Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Zeynep Komiser Sokaklara Döndü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

Zeynep Komiser Sokaklara Döndü Empty
MesajKonu: Zeynep Komiser Sokaklara Döndü Zeynep Komiser Sokaklara Döndü EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 11:40 pm Paylaş

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar sonunda Zeynep Komiser'ine kavuştu.

Uğur Pektaş'la evlenip anne olduktan sonra diziden ayrılan Özçelik, "Canan" sayfasını kapatıp yeniden yuvasına döndü. Bir süre önce boşanmanın eşiğine geldiği eşiyle birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanan ünlü oyuncu yeniden Arka Sokaklar'a dönüş müjdesini Hürriyet'e verdi.

Hayırlı olsun, uzun bir aradan sonra yeniden "Arka Sokaklar"dasınız. Heyecan ne durumda? Nasıl hissediyorsunuz kendinizi?

- Heyecanlı olduğumu söyleyemem. Eski ekibimle çalışacağım, bildiğim karakteri canlandıracağım için herhalde, çok sakinim. Her şey yolunda. Heyecandan çok huzurlu olduğumu söyleyebilirim.

Bebeğiniz doğduktan sonra kariyerinizi bir kenara bıraktınız, kendinizi çocuğunuza adadınız. Peki o süretçe özlediniz mi set ortamını?

- Çocuk, hele de küçük bebekler insanı çok oyalıyor. Ama bir an boş kalsam yine özlem duyuyordum tabii... Hiçbir şey yapmadan evde oturmak beni sıkıyor.

Dizinin takipçilerine herhangi bir sürpriziniz olmayacak değil mi? Yani yine aynı karakteri canlandırıyorsunuz.

- Yok yok... Sürpriz söz konusu değil, ayrıldığım karakterle dönüyorum. Zaten bu olasılık hep vardı.

Hangi olasılık?

- Diziden ayrılırken, yeniden geri dönebileceğimi konuşmuştuk. O yüzden karakter öldürülmemiş, yurt dışına gönderilmişti.

ŞARTLARDA ANLAŞAMADIK "CANAN"DAN AYRILDIM

Bu ara, bir bakıma süt izni gibi bir şey oldu diyebilir miyiz?

- Evet... Doğum nedeniyle kısa bir mola... Gerçi araya bir başka dizi daha sıkıştırdım ama olsun (gülüyor)...

"Canan" dizisinden neden ayrıldınız sahi?

- Bazı şartlarda anlaşamadık, o kadarını söyleyeyim. Uzun uzun konuşmanın gereği yok.

Peki, nasıl isterseniz... O diziye veda ettiniz ve şimdi yine eşiniz Uğur Pektaş'la aynı settesiniz. Bu size farklı bir güven hissi veriyor mu?

- Hayır. Ben dizi setlerinde kendimi hep güvende hissederim zaten. Set ortamına çok alışkınım çünkü, 14 senedir setlerdeyim. Önüme bir proje koyduklarında, ?Ben bunu oynayamam? demedim hiç. Akış bunu getirdi diyelim.

KIZ KARDEŞİME BİLE ANNE GİBİ DAVRANIRDIM

Annelik nasıl gidiyor?

- Güzel, yoğun, keyifli, zor... Hepsi bir arada. Annelik çok da tarif edilebilir bir duygu değil, o yüzden açıklayamıyorum. Bazen çekim bitiyor, gece yarısı eve gidiyorum emziriyorum. O yorgunluğa rağmen, aklımın köşesinden uykusu kaçar da beni de uyutmaz diye bir şey geçmiyor.

Anne olmak için yaratılmışsınız...

- Benim küçüklükten beri anaç bir tavrım vardı zaten... Kız kardeşim doğduğunda ben 9 yaşındaydım. Ona da anne gibi davranıyordum.

Oğlunuz Murathan sizinle konuşmaya başladı mı?

- Uğur'a "Baba" diyor, bana da "Nenne"... Ama işaret diliyle her şeyi anlatabiliyor, keyfi yerinde.

İleride karşınıza geçip "Ben de oyuncu olmak istiyorum" derse, onu destekler misiniz?

- Tabii ki... Kötü bir şey olmadığı sürece ne derse desin desteklerim. Kendi tercihi sonuçta.

GAZA GELİP AYRILMAYA KARAR VERDİK

Geçtiğimiz günlerde özel hayatınızla gündeme geldiniz. Olay iddia da değildi, bizzat eşinizle ayrılma kararı aldığınızı açıkladınız. Ama "Boşanıyorlar" haberinin çıkmasından bir gün sonra da ayrılmaktan vazgeçtiğinizi öğrendik. Neler oldu o ara?

- Öyle bir gaza geldik işte... şaka bir yana, söyleyebilecek pek bir şey yok. Oldu, bitti. Biz de her insan gibi yaşıyoruz. Duygularımız dalgalanabiliyor. Bu son derece normal bir şey.

Ya şimdi duygular ne durumda? Dalgalar duruldu mu?

- Gayet durgun. Emin olun, her şey yolunda. Birlikte dizi çekmeye bile başlıyoruz işte...
Özlem
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Özlem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 16361
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6729
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : xoxo
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Zeynep Komiser Sokaklara Döndü Zeynep Komiser Sokaklara Döndü EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 11:49 pm Paylaş

ben seviyorum zeynebide gamzeyide =)
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9373
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Allâme ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Zeynep Komiser Sokaklara Döndü Zeynep Komiser Sokaklara Döndü EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 2:17 am Paylaş

Dönmesine sevindim ama izlemeyeceğim
Teşekkürler (:
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Zeynep Komiser Sokaklara Döndü Zeynep Komiser Sokaklara Döndü EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 2:18 am Paylaş

Rica ederim canım.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Zeynep Komiser Sokaklara Döndü Zeynep Komiser Sokaklara Döndü EmptySalı Mayıs 15, 2012 10:44 am Paylaş

Özlem demiş ki:
ben seviyorum zeynebide gamzeyide =)

Zeynep Komiser Sokaklara Döndü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası