Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa Empty
MesajKonu: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 10:21 am Paylaş

Merhaba arkadaşlar "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa 766163
Çoğunuz beni ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• senaryosuyla tanıyorsunuz "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa 766163
Aklıma yeni bir konu gelince yeni bir senaryo yazmaya karar verdim.
Umarım bu senaryomda anı kadar okunur
Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum...
İyi okumalar....

Damarlarımda Akan Zehir | " Tanıtım "

Sevil;

17 yaşındayım.Bu yıl Lise 3'e geçtim.2 yıldır evimin yakınlarındaki bir lisede okuyordum.Rahatlıkla evime gidip gelebiliyordum ama okulumu sevmiyordum, pek iyi olduğu söylenemezdi, yıl sonunda sınava girdim ve güzel bir yatılı okulu burslu olarak kazandım. Okulu görmeye gittim gayet güzel büyük bir okuldu en önemliside temizdi zaten zenginlerin okuluydu ama çok sayıda burslu olarak okula gelen öğrenciler vardı.3.Sınıfı orada okumaya devam edeceğim umarım her şey istediğim gibi olur bu okula geçmemin nedeni eski okuldaki pisliklerden kurtulmak ve daha iyi bir eğitim.

Ekrem;

17 yaşındayım.Lise 3'e geçtim.2 yıldır özel bir yatılı okulda okuyorum.Okulu burslu olarak kazandım, ailemin durumu çok iyi, zenginler, babam okulu burslu kazandıktan sonra beni sıkmayı bıraktı ve her ay fazla miktarda para gönderiyor.Fazla miktarda para gönderiyor olsada, bu paranın bana yettiği söylenemez ama idare etmeye çalışıyoruz işte.Evet hepinizin aklında bir soru var, bu kadar parayı nereye kullandığımı merak ediyorsunuz.Ben 2 yıldır uyuşturucu bağımlısıyım, hap kullanıyorum aynı zamanda okuldaki hap dağıtıcılarından bir tanesiyim.Defalarca yakalanma eşiğine gelsemde her zaman kurtulmayı başarmışımdır, anlayacağınız hayatım macera ve gerilim üstüne kurulu.Derslerimde çok başarılı olduğum, hocalar karşısında terbiyeli olduğum ve parmakla gösterilecek bir öğrenci olduğumdan dolayı dikkat çekmiyorum. Bu illete nasıl alıştığımı ileriki zamanlarda öğreniceksiniz.

Melike;

17 yaşındayım.Bir özel yatılı okulda burslu olarak okuyorum.Dışarıdan bakıldığında okul gayet mükemmel ama uyuşturucu başta gelmek üzere her pisliği taşıyor, okulda uyuşturucu dağıtımı çok ilerlemiş durumda, öğretmenler dışında bütün okulun bu illetten haberi var ama hiç kimse söylemeye cesaret edemiyor çünkü dağıtıcılar gerçekten pisikopat ceplerinde bıçak gezdiren ve onu kullanıcak türden çocuklar.Bir kaç kere söyleyecekler oldu ama anında okuldaki satıcılar tarafında bir köşede boğazlarına bıçak dayanmış şeklinde kendilerini buldular.Bu yüzden herkes korkuyor ve çenelerini kapalı tutuyorlar.İçimi parçalayansa, uyuşturucu dağıtıcıların bir tanesi benim 6 yıllık kardeşim ve dostum.Geçen yıl kullanırken yakaladım vede 2 yıldır kullanıyormuş, uyuşturucuya nasıl başladığı hakkında tek kelime etmedi.Bırakması için ikna etmeye çalıştım ama olmadı edemedim, bu olaydan sonra onunla ilişkimi kestim ve oldukça karşılaşmamaya ve konuşmamaya çalıştım.

Cenker;

17 yaşındayım.Yatılı okulda okuyorum.Melike benim sırdaşım, arkadaşım, dostum birtanemdir.Okuldayken davamlı beraberizdir.Çok tatlı bir kızdır, gülüşü gözleri beni her zaman etkilemiştir.Dostum dediğime bakmayın Melike'den çok hoşlanırım ama daha söylemek için daha doğru zamanımın gelmediğini düşünüyorum.Melike'yle 4 yıldır tanışıyoruz ilkokulda aynı okuldaydık ikimizde edebiyat klubündeydik ordan tanışmıştık.Okul çıkışındaysa beni Ekremle tanıştırmıştı geçen seneye kadar üçümüz hep beraberdik ama geçen yıl Ekremin uyuşturucu aldığını öğrendik ondan sonra melike ve ben Ekremden biraz uzak durmaya başlamıştık zaten Ekreminde yeni çevresi vardı artık.Ekremin satıcı olduğunu öğrendiğindeyse Melike ve Ekrem çok büyük kavga etmişlerdi, o günden sonra doğru dürüst konuşmamaya başladılar.Bende gerekmedikçe Ekremle artık konuşmuyordum.20 kişilik odalarda Ekremle aynı odada kalıyoruz.Melikede olmasa bu okulun çekilicek tarafı yok.Evlerimiz Melikeninkiyle uzak onun için yaz boyu Msneden görüntülü olarak konuştuk.Okulun açılmasına sadece birkaç gün kaldı.Eziyet başlıyor.

" Hayatta yüzleşmek istemediğimiz şeylerden kaçmak isteriz, başarırızda, ama ne kadar kaçsakta, vardığımız nokta kaçmak istediğimiz nokta olur,anlayacağınız ondan asla kaçamayız. "

Damarlarımda Akan Zehir | 1.Bölüm; " Kalp Kırıklıkları " en kısa zamanda sizlerle...

En son ƒєянαη* tarafından Çarş. Ağus. 08, 2012 5:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 53 kere değiştirildi
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 10:24 am Paylaş

Burda da ilk yorum benimdiiiiiiiir xD Süper Ferim devam!
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 11:32 am Paylaş

bencede bu senaryo süper ötesi eminim harika olacak senaryon hayırlı olsun inş. bol yorumlu olur Very Happy ilk bölümü bekliyorum
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:33 pm Paylaş

tanıtım muhteşem olmuş cnm ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum/z senaryon inşallah bol yorumlu olur Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 11:17 pm Paylaş

ilk bölümü sabırsızlıkla bekliorum
sena'm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
sena'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 235
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 248
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/03/11
<b>Nerden</b> Nerden : öĞrEnİpTe NaPcAn yHa?_?_?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AylArCa kAhRoLsAk Si
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 12:21 am Paylaş

Süper olmuş cnm 1.bölümü 10293847 gözle bekliyorum
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 1:09 am Paylaş

e.s.sever demiş ki:
Burda da ilk yorum benimdiiiiiiiir xD Süper Ferim devam!
Sağol zey teşekkürler...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 1:09 am Paylaş

goktug demiş ki:
bencede bu senaryo süper ötesi eminim harika olacak senaryon hayırlı olsun inş. bol yorumlu olur "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa 650269930 ilk bölümü bekliyorum

Sağol canım tşeekkürler Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 1:10 am Paylaş

hatice_sevil demiş ki:
tanıtım muhteşem olmuş cnm ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum/z senaryon inşallah bol yorumlu olur "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa 650269930

Sağol canım teşekkürler...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 1:11 am Paylaş

masmavi970 demiş ki:
ilk bölümü sabırsızlıkla bekliorum

Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 1:12 am Paylaş

sena'm demiş ki:
Süper olmuş cnm 1.bölümü 10293847 gözle bekliyorum

Sağol canım teşekkürler Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 4:10 am Paylaş

ferhanm yazarda okumazmıyım:)yine ve yine harika olmuş cnm ellerine sağlık:)ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum:D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 6:34 am Paylaş

Süper bir fikir gelmiş aklıma.
İlk bölümü büyük bir merakla bekliyor olacağım.
En kısa zamanda bölüm isteriz.

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 11:06 am Paylaş

TZAC demiş ki:
ferhanm yazarda okumazmıyım:)yine ve yine harika olmuş cnm ellerine sağlık:)ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum:D

Sağol canım çok teiekkürler Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 11:07 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
Süper bir fikir gelmiş aklıma.
İlk bölümü büyük bir merakla bekliyor olacağım.
En kısa zamanda bölüm isteriz.

Sağol canım çok teşekkürler Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPaz Tem. 31, 2011 11:20 am Paylaş

yb ü ne zamn yazarsın cnm? Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 5:09 am Paylaş

Bir iki güne gelir Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 7:43 am Paylaş

Ouff..
Bunu facede de görmüştümm..
Çok güzel..Artık buradan bekliyorum bölümleri Very Happy
http://twitter.com
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 9:13 am Paylaş

Tanıtım çok güzel.
Devamını dilerim (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 12:19 pm Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Ouff..
Bunu facede de görmüştümm..
Çok güzel..Artık buradan bekliyorum bölümleri "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa 650269930

Sağol canım Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 12:26 pm Paylaş

mltm demiş ki:
Tanıtım çok güzel.
Devamını dilerim (:

Sağol canım Very Happy
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptySalı Ağus. 02, 2011 1:03 am Paylaş

Dwm...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptySalı Ağus. 02, 2011 2:25 am Paylaş

_angel_ demiş ki:
Dwm...

=)
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptySalı Ağus. 02, 2011 2:55 am Paylaş

açık olduğunda özelden konuşalım şuanda senaryonu mahfetmek istemiyorum çakıl kolik
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa EmptySalı Ağus. 02, 2011 3:41 am Paylaş

prenses güzelim demiş ki:
açık olduğunda özelden konuşalım şuanda senaryonu mahfetmek istemiyorum çakıl kolik

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 41 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Sonraki