittiğinin resmidir Ekremşohole. Hohohoho lahoyyy :D

4. BÖLÜM SONU =)

En son merve_123 tarafından Salı Tem. 24, 2012 1:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 5:31 am Paylaş

Sabit eve geldiğinde Nisanur’un telefonunu biraz kurcalar . Rehber de EKREM yazıyordur.
Sabit: Oy kurban olduğum! Ekreem, gör olasıca Ekreem acepp o mudur kii???
Ertesi gün Sevil hazırlanmış okula gidiyordur. Sabit de onu takip ediyordur. Sevil okulun kapısının orada bir erkeğin yanağından öpmüştür. Akşama kadar bekler ve okul dağılır. En son Sevil-Ekrem-Ayçin ve bir çocuk çıkar. Hepsi öpüşüp yollarını ayırmışlardır. Sabit ekremin peşine takılır. Ve Kafasına bir çuval geçirir.
Ekrem: Anam! Noluyo ya! Işıkları kim söndürdü!
Sabit: İşte şindi bittiğinin resmidir Ekremşohole. Hohohoho lahoyyy :D
hoyy beee
http://forum.emreaydin.org/
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 5:56 am Paylaş

Aygül: Eh bizi istemeyeni biz de istemeyiz. Galk oğlum galk. (Abuzettin Sevil’e baka baka kalkar. Sonra da kapıdan çıkarken Aygül hala Abuzettinin kafasına vurup duruyordur.) Tabii sen gayfe’yi halıya püskürünce gız da seni istemez. Benim daşş gafalı oğlum! Benim daşşşş gafalı oğlum! Bir düzine çocuğu da söyleyince kız gorktu tabi.! Yürüüü! (Abuzettin’ini ittirir ve abuzettin düşer. )
Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 3268751438 çook komik ya Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 3726834481 cnm süperdi Very Happy
ÜmtrkÜ_mltm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmtrkÜ_mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 137
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 128
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Made in world
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkü+ümit

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 6:23 am Paylaş

Süper olmuş Y.B bekliyorum Very Happy
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 7:07 am Paylaş

Güzel olmuş canım.
Devamını dilerim (:

-Flood yapmazan sevinirim.
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 7:20 am Paylaş

çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 8:33 am Paylaş

çooook güzel olmuş canım .. :D
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 8:48 am Paylaş

teşekkür ederim :D
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 11:08 am Paylaş

cnm harika olmuş Exclamation yeni bölümü bekliyorum
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 11:15 am Paylaş

teşekkür ederim yakında gelir :D
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 10:19 pm Paylaş

hatice_sevil demiş ki:
Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 3268751438 çook komik ya Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 3726834481 cnm süperdi Very Happy
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 7:27 am Paylaş

YENİ BÖLÜM GELSİN Mİ ? :D
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 8:38 am Paylaş

Hayat “SABİT” Kal

Ertesi gün sevil hazırlanmış okula gidiyordur. Sabitte onu takip ediyordur. Sevil okulun önüne geldiğinde bir erkeğin yanağından öpmüştür okul bitene kadar beklemiştir.. En son sevil Ekrem Ayçin ve bir çocuk çıkar. Daha sonra yolarına ayrılmışlardır.sabit erkemi takip etmeye başlar.ve ekrem tam köşeyi dönecekken başına çuval geçi...rir.

Ekrem : anam ne oluyor !!! ışıkları kim söndürdü.!

Sabit: işte şimdi bittiğinin resmidir.Ekremsohella.. :D lahoyy..:D

5.BÖLÜM

Ekrem :D bıraksana lan kimsin sen !! lan bırak diyorum bak kötü olacak..

Ekrem : lan lan ben seninnnn……

Sabit :ne ne ne sen onu bana mı söyledin.!! Sen şimdi görürsün (diyip yerde ki oduna alıp erkemin kafasına vurmuştur ve Ekrem bayılmıştır.) ee ne oldu konuşsana kim kimin…. Neyse biz işimize bakalım :D lahoyyy

(sabit Ekrem i evlerinin alt katında bodruma götürmüştür ..ortada dikdörtgen bir şekilde masa vardır. Ekrem i bir sandalyeye oturmuş ellerinide arkadan bağlamıştır.. )

Ekrem yavaş yavaş kendine gelir her yer karanlıktır.

Ekrem : off başım.. nerdeyim ben burası neden bu kadar karanlık …

(sabit eliyle masda duran masa lambasını açar.)

sabit : al sana aydınlık …:D

Ekrem : manyak ısın lan kimsin sen beni buraya neden getirdin benden ne istiyorsun ben..

Sabit : lan bi sus .. koca karılar gibi vır vır vır …hem burada soruları ben sorarım …

Ekrem : ne sorcan lan ben buradan bir kurtulayım o zaman göstercem sana…

Sabit ( elnde ki çaydan hüptürerek bir yudum alır..) tamam çok uzatma şimdi bana adını söyle Ekrem …sorgulamaca lahoy :D

Ekrem : senin zeka yaşın kaç oğlum madem ismimi biliyrsun bir daha ne diye soruyorsun..

Sabit : sanane lan sorarım sormam sana mı sorcam ..

Ekrem : bana soruyorsun zaten .

Sabit : allahım sevil böyle gerizekalı biriyle nasıl çıkıyor…. İnanamamaca lahoyy ..:

Ekrem : sevil ..

Sabit :hııı

Ekrem: sen sevili nerden tanıyorsun..!!

Sabit : saaaaneeeee .. şindi birkaç tane daha soru sorcam insan gibi cevap ver ..

Ekrem : niye ben hayvan mıyım ..

Sabit : hee benziyosunn ..

Ekrem : allahım yaa .. bir şartla sorularını cevaplarım

Sabit : yohh ya başka derdin sana şurdan adana dürüm de söylim mi ..

Ekrem : iyi olur valla …:D sen bilirsin yoksa susma hakkımı kullanırım hiçbirşeyde söylemem .

Sabit: salak zaten susma hakkını kullanınca birşey söylemiyorsun gerizekalııı …tamam lan ona da tamam şimdi sen susucan ben sorcam sonra ben susucam sen konuşucan tamam ..

Ekrem : tamam

Sabit : söyle bakalım sarı çiyan sevili nerden tanıyon ..

Ekrem : bide bana diyo insan gibi konuş diye cık cık cık .. sevili okuldan tanıyorum

Sabit : çok konuşma şohella...

Ekrem : yok nutella allahım yaa .. abi bana ismimle hitap etmen yeterli …

Sabit : tamam şohella şimdi sevil senn neyin oluyo

Ekrem : dünya ahret bacım olur kendileri ..ya sanane ya hem sen sevilin nesi oluyosunn lan sabahtan beri sevil de sevil yoksa 2. abuzer vakası falan mısın bak eğer öyleysen senin…

Sabit : lan usu şimdi ben senin… ağzını burnunu dağıtam görcen …hem benim sorularım daha bitmedi susta bei dinle ..

Ekrem : lanet olası hadi konuş …

Sabit : oğlum sen çok amerikan filmi izlemişsin ne öyle lanet falan valla elimin tersinden bi şamar yersin görürsün …. Tokatlamaca lahoyy :D

Ekrem : off hadi sor..

Sabit : ohuyomusun çalıyomusun ..?

Ekrem : ohuyom .. ohuyom ne ya okuyorum ..

Sabit : ilköğretim orta okul lise ..??

Ekrem : bende ilkokula gidiyormuşum gibi bir tip var mı ? . üniversiteeeee !!!

Sabit : bağırma lann ..! hangi bölüm ??

Ekrem : diş hekimliğiii…

Sabit : vallaha mı lan

Ekrem : heee

Sabit (ağzın açar ve ekreme ) bak şu arkadaki köprü tedavisin görüyor musun

Ekrem : hee görüyom ne olmuş

Sabit : böyle soğukbişey içincenebilim böyle bi tuaf oluyo ..

Ekrem : durumunuz … off nasıl söylesem ..

Sabit : ne olur söyle ölücekmiyim ..

Ekrem : maalesef durumunuz içler acısı tıbbın konuşmadığı noktadayız….

Sabit : ne ben ölürsem sevile ne olcak en iyisi onu abuzettin ile evlendirmek tek başına kalmasın off anam off …

Ekrem : nasıl sevile ne olcak ya Allah aşkına söyle sen sevili nerden tanıyosun..

Sabit : sayılı günlerim kaldığına göre söyleyebilirim sevil, sevil benim …

Ekrem : evet sevil senin…

Sabit : kardeşim….(deyip birden şakı söylemeye başlar ) kader kaderrr sen bize nazik davranmadınnn …

Ekrem : neeeeeeeeee !!!!!!!

Sabit : ne neeeeeeeee diye bağırıyosun hem artık hiçbir önemi yokk ben ben artık hayatta olmıcam …

Ekrem : abi ben ….yutkunur içinden ( şimdi ben buna sanaşaka yaptım desem beni döver hem elim bağlı kaçamam da off yaa )

Sabit.: sen ?

Ekrem : abi ben sana ( sesini inceltir ) şaka yaptım……

Sevil okuldan çıktıktan sonra makete gitmiştir elinde boşetlerle eve girer..

Sevil : abiii ..abiiii .. evde yok heralde …( elindeki poşetleri mutfağa bırakır kendine bir meyve tabağı alıp bahçeye geçer )

Sabit : ne! Şakası lan ..zaten ölcem utanmıyor musun gidici olan birine şaka yapmayı ne şakası lan bu ?

Ekrem : abi ölmeyeceksin ben sana şaka yaptım …:D

Sabit : ben üzülmiyeyim diye böyle diyorsun yok ama inanmıyorum : birgün bu dünyadan göçüp gidersem ….

Ekrem : ya bai vallahi de şaka billahi de şaka..

Sabit: köşeden aldığı birodunla erkemin üzerine yürür ..şaka haa şaka :

Ekrem : abi ne olur vurma abi ahhhh anam kolum gitti abii vurma yaa şaka yaptım…

sevil bahçede meyve yerken birden durur ses duyar ve sesin geldiği tarafa doğru yürür …

Sevil : abi vurma mı … yoksa burada biri cinayet mi işleniyor.. hııııııııı … Allah korusun kenardan bisopa alır ( ne çok kenardan sopa aldılar ya :D)

Ekrem : abbi acı yaa :

( sabit odunu kaldırmış tam vuracakken kapı açılır…)

Sevil… abii ekremm..o.o !!

(sabit hemen sopayı bırakır vee erkemin kafasından öper ) canım benim maşallah peh te yahışıhlı aynı ben dimi sohella ..:D lahoyy :D

Ekrem : ( bitkin bir halde ) evet abii..

Sevil : abii ne oluyor burada Ekrem senin burada ne işin var ….ekrem bu halin nee.. ???

(tam Ekrem knuşacaktır ki sabit izin vermez lafa atlar ..)

Sabit biz Erkemle tanışıyoduk erkek arkadaşınmış sen tanıştırmadın ben tanışım dedim …:D tanışmaca lahoy :D

Sevil : ekremin kolları neden bağlı bu masa lambası ne yaaa ..

Sabit : ııııııı şeyy ıııı ..:D aman neyse ne canım biz tanıştık çohh iyi cocuk maşallah ..:D hadi ben kaçar lahoyy :D giderken ekreme bişey söleme gibisinden işaret yapar :D

Sevil : abii durr abii kaçtı yaa.. ekremm iyimisin ya ..:S

Ekrem : sevil öyle durcana çözsene bee öldüm burada

sevil ekremin ellerini çözer .

.

Ekrem : senin abinin küçükken inşaata topu falan mı kaçtı nedir bu piskopatlık bıçak çekmediği kalmıştı ya gerçi sen gelmeseydin onu da yapardı ama neyse..ucuz yırttım ..ah kolum ya pislik herif ne biçim vurdu ya..

Sevil : düzgün konuş abimle ..

Ekrem : öldürcekti beni beee neyse ya gidiyorum ben der ve tam gidecekken oturmaktan ayakları uyuştuğu için kalkınce yere düşer..

Sevil : Ekrem iyimisn ya off abi çocuğu ne hale getirmişsin Ekrem ben abim adına senden özür dilerim (Ekrem i yerden kaldırır..)

Ekrem : tamam üzülme der ve yanağından öper .D:

Sevil : ne yapıyosun görcek şimdi :D bu sefer öldürcek hadi git git :D Ekrem gider

Ekrem yolda yürüyordur biri amuzundan tutar ve

Xx : hey dostum sakince bana dön :D

Ekrem : sennnn ..

Abuzetin : he ya ben :D

Ekrem : oğlum bak git sinirim tavan yaptı her an ağzın burnın dağılabilir …

Abuzettin : hey dostum sakin ol seninleönemli bir şey konuşacağım..:d

Ekrem : allahım bütün manyaklar mı beni bulur ..

uzetin: lafı uzatmıcam ..

Ekrem : iyi edersin ..

Abuzettin : eğer sevilin peşini bırakırsan ceketini iç cebinden bir çek defteri çıkaraır ve bir şeyler yazar .ve ekreme uzatır :

Ekem : 2 öküz 5 koyun 10 tavun 1 inek … bu ne lan ..

Abuzettin az mı geldi :D peki 3 öküz 7 koyun 15 tavuk 2 inek olsun bak daha da bir şey vermem :D

Ekrem : (Ekrem elindeki kağıdı yırtar ve abuzettinin burnunu sıkar abuzettin burnundan nefes lamıyınca ağzını açar ve Ekrem parçaladığı kağıdı abuzettinin ağızıın içine koyar ) al bunbları sen ye ..(Ekrem abuzetine kafa atar yumruklar falan fena dövmüştür sabitin sinirini abuzettinnden çıkarmıştır .)

Abuzettin : seni bulacam oğlimmm kodessseee tıhtıracamm ..

Ekrem : nah tıhtırırsınn

neyse aslında bu bölümde başka şeylerde düşünmüştüm ama çok uzun olurdu bi daha ki bölüme artık gençler ..:D

Bakalım bi dahaki bölümde ne olcak ..?

müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 8:44 am Paylaş

süper olmuş canım sabitle ekremin konuşmalarına öldüm canım
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 8:46 am Paylaş

teşekkür derim canım :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 8:51 am Paylaş

rica ederim canım Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 12:41 pm Paylaş

çok güzel olmuş cnm bu sabit çok film izliyo sanırım kaçırma lamba falan Laughing Exclamation yeni bölümü bekliyorum
merve_123
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
merve_123

MesajKonu: Geri: Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ağus. 15, 2011 12:50 pm Paylaş

teşekkür ederim :D olabilir :D

Hayata "SABİT" Kal =) (uzun bir aradan sonra 7. bölümm )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki