Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Empty
MesajKonu: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:48 am Paylaş

Bir adam var müziğe aşık Bir kadın var.Her rölüne aşık.Hergün yanyanalar belki aynı sokaklardan geçtiler aynı evlere sınıflara girip çıktılar.Aynı anda aşık oldular aynı anda aşk acısı çektiler belkide ama ikisi çok farklı biri mavi gözlü prens biri zeytin gözlü bir prenses prens prensesini ne zaman bulacak prensesi onun elinden tutacak mı gözlerini gözlerine kenetleyip seni seviyorum diyecek mi yoksa onu bırakıp başkalarına mı gidecek belkide çok uzaklara gidecek... SIZCE ONLAR BİRBİRLERİNE SAHİP ÇIKACAKLAR MI?

Merhaba ben sevil 21 yaşında üniversite öğrensiyim... Bölümüm mü? Tabiki en çok istediğim tiyatroculuk15 yaşında hayalini kurduğum yerdeyim.Bir tiyatro oyunumuz var. Bu oyuda başarılı olursam 4. sınıfa geçeceğim. Çok çalışmam lazım.Seyirci olarak ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu gelecek.Bizi izleyecek ve başarılı bulduğu oyuncuyu kendi grubuna alacakmış.Bu benim için çok önemli çok çalışmam lazım çok. Başka kendimle ilgili olarak Beykozda oturuyorum ve beykoz sahilini çok severim dalgalarının sesini dinlemeye giderim boş zamanlarımda huzur verici bir etkisi vardır. Ahhh unutmadan bide 16 yaşında bana aşık olan biri var çok sevimli birçocuk ama yaşı küçük olmaz... Ablamla kalıyoruz ablamında işi gücü kurslara gitmek bir tane arkadaşı var kurstan ya o bize geliyor yada ablam onlara arkadaşıyla bir türlü tanışamadık umarım tanışırız ama... Aşk mı şuan yanlızım ama aşka uzak biri değilim ama gerçek aşkımı arıyorum. Beyaz atlı prensimi bulurmuyum sizce? Gelelim fiziksel özelliklerime siyh uzun saçlarım var uzun boyluyum zeytin gibi siyah ve büyük gözlerim var. Neyse yavaş yavaş tanışırız kaçmıyorum ya...

Merhaba ben ekrem 22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim bölümüm müzik 13 yaşında öğretmenimin sesimi beğenmesiyle başladı herşey tam 13 yaşındayken girdi müzik benim hayatıma ailemin desteğiyle bugünlere geldim desem doğru olur...Beykozda otuyorum...sakin bir insanım ama arkadaşlarımın yanında oldukça sesim çıkıyor..Ablamla kalıyorum ablam bir kursa gidiyor adını unuttum valla ama sürekli anlattığı bir arkadaşı var. Tanıştırmak istedi bir türlü olmadı. Neyse tanışırız kaçmıyorum ya... Fazla anlatılcak bişey yok beni bu hikaye devam ettikçe tanıyacaksınız... Fiziksel özelliklerim mavi gözlüyüm uzun boyluyum gözlerime herkes bayılır serseri gibi gözüküyormuşum hacı var tabi içimizde öyle şeyler aşk yok istiyorum ama beni tamamlıyacak birisini...

Merhabalar ben sevilin ablası Sevilay ay ben çok güzelim ev işinde yetenekliyim güzel yemekler yaparım burdan koca adaylarıma sesleniyorum ben sizi mutlu ederim ay Esra Erola döndü. Neyse ben bir takı kursuna gidiyorum orada Nisanur adında çok şeker bir arkadaşım var yerim ben on ya birbirimize gidip geliyoruz bi kardeşlerimizi birbirimize tanıştıramadık. Neyse fiziksel özelliklerimi anlatim sevile göre kısa saçlı biriyim kısa boyluyum ama güzelim yani kısa olduğuma bakmayın Neyse geçen gün Nisanurla yürüyoruz yolda bir kız gördüm çok çirkindi ya bide makyaj yapmış ama yine bişeye benzememiş ya sevil bana çok dedikoducusun diyo ama diğilim tanıdıkça bana hak vericeksiniz

Merhabalar ben Nisanur bende çok güzelim ama talip yok evde kalmışım sözde hiçde değil beni ne doktorlar ne mühendisler istedide ben varmadım. Neyse benim kardeşim var Ekroş ekremim benim eşşek kadar adam oldu ama benim için hayla dünkü sümüklü çocuk neyse aman bir sürü düzgün bölüm varken çalgılı çengili okula gitti. Deli işte ne yapsa yeridir.Benim sevilay diye bir arkadaşım var çok yakınız kardeşiyle yaşıyor benim gibi tanışamadık bir türlü tanışırız artık kıvırcık saçlıyım orta boyluyum neyse tanırsınız beni artık zaman bol

Merhaba ben ayçin iç mimarlık okuyorum sevil diye bir arkadaşı var sevil bana hep çok kokoşsun diyor ama ben süslenmeyi seviyorum napim bu arada en çok takı takmayı severim. sevilin ablası sevilay ablayı her gördüğümde mutlaka bana takı yap derim artık kadın benden bıktı.fiziksel özelliklerim kumralım saçlarım kıvırcık kısayım ama topuklu ayakkabıları çok severim pembe favori rengimdir aşk mı pilatonik bir aşkım var cenker ama oda beni seviyormu bir türlü öğrenemiyorum anlamıyorum ah keşke oda bana aşık olmuş olsa bide bana açılsa tabi hayal tabi bunlar neyse yavaş yavaş tanışırız ben bıurdayım

Merhabalar ben cenker doktorum sevil diye çok iyi bir arkadaşım var arada cafede falan oturur sohbet ederiz geçen gün hastanedeyim bir hastam içeri girdi ama ne hasta çok güzel bir kızdı kokoştu biraz ama beni çok etkiledi bir daha karşılaşırmıyız acaba ne diyosun oğlum nerde görcem bir daha onu neyse fiziksel özelliklerim uzun boylu esmer biriyim yavaş yavaş tanışırız artık

Merhaba ben cihan hukuk bölümündeyim galiba bu yüzden haksızlığa gelemiyorum illaki herşey doğru olucak bu yüzden çok kişiyle kavga etmişimdir neyse fiziksel özelliklerim esmerim orta boyluyum ayçin diye bir arkadaşım var üniversitede çok iyi anlaşıyoruz bni sevil diye bir arkadaşıyla tanıştırdı oda iyi bir kız abimle kalıyorum adı adı doğan eğlencelidir abim benim onunlayken sıkılmam abim işte hayat dolu dizgin gidiyor hikayelerimizle bizi daha iyi tanıyacaksınız

<3 Cansu Zengin& Hazal Merve♥[b][i][center]

En son Merve Sa'cee tarafından Perş. Ağus. 18, 2011 3:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPtsi Haz. 13, 2011 7:32 am Paylaş

İlk görenlerdenim ve dikkatimi çekti ismi tanıtımından da güzel olacağa benziyor süper cnm devam edin.Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptySalı Haz. 14, 2011 12:11 am Paylaş

Teşekkürler Canım
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptySalı Haz. 14, 2011 12:17 am Paylaş

Tanıtım güzel olmuş (=
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:00 am Paylaş

Teşşekkür ederiz..
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:18 am Paylaş

tanıtım çok güzel olmuş cnm Very Happy yb ne zamn ??
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:24 am Paylaş

Bugun pylaşayım diyorum.. :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:25 am Paylaş

İlk Bölüm

"Bizim Aşkımız Tesadüfleri Seviyor"

Sevil:Yinemi sen allahın cezası
Ekrem:Oo seni görmek ne güzel geçende diğer yanağından öpemedim ya üzüldün dimi gel öpeyim.. Sevil:Seni yolarım bak nerden çıkıyosun ya karşıma belamısın.. Ekrem:Asıl bela olan sensin ama tatlı bela.. Sevil:Iyyyy pislikk Sevil'den Tamam Çok Karışık Anlattım Ozaman 3 Gün Öncesine Geri Dönelim..Bu Belaya Nerden Bulaştığımı Öğrenelim... Sevil 3 gün önce ablası ve arkadaşlarıyla mavi tur denilen gezilere katıldılar sevil bir ara uyuya kalmışablası ve arkadaşları denizi izlemek için dışarı çıkmışlar bizimkisi öyle uyurken ekrem sevile denk gelmiş tabi bizimkisi uzun süre bakmış dayanamamış ve öpmüş. Sevil uyanır.. Sevil:ne oluyo be.. Ekrem:birsey olmuyo. Sevil:napıyosun sen gerizekalı.. Ekrem:valla öyle güzelsin ki dayanamadım.. Sevil:seni öldürürüm beyinsizz her gördüğün kızı öpüyormusun sen.. ekrem:ilk defa sana yaptım kıymetimi bil.. Sevil:Seni gebertirim Ekrem:ölümüm senin elinden olucaksana neden olmasın.. Sevil:sen kendini ne zannediyosun ya öldürüm seni.. Ekrem:iki saatir öldürücem geberticem diyosun bir türlü birşey yapamadın.. Sevil:öylemi.. Sevil Ekremin saçına yapışırr... Sevil:heee ne oldu hai birsey yapamıyordum.. Ekrem:bak saçlarıma dokunma dokunma kızz.. Sevil:salak..(sevil gider) Ekrem:tanışsaydık Sevil:(arkasını döner)aslaa.. Neyse O bölümü geçelim... Sevil & Sevilay Sevil:ablaa arkadaşın nerde kaldı... Sevilay:gelir birazdan.. Sevil:Abla gel şu keki sen kendin yap zehirleniceksiniz diye korkuyorum.. Sevilay:hadi hadi yap.. Sevilay:tamam.. Sevil:nerde kaldı bu arkadaşın. Sevilay:gelir canım sen şu keki hemen yap yoksa kafana unu yiyeceksin.. Sevil:terlik değil ilginç.. Sevilay:istekler üzerine değişiyo kızılcık sopası veya ıslak odun nedersin.. Sevil:(yutkunarak)ıı şey o zaman ben keki yapayım.. Sevilay:bencede Zil Çalar.. Sevilay:hoşgeldin nisanurcum.. Nisanur:hoşbulduk tatlım.. Sevilay:geç otur.. Nisanur:peki.. Otururlar.. Sevilay:ee napıyosun.. Nisanur:napayım ekremin karnını doyurdum geldim. Sevilay:keşke onuda getirseydin.. Nisanur:ay saçmalama eşşek kadar adamın burda ne işi var.. Sevilay:ayy pardon.. Nisanur:neyse..Kardeşin nerde.. Sevilay:mutfakta..gelir şimdi.. Sevil gelir.. Sevil:merabalar hoşgeldiniz.. Nisanur:meraba tatlım.. Sevil:nasılsınız.. Nisanur:teşekkür ederim canım sen.. Sevil:bende iyiyim.. Nisanur:ama sizli bizli konuşmak olmaz.. Sevil:peki nisanur abla..tanışmak bugüneymiş.. Nisanur:evet ne zmaan tanışmak istesek birşey oldu.. Sevil:Very Happy Sevilay:neyse nisanur biz şu konuyu sevile söyleyelim.. Sevil:hangi konuyu.. Nisanur:canım şimdi benim kardeşim var adı ekrem.. Sevil:Ee.. Nisanur:diyoruz ki tanışın arkadaş olun.. Sevil:ee Sevilay:eesi arkadaş olun canım.. Sevil:olmaz canım.. Nisanur:neden.. Sevil:sonunda sevgili yapmaya çalışıcaksınız dimi.. Nisanur:yok canım nerden çıkardın.. Sevil:banane... Sevilay:Sevil bir kere konuşun tamam bir daha yapmıycam böyle şeyler.. Sevil:ama yaparsan.. Sevilay:yapmıycamm.. Sevil:iyi o zman 2 saat otururum 1 çay içerim.. Sevilay:2 saat boyunca bir çayı nasıl içmeyi düşünüyorsun.. Sevil:oda bana kalsın...ayrıca kardeşinzinde haberi yok dimi.. Nisanur:olmaz mı var var çok istedi tanışmak 1 saat Öncesi.. Ekrem:olmaz abla. Nisanur:hadi ekrem.. Ekrem:olmaz ya.. Nisanur:ekrem tanışmassan anneme o gerçeği söylerim.. Ekrem:aman be tamam.. 1 ssat sonra.. Sevil:iyi bari oda ne meraklıymış.. Nisanur:öyle ya öyle ozaman yarın buluşursunuz.. Sevil:tamam tamam.. Ertesi Gün Sevil Ve Ekrem olacaklardan Habersiz bir cafye gitmişlerdir.Sevil bir masaya oturmuş Ekremde başka bir masaya oturmuş Bekliyordur Daha sonra Ekrem sevili Farkeder.. Ekrem:aa bu sen olmazsın tanrım rüyadamıyım yoksa.. Sevil:olamaz ya.. EkRem:harbiden inanıyorum artık.. Sevil:neye.. Ekrem:Aşk tesadüfleri sever lafına bizim aşkımız gerçekten seviyor tesadüfleri.. Sevil:deli manyak git kendi masana olum bak geçen seferki gibi saçını yolmam etlerini parça pincik ederim.. Ekrem:kızma ya.. Sevil:gitsene oğlum. kendi masana.. Ekrem:Ya senin gibi güzel kızı kim bekletiyor burda.. Sevil:sanane..Asıl senin gibi bir apaçiyi kim bekletiyor burda. Ekrem:birincisi ben apaçi değilim.ikincisi arkadaşımı bekliyorum.. Sevil:arkadaşın karar vermiş apaçilerle arkadaş olmamaya.. Ekrem:sen kimi bekliyorsun.. Sevil:Arkadaşımı.. Ekrem:Senin gibi bir güzelliği kim bekletir..bu arada sevgilin yok dimi.. Sevil:sanane... Ekrme:yok de lütfen yok de.. Sevil:cevap verirsem gidicekmisin. Ekrem:bilemiyorum.. Sevil:o zaman söylemem. Ekrem:tamam tamam ama telefon numaranı evr.. Sevil:oldu başka derdin. EkRem:bide benim sevgilim olurmusun.. Sevil:tabikide hayır Ekrem:sevgilin avrmı yok mu.. Sevil:yok hadi bay.. Ekrem:bay bizim aşkımız tesadüfleri seviyor nasıl olsa görüşücez.. Sevil:inşallah görüşmeyiz.. Ekrem Ve sevil ayrı masalar otururlar..1 saat boyunca bekler ama kendilerini beklediklerini anlamzlar..ve eve dönerle.r. Ekrem&Nisanur Ekrem:abla tam2 saat bekledim.gelmedi oyuncakmıyım ben.. Nisanur:allah allah gelirdi o kız.. Ekrem:gelmdi işte.. Nisanur:ben arayımda sorayım.. Sevil&Sevilay Sevil:2 saat bekledim gelemdi ben oyuncakmıyım ya.. Sevilay:allah neden gelemdiki acaba.. Sevil:istesenizde buluşmak için gitmem. Sevilay:sevil kapa çeneni.. Ekrem&Nisanur Nisanur:kalk gidiyoruz .Ekrem:nereye. Nisanur:bu gun tanisacaksiniz siz. Ekrem:banane ya. Nisanur:ekremm. Ekrem:tamam be bağırma. EKREM VE NİSANUR SEVILLERIN EVE GELMISTIR KAPIYI SEVİLAY AÇAR. Sevilay:aa nisanur hosgeldin. Nisanur:hosbulduk. Sevilay:gec iceri. İÇERİ GEÇERLER OTURURLAR. Sevilay:sevil. Sevil:geliyorum. SEVIL ICERI GIRER EKREM SEVILI GÖRÜR VE . EKsev:sennn. ~BÖLÜM SONU~
CANSU ZENGİN & HAZAL MERVE Bi
Ümitgamze.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Ümitgamze.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4952
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1095
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:29 am Paylaş

çok güzel olmuş canım (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:29 am Paylaş

Güzel olmuş.
devam Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:43 am Paylaş

harikaaaaaaa çokk beğendim cnm Very Happy devamm Exclamation
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:45 am Paylaş

Ben bu senaryolu okudum Very Happy
cansu_ekrem:)
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
cansu_ekrem:)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 287
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 289
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşk alır götürür bir

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:52 am Paylaş

elinize sağlıkk :D
nisanur ve sevilay sevdim sizi :D
ekrem şimdi kalkar bide dans eder üstüne :D
süper olmuş dewam :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 4:09 am Paylaş

teşekkürler 2 bölüm hazır valla.. :D
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 4:42 am Paylaş

O zaman bugün gelir mi?Çünkü çok güzel olmuş ya lütfen.Very Happy
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 5:29 am Paylaş

s:senin gibi apaçiyi kim bekletiyo burda Very Happy
çok güzel olmuş anım yeni bölüm ne zaman
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyPerş. Haz. 16, 2011 10:42 pm Paylaş

2. bölüm "Süpriz Yumurta" SEVIL ICERI GIRER EKREM SEVILI GÖRÜR VE . EKsev:sennn. Sevil: Yinemi sn ya ne hakla evime gelirsin sn Ekrem:Aşk işte cnm kavuşmamızı istiyor ablalarımız bile istiyo yani Sevil:ne yani o gün bn senimi bekledim onca saat Ekrem:bnde sni bekledim onca saat ama sonuçta konuştuk bnce değdi Sevil:saçmalama ya defol git evimden pis sapık Nisanur:noluyo sevil nerden tanışıyosunuz siz kardeşim niye sapık oluyomuş hem Sevil:kardeşin bni bn uyurken gizli gizli gelip bni öptü sonrada çay bahçesinde karşılaştık şimdide burda snin kardeşin çıktı nisanur abla Nisanur:doğrumu bu ekrem Ekrem:şey abla napim çok güzel uyuyodu dayanamadım öptüm ama o gün belliymiş sevgili olcağımız Sevil:ne sevgili olması ya Sevilay:sevil bi dur ya çocuk beğenmiş işte sni hem yakışıklı çocukta Sevil:abla o zaman sna ayarlıyalım Sevilay:sevill Ekrem:ablan tipim değil bn seni alim Sevil:ay hale sni alim diyo bn eşyamıyım ya Ekrem:kendine haksızlık etme cnm Sevil:çığlık atıcam ama şimdi yeter git evimden ya Nisanur:hadi gidelim ekrem Ekrem:abla dur ya Nisanur:ekremm Ekrem: Tamam Sevil: oh be Ekrem:bu tesadüfler bizi bulurken sevinme bnce bu kadar cnm Sevil:sn hala konuşuyomusun ekrem ve nisanur giderler. Sevil:abla bi daha böyle saçmalıklar yapmicaksın Sevilay:tamam ya Ertesi gün Sevil üniversiteye gitmek için yola çıkar dalgın dalgın yürürken birden karşısına ekrem çıkar Sevil:yinemi sn süpriz yumurtadan çıkar gibi durmadan karşıma çıkıcakmısın sn hep böyle Ekrem:evet Sevil sinirden ne yapacağını bilemez durağa doğru yürür Ekremde durağa doğru yürür aynı otobüsü binerler otobüs çok kalabalıktır ayakta tıklım tıkış gidiyorlardır Sevil: ya üstüme doğru gemesene Ekrem:napim otobüs sarsıyo Sevil:uff sn niye bu otobüse bindin hem Ekrem:izin verirsen üniversiteye gidicem okuyorumda bn Sevil:aman ne okuyosun Ekrem:(Havalı bir şekilde) konservatuarda 4 sınıf müzik bölümü öğrencisiyim snde haralde arkadaşına dedikodu yapmaya gidiyosun Sevil:inanamıyorum ya Ekrem:inan inan senin o kaçtığın yakışıklı ekrem üniversitede müzik bölümü okuyo Sevil:salakmısın ya onu dmiyorum aynı üniversitede okuyoruz onu diyorum Ekrem:aaa ciddenmi aşka bak be bizi kavuşurmak için ne kadar uğraşıyo bide sndeki inada bak Sevil:aaa üstüme çıktın ya Ekrem:pardon hayaller kurarken dikkati dağıldı otobüsten inerler sevil üniversitenin kapısında arkadaşı ayçini görür sevil koşarak ayçinin yanına gider tabi ekremde dururmu hemen yanlarına Sevil:nbr ayçin Ayçin:iyidir sevil sn Sevil:bnde iyiyim Ekrem:nbr ayçin nbr sevil Sevil:ya sn beni takip tmek zorundamısın ya defol git Ayçin:sn kimsin pis sapık taciz etti falanda buraya kadar takip mi etti sonra sni he söyle ayçin çantasıyla ekreme vurur sevilde kıs kıs gülüyodur dayanamaz artık söyler Sevil:bi arkadaşım o dur yeter artık dövme çocuğu Ayin:kızım iki saattir dövüyorum çocuğu niye söylemiyosun kim bu hem Ekrem:bn kendimi taıtim bn ekrem bayan eli ağır Ayçin:memnun oldum kusura bakma sevil söylemedi arkadaş olduğunuzu sapık falan sandım öyle daldım sana biraz ama Sevl:ne arkadaşı ya benim onunla işim olmaz Ekrem:(dudaklarını bükerek)yaa öylemi Sevil:gülerek öylee der Ekrem:kaçta çıkıyosun okuldan beraber çıkarız Sevil:bn kendim giderim Ayçin:saat 5 te kapının önüde bekle:D Ekrem:saol Sevil:aptın sn ayçin ya Ayçin:napim özrümü böyle elafi ettim ve ders başlar.. Hoca:hadi sevil seni bekliyoruz sahneye çok çalışmamız lazım çok Sevil:tamam hocam geldim Hoca:ezberin tammı Sevil:tam hocam Hoca: tamam süper başla artık Sevilden eve sahnedeyim şimdi hayal eiğim yere gelebilmem için çok çalışmam lazım başıyorum eet hazırım sevil: Bana romeo’mu ver; sonra öldüğünde al da küçük yıldızlara böl onu; onlar göğün yüzünü öyle bir süsleyecektir ki, bütün dünya gönül verip geceye, tapmayacaktır artık o muhteşem güneşe… diye devam eder Hoca:aferin sevil çok çalışıyosun inş hayallerini gerçekleştirirsin Sevil.inş hocam Hoca:çıkabilirsiniz ders bitti hadi dağılın Sevil dersten çıkar bir kahve içmek için kantine gider ekreme bir bakalım o ne yapıyormuş Hoca:Ekrem sahneye hadi sni dinleyip bitiricem dersi Ekrem:peki hocam ekremden hadi ekrem sesinle herkesi büyülemen lazım hadi başla Hoca Türk Sanat müiğinden bişey söyle bakalım ekrem Ekrem: Benzemez kimse sana, tavrına hayran olayım Bakışından süzülen işvene kurban olayım Lûtfuna ermek için söyle perişan olayım Hüsnüne ermek için söyle perişan olayım Sevil amfileri karıştırıp ekremlerin dersine girer birden ve ekremi şarkı söylerken görünce büyülenir birde söylediği şarkı aşk şarkısı olunca bir başka olur zaten Ekrem sevili farkeder ve sevilin gözlerine bakarak devam eder Benzemez kimse sana, tavrına hayran olayım Bakışından süzülen işvene kurban olayım Lûtfuna ermek için söyle perişan olayım Hüsnüne ermek için söyle perişan olayım Ders bittikten sonra sevil ve ekrem okuldan çıkarlar Ekrem:biyerde oturup bir kahve içelimmi Sevil:olur Ekrem:hemen olmaz deme bi düşün Sevi:ekrem olur dedim zaten Ekrem:anaaa olur mu dedin cidden sevilden beklenmeyen haraketler bunlar Sevil:heran vazgeçebilir istersen şansını zorlama Ekrem:tamam tamam sn bugün bizim derse niye geldin Sevil:şeyy bn amfileri karıştırdım Ekrem::tesadüfler peşimizi bırakıyodesene gerçi bn şikayetçi değilim ama sn Sevil:bn ya sncede anormal bi şekilde tanışmadıkmı sn bni hiç tanımadığın birini gizlice öptün belki başka bi zaman başka birini Ekrem:bu ilk sanna oldu nasıl oldu bilmiyorum ama öyle güzelsin ki öyle masumsunki dayanamadım işte suratındaki bu masuluk başkasında yok sevil başkasını öpmeye ihtiyaç duymam bn sen yeterki yanımda ol Sevil utanır Ekrem:utandın mı kız Sevil:yapma ekrem ya hadi cafeye gitmiyomuyuz Ekrem:tamam hadi     Ayçinden ayy beyaz gömlekli doktorum kim bilir napıyodurşimdi ay pardon siz daha tanımıyosunuz bnim beyaz gömlekli doktor aşkımı anlatim dur Ben çok kötü hasta oldum sonra doktora gittim iiyiki gitmişim Cenker: ağzınızı açıp aaa dermisiniz Ayçn: ağzını açar aaa der :D Cenker: sırtınızı açın birde sırtınıızı dinleyelim Ayçin:peki Cenker:üşütmüşsünüz ilaç yazim size iyileştirir sizi Ayçin:kontrole gelimmi sık sık Cenker:kontrollük biey yok ama kötü hissederseniz gelin tabi Ayçin:peki doktorcum ay ne genç doktordu ne yakışıklıydı bir görseniz aaa aklıma bişey geldi tebeşir tozu yutim tekrar hastaneye gidim   Cenker.ne hoş kızdı acaba oda aynı şeyleri düşünüyomudur yok be oğlum platonik aşkın olarak kalıcak artık ayçin   Ayçin:tebeşir tozlarınıda yuttum geliyorum aşkım Kapı çalar Cenker: :içeri girebilirsiniz cenker karşısında ayçini görünce şaşırmıştır Buyrun şuraya uzanın neyiniz var Ayçin:çok kötüyüm doktorcum ateşim çıktı Cenker:tamam hemen muayene edim sizi Cenker:bu ilaçları düzeli olarak kullanın Ayçin:peki doktorcuğum   Sevil:sesin çok güzel insanı büyülüyo Ekrem:eşekkür ederim sn hangi bölüm Sevil:tiyatro hayatım diyebilirim en büyük aşkım snin içinde müzik öyle olmalı Ekrem:evet öyle ama bi tane daha var en büyük aşkım oda snsin Sevil iyice utanır Ekrem:ama bn seni hiç sahnede izlemedim Sevil:şuan bir oyuna çalışıyoruz eğer başarılı olursam Ali Poyrazoğlu beni kadrosuna alabilir o oyuna gelip yanımda olabilirsin yani istersen Ekrem:isterim tabi Sevil:artık kalkalımmı daha çok çalışmam lazım Ekrem:peki Sevilay ve komşusu melehat kapıda konuşurlar Melehat:dün size yakışıklı bi çocuk geldi yanındada bi kadınla sevili istemeyemi geldiler yoksa kız Sevilay:yok cnm sevgililer ama o aşamaya gelinmedi daha yanındakide ablasıydı bnim arkadaşım Melehat:sevgilisini eve mi alıyosunuz söz olur kız dışardan ne derler Sevilay:bişey olmaz Sevil gelür Sevil:Merhabalar Melehat:merhaba sevil hanım dün gelen yakışıklı çocuk sevgilinmiş ama bizim haberimiz yok aşkolsun yan Sevil:ne sevgilisi ya yok öyle bişey kim söyledi bunu Melehat: ablan söylei kim söyleyecek Sevil:abla bi gelsene sn içeri bişey konuşucam bn snle Sevilay:komşyla bişey konuşuyoruz burda sonra söylersin Sevil.ablaaa Sevilay:tamam geldim be evde kavga ederler yok o bnim sevgilim diğil niye öyle diyosun sn falan diye sonra gözlerimizi kapatıp açalım yarın olsu evet Ertesi gün :D   Ekrem yine sevillerin kapısının önünde beliyodur sevil çıkar evden Ekrem:günaydın Sevil:günaydın süpriz yumurta Ekrem:gülümser üniversitenin kapısından girerler bir gürültü kopar birden birileri kavga ediyodur hemen oraya giderler Sevil:aaa cihan bu hemen ayırmam lazım Ekrem:sn dur burda bn ayırırım durun durun abi bi ya kavga etmeyin derken bir yumruk yer ekrem Sevil:çığlık atar Ekremde bu sefer cihanın dövdüğü çocuğa dalar sonra güvenlik gelir güvenlik sorunun halledilmeyeceğni anlayınca bunları karokola götürür   (((Bölüm Sonu))) Bakalım karakolda neler olacak bizimlileri ne maceralar bekliyo cihan neden kavga etti polis olayı çözebilecekmi hepsi ve daha fazlası için 3. bölümü bekleyin Hazal Merve & Cansu Zengin ortak senaryosu Tesadüfen ama gerçek[b][i]
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 12:04 am Paylaş

Çok heyecanlı yb merakla bekliyorum ayrıca ekremin sevile söyledikleri de çok güzeldi.Valla ben bu senaryoyu çok seviyorum ya lütfen yb en kısa zamanda gelsin.Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 3:00 am Paylaş

senaryona bayılıyorummm Very Happy çok güzel olmuşş Exclamation devam cnm Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 3:13 am Paylaş

3 bölümü yayınlarım şimdi.. :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 3:15 am Paylaş

3.bölüm
"Hoşt köpek"

Bizimkileri apar topar karokola götürmüşlerdir.. Ve ekrem cihan..sevil P.m:evet sizi dinliyorum Cihan:ya komserim geldi ana bacıma sövdü bende daldım ama haksızmıyım.. P.m:Neden peki.. Cihan:haraç kesiyorlardı vermedim.. öyle oldu sonra arkadaşta karıştı benim arkadaşım kendisi.. Ekrem:hee komserimm ya görünüşümde öyle bir tip varmı tipim bebesi benim yoksaa heeheyyyttt.. P.m:sus karokolda olduğunu uuttun galiba.. Ekrem:benmi konuştumm yanınızda polis memuru bey abi konuşuyo.. Sevil:Ekrem kapa şu koca çeneni.. Ekrem:sustum. Cihan:kısacası bizim bir suçumuz yok komserim.. P.m:tamam ifadenizi verin gidin.. Cİhan:tamam. Ekrem:tabi helel süt emmiş çocukları bıraktı ben yaa.. P.m:bana bak sen çok konuşuyosun alıcam içeri.. Ekrem:iyi günler iyi günler efendim.. Sevil:ekrem sende ne çene varmış ya.. Ekrem:ama iki cümle kurdum.. Sevil:20 mi 30 mu. Ekrem:anlamadım.. Sevil:yok birsey.. Cihan:ifadeleride verdik zaten hadi ben gidicem..görüşürüz sağol ekrem.. Ekrem:nedemek.. Cihan:hadi görüşürüz..sevil. Sevil:görüşürüz.. Ekrem.ee biz napıyoruz.. Sevil:sen evine ben evime.. Ekrem:olmazzz.. Sevil:saçmalama be.. Ekrem:hadi hadi sahile yürü.. Sevil:off tamam.. Ekrem Ve sevill Sahile gelmiştir.. Oturuyorlardır.. Sevil:geldikte ne oldu.. Ekrem:oturuyoruz işte ne güzel.. Sevil:ayy iyi birsey demedim.. Ekrem:ne istiyosun birseyler içelim.. Sevil:gerek yok ya.. Ekrem:söyle.. Sevil:iyi o zaman kola al.. Ekrem:hemen prenses..Geldimm.. Sevil:zahmet oldu.. Ekrem:sizin gibi bir prensese hizmet etmek benim için bir şerefdir efendim.. Sevil:zevzek... Ekrem::D ama yakışıklı çocuğum dimi.. Sevil:ehh giderin var.. Ekrem: hey allahım ya..:D Sevil:ee müzik yani neden o bölümü seçtin yani nasıl başladı bu bu hikaye. Ekrem:13 yaşında müzik öğretmenimin sesimi beğenmesiyle başladı herşey ogünden sonra ya o beni yada ben onu kovaladım.. Sevil:ilgi çekici.. Ekrem:peki ya sen.. Sevil:15 yaşında bir oyuncuya çok hayran oldum ama öyle böyle değil baya dizi bittiğinde aramadığımız yer kalmamıştı onun oyunculuğunu çok beğeniyordum..öyle başladım kurslar okul falan öyle yani.. Ekrem:vayy. Sevil:hayran olduğum çocuğun gözleriyle aynıydı biliyomusun gözlerin.. Ekrem:Aa bana neden hayran değilsin kızım o zaman.. Sevil:sen o musun.. allahım ya.. Ekrem:olsun ya gözler aynıymış.. Sevil:bir insanı sevmek için illaki dış görünüş önemli olmamlı içi önemli olmalı. Ekrem:benimde içim iyi ya istersne kahve içelim bak yani tertemiz af ekrem çıkar.. Sevil:deli.. Ekrem:ilk defa bu akdar çok bugün espiri yaptım.. Sevil:aa sen normalde yapmazmısın. Ekrem:yaparımda senin yanına daha fazla yaptım.. Sevil:o zaman seninle bir daha görüşmeyelim... Ekrem:neden.. Sevil:eziyet gibisin.. Ekrem:öylemi.. Sevil:şaka yapıyorum.. Sevil:ayy şuna bak ekrem.. Ekrem:neye ayy sen nerden geldinn.. Sevil:çok tatlı gel buraya.. Ekrem:sevill elleme şuna ya mikrop kapıcaksın.. Sevil:birşey olmaz..ayy yerim seni bn..tipe bak ya çok tatlı.. Ekrem:hoşşt hoşşt gelme lan üstüme.. Sevil:ekrem hayvanın ne zararı var sana al kucağına..Ekrem:hayatta olmaz.. Sevil:bir kere beniö için.. Ekrem:iyi ver.. hadi.. ısırmaz dimi.. Sevil:yok yok ısırmaz.. Ekrem:bak ısırırsan valla bozuşuruz corccc.. Sevil:ekrem ne diyosun hayvana ya.. Ekrem:pordon lann kereta naber.. Sevil:Ekrem valla komedisin ya. Ekrem::D aşıları tam mı ki.. Sevil:Ay ben bunu veterinere götürücem sonrada evime götürücem ben bakarım buna.. Ekrem:sahibi varsa.. Sevil:yoktur herhalde.. Köpeğin sahibi gelir.. xxx:Şey alabilirmiyim benim köpeğimde.. Sevil:aa sizin mi.. xxx:evet iyi günler.. Sevil:iyi günler.. Ekrem:bak gördün mü sahibi varmış.. Sevil:evet.. Ekrem:üzülme ya.. Sevil:üzülmedimm canım.. Ekrem:hıı kesin öyledir neyse hadi kalkalım.. Sevil:tamam... Sevil Evine Ekrem Evine Gider.. Sevilay:sevil sat kaç biliyomusun.. Sevil:Evet abla biliyorum ilkokuldayken saati öğrenmiştim.. Sevilay:hehehe çok komiksin.. Sevil:Evet.. Sevilay:nerdeydin sen..ayçinin yanında değilmişsin telefonunda kapalı.. Sevil:şarjı bitmiş ayrıca ekremle birlikte sahildeydik.. Sevilay:aa ne yaptınız kız evlneme mi teklif etti.. Sevil:yuhh abla.. hem aramızda birsey yok.. Sevilay:olamzmı olabilir valla.. Sevil:Abla aşk tesadüfleri severe benzer filmler izleme tamam mı. hadi iyi geceler.. Sevilay:iyi geceler cadı.. Ekrem&Nisanur Nisanur:nerdesin eşşek sıpası sen.. Ekrem:Seville sahildeydik.. Nisanur: naptınız.. Ekrem:oda bana kalsın... Nisanur:aman analatma zaten sen birşey.. Ekrem:zamanı gelsin anlatırım canım.. Nisanur:inşallah.. Ekrem:hadi ben odama gidiyorum.. Nisnanur:tamam.. Ekrem Arkadaşını arar.. Ekrem:alo selçuk.. Selçuk:efendim ekrem.. Ekrem:kardeşim senden birsey isticem ama sabah lazım.. Selçuk:yapabileceğim birseyse neden olmasın..iste kardeşim Ekrem:senin köpeğin vardı ya yavruları olmuştu bakamıyodun bir tanesini vericektin bana.. Selçuk:ee Ekrem:kardeşim ben 2 tane istiyorum.. Selçuk: tamamda napıcaksın lan 2 tanesini.. Ekrem: hediye edicem..birisine.. Selçuk:hee naladım tamam.. Ekrem:bana sabah getirirmisin onu.. Selçuk:sabah değilde öğlenn olsa.. Ekrem:tamam daha uygun olur.. Selçuk:tamam kardeşim.. Ekrem:sağol kardeşim iyi akşamlar.. Selçuk:sanada.. Sabah Olur..Sevil okula gider.. Ayçin&Sevil.. Ayçin:naber.. Sevil:iyi sen.. Ayçin:bende iyiim.. dün karakolluk oldunuz Sevil:öyle oldu.. Ayçin: sonra çıktınız tabi ekrem nasıl girdi kavga ya ama ya... Sevil:evet.. Ayçin:kısa kısa cevaplar verme lan.. Sevil:kendimde değilim.. Ayçin:neden ene oldu kuşum.. Sevil:ya ekremle karakoldan çıktıkdan sonra sahile gittik bir köpek vardı çok sevdim ama sahibi vardı ben onu besliycektim.. Ayçin:ayy derdin bumu sevil.. Sevil:evet.. Ayçin:doğum günün yaklaışıyo alırım sana.. Sevil:cidden mi... Ayçin:evet tatlım. Sevil:ay canım benimm(sarılır) Ayçin:tamam caponum hadi derse.. Sevil:tamam.. Sevil okuldan çıkar eve gider..ablasıyla otururken kapı çalar..ekrem gelir.. Sevil:aa ekrem ne işin var burda.. Ekrem:sana bir süprizim var.. Sevil:süpriz mi.. Ekrem:evet.. Sevil:aa o sepetler ne piknik mi yapıcaz..ay 2 tane hemde.. Ekrem:hayır içlerine bakarmısın.. Sevil ikisnide açar.. Sevil:ayy ekremm inanmıyorum ya... Ekrem:bunlar senin daha doğrusu birisi senin birisi benim ama sende kalıcak tamam mı.. Sevil:tamam çok teşekkür ederim(ekreme sarılır..)süpersin sen ya.. Ekrem:mutlu olduysan çok sevindim.. Sevil:çok mutlu oldum..gel içeri hadi.. Ekrem:tamam... İçeri girerler.. Sevil:Abla.. Sevilay:efendim.. Sevil:şunlara bak.. Sevilay:ayy çok tatlı yerim ben bunları.. Sevil:çok tatlılar dimi.. Sevilay:evetde nerden çıktı bunlar. Sevil:ekrem almış bana.. Sevilay:çok güzeller de 2 tane neden aldın.. Sevil:birisi onun ama ben bakıcam.. Sevilay:ekrem bu deli çocukkende bayılırdı.. Ekrem:belli.. Sevil:(köpekleri yere bırakır..ekreme sarılır)Çok teşekkür ederim ekrem.. Ekrem:teşekkür etme. neyse ben gideyim iyi akşamlar size.. Sevil:gidemezsin.. Ekrem:neden. Sevil:çünkü şeyy isim bulucaz.. Ekrem:tamam.. Sevil:hadi gel bahçede yer ayarlayalım fıstıklara.. Ekrem:tamam.. 3.bölümün sonu..[b][i]
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 3:17 am Paylaş

Senaryon hayırlı olsun canım.
Devam et.
Ama flood yapma lütfen (:
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 3:25 am Paylaş

çooooooooooookkk güzel olmuşş yaaa :D:D Exclamation devam cnm ...
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 6:13 am Paylaş

Ayy ekrem ne güzel sürpriz yaptı.:)Bu arada ellerinize sağlık çok güzel olmuş 4.bölümü büyük bir merakla bekliyorum.Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa. EmptyCuma Haz. 17, 2011 9:54 am Paylaş

hem hızlı yazıyon hmde güzel yazıyosnn :D.D süperrrrrrrrr Very Happy devam cnm

Tesadüfen Ama Gerçek 13.Bölüm Cansu Zenginle Ortak senaryom.. 14 sayfa.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki